МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 10:10
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    АТГ-ын мэдээлэл /давталт/
  • 10:40
    “Эрх зүйн хөтөч” /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Мал амьтны эрүүл мэндийн тухай хууль” /давталт/
  • 14:50
    Нийгэмтэй танилцсан түүх /давталт/
  • 15:20
    Монголын түүх: “Сяньби Жужан” /давталт/
  • 16:20
    Дэлхийн түүхүүд: “Дасгалжуулагч ЗОРАН ба Африкийн барууд” баримтат кино /давталт/
  • 17:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Ховд, Увс аймгаас бэлтгэв /давталт/
  • 18:20
    МХЕГ: Хүнсний аюулгүй байдал- Сүү, сүүн бүтээгдэхүүн
  • 18:40
    “Хотоо өөрчилье”
  • 18:45
    “Орос хүрэх зам” 39-р хэсэг /Rassia-2018 хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар/
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 23:05
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 10:35
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Спортын ертөнцөд
  • 11:10
    Маалай Моолой танилцуулж байна
  • 11:15
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ХХМТГазар үзүүлж байна: Цахим орчин дахь хүүхдийн аюулгүй байдал
  • 12:10
    Үлээдэг бохь ОАК 13-р анги
  • 13:20
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:15
    Намайг бүү орхиоч ОАК 2-р анги
  • 16:00
    УИХ-ын цаг
  • 16:30
    Маалай Моолой танилцуулж байна
  • 16:35
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    ХХМТГазар үзүүлж байна: Хаалга
  • 18:20
    Олборлох үйлдвэрлэлийн ил тод байдлын санаачлага Монголд
  • 19:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:05
    Хотоо өөрчлье
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Спортын ертөнцөд
  • 20:55
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:30
    Үлээдэг бохь ОАК 14-р анги
  • 22:50
    Аяллын тойрог
  • 23:30
    Хөхөө Намжил тв шоу
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 11:05
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 11:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 29-р анги
  • 12:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:50
    "мартагдсан билгэдэлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "орон нутаг дахь бүтээн байгуулалт"
  • 13:25
    "эрдэнэ ресурс девeлопмент корпорейшн" баримтат кино
  • 13:40
    "филамено" уск
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 21-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-
  • 17:10
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 8,9-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 30-р анги
  • 21:10
    "хотоо өөрчилье"
  • 21:15
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:00
    "нитх үзүүлж байна"
  • 22:10
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 22-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:10
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    reach the beauty
  • 10:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    business news
  • 11:30
    "тэ жу ён" соак 74-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:00
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "наминчлал" уск
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    хотоо өөрчилье
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 75-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "draft day" уск
  • 00:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бурхан багшийн их дүйчин өдөр”,6-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 57,58-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Тоглоомын түүх 1” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Далайн түрлэг”,баримтат кино
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Багтай хүн” олон ангит УСК,3-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Багтай хүн” олон ангит УСК,3-р анги /үргэлжилэл/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ цагийн эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 19:23
    “Оюу толгойн орон нутаг дахь бүтээн байгуулалт” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Зүүд биш л байгаа даа” нэвтрүүлэг, 2-р хэсэг /Дархан хот/
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 59,60-р анги
  • 23:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018,2-р шат /давталт/
  • 00:00
    “Ретро акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    Спорт энэ өдөр /давталт/
  • 02:10
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цайны арилжаа" Баримтат кино
  • 12:00
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 71,72-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 14:50
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 1-р анги
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 1-р анги Үргэлжлэл
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 73,74-р анги
  • 19:00
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 19:17
    "Баялаг Ундраа" Үзүүлж байна
  • 19:20
    "Хотоо өөрчилье" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 2-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:35
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “надад итгээрэй”
  • 10:00
    “дугуйн дээрх там” 5-1 оак
  • 10:50
    “мөнхийн хайр” -32 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “ур чадварын олимп”-1
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    түүхэн хэлхээ
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “х 35” movie talk show
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “дугуйн дээрх там” 5-2 оак
  • 19:30
    “ур чадварын олимп”-2
  • 20:00
    үзэл бодлын зөрөг
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    “мөнхийн хайр” -33 оак
  • 23:15
    “дугуйн дээрх там” 5-2 оак
  • 00:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр
  • 07:55
    Орос хүрэх зам /37/
  • 08:35
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 4-р анги
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 10:05
    “Пинокио” ОАК 15-р анги
  • 11:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 37-р анги
  • 12:00
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 13:15
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 13:20
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 4-р анги
  • 15:10
    “Пинокио” ОАК 15-р анги
  • 16:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 37-р анги
  • 16:55
    Нийслэл хөтөч
  • 17:40
    Орос хүрэх зам /38/
  • 18:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 5-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:15
    “Пинокио” ОАК 16-р анги
  • 22:30
    Football talk
  • 23:45
    Орос хүрэх зам /39/
  • 00:25
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 5-р анги
  • 01:10
    Мэдээ
  • 02:10
    “Пинокио” ОАК 16-р анги
  • 03:10
    Орос хүрэх зам /39/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.33-39-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-11, 12-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 4.6-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 29/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 29/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №18, 19
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.40-46-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-13, 14-р анги
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 15-р анги
  • 20:40
    "ХMF-2018" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Жонон хамтлагийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 4.7-р анги
  • 23:05
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 1-35, 36-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 1-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    “Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 2-р анги
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Алтайн хавар - 2018"
  • 16:40
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Ulaanbaatar Travel Expo - 2018" үндэсний аялал жуулчлалын үзэсгэлэн
  • 19:30
    “Сэдвийн гүнд” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Күнз” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 3,4-р анги
  • 22:30
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 196-р анги
  • 06:30
    "Рио-2" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Жимсхэн охид" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 6,7,8,9, р анги
  • 09:30
    Тог тог тог /season-6/ 20-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 6-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Азтай дурлал" СОАК 12-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 34-36-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ардын буйдан" /season-4/ 11-р хэсэг
  • 14:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 26-р анги
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-р анги
  • 16:40
    Сонсъё, Суръя, Дагая /season-1/ 17-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 43-45-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-6/ 21-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Наашаа Цаашаа
  • 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 7-р анги
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 29-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Азтай дурлал" СОАК 13-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "24" ОАК /season-1/ 20-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-4/ 3-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    KPOP дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Хайрын зуслан " МОАК 15-р анги
  • 13:40
    "Монгол наадгай " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хошин шог"
  • 14:50
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Сударын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 17:45
    "Хайрын зуслан " МОАК 16-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Уул уурхайн шийдвэр гаргалт ба иргэдийн оролцоо"
  • 22:25
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 22:30
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 00:15
    "Бизнес толь"
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    “Түүхийн жимээр5” 1сая жилийн өмнө Монгол нутагт хүн үүссэн.
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Үзэсгэлэнт түүндээ” ОАУСК 1-р анги Давталт
  • 10:00
    “Тод мэдээ”өглөөний мэдээ шууд
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Тод мэдээ” өдрийн мэдээ шууд
  • 12:10
    “Амрыг эрэе” ЦЕГ-аас бэлтгэв
  • 12:40
    1900-1950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Тод мэдээ” өдрийн мэдээ шууд
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хэнтий аймгийн Дархад сум. Дархад уулын тахилга-2018
  • 16:40
    1900-1950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 17:50
    1900-1950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Үзэсгэлэнт түүндээ” ОАУСК 2-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:30
    Богино хэмжээний кино
  • 22:00
    “Агуйн нууц” МУСК
  • 23:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:05
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 08:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Эрүүл мал-Монголын баялаг”
  • 10:35
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 12:05
    Бид Монголчууд
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Уртын дууны эх орон
  • 14:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Хүслийн жигүүр
  • 22:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:45
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Амжилтын үндэс
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Хятад улсаар аялсан тэмдэглэл - Шичан муж
  • 11:20
    Төв аймгийн цаг
  • 12:55
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Их говийн аялал жуулчлал Баримтат кино
  • 18:10
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Нэмэлт цаг
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:50
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 21:50
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Амжилтын үндэс
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 36-р анги
  • 10:00
    “Банкны эзэд ” олон ангит УСК, 6-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Нэргүй өндөрлөг” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 12:30
    “Сахелийн дурлал” баримтат кино
  • 13:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 28-р анги
  • 14:00
    “Танин мэдэхүйн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 15:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 37-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 18:30
    “Бурхан багшийн их дүйчин өдөр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 20:00
    “Нэргүй өндөрлөг” олон ангит УСК,3-р анги
  • 21:00
    “Банкны эзэд ” олон ангит УСК,7-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018,2-р шат
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 10:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 12:05
    "Энэ бол бид" ОАК (II.13,14-р анги)
  • 13:35
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.19-22-р анги)
  • 15:05
    "Шуурга (The Hurricane)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Ө.Чойжилсүрэн)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (II.4-р анги)
  • 19:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.23,24-р анги)
  • 20:30
    "Энэ бол бид" ОАК (II.15-р анги)
  • 21:30
    "Шерлок Холмес (Sherlock Holmes)" УСК
  • 00:10
    "Флаш" ОАК (II.4-р анги)
  • 01:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.21-24-р анги)
  • 02:25
    "Энэ бол бид" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 03:50
    "Би дугаар дөрөв (I am Number Four)" УСК
  • 05:40
    "Шерлок Холмес (Sherlock Holmes)" УСК
  • 07:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Ө.Чойжилсүрэн)
  • 08:10
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.23,24-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 18-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 19-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №18
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Уран бичиг
  • 11:20
    "Хаалттай сургууль" ОАК 71,72-р анги
  • 13:05
    Хошин шог
  • 13:30
    "Talk With Me" Нэвтрүүлэг "Гэртээ" аппликейшний үүсгэн байгуулагч Б.Энхгэрэл
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 193,194,195-р анги
  • 16:45
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хамтдаа суръя" Урлаг ба Урлахуй - 2017
  • 18:50
    "Ашигт малтмал" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 20,21-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал"№20
  • 20:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:35
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 23:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:25
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    "Хаалттай сургууль" ОАК 71,72-р анги
  • 02:05
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 15:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Орхидос-1" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    Мастер тулаанч
  • 23:00
    "Морьтой ч болоосой" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Маги: Шидэт оньс" анийм 11-р анги
  • 10:00
    "Тайлагдашгүй нууц" 1-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хошин шог
  • 11:25
    "Генерал бид хоёр" 21-р анги
  • 12:25
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам"
  • 13:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:55
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Болсон явдал" МУСК
  • 16:50
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:15
    "Маги: Шидэт оньс" анийм 12-р анги
  • 18:45
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Таны сонголт
  • 19:50
    "Тайлагдашгүй нууц" 2-р анги
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 22-р анги
  • 21:15
    "Хүсэл" МУСК
  • 23:05
    "Super Student" шоу
  • 23:50
    "Генерал бид хоёр" 22-р анги
  • 00:45
    Дэлхийн боловсрол Монголд
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 09:30
    "чак" оакино 6-р анги
  • 10:20
    "элэг нэгтэн" муск
  • 12:00
    "наминчлал" уск
  • 14:00
    хошин шог
  • 15:00
    хит дууны цаг
  • 16:00
    "алтан туурайт монгол хүлгүүд"
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 7-р анги
  • 19:20
    "хуримын сюрприз" муск
  • 21:00
    "эскобарын алдагдсан диваажин" уск
  • 23:00
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 3, 4- р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:30
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 151,152-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-8
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:25
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-9
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 153,154-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 26-р анги /давталт/
  • 11:05
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 12:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 27-р анги
  • 23:10
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Авалорын гүнж Елена" 20-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 21-р анги
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Авалорын гүнж Елена" 20-р анги
  • 11:25
    "Контрол комментатор"
  • 12:00
    "Халуухан ээж" ОАК 21-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    Цэнхэр гараг: "Амьд байгалийн ертөнц 9-10"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 21-р анги
  • 19:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Халуухан ээж" ОАК 22-р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 22-р анги
  • 23:00
    "Шар үс" /+18/
  • 23:35
    "Үхлийн симфони" МУСК /+18/
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    өглөө хөтөлбөр шууд
  • 09:20
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    бизнес цаг
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 14:00
    Үнэн ба зөв цаг
  • 15:00
    хуучны гадаад дуунууд
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    бизнес цаг
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр шууд
  • 18:10
    Аавын тухай дуунууд
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    бизнес цаг
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    төгсгөл

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.9-10-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна
  • 10:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 38,39,40р анги
  • 10:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 16р анги "Иссун Буши"
  • 10:50
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 46, 47, 48-р анги
  • 11:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 11:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 16р хэсэг "Баримлын шавар"
  • 11:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг 3р хэсэг
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 3.49-52, 4.1-р анги
  • 13:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 26-р дугаар
  • 13:30
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    "Lassie - The New Adventures of lassie " хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    "Peter pan" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 15:30
    "Кокомон" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.9-10-р анги
  • 17:00
    Цаг агаар
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 4.2-3-4-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 41,42,43-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 17р анги "Франкенштэйн"
  • 18:50
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 49, 50, 51 -р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 4р хэсэг "Дугуйт тавцан"
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 17р хэсэг " Хөлөгт тоглоом"
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг 3р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна
  • 21:05
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 4.1-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    Явлаа, ирлээ
  • 09:40
    “Баримт” МҮОНР-ийн эрэн сурвалжлах багтай хамтран бэлтгэв
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 10:35
    Хүрээлэн амьд ертөнц цуврал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Орос хүрэх зам “Russia-2018” хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар /39-р хэсэг/
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:05
    Орос хүрэх зам “Russia-2018” хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар /40-р хэсэг/
  • 19:35
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    “MM today”english news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Эдийн засгийн тойм
  • 23:35
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:55
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Гарал үүслээ олсон нь-13"
  • 09:00
    "Онгон зэрлэг Хятад-02" БОАК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Би Монголд хайртай"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөхийн голын хүүхдүүд"
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Алтан төгрөг"
  • 16:30
    "Гурван Тамирын нутаг"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    "Эх дэлхий-08" 1-р хэсэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх дэлхий-08" 2-р хэсэг
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:35
    Хотоо өөрчилье
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 21:50
    "Шинэ ном"
  • 22:20
    "Онгон зэрлэг Хятад-03" БОАК
  • 23:20
    "Гарал үүслээ олсон нь-14"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 19-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 26-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №31
  • 13:50
    ULTIMATE PLAYER
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ДЭВИД СИМАН
  • 15:00
    ЛЭСТЕР-МАН.ЮТД 19-Р ТОЙРОГ
  • 17:10
    ВОТФОРД-ЧЕЛСИ 26-Р ТОЙРОГ
  • 19:20
    ULTIMATE PLAYER
  • 19:30
    NETBUSTERS №11
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №3
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОББИ ФАУЛЕР №1
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №2
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №14
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ПАОЛО ДИ КАНИО

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ACTION 2736
  • 09:30
    "INVICTUS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 979
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #20
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 16:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 980
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 21:30
    SPORTMAX №10
  • 22:00
    "WIIL" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 11:30
    PL WORLD - ЭШЛИ КОУЛ
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ №1733
  • 13:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 16:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ (ЭРЭГТЭЙ ЭЛИТ) - ЛИДС (ШУУД)
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 19:00
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №33
  • 20:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №25
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1922
  • 21:20
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЭНДИ КОУЛ
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №2
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №14
  • 00:00
    "ФРЭНК РАМСИ" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ПОЙРЬЕР-ГЕЙЖИ
  • 14:10
    UFC FIGHT NIGHT ВЕРДУМ-ВОЛКОВ
  • 16:40
    ЖҮДО АГАДИР ГРАН ПРИ (ӨДӨР 2)
  • 18:30
    UFC FIGHT NIGHT СЕРРОНЕ-МЕДЕЙРОС
  • 21:20
    WWE SMACKDOWN 981
  • 23:20
    ULTIMATE FIGHTER #4

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    хурдан морины уралдаан
  • 11:00
    Бизнес хөтөч
  • 11:10
    Зураг түүх өгүүлнэ
  • 12:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хачирхалтай хүн 44-р анги ОАУСК
  • 14:00
    LIMITLESS sport нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Бизнес хөтөч
  • 14:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” МСУХ
  • 16:30
    “Спорт +19” энтертайнмент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Занабазарын нэрэмжит Монголын Дүрслэх Урлагийн Музей
  • 17:30
    Гоё cup 2017
  • 19:30
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    Хурдан морины уралдаан
  • 21:00
    “Миний нутаг” нэвтрүүлэг Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 22:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Хачирхалтай хүн 45-р анги ОАУСК
  • 00:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Саятан болох дамжаа 5-р анги / МОАУСК
  • 11:00
    Кинон дунд
  • 12:00
    Үлгэрын хайр МУСК
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Рояал акадим үзүүлж байна. / нэвтрүүлэг/
  • 20:00
    Саятан болох дамжаа 6-р анги / МОАУСК
  • 21:00
    Сонин юу байна
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Хүсэл / МУСК/
  • 00:00
    Show time
  • 03:00
    Эфир хаах

Парламент ТВ

  • 10:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 12:00
    УИХ-ын баасан гарагийн чуулганы тойм
  • 13:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Гүүр” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр шууд
  • 18:00
    УИХ энэ 7 хоногт
  • 18:30
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 20, 21
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 13-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 5-р анги
  • 12:00
    "Шүүхийн шулам" ОАК 13-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 3-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 16
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 14-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 6-р анги
  • 20:10
    "Шүүхийн шулам" ОАК 14-р анги
  • 21:40
    "Анхны хайр" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 6-р анги
  • 23:55
    "Шүүхийн шулам" ОАК 14-р анги
  • 01:10
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 14-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA CLASSIC GAMES 2008 СЕЛТИКС - ЛЭЙКЕРС ТОГЛОЛТ #4
  • 01:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 02:00
    NBA ACTION 2736
  • 02:30
    NBA CLASSIC GAMES 1988 ПИСТОНС - ЛЭЙКЕРС ТОГЛОЛТ #6
  • 04:30
    NBA CLASSIC GAMES 1988 ПИСТОНС - ЛЭЙКЕРС ТОГЛОЛТ #7
  • 06:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 07:30
    "НОЁН РАССЕЛЛЫН ГЭРТ" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    BEYOND THE PAINT - 303
  • 09:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:30
    БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 14:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 16:30
    "ШАК - КОБИ" ЯРИЛЦЛАГА
  • 17:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 20:00
    "ZACH LAVINE - THE RETURN" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:20
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 22:50
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:20
    Шинэ үе мюзикл
  • 09:50
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 29-р анги
  • 12:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Urban" Зуны коллекци
  • 14:00
    "Улаачдын өрсөлдөөн"хөрөг нэвтрүүлэг З.Халиун
  • 14:30
    "Нээлттэй сэдэв " нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "World zone" үзүүлж байна "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Хотоо өөрчлье" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 30 -р анги
  • 22:20
    "Urban" Зуны коллекци
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    " Хүүхэлдэй" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Хөгжилтэй тойрог” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өндөр ээж” МУСК
  • 10:30
    Карбинорад илбэдүүлсэн нь
  • 11:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 12:00
    Стэйнлэгийн хачирхалтай хүмүүс
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    “Дурлалын сум” МУСК
  • 14:40
    Хамтдаа урлая
  • 15:00
    “Хамаг монгол” тоглолт
  • 16:30
    “Хоортон” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 18:00
    “Хойд солонгос” баримтат кино
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 19:50
    ЦЕГ сэрэмжлүүлж байна
  • 20:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” Цэрэнтогтох
  • 21:20
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 21:30
    “Дурлалын сум” МУСК
  • 23:10
    “Өндөр ээж” МУСК
  • 00:40
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Анна Герман" ОАУСК 9 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Үхлийн тоглоом" УСК
  • 15:20
    Фото мэдээлэл
  • 15:30
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:00
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "АСУУЛТ АСУУЯ" шууд хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" Геологи хайгуулын ангийн ажилтан Д.Хатанбаатар
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Анна Герман" ОАУСК 10 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын харцага Н.Саранцогт
  • 22:20
    "Хориотой хаант улс" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:30
    Сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 17 -р анги**
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 18-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:40
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    SPRITE SUPER LEAGUE-2018
  • 11:00
    БИД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:50
    A/1 – C/2 MEN QUARTER FINALS
  • 13:15
    LATVIA – POLAND MEN QUARTER FINALS
  • 13:40
    A/1 – C/2 WOMEN QUARTER FINALS
  • 14:05
    SHOOT-OUT FINAL & PRIZE CEREMONY
  • 14:30
    SLOVENIA – UKRAINE MEN QUARTER FINALS
  • 14:50
    C/1 – A/2 MEN QUARTER FINALS
  • 15:15
    CHINA – HUNGARY WOMEN QUARTER FINALS
  • 15:40
    C/1 – A/2 WOMEN QUARTER FINALS
  • 16:05
    QF GAME 1 WINNER - QF GAME 2 WINNER MEN SEMI-FINALS
  • 16:45
    QF GAME 3 WINNER - QF GAME 4 WINNER MEN SEMI-FINALS
  • 17:15
    QF GAME 1 WINNER - QF GAME 2 WINNER WOMEN SEMI-FINALS
  • 17:45
    QF GAME 3 WINNER - QF GAME 4 WINNER WOMEN SEMI-FINALS
  • 19:00
    SF GAME 1 LOSER – SF GAME 2 LOSER MEN 3RD PLACE
  • 19:30
    SF GAME 1 LOSER – SF GAME 2 LOSER WOMEN 3RD PLACE
  • 20:00
    DUNK FINAL & PRIZE CEREMONY
  • 20:30
    SF GAME 1 WINNER – SF GAME 2 WINNER WOMEN FINAL
  • 21:00
    SF GAME 1 WINNER – SF GAME 2 WINNER MEN FINAL
  • 21:30
    FIBA 3X3 WORLD CUP-2018 CEREMONY
  • 22:00
    MNBA СУПЕР ДЭЭД ЛИГ –ALL STAR 2014 DAY -1

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/