МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 3,4,5-р анги
  • 11:20
    “Өвлөхүйн эрдэм” Ширмэл урлаач Ц.Батсайхан
  • 11:40
    “Монгол инженер”
  • 12:20
    Хөгжмийн агшин
  • 12:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Миний хайртай хүү” уран сайхны кино
  • 14:45
    Явлаа, ирлээ
  • 15:05
    “MNB music” хөгжим, мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:55
    “American ninja warrior” шоу 8-р хэсэг
  • 16:20
    “Би эстрадын дуучин”
  • 17:00
    “Орос хүрэх зам” 20-р хэсэг /Russia-2018 хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар/
  • 17:30
    “Төл таван эрдэнэ” Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 18:00
    ММ Today
  • 18:20
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Алтан дагины домог” ДАШТ-ий түүхүүд
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Норвеги урагшаа” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Сумо тойм
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:05
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 4,5,6-р анги
  • 14:20
    Аяллын хөтөч
  • 14:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:00
    Нацу башё
  • 17:00
    UBS нэмэлт цаг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:30
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 7-р анги
  • 22:50
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Хөхөө Намжил Морин хуурчдын уралдаант тв шоу
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 4, 5, 6-р анги
  • 14:00
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "тархины фитнесс"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:00
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:50
    "мартагдсан билгэдэлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:45
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-33
  • 18:00
    "ялалтын баяр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 7-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "алтан хальс: кино наадмын шилдэг кинонууд-цуврал-2"
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:00
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    "хотын хөгжлийн тойм"
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "тэ жу ён" соак 50,51-р анги
  • 15:30
    "гэгээн муза - 2018" академийн шагнал гардуулах ёслолын ажиллагаа
  • 16:10
    "tvmall"
  • 16:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 52-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "гудамжны бүжиг" уск
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Залуу буддист сургалт” лекц,
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Дуулиан” олон ангит УСК,11,12-р анги /давталт/
  • 11:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 13:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Монгол let me in 2018” /3-р хэсэг/ /давталт/
  • 14:45
    “Business maximum 88”
  • 15:00
    Бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Эрүүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 17:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Архив 2009: “Зүүд биш л байгаа даа” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг /Булган аймаг
  • 18:40
    “Яндаж болдоггүй далай шиг яасан баян нутаг вэ?” лекц /МУ-ын хөдөлмөрийн баатар,геологич Хурц/
  • 19:20
    “Urban jeans” хаврын коллекц /нэвтрүүлэг /
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Дуулиан” олон ангит УСК,13,14-р анги
  • 23:10
    “After school club” шоу /давталт/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    Спорт энэ өдөр
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Jump challenge" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 14-р анги
  • 14:10
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 15-р анги
  • 15:20
    "Өшрөх өрөвдөхийн учир" МУСК
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 31-40-р анги
  • 21:30
    "Хүү" УСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 08:50
    тоглолтын цаг: “демидовын цирк”
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    logo quiz- шууд
  • 11:30
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 12:30
    “business location”
  • 13:00
    “дугуйн дээрх там” 3-8 оак
  • 13:50
    “эрүүл тоглоом, эрүүл ирээдүй”
  • 14:20
    “мөнхийн хайр”-13,14 оак
  • 17:00
    “илүү илүү” цэнгээнт хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 19:00
    “мөнхийн хайр”-15,16,17 оак
  • 22:50
    кино тайлбар
  • 22:55
    “хөгжилтэй эмэгтэй” уск
  • 00:40
    saturday night live
  • 01:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /11-15/
  • 10:00
    Орос хүрэх зам
  • 10:45
    Нийслэл хөтөч
  • 11:15
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 12:00
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /21-24/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 20:00
    Тойм
  • 21:15
    “Торгоны замыг дагасан соёлын өв - хүн орхоодой ” баримтат кино
  • 21:50
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 22:00
    Орос хүрэх зам
  • 22:50
    “Такси” МУСК
  • 00:55
    “Гэмт хэрэгтэн” УСК
  • 02:50
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.10-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.7-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 53-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг /Оюу толгой/
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.13, 14-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9, 10-р анги
  • 15:25
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:50
    "E-баримт" сугалааны шууд тохирол
  • 18:10
    "Төгс бэр" ОАК 54-р анги
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 11, 12-р анги
  • 23:50
    "Яг түүн шиг" шоу тоглолтын дараа
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    “Хар сувдны нууц” МУСК
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 5-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 6,7-р анги
  • 14:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "АХ-ын 95 жилийн ой" – хоёрдугаар хэсэг
  • 16:40
    “Эх орны өглөө хөтөлбөр”
  • 18:40
    “АТМОР ХХК” үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 8-р анги
  • 21:20
    "Ардыг тэжээх рашааны дусал" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    “Такси” МУСК
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 170-р анги
  • 06:30
    Тог тог тог /season-5/ 32-р хэсэг, /season-6/ 1,2,3,4,5-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 9-р хэсэг
  • 12:30
    Chart news 9-р хэсэг
  • 13:00
    "Тулаанч робот" МУСК
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 21-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 16:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 13,14,15,16-р хэсэг
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 19-р хэсэг
  • 21:40
    Авгалдай
  • 22:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:10
    "Элизаветын алтан үе" УСК

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Учрал" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Миний монголын өв соёл" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:15
    "Саятан болгох дамжаа" МОАУСК
  • 16:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Бизнес амжилт"
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тавилан" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "30 хором" анализ
  • 21:55
    "Хөх толбот хүмүүс " МУСК
  • 23:50
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:55
    "Бизнес толь"
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:05
    Тоглолтын цаг
  • 08:20
    “Түүхийн жимээр3” Сарьдагийн хийд гайхамшигт нээлт
  • 09:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Ирээдүйн эзэд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:30
    “Аав” МУСК давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баялаг бүтээгч
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дүнжингаравын хурд 2018
  • 17:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Уулын эзэн баримтат кино
  • 19:20
    “Өөрийгөө нээ, карьераа удирд” лекц
  • 20:00
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Гоёлын даашинз МУСК
  • 23:20
    Тоглолтын цаг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    МУСК
  • 12:00
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-3
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:00
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Хүмүүний амьдрал” Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:00
    МУСК
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Өлзий ТВ Энэ амралтын өдрүүдэд
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Чухал амжилт
  • 09:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:20
    Амжилтын үндэс
  • 10:50
    Нацү башё тойм
  • 11:30
    Улаанбаатарт байгаа миний аавд Уран сайхны кино
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Амжилтын үндэс
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:30
    Өстөн Олон ангит кино 32,33-р анги
  • 18:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 21:00
    Нацү башё тойм
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:50
    Хүний амь Уран сайхны кино
  • 23:50
    Баримтат кино
  • 00:40
    Амжилтын үндэс
  • 01:10
    Чухал амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 10:00
    “Громовынхан” олон ангит УСК, 3-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 11-р анги
  • 12:00
    “Уулынхны асуудал” баримтат кино
  • 12:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тоо юу Сүлд үү?
  • 13:30
    “Х-түц” хошин шог
  • 14:00
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 14:30
    Архив: Шилдэг барилдааны тойм 2-р хэсэг
  • 16:00
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 16:30
    ТВ зар 151918
  • 16:40
    “Начин шонхорын гараа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Архив “Эргэж ирэхгүй он цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 18:30
    Будда продакшн “Эцэг эхийн ачыг хариулахуй”, 2-р хэсэг
  • 19:00
    “Х-түц” үзүүлж байна
  • 19:30
    Сургуулийн өмнөх насны хүүхдүүдийн эцэг эхчүүдэд зориулсан нэвтрүүлэг /сэдэв:бэлгийн бойжилт/
  • 20:00
    “Громовынхан” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 12-р анги
  • 22:00
    Нанжидын нэрэмжит ардын бүжгийн уралдаан ,2-р хэсэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (I.8-10-р анги)
  • 11:20
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 13:00
    "Хараал (The Conjuring)" УСК
  • 15:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.10-14-р анги)
  • 17:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 20:00
    "Энэ бол бид" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 22:00
    "Алкатрас (The Rock)" УСК
  • 00:50
    "Хараал (The Conjuring)" УСК
  • 02:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хэмнэл" Амралтын хөтөлбөр
  • 10:00
    Нэрийн хуудас
  • 10:10
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 8, 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 12:00
    "Балжиннямтай өдөр"
  • 12:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Анчид" Анимэ 143-148 -р анги
  • 15:40
    Нэрийн хуудас
  • 15:50
    Хошин шог
  • 16:25
    "Такси-1" Монголын уран сайхны кино
  • 18:10
    Амжилтын үндэс
  • 18:40
    "Talk With Me" УИХ-ын гишүүн А.Ундраа
  • 19:15
    Нэрийн хуудас
  • 19:25
    Мэргэжил сонголтын аян
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 20:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:25
    Нэрийн хуудас
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:30
    "One Piece" Омацүри Барон ба нууц арал
  • 00:05
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:10
    "Рик Морти хоёр" 3-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 00:55
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Фэйри Тэйл" анийм 94, 95-р анги
  • 09:50
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Валидол ноорог кино" 39, 40-р анги
  • 13:45
    "Генерал бид хоёр" 3, 4, 5-р анги
  • 16:35
    "Цасан охин" УСК
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:35
    Таны сонголт
  • 20:15
    ОХУ-ын Ерөнхийлөгч Путинтай хийсэн ярилцлага - парт 1
  • 21:35
    Миний очих ёстой 100 газар- 2-р бүлэг
  • 22:25
    "Учрал" УСК
  • 00:15
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 00:25
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 4-р анги
  • 10:40
    "ларьдма" муск
  • 12:20
    "survivor" уск
  • 14:00
    "миний ах атаман" муск
  • 15:40
    "step up all in" уск
  • 17:40
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 5-р анги
  • 19:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 33, 34, 35-р анги
  • 23:10
    "three days to kill" уск
  • 01:10
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 09:30
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 103,104-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:25
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 105,106-р анги
  • 22:20
    "Энэтхэг" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Завхан аймгийн цаг" /давталт/
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "3 өдрийн дотор устага" УСК /давталт/
  • 12:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 8,9,10-р анги /давталт/
  • 16:45
    "Жудаг" нэвтрүүлэг /Улсын харцага О.Бахыт/
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Багш хөгжлийн академи 2018" үзүүлж байна
  • 19:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Их засгаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 21:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Брик Мэншнс гудам" УСК
  • 00:45
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 08:10
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 10:00
    "Илья Муромец ба Гургалдай дээрэмчин" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:15
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:30
    Нууцууд: "Жиро Сушигийн амьдрал"
  • 13:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:30
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 15:00
    Нууцууд: "Миний аав эмэгтэй хүн"
  • 16:00
    "Хайрын рекорд" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Нууцууд: "Бяцхан лусын дагина"
  • 19:00
    "Хайрлаж болох уу" МУСК
  • 21:00
    Нууцууд: "Хойд солонгос"
  • 22:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 09:40
    Бонгын цаг
  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино/ Тобот
  • 12:00
    Танин мэдэхүй
  • 12:10
    Нэвтрүүлэг/ Авьяаслаг багачууд
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/ миний найз үби
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 13:30
    Нэвтрүүлэг/ Супер гэр бүл 4-р үе
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/
  • 16:00
    Авьяаслаг багачууд
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Тобот
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Бяцхан хадагтай зази
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/Брүмиз
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “ММ today” interview
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:10
    Халуун сэдэв
  • 11:30
    “Шилдэг санаа” баримтат кино
  • 12:25
    Орос хүрэх зам “Russia-2018” хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар/19-р хэсэг/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 13:25
    “Дэлхийн түүхүүд-MNB” төсөл үзүүлж байна: “Дэлхийн хамгийн том Хятад зоогийн газар” баримтат кино
  • 14:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 15:25
    Хүрээлэн амьд ертөнц цуврал
  • 15:50
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 16:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 16:25
    Орос хүрэх зам “Russia-2018” хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар/20-р хэсэг/
  • 17:00
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг /Даатгалын тогтолцоо/
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /Давталт/
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    “Баримт”- МҮОНР-ийн эрэн сурвалжлах багтай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    “Америк хэмнэл” ток шоу
  • 21:30
    Томилолтоос ирлээ
  • 21:50
    Явлаа,ирлээ
  • 22:10
    Алтан дагины домог: ДАШТ-ний түүхүүд
  • 22:40
    Bloomberg үзүүлж байна: “Компанийн нууц” баримтат кино /Fendi/
  • 23:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Жаргал даахгүйн зовлон" МУСК
  • 12:30
    "Карбонеро-13"
  • 13:00
    Кино бүтсэн түүх /Түцний охид/
  • 13:30
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:10
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 16:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 17:30
    "Очирваань гэрэлтэх цагаар" Тоглолт /2-р хэсэг/
  • 18:30
    "Аллисоны зочин" Talk show
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Карбонеро-14"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:30
    Баримтат дэлгэц
  • 20:45
    "Экологийн Монгол бордоо"
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Түмний нэг "Ш.Дулмаа АУЗ"
  • 22:20
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 06
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    Бүтээлч ахмад багш нарын III зөвлөгөөн
  • 13:35
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 13:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 14:00
    “Эрүүл энхийн шинэ ертөнц” лекц бүрэн эхээрээ. Мөнхөө эмч
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Тусгай салаа” уран сайхны кино
  • 19:07
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:10
    “Аялалын улирал” хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:50
    Хүн төрөлтний дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 249
  • 22:40
    Шинэ долоо хоногийн аяз
  • 23:10
    Энэ 7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БАЙЕРН-РЕАЛ.МАДРИД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2
  • 11:10
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №1
  • 11:40
    ЛИВЕРПҮҮЛ-РОМА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2
  • 13:50
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТҮС
  • 14:20
    РЕАЛ.МАДРИД-БАЙЕРН АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 16:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 17:00
    РОМА-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2
  • 19:10
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 19:40
    МАРСЕЛЬ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ ШИГШЭЭ
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПОЛ ИНС
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №10

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1730
  • 10:00
    РЕАЛ.МАДРИД-БАЙЕРН АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1303
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 978
  • 16:00
    PL WORLD №39
  • 16:30
    FED CUP 2018 ХАГАС ШИГШЭЭ ТОЙМ
  • 18:30
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 21:30
    "HE GOT GAME" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 08:30
    БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 11:30
    ONE UNSTOPPABLE DREAMS
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1303
  • 16:30
    WWE WWE SMACK DOWN LIVE 978
  • 18:30
    WNBA 2018 ДАЛЛАС - ФИНИКС
  • 20:30
    NBA ACTION 2733
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1910
  • 21:15
    RED BULL ENERGY TIME №13
  • 21:45
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    '"Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ULTIMATE FIGHTER #6
  • 09:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 10:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-УСМАН ( ШУУД )
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 15:50
    UFC FIGHT NIGHT БАРНЕТ-НЕЛСОН
  • 18:40
    WWE SMACKDOWN 978
  • 20:40
    UFC FIGHT NIGHT ДОС АНЖОС-АЛВАРЕЗ
  • 22:30
    "GASCOIGNE" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Мориор амилсан Монгол заяа” МУТМУ Г. Доржпүрэв
  • 11:00
    Хачирхалтай хүн 26,27,28-р анги ОАУСК
  • 14:00
    Заан цолны хүндэтгэлийн барилдаан - 2017
  • 16:00
    “Өрөг” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 16:30
    ММСУХ-ны 22 жилийн ой -2017 он /хамгийн хурдан морь, их нас/
  • 18:00
    Засаг цаг
  • 18:30
    “Дорнод -2018” хурдан морины уралдаан /азарга, их нас, соёолон/
  • 20:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр /Тойм/
  • 21:00
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУяач Б.Отгоннасан
  • 22:10
    “Амин мөр” МУСК
  • 23:30
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 10:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Хот айл Архангай аймаг Төвшрүүлэх сумаас 1-р хэсэг
  • 11:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 12:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 13:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 16:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 16:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 17:00
    Хот айл Архангай аймаг Төвшрүүлэх сумаас 2-р хэсэг
  • 17:30
    Өмнөговь аймгаас "Бүтээн байгуулалт 2018"
  • 18:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Хот айл Төв аймаг Батсүмбэр сумаас 1-р хэсэг
  • 22:00
    Хот айл Төв аймаг Батсүмбэр сумаас 2-р хэсэг
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 10:35
    "Hacker " УСК
  • 12:20
    "Om Shanti Om" УСК
  • 15:00
    "Romancing the Stone" УСК
  • 16:45
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Dragon Nest Warroirs Dawn"хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    "Moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Little Boy"УСК
  • 21:05
    "Пятница"УСК
  • 22:30
    "The Brothers Grimm" УС
  • 00:30
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Супер гэр бүл" ОАК 17-20-р анги
  • 09:25
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 5-7-р анги
  • 11:50
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 30, 31-р анги
  • 14:15
    "Блэк" ОАК 7, 8-р анги
  • 17:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 21, 22-р анги
  • 19:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 8-р анги
  • 20:10
    "Блэк" ОАК 9-р анги
  • 21:50
    "Ээжийн дайсан 2" уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 22:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 32-р анги
  • 23:20
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 8-р анги
  • 00:15
    "Блэк" ОАК 9-р анги
  • 01:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 21, 22-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1730
  • 01:00
    WNBA 2018 ЧИКАГО - ИНДИАНА (ШУУД)
  • 03:00
    NBA DRAFT COMBINE DAY 1 - 2018
  • 05:00
    NBA DRAFT COMBINE DAY 2 - 2018
  • 07:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1730
  • 08:00
    "ПОЛ АРИЗИН" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 11:30
    БОСТОН - КЛИВЛЕНД ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 12:30
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    WNBA 2018 ДАЛЛАС - ФИНИКС (ДАВТАЛТ)
  • 16:30
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    NBA ACTION 2732
  • 18:00
    RED BULL ENERGY TIME №13
  • 18:30
    NBA ACTION 2733
  • 19:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1910
  • 20:20
    БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:50
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Амин дэм”танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    “Нандин эрдэнэ” МУСК
  • 11:30
    “Эхнэр төрлөө” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 15:00
    “2 гүүрний цаана” МУСК
  • 16:30
    Инээд эм
  • 17:00
    "Хаак” Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Элэгний эм
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 20:00
    “Оцон шувуу” баримтат кино
  • 21:00
    “Нандин эрдэнэ” МУСК
  • 22:30
    “Single ladies-2” МУСК
  • 00:00
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 06:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:30
    Тэнгэрийн цаг тойм
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    Бөмбүүлэй хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Баримтат кино
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Зураглал
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Морин цаг шууд
  • 12:45
    Өөрсдөө хийцгээе
  • 13:00
    Монгол гайхамшиг шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Их үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Концерт
  • 17:00
    “Монгол наадгай” хүүхдийн нэвтрүүлэг шууд
  • 18:00
    “Ин Тач” үйлчлэл Чарльз Стенли
  • 18:30
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Бөмбүүлэй хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Үүрэг хүлээсэн бүсгүйчүүд МЭХолбоо
  • 20:40
    Өөрсдөө хийцгээе
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 22:30
    Хошин бичлэг
  • 22:35
    1900-1617
  • 22:45
    УСК
  • 00:45
    Тэнгэрийн цаг тойм
  • 01:15
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 02:40
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" хүүхдийн хөтөлбөр/шууд/
  • 10:00
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 11:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" хүүхдийн хөтөлбөр/шууд/
  • 12:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Ноён Брюс" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 16:20
    "Террагийн төлөөх тэмцэл" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Хөгжмийн цаг
  • 18:00
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 18:50
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ" Маргад ДС
  • 19:20
    Фото мэдээлэл
  • 19:30
    "ИНФИНИТИ" соёл урлагийн хөтөлбөр
  • 19:50
    "Хотын ангууч" ОАУСК 20 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 22:10
    "Шонхор буцаж ирлээ" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 697
  • 07:45
    Урсгал 778
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 39-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 40-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 779
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 278
  • 23:05
    Баримтат кино 698
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 00:30
    Одод түгэх цаг 278

MNBA Sports

  • 09:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ ШУУД
  • 11:00
    ОЛОН УЛСЫН ТАКВОНДО АЗИ ТИВИЙН АШТ ДАВТАЛТ
  • 15:00
    ХАН-УУЛ ХАНГАРЬД – ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮС PO2-3
  • 16:30
    ХЭНТИЙ ЭБЭГ – IRL ROCKETS SPRITE SUPER БАРУУН БҮСИЙН АВАРГА -1
  • 18:00
    АЛТАЙН БАРС – ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ SPRITE SUPER ЗҮҮН БҮСИЙН АВАРГА -1
  • 19:30
    FIBA 3X3 HUAIAN ГРАНПРИ ДАВТАЛТ
  • 21:00
    БИД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:30
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ ТОЙРГИЙН ТОГЛОЛТ -2013

Олон Саналтай

V/2221:30

MovieBox

"Өнөөдрөөс илүү маргааш (A Better Tomorrow)" УСК

V/2208:30

SPS Сагсан Бөмбөг

БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)

V/2208:55

TV7

Seven эхлэл