МҮОНТ

  • 07:00
    Цагийн хүрд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр -шууд
  • 09:00
    Тоглолтын өмнө Марокко- Иран /B хэсэг/
  • 10:00
    Марокко- Иран /B хэсэг/
  • 12:00
    Тоглолтын өмнө Португал –Испани /В хэсэг/
  • 13:00
    Португал –Испани /В хэсэг/
  • 15:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Египет-Уругвай /давталт/
  • 17:00
    Тоглолтын өмнө Франц-Австрали /С хэсэг/ шууд
  • 18:00
    Франц-Австрали /С хэсэг/-шууд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:10
    Португал –Испани /В хэсэг/ /давталт/
  • 23:10
    Тоглолтын өмнө Перу- Дани /С хэсэг/ шууд
  • 00:00
    Перу -Дани /С хэсэг/ шууд

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:05
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 11:30
    Үлээдэг бохь ОАК 13,14,15,16-р анги
  • 15:40
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:45
    Аяллын хөтөч
  • 16:10
    Girls ОАК 1-р анги
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Супер спорт
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:40
    Ирээдүйн ногоон технологи
  • 20:55
    Супер спорт
  • 21:30
    Mogul pictures,UBS tv үзүүлж байна Girls ОАК 2-р анги
  • 22:30
    City Night Шөнийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Циолковский-Гайхамшигт өдрүүд баримтат кино
  • 00:30
    Хөхөө Намжил тв шоу
  • 02:00
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 29, 30, 31-р анги
  • 15:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 25-р анги
  • 16:30
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 16:50
    "хотын хөгжлийн тойм"
  • 17:30
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 17:55
    "bon appetit"
  • 18:30
    "сэмүт үзүүлж байна"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 34-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "муу суутнууд" уск
  • 02:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    business news
  • 11:35
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "тэ жу ён" соак 76,78-р анги
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 16:25
    "tvmall"
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 79-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "оч" уск
  • 01:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:40
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Госог ринбүчийн айлдвар”, 5- р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Дуулиан” олон ангит УСК,65,66-р анги
  • 11:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Нохой ба муурнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “101 гөлөг” хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    “АХА” цэнгээн т нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Хүчээ нэгтгэе” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 18:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, шилдэг 3 танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “НИТХ” үзүүлж байна
  • 18:40
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “After school club” шоу
  • 21:30
    “Business maximum 88”
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК,67,68-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Далайн шүрэн хад” баримтат кино
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    Спорт энэ өдөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 04:30
    “Үл зогсох давалгаа” баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 1-р анги
  • 14:10
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 2-р анги
  • 15:20
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 3-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 18:50
    "Хотын хөгжлийн тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 21:27
    "Баялаг Ундраа" Үзүүлж байна
  • 21:30
    "Хайр дурлал гэнэтийн учралд дуртай" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    “дугуйн дээрх там” 5: 1,2 оак
  • 12:40
    “мисс монголиа 2018”-7
  • 13:10
    “дугуйн дээрх там” 5-3 оак
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “үзэл бодлын зөрөг”
  • 15:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “дугуйн дээрх там” 5-4 оак
  • 16:30
    “ур чадварын олимп”-1
  • 17:00
    монгол чарт
  • 18:00
    “мисс монголиа 2018”-8
  • 18:40
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    ноён оймс
  • 19:30
    “ур чадварын олимп”-2
  • 20:00
    х35 movie talk show
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    saturday night live
  • 23:00
    “баасан гариг” уск / +16
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 05:55
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК /5-7/
  • 08:10
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ В хэсэг “Морокко - Иран” /давталт/
  • 10:05
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ийн тойм
  • 10:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ А хэсэг “Египет – Уругвай” /давталт/
  • 12:55
    “ХААН Банк Сан” үзүүлж байна
  • 13:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ В хэсэг “Португал - Испани” /давталт/
  • 14:50
    “Ахлал тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:55
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ С хэсэг “Франц - Австрали” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 18:05
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК 9,10 – анги
  • 20:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ D хэсэг “Аргентин - Исланд” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 21:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ D хэсэг “Аргентин - Исланд” /шууд/
  • 23:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ С хэсэг “Перу - Дани” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 00:05
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 01:00
    “Пинокио” ОАК 19-р анги
  • 02:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ D хэсэг “Хорват - Нигери” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 03:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ D хэсэг “Хорват - Нигери” /шууд/
  • 05:20
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.49-52, 2. 1-3-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.13-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 11:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-3, 4-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 19-р анги
  • 20:35
    Оюу толгойн орон нутаг дахь бүтээн байгуулалт
  • 21:00
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 21:40
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-5, 6-р анги
  • 23:15
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 1-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 2,3-р анги
  • 14:30
    “Амрыг эрье” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хийморийн хурд - 2018" Дорнод аймгийн Баянтүмэн сумаас
  • 16:40
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 18:40
    "Ulaanbaatar Travel Expo - 2018" үндэсний аялал жуулчлалын үзэсгэлэн
  • 19:00
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “High trade” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Күнз” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 4-р анги
  • 21:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого: “Агаарын тээврийн либералчлал” нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Маш нууц" МУСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 200,201-р анги
  • 07:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 40-52-р анги, /season-1/ 1-2-р анги
  • 08:20
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 2-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Азтай дурлал" СОАК 16-р анги
  • 13:10
    Галилео 4-р хэсэг
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 11-р хэсэг
  • 14:00
    "Цөмөөхэйн нууц" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 2-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 5-9-р анги
  • 18:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 19:30
    Оддын хаан 265-р хэсэг
  • 21:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 1-р анги
  • 22:30
    "Боёка" УСК
  • 00:20
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Хайрын рекорд" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм "
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Амьдралын өнгө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хайрын зуслан " МОАК 15.16-р анги
  • 15:25
    "Сударын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Кино миний амьдралд"соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Рояал академи" үзүүлж байна
  • 18:15
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Тавилан" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Ингэх үү, тэгэх үү" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Уул уурхайн шийдвэр гаргалт ба иргэдийн оролцоо"
  • 22:45
    "Эрэл " эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 23:25
    "Намрын синдром " МУСК
  • 01:05
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 01:10
    "Бизнес толь"
  • 01:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 08:00
    “Түүхийн жимээр 9” 1200 буган чулуу хөшөө бүртгэгдээд байна
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Рашаантын 18” МУСК давталт
  • 13:00
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Сайхан хүмүүс” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Эрдэнэцагаан сумын уралдаан 2018
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Шүгэл хүүгийн аялал
  • 19:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Амрыг эрье “ ЦЕГ үзүүлж байна
  • 21:00
    “Ноён пицца” 10 жилийн ойн нэрэмжит сугалааны тохирол /шууд/
  • 21:50
    Аюултай харилцаа МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:15
    Зар сурталчилгаа
  • 10:30
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 12:00
    Уртын дууны эх орон
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Тв урлан
  • 14:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-2
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    Ойрад түмэн 5-р хэсэг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Хүслийн жигүүр
  • 22:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:40
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:10
    Телеконцерт
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Амжилтын үндэс
  • 11:00
    Тоглолтын цаг: Хаврын Хит -2018
  • 13:30
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 13:40
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Амжилтын үндэс
  • 16:20
    Монгол тулгатын Зуун эрхэм Төрийн шагналт МУГЖ Д.Сосормаа
  • 19:20
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:00
    Аяллын тойрог
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 21:50
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Ирж яваа цаг Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Амжилтын үндэс
  • 01:00
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 39-р анги
  • 10:00
    “Брежнев” олон ангит УСК, 2-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:40
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 40-р анги
  • 12:00
    “Далайн улирал” баримтат кино
  • 13:00
    “Дөлгөөн Дон” олон ангит УСК,2-р анги /давталт/
  • 14:00
    “Гэр ертөнц” танин мэдээ
  • 14:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 15:00
    “Монгол let me in 5” нэвтрүүлэг, 7-р хэсэг
  • 16:00
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 16:40
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 41-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” цуврал 1-р хэсэг
  • 19:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Брежнев” олон ангит УСК,3-р анги
  • 21:00
    “Дөлгөөн Дон” олон ангит УСК,3-р анги
  • 22:00
    “Амьдрал чамд хайртай ” тоглолт
  • 23:30
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (II.3-5-р анги)
  • 11:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.21-24-р анги)
  • 13:10
    "Энэ бол бид" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 14:50
    "Хүсэл" МУСК
  • 16:30
    "Шерлок Холмес (Sherlock Holmes)" УСК
  • 18:50
    "Шерлок Холмес: Сүүдрийн тоглоом (Sherlock Holmes: Game of Shadows)" УСК
  • 21:30
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 23:45
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 01:15
    "Шерлок Холмес (Sherlock Holmes)" УСК
  • 03:20
    "Шерлок Холмес: Сүүдрийн тоглоом (Sherlock Holmes: Game of Shadows)" УСК
  • 05:20
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 07:00
    "Энэ бол бид" ОАК (II.14-16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хэмнэл" Амралтын хөтөлбөр
  • 10:00
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 1-р бүлгийн 8,9,10-р анги
  • 12:35
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Хошин шог
  • 13:25
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 18-22-р анги
  • 15:40
    Нэрийн хуудас
  • 15:45
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 5,6-р анги
  • 17:35
    Амжилтын үндэс
  • 18:05
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 18:50
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Нэрийн хуудас
  • 19:10
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 19:15
    "Эрин зууны шастир" We Are The World дуу бүтсэн түүх
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Оne piece" 835-р анги
  • 20:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Нэрийн хуудас
  • 21:20
    Life Style
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 5,6-р анги
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    "Миний ах атаман" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "Монгал товчоон" баримтат туурь давталт
  • 16:30
    Хээрээр гэр хийе
  • 17:30
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 17:40
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 17:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    Syndicate talk
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчээ нэгтгэе"
  • 22:00
    "Хөвсгөр" реалити шоу
  • 23:00
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 23:10
    "247 градус" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 01:10
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги: Шидэт оньс" анийм 11, 12, 13-р анги
  • 10:15
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 11:15
    Хошин шог
  • 12:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Тайлагдашгүй нууц" 1, 2, 3-р анги
  • 14:10
    "Генерал бид хоёр" 21, 22-р анги
  • 16:00
    "Зангараг" МУСК
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:05
    Таны сонголт
  • 19:45
    "Оддын өргөн чөлөө" ток шоу
  • 20:55
    Миний очих ёстой 100 газар - 2-р бүлэг
  • 21:45
    Засаг цаг
  • 22:15
    "Аз жаргалын шок" УСК
  • 00:05
    Дэлхийн боловсрол Монголд
  • 00:30
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 20, 21-р анги
  • 10:00
    "чак" оакино 6, 7, 8-р анги
  • 12:30
    "поклонимся" тоглолт
  • 14:00
    хошин шог
  • 15:00
    хит дууны цаг
  • 16:00
    "хуримын сюрприз" муск
  • 17:30
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:30
    "эскобарын алдагдсан диваажин" уск
  • 20:30
    "хайр харуусал" муск
  • 22:00
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 1, 2, 3, 4, 5- р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 09:30
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 159,160-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-1
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 17:25
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-2
  • 21:30
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 1-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "МонГал товчоон" баримтат туурь
  • 11:35
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 12:30
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 26,27-р анги /давталт/
  • 15:50
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /Давталт/
  • 18:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 19:00
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бармен" УСК
  • 00:05
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 01:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 07:05
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:30
    "Авалорын гүнж Елена" 20-24-р анги
  • 09:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 21-25-р анги
  • 14:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:40
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Халуухан ээж" ОАК 21-25-р анги
  • 20:00
    "Халуухан ээж" ОАК 26-р анги
  • 20:45
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 21:00
    "Кино тасалбар"
  • 21:30
    "Рояаль академи" үзүүлж байна ₮
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 26-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: "Eat drink man and women”
  • 01:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    Эхлэл
  • 09:05
    өглөө хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    бизнес цаг
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 14:00
    Үнэн ба зөв цаг
  • 15:00
    хуучны гадаад дуунууд
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    бизнес цаг
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Морины тухай дуунууд
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 20:00
    бизнес цаг
  • 20:20
    Хошин шог
  • 20:50
    Зар мэдээ
  • 21:00
    ярилцлагын цаг шууд
  • 22:00
    10 news тойм
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 26-р дугаар
  • 09:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.9-10-11-р анги
  • 11:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 31-35
  • 11:50
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 16,17,18р анги
  • 12:35
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 38-47-р анги
  • 12:55
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" Т.м нэвтрүүлэг " тоглоом"
  • 13:05
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 13:20
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 4р хэсэг "Дугуйт тавцан"
  • 13:35
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 14:05
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 14:35
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг 2-2-р хэсэг
  • 15:05
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 15:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 3.49-52, 4.1-6-р анги
  • 17:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 27-р дугаар
  • 17:30
    "Lassie - The New Adventures of lassie" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 18:00
    "Супер гэр бүл" 4.1-р дугаар
  • 18:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 4.7-13-р анги
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.12-13-р анги
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 28-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 09:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:30
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /шууд/
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний тойм
  • 14:20
    Нээлттэй засаг
  • 14:40
    Халуун сэдэв
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    “Амьдралын театр” баримтат нэвтрүүлэг 2-р хэсэг 2016 он.
  • 15:40
    Томилолтоос ирлээ. Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв.
  • 16:00
    “Энэтхэгийн амьдралын нэг өдөр” баримтат кино
  • 16:25
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 16:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 19:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    “Баримт” МҮОНР-ийн эрэн сурвалжлах багтай хамтран бэлтгэв.
  • 19:40
    “ММ today” interview
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:35
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Явлаа, Ирлээ
  • 22:35
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:10
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:10
    "Мөнгөн буйл" МУСК
  • 12:30
    "Шинэ ном"
  • 13:00
    "Үүлэн бор" Баримтат кино
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "Жаргалтай бага нас"
  • 14:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 14:45
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Таван эрдэнийн орон" Тоглолт
  • 17:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 18:30
    "Би Монголд хайртай"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хотын хөгжлийн тойм"
  • 20:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 21:50
    Монгол киноны алтан дурсамж... /Зураач Лувсангийн Гаваа/
  • 22:20
    "Цогт тайж-01" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №3
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 10:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №4
  • 10:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЛЕВ ЯШИН
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 28-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 29-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ДАВИД ЖИНОЛА
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 30-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 16:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 31-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЮВЕНТҮС
  • 18:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 19:00
    NETBUSTERS №15
  • 19:30
    PL WORLD-АРСЕНЕ ВЕНГЕР
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ТЬЕРРИ АНРИ
  • 20:30
    ULTIMATE PLAYER
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЛЕВ ЯШИН
  • 21:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №33
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №6
  • 22:30
    NETBUSTERS №16
  • 23:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ПАОЛО ДИ КАНИО
  • 23:30
    PL WORLD-ПРЕМЬЕР ЛИГ АНУ-Д

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 982
  • 14:00
    "GENERATION IRON" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 16:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 17:00
    "RUN, FATBOY, RUN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    РЕАЛ.М-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ ШИГШЭЭ
  • 21:30
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 22:00
    "MEAN MACHINE" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 11:30
    "BERNARD KING" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 12:30
    RED BULL ENERGY TIME №15
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 15:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 36-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 16:30
    КОБИ БРАЙНТЫН БОДЛОГШРОЛ
  • 18:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 18:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 21:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №2
  • 21:30
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №6
  • 22:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    '"Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 222 КИБОРГ-КУНИЦКАЯ
  • 11:40
    UFC ULTIMATE FIGHTER FINAL
  • 13:50
    UFC FIGHT NIGHT ЧЬЕЗА-ЛИЙ
  • 16:20
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛМ-КОРРЭЙА
  • 18:20
    UFC FIGHT NIGHT ГУСТАФСОН-ТЕЙШЕРА
  • 20:40
    WWE RAW 1307
  • 22:40
    ULTIMATE FIGHTER #6
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хачирхалтай хүн 44, 45-р анги ОАУСК
  • 13:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 14:30
    Бизнес хөтөч
  • 14:40
    МУСК
  • 16:00
    Концерт
  • 17:00
    Өөрчлөлтийг өнөөдөрөөс Спорт баримтат кино
  • 18:00
    ММСУХ үзүүлж байна
  • 18:30
    “Өрөг” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес хөтөч
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:00
    “Миний нутаг” нэвтрүүлэг.
  • 21:00
    “Өөрчлөлтийг өнөөдрөөс” /Fitness бодит шоу/ цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Малена
  • 23:30
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Би чамд хайртай / МУСК/
  • 12:00
    Хоёр гүүрны цаана / МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Саятан болох дамжаа 5-р анги / МОАУСК
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Саятан болох дамжаа 6-р анги / МОАУСК
  • 18:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 19:00
    Рояал акадим үзүүлж байна. / нэвтрүүлэг/
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Сонин юу байна нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хориотой загвар нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Нүдэн сондор МУСК
  • 00:00
    Show time
  • 03:00
    Эфир хаах

Парламент ТВ

  • 10:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    УИХ-ын пүрэв гарагийн чуулганы тойм
  • 12:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Ард нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 14:00
    МУСК
  • 15:30
    Зуун чухал сэдэв
  • 16:30
    Сэдвийн гүнд
  • 17:00
    Ард нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Байр суурь
  • 18:00
    УИХ-ын пүрэв гарагийн чуулганы тойм
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    7 хоногийн тойм
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    7 хоногийн тойм

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК төгсгөлийн 13, 14-р анги
  • 09:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 1-р анги
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 7, 8-р анги
  • 12:45
    "Анхны хайр" ОАК 5 ,6-р анги
  • 15:05
    "Шүүхийн шулам" ОАК 13, 14-р анги
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 2-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 10-р анги
  • 20:10
    "Хоёр ертөнц" ОАК 2-р анги
  • 21:40
    "Анхны хайр" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 10-р анги
  • 23:55
    "Хоёр ертөнц" ОАК 2-р анги
  • 01:00
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 2-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:30
    NBA ACTION 2736
  • 02:00
    NBA HOME VIDEO: 2006 МАЙАМИ
  • 03:00
    NBA HOME VIDEO: 2012 МАЙАМИ
  • 04:30
    NBA HOME VIDEO: 2013 МАЙАМИ
  • 06:00
    NBA HOME VIDEO: 2016 КЛИВЛЕНД
  • 07:00
    WNBA 2018 ЛОС АНЖЕЛЕС - ВАШИНГТОН (ШУУД)
  • 09:00
    "БОБ КОУЗИ" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 14:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 17:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734
  • 18:00
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 21:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 23:30
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Нууц амраг " мөрөөдлийн театр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 33-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Urban" Зуны коллекци
  • 13:20
    "Ээжийн бурхдууд" мөрөөдлийн театр
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал "нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Их хурлын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    Спортын цуурай " нэвтрүүлэг :Авто спорт
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "World zone" үзүүлж байна "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 34-р анги
  • 22:20
    "Urban" Зуны коллекци
  • 22:30
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "2046 он" УСК 1-р анги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Хөгжилтэй тойрог” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Баянбулагийхан” МУСК
  • 10:30
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:40
    Кино миний амьдрал
  • 11:10
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 12:00
    “City nith” Улсын филирмоны тоглолт
  • 13:00
    “Ноён солиот” МУСК
  • 14:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” Бадарч
  • 16:30
    “Алиса гайхамшгийн оронд” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    “Сэрүүн хасын нууц” жүжиг
  • 20:30
    Хамтдаа урлая
  • 21:00
    “Ноён солиот” МУСК
  • 22:30
    “Баянбулагийхан” МУСК
  • 00:00
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ " мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 1 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр манай дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 14:10
    "Дайны цэцэгс" УСК
  • 16:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:50
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ"
  • 18:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" МУ-ын төрийн соёрхолт Г.Сандуйжав
  • 18:50
    Фото мэдээлэл
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" кранчин М.Энхтайван
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 2 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "Ханна" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эфир хаах

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 21-р анги**
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 22-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    SPRITE SUPER LEAGUE-2018
  • 11:00
    ЗАЛУУ НАСАНДАА НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:00
    FIBA 3X3 LIMASSOL CHALLENGER ШУУД
  • 19:00
    SELEMETS – FALCON’S SPRITE D LEAGUE PLAY OFF-1
  • 20:00
    ШИЛДЭЭД БҮРГЭДҮҮД – NEW ERA LODESTAR SPRITE D LEAGUE PLAY OFF-1
  • 21:00
    ГАЦУУРТ ГУРИЛ – ХЭНТИЙ ЭБЭГ SPRITE D LEAGUE PLAY OFF-1
  • 22:00
    MONGOLIANS – SKYTEL SPRITE D LEAGUE PLAY OFF-1
  • 23:00
    ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД- АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2015 FINAL -4

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/