МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 26-р анги
  • 10:15
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 10:25
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:45
    Сонирхолтой туршилтууд: Галын дөл юуг өгүүлэх вэ?
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Чапаев” Оросын олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 15:50
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг “Хилийн чанад дахь эх хэл, соёлын дархлаа”
  • 16:50
    “Өөрөөс эхлэх амьдрал” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:10
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 26-р анги
  • 19:00
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:45
    Эргэх дөрвөн цаг” Төв аймгийн Борнуур сумаас бэлтгэв
  • 22:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 27-р анги
  • 23:15
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Girls Монголын УСК 12-р анги
  • 11:50
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Би өөрөө Төрийн соёрхолт, МУГЖ Д.Сосорбарам
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:50
    Аяллын хөтөч
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 9-р анги
  • 19:00
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:10
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:15
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 21:10
    Би өөрөө Төрийн соёрхолт, МУГЖ Д.Сосорбарам
  • 21:50
    Girls Монголын УСК төгсгөлийн 13-р анги
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 9-р анги
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 15-р анги
  • 12:50
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 12:55
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 13:30
    "20-р зууны дуунууд-2013"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 3-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-37
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 17, 18-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 16-р анги
  • 21:10
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 21:15
    "ам нээвэл" ярилцлага /уих-ын гишүүн л.энхболд/
  • 22:10
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 4-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:30
    reach the beauty
  • 11:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 31-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    business news
  • 13:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 1/ 11,12-р анги
  • 14:50
    ахмадын баяр 2018
  • 15:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 1-р анги
  • 16:10
    эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    ахмадын баяр 2018
  • 17:00
    хошин шог
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 32-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 1,2-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 06:15
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:20
    “Анчин” баримтат кино
  • 07:20
    Ном хурах цаг
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /шууд /
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү“ Солонгосын олон ангит УСК,17,18-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит УСК,57,58-р анги /давталт/
  • 16:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Оюу толгойн орон нутаг дахь үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит УСК, төгсгөлийн 59,60-р анги
  • 23:30
    “Элисэйг эзэлсэн нь” баримтат кино /Зууны дуулиан/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 191,192-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Чимээгүй хот" СОАК 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 193,194-р анги
  • 18:50
    "Төрийн соёрхолт, МУГЖ Д.Сосорбарам-Би өөрөө" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Газар дэлхий-Туйлаас туйл хүртэл" Баримтат кино
  • 21:30
    "Чимээгүй хот" СОАК 14-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:55
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 6-р анги
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.5/
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Шилэн баг” ОАК 107, 108-р анги
  • 10:55
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 6-р анги
  • 11:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.5/
  • 12:30
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 13:05
    “Бонсай” баримтат кино
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 109, 110-р анги
  • 15:35
    “Шилэн баг” ОАК 107, 108-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    УЕФА “Дани - Уэльс” үндэстнүүдийн В лиг /давталт/
  • 18:50
    УЕФА эргэн тойронд
  • 19:20
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 7-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.6/
  • 22:05
    “Оюу Толгойн үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Шилэн баг” ОАК 109, 110-р анги
  • 23:50
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 111, 112-р анги
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:15
    “Бонсай” баримтат кино
  • 02:35
    УЕФА “Испани - Хорват” үндэстнүүдийн А лиг /шууд/
  • 04:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 31, 32-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3-46-52-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4-19, 20-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 9, 10-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 8-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 21/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 21 / алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 24, 25
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 33, 34-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-1-3-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4-21, 22-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 11, 12-р анги
  • 20:25
    "Оюу толгойн үр өгөөж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөрөөдлийн баг дэлхийг аварна" шоу тоглолт
  • 21:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 9-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.61-р анги
  • 00:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Гайхамшигт дэлгэц"
  • 10:20
    “Дэлхийн алдартнуудын түүх”
  • 10:30
    "Эх орончид"
  • 11:00
    МУ-ын аварга малчин С.Баатарын "аварга малчин" цолны мялаалга наадам
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 29-р анги
  • 14:05
    "Насны хань" ОАК 19-р анги
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:00
    "Хичээлийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Учрал" МУСК
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Манай хороо Миний гудамж"
  • 20:20
    Хүрээлэн-Амьд ертөнц цуврал
  • 21:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 30-р анги
  • 23:00
    "Насны хань" ОАК 20-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 30-р анги
  • 01:20
    "Насны хань" ОАК 20-р анги
  • 02:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 72-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 16-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 18-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ээж" СОАК 1-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 33-35-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 2-р хэсэг
  • 14:10
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-П.Шагдсарсүрэн
  • 15:30
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 3,4-р анги
  • 16:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 12-р хэсэг
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 36-39-р анги
  • 17:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 17-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-5/ 10,11-р анги
  • 19:00
    "Хамтдаа" МУСК 1-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ээж" СОАК 2-р анги
  • 22:30
    24" ОАК /season-4/ 10-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-3/ 2,3-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Маск" МУСК
  • 21:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 22:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 23:00
    KPOP дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 11:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    "Аз жаргалтай мөчүүд" СОАК 18-р анги /давталт/
  • 13:45
    "Судрын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Хүүхэлдэй кино"
  • 16:00
    "Ододтой шоппинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хошин шог"
  • 17:30
    "Аз жаргалтай мөчүүд" СОАК 19-р анги
  • 18:25
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 22:05
    "Бизнес толь"
  • 22:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Сайхан амраарай"
  • 23:25
    Эфир хаана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Ахмадын баяр
  • 10:20
    Аки башё тойм
  • 10:50
    Амжилтын үндэс
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 12-р анги
  • 12:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Ахмадын баяр
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Perfect dance шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Инжээноров овгийн ургийн баяр
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 12-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Амжилтын үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд хөтөлбөр /Ховдын засаг даргын орлогч нар оролцоно/
  • 09:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 6-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Ховдын цэнхэр нутаг” зураглал
  • 11:00
    Ховд аймгийн засаг дарга Д.Галсандондогийн мэндчилгээ
  • 11:20
    “АХА” танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Энэ өдөр” мэдээ /Ховд аймгаас хийсэн сурвалжлага/
  • 12:30
    “Олон ястны хүүхэд багачууд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Сар анх мандсан нутаг” баримтат кино /Ховд аймгийн тухай/
  • 14:00
    “Олон ястны өлгий нутаг-Ховд аймаг” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Ард Аюуш” МУСК
  • 16:30
    “Үзэгч, редакцийн уулзалт” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг, 2-р хэсэг
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Олон ястны хүүхэд багачууд” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Байтагийн тулгаралт” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг / Ховд аймгийн УБ дахь нутгийн зөвлөлийн дарга УИХ гишүүн, С.Бямбацогт оролцоно/
  • 19:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг /Ховд аймгийн засаг дарга Д.Галсандондог оролцоно/
  • 20:30
    “Энэ өдөр” мэдээ /Ховд аймгийн жижиг дунд үйлдвэрлэлийн тухай сурвалжлага/
  • 21:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 7-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ховд аймгийн хөгжимт драмын театрын жүжигчдийн тоглолт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Ядуугийн зовлон 2" МУСК
  • 12:30
    "Готам" ОАК (III.16,17-р анги)
  • 14:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.20,21-р анги)
  • 14:50
    "Бидний мэдэх амьдрал (Life As We Know It)" УСК
  • 16:50
    "Кино миний хувь тавилан" нэвтрүүлэг (Инженер П.Төмөртогтох)
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:25
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Бид гурвын болзоо" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.22,VII.1-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (III.18-р анги)
  • 21:30
    "Явуулын гуанз (Wheels on Meals)" УСК
  • 23:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.22,VII.1-р анги)
  • 01:20
    "Готам" ОАК (III.18-р анги)
  • 02:10
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 05:00
    "Явуулын гуанз (Wheels on Meals)" УСК
  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний хувь тавилан" нэвтрүүлэг (Инженер П.Төмөртогтох)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.20-VII.1-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 11-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Нугнай-2018
  • 11:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 13:05
    Ахмадын баяр-2018
  • 13:25
    "Talk With Me" “People in Need” Беркли дахь Калифорнийн Их Сургуулийн профессор, урлаг судлаач Ц.Уранчимэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 7-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 388,389,390-р анги
  • 16:50
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    Малын хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Аргачлал" ОАК 8-р анги
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Аз жаргалын эрэлд" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Mr.Quiz" show
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Тоглолтын цаг
  • 22:00
    "Танихгүй сэтгэл" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 19 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 47, 48-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Миний хайрын дууль" СОАК 17 -р анги
  • 11:40
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 22 хэсэг
  • 12:40
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 49, 50 -р анги
  • 13:10
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:20
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 2 хэсэг
  • 13:50
    "Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 16 хэсэг
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 20 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 9-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 23 хэсэг
  • 23:05
    "Миний хайрын дууль" СОАК 18 -р анги
  • 23:45
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 2 хэсэг
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Ахмадын баяр-2018
  • 10:45
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 23-р анги /давталт/
  • 11:40
    "Мартах эрхгүй давтах учиргүй" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Гэртээ харих зам" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэнгэрлэг учрал" теле зохиомж
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 24-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Титануудын дайралт" 6-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 37-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Титануудын дайралт" 6-р анги
  • 11:30
    "Нуруу нугасны баримтат нэвтрүүлэг"
  • 12:00
    "Залуу эмч нар" ОАК
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    Найз УСК
  • 17:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "Титануудын дайралт" 7-р анги
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 37-р анги
  • 21:00
    "Өлзиймаагийн эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эцэг эхийн хайр-6
  • 23:00
    МУСК
  • 00:43
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:30
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - ""Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    Явлаа, ирлээ
  • 09:40
    MNB World: News Mongolia
  • 10:00
    “Хүрээлэн...” амьд ертөнцийн цувралаас
  • 10:30
    Монгол хэлний зөв бичих дүрмийн журамласан толь: “Толь ба хэрэглээ”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    MNB World: “Говийн марафон-2018”
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Эргэх дөрвөн цаг: Төв аймгаас бэлтгэв
  • 19:30
    MNB world үзүүлж байна: Аялал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Томилолтоос ирлээ: Хэнтий аймгаас бэлтгэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хатанбаатар 1-р анги" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2018
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Агуу загварууд 2-р анги /Баримтат кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Карбонеро-11" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 15:50
    Таны амралтанд
  • 16:00
    Тоглолт
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Карбонеро-12" Баримтат кино
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:20
    Уран хамтгамал /Баримтат кино/
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Хатанбаатар 2-р анги" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ 4-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №6
  • 11:30
    ЭВЕРТОН-САУТХЭМПТОН 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТУС
  • 14:00
    ХАДДЕРСФИЛД-КАРДИФФ 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 16:30
    ЭВЕРТОН-ХАДДЕРСФИЛД 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №7
  • 19:00
    МАН.СИТИ-ХАДДЕРСФИЛД 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БРАЙТОН 3-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 10:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 993
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #33
  • 16:00
    ТРИАТЛОНЫ УАШТ - 2018
  • 17:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 992
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 22:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    NBA ACTION 2733
  • 11:30
    ЛЭСТЕР-ЛИВЕРПҮҮЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1708
  • 14:30
    КРИСТАЛ.П-САУТХЭМПТОН 4-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 17:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 3-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    PL WORLD №7
  • 19:30
    КЛИВЛЭНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №1
  • 22:00
    БОРНМУТ-ЭВЕРТОН 3-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "DAYS OF THUNDER" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:00
    UFC 223 ХАБИБ-ЯКВИНТА
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-ХАНТ
  • 16:30
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД V САФФЕЙДИН
  • 19:10
    WWE SMACKDOWN 995
  • 21:10
    ЖҮДО ДАШТ ӨДӨР 2 ХАГАС ШИГШЭЭ, ШИГШЭЭ
  • 23:10
    ULTIMATE FIGHTER #5

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    “Газрын шим” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Котовский” УСК /6-р анги/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Монгол туургатан мисс-2016 /2-р хэсэг/
  • 15:00
    “Ерөнхийлөгчид”Баримтат кино / 1-р хэсэг/
  • 16:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг дуучин Г.Батцэрэн
  • 17:00
    “Адуутай намар” теле концерт, МУСТА А.Хосбаяр
  • 17:30
    “Айрагны нутгаар”нэвтрүүлэг Төв аймаг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Засаг цаг”нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Котовский УСК /7-р анги /
  • 23:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл "Төв аймаг Жаргалант сумаас" Баяд ястны хөшиг тайлах ёслолоос
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "All Dogs Go To Heaven" хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    "Ida" УСК
  • 11:50
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Third Person" УСК
  • 14:40
    "Philomena"УСК
  • 16:15
    "The Rover"УСК
  • 18:00
    "All Dogs Go To Heaven" хүүхэлдэйн кино
  • 19:25
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Man on a Ledge" УСК
  • 21:30
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Prisoners" УСК
  • 00:25
    "The Silens of the Lambs" УСК
  • 02:20
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 5, 6
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 7-р анги
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Диваажингийн амлалт" ОАК төгсгөлийн 101, 102-р анги
  • 12:15
    "Галзуу нохой" ОАК 2-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Гэр бүл" ОАК 28-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 31
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 1, 2-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 29-р анги
  • 23:15
    "Миний хайртын нууц" ОАК 1, 2-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 3-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 8-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 02:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 05:00
    КЛИВЛЭНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 07:00
    WOMEN'S USAB АМЕРИК - ЯПОН (ШУУД)
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS 2003 САН АНТОНИО - ДАЛЛАС G6
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS 2003 НЬЮ ЖЕРСИ - САН АНТОНИО G6
  • 12:00
    NBA HOME VIDEO - 2003 САН АНТОНИО
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1710
  • 14:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ПОРТЛЭНД NBA 2017-2018
  • 16:00
    NBA ACTION 2734
  • 16:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    ВАШИНГТОН - КЛИВЛЭНД NBA 2017-2018
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1711
  • 20:00
    "ВИНС КАРТЕР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 21:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - САКРАМЭНТО NBA 2017-2018
  • 23:00
    "MICHAEL JORDAN - AIRTIME" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 09:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 117-р анги
  • 12:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    Ая зохиогч Б.Пүрэвсүрэн "Дуулахаараа жаргадаг түмэндээ" тоглолт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:35
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 118-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Анхы хайрын дууль" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Хөгжмийн цаг
  • 08:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Зүүн африкийн их хагарал хөндий” баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 10:10
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    NTN үзүүлж байна
  • 10:40
    “Дэлхийн Монгол аялал”
  • 11:00
    Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 37-р анги /давталт/
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 11:55
    Сэрэмжлүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 13:15
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    NTN үзүүлж байна
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Ан гөрөө” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Сэрэмжлүүлэг
  • 15:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 15:20
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Канарын арлууд” баримтат кино
  • 16:25
    NTN үзүүлж байна
  • 16:30
    “Дэлхийн Монгол аялал”
  • 16:50
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:40
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 18:00
    “Галайхан” урлагийн хөтөлбөр
  • 19:50
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 38-р анги
  • 22:00
    “Ан гөрөө” баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Дэлхийн Монгол аялал”
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

IX/2117:15

MovieBox

"Box News" мэдээ мэдээлэл

IX/2118:00

UBS-1

Exit зар сурталчилгаа

IX/2119:00

Star TV

"One Piece" Анимэ 825,826-р анги