МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:30
    Сонирхсон бүхнээ асуу: “Намгийн хий буюу метан”
  • 10:45
    Судар бичгийн алтан сан “Дээрээс тогтоосон дүрс тус бүрийг бүртгэсэн бичиг”
  • 11:00
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурын багийн 2018 оны УАШТ 1-р хэсэг
  • 12:00
    “Гэгээн үдэш” Их номч Бямбын Ренчин
  • 13:35
    Хөгжлийн замаар: “Хог боловсруулах үйлдвэр”
  • 14:00
    “Хүний мөс” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 16-р анги
  • 14:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 15:10
    Өвлөхүйн эрдэм: “Баруун Монголын алдарт бийч”
  • 15:30
    16мм кино төсөл: “Афганистанд хийсэн тэмдэглэл” 1984 он
  • 15:50
    “Дуу хотлосон тал” концерт 2015он
  • 16:30
    XX зууны гарамгай зохиолч Чадраабалын Лодойдамба
  • 17:30
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй: “Сэрүүн сайхан хангай”
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 18:10
    Эрх зүйн хөтөч
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” шууд
  • 19:00
    “Чкалов” Оросын олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Дэлхийн түүхүүд: “Миний Афганистан” цуврал баримтат кино
  • 21:50
    Судар бичгийн алтан сан “Монголчуудын элдэв сонин”
  • 22:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:15
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    Ойд нэг удаа хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:00
    Улаанбаатар хотын автобустай аялал
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 12:00
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 8-р анги
  • 13:00
    Хобби-Камер цуглуулагч баримтат кино
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Дулааралт Оросын ОАК 1-р анги
  • 16:00
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хишгээ даллахуйн ухаан Д.Ухаанзаяа
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Эрдэнэт үйлдвэр үзүүлж байна Цаг үе, үйл явдал
  • 18:30
    Тал нутгийн салхи цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 20:50
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:55
    Эх газруудын эх нь Ази тив 9н гайхамшгаар хамтдаа аялцгаая
  • 21:30
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 9-р анги
  • 22:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Дулааралт ОАК 1-р анги
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 85, 86-р анги
  • 11:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "нууц ажилтан" солонгосын олон ангит кино 9-р анги
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "алтан хальс" кино наадам-2018
  • 16:00
    "аяллын амт" баримтат кино-6
  • 16:50
    "ухаарал ирэхүй"
  • 17:10
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 87, 88-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 1-р анги
  • 21:10
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 22:10
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    business news
  • 09:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:00
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "тэ жу ён" соак 129-р анги
  • 12:25
    reach the beauty
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    business news
  • 13:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    хошин шог
  • 13:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:00
    business news
  • 14:05
    хошин шог
  • 15:00
    "japan video topics"
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "эгэл ертөнц" оак 43-р анги
  • 16:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    зэвүүн яриа
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 130-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 20:54
    солонгосын эрүүл мэндийн хот дэгү
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "хосолсон мэдрэмж" уск
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир засварласан

TV9

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    Гүндүлэй ринбучийн айлдвар
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “After school club” шоу
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Цохилт” олон ангит УСК,14-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Бяцхан чөтгөр Деннис” хүүхдийн кино
  • 15:10
    “Бага гариг хөнөөлт нөлөө” баримтат кино
  • 16:10
    “20.000 асуулт хариулт” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Бохир ертөнц” МУСК
  • 19:00
    “Туул ижий” сангийнхан эрхэм үйлсийг эхлүүлж байна/сурвалжлага/
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК,15-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88
  • 22:40
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:50
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-6
  • 12:00
    "Амтат шөл" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Харандааны адал явдал
  • 13:00
    Хөгжмийн цаг
  • 13:20
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 139,140-р анги
  • 14:10
    Өнөөдрийн эхлэл Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Багтай хүн" ОАК 15-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 141,142-р анги
  • 19:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-7
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Шийдэл-1 "Арьс ширний салбар ахиж өндийх үү"
  • 21:30
    "Багтай хүн" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    "Амьдрах төсөл" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Бонсай” баримтат кино /4/
  • 06:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /27,28/
  • 07:15
    ДАШТ “Дани - Австрали” /давталт/
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    VIP car wash - үзүүлж байна
  • 10:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 72-р анги
  • 10:50
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 6-р анги
  • 11:35
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 12:40
    Нийслэл хөтөч
  • 13:15
    “Шилэн баг” ОАК 35, 36-р анги
  • 14:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /05/
  • 15:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 39, 40-р анги
  • 16:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 16:40
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 6-р анги
  • 17:25
    Нийслэл хөтөч
  • 18:00
    NEXT “Тэргүүлэгч брэндүүдийг түмний сонголтонд” сугалаа /шууд/
  • 18:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /29/
  • 19:00
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 19:05
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 73-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 20:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /06/
  • 21:30
    “Шилэн баг” ОАК 37, 38-р анги
  • 23:05
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 41, 42-р анги
  • 00:30
    ДАШТ “Франц - Перу” /давталт/
  • 02:35
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.15-17-р анги
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-19, 20-р анги
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 19-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Анна Каренина" ОАК 2-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Их найм" тоглолт 3-р хэсэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 9/ алсын зайн сургалт
  • 15:25
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 9/ алсын зайн сургалт
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.18-20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-21, 22-р анги
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 20-р анги
  • 20:40
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Анна Каренина" ОАК 3-р анги
  • 22:50
    "Көсем" ОАК 1.25-р анги
  • 23:55
    Кино миний амьдрал
  • 00:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Залуу эмч нар" ОАК 27,28-р анги
  • 12:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Данзанравжаагийн 2015 жилийн ой - Эрлийз 3 нас
  • 16:40
    "Микроны босс" МУСК
  • 18:20
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Монголын Боксын Спортын Холбооны -70 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “КҮНЗ” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:40
    "Залуу эмч нар" ОАК 29,30-р анги
  • 22:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 33-р анги
  • 06:30
    "Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 07:40
    "Зөв алдаа" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 21-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-2/ 16-р анги
  • 10:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 40-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 50-52-р анги
  • 12:00
    "Ноён Сельфриж" ОАК /season-3/ 4,5-р анги
  • 13:30
    "Тэнгэрийн сургууль" УСК
  • 15:30
    "Эгэл ертөнц" ХОАК 11,12-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1-3-р анги
  • 17:30
    "Чассс…COOK SHOW" 16-р хэсэг
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 7,8-р анги
  • 19:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 16-р анги
  • 20:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 41-р анги
  • 21:30
    "24" ОАК /season-3/ 8-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-6/ 12-р анги
  • 23:40
    "Тэмцэл" УСК
  • 01:10
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 21:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Орос дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 10:45
    "Хошин шог"
  • 11:25
    "Гарын 5 хуруу" МУСК
  • 13:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 14:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 16:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Судрын чуулган " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 33-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хошин шог"
  • 20:20
    "Код" МУСК
  • 22:00
    "Бизнес толь"
  • 22:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Төрийн дуулал"
  • 23:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    Баримтат кино
  • 08:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “14 настай ээж” ОАУСК 6-р анги давталт
  • 10:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг – Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “14 настай ээж” ОАУСК 7-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Хүлгийн хурд оршвой.
  • 22:10
    “Тэнцвэргүй гэрлэлт” ОАУСК 31-р анги
  • 23:10
    уран сайхны кино
  • 00:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /дав
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Торгууд түмний дуулал телеконцерт СТА дуучин Б.Энхбат
  • 10:00
    Хайрын зуслан Хүүхдийн кино 17,18-р анги
  • 11:10
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аяллын хөтөч
  • 12:30
    Төв аймгийн цаг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Хишигтэн баримтат кино 6-р анги
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Хилэнцээ дарж, хишгээ даллахуй
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Халуухан ээж Олон ангит кино 31-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 22-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “20.000 асуулт хариулт” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Бага гариг...Хөнөөлт нөлөө” баримтат кино
  • 14:30
    Архив: бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    “After school club” шоу
  • 16:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам нэвтрүүлэг, 2-р шат
  • 20:30
    “Make up” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 23-р анги
  • 22:00
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.10-13-р анги)
  • 09:00
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (6,7-р анги)
  • 10:45
    "Готам" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 12:15
    "Үе тэнгийн багш (My Tutor Friend)" УСК
  • 14:35
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 16:25
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 17:55
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Ц.Цэгмэд)
  • 18:30
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (8-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.14,15-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (II.14-р анги)
  • 21:30
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 00:00
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (8-р анги)
  • 00:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.12-15-р анги)
  • 02:30
    "Готам" ОАК (II.13,14-р анги)
  • 04:00
    "Үе тэнгийн багш (My Tutor Friend)" УСК
  • 05:50
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 07:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Ц.Цэгмэд)
  • 08:15
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.14,15-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №53
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 11:00
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 2-р бүлгийн 3-6 -р анги
  • 13:05
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 13:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 310,311,312-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Монголын нууц товчоо" 5-р бүлгийн 2-р хэсэг
  • 18:25
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 21,22-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №54
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:15
    Нэрийн хуудас
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 2-р бүлгийн 3-6 -р анги
  • 01:45
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 09:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Миний ах атаман" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "илбэе" тоглолт
  • 10:30
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 11:00
    хошин шог
  • 12:00
    "би хулчгар" муск
  • 13:20
    хошин шог
  • 14:00
    рок поп дууны цаг
  • 14:30
    "малчин заяат бүсгүй" кино концерт
  • 15:00
    хошин шог
  • 16:00
    хит дууны цаг
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 53-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 41-р анги
  • 19:20
    "аз жаргалын эрэлд" муск
  • 21:10
    "андрон" уск
  • 23:00
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 61, 62- р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 11:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 12:05
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 51,52-р анги
  • 13:00
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 1"
  • 14:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 14:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 15:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 15:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 16:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 51,52-р анги
  • 17:55
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 1"
  • 18:55
    Та үүнийг мэдэх үү цуврал
  • 19:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 20:10
    "Хуучны дууны цаг"
  • 21:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Такси шоу" нэвтрүүлэг архив
  • 21:20
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 51,52-р анги
  • 22:10
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 1"
  • 23:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 00:00
    "Хуучны дууны цаг"
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 09:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Love&Mercy" УСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 66-р анги
  • 23:10
    "Уулзахын хүслэн" тоглолт /Мөнгөнцэцэг/
  • 00:30
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 1-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Лэйди цох ба Супер муур"
  • 11:30
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 12:00
    "Хөгшин хүргэн"ОАК 17-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 2-р анги
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 1-р анги
  • 21:30
    "Монголоороо"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 18-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: Марк Цукерберг:Фэйсбүүкийн хаант улсыг байгуулсан нь
  • 00:09
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Лассигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.25-32-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 29,30,31-р анги
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 29,30-р анги
  • 12:20
    Da Vinci - "Ницше" 11,12-р анги
  • 12:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг 11-р хэсэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 5-р хэсэг /Ширээний хөлбөмбөг/
  • 13:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг 11-р хэсэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 49-р дугаар
  • 14:15
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 4-6-р анги
  • 15:00
    "Лассигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.33-40-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 31,32,33-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 30,31-р анги
  • 18:50
    Da Vinci - "Ницше" 13,14-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг /Эргэдэг тоглоом/
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 50-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Спортын онцлох зочин
  • 09:20
    Халуун сэдэв
  • 09:40
    Технологийн ертөнц
  • 10:00
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд / Химежи цайз, Ицүкүшима хийд /
  • 10:20
    Монголын түүх: “Чулуун зэвсгийн үе”
  • 11:20
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хирошима 1-р хэсэг
  • 12:10
    Хүннү гүрэн /Өвөг дээдэс/
  • 12:50
    Дэлхийн тамирчин: Амьдрал үргэлжилсээр... Евгений Плющенко
  • 13:40
    Төл таван эрдэнэ
  • 14:10
    Би Монгол хүн /ОУОХ-ны Хүндэт гишүүн, МУСГЗ Ш.Магван/
  • 14:55
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хирошима 1-р хэсэг
  • 15:45
    Зураглал
  • 15:55
    Хөгжлийн замаар /Такси-1 /
  • 16:20
    Хүннү гүрэн /Өвөг дээдэс/
  • 17:00
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд / Химежи цайз, Ицүкүшима хийд /
  • 17:20
    “Зогсошгүй” СТА жүжигчин Н.Отгонтогос
  • 18:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:40
    Эгэл амьдралын мөр /Хүслээр боссон оргил/
  • 19:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Зөв чиг /Сайн дурын идэвхтэн Г.Алимаа/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Солонгосын хөгжил дэвшил /Спорт, аялал жуулчлал/
  • 21:50
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 11:00
    Эх дэлхий 5,6-р анги
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Эх дэлхий 7,8-р анги
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 18:30
    Есөн эрдэнийн орноор
  • 18:55
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Баримтат дэлгэц
  • 19:55
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 20:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Х.Баянмөнх/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 21:45
    Түмний нэг /Г.Өсөхбаяр МУГТ/
  • 22:10
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 25-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - РУУД ВАН НИСТЕЛРООЁ
  • 11:30
    МАН.СИТИ-ЧЕЛСИ 29-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-4
  • 14:00
    АРСЕНАЛ-НЬЮКАСЛ 18-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD 2017/18 №36
  • 16:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВЕСТ ХЭМ 28-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТУС
  • 19:00
    ВЕСТ ХЭМ-МАН.ЮТД 31-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD 2018/19 №5
  • 21:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-5
  • 22:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №1 - РОББИ ФАУЛЕР
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №10

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "HOOP DREAMS" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1313
  • 14:00
    ONE FC UNSTOPPABLE DREAMS
  • 18:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1312
  • 21:00
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 22:00
    "THE DAMNED UNITED" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХЬЮСТОН - МИЛОУКИ УЛИРАЛ 2018
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №28
  • 11:30
    NETBUSTERS №25
  • 12:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 12:30
    КЛИВЛЭНД - ЛА КЛИППЕРС УЛИРАЛ 2018
  • 14:30
    PL WORLD 2017/18 №8
  • 15:00
    БОРНМУТ-АРСЕНАЛ 23-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    NBA ALL STAR 2018 - SATURDAY NIGHT
  • 19:30
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 20:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 30-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "MIRACLE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:20
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 13:30
    UFC FIGHT NIGHT МАКГРЕГОР-СИЛВЕР
  • 15:20
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ТАТЧ
  • 18:50
    WWE RAW 1314
  • 20:50
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд” телевиз эфир нээх
  • 09:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Спорт баримтат кино
  • 11:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 13:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 13:30
    +19 нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    “Нордерн дансер” Баримтат кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 19:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Нисдэг дугуйтай дээрэмчид” УСК
  • 00:30
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 11:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 15:40
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 22:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 24
  • 09:05
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 22-р анги
  • 10:20
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 29, 30-р анги
  • 12:15
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 2-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 58-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 13, 14
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 23-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 31, 32-р анги
  • 20:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Анхны хайр" ОАК 59-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 31, 32-р анги
  • 00:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 3-р анги
  • 01:55
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 23-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    КЛИВЛЭНД - ОКЛАХОМА УЛИРАЛ 2018
  • 02:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ПОРТЛАНД УЛИРАЛ 2018
  • 04:00
    WNBA 2018 ВАШИНГТОН - ДАЛЛАС (ШУУД)
  • 06:00
    "WITHOUT BIAS" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    WNBA 2018 ФИНИКС - ЛОС АНЖЕЛЕС (ШУУД)
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS ВАШИНГТОН - НЬЮ ЖЕРСИ 2007
  • 11:00
    "MAGIC - BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    ВАШИНГТОН - КЛИВЛЭНД УЛИРАЛ 2018
  • 14:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #1
  • 15:00
    ОКЛАХОМА - САКРАМЭНТО УЛИРАЛ 2018
  • 17:00
    RED BULL ENERGY TIME №15
  • 17:30
    WNBA ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 18:00
    САН АНТОНИО - ДЭНВЭР УЛИРАЛ 2018
  • 20:00
    ЧИКАГО - МИННЭСОТА УЛИРАЛ 2018
  • 22:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    WNBA 2018 СИАТЛ - НЬЮ ЙОРК (ШУУД)

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    Үсчин-Шинэ үе продакшн
  • 10:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 81-р анги
  • 12:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:40
    Спортын цуурай " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Circus Mongolia KHADGAA
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дарьганга хийц" баримтат кино
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Улаачдын өрсөлдөөн"хөрөг нэвтрүүлэг :З.Халиун
  • 19:40
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 82 -р анги
  • 22:20
    "Хоёр хоёрын тав" МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Байгалийн зураглал /танин мэдэхүйн/
  • 07:10
    “Улсын голомт” баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 07:55
    “NTN үзүүлж байна
  • 08:00
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №1/
  • 08:40
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 09:15
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 09:20
    ”Амьдрал нулимсанд дургүй” ОУСК
  • 10:50
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг
  • 11:35
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 11:40
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАК 11-р анги
  • 12:25
    “Монгол тарвага” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:50
    NTN үзүүлж байна
  • 13:00
    “Дуун тамгатай хүлгүүд”
  • 15:00
    “ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 15:05
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 15:15
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 23, 24-р анги
  • 16:55
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    “Улсын голомт” баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Best буйдан” танилцуулж байна
  • 18:00
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №1/
  • 18:40
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:00
    “Уулын өвгөн” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 12-р анги
  • 19:55
    “Best буйдан” танилцуулж байна
  • 20:10
    “Цам” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:37
    “Аавын бүүвэйн дуу” дуучин М.Мягмар
  • 21:40
    “Ланяа бичээс” ХОАУСК 25,26-р анги
  • 23:20
    Төрийн дуулал
  • 23:25
    Сайхан амраарай!

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус 23-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:40
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги