МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:20
    MNB World үзүүлж байна: MNB World үзүүлж байна: “Улаан бүч” дуулж байна
  • 10:40
    “Уул усны аялгуу” хүүхдийн концерт 1-р хэсэг
  • 11:20
    Цаг үе, үзэл бодол/ давталт/
  • 12:00
    Эх өв: “Ширгээмэл боловсруулах”
  • 12:30
    “Монгол гэр бүл, орчин үе” 2006 он
  • 13:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:00
    “Хүний мөс” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 18-р анги
  • 14:50
    Сонирхсон бүхнээ асуу: “Динозаврын нууц”
  • 15:05
    Эгшиг урлахуй: “Азийн хөгжим”
  • 15:35
    16 мм кино төсөл: “Наран ургах хязгаар” 1988 он
  • 15:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Аргал”
  • 16:25
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:45
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг№7
  • 17:25
    Судар бичгийн алтан сан “Монголчуудын элдэв сонин”
  • 17:40
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй: “Уяхан замбуу тивийн наран”
  • 17:50
    Аз жаргалын эхлэл: “Аавууд” 2013он
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” шууд
  • 19:00
    “Чкалов” Оросын олон ангит кино 6-р анги
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 22:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:15
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хобби- Гал сөнөөгч машин баримтат кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:00
    Эх газруудын эх нь Ази тив Эх говийн аялал жуулчлал
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Аяллын тойрог
  • 12:00
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 10-р анги
  • 13:00
    Хобби-Халуун ус баримтат кино
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Дулааралт Оросын ОАК 3-р анги
  • 16:00
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Улаанбаатар хотын гэр хорооллыг Хөгжүүлэх хөрөнгө оруулалтыг дэмжих хөтөлбөр” төслийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хүүхэд хамгаалал
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Супер спорт
  • 20:20
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 20:50
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:55
    Эх газруудын эх нь Ази тив Элсэндээ эрдэнээ нуусан өмнийн их говь
  • 21:15
    UBS нэмэлт цаг
  • 21:30
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 11-р анги
  • 22:40
    Хүүхэд хамгаалал
  • 23:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Дулааралт ОАК 3-р анги
  • 00:30
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 89, 90-р анги
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 2-р анги
  • 12:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 14:40
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 15:40
    "хоршоо дэрэм" богино хэмжээний кино
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-8
  • 17:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 91, 92-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 3-р анги
  • 21:10
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 22:10
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    business news
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    азийн орнуудын соёлоос
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "тэ жу ён" соак 131-р анги
  • 12:25
    business news
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "эх орон" уск
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    "japan video topics"
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "эгэл ертөнц" оак 42-р анги
  • 16:20
    karaoke night
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 132-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "дурсамж төгсгөл үгүй" муск
  • 23:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Гүндүлэй ринбучийн айлдвар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Цохилт” олон ангит УСК,16-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Миний ахын эхнэр” МУСК /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Туйлын галт тэрэг” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Гайхамшигт адуу” баримтат кино
  • 16:00
    “Зун цэцэглэсэн аялгуу” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Миний ах атаман” МУСК
  • 19:00
    “Хасах Градус” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК,17-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    Баримтат кино
  • 23:50
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-8
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шийдэл-1 Арьс ширний салбар ахиж өндийх үү"
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 143,144-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Багтай хүн" ОАК 17-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 145,146-р анги
  • 19:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-9
  • 20:30
    "VIP" тодруулга ярилцлага
  • 21:30
    "Багтай хүн" ОАК 18-р анги
  • 23:00
    " Аав" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /30, 31/
  • 07:15
    ДАШТ “Бразил – Коста Рика” /давталт/
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    VIP car wash - үзүүлж байна
  • 10:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 74-р анги
  • 10:50
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 8-р анги
  • 11:35
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Нийслэл хөтөч
  • 13:15
    “Шилэн баг” ОАК 39, 40-р анги
  • 14:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /07/
  • 15:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 43, 44-р анги
  • 16:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 16:40
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 8-р анги
  • 17:25
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:05
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /32, 33/
  • 19:00
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 19:05
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 75-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 20:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /08/
  • 21:30
    “Шилэн баг” ОАК 41, 42-р анги
  • 23:05
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 45, 46-р анги
  • 00:30
    ДАШТ “Нигери – Исланд” /давталт/
  • 02:35
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.21-23-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-23, 24-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 21-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Анна Каренина" ОАК 4-р анги
  • 12:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Морин хуурын чуулгын тоглолт 1-р хэсэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 11/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 11/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 13, 14
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.24-26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-25, 26-р анги
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 22-р анги
  • 20:40
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Анна Каренина" ОАК 5-р анги
  • 22:50
    "Көсем" ОАК 1.27-р анги
  • 23:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Залуу эмч нар” 31,32-р анги
  • 12:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бүрэнцогтын уурхайн 70 жил - нэгдүгээр хэсэг
  • 16:40
    "Надад итгээч" МУСК
  • 18:20
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Монголын Боксын Спортын Холбооны -70 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Говийн начин" хөрөг нэврүүлэг
  • 20:30
    “КҮНЗ” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:40
    "Залуу эмч нар” ОАК 33,34-р анги
  • 22:30
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 35-р анги
  • 06:30
    "Бид гурвын болзоо" МУСК
  • 08:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 23-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-2/ 18-р анги
  • 10:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 42-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 10-12-р анги
  • 12:00
    "Ноён Сельфриж" ОАК /season-3/ 8,9-р анги
  • 13:30
    "Шидтэний шавь" УСК
  • 15:30
    "Эгэл ертөнц" ХОАК 15,16-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-15-р анги
  • 17:30
    "Чассс…COOK SHOW" 18-р хэсэг
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 11,12-р анги
  • 19:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 18-р анги
  • 20:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 43-р анги
  • 21:30
    "24" ОАК /season-3/ 10-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 1-р анги
  • 23:50
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 01:30
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Орос дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 21:00
    Зам зуур
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Монгол дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Техникийн үзлэг
  • 11:30
    "Хошин шог"
  • 12:10
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр" давталт
  • 12:40
    "Бизнес толь"
  • 13:10
    "Араанд нь алт, ард нь хутга" МУСК
  • 14:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 15:55
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 34 -р анги
  • 16:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 35-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Анирлагч" МУСК
  • 22:15
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Солонготой наадам
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “14 настай ээж” ОАУСК 7-р анги давталт
  • 10:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Урьдчилан сэргийлэе” ЦЕГ үзүүлж байна
  • 13:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг – Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “14 настай ээж” ОАУСК 8-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Хүлгийн хурд оршвой. ААУ Ж.Мөнхсүрэн
  • 22:10
    “Тэнцвэргүй гэрлэлт” ОАУСК 32-р анги
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хайрын зуслан Хүүхдийн кино 21,22-р анги
  • 12:10
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Хишигтэн баримтат кино 8-р анги
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Хилэнцээ дарж, хишгээ даллахуй
  • 19:40
    Төв аймгийн цаг
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Халуухан ээж Олон ангит кино 33-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 24-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “20.000 асуулт хариулт”цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Гайхамшигт адуу” баримтат кино
  • 13:00
    Архив: бөхийн барилдааны тойм
  • 16:40
    “Ухаан далай” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Зун цэцэглэсэн аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам нэвтрүүлэг, 2-р шат
  • 20:30
    “Make up” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 25-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Миний хөрш чөтгөр" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Залуу тулаанч (The Young Master)" УСК
  • 13:10
    "Готам" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 14:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.16,17-р анги)
  • 15:30
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач Н.Нямдаваа)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Надад итгээч" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.18,19-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (II.16-р анги)
  • 21:30
    "Нөгөөдөр сүүлчийн өдөр (The Day After Tomorrow)" УСК
  • 00:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.16-19-р анги)
  • 02:00
    "Готам" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 03:30
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 05:20
    "Нөгөөдөр сүүлчийн өдөр (The Day After Tomorrow)" УСК
  • 07:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач Н.Нямдаваа)
  • 07:35
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.16-19-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 23-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №55
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 11:00
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 1-4 -р анги
  • 13:15
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 14:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 5-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 316,317,318-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Монголын нууц товчоо" 6-р бүлгийн 2-р хэсэг
  • 18:25
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 25, 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №56
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Life Style" Буудлага
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Нэрийн хуудас
  • 22:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:00
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 1-4 -р анги
  • 02:00
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Mr.Quiz" show
  • 09:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Би дуралмаар байна" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:30
    Syndicate talk
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    VTV LIVE CONCERT
  • 21:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монгал товчоон" баримтат туурь
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 54-р анги
  • 09:30
    "маргаашгүй" муск
  • 10:45
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 11:00
    хошин шог
  • 12:00
    хит дууны цаг
  • 13:00
    "жүжигчид дуулж байна" тоглолт
  • 16:00
    хошин шог
  • 17:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 43-р анги
  • 19:20
    "сая долларын олз" муск
  • 21:00
    "ангийнхан" уск
  • 22:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 65, 66- р анги
  • 23:30
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 11:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 12:05
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 55,56-р анги
  • 13:00
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 3"
  • 14:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 14:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 15:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 15:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 16:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 55,56-р анги
  • 17:55
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 3"
  • 18:55
    Та үүнийг мэдэх үү цуврал
  • 19:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 20:10
    "Хуучны дууны цаг"
  • 21:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 55,56-р анги
  • 22:10
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 3"
  • 23:10
    "Хуучны дууны цаг"
  • 00:00
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 67-р анги /давталт/
  • 10:55
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 11:50
    "Жудаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /архив /
  • 16:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 16:25
    Эерэг зочин
  • 16:55
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 20:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК төгсгөлийн 68-р анги
  • 23:10
    "Миний ээж хөөрхөн" тоглолт /О.Гансувд/
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 2-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 3-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 11:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 12:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 19-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 4-р анги
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 3-р анги
  • 21:30
    "Every one Экологич"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: "Eat dtink man woman"
  • 01:12
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Лассигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.41-48-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 33,34,35-р анги
  • 11:35
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 32,33-р анги
  • 12:05
    Da Vinci - "Ницше" 15,16-р анги
  • 12:25
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 12:35
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг /Шигтгэдэг тоглоом/
  • 12:55
    Da Vinci - "Артзүүка" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 13:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 2.4-р дугаар
  • 14:15
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 15:00
    "Лассигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.49-52-р анги 2.1-4-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 35,36,37-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 34,35-р анги
  • 18:50
    Da Vinci - "Ницше" 17, 18-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" нэвтрүүлэг 6-2-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг /Цагариг/
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 51-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Томилолтоос ирлээ
  • 09:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:40
    МNB World-News Mongolia
  • 10:00
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд /Никкогийн сүм хийд, Шүрижо цайз /
  • 10:20
    Зураглал
  • 10:30
    Монголын түүх: “Анхны төрт улс Хүннү гүрэн”
  • 11:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хүмүүсгүй амьдрал 1-р хэсэг
  • 12:15
    Хүннү гүрэн /Нүүдэлчин гүрэн/
  • 13:05
    ММ энэ долоо хоногт
  • 13:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:40
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг №7
  • 14:20
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд /Никкогийн сүм хийд, Шүрижо цайз/
  • 14:40
    ЭХЭМҮТ: “Хүүхдийн асаргаа чийрэгжүүлэлт”
  • 14:50
    Хөгжлийн замаар /Сургууль орчмын бүс/
  • 15:15
    Хүннү гүрэн /Нүүдэлчин гүрэн/
  • 16:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хүмүүсгүй амьдрал 1-р хэсэг
  • 16:50
    Дэлхийн түүхүүд: “Путины үнсэлт” цуврал баримтат кино
  • 17:35
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:15
    Эгэл амьдралын мөр /Үнэлж баршгүй өв/
  • 18:45
    ММ энэ долоо хоногт
  • 18:50
    Экспертийн цаг /Залуучууд - Ажилгүйдэл/
  • 19:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ: “Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 21:25
    Солонгосын хөгжил дэвшил” баримтат кино /Эдийн засгийн хөгжлийн нууц/
  • 21:50
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 22:50
    Үдшийн мэдээ

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Мөнгөн буйл" МУСК
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 11:00
    Эх дэлхий 9,10-р анги
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Эх дэлхий 11,12-р анги
  • 16:00
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 18:30
    "Шинэ ном"
  • 18:55
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Мөрөөдлийн Парис Баримтат кино
  • 19:58
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 20:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Б.Бааст/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Сүү хэрхэн боловсруулдаг вэ?
  • 21:45
    "Би Монголд хайртай"
  • 22:10
    "Илүү сартай зун" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 10-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 11:30
    БОРНМУТ-ЛИВЕРПҮҮЛ 18-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-8
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-СТӨҮК 21-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD 2017/18 №27
  • 16:30
    АРСЕНАЛ-ТОТТЕНХЭМ 12-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 19:00
    МАН.ЮТД-ЧЕЛСИ 28-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD 2018/19 №7
  • 21:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-9
  • 22:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №3 - ЙАН ВРАЙТ
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №12

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №1 - РОББИ ФАУЛЕР
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №5
  • 10:00
    "WIIL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 988
  • 14:00
    UFC 227 ДИЛЛАШОУ-ГБРАНДТ 2
  • 17:00
    "IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    PL SOCCERBOX 2018/19 №2 - ПОЛ СКОУЛЗ
  • 19:00
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 20:00
    FED CUP 2018 ХАГАС ШИГШЭЭ ТОЙМ
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №23
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №6
  • 22:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ИНДИАНА - ФИЛАДЕЛЬФИА УЛИРАЛ 2018
  • 11:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №2 - ПОЛ СКОУЛЗ
  • 11:30
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 13:30
    PL WORLD 2018/19 №6
  • 14:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 25-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 16:30
    МИННЭСОТА - ВАШИНГТОН УЛИРАЛ 2018
  • 18:30
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 19:30
    ЧЕЛСИ-ТОТТЕНХЭМ 32-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №12

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "RED ARMY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:30
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 12:50
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОКХОЛД
  • 15:10
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #29
  • 17:00
    ULTIMATE FIGHTER #9
  • 17:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 18:00
    ONE CHAMPIONSHIP BEYOND THE HORIZON ( ШУУД )
  • 21:00
    UFC FIGHT NIGHT МИОЧИЧ-ХАНТ
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд “ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг/давталт/
  • 13:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 13:30
    Баримтат кино
  • 14:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 16:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 19:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Юленька УСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 11:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 15:40
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 22:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 26
  • 09:05
    "Сэ Жүн хаан" ОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 33, 34-р анги
  • 12:15
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 4-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 60-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 17, 18
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Галт нирваан" ОАК 1, 2-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 35, 36-р анги
  • 20:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Анхны хайр" ОАК 61-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 35, 36-р анги
  • 00:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 5-р анги
  • 01:55
    "Галт нирваан" ОАК 1, 2-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS МИЛУОКИ - БОСТОН 1983
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS ФИЛАДЕЛЬФИА - МИЛУОКИ 1986
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS ШАРЛОТТ - МИЛУОКИ 2001
  • 07:00
    WNBA СИАТЛ - ИНДИАНА (ШУУД)
  • 09:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - САН АНТОНИО УЛИРАЛ 2018
  • 11:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - КЛИВЛЭНД УЛИРАЛ 2018
  • 13:00
    "BOOK OF ISAIAH THOMAS" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #3
  • 15:00
    ОКЛАХОМА - ФИНИКС УЛИРАЛ 2018
  • 17:00
    RED BULL ENERGY TIME №17
  • 17:30
    БОСТОН - ХЬЮСТОН УЛИРАЛ 2018
  • 19:30
    NBA ACTION 2729
  • 20:00
    "WITHOUT BIAS" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ДЭТРОЙТ - МАЙАМИ УЛИРАЛ 2018
  • 23:00
    "ШАК - КОБИ" ЯРИЛЦЛАГА

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 83-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Улаачдын өрсөлдөөн"хөрөг нэвтрүүлэг :Баргудай
  • 13:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Усны ертөнц" баримтат кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Зу зу "хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 84-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    " Мичдийн зургаан гялаан"МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    “Байгалийн зураглал” /танин мэдэхүй/
  • 07:10
    “Mongolia” баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:05
    “Дэлхийн Монгол аялал” /танин мэдэхүй/
  • 08:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 08:40
    “Concord infiniti window” боловсрол, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 10:05
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №3/
  • 10:40
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 10:55
    NTN үзүүлж байна
  • 11:00
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Дуурийн ханхүү” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 12:25
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 12:30
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 27, 28-р анги /давталт/
  • 14:10
    “Би эмэгтэй хүн” МУСК
  • 15:45
    NTN үзүүлж байна
  • 15:50
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Байгалийн зураглал
  • 16:05
    “Mongolia” баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:57
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    NTN үзүүлж байна
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:10
    “Concord infiniti window” боловсрол, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 14-р анги
  • 20:35
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №3/
  • 21:10
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 21:25
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:45
    NTN үзүүлж байна
  • 21:55
    “Аавын бүүвэйн дуу” дуучин М.Мягмар
  • 22:00
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 29,30-р анги
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус ОАК 25-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:05
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги