МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “ДАШТ-2018” онцлох тоглолт
  • 11:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 11:30
    Наадмын өнгө
  • 12:00
    ”Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 13:10
    Хөгжмийн агшин
  • 13:20
    “Намрын синдром” Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    “Монголын хүүхдүүд” Үндэсний их баяр наадамд зориулсан хүүхдийн хүндэтгэлийн концерт /шууд/
  • 17:00
    Эх орны төлөө
  • 17:30
    Өвлөхүйн эрдэм
  • 18:00
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 18:30
    “Наадмын нээлт-2018” Монгол орон минь мөнхөд бат оршиг
  • 19:00
    MNB баяр наадмын өдрөөр
  • 19:10
    Хөгжлийн бодлого-хөгжих ирээдүй /Үндэсний хөгжлийн газраас бэлтгэв/
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хувь заяа мину” ДБЭТ-ын гоцлол дуучин СТА О.Хүрэлбаатар
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Өнөр бүл ” Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр ТУЛГАР ТӨРИЙН 2227, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 812, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 97 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    Намуун байгаль концерт
  • 07:50
    Зүтгүүрэн Тишка Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:30
    Хүдэр дагасан сурвалжлага
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 12:00
    Диваажингийн шат ОАК 4-р анги
  • 13:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:10
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 13:40
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    “Монголын хүүхдүүд” үндэсний урлагийн их наадмын нэгдсэн тоглолтыг шууд дамжуулна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Төр нийгмийн нэрт зүтгэлтэн Дашийн Дамба 110 жил хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:40
    Амны хишиг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Номин тэнгэрийн наадам “97 iPhone8” азтан тодруулах шууд нэвтрүүлэг
  • 21:10
    UBS Энэ наадмаар...
  • 21:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 22:20
    Баяр наадмын тойм
  • 22:50
    Морьтой ч болоосой Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 00:40
    Баяр наадмын тойм
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "168цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 35, 36-р анги
  • 11:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 6-р анги
  • 14:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "дэлхийн хүнсний тэргүүлэгч үйлдвэр"
  • 15:00
    "20-р зууны дуунууд-2013"
  • 16:40
    "эгшиг яруу дуун" телеконцерт /фонд/
  • 17:20
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 37,38-р анги
  • 18:10
    "цаг өөр болжээ агваан минь" зохиомж /фонд/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 7-р анги
  • 21:30
    "чухал 100 сэдэв-эрдэнэт"
  • 22:50
    "аман хуур" монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    business news
  • 10:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    reach the beauty
  • 11:00
    "тэ жу ён" соак 101-р анги
  • 12:15
    business news
  • 12:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    хошин шог
  • 13:00
    business news
  • 13:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    business news
  • 14:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:10
    зэвүүн яриа
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "boyka undisputed 4" уск
  • 17:30
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 102-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "баасан гараг" уск
  • 00:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир засварласан

TV9

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Хүрээ Майдар" бурханы нээлтийн равнай нэвтрүүлэг
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 83,84-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Бороотой наадам” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Роди хулганы адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    МУ-ын Алдарт уяач Д.Бадрахын цолны мялаалга наадам /Хөвсгөл аймгийн Тариалан сумын дээд гурван насны хурдан морины уралдаан /
  • 16:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Та баривчлагдсан” олон ангит УСК,6-р анги /үргэлжилэл/
  • 17:58
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Баялаг бүтээсэн түүх” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК.113.114-р анги
  • 23:20
    “Business maximum 88
  • 23:30
    “Гэр ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:20
    Спорт энэ өдөр
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 02:40
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хошин шог
  • 13:00
    Хөгжмийн цаг
  • 13:20
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • 14:10
    Өнөөдрийн эхлэл Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 19-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 107,108-р анги
  • 19:00
    Харандааны адал явдал
  • 19:10
    "Амны хишиг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Энтони Бурден-Үл мэдэгдэх газар орон Баримтат кино
  • 20:30
    "100 чухал сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 20-р анги
  • 22:50
    "Хоёулаа унтах уу" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “тоосгон харш” уск
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    business location
  • 13:30
    нууц: рухолла мусави хомейн
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    ноён оймс
  • 15:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    эмч сонсож байна
  • 16:30
    “монгал товчоон” р.амаржаргал
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    урбан-зуны коллекц
  • 19:00
    “мосгаз”- 6 оак
  • 20:00
    “шийдэл: арьс ширний салбар ахиж өндийх үү” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    “жэжүнвон” -6 оак
  • 23:20
    “мосгаз”- 6 оак
  • 00:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /14, 15/
  • 07:30
    “Тэнгэрийн хүү” МУСК
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    ДАШТ “Хорват – Дани” /давталт/
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    ДАШТ “ Франц - Аргентин” /давталт/
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:55
    Зуун чухал сэдэв “Эрдэнэт”
  • 19:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 54-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:15
    Дэлгэцэнд мөнхөрсөн бүсгүйчүүд
  • 22:00
    Football talk
  • 23:15
    “Чингис хааны нууц” УСК
  • 01:25
    ДАШТ “Португал - Уругвай” /давталт/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Хөгжилтэй математикууд" хүүхэлдэйн кино 1, 2-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 39-41-р анги
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-5, 6-р анги
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 40-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?"
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 5.1-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-19, 20-р анги
  • 15:40
    Мөрөөдлийн театр хамтлагийн хошин шоу тоглолт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 27, 28
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хөгжилтэй математикууд" хүүхэлдэйн кино 3, 4-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 42-44-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-7, 8-р анги
  • 18:50
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 41-р анги
  • 20:35
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 5.2-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.6-р анги
  • 00:10
    Кино миний амьдрал
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Монголын Үндэсний Кино Урлагийн Академи
  • 09:20
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 37-р анги
  • 10:55
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 38-р анги
  • 13:55
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Дэлхийн боловсрол Монголд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Зүүн бүрэнгийн хурд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Ханна" гоо сайхны эмнэлэг
  • 19:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого – “Хөрсний бохирдол” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    "АТМОР ХХК" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Ханна" гоо сайхны эмнэлэг
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 39,40-р анги
  • 22:30
    "Луйвар" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 11-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 5-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 23-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 19-р анги
  • 11:40
    Пэппа торой хүүхэлдэйн кино /season-1/ 39-41-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ардын буйдан" /season-6/ 8-р хэсэг
  • 14:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 7-р анги
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Эх хэлний эрэлд-Монгол хэмээх үг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ-1944 оны наадам" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сэжигтэй хамтрагч" СОАК 16-р анги
  • 16:40
    Сонсъё, Суръя, Дагая /season-1/ 34-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45-52-р анги
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 6-р хэсэг
  • 18:30
    "Наадмын making-2017" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 24-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 20-р анги
  • 22:30
    "24" ОАК /season-2/ 15-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-5/ 8-р анги
  • 01:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 02:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 21:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Орос дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:55
    "Бизнес толь"
  • 10:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "30 хором" анализ
  • 12:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:20
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 15:50
    "Бизнес амжилт "
  • 16:30
    "Сударын чуулган" танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Монгол наадгай" танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 13-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:05
    "Амны хишиг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сэтэртэй хатиртай морь " МУГЖ Чулуунхүү
  • 21:40
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 23:40
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:45
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Fact and Expert " тоймчын хөтөлбөр
  • 07:00
    "Цэц магнай" МУСК
  • 08:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Сургууль” ОАУСК 7-р анги давталт
  • 10:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Санаа зөв бол заяа зөв
  • 13:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ардын хувьсгалын 96 жлийн ойн баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм 1-р хэсэг
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    "Сайхан хүмүүс " хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Ардын хувьсгалын 96 жлийн ойн баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм 2-р хэсэг
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Ардын хувьсгалын 96 жлийн ойн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 23:30
    "Тод магнай" МУСК
  • 01:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Нагоя башё тойм
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Амжилтын үндэс
  • 11:30
    Бүсгүй заяа телеконцерт
  • 12:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Амжилтын үндэс
  • 15:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Нийгмийн хариуцлага
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Өлзий ТВ - Энэ наадмаар
  • 18:20
    Эрийн хийморь МУГЖ Дуучин Л.Болдбаатар
  • 19:30
    Нутгийн аялгуу Хит парад
  • 20:10
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:50
    Өлзий ТВ - Энэ наадмаар
  • 22:00
    Нагоя башё тойм
  • 22:30
    Хүргэн хүү Уран сайхны кино
  • 00:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Амжилтын үндэс
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 21-р анги
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,7-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Бороотой наадам” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино
  • 13:30
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /Улсын арслан Оюунболд/
  • 14:30
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 21-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Ирена Сендлерийн амьдрал“ баримтат кино
  • 16:00
    “After school club” шоу
  • 16:40
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 22-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Аман хуур” МУСК
  • 20:35
    “Хот хөдөөгийн хүүхдүүд” нэвтрүүлэг, 1-р хэсэг
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,7-р анги
  • 22:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Нэрийн хуудас” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.17-20-р анги)
  • 08:30
    "Флаш" ОАК (II.21,22-р анги)
  • 10:00
    "Готам" ОАК (I.15-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "Нууцхан гялбаа (Secret Sunshine)" УСК
  • 13:40
    "Илчлэгч (Insider)" УСК
  • 16:20
    "Дурсамж дүүрэн Ням гараг (Remember Sunday)" УСК
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (АЖ Д.Мэндбаяр)
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (II.23-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.21,22-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (I.16-р анги)
  • 21:30
    "Робот цагдаа (Robocop)" УСК
  • 00:00
    "Флаш" ОАК (II.23-р анги)
  • 00:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.21,22-р анги)
  • 01:45
    "Готам" ОАК (I.16-р анги)
  • 02:30
    "Илчлэгч (Insider)" УСК
  • 05:00
    "Робот цагдаа (Robocop)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (АЖ Д.Мэндбаяр)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.19-22-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №37
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" Хайчилбар
  • 11:00
    "Хаалттай сургууль" ОАК 109,110-р анги
  • 12:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 14:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 14:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 250,251,252-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №38
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Сансах огторгуйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 22:05
    Нэрийн хуудас
  • 22:10
    Life Style
  • 22:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:30
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Рик Морти хоёр" Анимэ 1-р бүлгийн 1-4 -р анги
  • 01:55
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 09:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Маргаашгүй" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Анастасияа" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Хошин шог
  • 12:20
    "Генерал бид хоёр" 46-р анги
  • 13:20
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 14-р анги
  • 14:10
    "Fairy tail" 50,51-р анги
  • 15:00
    "ХХ-Р ЗУУН" Баримтат нэвтрүүлэг 1
  • 16:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" MУСК
  • 18:10
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 19:05
    Таны сонголт
  • 19:45
    "Засаг цаг" - нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 47-р анги
  • 21:20
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 15-р анги
  • 22:10
    "Аюултай харилцаа" УСК
  • 00:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:40
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "малчин ааваа магтан дуулъя" кино концерт
  • 08:05
    рок поп дууны цаг
  • 09:00
    хошин шог
  • 10:00
    "үндэсний баяр наадмын хурдан морины тойм - 2017"
  • 11:00
    нийтийн дууны цаг
  • 12:00
    "үндэсний баяр наадмын хүчит бөхийн тойм - 2017"
  • 13:00
    "оддын бэсрэг наадам-2017" 1-р хэсэг
  • 15:00
    хошин шог
  • 15:50
    "зүрхэн нутаг" тоглолт /муста б.болдбаатар/
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 26-р анги
  • 19:20
    "мичдийн зургаан гялаан" муск
  • 20:30
    "хакер" уск
  • 22:20
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 31, 32- р анги
  • 23:20
    "оддын бэсрэг наадам-2017" 2-р хэсэг
  • 01:20
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Такси шоу" нэвтрүүлэг архив
  • 11:00
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 23-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    "Эх Дэлхий" баримтат кино 10-р анги
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    Даяар дурсагдах аваргууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 24-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Бүрэн хувиралт" УСК /давталт/
  • 12:35
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нүнжигтэй монгол" тоглолт /Э.Төрмандах/
  • 20:10
    "Хөрсний бохирдол" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Мөрөөдлийг хамтдаа бүтээе" Их Засаг ОУИС
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 46-р анги
  • 23:10
    "Зүрхний нандин" Теле концерт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 48-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 11:20
    "Контрол комментатор"
  • 12:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 10-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 16:00
    Цэнхэр гараг: "Гараг эрхэс-6"
  • 17:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 21:30
    "Монголоороо"
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 49-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "Монголдоо ирсэн нь"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Петер пэн" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.21-26-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 69,70,71-р анги
  • 12:00
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 15-р анги /Фауст/
  • 12:20
    Da Vinci - "Ноён халиу" 50,51,52,53,54-р хэсэг
  • 12:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 10-р хэсэг /Төмөр зам/
  • 13:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 13:25
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 37-р дугаар
  • 14:15
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 33-36-р анги
  • 15:00
    "Петер пэн" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.29-36-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 69,70,71-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 15-р анги /Фауст/
  • 18:50
    Da Vinci - "Ницше" 1-2-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 10-р хэсэг /Төмөр зам/
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 19:55
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 38-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Наадмын өнгө
  • 09:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:40
    “ММ today” interview
  • 10:00
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Монгол түмний есөн хөлт цагаан туг
  • 10:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ 1/4 шигшээ тоглолт/давталт/
  • 13:00
    Монголчууд дэлхийн түүхэнд
  • 13:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:30
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: ДАШТ-1998
  • 14:30
    Монголчууд дэлхийн түүхэнд
  • 15:10
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ 1/4 шигшээ тоглолт/давталт/
  • 18:00
    Үндэсний сурын цуваа харвааны насанд хүрэгчдийн УАШТ
  • 19:00
    “Уяач” баримтат кино
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Морьтой Монгол аян: Завхан аймгийн Сонгино сумаас бэлтгэв
  • 22:10
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: ДАШТ -1974 он
  • 22:45
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Монгол эмээл

MNC

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Монгол киноны алтан дурсамж... /Д.Балчинпүрэв СТА, кино зураглаач, Б.Лхагвадорж СТА, кино зураглаач, Г.Урнаа/
  • 09:10
    "Хүйн холбоо" МУСК
  • 10:30
    "Морьтны гайхамшиг" Нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Цэцгэн дагина" Тоглолт
  • 13:00
    "Ах дүү гурвын наадам" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 15:10
    Нүүдэлчдийн соёлын наадам Завхан аймаг Эрдэнэхайрхан сум
  • 15:50
    Виртуозо Гала тоглолт
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Аргагүй амраг" Тоглолт
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Амжилт спортын зочин
  • 20:00
    "Дорнын намуухан Отгонтэнгэр"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:15
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Бага хуралдай” II ботийн ёслолын ажиллагаа
  • 10:40
    “Мөнхийн хөдөлгүүр” баримтат кино
  • 11:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Зуны улирал ба цусны даралт” анагаахын нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:25
    “Монголын театрын дээд боловсрол” ЭШХ
  • 14:20
    “Монголын театрын дээд боловсрол 60” концерт
  • 15:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 15:55
    Монгол дуу
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “33 метр/кв” УСК 11,12
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 01
  • 19:30
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:35
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:05
    “Газарчин дээд сургууль” нэвтрүүлэг
  • 20:35
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 01
  • 21:25
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Ловор
  • 22:50
    Монгол дуу
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛУДОГОРЕЦ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 11:00
    ОСТЕРЗУНДС-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 13:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-20
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТҮС
  • 14:30
    МИЛАН-ЛУДОГОРЕЦ ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 16:30
    АРСЕНАЛ-ОСТЕРЗУНДС ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДЭВИД СИМАН
  • 19:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-21
  • 19:30
    NETBUSTERS №31
  • 20:00
    PL WORLD №10
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОЙ КИН
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №20
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №1
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЭНДИ КОУЛ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1737
  • 10:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1308
  • 14:00
    THE ULTIMATE FIGHTER FINALE ТАВАРЕС-АДЕСАНЯА
  • 17:00
    "THE TWO ESCOBARS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1309
  • 21:00
    NBA ACTION 2740
  • 21:30
    "THE HURRICANE" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛЭСТЕР 38-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - РҮҮД ВАН НИСТЕЛРОЙ
  • 11:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-14
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 32-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-15
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 15:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №18
  • 15:30
    RED BULL ENERGY TIME №16
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-16
  • 16:30
    СПАРТАК-АТЛЕТИК ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОЙ КИН
  • 19:00
    NETBUSTERS №15
  • 19:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 20:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-17
  • 20:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1727
  • 21:30
    МОНГОЛ НААДАМ 2018
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №20
  • 23:00
    "WITHOUT BIAS" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "MIRACLE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:20
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 13:30
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 17:00
    ЖҮДО АГАДИРИЙН ГРАНПРИ ӨДӨР 1
  • 19:20
    WWE RAW 1310
  • 21:20
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

OTV

  • 07:00
    Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Саятан болох дамжаа 19-р анги / МОАУСК
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Том толгойт /МУСК/
  • 15:00
    Showtime
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    А тогооч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гадалка 1-р анги / ОАУСК
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 21:50
    Хангал констракшин үзүүлж байна
  • 22:00
    Аав / МУСК/
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Тоглолтын цаг "Таван эрдэнийн Эх орон" Дуучин Ч.Алтантүлхүүр
  • 14:00
    Хошин шог
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:00
    МУСК "Харуул занги"
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Амрах агшин
  • 18:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:00
    Баримтат кино "Монгол улс 1951 он"
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    МУСК "Ардын элч"
  • 01:00
    Амрах агшин

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 11:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Би асууя сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 17:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 20:00
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 20:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 20
  • 09:05
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 24-р анги
  • 10:20
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 32-р анги
  • 12:00
    "Манан" ОАК 8-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 30-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 7, 8
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 25-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 33-р анги
  • 20:10
    "Манан" ОАК 9-р анги
  • 21:50
    "Анхны хайр" ОАК 31-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 33-р анги
  • 00:05
    "Манан" ОАК 9-р анги
  • 01:20
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 25-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 02:30
    "LAST NIGHT OF ABA" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 МИННЭСОТА - ТОРОНТО (ШУУД)
  • 05:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ШАРЛОТТ - МАЙАМИ (ШУУД)
  • 07:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ДАЛЛАС - МИЛУОКИ (ШУУД)
  • 09:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ЮТА - НЬЮ ЙОРК (ШУУД)
  • 11:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 САКРАМЭНТО - Л.А КЛИППЭРС (ШУУД)
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1728
  • 14:00
    МАЙАМИ - ФИЛАДЕЛЬФИА ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:00
    ВАШИНГТОН - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:00
    NBA AWARDS 2017/2018 (ДАВТАЛТ)
  • 20:00
    WNBA ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ #4
  • 20:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #1
  • 21:00
    ИНДИАНА - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:00
    "WITHOUT BIAS" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:40
    Спортын цуурай " нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 56 -р анги
  • 12:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Дуулахдаа жаргадаг түмэндээ концерт хөгжмийн зохиолч Б.Пүрэвсүрэн
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Сумын 90 жил" Шинэ үе продакшн
  • 17:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Уухайн түрлэг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Наадмын зочин
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 57 -р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Гийнгоо" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Саруул талын ерөөл” МУСК
  • 10:30
    “Амьд байгалийн нууц” баримтат кино
  • 11:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Эмч зөвлөж байна
  • 11:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 12:00
    Эхнэрээ сольсон нь
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    “Ларьдма” МУСК
  • 14:40
    Элэгний эм
  • 15:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” /Сосорбарам/
  • 17:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 18:00
    “Цасан хатан” Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    ЦЕГ сэрэмжлүүлж байна
  • 20:00
    “Амьдай” Шагдарсүрэн
  • 21:00
    “Саруул талын ерөөл” МУСК
  • 22:30
    “Ларьдма” МУСК
  • 00:10
    Эфир хаана

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    “Дуурийн ханхүү” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 08:05
    NTN телевизийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 09:15
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Пирамид залилан” танин мэдэхүйн сэрэмжлүүлэг
  • 09:35
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    NTN үзүүлж байна
  • 10:00
    “Татар ажиллагаа” МУСК
  • 11:40
    “Зочны цаг”
  • 12:00
    Кино миний амьдрал /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 12:20
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 12:35
    NTN үзүүлж байна
  • 12:45
    “Бүтээл эзэн хоёр” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Дуун тамгатай хүлгүүд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Эцэг эхийн хайр” ОАУСК 35, 36-р анги
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр /ШУУД/
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 17:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    Хууль бусаар ашигт малтмал хайх, ашиглах олборлох гэмт хэргээс урьдчилан сэргийлье! /танин мэдэхүйн сэрэмжлүүлэг/
  • 18:10
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес мэдээ
  • 18:35
    NTN үзүүлж байна
  • 18:45
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол дууны хит” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 19:50
    “Зочны цаг”
  • 20:20
    NTN үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Аавын бүүвэйн дуу” Дуучин М.Мягмар
  • 21:20
    NTN үзүүлж байна
  • 21:30
    “Эцэг эхийн хайр” 37, 38-р анги
  • 23:10
    “NTN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    NTN үзүүлж байна
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:05
    Сайхан амраарай!

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "7 хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    Фото мэдээлэл
  • 09:30
    "Анастасия" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 10 анги
  • 12:00
    "7 хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Баяртай гэж хэлээгүй" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ
  • 19:00
    "НААДМЫН ӨНГӨ" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "ДЭМБЭЭ МЭДЭХ ҮҮ" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 11 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 21:50
    "ТАГНУУЛЧ ААВ" МУСК
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эрдэнэт сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 44-р анги
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 45-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:40
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГИЙН ТОЙРГЫН ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    BERLIN CUP
  • 12:30
    DREAM TEAM НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 14:00
    1 VS 1 Д. ДЭЛГЭРНЯМ
  • 15:30
    БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:30
    KHOVD – VILKAVISKIS AEKK /LTU/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 16:50
    MARIONBAD /CZE/ - KHOVD FIBA 3X3 CHENGDU
  • 17:10
    KHOVD – BELGRADE /SRB/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 17:30
    ULAANBAATAR – KHOVD FIBA 3X3 CHENGDU
  • 17:50
    BELGRADE – ULAANBAATAR FIBA 3X3 CHENGDU
  • 18:10
    ULAANBAATAR – MOSKVA /RUS/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 18:30
    БИД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:30
    LIMAN - BELGRADE FIBA 3X3 CHENGDU
  • 20:50
    AMSTERDAM - KRANJ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 21:10
    LJUBLJANA- VITEZ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 21:30
    ULAANBAATAR – MOSKVA /RUS/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 22:00
    DREAM TEAM НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ ALL STAR -2014

Олон Саналтай

VII/1819:00

Боловсрол ТВ

"Нисдэг зургаан луу" ОАК 1-р анги

VII/1810:05

Боловсрол ТВ

"Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

VII/1807:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр