МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 4-р анги
  • 09:50
    Сүлд
  • 10:10
    Судар бичгийн алтан сан: “Найман гишүүнтийн зүрхэн хураангуй
  • 10:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Хөтөч нохой Квилл” Японы уран сайхны кино
  • 15:35
    Хөгжлийн замаар: “Хотын аялал жуулчлал”
  • 16:00
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 17:00
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 18:05
    Амрыг эрье
  • 18:20
    Нээлттэй засаг
  • 18:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 18:55
    “Орос хүрэх зам” 18-р хэсэг /Russia-2018 хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар/
  • 19:30
    “Бэлчээрт ээлтэй Хонгор нутаг”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ялагдашгүй 11” /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:30
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 4-р анги
  • 12:40
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:45
    Абу Дабид жюү жицү № 2
  • 13:20
    Иргэн ба 45 ярилцлага
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Нацу башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Perfect Dance- Шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:05
    Шанхайд суралцангаа аялцгаая
  • 21:10
    Сумо тойм
  • 21:40
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 5-р анги
  • 22:50
    UBS music үзүүлж байна
  • 23:50
    Хөхөө Намжил Морин хуурчдын уралдаант тв шоу
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:25
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 10:50
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-30
  • 11:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 4-р анги
  • 12:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:50
    "би" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "нэмүт үзүүлж байна:эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 14:20
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 4-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино-44
  • 17:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:45
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-31
  • 18:10
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 5-р анги
  • 21:20
    "bon appetit"
  • 22:30
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 22:50
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 5-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:10
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:30
    japan video topics
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "тэ жу ён" соак 49-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:20
    "boyka undisputed" уск эхний хэсэг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "boyka undisputed" уск үргэлжлэл
  • 16:20
    karaoke night
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 50-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "топ сэдэв"хэлэлцүүлэг
  • 22:50
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Залуу буддист сургалт” лекц,8-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 7,8-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Спорт энэ өдөр
  • 14:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:35
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ” олон ангит УСК, төгсгөлийн 82-р анги
  • 15:55
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 24-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 24-р анги /үргэлжлэл/
  • 17:50
    “Urban jeans” хаврын коллекц /нэвтрүүлэг/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Монгол let me in 5” нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК,9,10-р анги
  • 23:05
    “Business maximum 88”
  • 23:15
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Бодибилдинг фитнессийн хотын АШТ
  • 01:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:00
    Спорт энэ өдөр
  • 02:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Кино миний амьдрал
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Техникийн үзлэг
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • 19:00
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 19:10
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Jump challenge" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 15-р анги
  • 22:40
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 00:10
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:55
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    bleach-65 анги
  • 10:00
    “дугуйн дээрх там” 3-7 оак
  • 10:50
    “мөнхийн хайр”-16 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    бизнес аялал
  • 13:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 14:00
    “х 35” movie talk show
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    надад итгээрэй
  • 16:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:20
    хотын хөгжлийн тойм
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    bleach-66 анги
  • 19:00
    “дугуйн дээрх там” 3-8 оак
  • 20:00
    үзэл бодлын зөрөг
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “мөнхийн хайр”-17 оак
  • 23:20
    “дугуйн дээрх там” 3-8 оак
  • 00:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /54, 55/
  • 08:25
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 09:30
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 32-р анги
  • 10:15
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /14/
  • 11:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 23-р анги
  • 12:00
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 32-р анги
  • 15:10
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /14/
  • 16:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 23-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 17:40
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /56, 57/
  • 18:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 33-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:25
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /15/
  • 22:30
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 24-р анги
  • 23:35
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 01:00
    Мэдээ
  • 02:10
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 33-р анги
  • 02:55
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /15/
  • 03:45
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.7-9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.7, 8-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 51-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.13-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 27/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 27/ алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №19, 20
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.10-12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.9, 10-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 52-р анги
  • 20:50
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг /Оюу толгой/
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 3.14-р анги
  • 23:05
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 1-1, 2-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 7-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 8-р анги
  • 14:00
    High trade нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Сэдвийн гүнд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хойморт залрах хийморилог эрчүүд" – МУМУ Г.Содном, МУАУ Б.Сандагдорж
  • 16:40
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 18:40
    High trade нэврүүлэг
  • 19:10
    ОБЕГ – Бодлогын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого: “Агаарын тээврийн либералчлал” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Бээжин хотын залуус” 9,10-р анги
  • 21:25
    “Ларьдма” МУСК
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 167-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-6/ 4-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 61,62-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 37-39-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "4-ийн эсрэг 4" шоу нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 13:00
    "Спортын шинжлэх ухаан" 17-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 18-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Шивнээ" СОАК 14-р анги
  • 16:40
    Сонсъё, Сурья, Дагая /season-1/ 4-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 46-48-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-6/ 5-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа Цаашаа
  • 19:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 63,64-р анги
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 16-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 8-р анги
  • 22:20
    "Оюу Толгойн үр өгөөж" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "24" ОАК /season-1/ 3-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-2/ 12-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Хурмын сюрприз" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "Амьдралын өнгө " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Хошин шог"
  • 13:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 23-р анги
  • 14:40
    "Хайрын гэрч" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Миний монголын өв соёл" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Нарийн гарц " солонгос хэлний хичээл
  • 17:45
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 24-р анги
  • 18:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлага
  • 22:15
    "Бохир ертөнц " МУСК
  • 23:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 00:00
    "Бизнес толь"
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Түүхийн жимээр 1” Монгол судлал Өвөрмонголд
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК 4-р анги давталт
  • 10:00
    “Тод мэдээ” өглөөний мэдээ шууд
  • 10:10
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 шууд зар
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 шууд зар
  • 12:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    “Өнгө төрх “ нэвтрүүлэг Улсын коммис чанаргүй барилга хүлээн авдаг уу 2-р хэсэг /давталт/
  • 12:40
    1900-1950 шууд зар
  • 13:00
    “ Таны сонголт ” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    1900-1950 шууд зар
  • 14:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 шууд зар
  • 15:00
    Самбо бөхийн Азийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1р хэсэг
  • 16:40
    1900-1950 шууд зар
  • 17:00
    “ Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 шууд зар
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК 5-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:30
    “Монгол маршрут” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ээжээ надтай гэрлээч” МУСК
  • 23:50
    "Тод мэдээ"мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:50
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг Хип хоп дууны цаг
  • 12:00
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-3
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “S news” Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 22:15
    Сонгодог хөгжмийн цоморлиг
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:40
    Зөв сонголт
  • 11:10
    Амжилтын үндэс
  • 11:40
    Нацү башё тойм
  • 12:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    Их хайрын зөрөг телеконцерт
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Амжилтын үндэс
  • 16:50
    Өлзий ТВ Энэ амралтын өдрүүдэд
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 18:30
    Ерөнхийлөгчийн туслах Уран сайхны кино
  • 20:20
    Нацү башё тойм
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Өстөн Олон ангит кино 33-р анги
  • 22:40
    Үдшийн аялгуу - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Амжилтын үндэс
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Чухал амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 10-р анги
  • 10:00
    “Громовынхан” олон ангит УСК, 1-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 9-р анги /давталт
  • 12:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг, 22-р хэсэг
  • 13:00
    “Онгон хээр тал” баримтат кино
  • 13:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Архив:“Аян замын тэмдэглэл “ нэвтрүүлэг, 3-р хэсэг
  • 14:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 10-р анги
  • 15:00
    “Санах, сэрэх, гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг /соён гэгээрхүй /
  • 15:30
    “Гэр бүлийн толь” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “АХА” танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 11-р анги
  • 18:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Спорт мэдээ
  • 19:00
    Архив :“Дуранд өртөгдөөгүй хүн” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хүүхдийн хоол, шим тэжээлийн дутагдал” нэвтрүүлэг /БСШУСЯүзүүлж байна/
  • 20:00
    “Громовынхан” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 10-р анги
  • 22:00
    “Амирлахуй” лекц, 2-р хэсэг
  • 23:30
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (I.8,9-р анги)
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 13:10
    "Энэ бол бид" ОАК (I.14,15-р анги)
  • 14:40
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.9-12-р анги)
  • 16:10
    "Лардьма" МУСК
  • 17:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Ардын уран зохиолч Б.Догмид)
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (I.10-р анги)
  • 19:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 20:30
    "Энэ бол бид" ОАК (I.16-р анги)
  • 21:30
    "Хараал (The Conjuring)" УСК
  • 23:50
    "Флаш" ОАК (I.10-р анги)
  • 00:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:50
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 01:10
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.11-14-р анги)
  • 02:40
    "Энэ бол бид" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 04:10
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 05:55
    "Хараал (The Conjuring)" УСК
  • 07:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Ардын уран зохиолч Б.Догмид)
  • 08:15
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.13,14-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Анчид" Анимэ 145-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Анчид" Анимэ 145,146-р анги
  • 09:25
    Хошин шог
  • 09:50
    Нэрийн хуудас
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Цахилгаан хэлхээ
  • 11:20
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 37,38-р анги
  • 13:05
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 13:30
    "Talk With Me" Төгөлдөр хуурч У.Ану
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 15:30
    Нэрийн хуудас
  • 15:40
    "One Piece" Анимэ 148,149,150-р анги
  • 16:55
    Хошин шог
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 18:30
    "Анчид" Анимэ 147,148-р анги
  • 19:25
    Хошин шог
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №8
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:40
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Нэрийн хуудас
  • 22:45
    "Харийн зүйл" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    "Хаалттай сургууль" ОАК 37,38-р анги
  • 02:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Фэйри Тэйл" анийм 94-р анги
  • 10:00
    "Валидол ноорог кино" 39-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Генерал бид хоёр" 4-р анги
  • 13:00
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам"
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 16:35
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 18:00
    Бизнес боломж
  • 18:10
    "Фэйри Тэйл" анийм 95-р анги
  • 18:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Таны сонголт
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 40-р анги
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 5-р анги
  • 21:20
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 23:00
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:10
    "Генерал бид хоёр" 5-р анги
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 2-р анги
  • 10:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 32-р анги
  • 11:55
    цаг агаар
  • 12:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 13:00
    "сүүлчийн бүжиг" муск
  • 14:25
    хошин шог
  • 14:30
    "karaoke night"
  • 15:30
    "кёрлинг" /холимог ану, солонгос/
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 5-р анги
  • 19:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 35-р анги
  • 21:00
    "three days to kill" уск
  • 23:00
    "улаан дөрвөлжин" муск
  • 01:10
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 09:30
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 10:00
    19-51 Зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 99,100-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    19-51 Зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 17:25
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    19-51 Зарын цаг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 101,102-р анги
  • 22:20
    "Энэтхэг" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 9-р анги /давталт/
  • 11:10
    "Оюуны өмч-Инноваци" лекц /давталт/
  • 11:50
    "Монголоо дуулъя" теле концерт
  • 12:30
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    Онгодын цагаан хүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "My-UB" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Их засгаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 20:30
    " Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 10-р анги
  • 23:10
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" 4-р анги
  • 08:25
    "Баби Боби хоёр"
  • 08:45
    "Бяцхан модель-2017"
  • 09:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    Нууцууд: "Бурханы төлөө"
  • 12:00
    "LOL"
  • 12:30
    "Баби Боби хоёр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    Цэнхэр гараг: "Африка-2"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 5-р анги
  • 19:25
    "Баби Боби хоёр"
  • 20:00
    "Бяцхан модель-2017"
  • 20:30
    "Нутгийн айл"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Нууцууд: "Хилэнт хаан III Жеоржийн суу билэг"
  • 23:00
    "Ойлголт авхай" УСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн книо/ Белка Стрелка
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино / Пэт мэт
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/Урагшаа титануд аа.
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Брүмиз
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Белка Стрелка
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Нэвтрүүлэг/ Цэц үг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг/ АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Нэвтрүүлэг/ “Супер гэр бүл” 4-р үе
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ ТОБОТ
  • 21:20
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “De facto” мэтгэлцээн
  • 10:00
    УИХ-н чуулга шууд дамжуулна
  • 14:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    “Компанийн нууц” баримтат кино
  • 19:10
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:15
    Томилолтоос ирлээ. Төв аймгийн Мөнгөнморьт сумаас бэлтгэв.
  • 19:35
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Нээлттэй засаг
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 23:15
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 23:35
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:55
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Дэлхийн хамгийн баян хотууд"
  • 09:00
    "Ус дээшээ урсдаг" 14-р анги
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Карбонеро-12"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Бие махбодын нууц-04"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Карбонеро-13"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:45
    "Экологийн Монгол бордоо"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Ус дээшээ урсдаг" 15-р анги
  • 23:20
    "Ээжийгээ айлгах төлөвлөгөө" 5-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 04
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Эрүүл энхийн шинэ ертөнц” лекц 04. Мөнхөө эмч
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. З.Бат-Отгон 14
  • 12:05
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 12:25
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 04
  • 13:45
    “Ан амьтнаа хамгаалья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 14:20
    “Аргаль” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 05
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монгол дуу
  • 19:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:30
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 05
  • 20:50
    “Дөрвөн цагийн бэлчир” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. Доктор З.Бат-Отгон 20
  • 22:00
    “Мөнх ба мөнх бусын онол” лекц 04. Доктор Г.Лхагва
  • 23:05
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:10
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САУТХЭМПТОН-МАН.СИТИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    МАН.ЮТД-ВОТФОРД 38-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 14:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/2 №2
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПАОЛО ДИ КАНИО
  • 15:00
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 15:10
    РЕАЛ.М-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 17:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПОРТУ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 19:30
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 19:40
    ULTIMATE PLAYER
  • 20:00
    PL WORLD №39
  • 20:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №1
  • 21:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №10
  • 23:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №30

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NETBUSTERS №38
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1909
  • 09:50
    РОМА-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1303
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #17
  • 16:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №30
  • 16:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 978
  • 21:00
    PL WORLD №39
  • 21:30
    "INVICTUS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:30
    NBA GAMETIME 1909
  • 11:45
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 14:15
    МАРСЕЛЬ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ ШИГШЭЭ
  • 16:35
    PRODUCTION TIME
  • 16:40
    NETBUSTERS №38
  • 17:10
    НЬЮКАСЛ - ЧЕЛСИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 19:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ - БРАЙТОН 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    ''Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 210 КОРМЬЕР-ЖОНСОН 2
  • 11:20
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ТАТЧ
  • 14:40
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 18:10
    ULTIMATE FIGHTER #5
  • 19:00
    ONE FC-UNSTOPPABLE DREAMS (ШУУД)
  • 22:00
    "GLORY ROAD" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Архангай аймгийн хаврын бүс” Өндөр – Улаан сум– 2017 /хязаалан, шүдлэн , даага/
  • 12:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 13:00
    “Архангай аймгийн хаврын бүс” Өндөр – Улаан сум– 2017 / даага/
  • 13:30
    Зарын цаг
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:30
    Спорт +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг Говь - Алтай аймаг МСУХ
  • 17:00
    “Монгол нүнжиг” /шууд/
  • 18:00
    “Монгол бахархалын өдөр – 2017” бөхийн барилдаан
  • 19:00
    Гал шар адууны баяр -2017 /тойм/
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Дорнод аймгаас бэлтгэв.
  • 22:30
    Хачирхалтай хүн 28-р анги ОАУСК
  • 23:30
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг /
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Өмнөговь аймгаас "Бүтээн байгуулалт 2018"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Taxi"МУСК
  • 10:50
    "Battle of the Year" УСК
  • 12:50
    "Behaving Badly" УСК
  • 14:40
    "Bon Cop Bad Cop" УСК
  • 16:40
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Anastasia"хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "movie soundtrack"нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Red Dawn" УСК
  • 20:35
    "The Equalizer" УСК
  • 22:50
    "Wake of Death" УСК
  • 00:15
    "Combustion" УСК
  • 02:00
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 12
  • 09:00
    "Супер гэр бүл" ОАК 15, 16-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 5-р анги
  • 12:00
    "Блэк" ОАК 6-р анги
  • 13:25
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 29-р анги
  • 15:15
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 13, 14
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 17, 18-р анги
  • 19:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 6-р анги
  • 20:10
    "Блэк" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 30-р анги
  • 23:20
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 6-р анги
  • 00:15
    "Блэк" ОАК 7-р анги
  • 01:45
    "Супер гэр бүл" ОАК 17, 18-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 07:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 10:00
    "VINCE CARTER" ЯРИЛЦЛАГА
  • 11:00
    PLAYOFF PLAYBACK ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН 2016 G3
  • 12:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 14:30
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 17:00
    PLAYOFF PLAYBACK ОКЛАХОМА - ГОЛДЕН СТЭЙТ 2016 G7
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1729
  • 20:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “100 наслаарай” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 10:50
    Эмч зөвлөж байна
  • 11:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 12:00
    “Зүрх зогсохгүй” МУСК
  • 13:30
    “Хүн байгалийн эсрэг” баримтат кино
  • 14:10
    “Амин дэм”танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Үлэг гүрвэлийн орноор”
  • 15:30
    "Мухамед” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 18:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /шууд/
  • 22:00
    “Амьд байгалийн нууц” баримтат кино
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Зоорь” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 06:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:30
    Мэдээний өрөө
  • 09:50
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Түмний үгийг төрд
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Сэтгэшгүй эмнэлэг үзүүлж байна
  • 12:30
    Гэр бүлийн цаг
  • 13:30
    Өдрийн мэдээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    4 дэх засаглал мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хэрэглэгч таны төлөө
  • 15:30
    Луужин хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    UB лавлах 1900-1617
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:00
    Гэр бүлийн цаг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Түмний үгийг төрд нь шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Хошин бичлэг
  • 22:05
    Бид монголчууд агинуур удган
  • 22:45
    UB лавлах 1900-1617
  • 22:55
    УСК
  • 00:25
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    ОРГИЛ ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "АВАТАР" хүүхэлдэйн кино 13-16
  • 10:00
    АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ
  • 11:00
    "Хотын ангууч" ОАУСК 17 анги
  • 12:00
    ОРГИЛ ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Ноён сайн залуу" УСК +14
  • 16:40
    Фото мэдээлэл
  • 16:50
    "АВАТАР" хүүхэлдэйн кино 17-20
  • 18:00
    ОРГИЛ ЦАГ 18 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ" Маргад ДС
  • 19:00
    "ИРГЭДИЙН ИНДЭР" шууд хөтөлбөр
  • 19:50
    "Хотын ангууч" ОАУСК 18 анги
  • 21:00
    ОРГИЛ ЦАГ 21 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 22:20
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 22:30
    "12 сар" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 695
  • 07:45
    Урсгал 776
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 37-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 38-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 777
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 276
  • 23:05
    Баримтат кино 696
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 01:00
    Одод түгэх цаг 276

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 ТОЙРГИЙН ТОГЛОЛТУУД
  • 10:00
    JUNIOR ОЛОН УЛСЫН ТАКВОНДО 9ДЭХЬ УДААГИЙН АЗИ ТИВИЙН АШТ ШУУД
  • 13:00
    ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ – ЁЛУУД SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO1-3
  • 14:30
    ГАЦУУРТ ГУРИЛ – ARIG MONGOLIANS SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO1-3
  • 16:00
    МУИС ШОНХОРУУД – ХАН-УУЛ ХАНГАРЬД SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO1-3
  • 17:30
    ХЭНТИЙ ЭБЭГ – NS БҮРГЭДҮҮД SPRITE SUPER БАРУУН БҮС PO2-1
  • 19:00
    GOBI – IRL ROCKETS SPRITE SUPER БАРУУН БҮС PO2-1
  • 20:30
    АЛТАЙН БАРС – ARIG MONGOLIANS SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO2-1
  • 22:00
    ХАН-УУЛ ХАНГАРЬД – ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO2-1
  • 23:30
    MNBA 2012-13 ALL STAR

Олон Саналтай

V/2221:30

MovieBox

"Өнөөдрөөс илүү маргааш (A Better Tomorrow)" УСК

V/2208:30

SPS Сагсан Бөмбөг

БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)

V/2208:55

TV7

Seven эхлэл