МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Тоглолтын өмнө /давталт/
  • 10:00
    “ДАШТ-2018” Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт/давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн агшин
  • 13:20
    Үндэсний их баяр наадмын сурын харвааны тойм
  • 14:20
    “Хүний сайхан сэтгэл” Монголын уран сайхны кино
  • 16:00
    Хөгжмийн агшин
  • 16:10
    Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдааны тойм
  • 17:40
    Үндэсний үйлдвэрлэгч “Unicorn”
  • 17:50
    Монгол нүүдэл
  • 18:45
    “Ялагдашгүй 11” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ялагдашгүй 11” шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 23:00
    “ДАШТ-2018” алтан медалийн төлөөх тоглолт

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Таван эрдэнийн орон телеконцерт МУСТА Дуучин Ч.Алтантүлхүүр
  • 08:40
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:45
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 09:10
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 10:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 10:30
    Мартагдашгүй намар Нийтийн дуучдын нэгдсэн тоглолт
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 тойм
  • 14:10
    Хан тэнгэрийн хайр телеконцерт МУГЖ Т.Баясгалан
  • 14:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:00
    Нагоя башё
  • 17:00
    “Янз төгөлдөр” телеконцерт МУСТА дуучин Д.Бурмаа
  • 17:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:40
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 18:20
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:25
    Баяр наадмын тойм
  • 19:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 тойм
  • 20:10
    Сумо тойм
  • 20:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:40
    “Монгол сонгодог” үдшийн цэнгүүн - Давталт
  • 22:10
    Тань руу нүүж явна Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    Сумо тойм
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "томоогүй нас" зохиомж /фонд/
  • 10:20
    "торой баньд" телеконцерт /фонд/
  • 11:00
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 10-р анги
  • 12:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:30
    "тархины фитнесс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "тунгалаг тамир-2" монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    "манцуйтай тамирчин"
  • 15:30
    "хоршоо дэрэм" богино хэмжээний кино
  • 16:20
    "аялгуут монгол нутаг" муугз хөгжмийн зохиолч м.хатанбаатар
  • 17:50
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45, 46-р анги
  • 18:40
    "дэлхийн хүнсний тэргүүлэгч үйлдвэр палдо"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "миний хайрын бурхан" солонгосын олон ангит кино 11-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "тунгалаг тамир-3" монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:15
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    business news
  • 09:25
    "тэ жу ён" соак 107 -р анги
  • 10:30
    "үндэсний их баяр наадмын төрийн хүндэтгэлийн концерт - 2018"
  • 11:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    business news
  • 12:20
    "есөн амь" уск
  • 13:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    "the taking of deborah logan " уск
  • 15:20
    "хүйсийн дайн" уск
  • 17:00
    хошин шог
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "tvmall"
  • 17:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 108-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "сармагчны хаан 2" уск
  • 00:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    "Хүрээ Майдар Энэрэл нигүүлсэл" олон улсын симпозиум
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Дуулиан” олон ангит УСК, төгсгөлийн 117,118-р анги/давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Монгол наадгай” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны тойм
  • 17:00
    “Дэлхийн хүнсний шилдэг үйлдвэр Paldo” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Зун цэцэглэсэн аялгуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Нотр даамын бөгтөр” хүүхэлдэйн. кино
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК, төгсгөлийн 119-р анги
  • 23:30
    “Хирснүүдийн дайн” баримтат кино
  • 00:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    Спорт энэ өдөр
  • 01:20
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Энтони Бурден-Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Аз жаргалтай төгсгөх тушаал" УСК
  • 13:00
    "Хубилай хааны зарлиг" МУСК
  • 15:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Удам дамжсан уяач" нэвтүүлэг
  • 16:10
    "Миний нүдээр Монгол наадам" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 107,108,109,110-р анги
  • 19:30
    "Маш нууц" МУСК
  • 21:30
    "Эмэгтэйчүүд эрчүүдийн эсрэг" УСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “sbn news” баярын тойм
  • 09:00
    “тод магнай” муск
  • 10:40
    “гарьд магнай” муск
  • 12:30
    “цэц магнай” муск
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    “жэжүнвон”-6,7 анги
  • 17:00
    гайхамшигт дэлгэц: сэрэлт киноны тухай
  • 17:40
    “сэрэлт” муск
  • 19:10
    “жэжүнвон”-8,9,10 оак
  • 22:50
    “лондонгийн сүйрэл” уск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:05
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /54-57/
  • 09:05
    Нийслэл хөтөч
  • 09:35
    ДАШТ –ий тойм
  • 10:00
    ДАШТ ½ шигшээ тоглолт /давталт/
  • 13:15
    ДАШТ –ий тойм
  • 13:40
    ДАШТ Хүрэл медаль /давталт/
  • 16:35
    ДАШТ –ий тойм
  • 17:05
    “Бөмбөг” МУСК
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Ахлах сургууль” МУСК
  • 21:30
    ДАШТ тоглолтын өмнө /шууд/
  • 22:55
    ДАШТ шигшээ тоглолт /шууд/
  • 02:10
    “Мажиг аа багш” баримтат кино

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-17, 18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Хүлээсэн учрал" тоглолт /дуучин Б. Маралжингоо/
  • 10:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:25
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 46-р анги
  • 11:40
    Рекламны блок
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ардын элч" МУСК
  • 13:35
    "Мөрөөдлийн театр" хамтлагийн тоглолт
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол бүжгийн гайхамшиг" тоглолт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Сэрэлт" МУСК
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Гайхамшигт дэлгэц" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 18:50
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 47-р анги
  • 20:30
    Голомт банк -/Орчин үеийн банкны үүсэл Медичи Династи/
  • 20:40
    "Come fly with me" swing concert /дуучин Н.Наранбаатар/
  • 22:20
    "Энэ миний наадам" баярын хөтөлбөр
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 08:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Надын аав мангар” МУСК
  • 11:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 41,42-р анги
  • 14:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МУАУ Д.Бадрахын цолны мялаалга наадам
  • 16:40
    “Эх Орны Өглөө хөтөлбөр”
  • 18:40
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:50
    "АТМОР ХХК" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 20:20
    "АТМОР ХХК" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Аз жаргалын шок” МУСК
  • 22:00
    “Дэлхийн боловсрол Монголд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 07:20
    "Амьдралын судар" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 13-р хэсэг
  • 12:30
    "Үхэж үл болно" УСК
  • 15:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 16:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 80 30-39-р анги
  • 18:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 6-р хэсэг
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 23:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 01:20
    "Тунгалаг тамир " МУСК 3-р анги
  • 03:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Хайрын рекорд" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 08:40
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Алтан өргөө " МУСК
  • 10:30
    "Бизнес амжилт"
  • 11:10
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Тунгалаг тамир 4-р анги " МУСК
  • 13:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 16:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Бизнес амжилт"
  • 17:00
    "Ингэх үү тэнэх үү?" цэнгээнт нэвтрүүлэг давталт
  • 17:40
    "Монгол наадам 3" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:35
    "Монгол наадам 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Титэм" МУГЖ С.Батсүх соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" үргэлжлэл МУСК
  • 23:20
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:25
    "Бизнес толь"
  • 23:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Хүлэгийн хурд оршивой
  • 07:00
    “Хан хүү нь аль нь вэ “ МУСК
  • 09:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Солонготой наадам" наадам теле зохиомж.Ч.Лодойдамбын зохиолоос сэдэвлэн бүтээв.
  • 11:10
    "Сайхан хүмүүс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    " Humbling ' УСК
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал
  • 14:30
    Таны сонголт
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 17:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Энгийн ахиугаас эрхэмсэг оршихуй' Монгол бүжгийн чуулбар
  • 19:00
    " Hacker "УСК
  • 21:00
    " Hana’s miso soup "УСК
  • 23:30
    "Дэлхийн од" тоглолт

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:10
    Ерөөлтэй наадам
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Амжилтын үндэс
  • 11:20
    Нагоя башё тойм
  • 11:50
    Аяллын хөтөч
  • 12:40
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Амжилтын үндэс
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:20
    Адууны хийморьтой аялгуу СТА Дуучин А.Мөнхбат
  • 17:50
    Соёолон насны морьдын уралдаан /Давталт/
  • 18:30
    Ану хатан Уран сайхны кино
  • 21:00
    Монгол тулгатны Зуун эрхэм Хөдөлмөрийн баатар Ч.Хурц
  • 23:20
    Нагоя башё тойм
  • 23:50
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө Уран сайхны кино
  • 01:40
    Амжилтын үндэс
  • 02:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 27-р анги
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК,12-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК /давталт/
  • 13:00
    “Тулгар төрийн 2227,Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Ширэнгэн ой” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Зун цэцэглэсэн аялгуу“хүүхдийн нэвтрүүлэг /Архангай аймаг/
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Гэгээн алсын одод 2018” хүүхдийн урлагийн наадмын Гала тоглолт
  • 19:00
    ”Гийнгоо” МУСК
  • 20:10
    “Тата тунгаа” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 1-р анги
  • 22:00
    “Монгол бөхийн хийморь “ нэвтрүүлэг /Харцага Бат-Орших /
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 10:25
    "Хязгааргүй хурд (Need For Speed)" УСК
  • 12:40
    "Хөөцөлдөөн (Skiptrace)" УСК
  • 14:30
    "Ганц Дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 16:50
    "Жон Картер (John Carter)" УСК
  • 19:10
    "Би дугаар дөрөв (I am Number Four) УСК
  • 21:30
    "Гоо үзэсгэлэн ба шалгуур (Beauty and the Briefcase)" УСК
  • 23:30
    "Гал тогоо: Парист" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    Торго - Haute Couture-2017
  • 10:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 11:40
    "Эрин зууны шастир" Богд хааны ордон музей
  • 12:10
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 13:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р бүлгийн 11-15 -р анги
  • 15:20
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 15,16-р анги
  • 17:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Монгол Улсын хөдөлмөрийн баатар, геологийн ухааны доктор Ч.Хурц
  • 19:20
    Амжилтын үндэс
  • 19:50
    "Talk With Me" Беркли дахь Калифорнийн Их Сургуулийн профессор, урлаг судлаач Ц.Уранчимэг
  • 20:20
    Нэрийн хуудас
  • 20:30
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:40
    Нэрийн хуудас
  • 20:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:35
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 15,16-р анги
  • 23:30
    "Рик Морти хоёр" 3-р бүлгийн 6-10 -р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 10:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:40
    "Богд" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Долоон бурхан харавдаггүй" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Single ladies-1" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Single ladies-2" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Spider man" хүүхэлдэйн кино 5~9-р анги
  • 11:00
    "Fairy tail" 58,59-р анги
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:15
    "Генерал бид хоёр" 49-р анги
  • 13:15
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 20-р анги
  • 14:05
    "Засаг цаг" - нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Fairy tail" 60-р анги
  • 15:05
    "Хайрлахын цаана" МУСК
  • 16:45
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Аз жаргалын эрэлд" MУСК
  • 19:20
    Таны сонголт
  • 19:55
    Хошин шог
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 50-р анги
  • 21:20
    "Үнэнээ хэлэх мөч" - нэвтрүүлэг 21-р анги
  • 22:10
    "Амьдрах төсөл " MУСК
  • 00:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:30
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "чак" оакино 28, 29, 30-р анги
  • 09:35
    "хүсэл авай" тоглолт
  • 10:45
    хошин шог
  • 11:10
    "тайхар нэгдэл 11 жил"
  • 12:00
    хошин шог
  • 13:00
    "хубилай хааны зарлиг" муск
  • 14:40
    "оддын бэсрэг наадам-2018" 1-р хэсэг
  • 16:10
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 17:00
    "үндэсний их баяр наадмын хурдан морины тойм -2018"
  • 18:00
    "үндэсний их баяр наадмын төрийн хүндэтгэлийн концерт - 2018"
  • 19:00
    "мичдийн зургаан гялаан" муск
  • 20:05
    "оддын бэсрэг наадам-2018" 1-р хэсэг
  • 21:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 37, 38, 39, 40- р анги
  • 23:30
    "үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн тойм -2018"
  • 00:30
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Эргэн дурсахуй" нэвтрүүлэг архив
  • 11:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 5,6-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "МУСК"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг архив
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Такси шоу" нэвтрүүлэг архив
  • 21:30
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 7,8-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Гэртээ харих зам" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Механик-Амилалт" УСК /давталт/
  • 12:30
    "Миний сонсож өссөн дуунууд" тоглолт
  • 14:40
    "Миний эрдэнэ" ОАК 48,49,50-р анги /давталт/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол туургатны их наадам" бөхийн барилдаан
  • 21:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Муур аав" УСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Түүхэн гавьяаны дуулал"
  • 09:30
    "Учиртай гурав"
  • 10:30
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 11:00
    "Тунгалаг тамир"
  • 11:30
    "Учиртай гурав"
  • 12:30
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 13:00
    "Монгол минь"
  • 15:00
    "Учиртай гурав"
  • 16:00
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 16:30
    Монгол наадам: "Бөхийн галаар"
  • 17:00
    Монгол наадам: "Мэргэн харваа"
  • 17:15
    Монгол наадам: "Шагайн харваа"
  • 17:30
    "Малчин аав"
  • 18:30
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 19:00
    Хобби: "Даалин урлахуй"
  • 19:30
    Монгол наадам: "Уяачдын галаар"
  • 20:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Найр наадмын хоймор"
  • 21:45
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 52-р анги
  • 23:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 38-р дугаар
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.8-9-р анги
  • 11:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 12:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.45-52-р анги
  • 13:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 39-р дугаар
  • 14:00
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 69-73-р анги
  • 14:50
    Da Vinci - "Сиэста Зи" 16,17,18-р анги
  • 15:25
    Da Vinci - "Ницше" 6-10-р анги
  • 15:45
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 16:10
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Хараач янзтай" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 16:45
    Da Vinci - "Aртзүүка" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 17:15
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 17:45
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 17:55
    Da Vinci - "Эдийн засгийн 60 хормын аялал" нэвтрүүлэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 1.1-8-р анги
  • 19:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 2.10-11-12-р анги
  • 20:30
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино 37-40-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 40-р дугаар
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Дөмөн” баримтат уран сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны тойм
  • 12:30
    “Алтан зурхай” аялгуут магтаал
  • 13:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:20
    Уяачдын наадмын тойм
  • 14:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /давталт/
  • 17:00
    “Ойрад түмэн-2018” ОУ-ын язгуур урлагийн их наадам 2-р хэсэг
  • 18:00
    Монгол уяачийн эрдэм
  • 18:30
    Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдааны тойм
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хоногшсон хоолойн увидас” хөрөг
  • 21:50
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 /торгон агшин/
  • 22:00
    Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 23:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 Алтан медалийн төлөөх тоглолт-шууд

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Улсын наадмын бөхийн тойм"
  • 10:40
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 11:25
    "Хатанбаатар-02" МУСК
  • 13:00
    "Наадмын тойм"
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    Ардын дууны цоморлиг
  • 14:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "100 Насалсан ээждээ" Тоглолт /2-р хэсэг/
  • 16:10
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Үндэсний их баяр наадамд зориулсан Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ардын аялгуу
  • 20:00
    "Улсын наадмын бөхийн тойм"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    “Эдгэрэл” баримтат кино
  • 11:00
    “Хөвсгөлийн хөгжмийн зохоилчид” хүндэтгэлийн тоглолт
  • 13:30
    “Боб Роустай зураг зурья” хичээл
  • 14:00
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Химийн бодис, ус, мод” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Комментатор” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Газарчин дээд сургууль” нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:40
    “Булцуут цэцэг Фанфан” уран сайхны кино
  • 18:20
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:25
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 02
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “ЮНЕСКО батламж гардуулах ёслол” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:00
    “Гайхамшигт адуу” баримтат кино
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” II ботийн нээлтийн ёслолын ажиллагаа
  • 22:40
    Алжаал тайлах аяз
  • 23:10
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АТЛЕТИКО-ЛОКОМОТИВ ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 11:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/2
  • 12:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-24
  • 12:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №29
  • 14:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-24
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 15:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/2 ХАРИУ
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 16:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-24
  • 16:30
    ЛОКОМОТИВ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ 1/8
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 19:00
    NETBUSTERS №37
  • 19:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №8
  • 20:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-24
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №28
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 21:30
    PL WORLD - ЭШЛИ КОУЛ
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №21
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №7
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЭНДИ КОУЛ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1738
  • 10:00
    "RUN, FATBOY, RUN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1311
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 986
  • 16:00
    SPORTMAX №15
  • 16:30
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №23
  • 17:00
    "GREEN STREET HOOLIGANS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    ЖҮДО- АНТАЛЬЯГИЙН ГРАН ПРИ ТОЙМ
  • 19:30
    "КОБИ БРАЙНТЫН БОДЛОГШРОЛ" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ДАШТ-2018 ТОЙМ №23
  • 21:30
    "INVICTUS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ
  • 09:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ НЭГИЙН ДАВАА
  • 13:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ХОЁРЫН ДАВАА
  • 16:20
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ГУРВЫН ДАВАА
  • 18:20
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ДӨРВИЙН ДАВАА
  • 19:40
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ТАВЫН ДАВАА
  • 20:20
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ЗУРГААГИЙН ДАВАА
  • 21:00
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ДОЛООГИЙН ДАВАА
  • 21:40
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ НАЙМЫН ДАВАА
  • 22:30
    БӨХИЙН БАРИЛДААНЫ ЕСИЙН ДАВАА
  • 23:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-24
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    FIGHT OF CHAMPIONS ПАКИАО-МАТТИСЕ ( ШУУД )
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-ИВАНОВ ( ШУУД )
  • 13:00
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕИА
  • 16:10
    UFC FIGHT NIGHT ТЕЙШЕРА V СЕН ПРЮ
  • 19:30
    WWE SMACKDOWN 986
  • 21:30
    "MONEYBALL" УРАН САЙХНЫ КИНО

OTV

  • 07:00
    Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Үер / МУСК/
  • 12:00
    Суварган цэнхэр уулс МУСК
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Гадалка 3,4,5 -р анги / ОАУСК
  • 17:30
    Баримтат дэлгэц
  • 18:30
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    А тогооч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хориотой загвар нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 22:00
    Тань уруу нүүж явна /МУСК/
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Тоглолтын цаг "Хийморь далласан аялгуу" Дуучин Л.Болдбаатар
  • 10:00
    МУСК "Говь Хянганд тулалдсан нь" 1,2-р анги
  • 13:00
    Технологийн гайхамшиг "Түргэн хоол"
  • 14:00
    МУСК "Мандах нарны туяа" 1,2-р анги
  • 16:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 16:30
    Говьсүмбэр аймгаас "Эгэл хүн"
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 18:00
    Баримтат кино "Монгол кино"
  • 20:00
    МУСК "Одод очих хязгаар" 1,2-р анги
  • 12:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" ОАК төгсгөлийн 29, 30-р анги
  • 09:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 36-38-р анги
  • 12:00
    "Анхны хайр" ОАК 35, 36-р анги
  • 14:25
    "Манан" ОАК 13, 14-р анги
  • 16:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 39-р анги
  • 20:10
    "Манан" ОАК 15-р анги
  • 21:50
    "Анхны хайр" ОАК 37-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 39-р анги
  • 00:05
    "Манан" ОАК 15-р анги
  • 01:20
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 1-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    "IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:30
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 04:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ 2-Р ШАТ (ШУУД)
  • 06:00
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ 2-Р ШАТ (ШУУД)
  • 08:00
    "ЖЕК РАМСИ" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ 2-Р ШАТ (ШУУД)
  • 10:30
    NBA ЗУНЫ ЛИГ 2018 ПЛЭЙ-ОФФ 2-Р ШАТ (ШУУД)
  • 12:30
    "IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №20
  • 19:30
    NBA AWARDS 2017/2018 (ДАВТАЛТ)
  • 21:30
    "IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Төрийн сүлд өршөө" Төрийн далбааны өдөрт зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Наадгай" Монголын уламжлалт тоглоом наадгайн тухай нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 59-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг Монгол Улсын дархан аварга Г.Өсөхбаяр
  • 15:10
    "Хоёр ээж мюзикл" Шинэ үе продакшн
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг:
  • 20:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 60-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Дурлалын магистр"МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    “Хатанбаатар -2” МУСК
  • 10:30
    Элэгний эм
  • 11:00
    “Луугийн арал” хүүхэлдэйн кино
  • 12:40
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 12:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 13:00
    “Такси-1” МУСК
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” /Бат-Эрдэнэ/
  • 18:20
    “Нууц амраг” жүжиг
  • 20:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:30
    “Хатанбаатар -2” МУСК
  • 22:00
    “Такси-1” МУСК
  • 23:50
    Кино миний амьдрал
  • 00:00
    Эфир хаана

NTN

  • 09:00
    Төрийн дуулал
  • 09:05
    NTN телевизийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:05
    NTN үзүүлж байна
  • 10:10
    “Монгол дууны хит” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хонины найр” МУСК
  • 12:20
    Хөгжмийн цаг
  • 13:20
    “Тэр жилийн тэр наадам” тусгай хөтөлбөр
  • 14:20
    “Зууны манлай” баярын тусгай дугаар
  • 15:20
    NTN үзүүлж байна
  • 15:30
    МУСК
  • 17:10
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    NTN үзүүлж байна
  • 17:35
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Монгол дууны хит /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Зочны цаг
  • 18:50
    NTN үзүүлж байна
  • 19:10
    Засаг цаг
  • 19:40
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 21:30
    “Богд хаан” МУСК
  • 23:40
    NTN телевизийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:25
    Сайхан амраарай!

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "Тулаанч" хүүхэлдэйн кино 5-8 анги
  • 09:10
    "Монгол айл" цуврал баримтат кино
  • 10:50
    Фото мэдээлэл
  • 11:00
    "Нарны үр сад" ОАУСК 16 анги
  • 12:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Мөнгөний 2 тал" УСК+14
  • 15:00
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 16:30
    "Тулаанч" хүүхэлдэйн кино 9-12 анги
  • 18:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Фото мэдээлэл
  • 18:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг 1-2
  • 21:00
    "Монгол айл" цуврал баримтат кино
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "Гэмгүйн нотолгоо" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Playing love тоглолт
  • 10:10
    Хөгжмийн цаг
  • 15:00
    Улаанбаатарт байгаа миний аав МУСК
  • 16:30
    Ингэхгээд байсан юм МУСК
  • 17:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 19:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус 1-р анги
  • 20:45
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    Хүсэл МУСК
  • 22:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 00:30
    Хөгжмийн цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ-2018 ТОЙРГЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 11:00
    БАХАРХАЛ 3X3 MONGOLIAN TEAM НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:30
    АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА – SBL ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД GAME-3 ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 14:00
    АРХАНГАЙ АЛТАН ДОРНОДЫН ДАЙЧИД – ХОВД МОН-АЛТИУС GAME-3 MNBA ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 15:30
    RASKA- ULAANBAATAR NANJING CHALLENGER FIBA 3X3
  • 15:50
    SPLIT – ULAANBAATAR NANJING CHALLENGER FIBA 3X3
  • 16:10
    KHOVD – ULAANBAATAR NANJING CHALLENGER FIBA 3X3
  • 16:30
    MOSCOW – ULAANBAATAR NANJING CHALLENGER FIBA 3X3
  • 16:50
    KHOVD – TAMA CENTRAL NANJING CHALLENGER FIBA 3X3
  • 17:10
    PIRAN – KHOVD NANJING CHALLENGER FIBA 3X3
  • 17:30
    ULAANBAATAR – KHOVD NANJING CHALLENGER FIBA 3X3
  • 17:50
    ЗАЛУУ НАСАНДАА
  • 19:00
    БАХАРХАЛ 3X3 MONGOLIAN TEAM НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    SBL ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД- АЛЬЯНС ТЕХ ХАРЦАГА GAME-4 ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 21:30
    ХОВД МОН-АЛТИУС- АРХАНГАЙ АЛТАН ДОРНОДЫН ДАЙЧИД GAME-4 MNBA ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2017
  • 22:30
    MNBA СУПЕР ДЭЭД ЛИГ – ALL STAR 2016 DAY 3

Олон Саналтай

VII/1819:00

Боловсрол ТВ

"Нисдэг зургаан луу" ОАК 1-р анги

VII/1810:05

Боловсрол ТВ

"Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

VII/1807:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр