МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 10:30
    “Хүчээ нэгтгэе” Эдийн засгийн форум -2018 хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 11:30
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Эргэх дөрвөн цаг” Завхан аймгаас бэлтгэв.
  • 12:40
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:10
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 13:50
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:20
    “Гэртээ хүрэх замд” уран сайхны кино
  • 15:55
    “Монгол хэл, бичгийн улсын олипиад-2018” /Завхан аймгийн Идэр сумаас/
  • 16:30
    Хөгжлийн замаар: “Замын түгжрэл”
  • 17:00
    Bloomberg үзүүлж байна: Компанийн нууц “Fendi”
  • 17:30
    “Орос хүрэх зам” 19-р хэсэг /Russia-2018 хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар/
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    “Төл таван эрдэнэ” Хэнтий аймгаас бэлтгэв
  • 18:50
    “Ялагдашгүй 11” /шууд/
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “American ninja warrior” шоу 8-р хэсэг
  • 22:35
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:40
    “Сикандар” Энэтхэгийн уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Сумо тойм
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Улаанбаатар марафон-2018
  • 09:10
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:05
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 1,2,3-р анги
  • 14:20
    Аяллын хөтөч
  • 14:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:00
    Нацу башё
  • 17:00
    Спортын ертөнцөд-Практик буудлага
  • 17:30
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 21:10
    Сумо тойм
  • 21:40
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 6-р анги
  • 23:00
    City Night Шөнийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:25
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 1, 2, 3-р анги
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 5-р анги
  • 16:30
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 16:50
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:10
    "хүүхдийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-32
  • 17:30
    "bon appetit"
  • 18:30
    "сэмүт үзүүлж байна"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 6-р анги
  • 21:10
    "ялалтын баяр" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "алтан хальс: кино наадмын шилдэг кинонууд-цуврал-1"
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    "улаанбаатар марафон" шууд дамжуулна
  • 12:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 13:00
    өнөөдрийн аялал
  • 14:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:35
    "дуудлага" ярилцлага
  • 15:05
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 16:05
    "tvmall"
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 51-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "андрон" уск
  • 00:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Залуу буддист сургалт” лекц,9-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 7,8-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 15:30
    “Засаг цаг” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Эрүүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 16:20
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Архив 2009: “Зүүд биш л байгаа даа” нэвтрүүлэг 1-р хэсэг /Булган аймаг/
  • 19:18
    “Urban jeans” хаврын коллекц /нэвтрүүлэг /
  • 19:28
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:43
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 20:45
    “After school club” шоу
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК,11,12-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Single lades 2” МУСК
  • 01:00
    “Гадаад мэдээ” /давталт/
  • 01:40
    Спорт энэ өдөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 04:30
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 11-р анги
  • 14:10
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 12-р анги
  • 15:20
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн цаг
  • 17:40
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 17:50
    "Хотын хөгжлийн тойм" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Толгод бүхэн нүдтэй" УСК 1-р анги
  • 23:30
    "Толгод бүхэн нүдтэй" УСК 2-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “business location”
  • 09:30
    bleach-62,63,64 анги
  • 10:30
    сайхан хооллоорой
  • 11:00
    “дугуйн дээрх там” 2: 4,5 оак
  • 13:00
    “эрүүл тоглоом, эрүүл ирээдүй”- шууд
  • 13:40
    bleach-65,66 анги
  • 14:30
    “үзэл бодлын зөрөг”
  • 15:20
    дэлхийн хотууд
  • 15:30
    “дугуйн дээрх там” 3: 6,7 оак
  • 17:00
    монгол чарт
  • 18:00
    надад итгээрэй
  • 18:30
    ертөнц: х.алтангэрэл
  • 19:00
    ноён оймс
  • 19:30
    “оргил цаг”
  • 20:00
    х35 movie talk show
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 22:00
    saturday night live
  • 23:00
    кино тайлбар
  • 23:05
    “амьд үлдэгч” уск
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:15
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК /29-33/
  • 10:00
    Орос хүрэх зам
  • 10:45
    Нийслэл хөтөч
  • 11:15
    "Төрөл авалт" орчин үеийн бүжгийн тоглолт
  • 12:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:55
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Гэмт хэрэгтэн” УСК
  • 17:00
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 18:05
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    “Fifa-гийн цом Монголд” нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:50
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Орос хүрэх зам
  • 22:50
    “Амьд үлдэгсэд” УСК
  • 01:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 02:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 02:25
    Орос хүрэх зам
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.7-9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.3-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 52-р анги
  • 11:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 7, 8-р анги
  • 15:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 53-р анги
  • 20:35
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг /Оюу толгой/
  • 21:00
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 21:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9, 10-р анги
  • 23:35
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 1-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 2,3-р анги
  • 14:30
    “Амрыг эрье” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "АХ-ын 95 жилийн ой" – нэгдүгээр хэсэг
  • 16:40
    “Эх орны өглөө” хөтөлбөр
  • 18:40
    “АТМОР ХХК” үзүүлж байна
  • 19:00
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “High trade” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 4-р анги
  • 21:25
    Зуун чухал сэдэв: “ЭРДЭНЭТ ҮЙЛДВЭР” нэвтрүүлэг
  • 22:25
    “Хар сувдны нууц” МУСК
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 168,169-р анги
  • 07:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 34-48-р анги
  • 08:20
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 15-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 8-р анги
  • 13:10
    Галилео
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 9-р хэсэг
  • 14:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 20-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 55-64-р анги
  • 18:00
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 9-р анги
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 18-р хэсэг
  • 21:40
    Авгалдай
  • 22:00
    "Тохиролцоо" УСК
  • 00:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Учрал" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм "
  • 13:30
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Саятан болгох дамжаа" МОАУСК
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хотын хөгжлийн тойм "
  • 18:10
    "Кино миний амьдралд"
  • 18:30
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Тавилан" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Ингэх үү, тэгэх үү" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Эрэл " эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Single ladies 2" МУСК
  • 00:45
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 00:50
    "Бизнес толь"
  • 01:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтад кино
  • 08:20
    “Түүхийн жимээр2” Монголоо санаж суудаг
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Ээжээ надтай гэрлээч МУСК давталт
  • 13:00
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Самбо бөхийн Азийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2р хэсэг
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Өөрийгөө нээ, карьераа удирд” лекц
  • 21:50
    “Аав” УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    Зар сурталчилгаа
  • 09:15
    Гадаад дууны цаг
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дуу
  • 12:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 12:45
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “S news” Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:45
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 14:00
    Сонгодог хөгжмийн цоморлиг
  • 14:40
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-2
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-3
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    МУСК
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Амжилтын үндэс
  • 10:50
    Тоглолтын цаг: Хайраар зөөлөрдөг хорвоо
  • 12:40
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Өлзий ТВ Энэ амралтын өдрүүдэд
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Амжилтын үндэс
  • 16:20
    Өстөн Олон ангит кино 29,30,31-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Нацү башё тойм
  • 22:00
    Улаанбаатарт байгаа миний аавд Уран сайхны кино
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Амжилтын үндэс
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Чухал амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 11-р анги
  • 10:00
    “Громовынхан” олон ангит УСК, 1-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Бодь мөрийн зэргийнТунгаамал алт” нэвтрүүлэг ,24-р хэсэг
  • 11:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 11-р анги
  • 12:00
    “Урт аян” баримтат кино
  • 12:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 10-р анги /давталт/
  • 14:00
    “Гэр ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Архив: Шилдэг барилдаанытойм 1-р хэсэг
  • 16:30
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 17:30
    Будда продакшн “Эцэг эхийн ачыг хуриулахуй”, 1-р хэсэг
  • 18:00
    К. Марксын мэндэлсний 200 жилийн ойд зориулсан эрдэмтдийн хэлэлцүүгээс хийсэн сурвалжлага
  • 19:00
    “Танайд мод тарьяа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Гар утасны хэрэглээ цэцэрлэгийн насны хүүхдүүдийн сэтгэлзүйд хэрхэн нөлөөлөх вэ?
  • 20:00
    “Громовынхан” олон ангит УСК, 3-р анги
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 11-р анги
  • 22:00
    Нанжидын нэрэмжит ардын бүжгийн уралдаан, 1-р хэсэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (I.6,7-р анги)
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Лардьма" МУСК
  • 12:40
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 14:30
    "Хансел Гретел хоёр: Шулмын ангуучид (Hansel & Gretel: Witch Hunters)" УСК
  • 16:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.5-9-р анги)
  • 19:00
    "Энэ бол бид" ОАК (I.12-14-р анги)
  • 22:00
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 00:40
    "Ларьдма" МУСК
  • 02:10
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 04:00
    "Хансел Гретел хоёр: Шулмын ангуучид (Hansel & Gretel: Witch Hunters)" УСК
  • 05:30
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 07:30
    "Энэ бол бид" ОАК (I.15,16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хэмнэл" Амралтын хөтөлбөр
  • 10:00
    Нэрийн хуудас
  • 10:10
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 5,6,7-р анги
  • 12:40
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Анчид" Анимэ 136-121 -р анги
  • 16:15
    Нэрийн хуудас
  • 16:25
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 17:10
    Амжилтын үндэс
  • 17:45
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Нэрийн хуудас
  • 18:10
    "Ээжийн дайсан-1" Монголын уран сайхны кино
  • 19:40
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 19:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Оne piece" 830-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Нэрийн хуудас
  • 21:20
    Life Style
  • 21:55
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр"
  • 22:45
    "Рик Морти хоёр" 3-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    "One Piece" Ариун сэлэмний хараал
  • 01:25
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Фэйри Тэйл" анийм 91, 92, 93-р анги
  • 10:15
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 11:15
    Хошин шог
  • 12:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Валидол ноорог кино" 36, 37, 38-р анги
  • 13:55
    "Генерал бид хоёр" 1, 2-р анги
  • 15:45
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:40
    Таны сонголт
  • 19:20
    "Оддын өргөн чөлөө" ток шоу
  • 20:30
    Миний очих ёстой 100 газар - 2-р бүлэг
  • 21:20
    Засаг цаг
  • 21:50
    "Орхидос 2" УСК
  • 23:50
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 1, 2-р анги
  • 10:00
    "хэцүү хүүхэн" соакино 1, 2-р анги
  • 12:20
    "love and mercy" уск
  • 14:20
    "the best of me" уск
  • 16:20
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:20
    "хэцүү хүүхэн" соакино 3, 4-р анги
  • 20:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 31, 32-р анги
  • 22:10
    "үл таних эмэгтэй" муск
  • 00:10
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 09:30
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 101,102-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 17:25
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 103,104-р анги
  • 22:20
    "Энэтхэг" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Миний эрдэнэ" ОАК 10-р анги /давталт/
  • 10:40
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Алтан хөрш" хүүхдийн жүжиг
  • 12:10
    100 Чухал сэдэв
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 6,7-р анги /давталт/
  • 15:50
    "Жудаг" нэвтрүүлэг /Улсын гарьд Д.Рагчаа/
  • 16:50
    Ялалтын баяр-73 жил
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Завхан аймгийн цаг
  • 19:00
    "Их засгаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "3 өдрийн дотор устага" УСК
  • 00:25
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 01:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 08:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Авалорын гүнж Елена" 1-5-р анги
  • 11:00
    Нууцууд: "Хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-4"
  • 12:00
    Нууцууд: "Хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-5"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    Нууцууд: "Бурхны төлөө"
  • 17:00
    Нууцууд: "Хилэнт хаан III Жеоржийн суу билэг"
  • 17:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Баби Боби хоёр"
  • 18:30
    "Иргэн бүр экологич"
  • 19:00
    "Нутгийн айл"
  • 19:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "LOL"
  • 20:30
    "Кино тасалбар"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    НӨГӨӨ КИНОНУУД: "Victoria”
  • 00:20
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 09:40
    Бонгын цаг
  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино/ Тобот
  • 12:00
    Танин мэдэхүй
  • 12:10
    Нэвтрүүлэг/ Авьяаслаг багачууд
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/ миний найз үби
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 13:30
    Нэвтрүүлэг/ Супер гэр бүл 4-р үе
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/
  • 16:00
    Авьяаслаг багачууд
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Тобот
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Бяцхан хадагтай зази
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/Брүмиз
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 10:30
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /шууд/
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Орос хүрэх зам “Russia-2018” хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар/17-р хэсэг/
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Томилолтоос ирлээ. Төв аймгийн Мөнгөнморьт сумаас бэлтгэв.
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    Орос хүрэх зам “Russia-2018” хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар/18-р хэсэг/
  • 16:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 19:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    “ММ today” interview
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:35
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Явлаа, Ирлээ
  • 22:35
    Халуун сэдэв
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "Улаанбаатар марафон 2018" Олон улсын гүйлт шууд...
  • 14:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Аллисоны зочин" Talk show
  • 16:00
    "Очирваань гэрэлтэх цагаар" Тоглолт /1-р хэсэг/
  • 17:00
    "Хотын хөгжлийн тойм"
  • 17:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 18:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 18:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат дэлгэц
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Улаанбаатар марафон 2018" Олон улсын гүйлт
  • 22:40
    Кино бүтсэн түүх /Түцний охид/
  • 23:10
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 05
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Мөнх ба мөнх бусын онол” лекц 04. Доктор Г.Лхагва
  • 12:10
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 12:30
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. Доктор З.Бат-Отгон 11
  • 13:30
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 05
  • 14:45
    “Усаа дагаж жаргал” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 248
  • 16:40
    “Дамжин өнгөрөх лагерь” уран сайхны кино
  • 18:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Салтан хаан” хүүхэлдэйн кино
  • 19:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:30
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 06
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    Бүтээлч ахмад багш нарын III зөвлөгөөн
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ 1/2
  • 11:10
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    МАН.ЮТД-ВОТФОРД 38-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 14:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 14:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №11
  • 15:00
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 15:10
    ТОТТЕНХЭМ-НЬЮКАСЛ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 17:20
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - РҮҮД ВАН НИСТЕЛРООЁ
  • 17:50
    NETBUSTERS №38
  • 18:20
    PL WORLD №39
  • 18:50
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 19:00
    ПСЖ-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 21:10
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 23:20
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №30
  • 23:50
    ULTIMATE PLAYER

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №39
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1909
  • 09:50
    БАЙЕРН-РЕАЛ.МАДРИД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 978
  • 14:00
    "KOBE DOIN WORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 16:00
    NETBUSTERS №38
  • 16:30
    "THAT SUGAR FILM" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    МАРСЕЛЬ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ ШИГШЭЭ
  • 20:50
    ULTIMATE PLAYER
  • 21:00
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 09:30
    NETBUSTERS №38
  • 10:00
    ТОТТЕНХЭМ-НЬЮКАСЛ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 12:00
    ONE UNSTOPPABLE DREAMS
  • 15:00
    WWE MONDAY RAW 1302
  • 17:00
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1730
  • 18:00
    WWE WWE SMACK DOWN LIVE 977
  • 20:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 20:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:00
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1730

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    ''Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    ''Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "GREEN STREET HOOLIGANS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:50
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 13:50
    UFC FIGHT NIGHT МЕНДЕС-ЛАМАС
  • 16:10
    UFC FIGHT NIGHT ДЭН ХЕНДЕРСОН-БОЙЧ
  • 18:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО
  • 20:30
    WWE RAW 1303
  • 22:30
    "VICTORY" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Дорнод аймгаас бэлтгэв.
  • 11:00
    Хачирхалтай хүн 24, 25-р анги ОАУСК
  • 13:00
    Гал шар адууны баяр -2017 /тойм/
  • 14:30
    МУСК
  • 16:00
    Бүх цэргийн наадам – 2017 бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Хүндийг өргөлт Спорт баримтат кино
  • 18:30
    “Өрөг” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ММСУХ-ны 22 жилийн ой -2017 он /хамгийн хурдан морь, их нас/
  • 20:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр /Тойм/
  • 21:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУ Г. Доржпүрэв
  • 22:00
    “Амьдрал үргэлж сайхнаараа” УСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 10:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 13:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 14:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Баримтат кино "Монголын сайхан орон"
  • 15:30
    Хот айл Архангай аймаг Булган сумаас 1-р хэсэг
  • 01:00
    Амрах агшин
  • 15:00
    Хот айл Архангай аймаг Булган сумаас 2-р хэсэг
  • 16:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 18:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Хот айл Төв аймаг Батсүмбэр сумаас 1-р хэсэг
  • 22:00
    Хот айл Төв аймаг Батсүмбэр сумаас 2-р хэсэг
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Anastasia"хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "movie soundtrack"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Red Dawn" УСК
  • 12:35
    "The Equalizer" УСК
  • 14:50
    "Wake of Death" УСК
  • 16:25
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Khumba"хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 20:40
    "movie soundtrack"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Hacker " УСК
  • 22:45
    "Om Shanti Om" УСК
  • 01:25
    "Romancing the Stone" УСК
  • 03:10
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Супер гэр бүл" ОАК 13-16-р анги
  • 09:25
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 2-4-р анги
  • 11:50
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 28, 29-р анги
  • 14:15
    "Блэк" ОАК 5,6-р анги
  • 16:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 19, 20-р анги
  • 19:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 7-р анги
  • 20:10
    "Блэк" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 31-р анги
  • 23:20
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 7-р анги
  • 00:15
    "Блэк" ОАК 8-р анги
  • 01:47
    "Супер гэр бүл" ОАК 19, 20-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 07:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 10:00
    WNBA 2018 ДАЛЛАС - ФИНИКС (ШУУД)
  • 12:00
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:00
    NBA ACTION 2732
  • 16:30
    RED BULL ENERGY TIME №11
  • 17:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1730
  • 18:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 21:30
    WNBA 2018 ДАЛЛАС - ФИНИКС (ДАВТАЛТ)
  • 23:30
    "ПОЛ АРИЗИН" БАРИМТАТ КИНО

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Амин дэм”танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 11:30
    “Эхнэр төрлөө” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 15:00
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 16:30
    Инээд эм
  • 17:00
    "Ронал ба зэрлэгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Үлэг гүрвэлийн орноор”
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 20:00
    “Оцон шувуу” баримтат кино
  • 21:00
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 22:30
    “Single ladies-1” МУСК
  • 00:15
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 06:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 08:00
    УСК
  • 10:00
    Бид монголчууд агинуур удган
  • 10:40
    Зураглал
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Гэр бүлийн зууч
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Морин цаг
  • 12:45
    Зураглал
  • 13:00
    Монгол гайхамшиг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Их үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    UB лавлах 1900-1617
  • 17:00
    Гэр бүлийн зууч
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Бөмбүүлэй хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Зураглал
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Сүүдрийн парламент шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 22:30
    UB лавлах 1900-1617
  • 22:40
    УСК
  • 00:10
    Тэнгэрийн цаг тойм
  • 00:40
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 01:40
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ " мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 12:00
    "Хотын ангууч" ОАУСК 18 анги
  • 13:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:50
    Өнөөдөр манай дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 14:00
    Фото мэдээлэл
  • 14:10
    "12 сар" УСК +14
  • 16:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:40
    "Мөстлөгийн үйл явдлууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 18:50
    Фото мэдээлэл
  • 19:00
    "ИНФИНИТИ" соёл урлагийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ"Маргад ДС
  • 19:50
    "Хотын ангууч" ОАУСК 19 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 22:10
    "Ноён Брюс" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эфир хаах

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 696
  • 07:45
    Урсгал 777
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 38-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ…
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 39-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 778
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 277
  • 23:05
    Баримтат кино 697
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 01:00
    Одод түгэх цаг 277

MNBA Sports

  • 09:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ ШУУД
  • 11:00
    ОЛОН УЛСЫН ТАКВОНДО 9ДЭХЬ УДААГИЙН АЗИ ТИВИЙН АШТ ШУУД
  • 15:00
    NS БҮРГЭДҮҮД – ХЭНТИЙ ЭБЭГ SUPER БАРУУН БҮС PO2-2
  • 16:30
    IRL ROCKETS – GOBI SUPER БАРУУН БҮС PO2-2
  • 18:00
    ARIG MONGOLIANS – АЛТАЙН БАРС SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO2-2
  • 19:30
    ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ – ХАН-УУЛ ХАНГАРЬД SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO2-2
  • 21:00
    MONGOLIA – CHINESE TAIPEI FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 21:20
    QATAR – MONGOLIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 21:40
    MONGOLIA – JORDAN FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 22:00
    NEW ZEALAND – MONGOLIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 22:20
    MONGOLIA – AUSTRALIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 22:40
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ ТОЙРГИЙН ТОГЛОЛТ -2013

Олон Саналтай

V/2221:30

MovieBox

"Өнөөдрөөс илүү маргааш (A Better Tomorrow)" УСК

V/2208:30

SPS Сагсан Бөмбөг

БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)

V/2208:55

TV7

Seven эхлэл