МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Тоглолтын өмнө/давталт/
  • 10:00
    “ДАШТ-2018” хагас шигшээ тоглолт /давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн агшин
  • 13:20
    “Моторын дуу ” Уран сайхны кино
  • 15:20
    Үндэсний их баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм
  • 16:50
    “MNB Music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 17:35
    Үндэсний үйлдвэрлэгч “Unicorn”
  • 17:45
    “Ойрад түмэн-2018” ОУ-ын язгуур урлагийн их наадам 2-р хэсэг
  • 18:45
    “Ялагдашгүй 11” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 22:00
    “ДАШТ-2018” Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Амьдрал хайр кино концерт
  • 08:30
    Сумо тойм
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    “Монголын хүүхдүүд” үндэсний урлагийн их наадмын нэгдсэн тоглолт
  • 11:00
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 11:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:35
    Perfect Dance- нэвтрүүлгийн Ялагч тодруулах шоу тоглолт
  • 13:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:40
    Хубилай хаан хувилгаан салхи Баримтат кино
  • 14:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:00
    Нагоя башё
  • 17:00
    Супер спорт
  • 17:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:40
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 18:20
    UBS Music хөтөлбөр
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Ирээдүйн ногоон технологи
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:40
    Сумо тойм
  • 21:10
    Баруун т@рхи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 22:10
    Улаанбаатарын үдэш баярын цэнгүүн – Давталт
  • 00:40
    City Night Шөнийн хөтөлбөр
  • 01:40
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 09:00
    "20-р зууны дуунууд"
  • 10:10
    "алтан боломж"
  • 10:40
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 41, 42-р анги
  • 11:30
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 9-р анги
  • 12:40
    "монгол тулгатаны 100 эрхэм" /му-ын хөдөлмөрийн баатар, геологийн ухааны доктор ч.хурц/
  • 14:10
    "төрийн наадам: тэр жилүүд /алтан фонд/
  • 14:50
    "тунгалаг тамир-1" монголын уран сайхны кино
  • 16:30
    "нүнжиг" телезохиомж /фонд/
  • 17:00
    "монгол туургатны аялгуу" концерт
  • 17:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 43, 44-р анги
  • 18:25
    "эрхэм уяач" /фонд/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 10-р анги
  • 21:10
    "тархины фитнесс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "тунгалаг тамир-2" монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:15
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "тэ жу ён" соак 106-р анги
  • 10:30
    "үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн тойм -2018"
  • 11:30
    business news
  • 11:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    оддын бэсрэг наадам - 2018 - 2-р хэсэг
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "зүүдний цэнхэр уянга" тоглолт /муста г.алтанцэцэг/
  • 15:10
    "boyka undisputed 4" уск
  • 16:40
    business news
  • 16:45
    хошин шог
  • 17:15
    эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 107-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "хүйсийн дайн" уск
  • 00:30
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Хүрээ Майдар Энэрэл нигүүлсэл" олон улсын симпозиум, 3-р хэсэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Дуулиан” олон ангит УСК,115,116-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Хуй Бу” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Зүүн бүсийн хурд 2018 наадам” / Хөвсгөл аймгийн Рашаант сумын дээд гурван насны хурдан морины уралдаан /
  • 16:30
    “Тата тунга” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Наргиантай наадам” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК, төгсгөлийн 117,118 -р анги
  • 23:30
    “Оройн дээд” үндэсний дуулалт жүжиг ,2-р хэсэг
  • 01:00
    “Ан амьтдын нууцаас” баримтат кино
  • 01:50
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:30
    Спорт энэ өдөр
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 04:30
    “Ариун газрууд” баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Энтони Бурден-Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    “Who is he" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Долоон голт" УСК
  • 15:30
    "VIP Тодруулга" ярилцлага
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 21:10
    "Миний нүдээр Монгол наадам" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Аз жаргалтай төгсгөх тушаал" УСК
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “sbn news” баярын тойм
  • 09:00
    “аман хуур” муск
  • 10:00
    “монгол тулгатны 100 эрхэм”- ч.хурц
  • 12:10
    “мосгаз” 6,7 оак
  • 13:50
    хөгжмийн агшин
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “мосгаз” 8,9 оак
  • 16:10
    “монгал товчоон” – н.наранбаатар
  • 17:30
    “говийн зэрэглээ” муск
  • 19:10
    наадмын ертөнц: хүндэт харуул
  • 19:50
    “автомата” уск
  • 21:50
    “сармагчны хаан” уск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:05
    “Мажиг аа багш” баримтат кино
  • 07:00
    “Сүүлчийн шөнө” МУСК
  • 08:40
    Нийслэл хөтөч
  • 09:10
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг №3
  • 10:00
    ДАШТ шигшээ тоглолт /давталт/
  • 13:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 14:25
    ДАШТ шигшээ тоглолт /давталт/
  • 16:55
    “Шарга даага” МУСК
  • 18:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:10
    “Торгоны зам” баримтат кино /08/
  • 19:35
    “Наран ургахыг хүлээхгүй” МУСК
  • 20:50
    ДАШТ тоглолтын өмнө /шууд/
  • 21:55
    ДАШТ Хүрэл медаль /шууд/
  • 01:10
    “Муушгийг таван гар тоглох албагүй” МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-15, 16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Сэхүүн салхи" тоглолт
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 45-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 13:20
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хүлээсэн учрал" тоглолт /дуучин Б. Маралжингоо/
  • 18:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:35
    Голомт банк -/Дэлхийн анхны санхүүгийн хууль/
  • 18:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 46-р анги
  • 20:40
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг финалын тоглолт
  • 22:45
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 00:30
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 09:20
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 37-р анги
  • 10:55
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 38, 39-р анги
  • 14:30
    “Дэлхийн боловсрол Монголд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хөвсгөл аймгийн зүүн бүс -2018” Рашаант сумаас
  • 16:40
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 18:40
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:50
    "АТМОР ХХК" үзүүлж байна
  • 19:00
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “High trade” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 20:20
    "АТМОР ХХК" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 40-р анги
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд” нэврүүлэг
  • 22:00
    “Дэлхийн боловсрол Монголд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 07:20
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 13-р хэсэг
  • 12:30
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 22-р анги
  • 22:30
    "Моторын дуу" МУСК
  • 00:20
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Их түүхийн жимээр " Амарбаясгалан хийд
  • 10:10
    "Малчны хотноос" баярын нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Таньруу нүүж явна" МУСК
  • 12:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Тунгалаг тамир 3-р анги " МУСК
  • 16:25
    "Бизнес амжилт"
  • 17:05
    "Хошин шог"
  • 17:30
    "Сударын чуулган" танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Салхи татуулсан хүлгийн эзэн " баярын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Их түүхийн жимээр"танин мэдхүй нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:55
    "Сүлдэт багнын дэрэгдээс" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК
  • 23:45
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "Энгийн ахиугаас эрхэмсэг оршихуй' Монгол бүжгийн чуулбар
  • 07:00
    “Хан хүү нь аль нь вэ “ МУСК
  • 09:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сайхан хүмүүс " хөрөг нэвтрүүлэг СГЗ Д.Данзан
  • 10:40
    "Би ажилдаа хайртай '" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эрүүл амьдрал' нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Чойжин ламын сүм музей-110 жилийн ойд зориулав. Шөнийн музей-Color of Mongolia
  • 12:00
    Хошин шог
  • 13:00
    Таны сонголт
  • 13:30
    “Сайхан хүмүүс” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн баяр наадмын хурдан морины ураалдааны тойм.
  • 20:00
    "Солонготой наадам" наадам теле зохиомж.Ч.Лодойдамбын зохиолоос сэдэвлэн бүтээв.
  • 20:40
    " Гийнгоо "МУСК
  • 22:00
    “Нүнжигтэй Монгол” СТА Э.Төрмандах
  • 00:00
    Хошин шог
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Хатан аялгуу телеконцерт
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 09:50
    Амжилтын үндэс
  • 10:20
    Нагоя башё тойм
  • 11:00
    Үндэсний их баяр наадмын нээлт /Давталт/
  • 12:20
    Зуу наслаарай
  • 13:30
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Амжилтын үндэс
  • 16:30
    Зөв сонголт
  • 17:00
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 17:10
    Аяллын тойрог
  • 18:00
    Дээлтэй Монгол наадам
  • 19:10
    Азарганы уралдаан /Давталт/
  • 20:00
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:20
    Нагоя башё тойм
  • 21:50
    Үер Уран сайхны кино
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Амжилтын үндэс
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 26-р анги
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,11-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:40
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 25-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Галын хүч” баримтат кино
  • 13:00
    “Хунгийн сүүлчийн дуу” МУСК /давталт/
  • 14:30
    “Бороотой наадам” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Хойморт орших хөдөө нутаг “ нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 16:40
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 26-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК
  • 20:30
    “Эх орон сумаас эхлэнэ” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,12-р анги
  • 22:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Амьдрал хайр“ теле концерт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Хүчирхийллийн хот (The City of Violence) УСК
  • 10:40
    "Гал тогоо: Парист" УСК
  • 12:30
    "Хөөрхөн хүүхэн (Pretty Woman)
  • 14:40
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК
  • 16:30
    "Гэлэнмаа нар 2(Sister Act 2: Back in the Habit )" УСК
  • 18:30
    "Нүүргүй хүн (Face/Off)" УСК
  • 21:30
    "Хязгааргүй хурд (Need For Speed)" УСК
  • 00:10
    "Хөөрхөн хүүхэн (Pretty Woman)
  • 02:10
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК
  • 03:50
    "Гэлэнмаа нар 2(Sister Act 2: Back in the Habit )" УСК
  • 05:40
    "Нүүргүй хүн (Face/Off)" УСК
  • 07:50
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (III.3-5-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    Нийтийн дуучдын тоглолт
  • 10:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 3,4,5-р анги
  • 12:20
    Торго - Haute Couture-2016
  • 13:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 6-10-р анги
  • 15:20
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 13,14-р анги
  • 17:10
    Амжилтын үндэс
  • 17:40
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 18:25
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн шагналт, УГЗ кино найруулагч Б.Балжинням
  • 19:15
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:35
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:40
    "Эрин зууны шастир" Богд хааны ордон музей
  • 20:20
    "Оne piece" 838-р анги
  • 20:50
    "Монгол брэндийн эрэлд" И-Март-Фермерүүдийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:05
    Нэрийн хуудас
  • 21:15
    "Life Style" Уран дархан Ч.Далайжаргал
  • 21:40
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 13,14-р анги
  • 23:35
    "Рик Морти хоёр" 3-р бүлгийн 1-5 -р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    "Хурмын сюрприз" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    Syndicate talk
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 21:10
    VTV LIVE CONCERT
  • 21:40
    "Богд" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Spider Man" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:25
    "Fairy tail" 56,57-р анги
  • 10:15
    "Драгон балл Z- 1 " хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "Хөгжилтэй хүүхэн" УСК
  • 13:30
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 19-р анги
  • 14:20
    "Fairy tail" 58,59-р анги
  • 15:10
    "ХХ-Р ЗУУН" Баримтат нэвтрүүлэг 5
  • 16:30
    "Драгон балл Z- 1 " хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Single Ladies 2" MУСК
  • 19:55
    Таны сонголт
  • 20:30
    "Генерал бид хоёр" 49-р анги
  • 21:30
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 20-р анги
  • 22:20
    "Хайрлахын цаана" МУСК
  • 00:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:20
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    рок поп дууны цаг
  • 08:00
    "малчин ааваа магтан дуулъя" тоглолт
  • 10:00
    хошин шог
  • 10:30
    "зүүдний цэнхэр уянга" тоглолт /муста г.алтанцэцэг/
  • 12:30
    "үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн тойм -2018"
  • 13:30
    "амьдралын зураг" тоглолт
  • 15:30
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 16:30
    "тэнгэрийн хүү" муск
  • 18:20
    "чак" оакино 26, 27-р анги
  • 20:00
    "karaoke night" баярын дугаар
  • 20:50
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 35, 36- р анги
  • 21:50
    "маш нууц" муск
  • 23:50
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Авто лайф" нэвтрүүлэг архив
  • 11:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 3,4-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "МУСК"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:45
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Эргэн дурсахуй" нэвтрүүлэг архив
  • 21:30
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 5,6-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Монголоо дуулъя" тоглолт /Н.Дашдэмбэрэл/
  • 11:05
    "Мөрөөдлийг хамтдаа бүтээе" Их Засаг ОУИС
  • 12:00
    "Хөрсний бохирдол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:40
    "Миний ээж хөөрхөн" тоглолт /О.Гансувд/
  • 14:40
    "Миний эрдэнэ" ОАК 46,47-р анги /давталт/
  • 16:30
    Эерэг зочин
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Mонгол тулгатны 100 эрхэм
  • 22:00
    "Механик-Амилалт" УСК
  • 23:55
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Хайрын бэлэг"
  • 10:30
    "Ардын дуундаа жаргалтай"
  • 12:00
    "Зүрхэнд шивнэсэн үг" МУСК
  • 14:00
    "Учиртай гурав"
  • 15:00
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 15:30
    "Аз жаргалын цэцэг"
  • 17:00
    "Учрал холын чамтайгаа"
  • 17:30
    "Аргагүй амраг"
  • 19:00
    "Орос нутгийн дуулал"
  • 20:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 21:30
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 51-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: "Als wir traumten"
  • 01:30
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 38-р дугаар
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 11:00
    "Петер пэн" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 12:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.29-36-р анги
  • 13:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 39-р дугаар
  • 14:00
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 69-73-р анги
  • 14:50
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 16-17-18-р анги
  • 15:25
    Da Vinci - "Ницше" 1-5-р анги
  • 15:45
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 16:10
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Хараач янзтай" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 16:45
    Da Vinci - "Aртзүүка" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 17:15
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг 4-2-р хэсэг
  • 17:45
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 17:55
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.37-44-р анги
  • 19:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.5-6-7-р анги
  • 20:30
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 33-36-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 40-р дугаар
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Generation with music /Мagnolian/
  • 09:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:30
    “Нар өнжсөн өдөр” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:40
    “Дөрвөн бэрх” БНСУ-аас бэлтгэв
  • 13:00
    Явлаа, ирлээ
  • 13:20
    “Зогсошгүй” хөрөг /Жүжигчин Б.Амарсайхан/
  • 14:05
    Монгол уяачийн эрдэм
  • 14:35
    “Ойрад түмэн-2018” ОУ-ыг язгуур урлагийн их наадам 1-р хэсэг
  • 15:30
    “Би Монгол хүү” баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний онцлох тоглолт
  • 18:10
    Нар зөвийн эх орон
  • 18:30
    Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны тойм
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үндэсний их баяр наадмын сурын харвааны тойм
  • 22:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт-шууд

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Үндэсний их баяр наадамд зориулсан Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан"
  • 10:40
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 11:10
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 12:20
    "Найр наадмын хоймор" Тоглолт
  • 13:00
    "Наадмын тойм"
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    Дэлхийд цуутай Монгол
  • 14:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 14:45
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "100 Насалсан ээждээ" Тоглолт /1-р хэсэг/
  • 16:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Д.Чойжамц/
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Улсын наадмын бөхийн тойм"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Монгол дархан нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Төв аймгийн Заамар сумын 95 жилийн ойн баяр наадам
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:25
    "Хатанбаатар-02" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 05
  • 11:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Зоосны үзэсгэлэн
  • 12:30
    “Комментатор” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “33 метр/кв” УСК 15,16
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:30
    “Ургамлын далд амьдрал” баримтат кино 02
  • 15:00
    “Бага хуралдай” номын нээлт
  • 16:40
    “Есения” уран сайхны кино
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монгол дуу
  • 19:00
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:30
    “Боб Роустай зураг зурья” хичээл
  • 20:00
    “Эдгэрэл” баримтат кино
  • 21:00
    “Хөвсгөлийн хөгжмийн зохоилчид” хүндэтгэлийн тоглолт
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛАЙПЦИГ-МАРСЕЛЬ ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 11:00
    АРСЕНАЛ-ЦСКА ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 13:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-22
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №4
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 14:30
    МАРСЕЛЬ-ЛАЙПЦИГ ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 16:30
    ЦСКА-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД СИМАН
  • 19:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-23
  • 19:30
    NETBUSTERS №36
  • 20:00
    PL WORLD №12
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖОРЖ ВЕА
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №5
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТҮС
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №21
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №6
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 986
  • 14:00
    "THE TWO ESCOBARS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    SPORTMAX №14
  • 16:30
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №22
  • 17:00
    "WIIL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 19:30
    "PUMPING IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №22
  • 21:30
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 22:00
    "RUN, FATBOY, RUN" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ
  • 09:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ НЭГИЙН ДАВАА
  • 13:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ХОЁРЫН ДАВАА
  • 16:20
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ГУРВЫН ДАВАА
  • 18:20
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ДӨРВИЙН ДАВАА
  • 19:40
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ТАВЫН ДАВАА
  • 20:20
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ЗУРГААГИЙН ДАВАА
  • 21:00
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ДОЛООГИЙН ДАВАА
  • 21:40
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ НАЙМЫН ДАВАА
  • 22:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ЕСИЙН ДАВАА
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-23
  • 23:30
    PL WORLD - ПРЕМЬЕР ЛИГ АНУ-Д

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "NORTH FACE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:10
    UFC FIGHT NIGHT МИР-ДАФФИ
  • 13:50
    UFC FIGHT NIGHT ОВЕРИЙМ-АРЛОВСКИ
  • 16:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-ЛЭЙТЕС
  • 18:40
    WWE RAW 1311
  • 20:40
    UFC FIGHT NIGHT ДИЛЛАШОУ-БАРАО
  • 22:40
    ULTIMATE FIGHTER #9
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

OTV

  • 07:00
    Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Кинон дунд
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Ичээнд нь / МУСК/
  • 15:00
    Гадалка 1,2 -р анги / ОАУСК
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 19:00
    А тогооч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Тайзны ард
  • 21:00
    Хориотой загвар нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Суварган цэнхэр уулс МУСК
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Баримтат кино "Урлагийн их наадам"
  • 09:00
    МУСК "Ховор хүмүүс"
  • 10:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:00
    МУСК "Аман хуур"
  • 12:00
    Хот айл Увс аймаг Сагил сумаас 1-р хэсэг
  • 12:30
    Хот айл Увс аймаг Сагил сумаас 2-р хэсэг
  • 13:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 13:30
    МУСК "Мандах нарны туяа" 1,2-р анги
  • 16:00
    Чойрын Богд хайрханы тахилга "МУ-ын хошой аврага малчин Г.Майнбаярын цолны мялаалга наадам"
  • 18:00
    Хот айл Увс аймаг Ховд сумаас
  • 18:30
    Хот айл Увс аймаг Түргэн сумаас
  • 19:00
    Төв аймгийн Батсүмбэр сумын Үдлэг 4-р багийн баяр наадам
  • 20:30
    Баримтат кино "Уртын дуу"
  • 21:00
    МУСК "Ичээнд нь"
  • 23:00
    Амрах агшин

Парламент ТВ

  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 12:00
    Олноо өргөгдсөн төр нэвтрүүлэг
  • 13:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 14:00
    Хотын хөгжлийн тойм нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Амны хишиг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Байр суурь нэвтрүүлэг
  • 15:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 17:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 19:10
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 19:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 20:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК 27, 28-р анги
  • 09:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 33-35-р анги
  • 12:00
    "Анхны хайр" ОАК 33, 34-р анги
  • 14:25
    "Манан" ОАК 11, 12-р анги
  • 16:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК төгсгөлийн 30-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 38-р анги
  • 20:10
    "Манан" ОАК 14-р анги
  • 21:50
    "Анхны хайр" ОАК 36-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 38-р анги
  • 00:05
    "Манан" ОАК 14-р анги
  • 01:20
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК төгсгөлийн 30-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 04:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 06:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 08:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 10:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД)
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 13:30
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:20
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 16:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:30
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    "IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #6

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хийморь далласан аялгуу МУГЖ Л.Болдбаатар
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Морин хуур Талын бүжиг-2015
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 13:20
    Хөгжмийн завмарлага
  • 13:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Близ" мөрөөдлийн театр
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Спортын цуурай " нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 59-р анги
  • 22:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Микроны босс"МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Хатанбаатар -1” МУСК
  • 10:30
    Элэгний эм
  • 11:00
    “Леогийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 12:40
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 12:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 13:00
    “Үргээлэг-1” МУСК
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” /Даваажаргал/
  • 18:20
    “Цаг өөр болжээ” жүжиг
  • 20:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:30
    “Хатанбаатар -1” МУСК
  • 22:00
    “Үргээлэг-1” МУСК
  • 23:40
    Кино миний амьдрал
  • 00:00
    Эфир хаана

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Баримтат кино /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 08:05
    NTN телевизийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    NTN үзүүлж байна
  • 09:00
    Хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хөдөөгийн баясгалан” МУСК
  • 12:10
    NTN үзүүлж байна
  • 12:20
    “Голф энд кофе” баярын тусгай дугаар
  • 13:20
    Баримтат кино
  • 14:30
    Face to Face
  • 15:20
    NTN үзүүлж байна
  • 15:30
    “Галайхан”
  • 17:10
    NTN үзүүлж байна
  • 17:20
    Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Уртын дууны хичээл”
  • 18:15
    “Дэлхийн Монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Баримтат кино /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 19:30
    “Дуутай хуртай наадам” баяр наадмын хөтөлбөр
  • 20:30
    NTN телевизийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    NTN үзүүлж байна
  • 21:20
    “Хөдөөгийн баясгалан”МУСК
  • 22:30
    Хөгжмийн цаг
  • 23:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 00:10
    NTN үзүүлж байна
  • 00:15
    Төрийн дуулал
  • 00:20
    Сайхан амраарай!

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "Тулаанч" хүүхэлдэйн кино 5-8 анги
  • 09:00
    "Мөрөөдлийн театр" тоглолт
  • 11:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 15 анги
  • 12:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Өнөөдөр манай дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 14:10
    "Алимны байшингийн дүрэм" УСК+14
  • 16:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:30
    "Тулаанч" хүүхэлдэйн кино 5-8 анги
  • 18:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Фото мэдээлэл
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 16 анги
  • 21:00
    "Монгол айл" цуврал баримтат кино
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "Мөнгөний 2 тал" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эфир хаах

Global TV

  • 07:00
    Хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Аравт МУСК
  • 09:32
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 49-р анги
  • 10:50
    Гэгээ билээ би
  • 11:10
    100 чухал сэдэв Эрдэнэт
  • 12:10
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 13:30
    Таньруу нүүж явна МУСК
  • 15:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 18:00
    Хөгжмийн цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 50-р анги
  • 20:45
    Хөгжмийн цаг
  • 22:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 00:40
    Хөгжмийн цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ-2018 ТОЙРГЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 11:00
    БИД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 13:30
    ULAANBAATAR – LENINGRAD WUXI CHALLENGER FIBA 3X3
  • 13:50
    MOSCOW- ULAANBAATAR WUXI CHALLENGER FIBA 3X3
  • 14:10
    KHOVD – HUBEI WUXI CHALLENGER FIBA 3X3
  • 14:30
    NOVI SAD – KHOVD WUXI CHALLENGER FIBA 3X3
  • 14:50
    KHOVD – MOSCOW WUXI CHALLENGER FIBA 3X3
  • 15:10
    LIMAN – KHOVD WUXI CHALLENGER FIBA 3X3
  • 15:30
    CONGPA – ULAANBAATAR GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 15:50
    AMSTERDAM – ULAANBAATAR GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 16:10
    PRINCETON – ULAANBAATAR GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 16:30
    KHOVD – TOKYO GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 16:50
    MOSCOW – KHOVD GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 17:10
    BELGRADE – KHOVD GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 17:30
    SASKATOON – KHOVD GOYANG CHALLENGER FIBA 3X3
  • 17:50
    БАХАРХАЛ 3X3 MONGOLIAN TEAM НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:00
    АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА – SBL ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД GAME-3 ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 20:30
    АРХАНГАЙ АЛТАН ДОРНОДЫН ДАЙЧИД – ХОВД МОН-АЛТИУС GAME-3 MNBA ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 22:00
    MNBA СУПЕР ДЭЭД ЛИГ – ALL STAR 2016 DAY -2

Олон Саналтай

VII/1819:00

Боловсрол ТВ

"Нисдэг зургаан луу" ОАК 1-р анги

VII/1810:05

Боловсрол ТВ

"Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

VII/1807:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр