МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:50
    “Робокон-2018” Үндэсний роботын тэмцээн
  • 10:30
    “Төл таван эрдэнэ” Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв.
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Амьдралын хүрд” уран сайхны кино 2-р анги
  • 15:40
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 16:15
    Дэлхийн түүхүүд: “Дэлхийн хамгийн том Хятад зоогийн газар” баримтат кино
  • 17:45
    MNB World үзүүлж байна: “Хүмүүн бичиг”
  • 18:10
    “Боловсролын чанар” нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 18:50
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян”
  • 19:05
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:35
    “Мөхсөн хотын нууц” баримтат кино
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 21:50
    Судар бичгийн алтан сан: “Найман гишүүнтийн зүрхэн хураангуй”
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:55
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:30
    Ардыг тэжээх рашааны дусал
  • 12:10
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 1-р анги
  • 12:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:35
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Абу Дабид жюү жицү № 2
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Нацу башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Perfect Dance- Шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 21:10
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 2-р анги
  • 22:40
    Сумо тойм
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Хөхөө Намжил Морин хуурчдын уралдаант тв шоу
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    бизнес тайм
  • 10:25
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 10:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-27
  • 11:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 1-р анги
  • 12:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:50
    "баримтат кино"
  • 13:50
    "мартахгүй" /алтан фонд/
  • 14:20
    "засаг цаг"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 1-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино-41
  • 17:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:45
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-28
  • 18:00
    "эрүүл мал монголын баялаг"
  • 18:25
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 2-р анги
  • 21:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:00
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 2-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:10
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:30
    reach the beauty
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "тэ жу ён" соак 46-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 14:35
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    хана охины амтат шөл уск
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 47-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "автомата" уск
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Залуу буддист сургалт” лекц, 5-р хэсэг,
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 1,2-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ” олон ангит УСК,79-р анги
  • 15:55
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 21-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 21-р анги /үргэлжлэл/
  • 17:50
    “Urban jeans” хаврын коллекц /нэвтрүүлэг/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ цагийн эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 19:28
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:43
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 20:45
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 3,4-р анги
  • 23:15
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    Спорт энэ өдөр /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Баримтат кино
  • 04:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Кино миний амьдрал
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хөгжмийн цаг"
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 11-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 19:00
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 19:10
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    "Хотоо өөрчилье" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 12-р анги
  • 22:40
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 00:10
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:55
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    bleach-62 анги
  • 10:00
    “дугуйн дээрх там” 3-4 оак
  • 10:50
    “мөнхийн хайр” -13 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    “бүгд унтаж байхад” жүжиг
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    түүхэн хэлхээ
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    bleach-63 анги
  • 19:00
    “дугуйн дээрх там” 3-5 оак
  • 20:00
    үзэл бодлын зөрөг
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    “урбан-хаврын коллекц”
  • 22:00
    “мөнхийн хайр” -14 оак
  • 23:20
    “дугуйн дээрх там” 3-5 оак
  • 00:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /48, 49/
  • 08:25
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 09:30
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 29-р анги
  • 10:15
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /11/
  • 11:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 21-р анги
  • 12:00
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Орос хүрэх зам
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 29-р анги
  • 15:10
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /11/
  • 16:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 21-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 17:40
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /50, 51/
  • 18:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 30-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:25
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /12/
  • 22:30
    Football talk
  • 00:10
    “Төмөр нар” МУСК
  • 01:35
    Мэдээ
  • 02:45
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 30-р анги
  • 03:30
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /12/
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.47-52-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.1, 2-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 48-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.10-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 25/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 25/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №15, 16
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.1-3-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.3, 4-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 49-р анги
  • 20:40
    "Арга билэг" хамтлагийн тоглолт
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 3.11-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-40, 41-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 1-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    “Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 2-р анги
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хөлөнбуйрын хурд-2018"
  • 16:40
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “АТМОР ХХК” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Засаг цаг” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 3,4-р анги
  • 22:25
    “Тавилан-2” МУСК
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 164-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-6/ 1-р хэсэг
  • 10:00
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 15-р хэсэг
  • 10:30
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 4-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 28-30-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 18-р анги
  • 13:00
    "Спортын шинжлэх ухаан" 14-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 15-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Шивнээ" СОАК 11-р анги
  • 16:40
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 1-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 37-39-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-6/ 2-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа Цаашаа
  • 19:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 57,58-р анги
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 13-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 5-р анги
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 18-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-2/ 9-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Ах дүүс" МУСК
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    KPOP дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 20-р анги /давталт/
  • 13:50
    "Баримтат кино" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Амьдралын өнгө" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Монголын гайхамшиг" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг баримтат кино
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 17:45
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 21-р анги
  • 18:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 22:20
    "Тавилан " МУСК
  • 00:00
    "Бизнес толь"
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    “Түүхийн жимээр 19”
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК 1-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 шууд зар
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 шууд зар
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “Ирээдүйн эзэд” нэвтрүүлэг давталт
  • 12:40
    1900-1950 шууд зар
  • 13:00
    “ Таны сонголт ” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    1900-1950 шууд зар
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 шууд зар
  • 15:00
    Баяндэлгэр сум Нарт уулын тахилга - 2017
  • 16:40
    1900-1950 шууд зар
  • 17:00
    “Тодмэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 шууд зар
  • 18:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК 2-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:30
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Жаргал даахгүйн зовлон МУСК
  • 23:40
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Бидний танил дуунууд”
  • 12:00
    “Эрүүл мал-Монголын баялаг”
  • 12:20
    “Кино миний амьдрал”
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Кино миний амьдрал
  • 22:45
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дуу
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Амжилтын үндэс
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Нацү башё тойм
  • 11:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 12:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Чухал амжилт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    Сонгодог бүтээлийн цоморлиг
  • 20:50
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Нацү башё тойм
  • 21:50
    Өстөн Олон ангит кино 30-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 23:50
    Амжилтын үндэс
  • 00:20
    Чухал амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 10:00
    “Апостол” олон ангит УСК,10-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 12:30
    ”Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг ,19-р хэсэг
  • 13:00
    “Дайны хууль” баримтат кино
  • 13:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 14:00
    Архив :” Домгийн мөрөөр” танин мэдэхүнй цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 15:00
    “Санах, сэрэх, гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг /соён гэгээрхүй /
  • 15:30
    “Гэр бүлийн толь” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 18:00
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Архив:”Домгийн мөрөөр танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Апостол” олон ангит УСК,11-р анги
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 7-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Аргагүй амраг” тоглолт
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Лардьма" МУСК
  • 12:40
    "Энэ бол бид" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 14:10
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 15:40
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК"
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч,найруулагч н.Гомбо)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (I.7-р анги)
  • 19:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Энэ бол бид" ОАК (I.13-р анги)
  • 21:30
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 23:50
    "Флаш" ОАК (I.7-р анги)
  • 00:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 02:50
    "Энэ бол бид" ОАК (I.12,13-р анги)
  • 04:20
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit)" УСК
  • 06:10
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 08:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч,найруулагч н.Гомбо)
  • 08:15
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.7,8-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Анчид" Анимэ 136-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Анчид" Анимэ 137,138-р анги
  • 09:50
    Нэрийн хуудас
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Чихмэл хүүхэлдэй хийх
  • 11:20
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 31,32-р анги
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Talk With Me" Төгөлдөр хуурч У.Ану
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 15:25
    Нэрийн хуудас
  • 15:35
    "One Piece" Анимэ 139,140,141-р анги
  • 17:00
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 17:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 18:30
    "Анчид" Анимэ 139,140,141-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал"№6
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:40
    Засаг цаг
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:35
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 31,32-р анги
  • 02:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Фэйри Тэйл" анийм 91-р анги
  • 10:00
    "Валидол ноорог кино" 36-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хошин шог
  • 11:25
    "Генерал бид хоёр" 1-р анги
  • 12:25
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам"
  • 13:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:55
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Ах дүүс" МУСК
  • 16:50
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:15
    "Фэйри Тэйл" анийм 92-р анги
  • 18:45
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Таны сонголт
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 37-р анги
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 2-р анги
  • 21:20
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 23:20
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:40
    "Генерал бид хоёр" 2-р анги
  • 00:40
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 1-р анги
  • 10:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 31-р анги
  • 11:55
    цаг агаар
  • 12:00
    "жүжигчид дуулж байна" тоглолт
  • 14:45
    хошин шог
  • 15:20
    "алтан туурайт монгол хүлгүүд"
  • 16:20
    "кёрлинг" /холимог орос, норвеги/
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 2-р анги
  • 19:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 32-р анги
  • 21:00
    "the best of me" уск
  • 23:00
    "ларьдма" муск
  • 00:40
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:30
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 10:00
    19-51 Зарын цаг
  • 10:15
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 95,96-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    19-51 Зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:25
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    19-51 Зарын цаг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 97,98-р анги
  • 22:20
    "Энэтхэг" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 6-р анги /давталт/
  • 11:10
    "Ханьсахын Жаргал" Уран бүтээлийн Хурим
  • 12:05
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ? Нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 7-р анги
  • 23:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" 1-р анги
  • 08:25
    "Баби Боби хоёр"
  • 08:45
    "Бяцхан модель-2017"
  • 09:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Хүрээ панз" /₮/
  • 12:00
    "Кино тасалбар"
  • 12:30
    "Баби Боби хоёр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Хүрээ панз" /₮/
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 2-р анги
  • 19:25
    "Баби Боби хоёр"
  • 20:00
    "Бяцхан модель-2017"
  • 20:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Нууцууд: "Хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-4"
  • 23:00
    "Шар үс" /+18/
  • 23:30
    "Хойд нас" УСК /+18/
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн книо/ Белка Стрелка
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино / Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 13:00
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Брүмиз
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Белка Стрелка
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа титанууд аа.
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/ бяцхан хадагтай зази
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 21:20
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    Явлаа, ирлээ
  • 09:40
    “Баримт”- МҮОНР-ийн эрэн сурвалжлах багтай хамтран бэлтгэв.
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” баримтат кино/Dolce&Gabbana/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эх дэлхий бидний гэр” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    БНЧУ-ын элчин сайд Ийржи Бродскийтэй хийсэн ярилцлага
  • 19:20
    “Зөв чиг”
  • 19:40
    “MM today”english news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Томилолтоос ирлээ.Төв аймгийн Лүн сумаас бэлтгэв.
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 23:15
    “MM today”english news
  • 23:35
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:55
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Тархины тоглоом-05"
  • 09:00
    "Ус дээшээ урсдаг" 11-р анги
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Карбонеро-09"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Аллисоны зочин" Talk show
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эрчим хүчний ирээдүй"
  • 16:30
    "Тархины тоглоом-06"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Бие махбодын нууц-02"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Карбонеро-10"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Ус дээшээ урсдаг" 12-р анги
  • 23:20
    "Ээжийгээ айлгах төлөвлөгөө" 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 01
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Эрүүл энхийн шинэ ертөнц” лекц 01. Мөнхөө эмч
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. З.Бат-Отгон 11
  • 12:05
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 12:25
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 01
  • 13:45
    “Унаган байгалиа хамгаалья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 14:20
    “Уул уурхай” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 02
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монгол дуу
  • 19:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:30
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 02
  • 20:50
    “Тусгай хамгаалалттай газар” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. Доктор З.Бат-Отгон 17
  • 22:00
    “Эрүүл энхийн шинэ ертөнц” лекц 02. Мөнхөө эмч
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:10
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-ВОТФОРД 38-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    ЧЕЛСИ-ХАДДЕРСФИЛД НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №1
  • 14:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПОЛ ИНС
  • 14:30
    PL WORLD №38
  • 15:00
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 15:10
    ЛЭСТЕР-АРСЕНАЛ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 17:20
    РЕАЛ.М-БАЙЕРН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2
  • 19:30
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 19:40
    ULTIMATE PLAYER
  • 20:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №30
  • 20:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПАОЛО ДИ КАНИО
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №10

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №11
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1906
  • 09:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БРАЙТОН 38-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 975
  • 14:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ-ТОКИО (ЭРЭГТЭЙ)
  • 16:30
    КЛИВЛЕНД-БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 977
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 12:00
    NBA GAMETIME 1906
  • 12:15
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 13:15
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:45
    "RED ARMY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 17:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ - РОМА №2 АВАРГУУДЫН ЛИГ ХАГАС ШИГШЭЭ
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №12
  • 20:00
    PL WORLD №38
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №29
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1907
  • 21:15
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 22:15
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 22:25
    PRODUCTION TIME
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №10

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 202 ДИАЗ-МАКГРЕГОР
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT БАДЕР-СЕН ПРО
  • 13:40
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КОН ЛИЙ
  • 15:40
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ДОС АНЖОС
  • 17:50
    ЖУДО ТБИЛИСИ ӨДӨР 2
  • 19:50
    WWE SMACKDOWN 977
  • 21:50
    "INVICTUS" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Сэцэн ханы хурд- 2016 ” хурдан морины уралдаан /азарга, их нас, соёолон/
  • 12:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 13:00
    “Сэцэн ханы хурд- 2016 ” хурдан морины уралдаан / соёолон/
  • 13:30
    Arc de troimphe 2002он дэлхийн шилдэг морин уралдаан
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” Дорнод аймгийн МСУХ
  • 16:30
    Занабазарын нэрэмжит Монголын Дүрслэх Урлагийн Музей
  • 17:00
    “Тэнүүн -Огоо cup – 2017” /Алтайн барс - Эрдэнэт/ эмэгтэй
  • 19:00
    Жавхлант шаргын хурл - 2017 /азарга, их нас, соёолон/
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Миний нутаг” аялалын нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Их хэт сум
  • 23:00
    Хачирхалтай хүн 25-р анги ОАУСК
  • 00:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл Архангай аймаг Булган сумаас 1-р хэсэг
  • 19:30
    Хот айл Архангай аймаг Булган сумаас 2-р хэсэг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Говьсүмбэр аймгаас "Миний гэр бүлийн аз жаргал"
  • 22:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Alpha and Omega"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Babette's Feast"УСК
  • 12:15
    "I Hate Valentine's Day" УСК
  • 13:40
    "Creation" УСК
  • 15:30
    "Love Actually " УСК
  • 17:45
    "The Twelve Monts"хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Анирлагч"УСК
  • 20:30
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "A Walk Among the Tombstones"УСК
  • 23:05
    "Awake"УСК/2007/
  • 00:30
    "Nightcrawler"УСК
  • 02:30
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 13, 14
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Супер гэр бүл" ОАК 9, 10-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 2-р анги
  • 12:00
    "Блэк" ОАК 3-р анги
  • 13:25
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 26-р анги
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 9
  • 16:25
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 11, 12-р анги
  • 19:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 3-р анги
  • 20:10
    "Блэк" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 27-р анги
  • 23:20
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 3-р анги
  • 00:15
    "Блэк" ОАК 4-р анги
  • 01:35
    "Супер гэр бүл" ОАК 11, 12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    ФИЛАДЕЛЬФИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    ИНДИАНА - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 07:30
    "ROUNDTABLE - SHOWTIME LAKERS" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:00
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:40
    NBA GAMETIME 1906
  • 09:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 12:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 13:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:30
    PLAYOFF PLAYBACK ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН 2016 G3
  • 16:30
    "РИЧИ ГУЭРИН" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    PLAYOFF PLAYBACK ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН 2015 G3
  • 19:00
    "LAST NIGHT OF ABA" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    "ЖЭК ТВЭЙМЭН" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1907
  • 20:20
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:50
    "DRAFT 1984" БАРИМАТ КИНО

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 12:00
    “Ийм нэгэн дурлал” МУСК
  • 13:30
    “Хүн байгалийн эсрэг” баримтат кино
  • 14:10
    “Амин дэм”танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хамтдаа урлая
  • 15:30
    “Аретагийн нууцлаг ертөнц” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 20:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Амьд байгалийн нууц” баримтат кино
  • 21:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 22:00
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 23:30
    Кино миний амьдралд
  • 00:00
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 06:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:30
    Мэдээний өрөө
  • 09:50
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Хуулийн цоорхой
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Луужин хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Гэр бүлийн цаг
  • 13:30
    Өдрийн мэдээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 14:30
    4 дэх засаглал мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хошин өнцөг
  • 16:00
    UB лавлах 1900-1617
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:00
    Гэр бүлийн цаг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Хуулийн цоорхой шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Хошин бичлэг
  • 22:05
    Монгол инноваци
  • 22:35
    UB лавлах 1900-1617
  • 22:45
    УСК
  • 00:45
    Тэнгэрийн цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:15
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "АВАТАР" хүүхэлдэйн кино 1-4
  • 09:50
    Фото мэдээлэл
  • 10:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Хотын ангууч" ОАУСК 14 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Амьд Ус" УСК +14
  • 15:00
    Фото мэдээлэл
  • 15:10
    "ХИТ" дууны цаг
  • 16:50
    "АВАТАР" хүүхэлдэйн кино 5-8
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "АСУУЛТ АСУУЯ" шууд хөтөлбөр
  • 19:00
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 19:50
    "Хотын ангууч" ОАУСК 15 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 21:50
    "Гал тогоо" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:30
    Сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 692
  • 07:45
    Урсгал 773
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 34-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 16:45
    Миний гал тогоо 104
  • 17:15
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 35-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 774
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 273
  • 23:05
    Баримтат кино 693
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 01:00
    Одод түгэх цаг 273

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 ТОЙРГИЙН ТОГЛОЛТУУД
  • 10:00
    ОЛОН УЛСЫН ТАКВОНДО АЗИЙН АШТ ДАВТАЛТ
  • 13:00
    АЛТАЙН БАРС – МОН-АЛТИУС SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO1-1
  • 14:30
    ГАЦУУРТ ГУРИЛ – ARIG MONGOLIANS SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO1-1
  • 16:00
    МУИС ШОНХОРУУД – ХАН-УУЛ ХАНГАРЬД SPRITE SUPER LEAGUE ЗҮҮН БҮС PO1-1
  • 17:30
    ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ – ЁЛУУД SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO1-1
  • 19:00
    ХОВД ШОНХОРУУД – СХД ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ-1 СУПЕР ДЭЭД ЛИГ -2018
  • 20:30
    MONGOLIA – CHINESE TAIPEI FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 20:50
    QATAR – MONGOLIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 21:10
    MONGOLIA – JORDAN FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 21:30
    NEW ZEALAND – MONGOLIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 21:50
    MONGOLIA – AUSTRALIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 22:00
    DREAMM TEAM 3X3 НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:00
    ULAANBAATAR – KHOVD FIBA 3X3 NANJIN
  • 23:20
    MOSCOW INANNOMO /RUS/ - ULAANBAATAR FIBA 3X3 NANJIN
  • 23:40
    ULAANBAATAR – RASTA / SRB/ FIBA 3X3 NANJIN
  • 00:00
    SPRITE SUPER LEAGUE ALL STAR -2012

Олон Саналтай

V/2221:30

MovieBox

"Өнөөдрөөс илүү маргааш (A Better Tomorrow)" УСК

V/2208:30

SPS Сагсан Бөмбөг

БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)

V/2208:55

TV7

Seven эхлэл