МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 14-р анги
  • 10:10
    16мм үзүүлж байна: “Эрдэм ажлын жаргалан” 1987 он
  • 10:35
    Хүрээлэн /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    21 дэхь удаагийн хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний нээлтийн ёслолын ажиллагаа /давталт/
  • 16:10
    Өвлөхүйн эрдэм /давталт/
  • 16:40
    Хөгжмийн агшин
  • 16:50
    Амрыг эрье
  • 17:05
    Өөрчлөлтийг хамтдаа
  • 17:35
    MNB World үзүүлж байна: Тогтвортой хөгжлийн зорилгууд ба Монгол
  • 18:10
    “Төл таван эрдэнэ 2018” Орхон аймгаас бэлтгэв
  • 18:40
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 15-р анги
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    21 дэхь удаагийн хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний нээлтийн тоглолт: ОХУ-САУДЫН АРАБ /давталт/
  • 23:10
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ тойм

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:05
    Маалай Моолой танилцуулж байна
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Business news
  • 11:40
    Аяллын тойрог
  • 12:10
    Үлээдэг бохь ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 13:20
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Супер спорт
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Business news
  • 15:10
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:15
    Girls ОАК 1-р анги
  • 16:00
    МУИС, НББ-ийн тэнхимийн 60 жилийн ойд
  • 16:30
    Маалай Моолой танилцуулж байна
  • 16:35
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Perfect Dance- Шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Спортын ертөнцөд
  • 20:40
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 21:30
    Mogul pictures,UBS tv үзүүлж байна Girls ОАК 1-р анги
  • 22:30
    UBS music үзүүлж байна
  • 23:30
    Хөхөө Намжил тв шоу
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    "эфир" эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 32-р анги
  • 12:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "хүчээ нэгтгэе"
  • 14:00
    баримтат кино
  • 15:00
    25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    мөрөөдөл казахстаны олон ангит кино 24-р анги
  • 16:20
    аяллын амт баримтат кино-
  • 17:10
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 33-р анги
  • 21:10
    "bon appetit"
  • 21:50
    "хотын хөгжлийн тойм"
  • 22:30
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 22:50
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 25-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "тэ жу ён" соак 77-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:20
    karaoke night
  • 14:55
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "бие хамгаалагч" уск
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 78-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    хотын хөгжлийн тойм
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Госог ринбүчийн айлдвар”, 4-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК 63,64-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Гурван Колбалерос Дональд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Мөсөн далай” баримтат кино
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Багтай хүн” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Багтай хүн” олон ангит УСК,6-р анги /үргэлжилэл/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Монгол let me in 5” нэвтрүүлэг, 7-р хэсэг
  • 21:25
    “Business maximum 88”
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК,65,66-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Сахелийн дурлал” баримтат кино
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:50
    Спорт энэ өдөр
  • 01:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Багшийн багш" Баримтат кино
  • 12:00
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 77,78-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 14:50
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 4-р анги
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 4-р анги Үргэлжлэл
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 79,80-р анги
  • 19:00
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 19:17
    "Баялаг Ундраа" Үзүүлж байна
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 4-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:35
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “дугуйн дээрх там” 5-4 оак
  • 10:50
    “мөнхийн хайр”-35 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна” -шууд
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    надад итгээрэй
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “мисс монголиа 2018”-8
  • 16:10
    монгол чарт
  • 17:00
    “монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “дугуйн дээрх там” 5-5 оак
  • 19:45
    “мисс монголиа 2018”-9
  • 20:25
    үзэл бодлын зөрөг
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    “мөнхийн хайр”- 36 оак
  • 23:15
    “дугуйн дээрх там” 4-13 оак
  • 00:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр
  • 07:55
    Орос хүрэх зам /40/
  • 08:35
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 7-р анги
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 10:05
    “Торгоны зам - Лэйшан Мияо” баримтат кино
  • 10:35
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ- ийн тойм
  • 11:15
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ А хэсэг “ОХУ – Саудын Араб” /давталт/
  • 13:15
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 13:20
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Сэтгүүлчийн эрэл
  • 14:50
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ийн тойм
  • 15:25
    “МонГал товчоон – Гоо зам” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Нийслэл хөтөч
  • 17:55
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 8-р анги
  • 19:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ А хэсэг “Египет – Уругвай” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:50
    “Пинокио” ОАК 18-р анги
  • 22:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ В хэсэг “Морокко - Иран” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 23:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ В хэсэг “Морокко - Иран” /шууд/
  • 01:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ В хэсэг “Португал - Испани” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 02:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ В хэсэг “Португал - Испани” /шууд/
  • 04:15
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.49-52, 2. 1-3-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-17, 18-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 4.9-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 31/ алсын зайн сургалт
  • 15:30
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 31/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 22, 23
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 4-10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-19, 20-р анги
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 20:40
    "Элит сургуулийн нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Эмоци продакшны шоу тоглолт
  • 22:05
    "Нууц материалууд" ОАК 4.10-р анги
  • 23:10
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 1-41, 42-р анги
  • 00:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 7-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 8-р анги
  • 14:00
    High trade нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Сэдвийн гүнд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Нутгийн хийморь 2018" Сүхбаатар аймгийн Онгон сум
  • 16:40
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 18:40
    High trade нэврүүлэг
  • 19:10
    "Ulaanbaatar Travel Expo - 2018" үндэсний аялал жуулчлалын үзэсгэлэн
  • 19:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Күнз” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 9,10-р анги
  • 22:30
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 199-р анги
  • 06:30
    "Сарыг хулгайлах төлөвлөгөө" хүүхэлдэйн кино
  • 08:05
    "Жимсхэн охид" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 20,21,22,23,24-р анги
  • 09:30
    Тог тог тог /season-6/ 23-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 8-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Азтай дурлал" СОАК 15-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 43-45-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ардын буйдан" /season-5/ 2-р хэсэг
  • 14:00
    "4-ийн эсрэг 4" шоу нэвтрүүлэг 13-р хэсэг
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 16-р анги
  • 17:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 52-р анги, /season-1/ 1-2-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-6/ 24-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Наашаа Цаашаа
  • 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 9-р анги
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 32-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Азтай дурлал" СОАК 16-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "24" ОАК /season-1/ 23-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-4/ 6-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "650" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "Амьдралын өнгө " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Хошин шог"
  • 13:35
    "Хүүхэлдэй кино "
  • 13:55
    "Хайрын зуслан " МОАК 18-р анги
  • 14:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хайрын гэрч" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хүүхэлпэй кино"
  • 17:45
    "Хайрын зуслан " МОАК 19-р анги
  • 18:25
    "Хүүхэлдэй кино "
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:55
    "Амьдралын өнгө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Уул уурхайн шийдвэр гаргалт ба иргэдийн оролцоо"
  • 20:55
    "Шарталт " МУСК
  • 22:35
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 22:40
    "Бизнес толь"
  • 23:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    “Түүхийн жимээр 8”Хиргисүүрийн судалгаа өргөжсөөр байна
  • 08:00
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Үзэсгэлэнт түүндээ” ОАУСК 4-р анги Давталт
  • 10:00
    “Тод мэдээ”өглөөний мэдээ шууд
  • 10:10
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 шууд зар
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 шууд зар
  • 12:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 13:00
    “ Таны сонголт ” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    1900-1950 шууд зар
  • 14:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 шууд зар
  • 15:00
    Буган халиуны наадам 2018
  • 16:40
    1900-1950 шууд зар
  • 17:00
    “ Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 17:50
    1900-1950 шууд зар
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Үзэсгэлэнт түүндээ” ОАУСК 5-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжих холбоо үзүүлж байна: Жижиг дунд үйлдвэр үйлчилгээ эрхлэгчдийн форум 2018
  • 22:00
    “Рашаантын 18” МУСК
  • 00:30
    "Тод мэдээ"мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:05
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 08:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 11:45
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-3
  • 12:15
    Нааран суутн Уртын дууч МУСТА Д.Чимэд
  • 13:15
    Зар сурталчилгаа
  • 13:30
    Бид Монголчууд
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-1
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Тв урлан
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Уртын дууны эх орон
  • 22:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:40
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:10
    Телеконцерт
  • 08:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Амжилтын үндэс
  • 11:20
    Хагас зууны түүхтэй "Хан -Уул" Цогцолборын цадиг
  • 12:30
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 18:40
    Төв аймгийн цаг
  • 19:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Өмнөговийн 9 гайхамшгаар аялахуй Баримтат кино
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 21:50
    Мартагдашгүй намар Уран сайхны кино
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Амжилтын үндэс
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 38-р анги
  • 10:00
    “Брежнев” олон ангит УСК, 1-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Дөлгөөн Дон” олон ангит УСК,1-р анги /давталт /
  • 12:30
    “Мөсөн далай” баримтат кино
  • 13:30
    “Танин мэдэхүйн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Монгол let me in 5” нэвтрүүлэг, 6-р хэсэг
  • 16:00
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 16:40
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 39-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Энэ цагийн эгэл эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Брежнев” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 21:00
    “Дөлгөөн Дон” олон ангит УСК,2-р анги
  • 22:00
    “Найр наадмын хоймор” тоглолт
  • 23:40
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 13:00
    "Энэ бол бид" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 14:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 16:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 17:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С. Лочин)
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (II.7-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Энэ бол бид" ОАК (II.18-р анги)
  • 21:30
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 23:30
    "Флаш" ОАК (II.7-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 02:20
    "Энэ бол бид" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 03:50
    "Шерлок Холмес (Sherlock Holmes)" УСК
  • 06:00
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 07:35
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.3-6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 24-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 25-р анги
  • 09:25
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 09:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Баримал 1-р хэсэг
  • 11:20
    "Хаалттай сургууль" ОАК 77,78-р анги
  • 13:05
    Хошин шог
  • 13:30
    "Talk With Me" Нэвтрүүлэг "Гэртээ" аппликейшний үүсгэн байгуулагч Б.Энхгэрэл
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 202,203,204-р анги
  • 16:45
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хамтдаа суръя" Баримал 2-р хэсэг
  • 18:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" № 22
  • 20:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:35
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Нэрийн хуудас
  • 22:35
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 23:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 77,78-р анги
  • 02:05
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 15:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Үргээлэг" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    Хээрээр гэр хийе
  • 22:00
    "Миний ах атаман" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Маги: Шидэт оньс" анийм 14-р анги
  • 10:00
    "Тайлагдашгүй нууц" 4-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Генерал бид хоёр" 24-р анги
  • 13:00
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам"
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Тавилан 2" МУСК
  • 16:35
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 18:00
    Бизнес боломж
  • 18:10
    "Маги: Шидэт оньс" анийм 15-р анги
  • 18:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Таны сонголт
  • 19:50
    "Тайлагдашгүй нууц" 5-р анги
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 25-р анги
  • 21:15
    "Зангараг" МУСК
  • 23:05
    "Super Student" шоу
  • 23:50
    "Генерал бид хоёр" 25-р анги
  • 00:45
    Дэлхийн боловсрол Монголд
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:30
    "чак" оакино 9-р анги
  • 10:20
    "тушаал" муск
  • 12:00
    "бармен" уск
  • 14:00
    хошин шог
  • 15:00
    хит дууны цаг
  • 16:00
    "karaoke night"
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 10-р анги
  • 19:20
    "тавилан" муск
  • 21:00
    "эх орон" уск
  • 23:00
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 5, 6- р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 09:30
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 157,158-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 12:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-11
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 17:25
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-1
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 159,160-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 29-р анги /давталт/
  • 11:10
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 12:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "My-UB" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    " Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /Финал/
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 30-р анги
  • 23:10
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Авалорын гүнж Елена" 23-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 24-р анги
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Авалорын гүнж Елена" 23-р анги
  • 11:30
    "LOL"
  • 12:00
    "Халуухан ээж" ОАК 24-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    Цэнхэр гараг: "Хөхтөн амьтдын нууц -2"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 24-р анги
  • 19:30
    "Монголоороо"
  • 20:00
    "Халуухан ээж" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Рояаль академи" үзүүлж байна ₮
  • 22:05
    "Эгэл ертөнц" ОАК 25-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "Үлэмж биетний нууц"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    өглөө хөтөлбөр шууд
  • 09:20
    Үнэн ба зөв цаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    бизнес цаг
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 14:00
    Үнэн ба зөв цаг
  • 15:00
    хуучны гадаад дуунууд
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    бизнес цаг
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:10
    Ханийн тухай дуунууд
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    бизнес цаг
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    төгсгөл

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна
  • 10:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 47,48,49-р анги
  • 10:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 19р анги "Эргүүлэг"
  • 10:50
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги
  • 11:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 11:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 19-р хэсэг "Эвлүүлдэг тоглоом"
  • 11:30
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг 3р хэсэг
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 12:40
    "Кокомон" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 13:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.8-9-10-р анги
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    "Lassie - The New Adventures of lassie" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    "Peter pan" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 15:30
    "Кокомон" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 17:00
    Цаг агаар
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 4.11-12-13-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 50,51,52р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 20р анги "Иссун Буши"
  • 18:50
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 6, 7, 8-р хэсэг
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 20р хэсэг "Хүүхэлдэй"
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна
  • 21:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 28-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:05
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “De facto” мэтгэлцээн
  • 10:00
    “MM today”english news
  • 10:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 10:25
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг/Төлбөртэй зогсоол/
  • 10:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 11:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 14:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    “Амьдралын театр” баримтат нэвтрүүлэг 1-р хэсэг 2016 он.
  • 19:20
    Томилолтоос ирлээ. Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв.
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Нээлттэй засаг
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Эдийн засгийн тойм
  • 23:35
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:55
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Гарал үүслээ олсон нь-13"
  • 09:00
    "Онгон зэрлэг Хятад-05" БОАК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    "Эх дэлхий-11" 1-р хэсэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх дэлхий-11" 2-р хэсэг
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 21:50
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:20
    "Онгон зэрлэг Хятад-06" БОАК
  • 23:20
    "Жаргалтай бага нас"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 10:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 10:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 24-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 25-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ТЬЕРРИ АНРИ
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 26-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ПОЛ ИНС
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 16:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ДЭВИД СИМАН
  • 18:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 18:30
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 27-Р ТОЙРОГ
  • 20:40
    ULTIMATE PLAYER
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЛЕВ ЯШИН
  • 21:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ЭНДИ КОУЛ
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №5
  • 22:30
    NETBUSTERS №14
  • 23:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-РҮҮД ВАН НИСТЕЛРОЙ
  • 23:30
    PL WORLD - ЭШЛИ КОУЛ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №3
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №4
  • 10:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №5
  • 10:30
    "PUMPING IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1307
  • 14:00
    МАРАФОН: LANZHOU - 2018
  • 18:00
    "1992 ОНЫ МӨРӨӨДЛИЙН БАГ" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 982
  • 21:00
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ #4
  • 11:30
    NBA ACTION 2736
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 35-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    NETBUSTERS №8
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 14:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №32
  • 15:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 16:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 17:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 18:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №1
  • 18:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 33-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №5
  • 22:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 23:30
    "SHAQ - YAO" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    ''Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 221 РОМЕРО-РОКХОЛД
  • 11:20
    UFC FIGHT NIGHT ПОЙРЬЕР-ПЕТТИС
  • 13:50
    UFC FIGHT NIGHT СЕН ПРЮ-ОКАМИ
  • 15:50
    UFC FIGHT NIGHT РОКХОЛД-БРАНЧ
  • 17:30
    UFC FIGHT NIGHT ВЭЙДМАН-ГАСТЕЛУМ
  • 19:30
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-ПОНЗИНИБИО
  • 20:50
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 11:30
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хачирхалтай хүн 47-р анги ОАУСК
  • 14:30
    Бизнес хөтөч
  • 14:40
    Монголын шилдэг дуу
  • 15:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:00
    Эх дэлхий баримтат кино
  • 18:00
    Аймгийн арслан П.Бямбаагийн нэрэмжит хүчит бөхийн барилдаан
  • 19:00
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Өрөг” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хачирхалтай хүн 48-р анги ОАУСК
  • 23:30
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Намайг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Саятан болох дамжаа 3-р анги / МОАУСК
  • 12:00
    Үл таних эмэгтэй / МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 19:00
    Рояал акадим үзүүлж байна. / нэвтрүүлэг/
  • 20:00
    Саятан болох дамжаа 9-р анги / МОАУСК
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Хоёр гүүрны цаана / МУСК/
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    Show time
  • 03:00
    Эфир хаах

Парламент ТВ

  • 10:00
    УИХ-ын чуулган шууд
  • 13:00
    Байр суурь
  • 13:30
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 14:00
    “Гүүр” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр шууд
  • 20:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    “Төв цэг” мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 20
  • 09:00
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 8-р анги
  • 12:00
    "Шүүхийн шулам" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 6-р анги
  • 15:15
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 23, 24
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 1-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 9-р анги
  • 20:10
    "Хоёр ертөнц" ОАК 1-р анги
  • 21:40
    "Анхны хайр" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 9-р анги
  • 23:55
    "Хоёр ертөнц" ОАК 1-р анги
  • 01:10
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 1-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    NBA HOME VIDEO: 2008 БОСТОН
  • 03:30
    NBA HOME VIDEO: 2009 Л.А ЛЭЙКЕРС
  • 04:30
    NBA HOME VIDEO: 2010 Л.А ЛЭЙКЕРС
  • 06:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 08:30
    NBA ACTION 2736
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 11:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 14:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 15:00
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    RED BULL ENERGY TIME №15
  • 18:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    "ZACH LAVINE - THE RETURN" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:20
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:50
    "DRAFT 1984" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг Төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Urban" Зуны коллекци
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг Төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хотын хөгжлийн тойм" НЗДТГ үзүүлж байна
  • 19:40
    "World zone" үзүүлж байна "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:50
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 33 -р анги
  • 22:20
    "Urban" Зуны коллекци
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Дурласны маргааш" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Хөгжилтэй тойрог” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Хүний амь” МУСК
  • 10:30
    Карбинорад илбэдүүлсэн нь
  • 11:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 12:00
    Хүн байгалийн эсрэг
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    “Алтан ус” МУСК
  • 14:30
    Элэгний эм
  • 15:00
    “Сувилагч тандаа баярлалаа” тоглолт
  • 16:40
    ЦЕГ сэрэмжлүүлж байна
  • 16:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Донкейгийн адал явдал ”Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Deep Web” баримтат хөрөг
  • 19:50
    ЦЕГ сэрэмжлүүлж байна
  • 20:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” Баянмөнх
  • 21:00
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 21:10
    Кино миний амьдрал
  • 21:30
    “Алтан ус” МУСК
  • 23:00
    “Хүний амь” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Анна Герман" ОАУСК 12 анги
  • 13:00
    ОРГИЛ ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:50
    Фото мэдээлэл
  • 14:00
    "Өндөр өсгийтэй залуу" УСК+14
  • 16:40
    Фото мэдээлэл
  • 16:50
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    ИНФИНИТИ хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:00
    ОРГИЛ ЦАГ 18 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын төрийн соёрхолт Г.Сандуйжав
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 1 анги
  • 21:00
    ОРГИЛ ЦАГ 21 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын баатар Д.Бямбаа
  • 22:30
    "Дайны цэцэгс" УСК
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 20-р анги**
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 21-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    SPRITE SUPER LEAGUE-2018
  • 11:00
    ТЭД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:50
    A/1 – C/2 MEN QUARTER FINALS
  • 13:15
    LATVIA – POLAND MEN QUARTER FINALS
  • 13:40
    A/1 – C/2 WOMEN QUARTER FINALS
  • 14:05
    SHOOT-OUT FINAL & PRIZE CEREMONY
  • 14:30
    SLOVENIA – UKRAINE MEN QUARTER FINALS
  • 14:50
    C/1 – A/2 MEN QUARTER FINALS
  • 15:15
    CHINA – HUNGARY WOMEN QUARTER FINALS
  • 15:40
    C/1 – A/2 WOMEN QUARTER FINALS
  • 16:05
    QF GAME 1 WINNER - QF GAME 2 WINNER MEN SEMI-FINALS
  • 16:45
    QF GAME 3 WINNER - QF GAME 4 WINNER MEN SEMI-FINALS
  • 17:15
    QF GAME 1 WINNER - QF GAME 2 WINNER WOMEN SEMI-FINALS
  • 17:45
    QF GAME 3 WINNER - QF GAME 4 WINNER WOMEN SEMI-FINALS
  • 19:00
    SF GAME 1 LOSER – SF GAME 2 LOSER MEN 3RD PLACE
  • 19:30
    SF GAME 1 LOSER – SF GAME 2 LOSER WOMEN 3RD PLACE
  • 20:00
    DUNK FINAL & PRIZE CEREMONY
  • 20:30
    SF GAME 1 WINNER – SF GAME 2 WINNER WOMEN FINAL
  • 21:00
    SF GAME 1 WINNER – SF GAME 2 WINNER MEN FINAL
  • 21:30
    FIBA 3X3 WORLD CUP-2018 CEREMONY
  • 22:00
    АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА – ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2015 FINAL -3

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/