МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх “Анхны төрт улс Хүннү гүрэн”
  • 09:00
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Путины үнсэлт” цуврал баримтат кино
  • 11:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 11:40
    Хайрлаарай
  • 12:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурын 2018 оны багийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 14:00
    “Хөх шувуу” уран сайхны кино
  • 15:35
    Хөгжлийн замаар “Хог боловсруулах үйлдвэр”
  • 16:00
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй: “Асарын өндөр”
  • 16:10
    16мм кино төсөл: “Афганистанд хийсэн тэмдэглэл” 1984 он
  • 16:30
    MNB World үзүүлж байна “Аялал жуулчлал”
  • 16:50
    Монгол инженер
  • 17:30
    Дэлхийн тамирчин “Баярлалаа Москва-Баяртай Миша”
  • 18:20
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:50
    “Тулганд ассан илч” Хариуцлагатай уул уурхайн 40 жил
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Гэгээн үдэш” Их номч Бямбын Ренчин
  • 22:35
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 2-р анги

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    Цирк цирк хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хобби-Буу баримтат кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 11:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 12:10
    Тагнуул Солонгосын ОАК 5,6,7-р анги
  • 15:00
    Аяллын хөтөч
  • 15:30
    Үйлийн үр Оросын ОАК төгсгөлийн 14-р анги
  • 16:30
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Шувуудын бослого хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:30
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Баруун т@рхи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 21:10
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:15
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:40
    Тагнуул Солонгосын ОАК 8-р анги
  • 22:40
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Үйлийн үр Оросын ОАК төгсгөлийн 14-р анги
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "нууц ажилтан" солонгосын олон ангит кино 13, 14, 15-р анги
  • 14:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "би" нэвтрүүлэг /алтан фонд/
  • 16:00
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:30
    "алтан хальс" кино наадам-2018
  • 18:10
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 85, 86-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "нууц ажилтан" солонгосын олон ангит кино 16-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "алтан хальс" кино наадам-2018
  • 00:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    business news
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 10:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:25
    "тэ жу ён" соак 126,127,128 -р анги
  • 14:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "эгэл ертөнц" оак 42-р анги
  • 15:35
    "хуримын сюрприз" муск
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 129-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "аз жаргалын шок" муск
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Гүндүлэй ринбучийн айлдвар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Цохилт” олон ангит УСК, 13-р анги /давталт/
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Даншиг наадам -Хүрээ цам 2018” шашин соёлын наадмын Их насны морьдын уралдааныг Хүй долоо худгаас шууд дамжуулна
  • 12:00
    Жороо морины үзүүлбэр
  • 14:00
    Хүрээ цам харайх үйл ажиллагааг Хүй долоо худгаас шууд дамжуулна
  • 15:00
    Хүчит бөхийн барилдааны тавын давааг шууд дамжуулна
  • 16:00
    Хүчит бөхийн барилдааны зургаагийн давааг шууд дамжуулна
  • 17:00
    Хүчит бөхийн барилдааны долоогийн давааг шууд дамжуулна
  • 18:00
    Хүчит бөхийн барилдааны наймын давааг шууд дамжуулна
  • 19:00
    Залбирал ерөөл айлдах үйл ажиллагааг шууд дамжуулна.
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК,14-р анги
  • 22:30
    “Ажлын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:50
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-3
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Турк пасспорт" УСК
  • 12:50
    Хөгжмийн цаг
  • 13:10
    "Багтай хүн" ОАК 14-р анги
  • 14:20
    "Багтай хүн" ОАК 15-р анги
  • 15:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 131,132-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 133,134,135,136,137,138,139,140-р анги
  • 21:10
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Харандааны адал явдал
  • 21:30
    "Сибирьт нэгэн удаа" УСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /03,04/
  • 07:15
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Кино судар бүтээгчид” баримтат кино
  • 08:30
    Нийслэл хөтөч
  • 09:05
    “Марумогийн түүх” ОАК 9-р анги
  • 09:55
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 10:00
    Чөлөөт бөхийн ДАШТ-ий сорилго/шууд/
  • 13:00
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 13:20
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 13:25
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /71,72/
  • 15:00
    Чөлөөт бөхийн ДАШТ-ий сорилго/шууд/
  • 20:00
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 20:15
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Шилэн баг” ОАК 35, 36-р анги
  • 23:05
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 39, 40-р анги
  • 00:30
    ДАШТ “Дани - Австрали” /давталт/
  • 02:35
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.16-18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-17-20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 18-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Рекламны блок
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Анна Каренина" ОАК 2-р анги
  • 13:00
    "Нууц материалууд" ОАК 5.20-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Көсем" ОАК 1 бүлгийн 21-23-р анги
  • 16:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Хүрээлэн" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 19-р анги
  • 20:35
    "Их найм" тоглолт 3-р хэсэг
  • 21:55
    Санхүүгийн түүхийн музей-Цаасан болон зоосон мөнгөний ялгаа
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 1.24-р анги
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эмоци продакшны шоу тоглолт

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Залуу эмч нар” 23,24-р анги
  • 12:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Кино миний амьдралд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Данзанравжаагийн 215 жилийн ой говийн бүсийн даншиг” - Хоёрдугаар хэсэг
  • 16:40
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Кино миний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Мэргэжилл бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 20:40
    "Залуу эмч нар” ОАК 25,26-р анги
  • 22:30
    "Микроны босс" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 32-р анги
  • 06:30
    "Аман хуур" МУСК
  • 07:40
    "Салах ёс" УСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 20-р хэсэг
  • 10:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 15-р хэсэг
  • 10:30
    "Хайр дагуулсан эрдэнэс" УСК
  • 12:20
    "Нарниа-1" УСК
  • 14:40
    "Нарниа-2" УСК
  • 17:10
    "Нарниа-3" УСК
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 12-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 21:10
    "Пи хүүгийн амьдрал" УСК
  • 23:30
    "Миний ах атаман" УСК
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Мандухай сэцэг хатан 3-р бүлэг " МУСК
  • 13:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 30.31-р анги давталт
  • 15:30
    "Их түүхийн жимээр " соён гэгээрүүлжх нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 32-р анги давталт
  • 17:15
    "Хошин шог"
  • 17:45
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Монгол наадгай " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:35
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Мандухай сэцэг хатан 4-р бүлэг " МУСК
  • 21:35
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 22:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 22:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Баримтад кино
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Тэнцвэргүй гэрлэлт 28,29 анги давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монголыг өглөө теле концерт
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:10
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Спортын цаг – Хурдан морьны уралдаан
  • 17:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Урьдчилан сэргийлэе” ЦЕГ үзүүлж байна
  • 19:00
    Солонготой наадам теле зохиомж
  • 19:30
    Нэвтрүүлэг
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    Би эр хүнд хайртай жүжиг
  • 22:00
    УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:20
    Хайрын зуслан Хүүхдийн кино 14,15,16-р анги
  • 11:10
    Эвийн нутаг телеконцерт ХЦДБЧ-ийн дуучин Н.Нямдаваа
  • 11:40
    Аяллын хөтөч
  • 12:10
    Хархны өгөөш Уран сайхны кино
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Халуухан ээж Олон ангит кино 29,30-р анги
  • 18:00
    Монгол тулгатны Зуун эрхэм ӨМӨЗО-ны нэрт С.Тэнгэр
  • 20:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:20
    Өртөө Уран сайхны кино
  • 23:20
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК,21-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам нэвтрүүлэг,2-р шат
  • 12:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Булган аймаг” байгуулагдсаны 80 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Байгалийн зураглаачид” баримтат кино
  • 16:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Гарц танин мэдэхүйн” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Ааархал хийморийн хос морьтон” нэвтрүүлэг /Яруу найрагчийн хөрөг/
  • 20:30
    “Make up” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 22-р анги
  • 22:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    ”Хошин шог” үзүүлж байна
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (6,7-р анги)
  • 10:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.9-13-р анги)
  • 12:40
    "Готам" ОАК (II.11-13-р анги)
  • 15:00
    "Ар хударга" МУСК
  • 17:00
    "Үе тэнгийн багш (My Tutor Friend)" УСК
  • 19:10
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 21:30
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 23:50
    "Зүрх зогсохгүй" МУСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Өмнө зүгт аялсан урт зам" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Найруулга-2015" Цохивор хөгжмийн тоглолт
  • 10:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 2,3-р анги
  • 11:40
    "Life Style" Галт сум
  • 12:10
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 16-20 -р анги
  • 15:20
    "Аюултай эмэгтэйчүүд" ОАК 3,4-р анги
  • 16:50
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ардын жүжигчин, Төрийн хошой шагналт хөгжмийн зохиолч, урлаг судлалын доктор, профессор Н.Жанцанноров
  • 19:00
    "Монголын өглөө" Яруу найрагч У.Баярсайхан
  • 19:35
    "Talk With Me" Төгөлдөр хуурч У.Ану
  • 20:10
    Нэрийн хуудас
  • 20:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:15
    Нэрийн хуудас
  • 21:20
    "Сансах огторгуйн нууц" Баримтат кино 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 22:10
    "Аюултай эмэгтэйчүүд" ОАК 3,4-р анги
  • 23:45
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 00:25
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 10:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Аав" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "247 градус" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Миний ах атаман" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "ахмад үеийн хөгжмийн зохиолчдын бүтээл" тоглолт
  • 08:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 09:00
    "чак" оакино 33, 34, 35-р анги
  • 11:30
    "намрын синдром" муск
  • 13:00
    "танихгүй сэтгэл" муск
  • 14:20
    "тоглож болохгүй нас" муск
  • 16:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 56-р анги
  • 18:30
    "ангийнхан" уск
  • 20:00
    "найзын хүсэлт" уск
  • 21:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 66, 67, 68, 69, 70- р анги
  • 23:40
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 59-р анги
  • 09:30
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 60-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Эргэн дурсахуй" нэвтрүүлэг архив
  • 11:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 47,48-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 13:00
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 61-р анги
  • 17:25
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 62-р анги
  • 17:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг архив
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Такси шоу" нэвтрүүлэг архив
  • 21:30
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 49,50-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Best of me" УСК
  • 12:45
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /Давталт/
  • 14:30
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 14:40
    "Миний эрдэнэ" ОАК 63,64,65-р анги /давталт/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Mонгол тулгатны 100 эрхэм
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Love&Mercy" УСК
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 16-р анги
  • 11:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 34-р анги
  • 11:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:00
    Нууцууд:"Путин"
  • 13:00
    "Every one Экологич"
  • 13:30
    "Контрол комментатор"
  • 14:10
    Нууцууд: "Халим ба далайн гахай"
  • 15:00
    "LOL"
  • 15:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 19:35
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 1-р анги
  • 20:50
    "Марчаахай"
  • 21:00
    Нууцууд: "Миний хайрт миний машин"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "Мойлхон" МУСК
  • 00:44
    Сайхан амраарай

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Бразил-Швейцарь /давталт/
  • 10:00
    “MM-today” interview
  • 10:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:40
    ММ ирэх 7 хоногт
  • 10:45
    MNB World: “Шагай харваа”
  • 11:20
    Зураглал
  • 11:30
    Дэлхийн тамирчин: “Амьдрал үргэлжилсээр...” ОХУ-ын уран гулгагч Е.Плющенко
  • 12:20
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж /Перс/
  • 13:10
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Герман-Мексик /давталт/
  • 15:10
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр №4
  • 15:55
    “Мазала” үндэсний дээд лиг: “Дэрэн”-“Арвис” /шууд/
  • 18:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж /Орос/
  • 18:50
    Эх орны төлөө
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Экспертийн цаг /Блокчейн Монголд /
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    “Баримт” МҮОНР-ийн эрэн сурвалжлах багтай хамтран бэлтгэв./Ил мөртлөө далд энгийн боловч ээдрээтэй/
  • 21:40
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:50
    “Бахархал” 3x3 сагсан бөмбөгийн шигшээ багийн тамирчид оролцов.
  • 22:20
    Зураглал
  • 22:30
    Эргэх дөрвөн цаг

MNC

  • 09:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Ш.Чоймаа/
  • 12:00
    Сошиал эвлүүлэг /Мөрөөдлийн театр/
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Би Монголд хайртай"
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 14:20
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Н.Жанцанноров/
  • 17:00
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Баримтат дэлгэц
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:30
    Алуурчин роботын эхлэл /Баримтат кино/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:20
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-МАН.СИТИ 28-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-2
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №31
  • 14:00
    К.ПАЛАС-МАН.ЮТД 29-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.СИТИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    NETBUSTERS №29
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЭНДИ КОУЛ
  • 19:00
    "GOAL 2" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 21:00
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-33
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №18
  • 23:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    SPORTMAX №16
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЮВЕНТУС
  • 10:00
    HE GOT GAME УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:30
    WWE MONDAY RAW 1314
  • 14:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 989
  • 16:30
    SPORTMAX №17
  • 17:00
    LENNY COOKE БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "MIRACLE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 21:00
    ONE FC REIGN OF KINGS

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ФИЛАДЕЛЬФИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    "ДЭЙВ БИНГ" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    NETBUSTERS №36
  • 12:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 12:30
    ТОТТЕНХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 14:30
    PL WORLD №7
  • 15:00
    АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 22-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 18:00
    WWE MONDAY RAW 1314
  • 20:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 989
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №10

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ULTIMATE FIGHTER #8
  • 09:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 10:00
    UFC 227 ДИЛЛАШОУ-ГБРАНДТ 2 ( ШУУД )
  • 13:00
    UFC 181 ХЕНДРИКС-ЛАУЛЕР
  • 15:00
    "THE HURRICANE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 17:40
    WWE SMACKDOWN 989
  • 19:40
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-ДОЛЛАВЭЙ
  • 22:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 13:00
    Байр суурь
  • 13:30
    7 хоногийн тойм
  • 14:30
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 15:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 16:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 19:00
    Зуун чухал сэдэв
  • 20:00
    7 хоногийн тойм
  • 21:00
    Байр суурь
  • 21:30
    Зуун чухал сэдэв
  • 22:00
    7 хоногийн тойм

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 10:35
    "Undisputed"УСК
  • 12:10
    "Undisputed 2:The Last man Standing"УСК
  • 13:50
    "Undisputed 3: Redemption"УСК
  • 15:30
    "Boyka:Undisputed"УСК
  • 17:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 18:45
    "Andron" УСК
  • 20:25
    "Фортросс" УСК
  • 22:05
    "Escobar:Paradise Lost" УСК
  • 00:05
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 20, 21-р анги
  • 09:20
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 25-28-р анги
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Анхны хайр" ОАК 56, 57-р анги
  • 14:20
    "Буруугүй буруутан" ОАК төгсгөлийн 18-р анги
  • 15:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 1-р анги
  • 16:45
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 22-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 29, 30-р анги
  • 20:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Анхны хайр" ОАК 58-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 29, 30-р анги
  • 00:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 2-р анги
  • 01:45
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 22-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:30
    RED BULL ENERGY TIME №22
  • 02:00
    "ДЭЙВ БИНГ" БАРИМТАТ КИНО
  • 02:30
    "ДОЛЬФ ШЭЙС" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:00
    "MICHAEL JORDAN - AIR TIME" БАРИМТАТ КИНО
  • 04:00
    WNBA ВАШИНГТОН - ДАЛЛАС (ШУУД)
  • 06:00
    "WHITE MEN CAN’T JUMP" УСК
  • 08:00
    HARDWOOD CLASSICS БАКС - СИКСЕРС "EASTERN FINAL" 2001
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS ЛЭЙКЕРС - СИКСЕРС "FINAL" 2001
  • 12:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    "DOCTOR J" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:10
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    ВАШИНГТОН - ХЬЮСТОН УЛИРАЛ 2018
  • 17:00
    ОКЛАХОМА - ГОЛДЕН СТЭЙТ УЛИРАЛ 2018
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №23
  • 19:30
    "DRAFT 1984" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:40
    WNBA ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ #7
  • 21:00
    "WHITE MEN CAN’T JUMP" УСК
  • 23:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №24

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Монгол орноор" баримтат кино 4-р анги
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 80-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 15:20
    "Чингисийн чулуун бичиг буюу Есүгэн мэргэн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Архи ба гэр бүл
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 81-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Бохир ертөнц"УСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Жулия Роберт Монголд” баримтат кино
  • 09:00
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 09:15
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 9,10,11-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Кино миний амьдрал” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 11:20
    “Дуун тамгатай хүлгүүд”
  • 13:20
    “Ланяа бичээс” ХОАУСК 20,21,22,23,24-р анги
  • 16:40
    “Бест буйдан”үзүүлжбайна
  • 16:55
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:00
    “Зочны цаг”
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” УСК
  • 20:00
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:25
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 20:40
    “Улсын голомт” баримтат кино
  • 21:10
    “Аавын бүүвэйн дуу” дуучин М.Мягмар
  • 21:15
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” УСК
  • 22:45
    “Дуурийн ханхүү” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Төрийн дуулал
  • 23:40
    Сайхан амраарай!

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ВИНГС клуб"хүүхэлдэйн кино 10-12
  • 09:20
    Фото мэдээлэл
  • 09:30
    "Мэлхий нинжанууд"хүүхэлдэйн кино 4-6
  • 10:30
    "Чи хөөрхөн" ОАУСК 15-16 анги
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Ганди"УСК
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    ХИТ дууны цаг
  • 16:40
    "ВИНГС клуб"хүүхэлдэйн кино 13-15
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:50
    Фото мэдээлэл
  • 19:00
    "Хөөрхөн Гоншим" ОАУСК 1-2 анги
  • 21:00
    "Дежавю"УСК
  • 23:20
    Фото мэдээлэл- Хөгжмийн цаг
  • 00:00
    Эфир завсарлана
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ-зурхай

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус ОАК 22-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги