МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:10
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурын багийн 2018 оны УАШТ 2-р хэсэг
  • 11:10
    Эх орны төлөө
  • 11:40
    Хүүхэд хамгаалал
  • 12:00
    “Эндүүрлийн паян” жүжиг
  • 13:35
    “Биелэн наадъя” хүүхдийн концерт
  • 14:05
    “Хүний мөс” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 17-р анги
  • 14:50
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 15:20
    Хөгжмийн агшин
  • 15:30
    “Үүл нарны ээлжинд үргэлж хамт байлаа” хөрөг
  • 16:10
    “Сүнжидмаа” дуулалт жүжиг
  • 17:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 18:00
    Дэлхийн тамирчин: “Амьдрал үргэлжилсээр... Евгений Плющенко”
  • 18:50
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй: “Ялгуусан эрхт”
  • 18:55
    ЭХЭМҮТ үзүүлж байна: “Хүүхдийн асаргаа, чийрэгжүүлэлт”
  • 19:05
    “Чкалов” Оросын олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:45
    MNB World үзүүлж байна: “Улаан бүч” дуулж байна
  • 22:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:20
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хобби- Камер цуглуулагч баримтат кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:00
    Эх газруудын эх нь Ази тив 9н гайхамшгаар хамтдаа аялцгаая
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 11:30
    UBS Music хөтөлбөр
  • 12:00
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 9-р анги
  • 13:00
    Хобби-Гал сөнөөгч машин баримтат кино
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Дулааралт Оросын ОАК 2-р анги
  • 16:00
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Тал нутгийн салхи цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    UBS music хөтөлбөр
  • 20:50
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:55
    Эх газруудын эх нь Ази тив Эх говийн аялал жуулчлал
  • 21:30
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 10-р анги
  • 22:30
    Аяллын тойрог
  • 23:10
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Дулааралт ОАК 2-р анги
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 87, 88-р анги
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 1-р анги
  • 12:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 16:00
    "телезохиомж"
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино-7
  • 17:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 89, 90-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 2-р анги
  • 21:10
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 22:10
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    business news
  • 09:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    reach the beauty
  • 10:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:05
    business news
  • 11:10
    "тэ жу ён" соак 130-р анги
  • 12:25
    business news
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "хосолсон мэдрэмж" уск
  • 14:00
    хошин шог
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    "japan video topics"
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "эгэл ертөнц" оак 41-р анги
  • 16:20
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 16:50
    хошин шог
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 131-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "эх орон" уск
  • 00:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Гүндүлэй ринбучийн айлдвар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “After school club” шоу
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Цохилт” олон ангит УСК,15-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Бохир ертөнц” МУСК
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Нохой ба муурнууд”хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Заануудын эмгэнэл” баримтат кино
  • 16:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 19:00
    “Монгол Улсийн 2 дахь нийслэл Хархорин байх бүрэн боломжтой” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК,16-р анги
  • 22:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:20
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-7
  • 12:00
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжмийн цаг
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 141,142-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Багтай хүн" ОАК 16-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 143,144-р анги
  • 19:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-8
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Багтай хүн" 17 ОАК -р анги
  • 23:00
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /28, 29/
  • 07:15
    ДАШТ “Франц - Перу” /давталт/
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    VIP car wash - үзүүлж байна
  • 10:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 73-р анги
  • 10:50
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 7-р анги
  • 11:35
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Нийслэл хөтөч
  • 13:15
    “Шилэн баг” ОАК 37, 38-р анги
  • 14:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /06/
  • 15:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 41, 42-р анги
  • 16:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 16:40
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 7-р анги
  • 17:25
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:05
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /30, 31/
  • 19:00
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 19:05
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 74-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 20:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /07/
  • 21:30
    “Шилэн баг” ОАК 39, 40-р анги
  • 23:05
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 43, 44-р анги
  • 00:30
    ДАШТ “Бразил – Коста Рика” /давталт/
  • 02:35
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.18-20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-21, 22-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 20-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Анна Каренина" ОАК 3-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 10/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 10/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.21-23-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-23, 24-р анги
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 21-р анги
  • 20:40
    Морин хуурын чуулгын тоглолт 1-р хэсэг
  • 21:35
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Анна Каренина" ОАК 4-р анги
  • 22:50
    "Көсем" ОАК 1.26-р анги
  • 23:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Залуу эмч нар” ОАК 29,30-р анги
  • 12:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Төв түмний цэнгэл 2018
  • 16:40
    "Анирлагч" МУСК
  • 18:20
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хөрсний бохирдол"
  • 19:50
    "Дэлхийн алдартнуудын түүх"
  • 20:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Залуу эмч нар” ОАК 31,32-р анги
  • 22:30
    "Надад итгээч" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 34-р анги
  • 06:30
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 07:50
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 22-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-2/ 17-р анги
  • 10:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 41-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 4-6-р анги
  • 12:00
    "Ноён Сельфриж" ОАК /season-3/ 6,7-р анги
  • 13:30
    "Миний үргэлжлэл" УСК
  • 15:30
    "Эгэл ертөнц" ХОАК 13,14-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7-9-р анги
  • 17:30
    "Чассс…COOK SHOW" 17-р хэсэг
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 9,10-р анги
  • 19:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 17-р анги
  • 20:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 42-р анги
  • 21:30
    "24" ОАК /season-3/ 9-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-6/ 13-р анги
  • 00:00
    "Боёка" УСК
  • 01:30
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 21:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 22:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 23:00
    KPOP дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 10:25
    "Алтан Өргөө" МУСК
  • 11:55
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 33 -р анги
  • 13:35
    "Судрын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Монгол наадгай" танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Хошин шог"
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 34 -р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Аав" МУСК
  • 21:35
    "Бизнес толь"
  • 22:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:35
    "Төрийн дуулал"
  • 22:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 07:00
    Баянгол номатик фестивал баяр наадмыг хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 19:10
    “14 настай ээж” ОАУСК 9-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Хүлгийн хурд оршвой МУТМУ Д.Одгэрэл
  • 22:10
    “Тэнцвэргүй гэрлэлт” ОАУСК 33-р анги
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Хан тэнгэрийн хайр телеконцерт
  • 11:40
    Хайрын зуслан Хүүхдийн кино 19,20-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хишигтэн баримтат кино 7-р анги
  • 16:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:50
    Өвгөн тэнгисийн ёроол баримтат кино
  • 18:20
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:50
    Тусгай ажиллагаа Уран сайхны кино
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Халуухан ээж Олон ангит кино 32-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 23-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “20.000 асуулт хариулт” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Үлэг гүрвэлийн ангуучид” баримтат кино
  • 14:00
    “Танин мэдэхүйн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Ухаан далай” танин мэдхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Танин мэдэхүйн толь”нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “АХА” танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 19:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам нэвтрүүлэг, 2-р шат
  • 20:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 24-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (7,8-р анги)
  • 10:40
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 12:50
    "Готам" ОАК (II.14-р анги)
  • 14:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.2-5-р анги)
  • 15:10
    "Үе тэнгийн багш (My Tutor Friend)" УСК
  • 17:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Т.Нацагдорж)
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:35
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний хөрш чөтгөр" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.16,17-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (II.15-р анги)
  • 21:30
    "Залуу тулаанч (The Young Master)" УСК
  • 23:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.14-17-р анги)
  • 02:00
    "Готам" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 03:30
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 05:20
    "Залуу тулаанч (The Young Master)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Т.Нацагдорж)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.14-17-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 21-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №54
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 11:00
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 2-р бүлгийн 7-10 -р анги
  • 13:05
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Talk With Me" Төгөлдөр хуурч У.Ану
  • 14:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 313,314,315-р анги
  • 16:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Монголын нууц товчоо" 6-р бүлгийн 1-р хэсэг
  • 18:25
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №55
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Life Style" Кизомба бүжиг
  • 21:35
    Нэрийн хуудас
  • 21:40
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:20
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 2-р бүлгийн 7-10 -р анги
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хүсэл" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Mr.Quiz" show
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Тоглолтын цаг
  • 22:00
    "Би дуралмаар байна" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 53-р анги
  • 09:30
    "хүсэл авай" тоглолт
  • 10:40
    хошин шог
  • 12:00
    хит дууны цаг
  • 13:00
    "онгодын цагаан хүлэг"
  • 13:20
    "маргаашгүй" муск
  • 14:40
    рок поп дууны цаг
  • 15:00
    "амьдрах сайхан" тоглолт
  • 16:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 54-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 42-р анги
  • 19:20
    "намрын синдром" муск
  • 21:00
    "бойка" уск
  • 22:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 63, 64- р анги
  • 23:30
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 11:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 12:05
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 53,54-р анги
  • 13:00
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 2"
  • 14:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 14:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 15:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 15:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 16:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 53,54-р анги
  • 17:55
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 2"
  • 18:55
    Та үүнийг мэдэх үү цуврал
  • 19:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 20:10
    "Хуучны дууны цаг"
  • 21:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг архив
  • 21:20
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 53,54-р анги
  • 22:10
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 2"
  • 23:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 00:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 66-р анги /давталт/
  • 10:55
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 11:50
    "Жудаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /архив /
  • 16:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 16:30
    Эерэг зочин
  • 17:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 20:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 67-р анги
  • 23:10
    "Хайрын болзоо" тоглолт /Нямзагд, Хандмаа/
  • 00:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 1-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 2-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 11:30
    "Монголоороо"
  • 12:00
    "Хөгшин хүргэн"ОАК 18-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 3-р анги
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 2-р анги
  • 21:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    "Шар үс" /+18/
  • 23:35
    "Асрамжийн газар" УСК
  • 01:34
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Лассигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.33-40-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 31,32,33-р анги
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 30,31-р анги
  • 12:20
    Da Vinci - "Ницше" 13,14-р анги
  • 12:30
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг /Эргэдэг тоглоом/
  • 13:00
    Da Vinci - "Хараач янзтай" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 50-р дугаар
  • 14:15
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 15:00
    "Лассигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.41-48-р анги
  • 18:05
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 33,34,35-р анги
  • 18:35
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 32,33-р анги
  • 18:55
    Da Vinci - "Ницше" 15,16-р анги
  • 19:05
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 19:25
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг /Шигтгэдэг тоглоом/
  • 19:35
    Da Vinci - "Артзүүка" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 2.4-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Төл таван эрдэнэ
  • 09:30
    Явлаа, ирлээ
  • 09:50
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд / Киото, Нара/
  • 10:10
    Зөв чиг /Сайн дурын идэвхтэн Г.Алимаа/
  • 10:30
    Монголын түүх: “Хүрэл зэвсэг ба төмрийн түрүү үе”
  • 11:30
    Зураглал
  • 11:40
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хирошима 2-р хэсэг
  • 12:30
    Хүннү гүрэн /Газар нутаг улсын үндэс/
  • 13:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:40
    “Зогсошгүй” СТА жүжигчин Н.Отгонтогос
  • 14:20
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд / Киото, Нара/
  • 14:40
    Хөгжлийн замаар /Такси-2/
  • 15:05
    Хүннү гүрэн – Газар нутаг улсын үндэс
  • 15:45
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хирошима 2-р хэсэг
  • 16:35
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг №7
  • 17:15
    Алтан сан хөмрөгөөс:“Үлэмж цаглашгүй өвүүд”
  • 17:45
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:25
    Эгэл амьдралын мөр /Музейн Тулгаа/
  • 18:55
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:00
    ЭХЭМҮТ: “Хүүхдийн асаргаа чийрэгжүүлэлт”
  • 19:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    МNB World- News Mongolia
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Солонгосын хөгжил дэвшил” баримтат кино /Ухаалаг гар утас /
  • 21:50
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 11:00
    Эх дэлхий 7,8-р анги
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Эх дэлхий 9,10-р анги
  • 16:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 18:30
    Түмний нэг /Г.Өсөхбаяр МУГТ/
  • 18:55
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Хайраар зөөлөрдөг хорвоо /Тоглолт/
  • 20:20
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 20:23
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 21:45
    Шинэ ном
  • 22:10
    "Мөнгөн буйл" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-БӨРНЛИ 37-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НЬЮКАСЛ 29-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-6
  • 14:00
    СВОНСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 24-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD 2017/18 №38
  • 16:30
    ЭВЕРТОН-МАН.ЮТД 22-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 19:00
    АРСЕНАЛ-МАН.СИТИ 28-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD 2018/19 №6
  • 21:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-7
  • 22:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №2 - ПОЛ СКОУЛЗ
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №11

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "HOOP DREAMS" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 988
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #28
  • 16:00
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 17:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 987
  • 21:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №1 - РОББИ ФАУЛЕР
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №5
  • 22:00
    "WIIL" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САН АНТОНИО - ОКЛАХОМА УЛИРАЛ 2018
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №29
  • 11:30
    PL SOCCERBOX 2018/19 №1 - РОББИ ФАУЛЕР
  • 12:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 12:30
    ОКЛАХОМА - ГОЛДЕН СТЭЙТ УЛИРАЛ 2018
  • 14:30
    PL WORLD 2018/19 №5
  • 15:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ 23-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 19:30
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 20:30
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ 25-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №11

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "RUN, FATBOY, RUN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:50
    UFC 184 РОУЗИ-ЗИНГАНО
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 16:00
    UFC FIGHT NIGHT МЕНДЕС-ЛАМАС
  • 18:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS #15
  • 20:20
    WWE SMACKDOWN 989
  • 22:20
    UFC FIGHT NIGHT СЕРРОНЕ-ОЛИВЭЙРА

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 13:30
    “LIMITLESS” энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 16:30
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 17:00
    “Чингис хаан” баритат кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Концерт
  • 19:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Гэмт хэрэг” УСК
  • 00:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 11:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 15:40
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 22:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 15, 16
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сэ Жүн хаан" ОАК 23-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 31, 32-р анги
  • 12:15
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 3-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 59-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 25
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэ Жүн хаан" ОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 33, 34-р анги
  • 20:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Анхны хайр" ОАК 60-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 33, 34-р анги
  • 00:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 4-р анги
  • 01:55
    "Сэ Жүн хаан" ОАК төгсгөлийн 24-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    WNBA 2018 СИАТЛ - НЬЮ ЙОРК (ШУУД)
  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS ЧИКАГО - БОСТОН 1986
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS ЧИКАГО - ДЭТРОЙТ 1988
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS ЧИКАГО - КЛИВЛЭНД 1989
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS ЧИКАГО - ДЭТРОЙТ 1991
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS ЧИКАГО - Л.А ЛЭЙКЕРС 1991
  • 11:00
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:20
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    ОКЛАХОМА - ГОЛДЭН СТЭЙТ УЛИРАЛ 2018
  • 15:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #2
  • 16:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА УЛИРАЛ 2018
  • 18:00
    RED BULL ENERGY TIME №16
  • 18:30
    ВАШИНГТОН - МИЛУОКИ УЛИРАЛ 2018
  • 20:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ВАШИНГТОН УЛИРАЛ 2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 82-р анги
  • 12:10
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Улаачдын өрсөлдөөн"хөрөг нэвтрүүлэг :З.Халиун
  • 13:40
    Уран гэж хот байдаг уу? баримтат кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Мал тойглох ёс" баримтат кино
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Улаачдын өрсөлдөөн"хөрөг нэвтрүүлэг :Баргудай
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 83-р анги
  • 22:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    " Хэлтгий заяа" МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    “Олзтой өдөр”
  • 07:25
    “Буурал түүхийн эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:25
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 09:00
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №2/
  • 09:35
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 12-р анги /давталт/
  • 10:20
    NTN үзүүлж байна
  • 10:30
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 11:25
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 11:30
    “Баяр наадмын дуун цэнгүүн” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Ланяа бичээс” ХОАУСК 25,26-р анги /давталт/
  • 14:25
    NTN үзүүлж байна
  • 14:30
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 15:55
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 16:00
    “Julia Robert Mongolia” баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:52
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:12
    NTN үзүүлж байна
  • 17:22
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:37
    NTN үзүүлж байна
  • 17:45
    “ЦЕГ-ын танин мэдэхүйн сэрэмжлүүлэг”
  • 18:05
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 18:20
    “Ай Ёо доктор” эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 19:25
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 13-р анги
  • 20:10
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №2/
  • 20:45
    ”Дэлхийн монгол аялал”
  • 21:00
    “Буурал түүхийн эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Аавын бүүвэйн дуу” дуучин М.Мягмар
  • 22:05
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 27, 28-р анги
  • 23:45
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус 24-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:40
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги