МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 08:00
    Хотол баясгалант, Оюунт Монгол наадам
  • 09:30
    Төрийн есөн хөлт цагаан туг гарах ёслолыг Сүхбаатарын талбайгаас шууд Дамжуулна.
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2227, Их монгол улс байгуулагдсаны 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа, Хүчит бөхийн барилдааны нэг, хоёрын давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна.
  • 18:55
    “Аялгуут эх орон” теле концерт
  • 19:35
    Үндэсний үйлдвэрлэгч “Unicorn”
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    “Төрийн наадам Отгоноор эхлэдэг” МУСГЗ, нэвтрүүлэгч Г.Отгоны хөрөг
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Ану хатан” Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 00:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 02:00
    “ДАШТ-2018” хагас шигшээ тоглолт ТУЛГАР ТӨРИЙН 2227, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 812, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 97 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Гүрэн Монгол чинь хүлээнэ
  • 08:30
    Наадмын өглөө шууд нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол Улсын 812, Ардын Хувьсгалын 97 жилийн ойн Үндэсний Их баяр наадмын үйл ажиллагааг шууд дамжуулна
  • 13:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 тойм
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол Улсын 812, Ардын Хувьсгалын 97 жилийн ойн Үндэсний Их баяр наадмын үйл ажиллагааг шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Морин хуур мину" концерт МУСТА Морин хуурч Д.Шинэцог
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Баяр наадмын тойм
  • 21:00
    Улаанбаатарын үдэш баярын цэнгүүн Д.Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна
  • 23:30
    Баяр наадмын тойм
  • 00:00
    Тунгалаг Тамир Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 01:20
    Баяр наадмын тойм
  • 01:50
    Хубилай хаан хувилгаан салхи Баримтат кино
  • 03:10
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "үндэсний их баяр наадмын азарганы уралдаан" /шууд/
  • 09:30
    "монгол улсын төрийн тугийг төрийн ордноос төв цэнгэлдэх хүрээлэнрүү залах ёслол"
  • 09:40
    "үндэсний их баяр наадмын азарганы уралдаан" /шууд/
  • 10:50
    "монгол улсын төрийн тугийг төрийн ордноос төв цэнгэлдэх хүрээлэнрүү залах ёслол"
  • 11:00
    "тулгар төрийн 2227, их монгол улс байгуулагдсаны 812 жилийн ой, ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа"
  • 13:00
    "үндэсний бөхийн барилдааны 1-ийн давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:30
    "үндэсний их баяр наадмын их насны морьдын уралдаан"
  • 14:00
    "мартагдсан билгэдэлүүд" наадам
  • 14:30
    "үндэсний их баяр наадмын их насны морьдын уралдаан"
  • 15:30
    "үндэсний бөхийн барилдааны 1-ийн давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 16:00
    "үндэсний их баяр наадмын их насны морьдын уралдаан"
  • 17:00
    "үндэсний бөхийн барилдааны 2-ийн давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "төрийн наадам: тэр жилүүд /алтан фонд/
  • 20:50
    "20-р зууны дуунууд"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" баярын нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "гарьд магнай" монголын уран сайхны кино
  • 01:30
    "баяр наадмын тойм"
  • 02:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    азарганы уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    тулгар төрийн 2227,их монгол улсын 812,ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,үндэсний их баяр наадмын хөтөлбөр
  • 14:00
    их насны морьдын уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 17:00
    тулгар төрийн 2227,их монгол улсын 812,ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,үндэсний их баяр наадмын хөтөлбөр
  • 20:00
    "тэ жу ён" соак 104-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "оддын бэсрэг наадам - 2018" 1-р хэсэг
  • 23:40
    "улаанбаатарын үдэш" цэнгүүн жанжин д.сүхбаатарын талбайгаас
  • 01:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Хонины найр” МУСК /давталт/
  • 07:00
    “Энэ өглөө” шууд хөтөлбөр
  • 08:00
    Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын Азарганы уралдааныг Хүй долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагааг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 13:00
    Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны нэгийн давааг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын Их насны хурдан морьдын уралдааныг Хүй долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 16:00
    Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны нэгийн давааны үргэлжлэлийг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны хоёрын давааг шууд дамжуулна
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Гийнгоо” МУСК
  • 23:30
    “Домгийн хорвоо” тоглолт
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино
  • 02:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Үндэсний их баяр наадмын шууд дамжуулалт
  • 13:00
    Үндэсний их баяр наадмын шууд дамжуулалт
  • 16:00
    Үндэсний их баяр наадмын шууд дамжуулалт
  • 18:00
    "Миний нүдээр Монгол наадам" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Удам дамжсан уяач" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "VIP Тодруулга" ярилцлага
  • 21:30
    "Үндэсний баялаг" УСК 1-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    монгол бөх-2
  • 10:00
    “мосгаз”- 7 оак
  • 10:50
    “жэжүнвон” -7 оак
  • 12:00
    сайхан наадаж байна уу-2
  • 12:30
    медальтан: б.шинэнбаяр
  • 13:00
    үзэл бодлын зөрөг
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “говийн зэрэглээ” муск
  • 16:20
    гайхамшигт дэлгэц: богд хаант улсын үе
  • 17:00
    нууц: чингис хаан
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    наадмын ертөнц: харваач
  • 19:00
    “мосгаз”- 8 оак
  • 20:00
    “найргийн дугараа” -концерт
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “жэжүнвон” -8 оак
  • 23:20
    “мосгаз”- 8 оак
  • 00:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Амьдрал хайр” дуун зохиомж
  • 06:25
    “Боргоцой хүү” баримтат кино
  • 07:00
    “Хунгийн сүүлчийн дуу” МУСК
  • 08:30
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 08:50
    “Хязаалан насны морьдын уралдаан” /тойм/
  • 09:20
    ДАШТ –ий тойм
  • 09:50
    Цэнгэлийн манлай “МУ-ын Харцага Г.Элбэг”
  • 10:40
    Азарганы уралдаан /шууд/
  • 11:40
    Наадмын нээлт /шууд/
  • 12:35
    Цэнгэлийн манлай “Бөхийн гал”
  • 13:05
    “Хүчит бөхийн барилдаан” 1-ийн даваа /шууд/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Хүчит бөхийн барилдаан” 1-ийн даваа /шууд/
  • 16:00
    Их насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 17:10
    “Хүчит бөхийн барилдаан” 2-ын даваа /шууд/
  • 19:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 56-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:15
    ДАШТ ½ тоглолт /давталт/
  • 00:50
    ДАШТ тоглолтын өмнө /шууд/
  • 01:55
    ДАШТ ½ шигшээ тоглолт /шууд/
  • 04:30
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Хөгжилтэй математикууд" хүүхэлдэйн кино 5, 6-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 45-47-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-9, 10-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 42-р анги
  • 11:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Single ladies" МУСК
  • 12:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Амьдралын бэлэг" тоглолт 3-р хэсэг
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 15:35
    "Эмоци" продакшны тоглолт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Монгол туулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг /МУ-ын хөдөлмөрийн баатар, геологийн ухааны доктор Ч.Хурц/
  • 18:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 43-р анги
  • 20:35
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 23:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    “ Долоон бурхан харвадаггүй” МУСК
  • 09:45
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 11:30
    “Том толгойтын романс” МУСК
  • 13:20
    “Гарьд магнай” МУСК
  • 15:00
    “Ирээдүйн хурд – 2018” Орхон аймгаас
  • 16:40
    “Сайн уу амьдрал минь – 2” МУСК
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК
  • 21:00
    "Микроны босс” МУСК
  • 22:30
    "Тунгалаг тамир-2" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:30
    Эртний эдлэл
  • 07:00
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын үйл ажиллагаа, нээлт
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Цэц магнай" МУСК
  • 22:50
    "Нар хиртсэн жил"МУСК
  • 00:30
    "Манай аялгуу" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Орос дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Маск" МУСК
  • 21:00
    Зам зуур
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Монгол дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Цэц магнай " нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт"
  • 11:40
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 15-р анги
  • 12:20
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Наадмын мэндчилгээ"1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Үер" МУСК
  • 15:25
    "Наадмын мэндчилгээ"1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 15-р анги
  • 19:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 21:05
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бизнес толь"
  • 21:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:20
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 22:25
    "Салхи татуулсан хүлгийн эзэн " баярын нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Тод магнай" баярын нэвтрүүлэг
  • 00:05
    "Тод магнай" МУСК
  • 01:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 02:00
    "Бизнес толь"
  • 02:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Монгол надам
  • 07:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Азарга насны моридын уралдааныг Хүйн 7 худгаас шууд дамжуулна.
  • 09:30
    Монгол улсын төрийн тугийг ордноос төв цэнгэлдэх хүрэээн рүү залах ёслол
  • 10:20
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Азарга насны моридын уралдааныг Хүйн 7 худгаас шууд дамжуулна.
  • 11:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 13:00
    Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа
  • 14:00
    Үндэсний их баяр наадам хүй долоон худгийн нээлтийн ажиллагаа.
  • 14:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Их насны моридын уралдаан
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Их насны моридын уралдаан
  • 19:00
    Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны хоёрын даваа
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Улаанбаатарын үдэш' цэнгүүн Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна.
  • 23:00
    " Цэц магнай "МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Нутгийн аялгуу Хит парад
  • 08:00
    Тунгалаг тамир телеконцерт
  • 08:40
    Өлзий ТВ - Энэ наадмаар
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол Улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой, Үндэсний Их ажиллагааг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Нагоя башё
  • 17:00
    Манай сумын манлай Хэнтий аймгийн Батноров сумаас бэлтгэв
  • 17:50
    Адууны хийморьтой аялгуу СТА Дуучин А.Мөнхбат
  • 19:00
    Зөв сонголт
  • 19:30
    Наадмын үдэш...
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    "Улаанбаатарын үдэш" цэнгүүн Д.Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Амжилтын үндэс
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 23-р анги
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,8-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Анирлагч“ МУСК /давталт/
  • 13:00
    “Номхон далайн халимнууд” баримтат кино
  • 14:00
    “Домгийн хорвоо” тоглолт
  • 15:00
    “Даяар дуурсах аваргууд” нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 16:40
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 24-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Хүчтний манлай Баянмөнх аврага” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анхны алхам” МУСК
  • 20:30
    “Хайрын наран” теле концерт
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 9-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Наргиантай наадгай” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Илдчин (Swordsman)" УСК
  • 11:00
    "Амьтны хүрээлэнгийн ажилтан (Zookeeper)" УСК
  • 12:40
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 14:30
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 16:30
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 18:30
    "Арал" ОАК (3,4-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.25,III.1-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (I.18-р анги)
  • 21:30
    "Хөөцөлдөөн (Skiptrace)" УСК
  • 23:40
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 01:10
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 03:00
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 04:50
    "Дурсамж дүүрэн Ням гараг (Remember Sunday)" УСК
  • 06:20
    "Готам" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 07:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.23-III.1-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 08:50
    "One Piece" Цаган арал дээрх адал явдал, Ариун сэлэмний хараал, Цөлийн гүнж ба Арабастад болсон явдал
  • 13:00
    "Такси 3" Уран сайхны кино
  • 14:35
    "One Piece" Анимэ 246,257,258-р анги
  • 16:00
    "Такси 4" Уран сайхны кино
  • 17:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 19:20
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 20:20
    "Нууц байгууллага 2" Уран сайхны кино
  • 22:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 7-р анги
  • 22:50
    VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW 2017
  • 23:35
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 01:15
    "Рик Морти хоёр" Анимэ 1-р бүлгийн 9-11, 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 02:55
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Mr.Quiz" show
  • 09:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болсон явдал" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:30
    Syndicate talk
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Теле концерт
  • 22:00
    "Миний хөрш чөтгөр" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:55
    "Fairy tail" 52,53-р анги
  • 10:45
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Генерал бид хоёр" 48-р анги
  • 12:10
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 16-р анги
  • 13:00
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 15:25
    "ХХ-Р ЗУУН" Баримтат нэвтрүүлэг 3
  • 16:45
    "Аман хуур" МУСК
  • 18:05
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:35
    "Tekken" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 17-р анги
  • 21:10
    "Ардын элч" МУСК
  • 22:55
    Хошин шог
  • 23:25
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 02:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    нийтийн дууны цаг
  • 08:10
    азарганы уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    тулгар төрийн 2227,их монгол улсын 812,ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,үндэсний их баяр наадмын хөтөлбөр
  • 14:00
    их насны морьдын уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 17:00
    тулгар төрийн 2227,их монгол улсын 812,ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,үндэсний их баяр наадмын хөтөлбөр
  • 20:00
    "тусгаар тогтнол" муск
  • 22:00
    "чак" оакино 28-р анги
  • 22:50
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 35, 36- р анги
  • 23:50
    "эх орон" уск
  • 01:55
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 25-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг архив
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "МУСК"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Хуурнин шуугигч гарьдууд" нэвртүүлэг
  • 21:30
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 26-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 47-р анги /давталт/
  • 10:55
    "Эгшиглэнт аялгуу" ая дууны мэндчилгээ
  • 13:00
    "Маш нууц" МУСК
  • 15:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:30
    "Манай гарагийн Нандин эрдэнэ" баримтат кино
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Миний ээж хөөрхөн" тоглолт /О.Гансувд/
  • 22:05
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 48-р анги
  • 23:10
    "Цэвцгэр хурдан шарга" теле концерт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Дуун тамгатай хүлгүүд"
  • 10:00
    "Амьдралоги” МУСК
  • 12:00
    "Уулзахын хүслэн"
  • 14:00
    "Морьтон монголын омогшил"
  • 14:30
    "Бүсгүй миний хайр"
  • 15:00
    "Би амьдралд хайртай"
  • 15:30
    "Миний ээж хамгийн хөөрхөн"
  • 17:00
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 19:00
    Монгол наадам: "Мэргэн харваа"
  • 19:15
    Монгол наадам: "Шагайн харваа"
  • 19:30
    Монгол наадам: "Үндэсний гоёл"
  • 20:00
    Хобби: "Даалин урлахуй"
  • 20:30
    Монгол наадам: "Бөхийн галаар"
  • 21:00
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 21:30
    "Every one Экологич"
  • 22:00
    "Учиртай гурав"
  • 23:00
    "Монгол хувцасны нууц товчоон-2018" 1-р хэсэг
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.37-42-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 71,72,73-р анги
  • 12:00
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 17-р анги /Франкштейн/
  • 12:20
    Da Vinci - "Ницше" 3-4-р анги
  • 12:30
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг /Резинэн тоглоом/
  • 13:00
    Da Vinci - "Артзүүка" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 13:25
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 13:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 1.11-р дугаар
  • 14:15
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 44-47-р анги
  • 15:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.45-52-р анги
  • 17:55
    Блок
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 73,74,75-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 18-р анги /Мобидик/
  • 18:50
    Da Vinci - "Ницше" 5-6-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" нэвтрүүлэг 4-2-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 13-р хэсэг /Тоглоомон цэрэг/
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 19:55
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 39-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “MNB world үзүүлж байна: “Эхлэл” хөтөлбөр
  • 07:30
    Нар зөвийн эх орон
  • 08:00
    MNB world: Шагай харваа
  • 08:45
    MNB world: Морин хуур
  • 09:20
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол улс байгуулагдсаны 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа /Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна/
  • 11:50
    MNB world: Монгол бөх
  • 12:15
    “Гарьд магнай” МУСК /англи хадмал орчуулгатай/
  • 14:00
    Наадмын эргэн тойронд /сурвалжлага/
  • 15:00
    MNB world: Хөхүүрийн айраг
  • 15:40
    MNB world: Сур харваа
  • 16:05
    MNB world: Хурдан морь
  • 16:30
    Наадмын эргэн тойронд /ярилцлага/
  • 16:50
    “Тод магнай” МУСК /англи хадмал орчуулгатай/
  • 18:25
    MNB world: Монгол зоос
  • 18:45
    MNB world: Хүмүүн бичиг
  • 19:15
    Наадмын эргэн тойронд /сурвалжлага/
  • 19:40
    News Mongolia мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Generation with music /Мagnolian/
  • 21:20
    “Цэц магнай” МУСК /англи хадмал орчуулгатай/
  • 22:50
    Наадмын эргэн тойронд /сурвалжилга/

MNC

  • 07:20
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Азарганы уралдаан /Шууд/
  • 09:20
    Ардын дууны цоморлиг
  • 10:00
    Азарганы уралдаан /Шууд/
  • 11:00
    Монгол Улсын Төрийн тугийг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнд залах ёслол /Шууд/
  • 11:10
    Баяр наадмын нээлт /Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Халтмаагийн Баттулга нээж, Төрийн туганд хүндэтгэл үзүүлнэ/ /Шууд/
  • 11:20
    Баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагаа /Шууд/
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Наран доторх наадам теле концерт"
  • 13:00
    "Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа" /Шууд/
  • 14:00
    Их насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 14:30
    "Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа" /Шууд/
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр /Их насны морьдын уралдаан/
  • 15:30
    "Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа" /Шууд/
  • 16:30
    Их насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 17:10
    "Хүчит бөхийн барилдааны хоёрын даваа" /шууд/
  • 18:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Монгол Улсын хөдөлмөрийн баатар Б.Хурц/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж" Гарьд магнай
  • 22:25
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:15
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Баяжих реклам
  • 10:30
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:35
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 02
  • 11:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 02
  • 12:30
    “Комментатор” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:05
    “33 метр/кв” УСК 13,14
  • 13:55
    Баяжих реклам
  • 14:00
    “Химийн бодис, ус, мод” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Барака” баримтат кино
  • 16:10
    “ЮНЕСКО өвд бүртгүүлэх ёслол” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Баяжих реклам
  • 16:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:00
    “33 метр/кв” УСК 15,16
  • 17:50
    Сэрэмжлүүлэг
  • 18:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Уртнасан
  • 19:30
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:35
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 03
  • 20:25
    Баяжих реклам
  • 20:30
    “Хөвсгөлийн хөгжмийн зохиолчид” хүндэтгэлийн концерт
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    КОБЕНХАГЕН-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЖУНИНЬО
  • 11:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/8
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 12:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №33
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №5
  • 15:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/8 ХАРИУ
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПОЛ ИНС
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 16:30
    АТЛЕТИКО-КОПЕНХАГЕН ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОБЕРТО КАРЛОС
  • 19:00
    NETBUSTERS №33
  • 19:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №9
  • 20:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №32
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 21:30
    PL WORLD - АРСЕНЕ ВЕНГЕР
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №17
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №3
  • 23:30
    РОНАЛДИНЬОГИЙН ИД ШИД

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    SPORTMAX №14
  • 09:30
    "MONEYBALL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1310
  • 14:00
    ONE FC BATTLE FOR THE HEAVENS
  • 17:00
    ЖҮДО ХӨХ ХОТЫН ГРАНПРИ ӨДӨР 2
  • 19:00
    "THAT SUGAR FILM"БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 21:30
    "JERRY MAGUIRE" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:30
    PRODUCTION TIME
  • 10:40
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН НЭЭЛТ (ШУУД)
  • 13:00
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ НЭГИЙН ДАВАА (ШУУД)
  • 17:10
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ХОЁРЫН ДАВАА (ШУУД)
  • 20:10
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 20:40
    NETBUSTERS №17
  • 21:10
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1728
  • 22:10
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 22:40
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "RUDY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:50
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 13:20
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 17:00
    ЖҮДО АГАДИРИЙН ГРАНПРИ ӨДӨР 3
  • 19:20
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #25
  • 21:10
    UFC FIGHT NIGHT КОНДИТ-АЛВЕШ
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

OTV

  • 07:00
    Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Гадалка 2 -р анги / ОАУСК
  • 11:00
    Сонин юу байна
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Тод магнай МУСК
  • 15:00
    ЦДБЭЧ
  • 17:00
    Тунгалаг Тамир 1-р анги МУСК
  • 18:40
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    А тогооч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гадалка 3 -р анги / ОАУСК
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 21:50
    Хангал констракшин үзүүлж байна
  • 22:00
    Ард Аюуш / МУСК/
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Тоглолтын цаг "Хуурын түрлэг" Дундговь аймгаас
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    Баримтат кино "Нэгэн зууны цадиг"
  • 11:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг /
  • 14:00
    Нүүдэлчдийн дунд "Julia Roberts"
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг /
  • 18:00
    МУСК "Тунгалаг тамир" 1,2,3-р анги
  • 22:30
    Тоглолтын цаг "Малчин заяат бүсгүй" Дуучин Ч.Алтантүлхүүр
  • 23:00
    Амрах агшин

Парламент ТВ

  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 11:00
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 11:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Би асууя сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 17:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 20:00
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 20:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 26-р анги
  • 08:15
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 34-р анги
  • 09:05
    "Манан" ОАК 10-р анги
  • 10:20
    "Анхны хайр" ОАК 32-р анги
  • 11:35
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Дурсамж 1997" 1-6-р анги
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 27-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 35-р анги
  • 20:10
    "Манан" ОАК 11-р анги
  • 21:50
    "Анхны хайр" ОАК 33-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 35-р анги
  • 00:05
    "Манан" ОАК 11-р анги
  • 01:25
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 27-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ИНДИАНА - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 САН АНТОНИО - ПОРТЛЭНД (ШУУД)
  • 06:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 АТЛАНТА - ЧИКАГО (ШУУД)
  • 08:00
    NBA ACTION 2739
  • 08:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 Л.А ЛЭЙКЕРС - НЬЮ ЙОРК (ШУУД)
  • 10:30
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:30
    ФИЛАДЕЛЬФИА - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 14:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1730
  • 15:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - НЬЮ ОРЛЕАНС ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 17:30
    ТОРОНТО - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:30
    "РЭД АУЭРБАХ" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #3
  • 20:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:30
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    Наадмын аялгуу
  • 09:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:30
    Бөхбилэг дэвжээ:Арын хангайн түрлэг тоглолт
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Наадмын зочин Монгол Улсын гарьд Ж.Бат-Эрдэнэ
  • 14:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Мөнх Хааны хурд" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хос алдартан" нэвтрүүлэг:Дуучин МУГЖ С.Вандан, Д.Дуламсүрэн
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Ч.Мөнхшүр
  • 19:50
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг Монгол Улсын дархан аварга Г.Өсөхбаяр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Улаанбаатарын үдэш цэнгүүн /Чингисийн талбайгаас шууд/
  • 23:00
    Баяр наадмын ёслолын буудлага /Чингисийн талбайгаас шууд/
  • 23:10
    " Тод магнай" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Ард Аюуш” МУСК
  • 10:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 11:00
    “Алёнушка Эрама 2-ын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Элэгний эм
  • 13:00
    “Долоон бурхан харавдаггүй” МУСК
  • 14:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 15:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” /Цэрэнтогтох/
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Сэрүүн хасын нууц” жүжиг
  • 20:00
    “Амьдай” Эрдэнэбат
  • 21:00
    “Ард Аюуш” МУСК
  • 22:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 23:00
    “Долоон бурхан харавдаггүй” МУСК
  • 00:50
    Эфир хаана

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Зочны цаг
  • 07:20
    “Монгол дууны хит” наадмын тусгай дугаар
  • 07:50
    NTN үзүүлж байна
  • 08:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:40
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 08:55
    NTN үзүүлж байна
  • 09:00
    “Дуутай хуртай наадам” баяр наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 10:30
    “Зууны манлай” баяр наадмын тусгай дугаар
  • 11:30
    NTN үзүүлж байна
  • 11:40
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 12:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр /ШУУД/
  • 12:20
    “Уртын дууны хичээл” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:40
    NTN үзүүлж байна
  • 13:50
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 14:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр /ШУУД/
  • 14:20
    “Тэр жилийн, тэр наадам” наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 15:20
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 16:00
    “Дуурийн ханхүү” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр /ШУУД/
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    “Дуутай, хуртай наадам” баяр наадмын тусгай дугаар
  • 19:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 19:40
    “Уртын дууны хичээл” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    NTN үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    NTN үзүүлж байна
  • 21:20
    “Голф энд кофе” баярын тусгай дугаар
  • 22:20
    “Галайхан”
  • 00:00
    “Тод магнай” МУСК
  • 01:25
    Төрийн дуулал
  • 01:30
    Сайхан амраарай!

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Эх орон" зохиомж
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"Төв цэнгэлдэхээс шууд
  • 10:00
    Орхон аймгийн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан /шууд/
  • 11:00
    Баяр наадмын үйл ажиллагаа /шууд/
  • 12:00
    Орхон аймгийн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан /шууд/
  • 14:00
    Баяр наадмын үйл ажиллагаа /шууд/
  • 18:30
    "ДЭМБЭЭ МЭДЭХ ҮҮ" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ /баяр наадам/
  • 19:30
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 13 анги
  • 21:00
    "НААДМЫН ЯРИЛЦЛАГА" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Голомт" баримтат кино
  • 22:10
    "Гологдсон хүүхэн" МУСК
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 46-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн цаг
  • 13:00
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 1,2,3-р анги
  • 16:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Б.Бат-Эрдэнэ
  • 19:00
    Эх ундарга тоглолт
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 47-р анги
  • 20:45
    Playing love тоглолт
  • 22:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 00:50
    Хөгжмийн цаг
  • 01:05
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГИЙН ТОЙРГЫН ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ХЭНТИЙ ЭБЭГ - АЛТАЙН БАРС SPRITE SUPER LEAGUE CHAMPION GAME -2
  • 12:30
    ХОВД ШОНХОРУУД -АРХАНГАЙ ДАЙЧИД 21 АЙМАГ CHAMPION GAME-2
  • 14:00
    ТЭД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:00
    BRAZIL – PHILIPPIENS MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 16:20
    MONGOLIA – CANADA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 16:40
    RUSSIA – BRAZIL MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 17:00
    CANADA – RUSSIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 17:20
    PHILIPPIENS – MONGOLIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 17:40
    MONGOLIA – RUSSIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 18:00
    CANADA – PHILIPPIENS MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 18:20
    BRAZIL – MONGOLIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 18:40
    CANADA – BRAZIL MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 19:00
    PHILIPPIENS – RUSSIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 19:20
    MONGOLIA – CANADA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 19:40
    PHILIPPIENS – MONGOLIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 20:00
    MONGOLIA – RUSSIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 20:20
    BRAZIL – MONGOLIA MEN C FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 20:40
    MONGOLIA – SERBIA 1/8 FIBA 3X3 2018 WORLD CUP
  • 21:00
    CHANESE TAIPEI – MONGOLIA THE 6TH ASIAN UNIVERSITY BASKERBALL CHAMPIONS
  • 22:30
    MACAU CHINA – MONGOLIA THE 6TH ASIAN UNIVERSITY BASKERBALL CHAMPIONS
  • 00:00
    MNBA ALL STAR 2016 DAY -1

Олон Саналтай

VII/1819:00

Боловсрол ТВ

"Нисдэг зургаан луу" ОАК 1-р анги

VII/1810:05

Боловсрол ТВ

"Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

VII/1807:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр