МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хилийн чанад дахь Монголчуудын 3-р чуулга уулзалт /Гадаад харилцааны яамнаас шууд дамжуулна/
  • 10:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Чапаев” Оросын олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 15:50
    “DeFacto” мэтгэлцээн /давталт/
  • 16:50
    Дэлхийн түүхүүд “Шашны бүлэглэлээс оргосон нь” баримтат кино
  • 17:40
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 28-р анги
  • 18:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:00
    Сүлд
  • 19:20
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Үл мартагдана” 2-р хэсэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Соёл Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Монголын олон ангит уран сайхны кино 29-р анги
  • 23:15
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 1-р анги
  • 12:10
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 12:30
    Хөтөл цемент 35 жилийн чанар
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:10
    Business news
  • 14:20
    Би өөрөө Төрийн соёрхолт, МУГЖ Д.Сосорбарам
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 11-р анги
  • 18:55
    НЗДТГ үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Эмнэлгийн тусламж үйлчилгээ түүний чанар хүртээмж” ХСҮТөв
  • 21:00
    Студи 4 Ярилцлага
  • 21:40
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 2-р анги
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Дэггүй аав Хятадын УСК 11-р анги
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 19, 20-р анги
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 17-р анги
  • 12:50
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 12:55
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "засаг цаг"
  • 14:30
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 5-р анги
  • 16:35
    "аяллын амт" баримтат кино-39
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 21, 22-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 18-р анги
  • 21:10
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 21:15
    "сэмүт үзүүлж байна"
  • 21:50
    "нитх-ын цаг"
  • 23:10
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 6-р анги
  • 00:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ахмадын баяр 2018
  • 11:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "дэндүү их хүсэл" соак 33-р анги
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 13:20
    business news
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 3,4-р анги
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "залуу эмч нар" оак 3-р анги
  • 16:15
    ахмадын баяр 2018
  • 16:35
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    нздтг үзүүлж байна
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 34-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 5,6-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Далайн нууц” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /шууд /
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү “ Солонгосын олон ангит УСК,21,22-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:20
    ТВ зар 151918
  • 14:30
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,1,2-р анги
  • 16:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Оюу толгойн орон нутаг дахь үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,3,4-р анги
  • 23:30
    “Ирена Сендлерийн түүхээс” баримтат кино
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 195,196-р анги
  • 14:10
    "Уулс" Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Чимээгүй хот" СОАК 15-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 197,198-р анги
  • 19:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цэнгэг ус" Баримтат кино
  • 21:30
    "Чимээгүй хот" СОАК 16-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 8-р анги
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.7/
  • 09:00
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Шилэн баг” ОАК 111, 112-р анги
  • 10:55
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 8-р анги
  • 11:35
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 11:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.7/
  • 12:25
    УЕФА Үндэстнүүдийн лигийн 1-р тойргийн тойм
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 113, 114-р анги
  • 15:35
    “Шилэн баг” ОАК 111, 112-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    УЕФА “Португал - Итали” үндэстнүүдийн А лиг /давталт/
  • 18:50
    Морины их шүтээнд төрийн их хүлгүүдийг нэмэгдүүлэн залах ёслолын үйл ажиллагаа
  • 19:20
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 9-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:05
    “Оюу Толгойн үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.8/
  • 22:15
    “Шилэн баг” ОАК 113, 114-р анги
  • 23:50
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 115, 116-р анги
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.8/
  • 02:50
    “Шилэн баг” ОАК 113, 114-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 35, 36-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-4-6-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-1, 2-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 13, 14-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 10-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт №1, 2
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 37, 88-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-7-9-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-3, 4-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:25
    "Оюу толгойн үр өгөөж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 11-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.63-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Гайхамшигт дэлгэц"
  • 10:20
    “Дэлхийн алдартнуудын түүх”
  • 10:30
    “Дэлхийн боловсрол Монголд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сүхбаатар аймгийн Онгон сум Сожид бумба тахих наадам
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 31-р анги
  • 14:05
    "Насны хань" ОАК 21-р анги
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:00
    "Хичээлийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Ларьдма" МУСК
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Кино миний амьдрал"
  • 20:20
    Хүрээлэн-Амьд ертөнц цуврал
  • 21:00
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Өөрөөс эхлэх амьдрал"
  • 22:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    "Насны хань" ОАК 22-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 32-р анги
  • 01:20
    "Насны хань" ОАК 22-р анги
  • 02:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 74-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 18-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 20-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ээж" СОАК 3-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 47-49-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 4-р хэсэг
  • 14:10
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Ж.Гүррагчаа
  • 15:30
    "Хамтдаа" МУСК 2-р анги
  • 16:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 14-р хэсэг
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 50-52-р анги, /season-1/ 1-р анги
  • 17:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 19-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-5/ 14,15-р анги
  • 19:00
    "Хамтдаа" МУСК 3-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ээж" СОАК 4-р анги
  • 22:20
    "Оюу Толгойн үр өгөөж" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:30
    24" ОАК /season-4/ 12-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-3/ 6,7-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 12:05
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:05
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Хүүхэлдэй кино "
  • 15:20
    "Их түүхийн жимээр " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 18:05
    "Тавилан" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хайрын гэрч" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Сайхан амраарай"
  • 00:15
    Эфир хаана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Ахмадын баяр
  • 10:20
    Аки башё тойм
  • 10:50
    Амжилтын үндэс
  • 11:20
    Аяллын хөтөч
  • 11:50
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 13-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:50
    Ахмадын баяр
  • 18:20
    Perfect dance шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Алтан нутаг - Ток шоу Дуучин Б.Гүрбадам
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 14-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Амжилтын үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК,8-р анги / давталт/
  • 10:50
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 11:20
    “Бяцхан чөтгөр Деннис” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Далайн нууц” баримтат кино
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, 3-р шат
  • 16:00
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Зураглал
  • 17:10
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг, 4-р хэсэг
  • 18:00
    “Энэ цагийн эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Спорт мэдээ
  • 19:00
    “Make up” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “After school club” шоу
  • 21:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 9-р анги
  • 22:00
    “Монгол Let me in” 1 үзүүлж байна,3- р хэсэг
  • 22:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Тангараг (The Vow)" УСК
  • 12:50
    "Готам" ОАК (III.19-р анги)
  • 13:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VI.22-VII.3-р анги)
  • 15:10
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 16:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч З.Хангал)
  • 17:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Болсон явдал" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.4,5-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (III.20-р анги)
  • 21:30
    "Итгэл" МУСК
  • 23:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.2-5-р анги)
  • 01:50
    "Готам" ОАК (III.18-20-р анги)
  • 04:00
    "Ядуугийн зовлон 2" МУСК
  • 05:30
    "Итгэл" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч З.Хангал)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.2-5-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 09:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 10:00
    Нугнай-2018
  • 11:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 13:10
    "Ломбард" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 9-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 394,395,396-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    "Пирамид залилан" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Аргачлал" ОАК 10-р анги
  • 23:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Миний ах атаман" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Mr.Quiz" show
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Тоглолтын цаг
  • 22:00
    "Хубилай хааны зарлиг" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 21 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 51, 52-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Миний хайрын дууль" СОАК 19 -р анги
  • 11:40
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 24 хэсэг
  • 12:40
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 53, 54 -р анги
  • 13:10
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:20
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 4 хэсэг
  • 13:50
    "Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 18 хэсэг
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 22 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 11-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 25 хэсэг
  • 23:05
    "Миний хайрын дууль" СОАК төгсгөлийн 20 -р анги
  • 23:45
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 4 хэсэг
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Монгол бясалгал гүрү готопа багш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 25-р анги /давталт/
  • 11:55
    "Гэртээ харих зам" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Олноо өргөгдсөн төрийн түүх
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 26-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Титануудын дайралт" 8-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 39-р анги
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Титануудын дайралт"
  • 11:30
    "Эерэг амьдарцгаая"
  • 12:00
    Эцэг эхийн хайр-
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    Аз жаргалын шок УСК
  • 17:00
    "Грандмед дэлхийн эмнэлэг"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "Титануудын дайралт" 9-р анги
  • 20:00
    "Залуу эмч нар"ОАК 40-р анги
  • 21:00
    "Монгол суу ухаан хүмүүний экологи"
  • 21:30
    "LOL"
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    "Нууцууд: Чухал үе
  • 00:33
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:25
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 12:30
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 13:00
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хилийн чанад дахь Монголчуудын 3-р чуулга уулзалт /ГХЯ-аас шууд/
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ММ-энэ долоо хоногт
  • 14:05
    MNB World: News Mongolia
  • 14:25
    ММ-энэ долоо хоногт
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:30
    ММ-энэ долоо хоногт
  • 19:35
    Хөгжлийн замаар: Хотын аялал жуулчлал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Даатгал: Даатгал татвар биш, Даатгал шинэ давалгаа
  • 21:20
    Зочны цаг: Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2018
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бие мах бодийн нууц 1-р анги"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Карбонеро-13" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол Монголоо хайрлая" Монгол машин байгууламжаас бэлтгэв
  • 16:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Карбонеро-14" Баримтат кино
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Азийн XVIII спортын наадмын эргэн тойронд
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:20
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:10
    "Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 4-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 11:30
    ВЕСТ ХЭМ-БОРНМУТ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL NETBUSTERS №4
  • 14:00
    ВОТФОРД-КАРДИФФ 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ПАОЛО ДИ КАНИО
  • 19:00
    БРАЙТОН-МАН.ЮТД 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 22:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-МАН.СИТИ 3-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №28
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №11
  • 10:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 994
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #34
  • 16:00
    RED BULL ENERGY TIME №28
  • 16:30
    PL WORLD 2018/19 №11
  • 17:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1320
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №4
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №12
  • 22:00
    "RUN, FATBOY, RUN" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 11:30
    NBA ACTION 2735
  • 12:00
    КАРДИФФ-АРСЕНАЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1710
  • 15:00
    ФҮЛХЭМ-БӨРНЛИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 18:00
    ВОТФОРД-ТОТТЕНХЭМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PL WORLD №9
  • 20:30
    ВАШИНГТОН - МИЛУОКИ NBA 2017-2018
  • 22:30
    PL NETBUSTERS №3
  • 23:00
    RED BULL ENERGY TIME №27
  • 23:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "WHITE MAN CAN'T JUMP" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:10
    UFC 225 УИТТАКЕР-РОМЕРО 2
  • 14:20
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СЕН ПРЮ
  • 16:40
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 19:40
    ЖҮДО ДАШТ ӨДӨР 4 ХАГАС ШИГШЭЭ, ШИГШЭЭ
  • 21:40
    ЖҮДО ДАШТ ӨДӨР 4 ХАГАС ШИГШЭЭ, ШИГШЭЭ
  • 22:40
    ULTIMATE FIGHTER #6
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    “Котовский” УСК /8-р анги/
  • 12:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    “Гийнгоо”нэвтрүүлэг Спортын мастер Л.Лхагвасүрэн
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Адуучин” нэвтрүүлэг Өмнөговь аймгийн Манлай сум,Түмэн адууны баяр
  • 15:00
    Хакүхо кап-2013 /1-р хэсэг/
  • 16:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:00
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Ерөнхийлөгчид” баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 22:00
    Мастерс эмчийн судалгаа УСК /1-р анги/
  • 23:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл "Төв аймаг Жаргалант сумаас" Баяд ястны хөшиг тайлах ёслолоос
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Castle in the Sky" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Over the Top"УСК
  • 13:00
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "The Forest"УСК
  • 15:00
    "The Giver"УСК
  • 16:40
    "Flight 7500"УСК
  • 18:20
    "Dragon Nest Warriors Dawn" хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Asterix and Obelix vs. Ceaser УСК
  • 21:55
    "moviesoundtrack"нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Asterix and Obelix Mett Cleopatra УСК
  • 00:05
    "Asterix at the Olympic Games УСК
  • 02:05
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 9-р анги
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 3, 4-р анги
  • 12:15
    "Галзуу нохой" ОАК 4-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Гэр бүл" ОАК 30-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 33
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 5, 6-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 31-р анги
  • 23:15
    "Миний хайртын нууц" ОАК 5, 6-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 5-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 10-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #1
  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS 2005 ДЭТРОЙТ - САН АНТОНИО G7
  • 02:30
    NBA HOME VIDEO - 2005 САН АНТОНИО
  • 04:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 06:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS 2007 САН АНТОНИО - КЛИВЛЭНД G4
  • 09:00
    NBA HOME VIDEO - 2007 САН АНТОНИО
  • 10:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2013 САН АНТОНИО - МЭМФИС G3
  • 11:00
    ВАШИНГТОН - МИЛУОКИ NBA 2017-2018
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1714
  • 14:00
    NBA ACTION 2736
  • 14:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ВАШИНГТОН NBA 2017-2018
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1715
  • 19:00
    "LAST NIGHT OF THE ABA" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС - САН АНТОНИО NBA 2017-2018
  • 21:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #2
  • 22:00
    ФИЛАДЕЛЬФИ - КЛИВЛЭНД NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:50
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 119-р анги
  • 12:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Бурхан мартсан заяа" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Говь-Алтай аймгийн ГБХЗХГ үзүүлж байна"
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 120-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Сүүдэр " МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зочны цаг
  • 10:20
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 39-р анги /давталт/
  • 11:10
    “Баавгайн амьдрал” баримтат кино
  • 11:55
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    ЦЕГ-аас мэдээлж байна
  • 14:10
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 14:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 15:20
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Баавгайн амьдрал” баримтат кино
  • 16:25
    Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    “Элбэнхийн европ дахь шинэ амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Зураглал
  • 18:50
    NTN үзүүлж байна
  • 19:00
    “Face to Face” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    NTN үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 40-р анги
  • 22:00
    “Баавгайн амьдрал” баримтат кино
  • 22:45
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

IX/2117:15

MovieBox

"Box News" мэдээ мэдээлэл

IX/2118:00

UBS-1

Exit зар сурталчилгаа

IX/2119:00

Star TV

"One Piece" Анимэ 825,826-р анги