МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:30
    “Уул усны аялгуу” хүүхдийн концерт 2-р хэсэг
  • 11:05
    Дэлхийн түүхүүд: “Миний Афганистан” цуврал баримтат кино
  • 11:55
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 12:25
    16 мм кино төсөл: “Аз жаргалын дуун” концерт 1979он
  • 13:10
    Дэлхийн тамирчин: “Амьдрал үргэлжилсээр... Евгений Плющенко”
  • 14:00
    “Хүний мөс” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 19-р анги
  • 14:50
    Аз жаргалын эхлэл: “Аавууд” 2013он
  • 15:30
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 16:30
    “Монгол бүжгийн гайхамшиг” концерт 1-р хэсэг
  • 17:25
    “Хөхүүрийн айраг”
  • 18:05
    “Монголын өглөө” Сэтгүүлч, яруу найрагч У.Баярсайханы уран бүтээлээс...
  • 18:40
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй: “Өнчин цагаан ботго”
  • 18:45
    “Томилолтоос ирлээ” Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв
  • 19:05
    “Чкалов” Оросын олон ангит кино 7-р анги
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Соёл Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:20
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хобби- Халуун ус баримтат кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:00
    Супер спорт
  • 10:10
    Эх газруудын эх нь Ази тив Элсэндээ эрдэнээ нуусан өмнийн их говь
  • 10:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:50
    Business news
  • 11:10
    “Улаанбаатар хотын гэр хорооллыг хөгжүүлэх хөрөнгө оруулалтыг дэмжих хөтөлбөр” төслийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    UBS Music хөтөлбөр
  • 12:00
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 11-р анги
  • 13:00
    Хобби-Ой баримтат кино
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Дулааралт Оросын ОАК 4-р анги
  • 16:00
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хишгээ даллахуйн ухаан Д.Ухаанзаяа
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Цэнхэр заан хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Супер спорт
  • 20:20
    Аяллын тойрог
  • 21:00
    Эх газруудын эх нь Ази тив Эртний хүн амьдарч байсан түүхэн газар
  • 21:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:35
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 12-р анги
  • 22:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Дулааралт ОАК 4-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 91, 92-р анги
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 3-р анги
  • 12:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-9
  • 17:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 92, 93-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 4-р анги
  • 21:10
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 22:20
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 8-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "тэ жу ён" соак 132-р анги
  • 12:25
    "japan video topics"
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    business news
  • 13:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "дурсамж төгсгөл үгүй" муск
  • 15:00
    business news
  • 15:05
    хошин шог
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "эгэл ертөнц" оак 43-р анги
  • 16:20
    хошин шог
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 133-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    karaoke night
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Гүндүлэй ринбучийн айлдвар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “After school club” шоу
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Цохилт” олон ангит УСК, 17-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Миний ах атаман” МУСК /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Хүчирхэг Джо янг” хүүхдийн кино
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Далайн гахайнууд: “Чимээгүй ертөнц дахь амьдрал” баримтат кино
  • 16:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Найз” МУСК
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК,18-р анги
  • 23:30
    “Улаан имж” баримтат кино
  • 00:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    Спорт энэ өдөр
  • 01:20
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-9
  • 12:00
    "VIP" тодруулга ярилцлага
  • 13:00
    Хөгжмийн цаг
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 145,146-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Багтай хүн" ОАК 18-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 147,148-р анги
  • 19:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-10
  • 20:30
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Багтай хүн" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /32, 33/
  • 07:15
    ДАШТ “Нигери – Исланд” /давталт/
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 10:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 75-р анги
  • 10:50
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 9-р анги
  • 11:35
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 12:30
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 12:40
    Нийслэл хөтөч
  • 13:15
    “Шилэн баг” ОАК 41, 42-р анги
  • 14:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /08/
  • 15:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 45, 46-р анги
  • 16:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 16:40
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 9-р анги
  • 17:25
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:05
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /34, 35/
  • 19:00
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 19:05
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 76-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 20:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /09/
  • 21:30
    “Шилэн баг” ОАК 43, 44-р анги
  • 23:05
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 47, 48-р анги
  • 00:30
    ДАШТ “Серби – Швейцарь” /давталт/
  • 02:35
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.24-26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-25, 26-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 22-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Анна Каренина" ОАК 5-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 12/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 12/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.1-7-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-27, 28-р анги
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 23-р анги
  • 20:30
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Анна Каренина" ОАК 6-р анги
  • 22:50
    "Көсем" ОАК 1.28-р анги
  • 23:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Залуу эмч нар” ОАК 33,34-р анги
  • 12:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Улаанбаатар аялал” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Төв аймгийн төвийн бүс 2018 - Баянжаргалан сум
  • 16:40
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 18:20
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хөрсний бохирдол"
  • 19:50
    "Дэлхийн алдартнуудын түүх"
  • 20:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “КҮНЗ” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:40
    "Залуу эмч нар” ОАК 35,36-р анги
  • 22:30
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 36-р анги
  • 06:30
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 07:40
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 24-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-2/ 19-р анги
  • 10:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 43-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 16-18-р анги
  • 12:00
    "Ноён Сельфриж" ОАК /season-3/ 10-р анги, /season-4/ 1-р анги,
  • 13:30
    "Руби Спаркс" УСК
  • 15:30
    "Эгэл ертөнц" ХОАК 17,18-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 19-21-р анги
  • 17:30
    "Чассс…COOK SHOW" 19-р хэсэг
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 13,14-р анги
  • 19:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 19-р анги
  • 20:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 44-р анги
  • 21:30
    "24" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 2-р анги
  • 23:30
    "Хамгаалагч" УСК
  • 01:50
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Шарталт" МУСК
  • 21:00
    KPOP дууны цаг
  • 22:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хошин шог"
  • 10:45
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 12:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:35
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 35-р анги
  • 14:15
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Хүүхэлдэй кино "
  • 16:15
    "Их түүхийн жимээр " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Судрын чуулган " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 36-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хайрын гэрч" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Хошин шог"
  • 21:20
    "Бизнес толь"
  • 21:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:20
    "Төрийн дуулал"
  • 22:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 06:50
    Хүлгийн хурд оршвой. ААУ Ж.Мөнхсүрэн
  • 07:50
    Баримтат кино
  • 08:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “14 настай ээж” ОАУСК 9-р анги давталт
  • 10:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Урьдчилан сэргийлэе” ЦЕГ үзүүлж байна
  • 13:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг – Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “14 настай ээж” ОАУСК 10-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Хүлгийн хурд оршвой. ААУ С.Жамьяншарав
  • 22:10
    “Тэнцвэргүй гэрлэлт” ОАУСК 34-р анги
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Тайхарын дуулал телеконцерт
  • 11:00
    Аяллын хөтөч
  • 11:30
    Төв аймгийн цаг
  • 12:10
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:50
    Дуу түүх өгүүлнэ МУГЖ дуучин Н.Чулуунхүү
  • 19:00
    Тоглож болохгүй нас Уран сайхны кино
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Халуухан ээж Олон ангит кино 34-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 25-р анги / давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Танин мэдэхүйн толь” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    “Далайн гахайнууд” баримтат кино
  • 13:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол Улсын 812,Ардын хувьсгалын 97 жилийн үндэсний их баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Энэ цагийн эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Спорт мэдээ
  • 19:00
    “Make up” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам нэвтрүүлэг, 2-р шат
  • 20:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 26-р анги
  • 22:00
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Надад итгээч" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Нөгөөдөр сүүлчийн өдөр (The Day After Tomorrow)" УСК
  • 13:10
    "Готам" ОАК (II.16-р анги)
  • 14:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.18,19-р анги)
  • 14:50
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 16:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Г.Бирваа)
  • 17:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Орлон тоглогч" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.20,21-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (II.17-р анги)
  • 21:30
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 23:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.20,21-р анги)
  • 01:50
    "Готам" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 03:20
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 05:20
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Г.Бирваа)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.18-21-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 1-р бүлгийн 25-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №56
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 11:00
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 5-8 -р анги
  • 12:50
    "Life Style" Буудлага
  • 13:25
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 319,320,321-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Монголын нууц товчоо" 7-р бүлгийн 1-р хэсэг
  • 18:25
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    "Пирамид залилан" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 2-р бүлгийн 2,3-р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №57
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Улаанбаатар хотын автобустай аялал
  • 21:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 5-8 -р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгал товчоон" баримтат туурь
  • 18:00
    "Ай Ёо доктор" давталт
  • 19:00
    "Mr.Quiz" show
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Тоглолтын цаг
  • 22:00
    "Аюултай харилцаа" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 06:55
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 09:30
    "уулзахын хүслэн" тоглолт
  • 11:00
    хошин шог
  • 12:00
    рок поп дууны цаг
  • 13:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 14:00
    "сая долларын олз" муск
  • 15:30
    "бойка" уск
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 56-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 44-р анги
  • 19:20
    "танихгүй сэтгэл" муск
  • 20:40
    "наминчлал" уск
  • 22:40
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 67, 68- р анги
  • 23:40
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 11:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 12:05
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 57,58-р анги
  • 13:00
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 4"
  • 14:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 14:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 15:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 15:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 16:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 57,58-р анги
  • 17:55
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 4"
  • 18:55
    Та үүнийг мэдэх үү цуврал
  • 19:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 20:10
    "Хуучны дууны цаг"
  • 21:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 57,58-р анги
  • 22:10
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 4"
  • 23:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 00:00
    "Хуучны дууны цаг"
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК төгсгөлийн 68-р анги /давталт/
  • 10:55
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 11:45
    "Жудаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /архив /
  • 16:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 16:30
    Эерэг зочин
  • 17:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 20:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 20:50
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 1-р анги
  • 23:10
    "Монголоо дуулъя" тоглолт /Н.Дашдэмбэрэл/
  • 00:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 3-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 4-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 11:30
    "Every one Экологич"
  • 12:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 20-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 5-р анги
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 4-р анги
  • 21:30
    "LOL"
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 21-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "Уламжлалт аргаар төрөх"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Лассигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.49-52-р анги 2.1-2-р анги
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 35,36,37-р анги
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 34,35-р анги
  • 12:20
    Da Vinci - "Ницше" 17, 18-р анги
  • 12:30
    Da Vinci - "Сай Кюү" нэвтрүүлэг 6-2-р хэсэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг /Цагариг/
  • 13:00
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 51-р дугаар
  • 14:15
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 10-12-р анги
  • 15:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.19-20-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.5-12-р анги
  • 18:05
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 37,38,39-р анги
  • 18:35
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 36,37-р анги
  • 18:55
    Da Vinci - "Ницше" 19,20-р анги
  • 19:05
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 19:25
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 9-р хэсэг /Цэлцэгнүүр/
  • 19:35
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.19-20-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 2.5-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Томилолтоос ирлээ: “Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв”
  • 09:20
    Явлаа, ирлээ
  • 09:40
    Экспертийн цаг /Залуучууд - Ажилгүйдэл/
  • 10:00
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд/Гашшо зүкүри тосгон, Хирошимагийн Энхтайваны цогцолбор/
  • 10:20
    Зураглал
  • 10:30
    Монголын түүх: “Монгол угсаатны бүрэлдсэн нь”
  • 11:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хүмүүсгүй амьдрал 2-р хэсэг
  • 12:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 12:20
    Хүннү гүрэн /Бутрал/
  • 13:05
    ММ энэ долоо хоногт
  • 13:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:40
    Дэлхийн түүхүүд: “Путины үнсэлт” цуврал баримтат кино
  • 14:30
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд/Гашшо зүкүри тосгон, Хирошимагийн Энхтайваны цогцолбор/
  • 14:50
    Хүннү гүрэн /Бутрал/
  • 15:35
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Хүмүүсгүй амьдрал 2-р хэсэг 45 мин
  • 16:20
    Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг№8
  • 17:00
    “Хоногшихуй” /Хязгаар/
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:10
    Эгэл амьдралын мөр /Нугараагүй итгэл/
  • 18:40
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    МNB World-News Mongolia
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /Хөдөлмөрийн хуулийн шинэчлэлт: Зохицуулалт, гарц, шийдэл/
  • 22:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Илүү сартай зун" МУСК
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 11:00
    Бахархал концерт
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Д.Цэрэнтогтох/
  • 16:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 18:30
    "Би Монголд хайртай"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Баримтат дэлгэц
  • 20:00
    Монголын балетийн эх
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг" /Давталт/
  • 22:10
    "Их замын тоос" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-АРСЕНАЛ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ 25-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-11
  • 14:00
    МАН.СИТИ-ХАДДЕРСФИЛД 37-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD 2017/18 №35
  • 16:30
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 36-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 19:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛЭСТЕР 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD 2018/19 №8
  • 21:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-12
  • 22:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №4 - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №13

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №23
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №6
  • 10:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 989
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #29
  • 16:00
    ЖҮДО-ПАРИСИЙН ИХ ДУУЛГЫН ТОЙМ
  • 16:30
    ЖҮДО-ДЮССЕЛДОРФИЙН ИХ ДУУЛГЫН ТОЙМ
  • 17:00
    ЖҮДО-АГАДИРИЙН ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 17:30
    ЖҮДО-ЕКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 18:00
    ЖҮДО-ТБИЛИСИЙН ГРАН ПРИ ТОЙМ
  • 18:30
    ЖҮДО-АНТАЛЬЯГИЙН ГРАН ПРИ ТОЙМ
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1313
  • 21:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №3 - ЙАН ВРАЙТ
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №7
  • 22:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - КЛИВЛЭНД УЛИРАЛ 2018
  • 11:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №3 - ЙАН ВРАЙТ
  • 11:30
    NETBUSTERS №28
  • 12:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - РҮҮД ВАН НИСТЕРОЙ
  • 12:30
    БОСТОН - ХЬЮСТОН УЛИРАЛ 2018
  • 14:30
    PL WORLD 2018/19 №7
  • 15:00
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 26-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 18:00
    ЭВЕРТОН-МАН.СИТИ 32-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 21:00
    "WITHOUT BIAS" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №13
  • 23:30
    RED BULL ENERGY TIME №23

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "CHASING MAVERICKS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:00
    UFC 187 ЖОНСОН-КОРМЬЕР
  • 13:20
    ONE CHAMPIONSHIP VISIONS OF VICTORY
  • 17:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS #16
  • 18:40
    UFC FIGHT NIGHT КОНДИТ-АЛВЕШ
  • 21:20
    UFC FIGHT NIGHT БОЙЧ-ХЕНДЕРСОН
  • 23:20
    ULTIMATE FIGHTER #10

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд”телевиз эфир нээх
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 13:30
    Монгол наадам нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 15:00
    Үндэсний их баяр наадмын барилдааны тойм
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бянхонгор аймгийн Бөмбөгөр сумаас бэлтгэв
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Спорт дууны түүх
  • 22:00
    “Гитар” УСК
  • 23:35
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 11:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 15:40
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 22:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 1, 2
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Галт нирваан" ОАК 1, 2-р анги
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 35, 36-р анги
  • 12:15
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 5-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 61-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 27
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Галт нирваан" ОАК 3, 4-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 37, 38-р анги
  • 20:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Анхны хайр" ОАК 62-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 37, 38-р анги
  • 00:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 6-р анги
  • 01:55
    "Галт нирваан" ОАК 3, 4-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ИНДИАНА - ВАШИНГТОН УЛИРАЛ 2018
  • 02:00
    PLAYOFF PLAYBACK - 2016 ФИНАЛ ТОГЛОЛТ #5
  • 04:00
    PLAYOFF PLAYBACK - 2016 ФИНАЛ ТОГЛОЛТ #6
  • 06:00
    PLAYOFF PLAYBACK - 2016 ФИНАЛ ТОГЛОЛТ #7
  • 08:00
    КОННЕКТИКАТ - ДАЛЛАС (ШУУД)
  • 10:00
    NBA HOME VIDEO 2016 - КЛИВЛЭНД
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS ЛЕБРОН ЖЭЙМСИЙН АНХНЫ ТОГЛОЛТ
  • 13:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 13:30
    МИЛУОКИ - ИНДИАНА УЛИРАЛ 2018
  • 15:30
    RED BULL ENERGY TIME №18
  • 16:00
    ХЬЮСТОН - ОКЛАХОМА УЛИРАЛ 2018
  • 18:00
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    NBA ACTION 2730
  • 20:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    ХЬЮСТОН - МИЛУОКИ УЛИРАЛ 2018
  • 23:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 84-р анги
  • 12:10
    Аса цирк
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Зүүдэнд оромгүй явдал" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Марзан Шарав баримтат кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:40
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 85-р анги
  • 22:20
    "Аз жаргалын шок" МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    “Би эмэгтэй хүн” МУСК
  • 08:40
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Байгалийн зураглал”/танин мэдэхүй/
  • 09:00
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Монгол говийн элсэн шуурга” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №4/
  • 12:00
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 12:20
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 29,30-р анги /давталт/
  • 14:00
    “Галайхан”
  • 15:40
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 15:55
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 16:00
    “Дурлалын магистр” МУСК
  • 17:15
    NTN үзүүлж байна
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Кино миний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 18:00
    Зочны цаг
  • 18:20
    NTN үзүүлж байна
  • 18:30
    “Concord infiniti window” боловсрол, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:30
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 15-р анги
  • 20:15
    NTN үзүүлж байна
  • 20:20
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 20:25
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 20:40
    Уртын дууны хичээл /Урлагийн танин мэдэхүйн хичээл №4/
  • 21:10
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Аавын бүүвэйн дуу” дуучин М.Мягмар
  • 21:25
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 31,32-р анги
  • 23:15
    Төрийн дуулал
  • 23:20
    Сайхан амраарай!

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус ОАК 26-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги