МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 28,29,30-р анги
  • 12:25
    MNB World: Аялал
  • 12:50
    Хөгжмийн агшин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 13:30
    “Адуутай намар” аян замын тэмдэглэл /Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв/
  • 14:00
    “Питер Пен” хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 15:30
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 17:00
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэг тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 31-р анги
  • 17:50
    “Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 18:00
    MNB World: News Mongolia
  • 18:20
    “Эх өв” Хөвсгөл аймгийн Рашаант сумаас бэлтгэв
  • 18:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 18:50
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Оюу толгойн үр өгөөж
  • 21:10
    АBU Робокон “Вьетнам-2018”
  • 22:00
    Сайн байна уу? Өвөрмонгол
  • 22:30
    “Гайхамшигт улирал” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:30
    Оюуныг түгээгч он цагийн эзэн
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:20
    Сумо тойм
  • 11:50
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 3,4-р анги
  • 14:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:10
    Business news
  • 14:30
    Аяллын хөтөч
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    Ромын гладиатор хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:40
    Дэггүй аав Хятадын УСК 14-р анги
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Толгой хүзүүний хавдар ба урьдчилан сэргийлэлт” ХСҮТөв
  • 20:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 21:20
    Сумо тойм
  • 21:50
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 5-р анги
  • 23:20
    UBS music хөтөлбөр
  • 00:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 14-р анги
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 18, 19, 20 -р анги
  • 14:35
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 14:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 15:40
    "би" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "цус сурагчдын ангуучид" уск
  • 18:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 27, 28-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 21-р анги
  • 21:10
    "оюутолгойн үр өгөөж"
  • 21:15
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "зэмлэл" уск
  • 00:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:35
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:05
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    business news
  • 12:20
    "чак хак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "дэндүү их хүсэл" соак 35,36-р анги
  • 15:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "төмөр зам ба залуучууд"
  • 16:10
    ахмадын баяр 2018
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "tvmall"
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 37-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "автомата" уск
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Гайхамшигт Египтчүүд” баримтат кино
  • 07:20
    Ном хурах цаг
  • 07:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр” /шууд /
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү “ Солонгосын олон ангит УСК,27,28-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү”
  • 14:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 15:00
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,7,8-р анги
  • 17:00
    УБТЗ-ын татах хэсгийн 70 жилийн ойн баримтат
  • 17:50
    НИТХ үзүүлж байна
  • 18:00
    “Номын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ-9 телевиз үүсэн байгуулагдсаны 15 жилийн ойд зориулсан “Уулзалт дурсамж” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:55
    “Оюу толгойн орон нутаг дахь үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,9,10-р анги
  • 23:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Уулс" Баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Жонни галзуу нохой" УСК
  • 13:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 15:10
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 191,192-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Нарүто Хүүхэлдэйн кино 193,194,195,196,197,198,199,200-р анги
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мустанг" УСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:25
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.5-9/
  • 09:30
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    “Ханаагийн миссо шөл” УСК
  • 12:05
    “Сантаг аварсан нь” хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК /6-10/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Хамгаалагч” УСК
  • 20:00
    Тойм
  • 21:15
    “Минү” баримтат кино
  • 22:05
    “Шилэн баг” ОАК 119, 120-р анги
  • 23:40
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 121, 122-р анги
  • 01:05
    “Ханаагийн миссо шөл” УСК
  • 03:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3-36-42-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-5-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 19, 20-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 11, 12-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Көсем" ОАК 1 бүлгийн 63-65-р анги
  • 16:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 21, 22-р анги
  • 20:25
    "Оюу толгойн үр өгөөж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амьдралын бэлэг" тоглолт 2-р хэсэг
  • 21:55
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 1.66-р анги
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Хөгжлийн нэгдсэн бодлого” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Насны хань" ОАК 19-23-р анги
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Өнгөлөн далдлалт" УСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 78-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 15-20-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 18-р хэсэг
  • 12:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 14-р хэсэг
  • 13:00
    "Хамтдаа" МУСК 1-4-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 5,6-р анги
  • 17:00
    Chart news 19-р хэсэг
  • 17:30
    "Автомат" УСК
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 21:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 00:00
    "Лондонгийн сүйрэл" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:30
    "Бизнес толь"
  • 10:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Хошин шог"
  • 12:15
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 13:55
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:55
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Үхэж үл болно " МУСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тавилан" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Их түүхийн жимээр " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амжих уу хайр аа" МУСК
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 23:40
    Эфир хаана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Ахмадын баяр
  • 10:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:40
    Амжилтын үндэс
  • 11:10
    Аяллын хөтөч
  • 11:40
    Аки башё тойм
  • 12:10
    Анирлагч Уран сайхны кино
  • 13:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 14,15 -р анги
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 17:50
    Ахмадын баяр
  • 18:10
    Алтан нутаг нэвтрүүлэг Дуучин Б.Гүрбадам
  • 19:00
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 19:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аки башё тойм
  • 21:30
    Мартагдашгүй намар Уран сайхны кино
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Амжилтын үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК,11-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг, 6-р хэсэг
  • 11:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Гайхамшигт Египтчүүд” баримтат кино
  • 12:50
    “Зааны тугал Дамбо” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, 3-р шат
  • 14:40
    “Бяцхан чөтгөр Дэннис” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг,7-р хэсэг
  • 18:00
    ”Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Мөлхөө жаал” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 12-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “After school club” шоу
  • 23:10
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 10:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.3-7-р анги)
  • 13:20
    "Готам" ОАК (IIII.20,21-р анги)
  • 15:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 15:20
    "Итгэл" МУСК
  • 16:50
    "Нарны туяа (Sunshine)" УСК
  • 19:00
    "Үнсгэлжин эр(Cinderella Man)" УСК
  • 22:00
    "Персийн хунтайж : Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 00:20
    "Ядуугийн зовлон 2" МУСК
  • 01:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансах огторгуйн нууц" Баримтат кино 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "My world" Ц.Хулан
  • 09:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 10:00
    "Аргачлал" ОАК 15,16-р анги
  • 11:50
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 13:10
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 16-20 -р анги
  • 15:30
    "Офицерын эхнэр" ОАК 1,2-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "One Piece" Хүчирхэг ертөнц
  • 19:30
    "Talk With Me" “People in Need” ТББ-ын Монгол дахь гүйцэтгэх захирал Марк Тасс
  • 20:00
    Нэрийн хуудас
  • 20:05
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    Нэрийн хуудас
  • 21:40
    "Сансах огторгуйн нууц" Баримтат кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 22:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 22:50
    "One Piece" Хүчирхэг ертөнц
  • 00:45
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:50
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 10:00
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Том толгойтын романс" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Galaxy сургууль" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Хүүгүй ломбард" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 24 -р анги
  • 09:30
    "Драгон балл Z-2" анги
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 2 анги
  • 12:00
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 27 хэсэг
  • 13:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:10
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:20
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 7 хэсэг
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 21 хэсэг
  • 15:20
    "Хортон" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 25 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 13 -р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 28 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 3" ОАК 3 анги
  • 00:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 7 хэсэг
  • 00:25
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Завхан аймгийн цаг /давталт/
  • 10:10
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК /давталт/
  • 12:05
    Ахмадын баяр-2018
  • 12:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 25,26,27 анги /давталт/
  • 15:45
    Mонгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:10
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол бясалгал гүрү готопа багш" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 19:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүүхэлдэй" МУСК
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Учрал" МУСК
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 3-р анги
  • 11:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 35-р анги
  • 11:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 12:40
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг / Цэрэнбат /
  • 13:30
    "Грандмед дэлхийн эмнэлэг"
  • 14:10
    "Эерэг амьдарцгаая"
  • 15:00
    "LOL"
  • 15:30
    "Өлзиймаагийн эрүүл мэндийн цаг"
  • 16:00
    "Нуруу нугасны баримтат нэвтрүүлэг"
  • 17:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 19:35
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 42-р анги
  • 20:50
    "Марчаахай"
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай" / муур /
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" 11-анги
  • 23:00
    Зураглал хаалтын шторк
  • 00:43
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 65-р дугаар
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.16-17-р анги
  • 11:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.35-43-р анги
  • 13:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 66-р дугаар
  • 14:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" 8-13-р анги
  • 14:50
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" 3-6-р анги
  • 15:35
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн" 6-7-р анги
  • 15:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" 9-10-р анги
  • 15:55
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" 8-9-р хэсэг
  • 16:05
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 16:35
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 17:05
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 17:35
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино 3.44-48-р анги
  • 18:35
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлгийн 2-р бүлэг 1.2-р дугаар
  • 19:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.18-19-20-р анги
  • 20:30
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 67-р дугаар
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB World: “MM-today” interview
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    Баруун хилийн зэвсэгт тулгаралтын 70 жилийн ойд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 11:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 12:00
    Владивостокийн эдийн засгийн чуулган
  • 12:30
    ММ-энэ долоо хоногт
  • 12:35
    Хөрөнгө оруулалт ба бизнесийн орчин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Зөв чиг
  • 13:40
    Томилолтоос ирлээ: Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 14:00
    Сар анх мандсан нутаг баримтат кино
  • 14:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    MNB World: НҮБ тогтвортой хөгжлийн зорилт /хэлэлцүүлэг/
  • 17:00
    Эргэх дөрвөн цаг: Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    MNB World: Даншиг наадам хүрээ цам
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Экспертийн цаг
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 21:20
    Элэг бүтэн амьдрал
  • 21:50
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Ахмадын баяр 2018
  • 09:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 11:30
    МУСК
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Шинэ ном"
  • 14:30
    Алуурчин роботын эхлэл
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 17:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:05
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:25
    Дэлхийн хамгийн баян хотууд /Баримтат кино/
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Ч.Чимид/
  • 22:40
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    МАН.СИТИ-ФҮЛХЭМ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ЧЕЛСИ-КАРДИФФ 5-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    БОРНМУТ-ЛЭСТЕР 5-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ЯРИЛЦЛАГА-СПОРТЫН АНАГААХ УХААН
  • 19:20
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №4
  • 19:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БӨРНЛИ (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    ЭВЕРТОН-ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL NETBUSTERS №4
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №13
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1320
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 995
  • 16:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 17:00
    "THE TWO ESCOBARS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 20:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 21:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 22:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ФИНИКС NBA 2017-2018
  • 11:00
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №3
  • 11:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1713
  • 12:30
    ЛЭСТЕР-ЛИВЕРПҮҮЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 14:30
    ЯРИЛЦЛАГА-СПОРТЫН АНАГААХ УХААН
  • 14:50
    КРИСТАЛ.П-САУТХЭМПТОН 4-Р ТОЙРОГ
  • 16:50
    WWE MONDAY RAW 1319
  • 18:50
    WWE SMACKDOWN LIVE 994
  • 20:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БРАЙТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 22:50
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 23:20
    "SHAQ - YAO" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:50
    ULTIMATE PLAYER

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 10:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 14:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 18:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "GLORY ROAD" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:10
    UFC 194 АЛДО-МАКГРЕГОР
  • 14:20
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 16:50
    WWE SMACKDOWN 995
  • 18:50
    ЖҮДО ДАШТ ӨДӨР 7 ДАГАХ БАРИЛДААНУУД
  • 20:10
    ЖҮДО ДАШТ ӨДӨР 7 ХАГАС ШИГШЭЭ, ШИГШЭЭ
  • 23:10
    ULTIMATE FIGHTER #7

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Өөрчлөлтийг өнөөдрөөс”нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Адуутай намар” теле концерт, МУСТА А.Хосбаяр
  • 11:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат кино
  • 12:00
    “Аварга” УСК
  • 14:15
    “Хакүхо кап-2013” /4-р хэсэг/
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 17:00
    “Ерөнхийлөгчид” Баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Дэлхийн шилдэг уралдаан” Dubai world cup-2013
  • 20:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Саятан” УСК
  • 23:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 09:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:30
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Хот айл "Төв аймаг Жаргалант сумаас" Баяд ястны хөшиг тайлах ёслолоос
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Norm of the North" хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Kapoor and Sons" УСК
  • 13:15
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Love,Rose" УСК
  • 15:35
    "Jane Got a Gun" УСК
  • 17:15
    "Anastasia" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Ахмадын баяр" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "A Walk in the Clouds " УСК
  • 20:55
    "Dangal" УСК
  • 23:35
    "Snowden" УСК
  • 01:55
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 12-р анги
  • 08:20
    "Диваажингийн амлалт" ОАК 101, 102-р анги
  • 09:40
    Миний хайртын нууц" ОАК 9, 10-р анги
  • 11:00
    "Гэр бүл" ОАК 32, 33-р анги
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Галзуу нохой" ОАК 5-7-р анги
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 13-р анги
  • 19:00
    Миний хайртын нууц" ОАК 11, 12-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 34-р анги
  • 23:15
    Миний хайртын нууц" ОАК 11, 12-р анги
  • 00:20
    Техникийн үзлэг хийж байна

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ФИЛАДЕЛЬФИ - МАЙАМИ NBA 2017-2018
  • 02:00
    HARDWOOD CLASSICS 2014 МАЙАМИ - САН АНТОНИО G1
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS 2014 САН АНТОНИО - МАЙАМИ G3
  • 04:00
    HARDWOOD CLASSICS 2014 САН АНТОНИО - МАЙАМИ G4
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 2014 САН АНТОНИО - МАЙАМИ G5
  • 06:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 08:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2012 САН АНТОНИО - Л.А КЛИППЭРС G1
  • 09:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2012 САН АНТОНИО - ОКЛАХОМА G1
  • 10:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2012 САН АНТОНИО - ОКЛАХОМА G2
  • 11:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2013 Л.А ЛЭЙКЕРС - САН АНТОНИО G1
  • 12:00
    2014 САН АНТОНИО СПӨРС - CHAMPIONS REVEALED
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1720
  • 14:00
    BEYOND THE PAINT 301
  • 14:30
    ВАШИНГТОН - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-2018
  • 16:30
    "SHAQ - YAO" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    ОРЛАНДО - Л.А КЛИППЭРС NBA 2017-2018
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 19:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #4
  • 20:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1721
  • 21:00
    САН АНТОНИО - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 23:00
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 122-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Туйлын амьтад" баримтат кино
  • 13:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 15:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг Глори дэлхийн цуврал
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    """Таны эрүүл мэнд"" нэвтрүүлэг:Гэр бүл төлөвлөлт"
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг Мотоциклийн өндрийн хариалт
  • 20:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 123-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Хар сувдны нууц" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 09:05
    “Өнгөлөг өдөр” хөтөлбөр
  • 10:05
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 39, 40, 41-р анги /давталт/
  • 12:35
    “Кино миний амьдрал” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 12:55
    NTN үзүүлж байна
  • 13:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    МУСК
  • 15:40
    “Ан гөрөө”-3 баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 17:00
    “Кино миний амьдрал” /танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 17:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:30
    “Галапагос арлуудын ан амьтад” баримтат кино
  • 18:15
    NTN үзүүлж байна
  • 18:20
    “Чухал баримт” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эгшиглэнт ертөнц” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 19:45
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 39, 40,41-р анги /давталт/
  • 22:00
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    МУСК
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

IX/2117:15

MovieBox

"Box News" мэдээ мэдээлэл

IX/2118:00

UBS-1

Exit зар сурталчилгаа

IX/2119:00

Star TV

"One Piece" Анимэ 825,826-р анги