МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Тоглолтын өмнө
  • 09:50
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ 1/4 шигшээ тоглолт /давталт/
  • 12:20
    Тоглолтын өмнө
  • 13:20
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ 1/4 шигшээ тоглолт /давталт/
  • 15:50
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний шилдэг гоолууд
  • 16:00
    Ардыг тэжээх рашааны дусал
  • 16:45
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 17:30
    МонголРосцветмет 45 жил
  • 18:15
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний шилдэг гоолууд
  • 18:25
    Глобал удирдагч
  • 19:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 19:30
    Наадмын өнгө
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 онцлох тоглолт

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 3,4,5-р анги
  • 14:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "төрийн банкны хадгаламжийн урамшуулалт аяны тохирол"
  • 15:10
    "хүчээ нэгтгэе"
  • 16:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:40
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 17:20
    "сэмүт үзүүлж байна"
  • 17:50
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 35, 36-р анги
  • 18:40
    "дэлхийн хүнсний тэргүүлэгч үйлдвэр"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 6-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "галзуу хөршүүд" уск
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    business news
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    business news
  • 12:20
    "тэ жу ён" соак 100 -р анги
  • 13:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:25
    оддын бэсрэг наадам - 2017 - 2-р хэсэг
  • 15:25
    "эгэл ертөнц" оак 21-р анги
  • 16:15
    "үндэсний баяр наадмын хүчит бөхийн тойм - 2017"
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 101-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "boyka undisputed 4" уск
  • 00:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” цуврал, 12-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Дуулиан”олон ангит УСК 109,110-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Цасан гоо долоон одой” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Сармагчны гариг” хүүхдийн кино
  • 14:00
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Тулгар төрийн 2225, Их Монгол Улсын 810,Ардын хувьсгалын 95 жилийн үндэсний их баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм мэдээлэл
  • 17:00
    “Дэлхийн хүнсний шилдэг үйлдвэр Paldo” нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “НИТХ” үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Хүчээ нэгтгэе” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Гэгээн алсын одод 2018” хотын аялал
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 111,112-р анги
  • 23:10
    “Хөлбөмбөгтэй хамт Соёолж” нэвтрүүлэг
  • 23:20
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:50
    Спорт энэ өдөр
  • 01:20
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    Баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Аав хүү хоёр минь" УСК
  • 13:00
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 18-р анги
  • 14:10
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 19-р анги
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 97,98-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 99,100,101,102-р анги
  • 19:30
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 19:40
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 103,104,105,106-р анги
  • 21:20
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 21:30
    Бүрэн хувиралт УСК
  • 22:30
    Хөл бөмбөгтэй хамт Соёолж
  • 22:40
    Бүрэн хувиралт УСК
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “sbn news” баярын тойм
  • 09:00
    “тод магнай” муск
  • 10:40
    “гарьд магнай” муск
  • 12:30
    “цэц магнай” муск
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “жэжүнвон”-6,7 анги
  • 17:00
    гайхамшигт дэлгэц: сэрэлт киноны тухай
  • 17:40
    “сэрэлт” муск
  • 19:10
    “жэжүнвон”-8,9,10 оак
  • 22:50
    “лондонгийн сүйрэл” уск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /52, 53/
  • 08:50
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 09:30
    ДАШТ-ий тойм
  • 10:00
    ДАШТ ¼ шигшээ тоглолт /давталт/
  • 13:10
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Засаг цаг
  • 14:25
    ДАШТ ¼ шигшээ тоглолт /давталт/
  • 17:40
    ДАШТ-ий тойм
  • 18:15
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 20:20
    “Шилжилт” МУСК
  • 22:00
    Football talk
  • 23:15
    Хөлбөмбөгтэй хамт Соёолж
  • 23:30
    “Болсон явдал” МУСК
  • 01:15
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /51-53/
  • 03:25
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.37-42-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.1-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 40-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 4.24, 5.1-р анги
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-17, 18-р анги
  • 15:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Засаг цаг, засах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:55
    "Дэлхийн хүнсний тэргүүлэгч үйлдвэр CJ" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 41-р анги
  • 19:55
    Голомт банк -Санхүүгийн түүхийн музей цуврал /Нягтлан бодох бүртгэл бизнесийн хэл болох нь/
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг финалын тоглолт
  • 22:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК төгсгөлийн 2-19, 20-р анги
  • 00:20
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Намрын синдром" МУСК
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 33-р анги
  • 10:55
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 34,35-р анги
  • 14:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Орхон аймгийн алдарт уяачдын баяр 2018
  • 16:40
    “Эх Орны Өглөө хөтөлбөр”
  • 18:40
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:50
    "Урбан брэнд" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    "АТМОР ХХК" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Урбан брэнд" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 36-р анги
  • 21:30
    "Чанартай боловсрол" нэвтрүүлэг - "Үндэсний Биеийн Тамирын Дээд Сургууль"
  • 22:00
    “Дэлхийн боловсрол Монголд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ларьдма" МУСК
  • 00:20
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-2/ 10-р анги
  • 06:30
    Тог тог тог /season-5/ 1,2,3,4,5,6-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц " 13-р хэсэг
  • 12:30
    Chart news 15-р хэсэг
  • 13:00
    "Гүнжийн өдрийн тэмдэглэл 2" УСК
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 9-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 9-р хэсэг
  • 16:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд"ОАК 20-29-р анги
  • 18:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 5-р хэсэг
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 21:10
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Тоглоомын төлөвлөгөө" УСК
  • 00:20
    "Single ladies 2" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Жэксон амьд " МУСК
  • 14:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 8.9-р анги давталт
  • 16:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Бизнес амжилт"
  • 17:20
    "Оддын яриа"
  • 17:45
    "Ратчет Кланк 2" хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Бизнес толь"
  • 19:50
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:55
    "Засаг цаг-Засах цаг"
  • 20:35
    "Титэм" МУГЖ С.Батсүх соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Намарын синдром " МУСК
  • 23:25
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:30
    "Бизнес толь"
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    “Түүхийн жимээр” цуврал 10
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    МУСК
  • 12:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хүлгийн хурд оршвой
  • 15:00
    Спортын цаг – Хурдан морьны уралдаан
  • 17:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Урьдчилан сэргийлэе” ЦЕГ үзүүлж байна
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    “FACT & EXPERT” 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Хүлэг үүрсэх цаг /МУТМУ Д.Онон/
  • 22:20
    УСК
  • 23:50
    Эфир завсарлав

SCH

  • 08:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:15
    Зар сурталчилгаа
  • 10:30
    “Бидний оддын алдаа” УСК
  • 12:45
    Хүслийн жигүүр
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-3
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    Бид Монголчууд
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Кино концерт
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Тв урлан
  • 22:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:40
    “Дэлхийгээс зугтаасан нь” УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:10
    Телеконцерт
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:20
    Тоглож болохгүй нас Уран сайхны кино
  • 11:00
    Амжилтын үндэс
  • 11:30
    Аяллын хөтөч
  • 12:00
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 12:10
    Хагас зууны түүхтэй "Хан -Уул" Цогцолборын цадиг
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Амжилтын үндэс
  • 16:00
    Халуухан ээж Олон ангит кино 14,15-р анги
  • 18:00
    Алтаргана - 2018 ОХУ-ын Эрхүү хотоос шууд дамжуулна
  • 22:00
    Нагоя башё тойм
  • 22:30
    Аз жаргал Уран сайхны кино
  • 00:10
    Аяллын тойрог
  • 00:50
    Амжилтын үндэс
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 21-р анги
  • 10:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,5-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Сумын эмч” Монголын олон ангит уран сайхны кино, 6-р анги /давталт/
  • 12:30
    “Зүлгэн дэвжээн эзэд”нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Магнайн гурван оргил “ нэвтрүүлэг,3-р хэсэг /давталт/
  • 15:00
    “Архив: бөхийн барилдааны тойм
  • 17:10
    “Гэгээн алсын одод 2018” хүүхдийн урлагийн Гала тоглолт
  • 19:00
    ”МАХН Монголын улс төрийн гурван том хүчний нэг” / нэвтрүүлгийн 2-р хэсэг/
  • 20:00
    “Сумын эмч” Монголын олон ангит уран сайхны кино,7-р анги
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,6-р анги
  • 22:00
    “Оюуныг түгээгч он цагийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (II.21,22-р анги)
  • 10:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 12:10
    "Готам" ОАК (I.13-15-р анги)
  • 14:25
    "Нар сарны зааг" МУСК
  • 16:20
    "Нууцхан гялбаа (Secret Sunshine)" УСК
  • 18:50
    "Илчлэгч (Insider)" УСК
  • 22:00
    "Дурсамж дүүрэн Ням гараг (Remember Sunday)" УСК
  • 00:25
    "Нүдээ аниад төсөөл" МУСК
  • 02:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Никитон" тоглолт
  • 10:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 11:40
    "Эрин зууны шастир" Питербургийн гүүрнүүд
  • 11:55
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 3-7 -р анги
  • 15:10
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 11,12-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Тэр чинь би" Мөрөөдлийн театр
  • 19:30
    "Talk With Me" Беркли дахь Калифорнийн Их Сургуулийн профессор, урлаг судлаач Ц.Уранчимэг
  • 20:10
    Нэрийн хуудас
  • 20:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:15
    Нэрийн хуудас
  • 21:20
    "Сансах огторгуйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 22:10
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 11,12-р анги
  • 00:05
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 00:45
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 10:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:50
    "Тунгалаг тамир-3" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тоглож болохгүй нас" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Маргаашгүй" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "Spider man" хүүхэлдэйн кино 1~4-р анги
  • 11:25
    Хошин шог
  • 11:50
    "Генерал бид хоёр" 45-р анги
  • 12:45
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 13-р анги
  • 13:35
    "Fairy tail" 25,26-р анги
  • 14:25
    "Засаг цаг" - нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Адал явдлын эрэлд" OУСК
  • 17:10
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Сайн аав" MУСК
  • 19:45
    "Засаг цаг" - нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 46-р анги
  • 21:20
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 14-р анги
  • 22:10
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" MУСК
  • 00:20
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "хайраар зөөлөрдөг хорвоо" тоглолт
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 09:30
    "чак" оакино 24, 25-р анги
  • 11:10
    хошин шог
  • 11:30
    "учрал" муск
  • 13:00
    "тушаал" муск
  • 14:30
    "лондонгийн сүйрэл" уск
  • 16:10
    "баасан гариг" уск
  • 17:30
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:30
    "би дурламаар байна" муск
  • 20:00
    "хамгийн шилдэг нь" уск
  • 22:00
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 26, 27, 28, 29, 30- р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Эргэн дурсахуй" нэвтрүүлэг архив
  • 11:00
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 22-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Такси шоу" нэвтрүүлэг архив
  • 21:30
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 23-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Завхан аймгийн мэдээ /давталт/
  • 10:00
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК /давталт/
  • 11:55
    "Гэртээ харих зам" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 43,44,45-р анги /давталт/
  • 16:45
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Гэртээ харих зам" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Бүрэн хувиралт" УСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:01
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 09:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 47-р анги
  • 11:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 9-р анги
  • 11:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:00
    Нууцууд: "Майкийн эрэлд"
  • 13:00
    "Иргэн бүр экологич"
  • 13:30
    "Контрол комментатор"
  • 14:10
    Нууцууд: "Хар тамхи"
  • 15:00
    "LOL"
  • 15:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 16:00
    Нууцууд: "Дэлхийн хот Токио"
  • 17:00
    "Кино тасалбар"
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Марчаахай"
  • 19:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:35
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 10-р анги
  • 20:50
    "Марчаахай"
  • 21:00
    Нууцууд: "Сармагчин хүү"
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 48-р анги
  • 23:00
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    Эхлэл
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    ярилцлагын цаг давталт
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    бизнес цаг
  • 12:30
    Шинэ зуун
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 15:00
    Спортын гайхамшиг
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    бизнес цаг
  • 17:00
    нутгийн тухай дуунууд
  • 18:00
    Шинэ зуун
  • 18:20
    Боломжит санал
  • 19:00
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 20:00
    бизнес цаг
  • 20:20
    Зохиолын дууны цаг
  • 21:00
    ярилцлагын цаг
  • 22:00
    10 news тойм
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 35-р дугаар
  • 09:30
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 4.20-21-22-р анги

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “ММ today” interview
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:40
    “Газрын тос” баримтат кино
  • 12:20
    Наадмын өнгө
  • 12:40
    Хүрээлэн амьд ертөнц цуврал
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 13:50
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 /торгон агшин/
  • 14:00
    “Уяач” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг /Зоо парк/
  • 15:40
    “Төгсөшгүй”/Хөгжмийн зохиолч Сангидоржийн Сансаргэрэлтэх/
  • 16:30
    Монголын мэдээ-Ирэх долоо хоногт
  • 16:40
    MNB World үзүүлж байна: Монголын аялал жуулчлалын салбарын хөгжил
  • 17:00
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Монгол түмний есөн хөлт цагаан туг
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /давталт/
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Экспертийн цаг
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Наадмын өнгө
  • 21:30
    “Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018” онцлох тоглолт
  • 23:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    "Хайраар зөөлөрдөг хорвоо" Тоглолт
  • 13:00
    "Би Монголд хайртай"
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    Эрхэм зочин Д.Цогзол МУ-ын тонж манлай засуул
  • 14:30
    Таны амралтанд
  • 14:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Уяа" МУСК
  • 17:00
    "Дуу бүтсэн түүхээс" Тоглолт
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Алаг морьны дууль" Баримтат кино
  • 18:20
    "Хотын хөгжлийн тойм"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Баримтат дэлгэц
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:30
    "Тэнгэрлэг наадгай" Г.Эрдэнэбаатар Монгол улсын үлэмж дархан мэргэн
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж... /Д.Балчинпүрэв СТА, кино зураглаач, Б.Лхагвадорж СТА, кино зураглаач, Г.Урнаа/
  • 22:20
    "Хүйн холбоо" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Онгон зэрлэг Өмнөд Америк” баримтат кино 06
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “21-р зууны даяаршил ба хөгжил” эрдэмтдийн хэлэлцүүлэг
  • 13:45
    “Ан амьтнаа хамгаалья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сармагчны хаан” хүүхэлдэйн кино 06
  • 14:30
    “Америк мөрөөдөл” баримтат кино
  • 15:00
    “СУИС” номын нээлт
  • 16:30
    “Монголын театрын дээд боловсрол 60” концерт
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “33 метр/кв” УСК 11
  • 18:30
    “Зуны улирал ба цусны даралт” анагаахын нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:15
    “Алтан загасны үлгэр” хүүхэлдэйн кино
  • 19:55
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Мөнхийн хөдөлгүүр” баримтат кино
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” II ботийн нээлтийн ёслолын ажиллагаа
  • 22:40
    Алжаал тайлах аяз
  • 23:10
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 19-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 11:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ 1/2
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-21
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №21
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-21
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №3
  • 15:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ 1/2 ХАРИУ
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД СИМАН
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-21
  • 16:30
    МАРСЕЛЬ-ЛАЙПЦИГ ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 19:00
    NETBUSTERS №21
  • 19:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №7
  • 20:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-21
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №20
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 21:30
    PL WORLD - АРСЕНЕ ВЕНГЕР
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №19
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №3
  • 23:30
    ДЭЛХИЙГ ӨӨРЧИЛЖ БУЙ РОНАЛДУ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1737
  • 10:00
    "CHASING MAVERICKS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1310
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 985
  • 16:00
    SPORTMAX №14
  • 16:30
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №21
  • 17:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    ЖҮДО- АНТАЛЬЯГИЙН ГРАН ПРИ ТОЙМ
  • 19:30
    "PUMPING IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №21
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 22:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    КЛИВЛЭНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1728
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №22
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 7-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №30
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 15:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ ШИГШЭЭ
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 16:30
    МАН.ЮТД-СЕВИЛЬЯ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖОРЖ ВЕА
  • 19:00
    NETBUSTERS №32
  • 19:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №15
  • 20:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 20:30
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 21:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №19
  • 23:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ULTIMATE FIGHTER #6
  • 09:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 10:00
    UFC 226 МИОЧИЧ-КОРМЬЕР ( ШУУД )
  • 13:00
    UFC 180 ВЕРДУМ-ХАНТ
  • 15:10
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ТАТЧ
  • 18:40
    WWE SMACKDOWN 985
  • 20:40
    UFC FIGHT NIGHТ МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Сүлд ТВ

  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Миний нутаг”нэвтрүүлэг.
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Хачирхалтай хүн 60,61,62-р анги ОАУСК
  • 14:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 15:30
    Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан 2016 он
  • 18:30
    Спорт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Зураг түүх өгүүлнэ
  • 22:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Суварган цэнхэр уулс УСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 12:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 13:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 15:00
    Технологийн гайхамшиг "Хүнд металл"
  • 16:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 16:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 17:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 18:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:30
    Дундговь аймгаас "Хуурын түрлэг" тоглолт
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    УИХ-ын баасан гарагийн чуулганы тойм
  • 13:00
    Байр суурь
  • 13:30
    7 хоногийн тойм
  • 14:30
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 15:00
    Баримтат кино
  • 16:00
    Сэдвийн гүнд
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    УИХ-ын баасан гарагийн чуулганы тойм
  • 19:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 20:00
    7 хоногийн тойм
  • 21:00
    Байр суурь
  • 21:30
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 22:00
    7 хоногийн тойм

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Shaolin"УСК
  • 11:15
    "Baahubali: The Begining"УСК
  • 13:55
    "Baahubali: The Conclusion"УСК
  • 16:45
    "Black Butler "УСК
  • 18:45
    "The Prince" УСК
  • 20:25
    "The Water Diviner" УСК
  • 22:25
    "Dilwale" УСК
  • 01:00
    "1911 Revolution" УСК
  • 03:00
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 22, 23-р анги
  • 09:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 29-31-р анги
  • 12:00
    "Анхны хайр" ОАК 28, 29-р анги
  • 14:25
    "Манан" ОАК 6, 7-р анги
  • 16:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 24-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 32-р анги
  • 20:10
    "Манан" ОАК 8-р анги
  • 21:50
    "Анхны хайр" ОАК 30-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 32-р анги
  • 00:05
    "Манан" ОАК 8-р анги
  • 01:20
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 24-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    КЛИВЛЭНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    FREE AGENTS 2018 - ДУГААР #3
  • 02:30
    RED BULL ENERGY TIME №18
  • 03:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПОРТЛЭНД - ЮТА (ШУУД)
  • 05:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 МАЙАМИ - НЬЮ ОРЛЕАНС (ШУУД)
  • 07:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ОКЛАХОМА СИТИ - БРҮҮКЛИН (ШУУД)
  • 09:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ДЭТРОЙТ - МЭМФИС (ШУУД)
  • 11:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 БОСТОН - ДЭНВЭР (ШУУД)
  • 13:00
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:30
    ХЬЮСТОН - МИННЭСОТА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 19:30
    "LAST NIGHT OF ABA" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    WNBA ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ #3
  • 20:30
    КЛИВЛЭНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:30
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 55-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Наадмын зочин Ардын жүжигчин Ж.Лхамхүү
  • 13:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Ардын Хувьсгалын 96 жилийн Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдаан
  • 18:00
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг -Харвалтын дараа: Гэр бүлийнхэнд зориулсан зөвлөгөө
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг: Skateboard аваргийн тэмцээн
  • 20:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 56 -р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    Улаанбаатарын үдэш шоу

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Улаанбаатарт байгаа миний аавд” МУСК
  • 10:30
    Хамтдаа урлая
  • 11:00
    “100 наслаарай” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 12:00
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” МУСК
  • 14:00
    Хүн байгалийн эсрэг
  • 14:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 15:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Чоймаа
  • 16:00
    “Баатарлаг тагтаа” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Монгол музей
  • 17:30
    “Улаанбаатарт байгаа миний аавд” МУСК
  • 19:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:00
    “Гэр бүл” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” МУСК
  • 22:40
    “Улаанбаатарт байгаа миний аавд” МУСК
  • 00:10
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Луу сургагч 3" хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Фото мэдээлэл
  • 11:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 9 анги
  • 12:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Милано даалгавар" УСК+14
  • 15:00
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:10
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ"
  • 18:30
    "ИНФИНИТИ" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 19:10
    Фото мэдээлэл
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 19:00
    Дуурсагдах алдрын эзэд Ахмад геологич Сандуйжав
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 10 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "Баяртай гэж хэлээгүй" УСК+14

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 43-р анги**
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 44-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VII/1819:00

Боловсрол ТВ

"Нисдэг зургаан луу" ОАК 1-р анги

VII/1810:05

Боловсрол ТВ

"Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

VII/1807:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр