МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хувь заяа мину” ДБЭТ-ын гоцлол дуучин СТА О.Хүрэлбаатар
  • 09:40
    Есөн эрдэнийн орон
  • 10:00
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан хүндэтгэлийн ёслолын ажиллагааг Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна.
  • 10:30
    ”Хонины найр” Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    Би Монгол хүүхэд
  • 12:30
    MNB баяр наадмын өдрүүдэд
  • 12:40
    Өвлөхүйн эрдэм: “Монгол наадгай”
  • 13:20
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 14:00
    “Наадмын нээлт-2018” Монгол орон минь мөнхөд бат оршиг
  • 14:30
    “Нар зөвийн эх орон” нийтлэл
  • 15:00
    Тулгар төрийн 2227, Их монгол улс байгуулагдсаны 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хүндэтгэлийн концертыг СТӨ-нөөс шууд дамжуулна
  • 17:00
    Монгол наадам-2018
  • 17:30
    ”Дэггүйчүүдийн адал явдал” зохиомж
  • 18:05
    Үндэсний үйлдвэрлэгч “Unicorn”
  • 18:15
    “ Нүд баясаж, сэтгэл бадарна” Монголд уран хөдөлгөөнт гимнастик үүсч хөгжсөн тухай дурсамж
  • 18:50
    Хариуцлагатай уул уурхайн түүхт Багануур ХК 40 жил
  • 19:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    “Зогсошгүй” хөрөг / Жүжигчин СТА Б.Амарсайхан/
  • 22:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр: Эрийн гурван наадам
  • 23:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:15
    Эш сүлдийг эрхшээсэн нутаг
  • 23:45
    MNB баяр наадмын өдрүүдэд
  • 00:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 02:00
    “ДАШТ-2018” хагас шигшээ тоглолт /шууд/ ТУЛГАР ТӨРИЙН 2227, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 812, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 97 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 08:30
    Наадмын өглөө шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан ёслолын ажиллагааг Д.Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    Хязаалан насны морьдын уралдаан Хүй долоон худагаас шууд дамжуулна
  • 11:40
    Монгол үндэстний язгуур урлагийн "Эх ундарга тоглолт"
  • 14:00
    Дээлтэй Монгол наадам-2018 Д.Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна
  • 16:30
    Шүдлэн насны морьдын уралдаан Хүй долоон худагаас шууд дамжуулна
  • 17:30
    Намуун байгаль кино концерт
  • 18:00
    Үндэсний их баяр наадмын Төрийн хүндэтгэлийн концертыг СТӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:40
    Монгол наадам 2018
  • 20:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баяр наадмын тойм
  • 21:30
    Хан тэнгэрийн хайр телеконцерт МУГЖ Т.Баясгалан
  • 22:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм Хөдөлмөрийн баатар, Дархан аварга Х.Баянмөнх
  • 23:30
    Баяр наадмын тойм
  • 00:00
    City Night Шөнийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тунгалаг Тамир Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 02:30
    Аяллын тойрог
  • 03:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "өрөг" телезохиомж
  • 09:20
    "алтан боломж"
  • 09:50
    "морьтон монгол" телеконцерт /фонд/
  • 10:20
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 37, 38-р анги
  • 11:10
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 7-р анги
  • 12:30
    "чухал 100 сэдэв-эрдэнэт"
  • 13:50
    "20-р зууны дуунууд-2014"
  • 16:10
    "аман хуур" уск
  • 17:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 18:20
    "урьхан замба тивийн наран" телезохиомж /фонд/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 8-р анги
  • 21:30
    "амны хишиг"
  • 22:00
    "тод магнай" уск
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:00
    хязаалан насны хурдан морины уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 10:00
    төрийн далбааны өдөрт зориулсан ёслол жанжин д.сүхбаатарын талбайгаас шууд
  • 11:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:20
    "тэ жу ён" соак 102-р анги
  • 12:35
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 13:15
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:45
    business news
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    шүдлэн насны хурдан морины уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 16:30
    дээлтэй монгол наадам
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 103-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "механик амилалт " уск
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    "Хүрээ Майдар Энэрэл нигүүлсэл" олон улсын симпозиум, 1-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын Хязаалан насны хурдан морьдын уралдааныг Хүй долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 113.114-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Том жери хоёрын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын Шүдлэн насны хурдан морьдын уралдааныг Хүй долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 16:00
    “Зун цэцэглэсэн аялгуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    ТВ зар 151918
  • 16:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Та баривчлагдсан” олон ангит УСК,7-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ цагийн эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хонины найр” МУСК
  • 22:30
    “Наргиантай наадам” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:40
    ”Наран тунгалаг наадам” теле концерт
  • 00:20
    “Сайхан наадаарай” тоглолт
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    Спорт энэ өдөр /давталт/
  • 02:10
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Энтони Бурден-Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжмийн цаг
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 107,108-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 20-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 109,110-р анги
  • 19:00
    “Jump challange" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Энтони Бурден-Үл мэдэгдэх газар орон Баримтат кино
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хатанбаатар" МУСК 1-р анги
  • 23:10
    "Хатанбаатар" МУСК 2-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “мосгаз”- 6 оак
  • 10:50
    “жэжүнвон” -6 оак
  • 12:00
    нууц: чингис хаан
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “сайхан наадаж байна уу”-1
  • 15:10
    медальтан: ц.тэмүүжин
  • 15:30
    шийдэл
  • 16:30
    saturday night live
  • 17:30
    монгол бөх-1
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    урбан-зуны коллекц
  • 19:00
    “мосгаз”- 7 оак
  • 20:00
    үзэл бодлын зөрөг
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    “жэжүнвон” -7 оак
  • 23:20
    “мосгаз”- 7 оак
  • 00:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Кино судар бүтээгчид” баримтат кино
  • 06:50
    “Харанхуй хад” МУСК
  • 08:30
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 08:40
    “Сайхан Монгол морьд” дуун зохиомж
  • 09:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хязаалан насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 11:10
    “Алтан соёмбо” тоглолт
  • 13:20
    “Хоёрын даваа” теле зохиомж
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 14:40
    ITB тоглолт
  • 15:45
    Шүдлэн насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 16:40
    Дэлгэцэнд мөнхөрсөн бүсгүйчүүд
  • 17:40
    Цэнгэлийн манлай “МУ-ын Харцага Г.Элбэг”
  • 18:30
    “Төрийн өмч” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 55-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:15
    “Хязаалан насны морьдын уралдаан” /тойм/
  • 21:55
    “Шүдлэн насны морьдын уралдаан” /тойм/
  • 22:35
    Дэлхийгээр аялагчдын үүргэвчтэй аялал – 2
  • 23:45
    Цэнгэлийн манлай “Бөхийн гал”
  • 00:30
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга - 2018
  • 00:50
    ДАШТ тоглолтын өмнө /шууд/
  • 01:55
    ДАШТ ½ шигшээ тоглолт /шууд/
  • 04:30
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Хөгжилтэй математикууд" хүүхэлдэйн кино 3, 4-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 42-44-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-7, 8-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 41-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 5.2-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 4/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 4/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 29, 30
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй математикууд" хүүхэлдэйн кино 5, 6-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 45-47-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-9, 10-р анги
  • 18:50
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 42-р анги
  • 20:30
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Манай гэр бүл" урамшуулал
  • 21:25
    "Гайхамшигт дэлгэц" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 5.3-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.7-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    “Богд хаан” МУСК
  • 09:05
    Монгол бахархал
  • 09:20
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 11:20
    “Такси” МУСК
  • 13:20
    “Тод магнай” МУСК
  • 15:00
    МУМУ Б.Цэндбаатарын цолны мялаалга наадам
  • 16:40
    “Бурхан өршөөг” МУСК
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Аман хуур” МУСК
  • 20:50
    "Хар сувдны нууц” МУСК
  • 22:30
    "Тунгалаг тамир-1" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Эртний хөөрөг
  • 07:00
    Өнөө өглөө / баярын дугаар /
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Эртний эдлэл
  • 14:00
    Өнөө өглөө / баярын дугаар /
  • 17:00
    Эртний хөөрөг
  • 18:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм нэвтрүүлэг "Ч.Хурц Монгол улсын хөдөлмөрийн баатар, геологийн ухааны доктор"
  • 20:20
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 23:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:40
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 02:20
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    KPOP дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бизнес амжилт"
  • 11:10
    "Дуун аялгуу" баярын нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 13 -р анги
  • 13:20
    "Сэтэртэй хатиртай морь " МУГЖ Чулуунхүү
  • 14:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Монгол наадгай" танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 14 -р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:05
    "Цэц магнай " нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Цэц магнай " МУСК
  • 22:25
    "Бизнес толь"
  • 22:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Хүлэг үүрсэх цагаар" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Шодоог " Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны моридын уралдаан. Хүйн 7 худгаас шууд дамжуулна.
  • 11:00
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан хүндэтгэлийн Ажиллагаа. Цэргийн ёслолын жагсаал шууд дамжуулна.
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:20
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны моридын уралдаан. Давталт
  • 13:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны моридын уралдаан /ДАВТАЛТ/
  • 14:00
    “ТОД МЭДЭЭ”
  • 14:20
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Шүдлэн насны моридын уралдаан. Хүйн 7 худгаас шууд дамжуулна.
  • 17:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын хүндэтгэлийн концертыг Соёлын төв өргөөнөөс шууд дамжуулна.
  • 18:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Шүдлэн насны моридын уралдаан. /ДАВТАЛТ/ Хүйн 7 худгаас шууд дамжуулна.
  • 19:00
    “Хүлэг үүрсэх цаг “ улсын баяр наадамд зориулсан тусгай дугаар
  • 20:00
    Монгол улсын төрийн тугийг цэнгүүлэх ёслол
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ч.Хурц МУ-ын хөдөлмөрийн баатар Геологийн ухааны доктор
  • 23:40
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Өлзий ТВ - Энэ наадмаар
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:10
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан Хүндэтгэлийн ажиллагаа Д.Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    Хязаалан насны морьдын уралдаан Хүй долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 12:00
    Өлзий ТВ - Энэ наадмаар
  • 12:20
    Адууны хийморьтой аялгуу СТА Дуучин Б.Пүрэвсүрэн
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Дээлтэй Монгол наадам Д.Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Нагоя башё
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Өлзий ТВ - Энэ наадмаар
  • 18:00
    Үндэсний их баяр наадмын Төрийн хүндэтгэлийн концерт СТӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 20:00
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Наадмын үдэш...
  • 23:30
    Гарьд магнай Уран сайхны кино
  • 01:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 02:00
    Зөв сонголт
  • 02:20
    Амжилтын үндэс
  • 02:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 22-р анги
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 8-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Аман хуур” МУСК /давталт/
  • 12:30
    “Мөстлөгийн үеэс амьд үлдэгсэд” баримтат кино, 1-р хэсэг
  • 13:30
    “Хот хөдөөгийн хүүхдүүд” нэвтрүүлэг 1-р хэсэг /давталт/
  • 14:00
    “Танин мэдэхүйн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 15:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 23-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “АХА” танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 19:00
    “Анирлагч“ МУСК
  • 20:30
    “Хот хөдөөгийн хүүхдүүд” нэвтрүүлэг,2-р хэсэг
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,8-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Газарчин баавгай” баримтат кино
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Флаш" ОАК (II.22,23-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Робот цагдаа (Robocop)" УСК
  • 13:00
    "Готам" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 13:55
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.19-22-р анги)
  • 14:50
    "Илчлэгч (Insider)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч З.Хангал)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Арал" ОАК (1,2-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.23,24-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (I.17-р анги)
  • 21:30
    "Илдчин (Swordsman)" УСК
  • 00:00
    "Арал" ОАК (1,2-р анги)
  • 00:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.21-24-р анги)
  • 02:45
    "Готам" ОАК (I.16,17-р анги)
  • 04:15
    "Дурсамж дүүрэн Ням гараг (Remember Sunday)" УСК
  • 05:45
    "Илдчин (Swordsman)" УСК
  • 07:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч З.Хангал)
  • 08:15
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.23,24-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 08:50
    "One Piece" Алтан далайн дээрэмчин, Үхлийн төгсгөл уралдаан, Каракури шилтгээний аварга механик цэрэг
  • 13:00
    "Такси 1" Уран сайхны кино
  • 14:35
    "One Piece" Анимэ 253,254,255-р анги
  • 16:00
    "Такси 2" Уран сайхны кино
  • 17:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 19:20
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 20:20
    "Нууц байгууллага 1" Уран сайхны кино
  • 22:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:00
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 00:40
    "Рик Морти хоёр" Анимэ 5-8 -р анги
  • 02:20
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Туршилтын хосууд" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Mr.Quiz" show
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Теле концерт
  • 22:00
    "Болсон явдал" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:25
    "Fairy tail" 50,51-р анги
  • 10:15
    Гайхамшигт хүмүүс
  • 10:35
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Генерал бид хоёр" 47-р анги
  • 12:00
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 15-р анги
  • 12:50
    "Fairy tail" 52,53-р анги
  • 13:40
    "ХХ-Р ЗУУН" Баримтат нэвтрүүлэг 2
  • 15:00
    "Аюултай харилцаа" УСК
  • 17:05
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 18:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 19:05
    Таны сонголт
  • 19:45
    "Засаг цаг" - нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 48-р анги
  • 21:20
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 16-р анги
  • 22:10
    "Гоёлын даашинз" УСК
  • 00:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:55
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    нийтийн дууны цаг
  • 08:00
    хязаалан насны хурдан морины уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 10:00
    төрийн далбааны өдөрт зориулсан ёслол жанжин д.сүхбаатарын талбайгаас шууд
  • 11:00
    рок поп дууны цаг
  • 12:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 12:30
    "чак" оакино 26-р анги
  • 13:20
    "мичдийн зургаан гялаан" муск
  • 14:30
    шүдлэн насны хурдан морины уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 16:30
    "дээлтэй монгол наадам"
  • 17:20
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 27-р анги
  • 19:20
    "нар ургахыг хүлээхгүй" муск
  • 20:30
    "ip man" уск
  • 22:20
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 33, 34- р анги
  • 23:20
    "монголоо санасан сэтгэл" тоглолт /муста я.гэрэлчулуун/
  • 01:05
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 24-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    Даяар дурсагдах аваргууд нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "МУСК"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:45
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг архив
  • 21:30
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 25-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    Шилдэг 16 бөхийн халз барилдаан
  • 12:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 46-р анги /давталт/
  • 13:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 14:40
    "Хөрсний бохирдол" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:35
    "Отгонтэнгэр" Дуучин Ч.Батцэнгэл
  • 16:50
    Эерэг зочин
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол туургатны их наадам" бөхийн барилдаан
  • 21:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 47-р анги
  • 23:10
    "Торгоны хээ" теле концерт
  • 23:40
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 49-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 11:30
    "Монголоороо"
  • 12:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 11-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Монгол оньс"
  • 15:30
    "Отгонтэнгэр"
  • 16:00
    Цэнхэр гараг: "Гараг эрхэс-7"
  • 17:00
    "Аав таныг цай уу гэнээ"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Буурал хүчтэн"
  • 20:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Морьтон монголын омогшил"
  • 21:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 50-р анги
  • 23:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 01:10
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Петер пэн" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.29-34-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 69,70,71-р анги
  • 12:00
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 15-р анги /Фауст/
  • 12:20
    Da Vinci - "Ницше" 1-2-р анги
  • 12:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 10-р хэсэг /Төмөр зам/
  • 13:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 13:25
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 38-р дугаар
  • 14:15
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 38-40-42-43-р анги
  • 15:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 16:55
    Блок
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.37-44-р анги
  • 17:55
    Блок
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 71,72,73-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 17-р анги /Франкштейн/
  • 18:50
    Da Vinci - "Ницше" 3-4-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг /Резинэн тоглоом/
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 19:55
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 20:55
    Блок
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 1.11-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 21:55
    Блок
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    Цагийн хүрд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр –шууд
  • 08:00
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны морьдын уралдаан-шууд
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын харвааны нээлт-шууд
  • 12:30
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын хана харвааны эхэн өрөг-шууд
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Шүдлэн насны морьдын уралдаан-шууд
  • 16:30
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын хана харвааны дунд өрөг-шууд
  • 18:00
    Наадмын өнгө
  • 18:20
    Явлаа, Ирлээ
  • 18:40
    Хувь заяа мину ДБЭТ-ын гоцлол дуучин СТА О.Хүрэлбаатарын хөрөг
  • 19:20
    “Таван эрдэнийн шагай” баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Наадмын тойм
  • 21:30
    Наадам бүтсэн түүх
  • 22:00
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны морьдын уралдаан /давталт/

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Хязаалан насны морьдын уралдаан /Шууд/
  • 10:50
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 12:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 13:00
    "Үндэсний их баяр наадамд зориулсан Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан" /Шууд/
  • 16:00
    "Их замын тоос" /Г.Лхагважав МУ-ын онц тээвэрчин, Осолгүй манлай жолооч/ Давталт
  • 16:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 17:00
    Шүдлэн насны морьдын уралдаан
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр /Шүдлэн насны морьдын уралдаан/
  • 19:30
    "Хүлгийн тоос" Баримтат кино
  • 19:50
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 20:00
    Амжилт спортын зочин
  • 20:20
    Хүүхдийн найрал дууны концерт
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:25
    "Хатанбаатар-01" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:35
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 01
  • 11:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 01
  • 12:30
    “Газарчин дээд сургууль” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “33 метр/кв” УСК 11,12
  • 13:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 14:00
    “Химийн бодис, ус, мод” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “33 метр/кв” УСК 13,14
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 02
  • 19:30
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:35
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:05
    “Комментатор” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:35
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 02
  • 21:25
    Баяжих реклам
  • 21:30
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Содоо
  • 22:50
    Монгол дуу
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МИЛАН-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 11:00
    ЦСКА-ЛИОН ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 13:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-20
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №3
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 14:30
    АРСЕНАЛ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 16:30
    ЛИОН-ЦСКА ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ТЭДДИ ШЭРИНГХЭМ
  • 19:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-21
  • 19:30
    NETBUSTERS №32
  • 20:00
    PL WORLD №11
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - МАКЕЛЕЛЕ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №4
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №20
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №2
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ТЬЕРРИ АНРИ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ACTION 2740
  • 09:30
    "THE HURRICANE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 983
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #24
  • 16:00
    SPORTMAX №12
  • 16:30
    ЖҮДО ХӨХ ХОТЫН ГРАНПРИ ӨДӨР 1
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 984
  • 21:00
    SPORTMAX №14
  • 21:30
    "MONEYBALL" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    САУТХЭМПТОН-МАН.СИТИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    LAST NIGHT OF ABA БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №20
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-18
  • 12:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 33-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-19
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 15:00
    RED BULL ENERGY TIME №17
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЭНДИ КОУЛ
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-20
  • 16:30
    МИЛАН-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/8 ХАРИУ
  • 19:00
    NETBUSTERS №16
  • 19:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №2
  • 20:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-21
  • 20:30
    БОСТОН - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №20
  • 23:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "WILL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:50
    UFC 184 РОУЗИ-ЗИНГАНО
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОКХОЛД
  • 14:50
    ЖҮДО АГАДИРИЙН ГРАНПРИ ӨДӨР 2
  • 16:40
    MUAYTHAI WORLD CLASS #5
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN 985
  • 21:00
    UFC FIGHT NIGHT МИОЧИЧ-ХАНТ
  • 23:40
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

OTV

  • 07:00
    Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Гадалка 1,-р анги / ОАУСК
  • 11:00
    Кинон дунд
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Аав / МУСК/
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Савар нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    А тогооч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гадалка 2-р анги / ОАУСК
  • 21:00
    Сонин юу байна
  • 21:50
    Хангал констракшин үзүүлж байна
  • 22:00
    Газар шороо / МУСК/
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:50
    Тоглолтын цаг "Өнө мөнхөд" Дуучин Х.Батмэнд
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Баримтат кино "Монгол эмээл"
  • 10:30
    Баримтат кино "Монгол эмэгтэйн гоёл"
  • 11:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг /
  • 14:00
    Баримтат кино "Монголын сайхан орон"
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг /
  • 18:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:00
    Төв аймгийн Цээл сумын 40 жилийн ойн баяр наадам
  • 23:00
    МУСК "Хонины найр"
  • 01:00
    Амрах агшин

Парламент ТВ

  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 11:00
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 11:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Би асууя сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 17:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 20:00
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 20:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 9, 10
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 25-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 33-р анги
  • 12:00
    "Манан" ОАК 9-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 31-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 22
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 26-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 34-р анги
  • 20:10
    "Манан" ОАК 10-р анги
  • 21:50
    "Анхны хайр" ОАК 32-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 34-р анги
  • 00:05
    "Манан" ОАК 10-р анги
  • 01:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 26-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    БОСТОН - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ТОРОНТО - ОКЛАХОМА СИТИ (ШУУД)
  • 05:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ВАШИНГТОН - ФИЛАДЕЛЬФИА (ШУУД)
  • 07:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ГОЛДЭН СТЭЙТ - ДАЛЛАС (ШУУД)
  • 09:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ОРЛАНДО - ФИНИКС (ШУУД)
  • 11:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 Л.А КЛИППЭРС - ХЬЮСТОН (ШУУД)
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1729
  • 14:30
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 17:00
    КЛИВЛЭНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    FREE AGENTS 2018 - ДУГААР #1
  • 19:30
    FREE AGENTS 2018 - ДУГААР #2
  • 20:00
    FREE AGENTS 2018 - ДУГААР #3
  • 20:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #2
  • 21:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан ёслол /Чингисийн талбайгаас шууд/
  • 11:20
    О.Оюун-Эрдэнэ "Айсуй"тоглолт
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Жанжин Д.Сүхбаатарын хөшөөнд цэцэг өргөх ,Их эзэн Чингис хааны хөшөөнд хүндэтгэл үзүүлэх ёслол /Чингисийн талбайгаас шууд/
  • 13:30
    Наадмын зочин
  • 14:00
    Дээлтэй Монгол наадам /Чингисийн талбайгаас шууд/
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Маргааш наадам
  • 17:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Маргааш наадам
  • 19:30
    "Төрийн сүлд өршөө" Төрийн далбааны өдөрт зориулсан нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Монгол улсын Төрийн тугийг цэнгүүлэх ёслол Төрийн ордон, /Чингисийн талбайгаас шууд/
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 58 -р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Цэц магнай " МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Сэрэлт” МУСК
  • 10:30
    “Амьд байгалийн нууц” баримтат кино
  • 11:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 12:10
    Эхнэрээ сольсон нь
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    “Микроны босс” МУСК
  • 14:30
    Хамтдаа урлая
  • 15:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” /Жанцанноров/
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Зүүдний гэгээ” Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 19:50
    ЦЕГ сэрэмжлүүлж байна
  • 20:00
    “Амьдай” Бат-Эрдэнэ
  • 21:00
    “Сэрэлт” МУСК
  • 22:30
    “Микроны босс” МУСК
  • 00:00
    Эфир хаана

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Зочны цаг
  • 09:45
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эцэг эхийн хайр” 37, 38-р анги
  • 11:40
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 11:55
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    NTN үзүүлж байна
  • 13:10
    “Уртын дууны хичээл” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Кино миний амьдрал /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 15:05
    Хөгжмийн цаг
  • 15:20
    Хууль бусаар ашигт малтмал хайх, ашиглах олборлох гэмт хэргээс урьдчилан сэргийлье!
  • 15:30
    “Голф энд кофе” “Харш” хамтлагийн дуучин Баасандорж оролцов
  • 16:30
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 16:45
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр /ШУУД/
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 17:50
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 18:00
    NTN үзүүлж байна
  • 18:10
    “Дэлхийн Монгол аялал” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 18:25
    “Буурал түүхийн эзэд” баримтат кино
  • 19:25
    “Тэр жилийн, тэр наадам” баяр наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 20:25
    NTN үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    Face to face /баяр наадмын тусгай дугаар/
  • 21:40
    “Аавын бүүвэйн дуу” Дуучин М.Мягмар
  • 21:45
    “Эцэг эхийн хайр” ОАУСК 39, 40-р анги
  • 23:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 00:05
    Төрийн дуулал
  • 00:10
    Сайхан амраарай!

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Эрийн хийморь" зохиомж
  • 08:40
    "Эх орон" зохиомж
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"Төв цэнгэлдэхээс шууд
  • 11:00
    Орхон аймгийн баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа /шууд/
  • 12:00
    Орхон аймгийн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан /шууд/
  • 15:00
    Баяр наадмын үйл ажиллагаа /шууд/
  • 15:50
    Орхон аймгийн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан /шууд/
  • 17:00
    Баяр наадмын үйл ажиллагаа /шууд/
  • 18:00
    "НААДМЫН ӨНГӨ" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "ДЭМБЭЭ МЭДЭХ ҮҮ" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэлхийн монгол кино" баримтат кино
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 12 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "7 бурхан харвадаггүй" МУСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:30
    Сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 45-р анги
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 46-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:40
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГИЙН ТОЙРГЫН ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    KHOVD – VILKAVISKIS AEKK /LTU/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 11:20
    MARIONBAD /CZE/ - KHOVD FIBA 3X3 CHENGDU
  • 11:40
    KHOVD – BELGRADE /SRB/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 12:00
    ULAANBAATAR – KHOVD FIBA 3X3 CHENGDU
  • 12:20
    BELGRADE – ULAANBAATAR FIBA 3X3 CHENGDU
  • 12:40
    ULAANBAATAR – MOSKVA /RUS/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 13:30
    БИД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 15:00
    LIMAN - BELGRADE FIBA 3X3 CHENGDU
  • 15:20
    AMSTERDAM - KRANJ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 15:40
    LJUBLJANA- VITEZ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 16:00
    ULAANBAATAR – MOSKVA /RUS/ FIBA 3X3 CHENGDU
  • 16:30
    GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 22:30
    ЗАЛУУ НАСАНДАА

Олон Саналтай

VII/1819:00

Боловсрол ТВ

"Нисдэг зургаан луу" ОАК 1-р анги

VII/1810:05

Боловсрол ТВ

"Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

VII/1807:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр