МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:50
    “Робокон-2018” Үндэсний роботын тэмцээн
  • 10:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Амьдралын хүрд” уран сайхны кино 3-р анги
  • 15:45
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 16:25
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 16:55
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 17:35
    MNB World үзүүлж байна: “Энхийг сахиулагчид”
  • 18:00
    “Олон нийтийн цаг” шууд
  • 18:20
    “Эрчимжсэн мал аж ахуй- хөгжлийн гарц” нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    “MNB music” хөгжим, мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “De Facto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:30
    UBS Music хөтөлбөр
  • 12:20
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 2-р анги
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Нацу башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Perfect Dance- Шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Студи 4 ярилцлага
  • 21:00
    Шанхайд суралцангаа аялцгаая
  • 21:10
    Хотоо өөрчилье
  • 21:20
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 3-р анги
  • 22:40
    Сумо тойм
  • 23:10
    Хөхөө Намжил Морин хуурчдын уралдаант тв шоу
  • 00:20
    City Night Шөнийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:25
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 10:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-28
  • 11:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 2-р анги
  • 12:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:50
    "баримтат кино"
  • 13:50
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 2-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино-42
  • 17:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:45
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-29
  • 18:10
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 3-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "эмя үзүүлж байна"
  • 22:50
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 3-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:05
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "тэ жу ён" соак 47-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:20
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "автомата" уск
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "хотоо өөрчилье"
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 48-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "засаг цаг"
  • 22:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Залуу буддист сургалт” лекц, 6-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 3,4-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Спорт энэ өдөр
  • 14:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ” олон ангит УСК, 80-р анги
  • 15:55
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 22-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 22-р анги /үргэлжлэл/
  • 17:45
    “Нийслэлийн засаг даргын тамгын газар үзүүлж байна” /нэвтрүүлэг/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Үйл явдал сургамж” нэвтрүүлэг
  • 19:23
    “Business maximum 88”
  • 19:28
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:43
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 20:45
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 5,6-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “Монголын мистер 2014” тэмцээн 1-р хэсэг
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    Спорт мэдээ
  • 02:10
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Кино миний амьдрал
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 12-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 19:00
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 19:10
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    "Улаанбаатар марафон-2018" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP Тодруулга" ярилцлага
  • 21:30
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 13-р анги
  • 22:40
    "Хубилай хааны зарлиг" МУСК
  • 00:10
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:55
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    bleach-63 анги
  • 10:00
    “дугуйн дээрх там” 3-5 оак
  • 10:50
    “мөнхийн хайр” -14 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    “х 35” movie talk show
  • 14:00
    үзэл бодлын зөрөг
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:40
    инээдмийн толь
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    bleach-64 анги
  • 19:00
    “дугуйн дээрх там” 3-6 оак
  • 20:00
    logo guiz
  • 20:30
    оргил цаг ярилцлага
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    “урбан-хаврын коллекц”
  • 22:00
    “мөнхийн хайр” -15 оак
  • 23:20
    “дугуйн дээрх там” 3-6 оак
  • 00:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /50, 51/
  • 08:25
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 09:30
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 30-р анги
  • 10:15
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /12/
  • 11:10
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 12:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 30-р анги
  • 15:10
    Сүнстэй байшин” реалити шоу /12/
  • 16:00
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 17:40
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /52, 53/
  • 18:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 31-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:25
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /13/
  • 22:30
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 22-р анги
  • 23:35
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 00:20
    “Ээжийн дайсан” МУСК
  • 01:50
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 31-р анги
  • 02:35
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /13/
  • 03:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 03:50
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.1-3-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.3, 4-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 49-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.11-р анги
  • 13:00
    "Арга билэг" хамтлагийн тоглолт
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 26/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 26/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №17, 18
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.4-6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.5, 6-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 50-р анги
  • 20:40
    "Дэлхийн цирк Монголд" тоглолт
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 3.12-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-42,43-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 3-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 4-р анги
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Гоо хатан
  • 15:00
    "Тайжийн хурд-2017"
  • 16:40
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    ОБЕГ – Бодлогын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого: “Агаарын тээврийн либералчлал” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 5,6-р анги
  • 22:25
    “Том толгойтын романс” МУСК
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 165-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-6/ 2-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 57,58-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 5-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 31-33-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Chart news 9-р хэсэг
  • 13:00
    "Спортын шинжлэх ухаан" 15-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 16-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Шивнээ" СОАК 12-р анги
  • 16:40
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 2-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 40-42-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-6/ 3-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа Цаашаа
  • 19:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 59,60-р анги
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 14-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 6-р анги
  • 22:20
    "Оюу Толгойн үр өгөөж" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "24" ОАК /season-1/ 1-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-2/ 10-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Ах дүүс" МУСК
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Орос дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 21:00
    Зам зуур
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Монгол дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 21-р анги
  • 13:15
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 14:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хотоо өөрчилье "
  • 14:35
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Хошин шог"
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Нарийн гарц" солонгос хэлний хичээл
  • 17:45
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 22-р анги
  • 18:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 23:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 00:00
    "Бизнес толь"
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Түүхийн жимээр 20”
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК 2-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 шууд зар
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 шууд зар
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    Хошин шог
  • 12:40
    1900-1950 шууд зар
  • 13:00
    “ Таны сонголт ” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    1900-1950 шууд зар
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 шууд зар
  • 15:00
    Завхан аймгийн шигшмэл хурд-1р хэсэг
  • 16:40
    1900-1950 шууд зар
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 шууд зар
  • 18:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК 3-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:30
    Засах цаг
  • 22:10
    Микроны босс МУСК
  • 23:40
    “Тод мэдээ “мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дуу
  • 12:00
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “S news” Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-2
  • 22:00
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг “Рок поп дууны цаг”
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:50
    Амжилтын үндэс
  • 12:30
    Нацү башё тойм
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Амжилтын үндэс
  • 16:50
    Чухал амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Нацү башё тойм
  • 22:00
    Өстөн Олон ангит кино 31-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Амжилтын үндэс
  • 00:30
    Чухал амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 10:00
    “Апостол” олон ангит УСК,11-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 7-р анги /давталт/
  • 12:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг, 20-р хэсэг
  • 13:00
    “Энэтхэгийн амьсгал” баримтат кино
  • 13:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 15:00
    Архив: “Аян замын тэмдэглэл “ нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 15:30
    “Гэр бүлийн толь” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Монгол let me in 5” нэвтрүүлэг, 1-р хэсэг
  • 17:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 18:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Спорт мэдээ
  • 19:00
    Архив:”Домгийн мөрөөр” танин мэдэхүнй цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 20:00
    “Апостол” олон ангит УСК,төгсгөлийн 12-р анги
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,8-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Тамирчины хишиг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (I.6,7-р анги)
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 12:40
    "Энэ бол бид" ОАК (I.12,13-р анги)
  • 14:10
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 15:40
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (I.8-р анги)
  • 19:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 20:30
    "Энэ бол бид" ОАК (I.14-р анги)
  • 21:30
    "Хансел Гретел хоёр: Шулмын ангуучид (Hansel & Gretel: Witch Hunters)" УСК
  • 23:30
    "Флаш" ОАК (I.8-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 02:30
    "Энэ бол бид" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 04:00
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 05:30
    "Хансел Гретел хоёр: Шулмын ангуучид (Hansel & Gretel: Witch Hunters)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 07:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.7-10-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Анчид" Анимэ 139-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Анчид" Анимэ 140,141-р анги
  • 09:50
    Нэрийн хуудас
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Даашинзны эскиз
  • 11:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 33,34-р анги
  • 13:15
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 15:20
    Нэрийн хуудас
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 142,143,144-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 18:30
    "Анчид" Анимэ 142,143,144-р анги
  • 19:50
    Хотоо өөрчилье
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №7
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:15
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    "Хаалттай сургууль" ОАК 33,34-р анги
  • 01:55
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Фэйри Тэйл" анийм 92-р анги
  • 10:00
    "Валидол ноорог кино" 37-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Генерал бид хоёр" 2-р анги
  • 12:20
    Хошин шог
  • 12:50
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам"
  • 13:50
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 16:45
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 18:05
    Бизнес боломж
  • 18:15
    "Фэйри Тэйл" анийм 93-р анги
  • 18:45
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Таны сонголт
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 33-р анги
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 3-р анги
  • 21:20
    "Хүсэл" МУСК
  • 23:00
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:10
    "Генерал бид хоёр" 3-р анги
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 2-р анги
  • 10:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 32-р анги
  • 11:55
    цаг агаар
  • 12:00
    нийтийн шилдэг дуу
  • 13:00
    "ларьдма" муск
  • 14:40
    хошин шог
  • 15:40
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "кёрлинг" /холимог канад, швейцарь/
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 3-р анги
  • 19:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 33-р анги
  • 21:00
    "survivor" уск
  • 22:40
    "миний ах атаман" муск
  • 00:20
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:30
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:00
    19-51 Зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 97,98-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    19-51 Зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 17:25
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    19-51 Зарын цаг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 99,100-р анги
  • 22:20
    "Энэтхэг" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 7-р анги /давталт/
  • 11:10
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:50
    Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ? Нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:30
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Инноваци Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    " Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 8-р анги
  • 23:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" 2-р анги
  • 08:25
    "Баби Боби хоёр"
  • 08:45
    "Бяцхан модель-2017"
  • 09:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    Нууцууд: "Хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-4"
  • 12:00
    "Би амьдралд хайртай"
  • 12:30
    Баби Боби хоёр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Хүрээ панз" /₮/
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 3-р анги
  • 19:25
    "Баби Боби хоёр"
  • 20:00
    "Бяцхан модель-2017"
  • 20:30
    "Иргэн бүр экологич"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Нууцууд: "Хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-5"
  • 23:00
    НӨГӨӨ КИНОНУУД: "Yojimbo”
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино / ТОБОТ
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн книо/ Белка Стрелка
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз ҮБи
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Брүмиз
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Белка Стрелка
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа титанууд аа.
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 21:20
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    “MM today”english news
  • 09:40
    ММ энэ долоо хоногт
  • 09:45
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг /Замын түгжрэл/
  • 10:10
    “Зөв чиг”
  • 10:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 10:35
    Томилолтоос ирлээ.Төв аймгийн Лүн сумаас бэлтгэв.
  • 10:55
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эх дэлхий бидний гэр” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ.Өмнөговь аймгаас бэлтгэв.
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Дэлхийн түүхүүд-MNB”төсөл үзүүлж байна:“Дэлхийн хамгийн том Хятад зоогийн газар” баримтат кино
  • 23:45
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:55
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 00:05
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Тархины тоглоом-06"
  • 09:00
    "Ус дээшээ урсдаг" 12-р анги
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Карбонеро-10"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Би Монголд хайртай"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 12:45
    Таны амралтанд
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:30
    "Тархины тоглоом-07"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Бие махбодын нууц-03"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Карбонеро-11"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    Баримтат дэлгэц
  • 20:40
    "Хотоо өөрчилье"
  • 20:45
    "Экологийн Монгол бордоо"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай"
  • 22:10
    "Ус дээшээ урсдаг" 13-р анги
  • 23:20
    "Ээжийгээ айлгах төлөвлөгөө" 3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 02
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Эрүүл энхийн шинэ ертөнц” лекц 02. Мөнхөө эмч
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. З.Бат-Отгон 12
  • 12:05
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 12:25
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 02
  • 13:45
    “Ан амьтнаа хамгаалья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 14:20
    “Хамтдаа хамгаалья” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 03
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монгол дуу
  • 19:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:30
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 03
  • 20:50
    “Ой мод олуулаа” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. Доктор З.Бат-Отгон 18
  • 22:00
    “Эрүүл энхийн шинэ ертөнц” лекц 03. Мөнхөө эмч
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВЕСТ ХЭМ-МАН.ЮТД НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 11:10
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    ТОТТЕНХЭМ-НЬЮКАСЛ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №30
  • 14:00
    PL WORLD №38
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - РҮҮД ВАН НИСТЕЛРООЁ
  • 15:00
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 15:10
    АРСЕНАЛ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ 1/2
  • 17:20
    МАРСЕЛЬ-ЗАЛЬЦБУРГ ЕВРОПА ЛИГ 1/2
  • 19:30
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 19:40
    ULTIMATE PLAYER
  • 20:00
    NETBUSTERS №38
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 21:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №11
  • 21:30
    АТЛЕТИКО-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/2
  • 23:40
    ЗАЛЬЦБУРГ-МАРСЕЛЬ ЕВРОПА ЛИГ 1/2

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 10:00
    САУТХЭМПТОН-МАН.СИТИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 12:10
    WWE MONDAY RAW 1301
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #16
  • 16:00
    RED BULL ENERGY TIME №11
  • 16:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    FED CUP 2018 ХАГАС ШИГШЭЭ ТОЙМ
  • 21:00
    SPORTMAX №06
  • 21:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №30
  • 22:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 08:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 11:30
    NBA GAMETIME 1907
  • 11:45
    ТРИАТЛОН ДАШТ - ТОКИО (ЭМЭГТЭЙ)
  • 14:15
    ЛИВЕРПҮҮЛ - РОМА №2 АВАРГУУДЫН ЛИГ ХАГАС ШИГШЭЭ
  • 16:25
    РЕАЛ - БАЙЕРН №2 АВАРГУУДЫН ЛИГ ХАГАС ШИГШЭЭ
  • 18:35
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 19:05
    "RUN FAT BOY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1908
  • 21:15
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №11
  • 21:45
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 00:15
    "WILL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 02:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ ШИГШЭЭ
  • 02:30
    МАРСЕЛЬ-АТЛЕТИКО (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ ШИГШЭЭ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 207 НУНЕШ-РОУЗИ
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT КОЙЗА - МУСАСИ
  • 13:10
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-ХАНТ
  • 15:40
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД-САФФЕЙДИН
  • 18:20
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #17
  • 20:10
    ЖУДО ТБИЛИСИ ӨДӨР 3
  • 22:10
    "CHASING MAVERICKS" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Хачирхалтай хүн 26-р анги ОАУСК
  • 12:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 13:00
    “Миний нутаг” аялалын нэвтрүүлэг Дорноговь аймаг Дэлгэрэх сум
  • 13:30
    Зарын цаг
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:30
    Arc de troimphe 2014 он дэлхийн шилдэг морин уралдаан
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” Дундговь аймаг МСУХ
  • 17:00
    “Монгол нүнжиг” /шууд/
  • 18:00
    “Сонгино хайрханы хишиг барилдаан – 2016 он” хүчит бөхийн барилдаан
  • 19:00
    Спорт +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хэнтий аймгийн зүүн бүсийн хурд – 2018 /азарга, их нас, соёолон/
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУяач Г.Сандуйжав
  • 22:40
    Хачирхалтай хүн 26-р анги ОАУСК
  • 23:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг /
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл Говь-Алтай аймгаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "The Twelve Monts"хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Анирлагч"УСК
  • 11:30
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "A Walk Among the Tombstones"УСК
  • 14:05
    "Awake"УСК/2007/
  • 15:30
    "Nightcrawler"УСК
  • 17:30
    "Monkey king Hero is Back"хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "London Has Fallen "УСК
  • 20:40
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Never Back Down"УСК
  • 23:00
    "BloodSport"УСК
  • 00:30
    "Chernobyl Diaries" УСК
  • 02:00
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 10
  • 09:00
    "Супер гэр бүл" ОАК 11, 12-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 3-р анги
  • 12:00
    "Блэк" ОАК 4-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 27-р анги
  • 15:20
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 15, 16
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 13, 14-р анги
  • 19:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 4-р анги
  • 20:10
    "Блэк" ОАК 5-р анги
  • 21:40
    "Ээжийн дайсан 2" Уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 21:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 28-р анги
  • 23:20
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 4-р анги
  • 00:15
    "Блэк" ОАК 5-р анги
  • 01:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 13, 14-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    ФИЛАДЕЛЬФИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 07:30
    NBA GAMETIME 1907
  • 07:45
    PRODUCTION TIME
  • 08:00
    NBA ДРАФТЫН СУГАЛАА - 2018 (ШУУД)
  • 08:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 11:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 12:30
    "MAGIC - BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1729
  • 17:30
    RED BULL ENERGY TIME №11
  • 18:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    NBA ACTION 2732
  • 19:30
    "РЭД АУЭРБАХ" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1908
  • 20:20
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:50
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “100 наслаарай” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 10:50
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 11:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 12:00
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 13:30
    “Хүн байгалийн эсрэг” баримтат кино
  • 14:10
    “Амин дэм”танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хамтдаа урлая
  • 15:30
    "Пэнэл үнэг” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 18:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /шууд/
  • 22:00
    “Амьд байгалийн нууц” баримтат кино
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Хөлтрөг” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 06:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:30
    Мэдээний өрөө
  • 09:50
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Хуулийн цоорхой давталт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Чамайг даа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    4 дэх засаглал мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Өдрийн мэдээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 15:00
    Монгол инноваци
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:45
    Зураглал
  • 16:00
    UB лавлах 1900-1617
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:15
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Түмний үгийг төрд нь шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 22:25
    UB лавлах 1900-1617
  • 22:35
    УСК
  • 00:35
    Тэнгэрийн цаг
  • 01:05
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:05
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "АВАТАР" хүүхэлдэйн кино 5-8
  • 09:50
    Фото мэдээлэл
  • 10:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Хотын ангууч" ОАУСК 15 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Гал тогоо" УСК +14
  • 15:20
    Фото мэдээлэл
  • 15:30
    Хөгжмийн цаг
  • 16:40
    "АВАТАР" хүүхэлдэйн кино 9-12
  • 17:30
    "АСУУЛТ АСУУЯ" хөтөлбөр
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "АСУУДАЛ ШИЙДЭЛ" шууд хөтөлбөр
  • 19:00
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 19:50
    "Хотын ангууч" ОАУСК 16 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 21:50
    "3 хоногийн өмнө" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 693
  • 07:45
    Урсгал 774
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 35-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 36-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 775
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 274
  • 23:05
    Баримтат кино 694
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 00:25
    Одод түгэх цаг 274
  • 01:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 ТОЙРГИЙН ТОГЛОЛТУУД
  • 10:00
    ОЛОН УЛСЫН ТАКВОНДО АЗИЙН АШТ ДАВТАЛТ
  • 13:00
    БУРХАНТЫН БУГА – ХЭНТИЙ ЭБЭГ SPRITE SUPER БАРУУН БҮС PO1-2
  • 14:30
    ХХБ- NS БҮРГЭДҮҮД SPRITE SUPER LEAGUE БАРУУН БҮС PO1-2
  • 16:00
    GOVI –ӨВӨРХАНГАЙ SPRITE SUPER LEAGUE БАРУУН БҮС PO1-2
  • 17:30
    ХАСУМЕГАВАТТ – IRL ROCKETS SPRITE SUPER БАРУУН БҮС PO1-2
  • 19:00
    SPRITE SUPER LEAGUE FINAL LIVE
  • 20:30
    FIBA 3X3 HUAIAN ГРАНПРИ
  • 22:00
    Dream team НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:00
    MOSCOW INANOMO – KHOVD FIBA 3X3 WUXI
  • 23:20
    ULAANBAATAR – LENINGRAD RUS FIBA 3X3 WUXI
  • 23:40
    LIMAN – KHOVD FIBA 3X3 WUXI
  • 00:00
    SPRITE SUPER LEAGUE ALL STAR -2013

Олон Саналтай

V/2221:30

MovieBox

"Өнөөдрөөс илүү маргааш (A Better Tomorrow)" УСК

V/2208:30

SPS Сагсан Бөмбөг

БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)

V/2208:55

TV7

Seven эхлэл