МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Тоглолтын өмнө
  • 10:00
    “ДАШТ-2018” хагас шигшээ тоглолт /давталт/
  • 13:00
    “Хөдөөгийн баясгалан” Монголын уран сайхны кино
  • 14:15
    “Нар өнжсөн өдөр” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Хариуцлагатай уул уурхайн түүхт Багануур ХК 40 жил
  • 16:00
    Ц.Нацагдорж “Гүн гэрийн гүнж” дуурийн тухай
  • 16:20
    “Гүн гэрийн гүнж” дуурь
  • 18:00
    Үндэсний үйлдвэрлэгч “Unicorn”
  • 18:10
    Монгол уяачийн эрдэм
  • 18:40
    “Ойрад түмэн-2018” ОУ-ын язгуур урлагийн их наадам 1-р хэсэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    “Хүргэн хүү” Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Баяр наадмын тойм
  • 08:40
    Сайн уу Сайнаа ток шоу
  • 10:00
    Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа
  • 11:20
    Өлзийтэй наадам баярын нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 13:30
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Их хайрын зөрөг телеконцерт
  • 15:00
    Нагоя башё
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Тайхар” нэгдэл 11 жил
  • 18:30
    Адууны хийморьтой аялгуу МУСТА дуучин А.Мөнхбат
  • 19:00
    Гүрэн Монгол чинь хүлээнэ
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Сумо тойм
  • 21:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм Хөдөлмөрийн баатар, доктор Ч.Хурц
  • 22:30
    UBS Music хөтөлбөр
  • 23:30
    Моторын дуу Монголын уран сайхны кино
  • 01:30
    Сумо тойм
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 08:30
    "төрийн наадам: тэр жилүүд /алтан фонд/
  • 09:00
    "наадмын тойм"
  • 10:00
    "хоршоо дэрэм" богино хэмжээний кино
  • 11:00
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 39, 40-р анги
  • 11:50
    "морьтон монгол" теле концерт"
  • 12:20
    "аман хуур" монголын уран сайхны кино
  • 13:30
    "галтай саран тамга"телезохиомж /фонд/
  • 14:00
    "янз төгөлдөр" /д.бурмаа муста/
  • 14:30
    "сэтгэлд уяатай наадам" телезохиомж /фонд/
  • 15:00
    "чи бидэн хоёр" телеконцерт /д.хишигбаяр, р.дэлгэрмаа/
  • 16:00
    "хулгар нацаг" телезохиомж /фонд/
  • 16:40
    "сэрэлт" монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 9-р анги
  • 21:10
    "20-р зууны дуунууд"
  • 22:20
    "монгол тулгатаны 100 эрхэм" /му-ын хөдөлмөрийн баатар, геологийн ухааны доктор ч.хурц/
  • 23:50
    "тунгалаг тамир-1" монголын уран сайхны кино
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "тэ жу ён" соак 103,104,105-р анги
  • 12:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    "үндэсний их баяр наадмын хурдан морины тойм -2018"
  • 14:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    мугж бүрнээбаяр - "дэлтэй шувуу" кино концерт
  • 14:30
    "оддын бэсрэг наадам - 2018" 1-р хэсэг
  • 16:00
    "баасан гараг" уск
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "үндэсний их баяр наадмын сур,шагайн тойм - 2018"
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 106-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    karaoke night
  • 23:00
    "анхаар дотор чимээгүй" уск
  • 00:30
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    "Хүрээ Майдар Энэрэл нигүүлсэл" олон улсын симпозиум, 2-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Шарга даага” МУСК /давталт/
  • 11:00
    “Хүрээ Майдар шүтээний нээлтийн равнай” нэвтрүүлэг, 2-р хэсэг
  • 12:00
    “Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 14:00
    “Аладдин” хүүхдийн кино
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    ТВ зар 151918
  • 16:40
    “Та баривчлагдсан” олон ангит УСК, 8-р анги
  • 17:40
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Дэлгэцэнд мөнхөрсөн хүүхэд нас” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Алтан гэрэгэ” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 115.116-р анги
  • 23:10
    “After school club” шоу
  • 00:00
    “Оройн дээд” үндэсний дуулалт жүжиг, 1-р хэсэг
  • 00:40
    “Номхон далайн халимнууд” баримтат кино
  • 01:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үндэсний баялаг" УСК 1-р анги
  • 13:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Үндэсний баялаг" УСК 2-р анги
  • 15:30
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 20:30
    "Миний нүдээр Монгол наадам" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Долоон голт" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    медальтан: ч.дамдиншарав
  • 10:00
    “мосгаз”- 9 оак
  • 10:50
    “жэжүнвон” -9 оак
  • 12:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 13:00
    “сармагчны хаан” уск
  • 15:00
    гайхамшигт дэлгэц: монгол киноны тухай
  • 15:40
    “гарьд магнай” муск
  • 17:30
    медальтан: д.норжмаа
  • 18:00
    “ханагийн мисо шөл” уск
  • 20:00
    “нутгийн ганц ” муск
  • 21:00
    “sbn news” баярын тойм
  • 22:00
    “жэжүнвон” -10 оак
  • 23:20
    “цэц магнай” муск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:05
    “Соёолон насны морьдын уралдаан” /тойм/
  • 06:35
    “Дааганы уралдаан” /тойм/
  • 07:00
    ДАШТ шигшээ тоглот /давталт/
  • 10:05
    “Хүчит бөхийн барилдааны 1-9 ийн даваа” /давталт/
  • 14:45
    Хурдан морьдын уралдаан /6 нас/
  • 18:10
    Цэнгэлийн манлай “МУ-ын Харцага Г.Элбэг”
  • 19:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 57-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:45
    Наадмын тойм
  • 21:25
    “Торгоны зам” баримтат кино /05/
  • 22:00
    Football talk
  • 23:15
    “Эзэн богдын хоёр загал” баримтат УСК
  • 00:55
    ДАШТ шигшээ тоглолт /давталт/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-13, 14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Нарны домог" бүжгэн концерт
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 44-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аман хуур" МУСК
  • 13:25
    "Гайхамшигт дэлгэц" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Сэхүүн салхи" тоглолт
  • 18:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:35
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 45-р анги
  • 20:35
    "Төлбөр тооцооны шинэ эрин Candy Pay" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Хүлгэн хуурын домог" зохиомж
  • 22:15
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 00:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Монголын Үндэсний Кино Урлагийн Академи
  • 09:20
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 39-р анги
  • 10:55
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 40-р анги
  • 13:55
    High trade нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Хөгжлийн нэгдсэн бодлого - Хөрсний бохирдол”
  • 15:00
    “Балгатай овооны тахилга – 2018” Ховд аймгийн Мөст сумаас
  • 16:40
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 18:40
    “High trade” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Ханна” Гоо сайхны эмнэлэг
  • 19:30
    “Хөгжлийн нэгдсэн бодлого - Хөрсний бохирдол”
  • 20:00
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 20:10
    "Атмор ХХК” үзүүлж байна
  • 20:20
    "Ханна” Гоо сайхны эмнэлэг
  • 20:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 41,42-р анги
  • 22:30
    "Хүүгүй ломбард” МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Эртний хөөрөг
  • 07:30
    "Хонины найр" МУСК
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 21-р анги
  • 22:30
    "24" ОАК /season-2/ 16-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-5/ 9-р анги
  • 01:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 02:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 21:00
    "Хүчээ нэгтгэе" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Гарьд магнай " нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Бизнес амжилт"
  • 11:45
    "Дуун аялгуу " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Хайрын гэрч" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Наадмын мэндчилгээ"1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тунгалаг тамир" 2-р анги МУСК
  • 15:15
    "Малчны хотноос" баярын нэвтрүүлэг давталт
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Наадмын мэндчилгээ"1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 17-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:05
    "Их түүхийн жимээр " Амарбаясгалан хийд
  • 20:45
    "Таньруу нүүж явна" МУСК
  • 21:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 22:00
    "Бизнес толь"
  • 22:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Монгол туургатны язгуур урлагийн наадам
  • 09:10
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын хурдан морины ураалдааны тойм.
  • 13:10
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Би ажилдаа хайртай '" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Чойжин ламын сүм музей-110 жилийн ойд зориулав. Шөнийн музей-Color of Mongolia
  • 18:20
    Баримтат кино
  • 19:00
    ' Мөнх тэнгэрийн хүчин дор 2 "МУСК
  • 21:00
    "Би ажилдаа хайртай '" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Сайхан хүмүүс " хөрөг нэвтрүүлэг СГЗ Д.Данзан
  • 21:50
    "Энгийн ахиугаас эрхэмсэг оршихуй' Монгол бүжгийн чуулбар
  • 22:30
    " Мөнх тэнгэрийн хүчин дор 3 "МУСК
  • 00:30
    Чойжин ламын сүм музей-110 жилийн ойд зориулав. Шөнийн музей-Color of Mongolia
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Зүрхний нандин телеконцерт
  • 08:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Адууны хийморьтой аялгуу СТА Дуучин А.Мөнхбат
  • 09:50
    Манай аялгуу Уран сайхны кино
  • 11:10
    Зөв сонголт
  • 11:30
    Дуун тамгатай хүлгүүд тоглолт
  • 13:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Зөв сонголт
  • 16:50
    Морин хуур мину концерт
  • 18:30
    Манай сумын манлай Хэнтий аймгийн Батноров сумаас бэлтгэв
  • 19:30
    Зуу наслаарай
  • 20:20
    Наадмын үдэш...
  • 21:50
    Зөв сонголт
  • 22:10
    Нагоя башё тойм
  • 22:40
    Аман хуур Уран сайхны кино
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 25-р анги /давталт/
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    ”Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 10-р анги /давталт /
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Сарны гөлөг” МУСК /давталт/
  • 13:30
    “Африкийн баян бүрд” баримтат кино
  • 14:00
    “Алтан гэрэгэ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Хайрын наран” теле концерт
  • 15:30
    “Догшин хутаг Данзанравжаа” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 26-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Зүлгэн дэвжээн эзэн” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хунгийн сүүлчийн дуу” МУСК
  • 20:30
    “Энэ цагийн эгэл эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,11-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 08:20
    "Гал тогоо: Парист" УСК
  • 10:10
    "Тристан Изольда хоёр (Tristan + Isolde) УСК
  • 12:10
    "Маргаашийн ирээдүй (Tomorrowland)" УСК
  • 14:20
    "Хүчирхэг шидтэн OZ (Oz the Great and Powerful) УСК
  • 16:30
    "Оддын дайчид (Starship Troopers)" УСК
  • 18:30
    "Арал" ОАК (7,8-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (III.4,5-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (I.20-р анги)
  • 21:30
    "Хүчирхийллийн хот (The City of Violence) УСК
  • 23:30
    "Маргаашийн ирээдүй (Tomorrowland)"
  • 01:30
    "Тристан Изольда хоёр (Tristan + Isolde) УСК
  • 03:30
    "Хүчирхэг шидтэн OZ (Oz the Great and Powerful)
  • 05:30
    "Оддын дайчид (Starship Troopers)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (III.2-5-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 09:00
    "One Piece" Хүчит ертөнц, Зэд, Алт
  • 15:00
    "One Piece" Анимэ 262,263,264-р анги
  • 16:25
    "Хиртэлт" Уран сайхны кино
  • 18:35
    "Харийн зүйл" ОАК 2-р бүлгийн 5-8 -р анги
  • 20:20
    "Үүрийн гэгээ 1,2" Уран сайхны кино
  • 00:25
    "Рик Морти хоёр" 2-р бүлгийн 6-10 -р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Mr.Quiz" show
  • 09:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 22:00
    "Хурмын сюрприз" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:00
    "Аз жаргалын шок" MУСК
  • 12:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 14:25
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 18-р анги
  • 15:15
    "Fairy tail" 56,57-р анги
  • 16:05
    "Single Ladies 1" MУСК
  • 18:10
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Таны сонголт
  • 19:45
    "Хөгжилтэй хүүхэн" УСК
  • 21:45
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 19-р анги
  • 22:35
    "Single Ladies 2" MУСК
  • 00:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 01:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "торгоны хээ-2016" тоглолт
  • 08:15
    "уулын хөх сүүдэр" муск
  • 09:45
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 10:30
    хошин шог
  • 11:30
    "оддын бэсрэг наадам-2018" 2-р хэсэг
  • 13:00
    "бахархал" тоглолт
  • 14:45
    "үндэсний их баяр наадмын хурдан морины тойм -2018"
  • 15:45
    "дуун тамгатай хүлгүүд" тоглолт
  • 17:45
    "долоон бурхан харвадаггүй" муск
  • 20:10
    "үндэсний их баяр наадмын сур,шагайн тойм - 2018"
  • 20:50
    "торгоны хээ-2017" тоглолт
  • 22:30
    "чак" оакино 30-р анги
  • 23:20
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 39, 40- р анги
  • 00:20
    "богд хаан" муск
  • 02:20
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 1,2-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    Даяар дурсагдах аваргууд нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "МУСК"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Авто лайф" нэвтрүүлэг архив
  • 21:30
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 3,4-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 49-р анги /давталт/
  • 10:55
    "Миний сонсож өссөн дуунууд" тоглолт
  • 13:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 15:00
    "Эгшиглэнт аялгуу" ая дууны мэндчилгээ
  • 16:50
    Эерэг зочин
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гэртээ харих зам" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Монголоо дуулъя" тоглолт /Н.Дашдэмбэрэл/
  • 21:35
    "Хөрсний бохирдол" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 50-р анги
  • 23:10
    "Эвийн заяатай нутаг минь" теле концерт
  • 23:40
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Дуулна даа, баярлана даа"
  • 10:00
    "Амьдрал чамд хайртай"
  • 12:00
    "Итгэл" МУСК
  • 13:30
    "Учиртай гурав"
  • 14:30
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 15:00
    "LOL"
  • 15:30
    "Жаргалтай явна даа хоёулаа"
  • 17:00
    "Бүсгүй миний хайр"
  • 17:30
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 19:00
    Монгол наадам: "Мэргэн харваа"
  • 19:15
    Монгол наадам: "Шагайн харваа"
  • 19:30
    Монгол наадам: "Үндэсний гоёл"
  • 20:00
    Хобби: "Даалин урлахуй"
  • 20:30
    "Хатан аялгуу"
  • 21:00
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 21:30
    "Ногоон дарь-эх"-ийн номын өргөөнийхөн
  • 22:00
    "Учиртай гурав"
  • 23:00
    "Аархал"
  • 00:30
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 1.1-6-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 75,76,77-р анги
  • 12:00
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 19-р анги /Эргүүлэг/
  • 12:20
    Da Vinci - "Ницше" 7-8-р анги
  • 12:30
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 14-р хэсэг /Угсардаг тоглоом/
  • 13:00
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 13:25
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 13:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 1.12-р дугаар
  • 14:15
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 53-56-р анги
  • 15:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 1.9-16-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 76,77,78-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 20-р анги /Иссун Боши/
  • 18:50
    Da Vinci - "Ницше" 9-10-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 15-р хэсэг /Видео тоглоом/
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 19:55
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 40-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Адуучин” нэвтрүүлэг /Завхан аймгаас бэлтгэв/
  • 09:50
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 /торгон агшин/
  • 10:00
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Соёолон насны морьдын уралдаан /давталт/
  • 10:40
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Монгол эмээл
  • 11:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний хагас шигшээ тоглолт
  • 14:00
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Зуны гурван агшин
  • 14:20
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний хагас шигшээ тоглолт
  • 17:15
    Тулгар төрийн 2227 их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын Дааганы уралдаан /давталт/
  • 17:45
    “Дөрвөн бэрх” БНСУ-аас бэлтгэв
  • 19:05
    Generation with music /Мagnolian/
  • 19:30
    “Манлайн баясгалан” Монгол улсын начин Дашдуламын Багахүү
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    “Зогсошгүй” хөрөг /Жүжигчин Б.Амарсайхан/
  • 22:05
    “Адуучин” нэвтрүүлэг Ховд аймгийн Алтай сумаас бэлтгэв

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Очирваань гэрэлтэх цагаар
  • 09:30
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 10:40
    "Аргагүй хурдан Ажнай" Тоглолт
  • 12:10
    Тоглолт
  • 12:30
    "Морь буусан шагай" Тоглолт
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "Монгол киноны алтан дурсамж" Тод магнай
  • 14:40
    "Тод магнай" МУСК
  • 16:20
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Үндэсний их баяр наадамд зориулсан Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан"
  • 19:00
    "Их замын тоос" /Г.Лхагважав МУ-ын онц тээвэрчин, Осолгүй манлай жолооч/ Давталт
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Өв соёл наадам" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Л.Цогзолмаа/
  • 21:00
    "Наадмын тойм"
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж" Цэц магнай
  • 22:00
    "Цэц магнай" МУСК
  • 23:40
    Ардын аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 04
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 250
  • 12:00
    “Гайхамшигт адуу” баримтат кино
  • 12:55
    Баяжих реклам
  • 13:00
    Олон улсын монголч эрдэмтдийн 11-р их хурал
  • 16:00
    “Өдрийн оддын зүгт” уран сайхны кино
  • 17:20
    “Алтан бөмбөрцөг” баримтат кино. Араб
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “33 метр/кв” УСК 15,16
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    Баяжих реклам
  • 20:00
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 05
  • 20:50
    “Комментатор” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Зоосны үзэсгэлэн
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛАЙПЦИГ-ЗЕНИТ ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 11:00
    БОРУССИА.Д-ЗАЛЬЦБУРГ ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 13:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 14:30
    ЗЕНИТ-ЛАЙПЦИГ ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 16:30
    ЗАЛЬЦБУРГ-БОРУССИА.Д ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - РҮҮД ВАН НИСТЕЛРОЙ
  • 19:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-23
  • 19:30
    NETBUSTERS №35
  • 20:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - БРАЗИЛИЙН ШИГШЭЭ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №3
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №21
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №5
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    SPORTMAX №15
  • 09:30
    RED BULL ENERGY TIME №18
  • 10:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1311
  • 14:00
    UFC 226 МИОЧИЧ-КОРМЬЕР
  • 17:00
    "THAT SUGAR FILM" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 986
  • 21:00
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ
  • 09:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ГУРВЫН ДАВАА
  • 11:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ДӨРВИЙН ДАВАА
  • 12:50
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ТАВЫН ДАВАА
  • 13:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ЗУРГААГИЙН ДАВАА
  • 14:10
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ДОЛООГИЙН ДАВАА
  • 14:50
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ НАЙМЫН ДАВАА
  • 15:40
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ЕСИЙН ДАВАА
  • 16:10
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ
  • 16:40
    RED BULL ENERGY TIME №18
  • 17:10
    NETBUSTERS №19
  • 17:40
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:10
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 21:40
    ZACH LAVINE - THE RETURN БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №21
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 23:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-23

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "WHITE MAN CAN'T JUMP" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:10
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО
  • 13:50
    ONE FC HEROES OF HONOR
  • 16:40
    MUAYTHAI WORLD CLASS #6
  • 19:10
    ULTIMATE FIGHTER #7
  • 20:00
    ONE FC PURSUIT OF POWER ( ШУУД )
  • 23:00
    ULTIMATE FIGHTER #8
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

OTV

  • 07:00
    Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    А тогооч нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гадалка 4 -р анги / ОАУСК
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Гарьд магнай
  • 15:00
    ЦДБЭЧ
  • 17:00
    Тунгалаг Тамир 3-р МУСК
  • 18:40
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    А тогооч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гадалка 5 -р анги / ОАУСК
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 21:50
    Хангал констракшин үзүүлж байна
  • 22:00
    Ичээнд нь / МУСК/
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Тоглолтын цаг "Зүрхэн нутаг" Дуучин Б.Болдбаатар
  • 10:00
    МУСК "Мөнх тэнгэрийн хүчин доор" 1,2,3-р анги
  • 13:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 14:00
    Говьсүмбэр аймгийн Шивээговь сумын баяр наадам
  • 18:00
    Баримтат кино "Манай зохиолчид"
  • 19:00
    Хэнтий аймаг Гал шар сумаас "Гал шар адууны баяр"
  • 22:30
    МУСК "Гийнгоо"
  • 01:00
    Амрах агшин

Парламент ТВ

  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 11:00
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 11:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Би асууя сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 17:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 20:00
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 20:30
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 28-р анги
  • 08:15
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 36-р анги
  • 09:05
    "Манан" ОАК 12-р анги
  • 10:20
    "Анхны хайр" ОАК 34-р анги
  • 11:35
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Дурсамж 1997" төгсгөлийн 13-16-р анги
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 29-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 37-р анги
  • 20:10
    "Манан" ОАК 13-р анги
  • 21:50
    "Анхны хайр" ОАК 35-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 37-р анги
  • 00:05
    "Манан" ОАК 13-р анги
  • 01:20
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 29-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 06:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 08:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 10:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1732
  • 13:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:00
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 17:00
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    RED BULL ENERGY TIME №18
  • 19:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 20:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:00
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    WNBA ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ #4

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Адууны хийморьтой наадам Б.Батболд
  • 09:00
    "Хос алдартан" нэвтрүүлэг:Дуучин МУГЖ С.Вандан, Д.Дуламсүрэн
  • 10:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:25
    "Бух ноололдоон" баримтат кино
  • 11:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 11:10
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Мөнх Хааны хурд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Хонгорхон эжий минь" Мөрөөдлйин театр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Наадгай" Монголын уламжлалт тоглоом наадгайн тухай нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Ч.Мөнхшүр
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Ингэхгээд байсан юм" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо” МУСК
  • 10:40
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 10:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 11:00
    “Эльдорада руу аялсан нь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Элэгний эм /Караоке/
  • 13:00
    “Ану хатан” МУСК
  • 15:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” /Дагвадорж/
  • 17:30
    “Тэр чинь би ” жүжиг
  • 19:30
    “Амьдай” Хүрэлбаатар
  • 20:40
    “Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо” МУСК
  • 21:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 22:00
    “Ану хатан” МУСК
  • 00:40
    Эфир хаана

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Зочны цаг
  • 07:20
    “Монгол дууны хит”
  • 07:50
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    Баяр наадмын хөтөлбөр
  • 08:50
    NTN үзүүлж байна
  • 09:00
    “Дуутай хуртай наадам” наадмын тусгай дугаар
  • 10:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 10:40
    “Зууны манлай” баяр наадмын тусгай дугаар
  • 11:40
    “Уртын дууны хичээл” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 12:10
    NTN үзүүлж байна
  • 12:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:40
    “Дэлхийн Монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:55
    NTN үзүүлж байна
  • 14:00
    “Мөнх тэнгэрийн хүчин дор” МУСК I анги
  • 15:30
    NTN үзүүлж байна
  • 15:40
    Зочны цаг
  • 16:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 16:40
    Бизнесийн цаг
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр /ШУУД/
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    Зочны цаг
  • 18:20
    “Дуутай хуртай наадам” баяр наадмын хөтөлбар
  • 19:20
    NTN үзүүлж байна
  • 19:30
    “Зууны манлай” баяр наадмын тусгай дугаар
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    NTN үзүүлж байна
  • 21:20
    “Голф энд кофе” баярын тусгай дугаар
  • 22:20
    “Мөнх тэнгэрийн хүчин дор” МУСК II, III анги
  • 00:40
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 01:20
    Төрийн дуулал
  • 01:25
    Сайхан амраарай!

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:20
    "Тулаанч" хүүхэлдэйн кино 1-4 анги
  • 09:40
    "Амьдралд стресс хэрэггүй" тоглолт
  • 11:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 14 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" Орхон аймгийн баяр наадмын тойм
  • 12:40
    Өнөөдрийн зурхай Манай дэлгэцнээ
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК +14
  • 14:40
    Фото мэдээлэл
  • 14:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "Тулаанч" хүүхэлдэйн кино 5-8 анги
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" Орхон аймгийн баяр наадмын тойм
  • 18:40
    Фото мэдээлэл
  • 18:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 15 анги
  • 21:00
    Дуурсагдах алдрын эзэд
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Алимны байшингийн дүрэм" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 48-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн цаг
  • 11:50
    Адуутай намар тоглолт
  • 13:00
    Ардын элч МУСК
  • 14:20
    Хонины найр МУСК
  • 16:00
    Хөгжмийн цаг
  • 17:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 19:00
    Хөгжмийн цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 49-р анги
  • 20:45
    100 чухал сэдэв Эрдэнэт
  • 21:45
    Аравт МУСК
  • 23:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ-2018 ТОЙРГЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 11:00
    АЛТАЙН БАРС – ХЭНТИЙ ЭБЭГ SPRITE SUPER LEAGUE CHAMPION GAME –3
  • 12:30
    АРХАНГАЙ ДАЙЧИД – ХОВД ШОНХОРУУД 21 АЙМАГ CHAMPION GAME-3
  • 14:00
    АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА – SBL ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД GAME-1 ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 15:30
    АРХАНГАЙ АЛТАН ДОРНОДЫН ДАЙЧИД – ХОВД МОН-АЛТИУС GAME-1 MNBA ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 17:00
    KHOVD – CHANGZHO FIBA 3X3 HUAIAN CHALLENGER
  • 17:20
    NOVI SAD – KHOVD FIBA 3X3 HUAIAN CHALLENGER
  • 17:40
    ULAANBAATAR – HUISHAN FIBA 3X3 HUAIAN CHALLENGER
  • 18:00
    BELGRADE – ULAANBAATAR FIBA 3X3 HUAIAN CHALLENGER
  • 18:20
    LIMAN – ULAANBAATAR FIBA 3X3 HUAIAN CHALLENGER
  • 18:40
    KHOVD – LJUBLJANAEAST – KHOVD FIBA 3X3 HUAIAN CHALLENGER
  • 19:00
    БАХАРХАЛ 3X3 MONGOLIAN TEAM НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    SBL ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД- АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА GAME-2 ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 21:30
    ХОВД МОН-АЛТИУС- АРХАНГАЙ АЛТАН ДОРНОДЫН ДАЙЧИД GAME-2 MNBA ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 23:00
    BERLIN CUP НЭВТРҮҮЛЭГ

Олон Саналтай

VII/1819:00

Боловсрол ТВ

"Нисдэг зургаан луу" ОАК 1-р анги

VII/1810:05

Боловсрол ТВ

"Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

VII/1807:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр