МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх: “Уйгарын хаант улс”
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 4,5-р анги
  • 11:25
    Монгол инженер
  • 12:05
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:05
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:35
    “H.K.Рерихийн замаар...” Олон улсын пленер Монголд
  • 14:20
    Сонирхолтой туршилтууд: “Эмгэн хумсны тухай”
  • 14:35
    MNB World үзүүлж байна: “Ном унших соёл”
  • 15:20
    “Алтан өргөө” Монголын уран сайхны кино
  • 16:35
    “Дуусашгүй дуу минь” УГЗ, хөгжмийн зохиолч Г.Алтанхуяг
  • 17:35
    Сонирхсон бүхнээ асуу: “Нарны ач тус ба нарнаас гарах эрчим хүч”
  • 17:50
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй: “Цэвцгэр хурдан шарга”
  • 18:00
    MNB World: News Mongolia
  • 18:20
    Дэлхийн тамирчин: “Сэтгэлийн дуудлалгаар” Умард Солонгосын уран сайхны гимнастикчдийн амьдралаас
  • 19:00
    “Төгсөшгүй...” Хөгжмийн зохиолч С.Сансаргэрэлтэх
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Гэгээн үдэш” Монгол улсын төрийн дуулал
  • 22:30
    “Харанхуй” Энэтхэгийн уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    Цэнхэр заан хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хобби- Шар айраг баримтат кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 11:30
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 12,13,14-р анги
  • 14:00
    Аяллын хөтөч
  • 14:30
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 15:30
    Дулааралт Оросын ОАК 6-р анги
  • 16:30
    Супер спорт
  • 17:00
    Ойд нэг удаа хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:30
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Супер спорт
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Эх газруудын эх нь Ази тив Өнөө цагийн Өмнөговь монголын ирээдүй
  • 21:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 22:10
    Тагнуулч Солонгосын ОАК 15-р анги
  • 23:20
    60 Секунд шоу нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Дулааралт Оросын ОАК 6-р анги
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-3,4 /монгол контент/
  • 10:50
    "мартахгүй" /фонд/
  • 11:20
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 4, 5, 6-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "баримтат кино"
  • 15:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:10
    "алтан хальс" кино наадам-2018
  • 17:50
    "ухаарал ирэхүй"
  • 18:10
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-7,8 /монгол контент/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "эрхэмсэг бүсгүй" солонгосын олон ангит кино 7-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "алтан хальс" кино наадам-2018
  • 00:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    business news
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 10:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:25
    "тэ жу ён" соак 133,134-р анги
  • 13:05
    "дэндүү их хүсэл" соакино 1-р анги
  • 14:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "эгэл ертөнц" оак 46-р анги
  • 15:35
    "том толгойтын романс" муск
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 2-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "boyka undisputed 4" уск
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Гүндүлэй ринбучийн айлдвар
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Түймэр” баримтат кино
  • 08:50
    “Бяцхан чөтгөр Деннис” хүүхдийн кино
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    УСК /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тоглоомын түүх” хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 14:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Жек имж” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Хөөрхөн шулам” МУСК
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    УСК
  • 22:30
    ТВ-9 телевизийн 15 жилийн ойд: “Нэрийн хуудас” нэвтрүүлэг /МУСГЗ. зураглаач Б.Донров/
  • 23:10
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:50
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Lock Up Abroad" Баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бал" УСК
  • 12:40
    "Шийдэл-3 Арьс ширний салбар ахиж өндийх үү"
  • 13:10
    "Багтай хүн" ОАК 19-р анги
  • 14:20
    "Багтай хүн" ОАК 20-р анги
  • 15:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 141,142-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 143,144,145,146,147,148,149,150-р анги
  • 21:10
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Харандааны адал явдал
  • 21:30
    "Хайр" УСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /08,09/
  • 07:20
    ДАШТ “Япон – Сенегал” /давталт/
  • 09:25
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    ДАШТ “Польш - Колумб” /давталт/
  • 12:15
    “Марумогийн түүх” ОАК 11-р анги
  • 13:25
    “Торгоны зам” баримтат кино /12/
  • 13:50
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /73-76/
  • 16:55
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:05
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Харанхуйд” УСК
  • 21:30
    “Шилэн баг” ОАК 49, 50-р анги
  • 22:50
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 23:05
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 53, 54-р анги
  • 00:30
    ДАШТ “Испани - Марокко” /давталт/
  • 02:40
    ДАШТ –ий гоолууд
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.8-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-27, 30-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 25-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Анна Каренина" ОАК 6, 7-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Көсем" ОАК 1 бүлгийн 28-30-р анги
  • 16:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Хүрээлэн" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан луу" ОАК 26-р анги
  • 20:35
    Морин хуурын чуулгын тоглолт 3-р хэсэг
  • 21:55
    Санхүүгийн түүхийн музей-Орчин үеийн банкны үүсэл Медичи Династи
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 1.31-р анги
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эмоци продакшны шоу тоглолт

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх Орон” телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Залуу эмч нар” 33,34-р анги
  • 12:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хэнтий аймгийн 95 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 16:40
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Улаанбаатар хотын аялал” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:20
    “КҮНЗ” бага сургууль үзүүлж байна
  • 20:30
    “Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Залуу эмч нар” ОАК 35,36-р анги
  • 23:00
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • 01:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 39-р анги
  • 06:30
    "Аминд хүрсэн олз" МУСК
  • 08:00
    "Итгэл" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 26-р хэсэг
  • 10:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 15-р хэсэг
  • 10:30
    "Бурхад лав солиорсон байх-1" УСК
  • 12:20
    "Бурхад лав солиорсон байх-2" УСК
  • 14:00
    "Х хүмүүс-1" УСК
  • 16:30
    "Х хүмүүс-2" УСК
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 13-р хэсэг /LIVE-1: УКА/
  • 21:40
    "Мичин гарагийн эхлэл" УСК
  • 00:00
    "Миний ах аматман" МУСК
  • 01:50
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Дурлал сүйтгэгч" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:25
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Би чамд хайртай 1" МУСК
  • 13:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 35,36-р анги давталт
  • 16:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Цахлай нисэх гэж төрдөг" МОАК 37-р анги давталт
  • 17:15
    "Хошин шог"
  • 17:45
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Монгол наадгай " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Их түүхийн жимээр " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 22:30
    "Бизнес толь"
  • 23:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 23:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Хүлгийн хурд оршвой. ААУ С.Жамьяншарав
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Баримтад кино
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Тэнцвэргүй гэрлэлт 33.34 анги давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баримтад кино
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монгол маршрут" Баян-Өлгий, Ховд аймгуудаас бэлтгэв
  • 15:00
    Спортын цаг – Хурдан морьны уралдаан
  • 17:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Урьдчилан сэргийлэе” ЦЕГ үзүүлж байна
  • 19:00
    Урансайхны кино
  • 20:30
    УИХ-н цаг
  • 21:00
    Уран сайхны кино
  • 23:00
    Болорцом 2018
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:20
    Хайрын зуслан Хүүхдийн кино 34,35-р анги
  • 10:40
    Торгууд түмний дуулал телеконцерт СТА дуучин Б.Энхбат
  • 11:10
    Аяллын хөтөч
  • 11:50
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 12:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 13:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Зөв сонголт
  • 16:00
    Халуухан ээж Олон ангит кино 29,30-р анги
  • 18:00
    Монгол тулгатаны Зуун эрхэм СГЗ, Яруу найрагч П.Бадарч
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Ацаг шүдний зөрүү Уран сайхны кино
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 28-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “20.000 асуулт хариулт” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    “Архив: бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Түймэр” баримтат кино
  • 16:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    ”Гарц танин мэдэхүйн” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Make up” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэгээн сарны илд” олон ангит УСК, 29-р анги
  • 22:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    ”Хошин шог” үзүүлж байна
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Миний хөрш чөтгөр" МУСК
  • 10:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.19-V.1-р анги)
  • 13:10
    "Готам" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 14:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 15:00
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 17:00
    "Шударга ёс бол тогтолцоо (The Unjust)" УСК
  • 19:30
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 21:30
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey I Blew Up the Kid)" УСК
  • 23:30
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 01:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Өмнө зүгт аялсан урт зам" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Найруулга-2015" Цохивор хөгжмийн тоглолт
  • 10:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 11:40
    "Life Style" Aimar dance
  • 12:10
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Анимэ 2-р бүлгийн 1-5 -р анги
  • 15:20
    "Аюултай эмэгтэйчүүд" ОАК 7,8-р анги
  • 16:50
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Зууны манлай уяач, Гавьяат малчин, Хөдөлмөрийн баатар Д.Даваахүү
  • 19:00
    "Монголын өглөө" Яруу найрагч У.Баярсайхан
  • 19:35
    "Talk With Me" Magnolian хамтлагийн дуучин, ая зохиогч Б.Дөлгөөн
  • 20:10
    Нэрийн хуудас
  • 20:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:15
    Нэрийн хуудас
  • 21:20
    "Сансах огторгуйн нууц" Баримтат кино 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 22:10
    "Аюултай эмэгтэйчүүд" ОАК 7,8-р анги
  • 23:45
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 00:25
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Долоон бурхан харавдаггүй" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "247 градус" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:00
    "Ай Ёо доктор" давталт
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Дэлхийд дуралсан сар" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "ахмад үеийн хөгжмийн зохиолчдын бүтээл" тоглолт
  • 08:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 09:00
    "чак" оакино 33, 34, 35-р анги
  • 11:30
    "намрын синдром" муск
  • 13:00
    "танихгүй сэтгэл" муск
  • 14:20
    "тоглож болохгүй нас" муск
  • 16:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 56-р анги
  • 18:30
    "ангийнхан" уск
  • 20:00
    "найзын хүсэлт" уск
  • 21:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 66, 67, 68, 69, 70- р анги
  • 23:40
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:10
    "Орчин үеийн дууны цаг"
  • 11:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 12:05
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 63,64-р анги
  • 13:00
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 7"
  • 14:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 14:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 15:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 15:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 16:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 63,64-р анги
  • 17:55
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 7"
  • 18:55
    Та үүнийг мэдэх үү цуврал
  • 19:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:05
    Хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 20:10
    "Хуучны дууны цаг"
  • 21:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 63,64-р анги
  • 22:10
    Баримтат кино "Эх дэлхий цуврал 7"
  • 23:10
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 00:00
    "Хуучны дууны цаг"
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бармен" УСК
  • 12:20
    "Супер студент-6" тэтгэлэгт төсөл /Давталт/
  • 15:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 1,2-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Mонгол тулгатны 100 эрхэм
  • 22:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг" УСК
  • 00:25
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    Сабрина:"Увидаст охины нууц"
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 23-р анги
  • 11:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 7-р анги
  • 11:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 12:40
    "Улаанбаатар хотын худалдааны танхимын гишүүд ярьж байна"-2
  • 13:00
    "Every one Экологич"
  • 13:30
    "Тендерийн эргэн тойрондох асуудлууд"
  • 14:10
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "LOL"
  • 15:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 19:35
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 8-р анги
  • 20:50
    "Марчаахай"
  • 21:00
    Нууцууд: "Гэрлэсэн үеэлүүд "
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 24-р анги
  • 23:00
    "Найз"УСК
  • 00:55
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 50-р дугаар
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.18-19-р анги
  • 11:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 12:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.49-52-р анги 2.1-4-р анги
  • 13:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 51-р дугаар
  • 14:05
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 25-31р анги
  • 14:50
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 35-39-р анги
  • 15:35
    Da Vinci - "Ницше" 18-22-р анги
  • 15:55
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 16:35
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 17:00
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 17:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 2.5-12-р анги
  • 19:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.20-21-22-р анги
  • 20:30
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино 4-6-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 52-р дугаар
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Швед-БНСУ /давталт/
  • 10:00
    “MM-today” interview
  • 10:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:40
    Зөв чиг
  • 11:00
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Хайрлахын учир: “21-р зууны эцэг эхчүүд баримтат кино 1,2-р хэсэг”
  • 13:20
    Барга түмний соёл
  • 13:40
    “Эргэх дөрвөн цаг”
  • 14:10
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА
  • 14:40
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 15:40
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ ОХУ-Египет /давталт/
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 18:10
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:50
    Эгэл амьдралын мөр /100 төгрөгний үнэ цэнэ /
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Экспертийн цаг /Залуучууд - Ажилгүйдэл/
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Төл таван эрдэнэ
  • 21:50
    Бахархал - Монгол улсын гавьяат тамирчин Б.Мөнгөнтуул
  • 22:20
    Зураглал
  • 22:30
    Эргэх дөрвөн цаг

MNC

  • 09:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Б.Баавар/
  • 13:00
    "Би Монголд хайртай"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 14:20
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Д.Дагвадорж/
  • 16:30
    Хайраар зөөлөрдөг хорвоо /Тоглолт/
  • 17:00
    Эрүүл ирээдүй-Онцгой хямдрал
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Жаргал даахгүй зовлон" МУСК
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Баримтат дэлгэц
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:30
    "Украйн шатаж байна" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:20
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 02:20
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-ТОТТЕНХЭМ 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ВОТФОРД-БРАЙТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ХАДДЕРСФИЛД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    ФУЛХЭМ-КРИСТАЛ.П 1-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ВУЛВЕРХЭМПТОН-ЭВЕРТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДЭВИД СИЙМЭН
  • 19:30
    ULTIMATE PLAYER
  • 19:40
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН БАГУУДЫН ОНЦЛОХ МӨЧҮҮД
  • 19:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВЕСТ ХЭМ 1-Р ТОЙРОГ (ШУУД)
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    АРСЕНАЛ-МАН.СИТИ 1-Р ТОЙРОГ (ШУУД)

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 2017/18 ОНЫ УЛИРЛЫН ГООЛУУД
  • 10:00
    ФУЛХЭМ-КРИСТАЛ ПАЛАС 1-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1315
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 990
  • 16:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ FLORIDA-2017
  • 17:00
    "GASCOIGNE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 18:30
    PL SOCCERBOX 2018/19 №5 - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 2017/18 ОНЫ УЛИРЛЫН ГООЛУУД
  • 20:00
    МАН.ЮТД-ЛЭСТЕР 1-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    "THE DAMNED UNITED" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКЛАХОМА - ГОЛДЕН СТЭЙТ УЛИРАЛ 2018
  • 11:00
    NETBUSTERS №30
  • 11:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТҮС
  • 12:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 13:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 2017/18 ОНЫ УЛИРЛЫН ГООЛУУД
  • 14:00
    PL WORLD 2018/19 №5
  • 14:30
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 15:30
    WWE MONDAY RAW 1315
  • 17:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 990
  • 19:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН БАГУУДЫН ОНЦЛОХ МӨЧҮҮД
  • 19:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    САУТХЭМПТОН-БӨРНЛИ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 23:00
    'КАРТЕР ЭФФЕКТ'' БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:50
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 15:00
    ONE CHAMPIONSHIP BATTLE FOR THE HEAVENS
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN 990
  • 21:00
    ULTIMATE FIGHTER #12
  • 22:00
    ЖҮДО БУДАПЕШТ ГРАНПРИ ӨДӨР 3 ( ШУУД )

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд” телевиз эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 11:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг 1-р хэсэг /давталт/
  • 12:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ганцаараа” УСК
  • 15:00
    Уяачдын баяр наадам-2018
  • 17:00
    Концерт
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Улаан булан”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • 23:30
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Парламент ТВ

  • 10:00
    7 Хоногийн тойм
  • 11:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 13:00
    Байр суурь
  • 13:30
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байр суурь
  • 15:00
    Америк бүтсэн түүх
  • 15:50
    УИХ-ын гишүүдийн танилцуулга
  • 16:00
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 16:30
    Байр суурь
  • 17:00
    7 Хоногийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 20:00
    7 Хоногийн тойм
  • 21:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Би асууя” сурвалжлага
  • 22:00
    7 Хоногийн тойм
  • 23:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сэ Жүн хаан" ОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 08:15
    "Галт нирваан" ОАК 7, 8-р анги
  • 10:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 39-42-р анги
  • 12:30
    "Анхны хайр" ОАК 63, 64-р анги
  • 14:50
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 5, 6-р анги
  • 17:10
    "Галт нирваан" ОАК 9, 10-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 43, 44-р анги
  • 20:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Анхны хайр" ОАК 65-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 43, 44-р анги
  • 00:30
    "Хүлэг баатрууд" ОАК 9-р анги
  • 01:45
    "Галт нирваан" ОАК 9, 10-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ИНДИАНА - ФИЛАДЕЛЬФИА УЛИРАЛ 2018
  • 02:00
    WNBA ДАЛЛАС - АТЛАНТА (ШУУД)
  • 04:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2015 ВАШИНГТОН - ТОРОНТО G1
  • 05:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2015 ВАШИНГТОН - ТОРОНТО G3
  • 06:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2017 БОСТОН - ВАШИНГТОН G6
  • 07:00
    МИННЭСОТА - ВАШИНГТОН УЛИРАЛ 2018
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS МАЙКЛ ЖОРДАН 51 ОНОО
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS ЧИКАГО - ВАШИНГТОН 2005
  • 13:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7
  • 13:30
    ВАШИНГТОН - БОСТОН УЛИРАЛ 2018
  • 15:30
    RED BULL ENERGY TIME №22
  • 16:00
    ПОРТЛЭНД - КЛИВЛЭНД УЛИРАЛ 2018
  • 18:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №24
  • 19:30
    САН АНТОНИО - НЬЮ ОРЛЕАНС УЛИРАЛ 2018
  • 21:30
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    БОСТОН - ОРЛАНДО УЛИРАЛ 2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 87-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 15:10
    "Атомын аюул" баримтат кино
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг:BMX дугуйн тэмцээн
  • 20:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 88-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Үлгэрийн хайр"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Тэнгэрийн продюсер” МУСК
  • 09:45
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 14,15,16-р анги /давталт/
  • 12:40
    “Кино миний амьдрал” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 30,31-р анги
  • 15:40
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 15:55
    NTN үзүүлж байна
  • 16:00
    “Зочны цаг”
  • 16:20
    “Ланяа бичээс” ОАУСК 32,33,34-р анги
  • 19:50
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 14,15,16-р анги /давталт/
  • 22:30
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 22:45
    “Аавын бүүвэйн дуу” дуучин М.Мягмар
  • 22:50
    “Хайртай бол хартай” МУСК
  • 00:15
    Төрийн дуулал
  • 00:20
    Сайхан амраарай!

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бээжин хотын залуус ОАК 29-р анги*
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:00
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VIII/1711:00

AsianBox

"Диваажингийн амлалт" ОАК 51, 52-р анги

VIII/1721:30

MovieBox

"Шатахуун түгээгүүрийн газрыг дээрэмдсэн нь (Attack the Gas Station 2)" УСК

VIII/1709:00

МҮОНТ

“Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 9-р анги