МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Тоглолтын өмнө Аргентин-Исланд /D хэсэг/
  • 10:00
    Аргентин-Исланд /D хэсэг/
  • 12:00
    Тоглолтын өмнө Хорват- Нигер /D хэсэг/
  • 13:00
    Хорват- Нигер /D хэсэг/
  • 15:00
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 15:40
    Дэлхийн хүнсний тэргүүлэгч үйлдвэр Палдо
  • 16:00
    Франц-Австрали /С хэсэг/ давталт
  • 18:00
    “Нандин” ток шоу
  • 18:50
    “Төл таван эрдэнэ 2018” төслийн төгсгөлийн дугаар
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ тойм
  • 23:10
    Хорват- Нигер /D хэсэг/ давталт
  • 01:10
    Тоглолтын өмнө Бразил – Швейцарь /шууд/
  • 02:00
    Бразил – Швейцарь /шууд/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Циолковский-Гайхамшигт өдрүүд баримтат кино
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Баруун тарх@ буюу соёлын тв довтолгоо
  • 12:10
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:15
    Girls ОАК 1,2,3-р анги
  • 15:00
    Аяллын хөтөч
  • 15:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:35
    Гурван баатар ба, Шамаханы хатан хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 16:40
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 17:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Баруун тарх@ буюу соёлын тв довтолгоо
  • 21:30
    Mogul pictures,UBS tv үзүүлж байна Girls ОАК 3-р анги
  • 22:30
    Супер спорт
  • 23:00
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Хөхөө Намжил тв шоу
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 32, 33,34-р анги
  • 14:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 17:00
    "тархины фитнесс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 18:30
    "сэмүт үзүүлж байна"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 35-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "чөтгөрийн хаалга" уск
  • 00:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    business news
  • 12:20
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "тэ жу ён" соак 79,80 -р анги
  • 16:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:20
    "tvmall"
  • 16:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 80-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "хакер" уск
  • 00:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Госог ринбүчийн айлдвар”,6-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Дуулиан”олон ангит УСК 67,68-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Ширэнгэн ойн товчоо Магули 2” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тоглоомын түүх 1” хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Монгол let me in 2018” 7-р хэсэг /давталт/
  • 15:20
    “102” гөлөг хүүхдийн уран сайхны кино /давталт/
  • 17:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Х түц “ үзүүлж байна
  • 18:00
    “Онцлох биэнес” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Хүдэр дагасан сурвалжлага” нэвтрүүлэг /Эрдэнэт үйлдвэрийн 40 жилийн ойн ойд /
  • 19:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, 2 танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Дуулиан” олон ангит УСК,69,70-р анги
  • 23:10
    “Задгай далай” баримтат кино
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:50
    Спорт энэ өдөр
  • 01:20
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "C1 Мэдээ" Тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 12:45
    "Тотал Спорт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 4-р анги
  • 14:10
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 5-р анги
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 71,72-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 73-80-р анги
  • 21:20
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 21:27
    "Баялаг Ундраа" Үзүүлж байна
  • 21:30
    "Алс хязгаар" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “баасан гариг” уск
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    logo quiz- шууд
  • 11:30
    “эмч сонсож байна”
  • 12:30
    “business location”
  • 13:00
    “мөнхийн хайр”-32 оак
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “мөнхийн хайр”-32,33 оак
  • 15:50
    “монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 16:50
    “мөнхийн хайр”-34,35 оак
  • 19:35
    “мисс монголиа 2018”-9
  • 20:20
    “мөнхийн хайр”-36 оак
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    “эрчүүдийн эсрэг эмэгтэйчүүд” уск /+18
  • 23:30
    saturday night live
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 05:55
    “Хөгжмийн дөрвөл” ОАК /8-10/
  • 08:10
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ D хэсэг “Аргентин - Исланд” /давталт/
  • 10:05
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ийн тойм
  • 10:35
    “Торгоны зам - Хаш сийлбэр” баримтат кино
  • 11:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ С хэсэг “Франц - Австрали” /давталт/
  • 12:55
    “ХААН Банк Сан” үзүүлж байна
  • 13:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ D хэсэг “Хорват - Нигери” /давталт/
  • 14:55
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ийн тойм
  • 15:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ С хэсэг “Перу - Дани” /давталт/
  • 17:50
    “Ахлал тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Е хэсэг “Коста Рика - Серби” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 20:00
    Тойм мэдээ
  • 20:50
    “Пинокио” ОАК 20-р анги
  • 22:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ F хэсэг “Герман - Мексик” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 23:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ F хэсэг “Герман - Мексик” /шууд/
  • 01:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Е хэсэг “Бразил - Швейцарь” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 02:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 37,38-р анги
  • 03:30
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 4-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.17-20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 19-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 4.9,10-р анги
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-5, 6-р анги
  • 15:25
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:10
    Эмоци продакшны тоглолт
  • 17:50
    "E-баримт" сугалааны шууд тохирол
  • 18:20
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 20-р анги
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Яг түүн шиг" шоу тоглолтын дараа
  • 22:25
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-7, 8-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Маш нууц" МУСК
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 5-р анги
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 6,7-р анги
  • 14:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Баянмөнх уулын тахилга - 2018"
  • 16:40
    “Эх Орны Өглөө хөтөлбөр”
  • 18:40
    "Ulaanbaatar Travel Expo - 2018" үндэсний аялал жуулчлалын үзэсгэлэн
  • 19:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Күнз” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 8-р анги
  • 21:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 202-р анги
  • 06:30
    Тог тог тог /season-6/ 19,20,21,22,23,24-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 11-р хэсэг
  • 12:30
    Chart news 13-р хэсэг
  • 13:00
    "Гайхамшиг" УСК
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 3-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 6-р хэсэг
  • 16:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 29,30,31,32-р хэсэг
  • 18:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 2-р хэсэг
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Үдшийн үлгэр" УСК
  • 00:00
    "Single Ladies-1" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Хайрын рекорд" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Хожлын нүүдэл" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Сударын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Рояал академи" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Монгол төрийн тэргүүн түшмэл " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:15
    "Хайрын зуслан " МОАК 17.18.19-р анги
  • 16:55
    "Бизнес амжилт"
  • 17:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тавилан" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:15
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "30 хором" анализ
  • 21:25
    "Уул уурхайн шийдвэр гаргалт ба иргэдийн оролцоо"
  • 21:55
    "Хар сувдны нууц " МУСК
  • 23:45
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:05
    Тоглолтын цаг
  • 08:20
    “Түүхийн жимээр10” Палеозоологийн судалгаа буюу яс судлаач
  • 09:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Аюултай харилцаа” МУСК давталт
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баялаг бүтээгч
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Архангайн бүсийн уралдаан
  • 17:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 19:30
    “Сайхан хүмүүс” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Урьдчилан сэргийлэе- ЦЕГ үзүүлж байна
  • 22:00
    Дөт хязгаар УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:15
    Зар сурталчилгаа
  • 10:30
    Ойрад түмэн 5-р хэсэг
  • 11:15
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 12:00
    Хүслийн жигүүр
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-3
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    Бид Монголчууд
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    МУСТА Н.Нямдаваа “Эвийн заяатай нутаг минь”
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Тв урлан
  • 22:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:40
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:10
    Телеконцерт
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Амжилтын үндэс
  • 10:40
    Аяллын тойрог
  • 11:30
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 11:40
    Ирж яваа цаг Уран сайхны кино
  • 13:20
    Зөв сонголт
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Амжилтын үндэс
  • 15:30
    Хятад улсаар аялсан тэмдэглэл - Шичан муж
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 17:40
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 18:10
    Амьдралын зам хөрөг
  • 19:00
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 21:20
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Үер Уран сайхны кино
  • 23:20
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Амжилтын үндэс
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 41-р анги
  • 10:00
    “Брежнев” олон ангит УСК, 10-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Дөлгөөн Дон”олон ангит УСК 3-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Далайн түрлэг” баримтат кино
  • 13:00
    “Тоо юу, Сүлд үү?”
  • 13:30
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “АХА” танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018 тоглолт
  • 17:00
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 42-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” цуврал 2-р хэсэг
  • 19:00
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Брежнев” олон ангит УСК,11-р анги
  • 21:00
    “Дөлгөөн Дон” олон ангит УСК,4-р анги
  • 22:00
    “Хайрын бэлэг” тоглолт
  • 23:30
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 10:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.1-6-р анги)
  • 13:00
    "Энэ бол бид" ОАК (II.15-18-р анги)
  • 16:10
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 17:50
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 19:40
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 22:00
    "Хүчирхэг нугаснууд 3 (D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 00:15
    "Хүсэл" МУСК
  • 01:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хэмнэл" Амралтын хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 11:40
    "Эрин зууны шастир" We Are The World дуу бүтсэн түүх
  • 12:15
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 23-25 -р анги
  • 14:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 1,2 -р анги
  • 15:20
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 7,8-р анги
  • 17:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Монгол Улсын анхны ерөнхийлөгч П.Очирбат
  • 18:35
    Амжилтын үндэс
  • 18:40
    "Talk With Me" "Гэртээ" аппликейшний үүсгэн байгуулагч Б.Энхгэрэл
  • 19:15
    "Talk With Me" "Гэртээ" аппликейшний үүсгэн байгуулагч Б.Энхгэрэл
  • 19:50
    Нэрийн хуудас
  • 19:55
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 20:00
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:05
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 20:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:20
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:25
    Нэрийн хуудас
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 22:20
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 7,8-р анги
  • 00:10
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Теле концерт
  • 09:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:00
    "247 градус" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Хөвсгөр" реалити шоу
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Хүсэл" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги: Шидэт оньс" анийм 14, 15-р анги
  • 09:50
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Тайлагдашгүй нууц" 4, 5-р анги
  • 13:45
    "Генерал бид хоёр" 23, 24, 25-р анги
  • 16:35
    "Аз жаргалын шок" УСК
  • 18:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:25
    Таны сонголт
  • 20:05
    ОХУ-ын Ерөнхийлөгч Путинтай хийсэн ярилцлага - парт 2
  • 21:25
    Миний очих ёстой 100 газар- 2-р бүлэг
  • 22:15
    "Бодлын хулгайч" УСК
  • 00:45
    Дэлхийн боловсрол Монголд
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:30
    "чак" оакино 9, 10-р анги
  • 11:10
    "тушаал" муск
  • 12:40
    "бармен" уск
  • 14:20
    "элэг нэгтэн" муск
  • 15:50
    хит дууны цаг
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 18:30
    "наминчлал" уск
  • 20:30
    "хакер" уск
  • 22:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 6, 7, 8, 9, 10- р анги
  • 01:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 09:30
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-2
  • 12:55
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:25
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-3
  • 21:30
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 2-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "МонГал товчоон" баримтат туурь
  • 11:05
    "Бармен" УСК
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 28,29,30-р анги /давталт/
  • 16:45
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /Давталт/
  • 18:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 21:00
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Нэг ангийнхан" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:10
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 09:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 26-р анги
  • 11:00
    "Халуухан ээж" ОАК 26-р анги
  • 11:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:00
    Нууцууд: "Үл таних эмэгтэй"
  • 12:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Иргэн бүр экологич"
  • 13:30
    "Монголоороо"
  • 14:00
    Нууцууд: "Таши охин лам хоёр"
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "LOL"
  • 15:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 16:00
    Нууцууд: "Үлэмж биетний нууц"
  • 17:00
    "Кино тасалбар"
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Рояаль академи" үзүүлж байна ₮
  • 19:35
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Халуухан ээж" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    Нууцууд: "Солелийн цирк"
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 27-р анги
  • 23:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    Эхлэл
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    ярилцлагын цаг давталт
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    бизнес цаг
  • 12:30
    хөгжмийн завсарлаг
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 15:00
    Хошин шог
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    бизнес цаг
  • 16:50
    нутагын тухай дуунууд
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    манайд хоноё давталт
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 20:00
    бизнес цаг
  • 20:20
    Ээжийн тухай дуунууд
  • 20:50
    Зар мэдээ
  • 21:00
    ярилцлагын цаг давталт
  • 22:00
    10 news тойм
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 26-р дугаар
  • 09:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 15-16-17-р анги
  • 11:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 36-41-р анги
  • 11:50
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 18,19,16-р анги
  • 12:35
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 43-52-р анги
  • 12:55
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг "тоглоом"
  • 13:05
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 13:20
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 13:35
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 14:05
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 14:35
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 15:05
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 15:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 3.49-52, 4.1-6-р анги
  • 17:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 27-р дугаар
  • 17:30
    "Lassie - The New Adventures of lassie" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 18:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 4.2-р дугаар
  • 19:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 4.7-13-р анги
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 28-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “ММ today” interview
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 10:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:10
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Титэмгүй ялагчид” баримтат кино 2009 он.
  • 12:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 12:35
    Хүрээлэн амьд ертөнц цуврал
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Дэлхийн түүхүүд-MNB” төсөл үзүүлж байна: “Дасгалжуулагч ЗОРАН ба Африкийн барууд” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    “Амьдралын театр” баримтат нэвтрүүлэг 3-р хэсэг 2016 он.
  • 15:40
    16 мм-ийн кино фонд: “Түүх баринтагласан 90 жил” 2018 он.
  • 16:20
    Халуун сэдэв
  • 16:40
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 17:10
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг /Зам засварын стандарт, арчилгаа/
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /давталт/
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Экспертийн цаг
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний тойм
  • 22:00
    Явлаа,ирлээ
  • 22:20
    Bloomberg үзүүлж байна: “Компанийн нууц” баримтат кино /Lego/
  • 22:50
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:10
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:10
    Монгол киноны алтан дурсамж... /Зураач Лувсангийн Гаваа/
  • 11:40
    "Цогт тайж-01" МУСК
  • 13:10
    Таны амралтанд
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "Хотын хөгжлийн тойм"
  • 14:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Мөнгөн буйл" МУСК
  • 17:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Шинэ ном"
  • 18:30
    "Үүлэн бор" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх дэлхий-11" 1-р хэсэг
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:30
    "Эх дэлхий-11" 2-р хэсэг
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 21:50
    Түмний нэг
  • 22:30
    "Учиртай гурван толгой"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №5
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 10:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ДАВИД СИМАН
  • 10:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЛЕВ ЯШИН
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 32-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОББИ ФАУЛЕР №1
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 33-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПОЛ ИНС
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 16:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЛЕВ ЯШИН
  • 18:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 18:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12
  • 19:00
    NETBUSTERS №17
  • 19:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ТЭДДИ ШЭРИНГХЭМ
  • 20:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 20:30
    ULTIMATE PLAYER
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЛЕВ ЯШИН
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №7
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №14
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ДАВИД СИМАН

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734
  • 10:00
    "MEAN MACHINE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 982
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 981
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 16:30
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "MY ALL-AMERICAN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    ХӨНГӨН АТЛЕТИК: EAA HUELVA - 2018
  • 22:00
    "DAYS OF THUNDER" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 11:30
    NETBUSTERS №8
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 12:30
    КОБИ БРАЙНТЫН БОДЛОГШРОЛ
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 37-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    PL WORLD - ЭШЛИ КОУЛ
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 16:30
    RED BULL ENERGY TIME №16
  • 17:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734
  • 18:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №3
  • 18:30
    WWE SMACK DOWN LIVE 982
  • 20:30
    NBA ACTION 2737
  • 21:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №7
  • 22:30
    WWE MONDAY RAW 1307

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    '"Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Танилц:Япон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "MY ALL-AMERICAN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT СВАНСОН-ЛОБОВ
  • 13:30
    UFC FIGHT NIGHT МАНУВА-АНДЕРСОН
  • 15:10
    UFC FIGHT NIGHT БЕЛФОРТ-ГАСТЕЛУМ
  • 17:40
    UFC FIGHT NIGHT ЛЬЮС-БРАУН
  • 20:10
    WWE SMACKDOWN 982
  • 22:10
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Миний нутаг”нэвтрүүлэг.
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Хачирхалтай хүн 46,47,48-р анги ОАУСК
  • 13:30
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    APU ХК-ны 90 жилийн ойд зориулсан БОГД ХАЙРХАНЫ ХИШИГ барилдаан
  • 16:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 17:30
    “Өрөг” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Спорт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:30
    Зураг түүх өгүүлнэ
  • 21:30
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хань МУСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Ацаг шүдний зөрүү / МУСК/
  • 12:00
    Нүдэн сондор МУСК
  • 14:00
    Showtime
  • 15:00
    Саятан болох дамжаа 7,8,9-р анги / МОАУСК
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Рояал акадим үзүүлж байна. / нэвтрүүлэг/
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Тайзны ард
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 22:00
    Бид гуравын болзоо /МУСК/
  • 00:00
    Show time

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    УИХ-ын баасан гарагийн чуулганы тойм
  • 12:00
    7 хоногийн тойм
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    МУСК
  • 15:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 16:30
    Сэдвийн гүнд
  • 17:00
    Ард нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Байр суурь
  • 18:00
    УИХ-ын баасан гарагийн чуулганы тойм
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    7 хоногийн тойм
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    7 хоногийн тойм

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 09:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 2-р анги
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 9, 10-р анги
  • 12:45
    "Анхны хайр" ОАК 7, 8-р анги
  • 15:05
    "Шүүхийн шулам" ОАК 15, 16-р анги
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 3-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 11-р анги
  • 20:10
    "Хоёр ертөнц" ОАК 3-р анги
  • 21:40
    "Анхны хайр" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 11-р анги
  • 23:55
    "Хоёр ертөнц" ОАК 3-р анги
  • 01:00
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 3-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 02:30
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 06:00
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:00
    WNBA 2018 НЬЮ ЙОРК - МИННЕСОТА (ШУУД)
  • 10:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734
  • 13:30
    RED BULL ENERGY TIME №15
  • 14:00
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:50
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    NBA ACTION 2736
  • 17:30
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    NBA ACTION 2737
  • 18:30
    "ROUNDTABLE LAKERS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №16
  • 19:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 22:00
    "VINCE CARTER" ЯРИЛЦЛАГА
  • 23:00
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:40
    "ZACH LAVINE - THE RETURN" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 34-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Urban" Зуны коллекци
  • 13:50
    "Фукушима" баримтат кино
  • 14:30
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг :БСШУС-ын сайд Ц.Цогзолмаа
  • 15:10
    "Таксины жолооч" Шинэ үе продакшн
  • 15:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тулааны спорт " нэвтрүүлэг:Тулаан Шинобу файт-2018 1-р хэсэг
  • 18:30
    "Urban" Зуны коллекци
  • 18:40
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг:Норвеги улсад болсон Big Air тэмцээн
  • 20:20
    "World zone" үзүүлж байна "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 35 -р анги
  • 22:20
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Дэлхийн Монгол аялал " нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "2046 он" УСК 2-р анги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Хөгжилтэй тойрог” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо” МУСК
  • 10:30
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:40
    Кино миний амьдрал
  • 11:10
    “100 наслаарай” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 12:00
    “Сонгодог хөгжмийн концерт”
  • 13:00
    “Надтай гэрлээч” МУСК
  • 14:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” Чинбат
  • 16:30
    “Жаалхүү Карлсон 2” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 17:30
    “Аянгын бороо” жүжиг
  • 20:30
    Хамтдаа урлая
  • 21:00
    “Надтай гэрлээч” МУСК
  • 22:30
    “Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо” МУСК
  • 00:00
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Үнэрч" ОАУСК 2 анги
  • 11:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" кранчин М.Энхтайван
  • 11:50
    Фото мэдээлэл
  • 12:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Ханна" УСК+14
  • 15:00
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:10
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ"
  • 18:30
    "ИНФИНИТИ" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд"Төмөр замчин Г.Ядамсүрэн
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 3 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "БОРАТ" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 22-р анги**
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 23-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    SPRITE SUPER LEAGUE-2018
  • 11:00
    1 VS 1 ДАВААСАМУУ ДЭЛГЭРНЯМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:00
    FIBA 3X3 LIMASSOL CHALLENGER ШУУД
  • 20:00
    MONGOLIA – CANADA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 20:20
    PHILIPPIENS – MONGOLIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 20:40
    MONGOLIA – RUSSIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 21:00
    BRAZIL – MONGOLIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 21:30
    АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА – ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2015 FINAL -5

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/