МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Луйвар” Монголын уран сайхны кино
  • 10:30
    MNB World: Даншиг наадам хүрээ цам
  • 10:55
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Чапаев” Оросын олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 15:50
    “Ням гараг, нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:10
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд: “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 25-р анги
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 18:55
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:35
    Эрх зүйн хөтөч
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Оюу толгойн үр өгөөж
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг “Хилийн чанад дахь эх хэл, соёлын дархлаа”
  • 22:10
    “Өөрөөс эхлэх амьдрал” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:35
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 26-р анги
  • 23:45
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 12:10
    Girls Монголын УСК 11-р анги
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:00
    Business news
  • 14:20
    UBS music хөтөлбөр
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Засаг цаг – Засах цаг
  • 18:05
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Дэггүй аав Хятадын УСК 8-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Оюутолгойн үр өгөөж
  • 20:55
    Хөтөл цемент 35 жилийн чанар
  • 21:50
    Girls Монголын УСК 12-р анги
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Дэггүй аав Хятадын УСК 8-р анги
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 11:40
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 14-р анги
  • 12:40
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:30
    "аяллын амт" баримтат кино-36
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "уулын хүн-4" уск
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 15-р анги
  • 21:10
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 21:15
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 21:40
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 3-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 10:10
    business news
  • 10:15
    цахим эмч
  • 11:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 30-р анги
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:30
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 9,10-р анги
  • 14:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:35
    business news
  • 14:40
    ахмадын баяр 2018
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 15:20
    "төгс эхнэр" соак 20-р анги
  • 16:30
    reach the beauty
  • 17:00
    хошин шог
  • 17:20
    ахмадын баяр 2018
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 31-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 11,12-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Газарчин баавгай” баримтат кино
  • 07:20
    Ном хурах цаг
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /шууд /
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү“ Солонгосын олон ангит УСК 15,16,-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:50
    Зураглал
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит УСК,55,56,-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Үнэны мөрөөр” баримтат нэвтрүүлэг 1-р хэсэг /Хэлмэгдэгсдийн өдөрт/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг /Гурван голын сав нутгаар /
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 20:55
    “Оюу толгойн орон нутаг дахь үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит УСК,57,58- р анги
  • 23:30
    “Business maximum 88
  • 23:40
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Викингүүдийн домог" УСК давталт
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 189,190-р анги
  • 14:10
    "Төрийн соёрхолт, МУГЖ Д.Сосорбарам-Би өөрөө" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна"
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Чимээгүй хот" СОАК 12-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 191,192-р анги
  • 19:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Кино миний амьдрал
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чимээгүй хот" СОАК 13-р анги
  • 23:20
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 5-р анги
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.4/
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Шилэн баг” ОАК 105, 106-р анги
  • 10:55
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 5-р анги
  • 11:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.4/
  • 12:35
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 107, 108-р анги
  • 15:35
    “Шилэн баг” ОАК 105, 106-р анги
  • 16:45
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 16:55
    Нийслэл хөтөч
  • 17:25
    УЕФА “Англи - Испани” үндэстнүүдийн А лиг /давталт/
  • 19:10
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 6-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:05
    “Оюу Толгойн үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.5/
  • 22:15
    “Шилэн баг” ОАК 107, 108-р анги
  • 23:50
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 109, 110-р анги
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:10
    “Бонсай” баримтат кино
  • 02:35
    УЕФА “Португал - Итали” үндэстнүүдийн А лиг /шууд/
  • 04:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 29, 30-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3-39-45-р анги
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4-17, 18-р анги
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 7, 8-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 7-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Монгол бүжгийн гайхамшиг" тоглолт
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 19/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 19/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 22, 23
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 31, 32-р анги
  • 17:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3-46-52-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4-19, 20-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 9, 10-р анги
  • 20:30
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 8-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.60-р анги
  • 00:10
    Кино миний амьдрал

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Америк бүтсэн түүх" баримтат кино
  • 10:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ААУ Ц.Мөнхтүвшингийн цолны мялаалга - Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сум "Жонон вангийн хүлгүүд" галын 10 жилийн ой - Хэнтий аймгийн Биндэр сум
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 28-р анги
  • 14:05
    "Насны хань" ОАК 18-р анги
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:00
    "Хичээлийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Кино миний амьдрал"
  • 20:20
    Хүрээлэн-Амьд ертөнц цуврал
  • 21:00
    “Хөгжлийн нэгдсэн бодлого” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эх орончид"
  • 22:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 29-р анги
  • 23:00
    "Насны хань" ОАК 19-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 29-р анги
  • 01:20
    "Насны хань" ОАК 19-р анги
  • 02:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 71-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 15-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 17-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамлины лимбэчин" хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 26-28-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 1-р хэсэг
  • 14:10
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Д.Амбасэлмаа
  • 15:30
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 1,2-р анги
  • 16:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 11-р хэсэг
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 29-32-р анги
  • 17:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 16-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-5/ 9-р анги
  • 18:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ээж" СОАК 1-р анги
  • 22:20
    "Оюу Толгойн үр өгөөж" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:30
    24" ОАК /season-4/ 9-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хар жагсаалт" ОАК special анги, /season-3/ 1-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Дуудлага" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 21:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Орос дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:30
    "Бизнес толь"
  • 10:00
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "НИТХ-н цаг"
  • 10:55
    "Хошин шог"
  • 11:10
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 12:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 13:50
    "Титэм" нэвтрүүлэг соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 16:05
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Судрын чуулган " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Аз жаргалтай мөчүүд" СОАК 18-р анги
  • 18:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Сайн аав" МУСК
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Эфир хаана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Ахмадын баяр
  • 10:10
    Эргэх холбоо шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Амжилтын үндэс
  • 11:30
    Аки башё тойм
  • 12:00
    Аяллын хөтөч
  • 12:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Ахмадын баяр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Perfect dance шоу нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 11-р анги
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Амжилтын үндэс
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 5-р анги /давталт/
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    “101 гөлөг” хүүхдийн кино
  • 13:00
    “Газарчин баавгай” баримтат кино
  • 14:00
    Архив: бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    “After school club” шоу
  • 16:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг,1-р хэсэг
  • 17:50
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, 3-р шат
  • 21:00
    “Болор бөмбөлөгт зун” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    МАХН-ын Их чуулгганы концерт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:10
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.18,19-р анги)
  • 08:00
    "Готам" ОАК (III.16-р анги)
  • 08:50
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 10:40
    "Бидний мэдэх амьдрал (Life As We Know It)" УСК
  • 12:40
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 15:40
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 17:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Монтажчин С.Пүрэвдолгор)
  • 17:50
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.20,21-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (III.17-р анги)
  • 21:30
    "Ядуугийн зовлон 2" МУСК
  • 23:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.18-21-р анги)
  • 01:10
    "Готам" ОАК (III.15-17-р анги)
  • 03:20
    "Бидний мэдэх амьдрал (Life As We Know It)" УСК
  • 05:10
    "Ядуугийн зовлон 2" МУСК
  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Монтажчин С.Пүрэвдолгор)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.18-21-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 09:30
    "One Piece" Цөлийн гүнж ба Арабастад болсон явдал
  • 11:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 13:05
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 13:50
    Тээврийн хэрэгслийн хулгайн гэмт хэрэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 6-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 385,386,387-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Аргачлал" ОАК 7-р анги
  • 23:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сүлжээ" ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 09:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Луйвар" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 18 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 45, 46-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Миний хайрын дууль" СОАК 16 -р анги
  • 11:40
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 21 хэсэг
  • 12:40
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 47, 48 -р анги
  • 13:10
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:20
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 1 хэсэг
  • 13:50
    "Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 15 хэсэг
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 19 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 8-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 22 хэсэг
  • 23:05
    "Миний хайрын дууль" СОАК 17 -р анги
  • 23:45
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 1 хэсэг
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Манай гарагийн Нандин эрдэнэ /давталт/
  • 10:00
    "Орхидос-2" МУСК /давталт/
  • 11:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 15:50
    "Саранд мэлмэрсэн бүсгүйн заяа-2" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 20:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Мартах эрхгүй давтах учиргүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 23-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:05
    "Марчаахай"
  • 08:15
    Титануудын дайралт-5
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 36-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    Титануудын дайралт-5
  • 11:30
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 12:00
    Залуу эмч нар ОАК
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    Дурлалын сүм УСК
  • 16:45
    UB chimber
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "Титануудын дайралт" 6-р анги
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 37-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр"
  • 21:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    Эцэг эхийн хайр-5 ОАК
  • 23:00
    Нууцууд:Хүн төрөлхтөн
  • 00:23
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Da Vinci – “Эйнштэйн”
  • 12:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр”
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:40
    MNB World: Даншиг наадам хүрээ цам
  • 10:00
    “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB World: News Mongolia
  • 19:20
    Зочны цаг: Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Монгол хэлний зөв бичих дүрмийн журамласан толь: “Сурагчийн Монгол хэлний тайлбар толь”
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Өглөө" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Дэлхийн хамгийн баян хотууд /Баримтат кино/
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Агуу загварууд 1-р анги /Баримтат кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Карбонеро-10" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 15:50
    Таны амралтанд
  • 16:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Карбонеро-11" Баримтат кино
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:20
    "Хятад цай" Баримтат кино
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Аллисоны зочин"
  • 22:20
    "Хатанбаатар 1-р анги" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛЭСТЕР-ЛИВЕРПҮҮЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - РҮҮД ВАН НИСТЕЛРООЁ
  • 11:30
    БОРНМУТ-ЭВЕРТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL NETBUSTERS №4
  • 14:00
    КАРДИФФ-НЬЮКАСЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 16:30
    КРИСТАЛ.П-САУТХЭМПТОН 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 19:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 22:00
    КРИСТАЛ.П-ЛИВЕРПҮҮЛ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 10:00
    ЭВЕРТОН-ХАДДЕРСФИЛД 4-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1318
  • 14:00
    ONE CHAMPIONSHIP BEYOND THE HORIZON
  • 17:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 18:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1317
  • 21:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ GSTAAD, SWITZERLAND-2017
  • 22:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 11:30
    NBA ACTION 2732
  • 12:00
    ЭВЕРТОН-САУТХЭМПТОН 2-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 15:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БРАЙТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 17:30
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ 4-Р ТОЙРОГ
  • 19:30
    PL WORLD №6
  • 20:00
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 23:00
    "ВИНС КАРТЕР" ЯРИЛЦЛАГА

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "WILL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:50
    UFC 222 КИБОРГ-КУНИЦКАЯА
  • 13:30
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ДОС АНЖОС
  • 15:50
    UFC FIGHT NIGHT КОЙЗА-МУСАСИ
  • 17:30
    WWE RAW 1319
  • 19:30
    ЖҮДО ДАШТ ӨДӨР 1 ХАГАС ШИГШЭЭ, ШИГШЭЭ
  • 21:20
    "MIRACLE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:40
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 11:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Гийнгоо”Нэвтрүүлэг Спортын мастер Л.Лхагвасүрэн
  • 12:30
    “Чимээгүй” одод нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Монгол туургатан мисс-2016 /1-р хэсэг/
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    “Би өөрөө”нэвтрүүлэг Төрийн соёрхолт,МУГЖ Д.Сосорбарам
  • 17:40
    Теле концерт
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Газрын шим” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Айрагны нутгаар”нэвтрүүлэг Төв аймаг
  • 22:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Котовский” УСК 6-р анги
  • 00:00
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл "Төв аймаг Жаргалант сумаас" Баяд ястны хөшиг тайлах ёслолоос
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Хайр" МУСК
  • 10:35
    "Skiptrace" УСК
  • 12:35
    "Jupiter Ascending"УСК
  • 14:35
    "Pandora" УСК
  • 16:45
    "Family Weekend " УСК
  • 18:30
    "All Dogs Go To Heaven" хүүхэлдэйн кино
  • 19:55
    "Ida" УСК
  • 21:20
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Third Person" УСК
  • 00:10
    "Sherrybaby"УСК
  • 01:45
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 30
  • 09:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 6-р анги
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 99, 100-р анги
  • 12:15
    "Галзуу нохой" ОАК 1-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Гэр бүл" ОАК 27-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 3, 4
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 28-р анги
  • 23:15
    "Диваажингийн амлалт" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 2-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 7-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    HARDWOOD CLASSICS 2010 ФИНИКС - САН АНТОНИО G4
  • 02:00
    NBA ACTION 2732
  • 02:30
    HARDWOOD CLASSICS 2005 Л.А КЛИППЭРС - ОРЛАНДО
  • 04:30
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 06:30
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 08:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #3
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №28
  • 09:30
    "РЭД АУЭРБЭХ" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS 2005 ФИНИКС - ДАЛЛАС G6
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1708
  • 13:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2010 ФИНАЛ БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС G2
  • 15:00
    NBA ACTION 2733
  • 15:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #3
  • 16:00
    HARDWOOD CLASSICS 2002 ИНДИАНА - НЬЮ ЖЕРСИ G5
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1709
  • 19:00
    HARDWOOD CLASSICS 1999 АТЛАНТА - ДЭТРОЙТ G4
  • 21:00
    "MICHAEL JORDAN - PLAYGROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    КЛИВЛЭНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 10:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 116-р анги
  • 12:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Усны ертөнц" баримтат кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 19:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 117-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Ламбагуайн нулимс " МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Хөгжмийн цаг
  • 08:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Канарын арлууд” баримтат кино
  • 09:40
    “Жаргал даахгүйн зовлон” МУСК
  • 10:50
    NTN үзүүлж байна
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАК 36-р анги
  • 11:50
    Байгалийн зураглал
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Кино бидний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 13:45
    “Амьдрах сайхан” тоглолт
  • 14:40
    “Best буйдан” танилцуулж байна
  • 14:55
    NTN үзүүлж байна
  • 15:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 15:20
    “Канарын арлууд” баримтат кино
  • 16:05
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Сахарын элсэн цөл” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Морь минь давхи” МУСК
  • 19:50
    “Best буйдан” танилцуулж байна
  • 20:05
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 37-р анги
  • 22:00
    “Зүүн африкийн их хагарал хөндий” баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:45
    NTN үзүүлж байна
  • 22:55
    Зураглал
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

IX/2117:15

MovieBox

"Box News" мэдээ мэдээлэл

IX/2118:00

UBS-1

Exit зар сурталчилгаа

IX/2119:00

Star TV

"One Piece" Анимэ 825,826-р анги