МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 10:15
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 11:15
    “Томилолтоос ирлээ” Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв
  • 11:40
    “Нийгмийн дайсан” жүжиг
  • 12:40
    “Алтан нарны үр сад”
  • 13:25
    “Монголын өглөө” Сэтгүүлч, яруу найрагч У.Баярсайханы уран бүтээлээс...
  • 14:00
    “Хүний мөс” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 20-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    “Хоногшихуй: “Хязгаар”
  • 15:25
    “Огасавара арал” Японы баримтат кино
  • 16:05
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 16:30
    “Миний хайртай цүнх” хүүхдийн жүжиг
  • 17:05
    “Монгол бүжгийн гайхамшиг” концерт 2-р хэсэг
  • 18:05
    Миний нэрийн хуудас
  • 18:35
    Амрыг эрье
  • 18:50
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй: “Нарийн сайхан хээр”
  • 19:00
    “Чкалов” Оросын олон ангит кино 8-р анги
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Хязгаар нутгийн ирээдүй ба сурах эрх” Баян-Өлгий аймгийн Буянт, Алтай сумаас бэлтгэв.
  • 21:35
    MNB World үзүүлж байна: “Ном унших соёл”
  • 22:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:15
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хобби- Ой баримтат кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:00
    Супер спорт
  • 10:10
    Эх газруудын эх нь Ази тив Эртний хүн амьдарч байсан түүхэн газар
  • 10:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:50
    Business news
  • 11:10
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 12-р анги
  • 13:00
    Хобби-Робот баримтат кино
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Дулааралт Оросын ОАК 5-р анги
  • 16:00
    Дэлхий хамтлаг “Ертөнц” концерт
  • 17:00
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Зүрхний нулимс Гоолингоо
  • 18:30
    Даншиг наадам-Хүрээ цам 2018 Шашин соёлын наадам
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Супер спорт
  • 20:20
    UBS music хөтөлбөр
  • 21:00
    Эх газруудын эх нь Ази тив Өвгөн тэнгисийн ёроол-Шар цавын хөндийгөөр
  • 21:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:30
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 13-р анги
  • 22:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Дулааралт ОАК 5-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:30
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 92, 93-р анги
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 4-р анги
  • 12:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 8-р анги
  • 16:00
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-10
  • 17:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-1,2 /монгол контент/
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 5-р анги
  • 21:10
    "монгол солонгост нэг удаа" реалити шоу /давталт/
  • 22:20
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино 9-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:05
    business news
  • 10:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "тэ жу ён" соак 133-р анги
  • 12:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" муск
  • 14:35
    хошин шог
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    "japan video topics"
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "эгэл ертөнц" оак 44-р анги
  • 16:20
    karaoke night
  • 17:30
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак төгсгөлийн 134-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "алунгоо эхийн сургаалийн баяр 2018" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "маш нууц" муск
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Гүндүлэй ринбучийн айлдвар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “After school club” шоу
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Цохилт” олон ангит УСК,18-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Найз” МУСК
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Сармагчны гариг” хүүхдийн кино
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Гайхалтай ноход“ баримтат кино
  • 16:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Элэг нэгтэн” МУСК
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК,19-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Ширэнгэн ой” баримтат кино
  • 23:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:10
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-10
  • 12:00
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шийдэл-2 Арьс ширний салбар ахиж өндийх үү"
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 147,148-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Багтай хүн" ОАК 19-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 149,150-р анги
  • 19:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино-11
  • 20:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Шийдэл-2 Арьс ширний салбар ахиж өндийх үү"
  • 21:30
    "Багтай хүн" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    "Үнэнээс хол" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /34, 35/
  • 07:15
    ДАШТ “Серби – Швейцарь” /давталт/
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 10:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 76-р анги
  • 10:50
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 10-р анги
  • 11:35
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 12:40
    Нийслэл хөтөч
  • 13:15
    “Шилэн баг” ОАК 43, 44-р анги
  • 14:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /09/
  • 15:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 47, 48-р анги
  • 16:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 16:40
    “Би чамд жаахан л хайртай” ОАК 10-р анги
  • 17:25
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:05
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг /36/
  • 18:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 18:40
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 1, 2-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:35
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 20:40
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /10/
  • 21:30
    “Шилэн баг” ОАК 45, 46-р анги
  • 23:05
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 49, 50-р анги
  • 00:30
    ДАШТ “Бельги - Тунис” /давталт/
  • 02:35
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.1-7-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-27, 28-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 23-р анги
  • 11:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Анна Каренина" ОАК 6-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 13/ алсын зайн сургалт
  • 15:30
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 13/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 17, 18
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.8-15-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-29, 30-р анги
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 24-р анги
  • 20:30
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:05
    Мөрөөдлийн театр хамтлагийн шоу тоглолт
  • 21:50
    "Анна Каренина" ОАК 7-р анги
  • 22:50
    "Көсем" ОАК 1.29-р анги
  • 23:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Залуу эмч нар” ОАК 35,36-р анги
  • 12:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Сэлэнгэ бага хурд 2018
  • 16:40
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 18:20
    “Ханна” гоо сайхны эмнэлэг
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Монголын Боксын Спортын Холбооны -70 жил" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Улаанбаатар аялал” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “КҮНЗ” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:40
    "Залуу эмч нар” ОАК 37,38-р анги
  • 22:30
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 37-р анги
  • 06:30
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 07:40
    "Хожлын нүүдэл" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 25-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-2/ 20-р анги
  • 10:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 44-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 22-24-р анги
  • 12:00
    "Ноён Сельфриж" ОАК /season-4/ 2,3-р анги
  • 13:30
    "Нууцлаг нүх" УСК
  • 15:30
    "Эгэл ертөнц" ХОАК 19,20-р анги
  • 17:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-27-р анги
  • 17:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 26-р хэсэг
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 15,16-р анги
  • 19:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 20-р анги
  • 20:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 45-р анги
  • 21:30
    "24" ОАК /season-3/ 12-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-7/ 3-р анги
  • 23:30
    "Ангарагийн хүн" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Шарталт" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Дуралсны маргааш" МУСК
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:10
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Хошин шог"
  • 10:35
    "Ардын элч" МУСК
  • 11:55
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    "Хайрын гэрч" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 36-р анги
  • 14:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хүүхэлдэй кино "
  • 15:40
    "Судрын чуулган "
  • 16:20
    "Монгол наадгай " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Хошиг шог"
  • 17:45
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 37-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:05
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 22:35
    "Бизнес толь"
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “14 настай ээж” ОАУСК 10-р анги давталт
  • 10:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Урьдчилан сэргийлэе” ЦЕГ үзүүлж байна
  • 13:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг – Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “14 настай ээж” ОАУСК 11-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Монгол маршрут" Баян-Өлгий, Ховд аймгуудаас бэлтгэв.
  • 22:00
    “Тэнцвэргүй гэрлэлт” ОАУСК 35-р анги
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Тэншинхэн жонжуулж явнаа би Дуучин Б.Цэрэн-Очир
  • 11:30
    Эрүүл аж төрөхүй - Хачигт халдвар
  • 12:00
    Аяллын хөтөч
  • 12:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Карма богино кино
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 18:30
    Шилжилт Уран сайхны кино
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Халуухан ээж Олон ангит кино 35-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    ”Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 26-р анги /давталт /
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “20.000 асуулт хариулт” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Гайхалтай ноход” баримтат кино
  • 13:00
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 13:30
    Архив: бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Ухаан далай” танин мэдхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам нэвтрүүлэг,2-р шат
  • 19:00
    “Make up” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 27-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    ”Хошин шог” үзүүлж байна
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Орлон тоглогч" МУСК
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 13:00
    "Готам" ОАК (II.17-р анги)
  • 13:50
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.20,21-р анги)
  • 14:40
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 16:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУГЖ Н.Батцэцэг)
  • 17:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Үе тэнгийн багш (My Tutor Friend)" УСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.22,V.1-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (II.18-р анги)
  • 21:30
    "Шударга ёс бол тогтолцоо (The Unjust)" УСК
  • 00:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.20-V.1-р анги)
  • 02:00
    "Готам" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 03:30
    "Залуу тулаанч (The Young Master)" УСК
  • 05:10
    "Шударга ёс бол тогтолцоо (The Unjust)" УСК
  • 07:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУГЖ Н.Батцэцэг)
  • 07:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.20-V.1-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №57
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 11:00
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 9,10 -р анги 1,2 -р анги
  • 12:10
    Баримтат кино
  • 13:10
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 14:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 7-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 322,323,324-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Монголын нууц товчоо" 7-р бүлгийн 2-р хэсэг
  • 18:25
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 2-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №58
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Selfie Talk-Ан амьтан" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Нэрийн хуудас
  • 22:00
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 23:20
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 9,10 -р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Mr.Quiz" show
  • 09:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Аюултай харилцаа" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Теле концерт
  • 21:40
    "Богд" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 56-р анги
  • 09:30
    "хар хархан харц" тоглолт
  • 11:00
    хошин шог
  • 12:00
    рок поп дууны цаг
  • 13:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 14:00
    "танихгүй сэтгэл" муск
  • 15:20
    "наминчлал" уск
  • 17:30
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 57-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 45-р анги
  • 19:20
    "тоглож болохгүй нас" муск
  • 21:00
    "найзын хүсэлт" уск
  • 22:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 69, 70- р анги
  • 23:30
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 11:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 12:05
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 59,60-р анги
  • 13:00
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 5"
  • 14:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 14:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 15:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 15:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 16:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 59,60-р анги
  • 17:55
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 5"
  • 18:55
    Та үүнийг мэдэх үү цуврал
  • 19:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 20:10
    "Хуучны дууны цаг"
  • 21:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 59,60-р анги
  • 22:10
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 5"
  • 23:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 00:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 1-р анги
  • 10:55
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 11:50
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 13:45
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:50
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 15:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /архив /
  • 16:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 16:30
    Эерэг зочин
  • 17:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /3-р шат/
  • 20:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 20:55
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 2-р анги
  • 23:10
    "Миний сонсож өссөн дуунууд" тоглолт
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 4-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 5-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 11:30
    "LOL"
  • 12:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 21-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Контрол комментатор" / Баянмөнх аварга /
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 6-р анги
  • 21:00
    Сабрина:"Увидаст охины нууц" 5-р анги
  • 21:25
    "Хишиг буянаа даллахуй" Д.Ухаанзаяа
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 22-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "Сураггүй алга болсон гэр бүл "
  • 00:02
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.19-20-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:50
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.5-10-р анги
  • 11:35
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 37,38,39-р анги
  • 12:05
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 36,37-р анги
  • 12:25
    Da Vinci - "Ницше" 19,20-р анги
  • 12:35
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 12:55
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 9-р хэсэг /Цэлцэгнүүр/
  • 13:05
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг 2.5-р дугаар
  • 14:15
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 13-15-р анги
  • 15:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.21-22-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.13-20-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 39,40,41-р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 38,39-р анги
  • 18:50
    Da Vinci - "Ницше" 21,22-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг 10-р хэсэг /Төмөр зам/
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.21-22-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 52-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    МNB World-News Mongolia
  • 09:20
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 09:50
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд / Кий уулсын ариун газрууд ба мөргөлийн зам/
  • 10:10
    Монголын түүх: “Сяньби Жужан”
  • 11:15
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Луврын музейгээр аялцгаая
  • 12:20
    Хүннү гүрэн /Их нүүдэл/
  • 13:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:40
    Зураглал
  • 13:50
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг №8
  • 14:30
    Жайка-NHK: Япон улсын Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд / Кий уулсын ариун газрууд ба мөргөлийн зам/
  • 14:50
    Хөгжлийн замаар /Хичээлийн дараах программ/
  • 15:15
    Зураглал
  • 15:25
    Хүннү гүрэн /Их нүүдэл/
  • 16:15
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 16:55
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Луврын музейгээр аялцгаая
  • 18:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:40
    Эгэл амьдралын мөр /Аяга будааны амт /
  • 19:10
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Халуун сэдэв
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    ММ энэ долоо хоногт
  • 21:45
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 22:45
    Үдшийн мэдээ

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Их замын тоос" МУСК
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 11:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Б.Жамъяндагва
  • 12:40
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Аргагүй хурдан ажнай /Тоглолт/
  • 15:30
    "Мөнхтөрийн цаг" /Давталт/
  • 16:30
    Ка чины эзэнт гүрэн Баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 18:30
    Дэлхийд цуутай Монгол
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Аргагүй амраг" Тоглолт
  • 20:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Жаргал даахгүй зовлон" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 14:00
    МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD 2017/18 №29
  • 16:30
    МАН.СИТИ-МАН.ЮТД 33-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 19:00
    ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 37-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №38
  • 21:30
    ДАШТ-2018 ӨДӨР-12
  • 22:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №5 - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №14
  • 00:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПАОЛО ДИ КАНИО
  • 00:30
    PL WORLD 2017/18 №38
  • 01:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 2017/18 ОНЫ УЛИРЛЫН ГООЛУУД
  • 02:00
    ULTIMATE PLAYER
  • 02:05
    УЛИРЛЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:45
    МАН.ЮТД-ЛЭСТЕР 1-Р ТОЙРОГ (ШУУД)

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 14:00
    ONE CHAMPIONSHIP BEYOND THE HORIZON
  • 17:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 18:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №4 - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 18:30
    PL WORLD 2018/19 №8
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 990
  • 21:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ FLORIDA-2017
  • 22:00
    "BEND IT LIKE BECKHAM" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 14:00
    ПОРТЛАНД - КЛИВЛЭНД УЛИРАЛ 2018
  • 16:00
    PL SOCCERBOX 2018/19 №4 - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 16:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 17:00
    PL WORLD 2018/19 №8
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 18:30
    ЧЕЛСИ-ВЕСТ ХЭМ 33-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ПОЛ ИНС
  • 21:00
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 22:00
    RED BULL ENERGY TIME №22
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №14

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 14:00
    UFC 188 ВЕЛАСКУС-ВЕРДУМ
  • 16:30
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 20:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS #17
  • 22:00
    ЖҮДО БУДАПЕШТ ГРАНПРИ ӨДӨР 1 ( ШУУД )

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд телевиз эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Секреттариат” Баримтат кино
  • 13:00
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 13:30
    Монгол наадам нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 15:00
    Бянхонгор аймгийн Бөмбөгөр сумаас бэлтгэсэн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Кино концерт
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:00
    “Би уран бүтээлч”хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Өрөг” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Их спорт”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Монголын гэгээ” баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Галзуу хурд-8” /инээдмийн/ УСК
  • 00:30
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 хоногийн тойм
  • 11:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 11:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 12:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 14:00
    Гүүр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 15:40
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүчээ нэгтгэе нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 20:30
    Байр суурь
  • 21:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 22:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 23:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 28
  • 09:00
    "Галт нирваан" ОАК 3, 4-р анги
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 37, 38-р анги
  • 12:15
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 6-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 62-р анги
  • 15:15
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 3, 4
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Галт нирваан" ОАК 5, 6-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 39, 40-р анги
  • 20:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Анхны хайр" ОАК 63-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 39, 40-р анги
  • 00:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 7-р анги
  • 01:55
    "Галт нирваан" ОАК 5, 6-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 14:00
    КЛИВЛЭНД - Л.А КЛИППЭРС УЛИРАЛ 2018
  • 16:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5
  • 16:30
    ФИЛАДЭЛЬФИА - МАЙАМИ УЛИРАЛ 2018
  • 18:30
    RED BULL ENERGY TIME №19
  • 19:00
    NBA ACTION 2731
  • 19:30
    САН АНТОНИО - ГОЛДЭН СТЭЙТ УЛИРАЛ 2018
  • 21:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ 1734

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Үүр цайх" баримтат кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 85-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 13:20
    "Хайрын бэлэг" тоглолт Э.Ууганбаяр Э.Түвшинсайхан
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Долоон минут" баримтат кино
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Эх дэлхий- элсэн цөл баримтат кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Глобал-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 19:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 86-р анги
  • 22:20
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    “Дурлалын магистр” МУСК
  • 08:20
    “Дэлхийн Монгол аялал”нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    “Монгол тарвага” баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:15
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 10:15
    “Зууны манлай”
  • 11:15
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    NTN үзүүлж байна
  • 11:50
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 31,32-р анги
  • 13:30
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 13:45
    “Монгол дууны хит” нэвтрүүлэг
  • 14:25
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 14:30
    “Уурхай” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    NTN үзүүлж байна
  • 15:40
    “Валентиний захидал” МУСК
  • 17:30
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Уурхай” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:00
    Зочны цаг
  • 19:20
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 16-р анги
  • 20:20
    “Монгол дууны хит” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    “Баяр наадмын дуун цэнгүүн” МУГЖ Н.Чулуунхүү
  • 21:55
    “Аавын бүүвэйн дуу” дуучин М.Мягмар
  • 22:00
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 22:05
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 33,34-р анги
  • 23:45
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус ОАК 27-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги