МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Өвгөн тэнгис хоёр” уран сайхны кино
  • 10:40
    MNB энэ 7 хоногт
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Алтан дагины домог /Месси/
  • 15:30
    “Зогсошгүй” Гавьяат жүжигчин Дугарын Алтанхуяг /давталт/
  • 16:10
    Ялагдашгүй 11 /давталт/
  • 17:15
    Эх орны төлөө
  • 17:45
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Мал амьтны эрүүл мэндийн тухай хууль”
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:30
    “Эрх зүйн хөтөч”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Дасгалжуулагч ЗОРАН ба Африкийн барууд” баримтат кино /шууд/
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 23:35
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Супер спорт
  • 07:40
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 08:10
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 10:35
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Спортын ертөнцөд
  • 11:10
    Маалай Моолой танилцуулж байна
  • 11:15
    Баруун тарх@ буюу соёлын тв довтолгоо
  • 12:10
    Үлээдэг бохь ОАК 12-р анги
  • 13:20
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Business news
  • 15:10
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:15
    Намайг бүү орхиоч ОАК 1-р анги
  • 16:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Маалай Моолой танилцуулж байна
  • 16:35
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Perfect Dance- Шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Спортын ертөнцөд
  • 20:40
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 21:20
    Үлээдэг бохь ОАК 13-р анги
  • 22:40
    UBS music үзүүлж байна
  • 23:20
    Хөхөө Намжил тв шоу
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "168цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 11:05
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 11:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 28-р анги
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 20-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-
  • 17:10
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:35
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 29-р анги
  • 21:10
    "орон нутаг дахь бүтээн байгуулалт"
  • 21:20
    "мартагдсан билгэдэлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "эрдэнэ ресурс девeлопмент корпорейшн" баримтат кино
  • 22:00
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 21-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:15
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "тэ жу ён" соак 73-р анги
  • 12:50
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    reach the beauty
  • 14:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 14:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    хошин шог
  • 16:00
    зэвүүн яриа
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 74-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "наминчлал" уск
  • 00:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир засварласан

TV9

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Бурхан багшийн их дүйчин өдөр”, 5-р хэсэг
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 55,56-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Үйл явдал, сургамж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “102 гөлөг” хүүхдийн уран сайхны кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Далайн эрэг баримтат кино
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Багтай хүн” олон ангит УСК,2-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Багтай хүн” олон ангит УСК,2-р анги /үргэлжилэл/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:28
    ”Итгэлийн зээл” хөтөлбөр үргэлжилж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Зүүд биш л байгаа даа” нэвтрүүлэг,1-р хэсэг /Дархан хот/
  • 21:25
    “Business maximum 88”
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 57,58-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    Спорт энэ өдөр
  • 23:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018,2-р шат /давталт/
  • 00:30
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:50
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Мөргөлийн аян зам" Баримтат кино
  • 12:00
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "ЦЕГ Үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 69,70-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 71,72-р анги
  • 19:00
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 19:17
    "Баялаг Ундраа" Үзүүлж байна
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат кино
  • 21:30
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 1-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:35
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    тоглолтын цаг: бүсгүй минь инээмсэглэж яваарай
  • 11:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    business location
  • 13:30
    нууц: манжийн түрэмгийллийн эсрэг тэмцэл ба монгол баатруудын хувь заяа
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    ноён оймс
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    эмч сонсож байна
  • 16:10
    “монгал товчоон” му-н багш м.цэрэндорж
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “дугуйн дээр там” 5-1 оак
  • 19:30
    “ур чадварын олимп”-1
  • 20:00
    түүхэн хэлхээ
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    “мөнхийн хайр” -32 оак
  • 23:15
    “дугуйн дээрх там” 5-1 оак
  • 00:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр
  • 07:55
    Орос хүрэх зам /36/
  • 08:35
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 3-р анги
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 10:05
    “Пинокио” ОАК 14-р анги
  • 11:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 36-р анги
  • 12:00
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 13:15
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 13:20
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 3-р анги
  • 15:10
    “Пинокио” ОАК 14-р анги
  • 16:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 36-р анги
  • 16:55
    Нийслэл хөтөч
  • 17:40
    Орос хүрэх зам /37/
  • 18:25
    Сэтгүүлчийн эрэл
  • 18:55
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 4-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:15
    “Пинокио” ОАК 15-р анги
  • 22:30
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 37-р анги
  • 23:35
    Орос хүрэх зам /38/
  • 00:20
    “Хархны өгөөш” МУСК
  • 01:50
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 4-р анги
  • 02:35
    “Пинокио” ОАК 15-р анги
  • 03:35
    Орос хүрэх зам /38/
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 07:25
    Бяцхан оцон шувуу Пороро хүүхэлдэйн кино 2-1-6-р анги
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29, 30-р анги
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?"
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 4.5-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-3, 4-р анги
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 28/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 28/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №16, 17
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:15
    Бяцхан оцон шувуу Пороро хүүхэлдэйн кино 2-13-18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-11, 12-р анги
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • 20:40
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 4.6-р анги
  • 23:05
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 1-33, 34-р анги
  • 00:10
    Кино миний амьдрал
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 35-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК төгсгөлийн 36-р анги
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хушингийн хурд - 2018" "Эрдэнэ хайрханы тахилга - 2018"
  • 16:40
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Ulaanbaatar Travel Expo - 2018" үндэсний аялал жуулчлалын үзэсгэлэн
  • 19:30
    “Ярих өнцөг” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Күнз” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 1,2-р анги
  • 22:30
    "Луйвар" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 195-р анги
  • 06:30
    "Рио-1" хүүхэлдэйн кино
  • 08:05
    "Жимсхэн охид" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 1,2,3,4,5 р анги
  • 09:30
    Тог тог тог /season-6/ 19-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 5-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Азтай дурлал" СОАК 11-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 31-33-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ардын буйдан" /season-4/ 10-р хэсэг
  • 14:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 25-р анги
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 12-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 4-р хэсэг
  • 17:00
    Тог тог тог /season-6/ 20-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 40-42-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 30-р хэсэг
  • 18:30
    "Спортын шинжлэх ухаан" 2-р анги
  • 19:30
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 6-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Азтай дурлал" СОАК 12-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "24" ОАК /season-1/ 19-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-4/ 2-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 21:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Орос дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Бизнес толь"
  • 10:30
    "Сударын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Бизнес амжилт"
  • 11:35
    "30 хором" анализ
  • 12:15
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:15
    "Титэм" нэвтрүүлэг соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:55
    "Single ladies 2 " МУСК
  • 15:45
    "Бизнес амжилт"
  • 16:25
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:25
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 17:45
    "Хайрын зуслан " МОАК 15-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 21:20
    "Уул уурхайн шийдвэр гаргалт ба иргэдийн оролцоо"
  • 21:50
    "Эрэл " эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Код " МУСК
  • 00:10
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 00:15
    "Бизнес толь"
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 07:50
    “Түүхийн жимээр 4”хайгуулын судалгаа шинэ шатанд хүрлээ
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК төгсгөлийн 20-р анги /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 шууд зар
  • 11:00
    “Бизнес амжилт”нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 шууд зар
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 шууд зар
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    1900-1950 шууд зар
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 шууд зар
  • 15:00
    Зогсоол уулын тахилга-2018
  • 16:40
    1900-1950 шууд зар
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 шууд зар
  • 18:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Үзэсгэлэнт түүндээ” ОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:30
    Жижиг дунд үйлдвэр үйлчилгээ эрхлэгчдийн форум 2018
  • 22:00
    “ Загийн алим ” МУСК
  • 00:15
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:15
    Эфирзавсарлана

SCH

  • 08:00
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:05
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 08:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Ойрад түмэн 4-р хэсэг
  • 11:00
    Тв урлан
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Уртын дууны эх орон
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Ярилцах цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Кино миний амьдрал” баримтат кино
  • 16:00
    Түүвэр тоглолт
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    Бид Монголчууд
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Эрүүл мал-Монголын баялаг”
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Уртын дууны эх орон
  • 22:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:45
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:10
    Телеконцерт
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Амжилтын үндэс
  • 11:00
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 12:00
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 12:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Амжилтын үндэс
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 18:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат кино
  • 20:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 21:50
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор Уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Амжилтын үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 35-р анги
  • 10:00
    “Банкны эзэд ” олон ангит УСК, 5-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Нэргүй өндөрлөг” олон ангит УСК,1-р анги /давталт/
  • 12:30
    “Задгай далай” баримтат кино
  • 13:30
    “Х-түц” үзүүлж байна
  • 14:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 35-р анги /давталт/
  • 15:00
    “60 хором“цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “After school club” шоу
  • 16:40
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 36-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Гэр ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Туурвихуйн урланд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Нэргүй өндөрлөг” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 21:00
    “Банкны эзэд ” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 22:00
    “Гэгээн алсын одод хүүхдийн урлагийн их наадам 2018”, 2-р шат
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Флаш" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 08:40
    "Энэ бол бид" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 10:20
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.17-20-р анги)
  • 11:50
    "Шуурга (The Hurricane)" УСК
  • 14:20
    "Би дугаар дөрөв (I am Number Four)" УСК
  • 16:10
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж)
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (II.3-р анги)
  • 19:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.21,22-р анги)
  • 20:30
    "Энэ бол бид" ОАК (II.14-р анги)
  • 21:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 23:30
    "Флаш" ОАК (II.3-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.19-22-р анги)
  • 02:00
    "Энэ бол бид" ОАК (II.13,14-р анги)
  • 03:30
    "Шуурга (The Hurricane)" УСК
  • 05:50
    "Хүсэл" МУСК
  • 07:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж)
  • 07:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.19-22-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №18
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Сүрлэн солонго 2-р хэсэг
  • 11:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 69,70-р анги
  • 13:15
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 190.191.192-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 18:30
    "Мөнгө угаах" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Уран бичиг
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" № 19
  • 20:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:35
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 23:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    "Хаалттай сургууль" ОАК 69,70-р анги
  • 01:55
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Теле концерт
  • 09:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 15:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Аав" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Mr. Bean
  • 10:00
    "Генерал бид хоёр" 20-р анги
  • 11:00
    Бизнес боломж
  • 11:10
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам"
  • 13:20
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Бурхан өршөөг" УСК
  • 16:45
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:15
    "Маги: Шидэт оньс" анийм 11-р анги
  • 18:45
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Таны сонголт
  • 19:50
    "Тайлагдашгүй нууц" 1-р анги
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 21-р анги
  • 21:20
    Засаг цаг
  • 21:50
    "Super Student" шоу
  • 22:50
    Хошин шог
  • 23:10
    "Генерал бид хоёр" 16-р анги
  • 00:10
    Дэлхийн боловсрол Монголд
  • 00:35
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:30
    рок поп дууны цаг
  • 09:00
    цаг агаар
  • 09:05
    "нийтийн шилдэг дуунууд"
  • 10:00
    "будаггүй уруулын амт" тоглолт
  • 11:40
    хит дууны цаг
  • 12:40
    хошин шог
  • 13:40
    "дуу дууны сайхныг дуулаач та" тоглолт
  • 15:00
    хит дууны цаг
  • 16:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 6-р анги
  • 19:20
    "элэг нэгтэн" муск
  • 21:00
    "наминчлал" уск
  • 23:00
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 1, 2- р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:30
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 149,150-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-7
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:25
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг давталт
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-8
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 151,152-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 10:45
    "Спаркс" УСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 26-р анги
  • 23:10
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Техникийн завсарлага
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    Цэнхэр гараг: "Амьд байгалийн ертөнц 7-8"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 20-р анги
  • 19:25
    "Контрол комментатор"
  • 20:00
    "Халуухан ээж" ОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 21-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "Үл таних эмэгтэй"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    өглөө хөтөлбөр шууд
  • 09:20
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    бизнес цаг
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 14:00
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 15:00
    хуучны гадаад дуунууд
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    бизнес цаг
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:10
    Ээжийн тухай дуунууд
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    бизнес цаг
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    төгсгөл

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.7-8-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна
  • 10:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 29,30,31р анги
  • 10:10
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 15-р анги "Фауст"
  • 10:30
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 43,44,45-р хэсэг
  • 11:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг 3р хэсэг
  • 11:10
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 15р хэсэг "Видео тоглоом"
  • 11:35
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 3р хэсэг
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 3.43-48-р анги
  • 13:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 25-р дугаар
  • 13:30
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    "Lassie - The New Adventures of lassie " хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    "Peter pan" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 15:30
    "Кокомон" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.7-8-р анги
  • 17:00
    Цаг агаар
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 3.49-52-р, 4.1-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 38,39,40р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 16р анги "Иссун Буши"
  • 18:50
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 46, 47, 48-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 16р хэсэг "Баримлын шавар"
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг 3р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.9-10-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна
  • 21:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 26-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм”хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Bloomberg үзүүлж байна: “Компанийн нууц” баримтат кино /Дебиирс/
  • 09:30
    “Дэлхий дахинд” олон улсын тойм
  • 10:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:20
    “ММ today” interview
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:05
    Орос хүрэх зам “Russia-2018” хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар /39-р хэсэг/
  • 19:35
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    “Баримт” МҮОНР-ийн эрэн сурвалжлах багтай хамтран бэлтгэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 23:35
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:55
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Түмний нэг
  • 09:00
    "Алтан төгрөг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Гурван Тамирын нутаг"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Үнэн худлын дэнс"
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:30
    "Төлчин" Баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    "Эх дэлхий-07" 1-р хэсэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх дэлхий-07" 2-р хэсэг
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Хөхийн голын хүүхдүүд" БК
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 21:50
    Зүүн Хойд Ази дахь Монголын геополитик
  • 22:20
    "Онгон зэрлэг Хятад-02" БОАК
  • 23:20
    "Гарал үүслээ олсон нь-13"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 26-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    ULTIMATE PLAYER
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №25
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТҮС
  • 15:00
    МАН.СИТИ-ТОТТЕНХЭМ 18-Р ТОЙРОГ
  • 17:10
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ТОТТЕНХЭМ 26-Р ТОЙРОГ
  • 19:20
    ULTIMATE PLAYER
  • 19:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ДЭВИД СИМАН
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 20-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №1
  • 22:30
    NETBUSTERS №10
  • 23:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №7
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ЖУНИНЬО

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 10:00
    "LOOKING FOR ERIC" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1304
  • 14:00
    UFC 225 УИТТАКЕР - РОМЕРО 2
  • 17:00
    "GENERATION IRON" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1305
  • 21:00
    NBA ACTION 2736
  • 21:30
    "INVICTUS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-САУТХЭМПТОН 33-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 13:40
    PL WORLD - ЭШЛИ КОУЛ
  • 14:10
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ (ЭМЭГТЭЙ ЭЛИТ) - ЛИДС (ШУУД)
  • 18:30
    NETBUSTERS №7
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №32
  • 19:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №1
  • 22:30
    RED BULL ENERGY TIME №15
  • 23:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ №1732

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 218 ХАЛЛОВЭЙ-АЛДО
  • 11:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД BEST OF SUBMISSIONS
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT ROAD TO OCTAGON
  • 13:50
    ЖҮДО АГАДИР ГРАН ПРИ (ӨДӨР 1)
  • 16:10
    WWE RAW 1306
  • 18:10
    UFC FIGHTER МЭТТ ХЬЮС
  • 19:50
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-УСМАН
  • 22:40
    UFC FIGHTER ФОРЕСТ ГРИФФИН
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Спорт дууны түүх
  • 10:30
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Анирлагч” УСК
  • 13:00
    Анхдугаар богд гэгээн /Занабазар/ ММСУХ
  • 14:00
    Спорт баримтат кино
  • 14:25
    Бизнес хөтөч
  • 14:30
    “Мөнгөний ноёрхол” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 16:00
    концерт
  • 18:00
    Харцага цолтонд хүндэтгэл үзүүлэх барилдаан
  • 19:30
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    Зураг түүх өгүүлнэ
  • 21:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хачирхалтай хүн 44-р анги ОАУСК
  • 23:30
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Саятан болох дамжаа 4-р анги / МОАУСК
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 12:00
    Маск /МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Ард түмны зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Рояал акадим үзүүлж байна. / нэвтрүүлэг/
  • 20:00
    Саятан болох дамжаа 5-р анги / МОАУСК
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Үлгэрын хайр МУСК
  • 00:00
    Show time
  • 03:00
    Эфир хаах

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 Хоногийн тойм
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 12:00
    УИХ-ын пүрэв гарагийн чуулганы тойм
  • 13:00
    7 Хоногийн тойм
  • 14:00
    “Гүүр” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр шууд
  • 18:00
    УИХ энэ 7 хоногт
  • 18:30
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 15
  • 09:05
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 12-р анги
  • 10:20
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 4-р анги
  • 12:00
    "Шүүхийн шулам" ОАК 12-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 2-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 18, 19
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 13-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 5-р анги
  • 20:10
    "Шүүхийн шулам" ОАК 13-р анги
  • 21:40
    "Анхны хайр" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 5-р анги
  • 23:55
    "Шүүхийн шулам" ОАК 13-р анги
  • 01:10
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 13-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 02:30
    NBA ACTION 2736
  • 03:00
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 04:30
    BEYOND THE PAINT - 301
  • 05:00
    "MICHAEL JORDAN - COME FLY WITH ME" БАРИМТАТ КИНО
  • 06:00
    WNBA 2018 ЛАС ВЕГАС - ФИНИКС (ШУУД)
  • 08:00
    "MICHAEL JORDAN - AIR TIME" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA SPECIAL: FINALS FILM ROOM ЛЭЙКЕРС - ПИСТОНС
  • 10:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 14:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 16:30
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 20:00
    "ЖЭК ТВЭЙМЭН" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 23:00
    NBA CLASSIC GAMES 2008 СЕЛТИКС - ЛЭЙКЕРС ТОГЛОЛТ #4

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 09:20
    "Дэлхийн Монгол аялал " нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Спортын цуурай " нэвтрүүлэг :Мото GP уралдаан
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 28 -р анги
  • 12:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Urban" Зуны коллекци
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Миний сонгодог" тоголот МУСТА Т.Батсайхан
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хурмын бэлэг" Шинэ үе продакшн
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Urban" Зуны коллекци
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 19:20
    "World zone" үзүүлж байна "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 29 -р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Улаачдын өрсөлдөөн"хөрөг нэвтрүүлэг З.Халиун
  • 23:00
    " Дуудлага" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Түмний нэг” МУСК
  • 10:30
    Карбинорад илбэдүүлсэн нь
  • 11:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 12:00
    Стэйнлэгийн хачирхалтай хүмүүс
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    “Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд” МУСК
  • 14:40
    Хамтдаа урлая
  • 15:00
    “Миний сонгодог ” тоглолт
  • 16:30
    “Шидэтнүүдийн хот” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 18:00
    “Аврага амьтдын биеийн нууц” баримтат кино
  • 19:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    ЦЕГ сэрэмжлүүлж байна
  • 20:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”Хайдав
  • 21:20
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 21:30
    “Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд” МУСК
  • 23:00
    “Түмний нэг” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "Бамбси" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Фото мэдээлэл
  • 09:10
    "9" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Анна Герман" ОАУСК 8 анги
  • 12:00
    "7 хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Генерал Янг аварсан нь" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:20
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын харцага Н.Саранцогт
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Анна Герман" ОАУСК 9 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" Эрдэнэт үйлдвэрийн ЗМЦ ажилтан Ю.Ганболд
  • 22:20
    "Үхлийн тоглоом" УСК
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эрдэнэт сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 16-р анги**
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 17-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:40
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    SPRITE SUPER LEAGUE-2018
  • 11:00
    BERLIN CUP НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:30
    RUSSIA – IRAN WOMEN C
  • 11:50
    UNITED STATES – UGANDA WOMEN C
  • 12:10
    NETHERLANDS – ROMANIA MEN A
  • 12:30
    NEW ZEALAND – KYRGYZSTAN MEN A
  • 13:00
    IRAN – ANDORRA WOMEN C
  • 13:20
    UNITED STATES –RUSSIA WOMEN C
  • 13:40
    ROMANIA –SERBIA MEN A
  • 14:00
    NEW ZEALAND – NETHERLANDS MEN A
  • 14:30
    UGANDA – ANDORRA WOMEN C
  • 14:50
    ITALY – INDONESIA WOMEN C
  • 15:10
    KYRGYZSTAN – SERBIA MEN A
  • 15:30
    MONGOLIA – RUSSIA MEN C
  • 15:50
    SKILLS FINAL & PRIZE CEREMONY
  • 16:10
    MALAYSIA – TURKMENISTAN WOMEN A
  • 16:30
    CZECH REPUBLIC – ITALY WOMEN A
  • 16:50
    CANADA – PHILIPPINES MEN C
  • 17:10
    BRAZIL – MONGOLIA MEN C
  • 17:30
    SHOOT-OUT
  • 17:50
    MALAYSIA – CZECH REPUBLIC WOMEN A
  • 18:10
    TURKMENISTAN – INDONESIA WOMEN A
  • 18:30
    PHILIPPINES – RUSSIA MEN C
  • 19:00
    DREAM TEAM НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    1 VS 1 Э. ДӨЛГӨӨН
  • 21:30
    ХОВД ШОНХОРУУД -АРХАНГАЙ ДАЙЧИД 21 АЙМАГ CHAMPION GAME-6
  • 23:00
    MNBA СУПЕР ДЭЭД ЛИГ –ALL STAR 2015 DAY -3

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/