МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 27-р анги
  • 10:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 10:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Чапаев” Оросын олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 15:50
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 16:30
    Дэлхийн тамирчин: Спортын нэрт тайлбарлагч Николай Озеров
  • 17:15
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 27-р анги
  • 18:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    Даатгал: Даатгал татвар биш, Даатгал шинэ давалгаа
  • 19:20
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Үл мартагдана” 1-р хэсэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Оюу толгойн үр өгөөж
  • 21:10
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 28-р анги
  • 23:10
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Girls Монголын УСК төгсгөлийн 13-р анги
  • 11:50
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 12:20
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:50
    Аяллын хөтөч
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    НИТХ үзүүлж байна
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Оюуныг түгээгч он цагийн эзэн
  • 18:20
    Дэггүй аав Хятадын УСК 10-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 22:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 1-р анги
  • 23:20
    Сумо тойм
  • 23:50
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Дэггүй аав Хятадын УСК 10-р анги
  • 01:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 17, 18-р анги
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 16-р анги
  • 12:50
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 12:55
    "ам нээвэл" ярилцлага /уих-ын гишүүн л.энхболд/
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 4-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-38
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 19, 20-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 17-р анги
  • 21:10
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 21:15
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 21:50
    "засаг цаг"
  • 22:40
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 5-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    business news
  • 10:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    ахмадын баяр 2018
  • 11:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 32-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 1,2-р анги
  • 14:30
    business news
  • 14:35
    ахмадын баяр 2018
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 2-р анги
  • 16:10
    "би өөрөө" кино концерт
  • 16:50
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 33-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 3,4-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Наймаалж” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү “ Солонгосын олон ангит УСК,19,20-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Цаг агаар
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит УСК,59,60-р анги /давталт/
  • 16:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Оюу толгойн орон нутаг дахь үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    ”Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,1,2-р анги
  • 23:20
    “Business maximum 88”
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 12:35
    "Онцгой бүхэн танд байгаа" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 193,194-р анги
  • 14:10
    "Газар дэлхий-Туйлаас туйл хүртэл" Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Чимээгүй хот" СОАК 14-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 195,196-р анги
  • 18:50
    "Засаг цаг-Засах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Уулс" Баримтат кино
  • 21:30
    "Чимээгүй хот" СОАК 15-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 7-р анги
  • 07:40
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.6/
  • 08:15
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Шилэн баг” ОАК 109, 110-р анги
  • 10:55
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 7-р анги
  • 11:30
    “Япон амьдралын хэв маяг” баримтат кино
  • 11:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.6/
  • 12:25
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 111, 112-р анги
  • 15:35
    “Шилэн баг” ОАК 109, 110-р анги
  • 16:45
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 16:55
    Нийслэл хөтөч
  • 17:25
    УЕФА “Франц - Нидерланд” үндэстнүүдийн А лиг /давталт/
  • 19:10
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 8-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.7/
  • 22:05
    “Оюу Толгойн үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Шилэн баг” ОАК 111, 112-р анги
  • 23:50
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 113, 114-р анги
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.7/
  • 02:50
    “Шилэн баг” ОАК 111, 112-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 33, 34-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-1-3-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4-21, 22-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 11, 12-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 9-р анги
  • 12:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Мөрөөдлийн баг дэлхийг аварна" шоу тоглолт
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 22/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 22/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 27, 28
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 35, 36-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-4-6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-1, 2-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 13, 14-р анги
  • 20:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 10-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.62-р анги
  • 00:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Гайхамшигт дэлгэц"
  • 10:20
    “Дэлхийн алдартнуудын түүх”
  • 10:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Галбын хүлэг" МСУХ-ны 20 жил, Өмнөговь аймгийн зүүн бүс - Ханбогд сум
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 30-р анги
  • 14:05
    "Насны хань" ОАК 20-р анги
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:00
    "Хичээлийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Намрын синдром" МУСК
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Кино миний амьдрал"
  • 20:20
    Хүрээлэн-Амьд ертөнц цуврал
  • 21:00
    Төрийн Соёрхолт, МУГЖ Догмидын Сосорбарам - "Би өөрөө"
  • 21:30
    “Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 31-р анги
  • 23:00
    "Насны хань" ОАК 21-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 31-р анги
  • 01:20
    "Насны хань" ОАК 21-р анги
  • 02:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 73-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 17-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 19-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ээж" СОАК 2-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 40-42-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 3-р хэсэг
  • 14:20
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Г.Долгорсүрэн
  • 15:30
    "Хамтдаа" МУСК 1-р анги
  • 16:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 13-р хэсэг
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 43-46-р анги
  • 17:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 18-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-5/ 12,13-р анги
  • 19:00
    "Хамтдаа" МУСК 17-2-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ээж" СОАК 3-р анги
  • 22:30
    24" ОАК /season-4/ 11-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-3/ 4,5-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Маск" МУСК
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Орос дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 21:00
    Зам зуур
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Монгол дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Техникийн үзлэг
  • 11:30
    Хөгжмийн цаг
  • 11:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Код" МУСК
  • 14:25
    "Аз жаргалтай мөчүүд" СОАК 19-р анги/давталт/
  • 15:20
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 17:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 22:40
    "Бизнес толь"
  • 23:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 23:50
    "Сайхан амраарай"
  • 23:55
    Эфир хаана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Ахмадын баяр
  • 10:00
    Эргэх холбоо шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Аки башё тойм
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 13-р анги
  • 12:20
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Perfect dance шоу нэвтрүүлэг -2 шат
  • 19:40
    Төв аймгийн цаг
  • 20:20
    Би өөрөө...
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Аки башё тойм
  • 22:30
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 13-р анги
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Амжилтын үндэс
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 7-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг, 2-р хэсэг
  • 11:00
    “Мөлхөө жаал” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Наймаалж” баримтат кино
  • 14:00
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, 3-р шат
  • 17:10
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг, 3-р хэсэг
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “102” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, 3-р шат
  • 21:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 8-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Туурвихуйн урланд” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Бид гурвын болзоо" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Явуулын гуанз (Wheels on Meals)" УСК
  • 12:40
    "Готам" ОАК (III.18-р анги)
  • 13:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.22,VII.1-р анги)
  • 14:20
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 17:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (АЖ Д.Мэндбаяр)
  • 17:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:50
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.2,3-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (III.19-р анги)
  • 21:30
    "Тангараг (The Vow)" УСК
  • 23:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.22-VII.3-р анги)
  • 01:30
    "Готам" ОАК (III.17-19-р анги)
  • 03:35
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 05:10
    "Тангараг (The Vow)" УСК
  • 06:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (АЖ Д.Мэндбаяр)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.22-VII.3-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 14-р анги
  • 09:25
    Ахмадын баяр-2018
  • 09:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Нугнай-2018
  • 11:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 13:15
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 8-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 391,392,393-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Нэрийн хуудас
  • 22:20
    "Ломбард" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Аргачлал" ОАК 9-р анги
  • 23:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Танихгүй сэтгэл" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:00
    Syndicate talk
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "НИТХ" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Засаг цаг-Засах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний ах атаман" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 20 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 49, 50-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Миний хайрын дууль" СОАК 18 -р анги
  • 11:40
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 23 хэсэг
  • 12:40
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 51, 52 -р анги
  • 13:10
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:20
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 3 хэсэг
  • 13:50
    "Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 17 хэсэг
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 21 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 10-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 24 хэсэг
  • 23:05
    "Миний хайрын дууль" СОАК 19 -р анги
  • 23:45
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 3 хэсэг
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Ахмадын баяр-2018
  • 10:55
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 24-р анги /давталт/
  • 11:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Багш хөгжлийн академи 2018" үзүүлж байна
  • 15:50
    Онгодын цагаан хүлэг
  • 16:20
    "Эерэг зочин"
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Монгол бясалгал гүрү готопа багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 25-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Титануудын дайралт" 7-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 38-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Титануудын дайралт"
  • 12:00
    Эцэг эхийн хайр-
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд УСК
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "Титануудын дайралт" 3-р анги
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 39-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    Эцэг эхийн хайр
  • 23:00
    Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:30
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    Da Vinci – “Эйнштэйн”
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Томилолтоос ирлээ: Хэнтий аймгаас бэлтгэв
  • 09:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:40
    Онцлох зочин
  • 10:00
    Монгол хэлний зөв бичих дүрмийн журамласан толь: “Толь ба түүх”
  • 10:30
    Эргэх дөрвөн цаг: Төв аймгаас бэлтгэв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    MNB world үзүүлж байна: Аялал
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB World: News Mongolia
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хатанбаатар 2-р анги" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2018
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Агуу загварууд 3-р анги /Баримтат кино
  • 13:15
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Карбонеро-12" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ ном"
  • 16:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Карбонеро-13" Баримтат кино
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:20
    Алуурчин роботын эхлэл
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая" Монгол машин байгууламжаас бэлтгэв
  • 22:00
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОТФОРД-ТОТТЕНХЭМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №1
  • 11:30
    САУТХЭМПТОН-ЛЭСТЕР 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ПОЛ ИНС
  • 14:00
    ЛЭСТЕР-ВОЛВЕРХЭМПТОН 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №9
  • 16:30
    ВЕСТ ХЭМ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 19:00
    АРСЕНАЛ-ВЕСТ ХЭМ 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №4
  • 21:30
    PL WORLD №10
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-ФҮЛХЭМ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 10:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1319
  • 14:00
    UFC 228 ВҮҮДЛИ-ТИЛЛ
  • 17:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 18:00
    SPORTMAX №22
  • 18:30
    SPORTMAX №23
  • 19:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 20:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №28
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №11
  • 22:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 11:30
    NBA ACTION 2734
  • 12:00
    БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 4-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1709
  • 15:00
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ 4-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 18:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-МАН.СИТИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PL WORLD №8
  • 20:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ПОРТЛЭНД NBA 2017-2018
  • 22:30
    PL NETBUSTERS №2
  • 23:00
    "MICHAEL JORDAN - AIRTIME" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "MY ALL-AMERICAN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:10
    UFC 224 НУНЕШ-ПЕННИНГТОН
  • 13:50
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-СТОРИ
  • 15:20
    UFC FIGHT NIGHT РОКХОЛД-БИСПИНГ
  • 17:00
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #34
  • 18:50
    ЖҮДО ДАШТ ӨДӨР 3 ХАГАС ШИГШЭЭ, ШИГШЭЭ
  • 21:10
    "HE GOT GAME" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Котовский УСК /7-р анги /
  • 12:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    “Чимээгүй одод” Tyson Chandler
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Монгол туургатан мисс-2016 /3-р хэсэг/
  • 15:00
    “Гийнгоо”Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг дуучин Г.Батцэрэн
  • 16:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Мөнгө хийцгээе 1” Баримтат кино
  • 22:00
    “Үндэсний баялаг” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Котовский УСК /8-р анги/
  • 23:30
    “Би өөрөө” нэвтрүүлэг Төрийн соёрхолт,МУГЖ Д.Сосорбарам
  • 00:10
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл "Төв аймаг Жаргалант сумаас" Баяд ястны хөшиг тайлах ёслолоос
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "All Dogs Go To Heaven" хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Man on a Ledge" УСК
  • 12:30
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Prisoners" УСК
  • 15:25
    "The Silens of the Lambs" УСК
  • 17:20
    "Castle in the Sky" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Over the Top"УСК
  • 21:20
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "The Giver"УСК
  • 23:20
    "The Green Inferno"УСК
  • 01:00
    "Flight 7500"УСК
  • 02:40
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 32
  • 09:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 8-р анги
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 1, 2-р анги
  • 12:15
    "Галзуу нохой" ОАК 3-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Гэр бүл" ОАК 29-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 9, 10
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 9-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 3, 4-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 30-р анги
  • 23:15
    "Миний хайртын нууц" ОАК 3, 4-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 4-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 9-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 02:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 05:00
    САН АНТОНИО - ДЭНВЭР NBA 2017-2018
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS 2005 ДЭТРОЙТ - САН АНТОНИО G7
  • 08:30
    NBA HOME VIDEO - 2005 САН АНТОНИО
  • 10:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2013 ФИНАЛ МАЙАМИ - САН АНТОНИО G5
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1712
  • 13:00
    ЧИКАГО - МИННЭСОТА NBA 2017-2018
  • 15:00
    NBA ACTION 2735
  • 15:30
    "MANUTE BOL - BASKETBALL WARRIOR" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1713
  • 19:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА NBA 2017-2018
  • 22:00
    RED BULL ENERGY TIME №28
  • 22:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 118-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 13:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэлтэй шувуу" теле концерт МУГЖ Э.Бүрнээбаяр
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 17:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 19:10
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 119-р анги
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:20
    "Хүн чулууны нулимс" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Хөгжмийн цаг
  • 08:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Ан гөрөө”-2 баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 38-р анги /давталт/
  • 10:30
    NTN үзүүлж байна
  • 10:35
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 10:40
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 11:20
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 11:40
    Зочны цаг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 13:10
    “Амьдрах сайхан” тоглолт
  • 14:05
    “Кино миний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:25
    NTN үзүүлж байна
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 15:20
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Дэлхийн хязгаар мөсөн гараг” баримтат кино
  • 16:25
    NTN үзүүлж байна
  • 16:30
    “Дэлхийн Монгол аялал”
  • 16:50
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:40
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 17:55
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Дуурийн ханхүү” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Хошин хөтөлбөр
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    NTN үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 39-р анги
  • 22:00
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 22:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:30
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

IX/2117:15

MovieBox

"Box News" мэдээ мэдээлэл

IX/2118:00

UBS-1

Exit зар сурталчилгаа

IX/2119:00

Star TV

"One Piece" Анимэ 825,826-р анги