МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Мэргэжилтэн” олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:50
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:10
    “Ю.Цэдэнбалын эрин үе-Монгол Улсын тусгаар тогтнол,үндэсний аюулгүй байдал” баримтат кино 2-р анги
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ” Ухаарч амьдрах хорвоо” олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 15:45
    Хилийн чанад дахь Монголчуудын 3-р чуулга уулзалт
  • 17:25
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 33-р анги
  • 18:15
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” танин мэдэхүйн цувралаас
  • 18:30
    “Монгол улсын төлөө зүтгэе” баримтат кино
  • 19:00
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Мэргэжилтэн” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:50
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Пат Мат-2 хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 6-р анги
  • 12:10
    “Манан” хөгжмийн зохиолч Б.Чинбат
  • 12:30
    Алтан нутаг
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:50
    Аяллын хөтөч
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумоАки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 16-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Resto expo-2018 зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэнгээс
  • 21:10
    Студи 4 Ярилцлага
  • 21:50
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 7-р анги
  • 23:10
    Сумо тойм
  • 23:40
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    Дэггүй аав Хятадын УСК 16-р анги
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 29, 30-р анги
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 22-р анги
  • 12:50
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 8-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-42
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 31, 32-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 23-р анги
  • 21:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 9-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:30
    reach the beauty
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 38-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    business news
  • 13:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 9,10-р анги
  • 14:50
    ахмадын баяр 2018
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 1-р анги
  • 16:10
    эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    ахмадын баяр 2018
  • 17:00
    "газрын тос боловсруулах үйлдвэрийг сайншанд хоттой холбох салбар төмөр замын төсөл үзүүлж байна"
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    нэгдмэл хүч нийслэлийн хөгжил
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 39-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 20:34
    "цемент шохой хк 35 жил"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 11,12-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 06:15
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:20
    “Зэрлэг амьтдын тоглосон реклам” баримтат кино, 2-р анги
  • 07:20
    Ном хурах цаг
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү“ Солонгосын олон ангит УСК,31,32-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,11,12-р анги /давталт/
  • 16:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг /Гурван голын сав нутгаар / 2-р хэсэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,13,14-р анги
  • 23:30
    “Энэ цагийн эгэл баатар” нэвтрүүлэг /Ойдов/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Ахмадын баяр 2018"
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Түмний нэг" МУСК
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 201,202-р анги
  • 14:10
    "Цөл" Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 1-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 203,204-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:15
    "Resto Expo 2018" Зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэн
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 2-р анги
  • 22:50
    "Мөсөн ертөнц" Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 11-р анги
  • 07:45
    “Хайраа хайрла” ОАК 1,2-р анги
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 09:50
    “Шилэн баг” ОАК 121, 122-р анги
  • 11:05
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 11-р анги
  • 11:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.10/
  • 12:30
    “Цэнгэлийн манлай” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Япон амьдралын хэв маяг” баримтат кино
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 123, 124-р анги
  • 15:35
    “Шилэн баг” ОАК 121, 122-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 3,4-р анги
  • 18:55
    “Resto EXPO -2018” Зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэн
  • 19:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 12-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.11/
  • 22:25
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 1-р анги
  • 23:40
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 125, 126-р анги
  • 01:05
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:25
    “Хайраа хайрла” ОАК 3,4-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 41, 42-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-13-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-7, 8-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 23, 24-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 13-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 22/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 22 / алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 29, 30
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 43, 44-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-16-18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-9, 10-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 25, 26-р анги
  • 20:25
    "Resto expo" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Жонон" хамтлагийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 21:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хязгааргүйн цаана" тоглолтын өмнө
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 14-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.68-р анги
  • 00:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Эх дэлхий" баримтат кино
  • 10:30
    "Эх орончид"
  • 11:00
    Дундговь аймгийн Баянжаргалан сумын наадам 2018
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 34-р анги
  • 14:05
    "Насны хань" ОАК 24-р анги
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:00
    "Хичээлийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Микроны босс" МУСК
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ахмадын баяр - 2018
  • 20:30
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:00
    "Дэлхийн боловсрол Монголд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 35-р анги
  • 23:00
    "Насны хань" ОАК 25-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 35-р анги
  • 01:20
    "Насны хань" ОАК 25-р анги
  • 02:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 80-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 21-р хэсэг
  • 07:00
    70 дэх удаагийн "Эмми" шагнал гардуулах ёслолын үйл ажиллагаа
  • 11:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 12-15-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 7-р хэсэг
  • 14:10
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Ж.Мөнхбат
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 1-р анги
  • 16:30
    "Хамтдаа" МУСК 6-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 3,4-р хэсэг
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 22-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 1-р анги
  • 21:30
    24" ОАК /season-4/ 15-р анги
  • 22:30
    70 дэх удаагийн "Эмми" шагнал гардуулах ёслолын үйл ажиллагаа/дуу оруулалттай/
  • 00:10
    Үдшийн мэдээ
  • 00:40
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • 01:40
    "Ороод гараач" /season-2/ 1-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 21:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 22:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 23:00
    KPOP дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 11:05
    "Амьдрал хайрлаач"
  • 11:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "Single ladies-2" МУСК
  • 14:15
    "Ододтой шоппинг хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол бахархал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хошин шог"
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 2-р анги
  • 18:20
    "Утга зохиолын увидас" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Дэгдээхий нас" МУСК
  • 22:40
    "Бизнес толь"
  • 23:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Сайхан амраарай"
  • 00:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Ахмадын баяр 2018
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Литр нулимс" ОАУСК 10-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    "Амрыг эрэе" цагдаагийн ерөнхий газраас бэлтгэв
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Би цаг тооны үргэлжлэл
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    " 1 литр нулимс " ОАУСК 11-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Ахмадын баяр 2018
  • 22:00
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 62-р анги
  • 23:00
    МУСК
  • 00:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Ахмадын баяр
  • 10:20
    Аки башё тойм
  • 10:50
    Бизнесийн үндэс
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 17-р анги
  • 12:20
    Мөрч баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнесийн үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Ахмадын баяр
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Perfect dance шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хайрын намар нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 17-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнесийн үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 08:00
    “Зэрлэг амьтдын тоглосон реклам” баримтат кино, 2-р хэсэг
  • 09:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 13-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,1-р ангит /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 1-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,1-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Зэрлэг амьтдын тоглосон реклам” баримтат кино, 2-р хэсэг
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү”?
  • 14:45
    Зураглал
  • 15:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    “Аман хуур” МУСК /давталт/
  • 17:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг,8-р хэсэг
  • 17:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,1-р анги
  • 18:50
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 20:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,2-р анги
  • 21:10
    “Болор бөмбөлөгт зун” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Аз жаргалын шок” МУСК
  • 23:30
    “Зэрлэг амьтдын тоглосон реклам” баримтат кино, 2-р хэсэг
  • 00:30
    “Аман хуур” МУСК /давталт/
  • 01:00
    “Аз жаргалын шок” МУСК
  • 03:00
    “Болор бөмбөлөгт зун” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 04:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Дүр эсгэгчид" МУСК
  • 10:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:30
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 12:00
    "Готам" ОАК (III.21,22-р анги)
  • 13:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.7-9-р анги)
  • 14:40
    "Нарны туяа (Sunshine)" УСК
  • 16:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Оператор Д.Ганжуур)
  • 16:55
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.10,11-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.1-р анги)
  • 21:30
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 23:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.8-11-р анги)
  • 01:50
    "Флаш" ОАК (III.1-р анги)
  • 02:40
    "Үнсгэлжин эр (Cinderella Man)" УСК
  • 05:00
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Оператор Д.Ганжуур)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.8-11-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 21-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 22-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 13:05
    Ахмадын баяр-2018
  • 13:25
    "Talk With Me" “People in Need” ТББ-ын Монгол дахь гүйцэтгэх захирал Марк Тасс
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 12-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 403,404,405-р анги
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    Малын хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Аргачлал" ОАК 13-р анги
  • 23:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хар сувдны нууц" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Mr.Quiz" show
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    RestoEXPO 2018 Зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэн
  • 21:00
    Теле концерт
  • 22:00
    "Ард аюуш" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 26 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 59, 60-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 4 анги
  • 12:00
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 29 хэсэг
  • 13:00
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 61, 62 -р анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 9 хэсэг
  • 14:10
    "Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна
  • 14:20
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 23 хэсэг
  • 15:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 27 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 15-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 30 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 5 анги
  • 00:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 9 хэсэг
  • 00:25
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "хит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 17-р анги
  • 09:15
    "хөтөч" моакино 8-р анги
  • 09:55
    хошин шог
  • 11:00
    "чак" оакино 76-р анги
  • 11:45
    "аюултай харилцаа" муск
  • 13:25
    "андрон" уск
  • 15:05
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 137,138- р анги
  • 15:55
    "зүгээр л инээмсэглэ" тоглолт
  • 17:40
    хошин шог
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 18-р анги
  • 18:15
    "хөтөч" моакино 9-р анги
  • 18:55
    "чак" оакино 77-р анги
  • 19:40
    "урагшаа залуусаа" муск
  • 21:10
    "ангийнхан" уск
  • 22:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 139,140- р анги
  • 23:20
    эфир завсарлага

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    Эерэг зочин
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 28-р анги /давталт/
  • 11:55
    Ахмадын баяр-2018
  • 12:15
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:50
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 29-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Марчаахай"
  • 07:15
    "Титануудын дайралт" 11-р анги
  • 07:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 44-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 12-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "Нэг өдөр"
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "Титануудын дайралт" 12-р анги
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 45-р анги
  • 21:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 21:20
    "Учиртай гурав"
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Хараал" МУСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:30
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - ""Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Явлаа, ирлээ
  • 09:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:40
    Онцлох зочин
  • 10:00
    MNB World: News Mongolia
  • 10:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:40
    Монгол хэл ба нийгмийн шаардлага /Албан бичгийн хэл найруулга/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Владивостокийн эдийн засгийн чуулган
  • 14:20
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB World: “Гангаамаа К2 оргилд”
  • 19:35
    Хөгжлийн замаар: /Өндөр настны үйлчилгээ/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Экспертийн цаг
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "Монгол Монголоо хайрлая" Монгол машин байгууламжаас бэлтгэв
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 10:50
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2018
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 1-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "Карбонеро-16" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 2-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Карбонеро-17" Баримтат кино
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 3,4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №10
  • 11:30
    МАН.СИТИ-ФҮЛХЭМ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-КАРДИФФ 5-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 16:30
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БӨРНЛИ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №11
  • 19:00
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 22:00
    ВОТФОРД-МАН.ЮТД 5-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    PL WORLD №5
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:40
    ИНТЕР-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПСЖ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 10:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 994
  • 14:00
    ХОРВАТ-АНУ DAVIS CUP-2018 ХАГАС ШИГШЭЭ ӨДӨР-2
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 993
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 22:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    КЛИВЛЭНД-ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 11:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #3
  • 11:30
    КРИСТАЛ.П-САУТХЭМПТОН 4-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 14:30
    БОРНМУТ-ЭВЕРТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    RED BULL ENERGY TIME №28
  • 17:00
    КАРДИФФ-НЬЮКАСЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ-ФИНАЛ (ШУУД) ЭМЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 22:00
    ЛЭСТЕР-ЛИВЕРПҮҮЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    PL WORLD №11
  • 00:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 00:45
    БАРСЕЛОНА-ПСВ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    МОНАКО-АТЛЕТИКО (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Өдөр тутмын сонинуудын форум 2018" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:50
    UFC FIGHT NIGHT ГАЕТЖЕ-ВИК
  • 13:40
    UFC FIGHT NIGHT МИОЧИЧ-ХАНТ
  • 16:10
    UFC FIGHT NIGHT БОЙЧ-ДЭН ХЕНДЭРСОН
  • 18:10
    WWE SMACKDOWN 995
  • 20:10
    "RED ARMY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 21:50
    UFC FIGHT NIGHT ДИЛЛАШОУ-БАРАО
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл "Өвөрхангай аймаг Хар хорин сумаас"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 9, 10
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 14-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    Миний хайртын нууц" ОАК 13, 14-р анги
  • 12:15
    "Галзуу нохой" ОАК 9-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Гэр бүл" ОАК 35-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 32
  • 16:20
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 15-р анги
  • 18:50
    "Миний хайртын нууц" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 36-р анги
  • 23:15
    "Миний хайртын нууц" ОАК 15, 16-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 10-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 15-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ВАШИНГТОН - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 02:00
    NBA HOME VIDEO - 2003 САН АНТОНИО
  • 03:00
    NBA HOME VIDEO - 2005 САН АНТОНИО
  • 04:30
    NBA HOME VIDEO - 2007 САН АНТОНИО
  • 05:30
    NBA HOME VIDEO - 2014 САН АНТОНИО
  • 06:30
    "РЭД КЭРР" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    WNBA FINALS ВАШИНГТОН - СИАТЛ ТОГЛОЛТ #1
  • 09:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #1
  • 09:30
    ПОРТЛЭНД - КЛИВЛЭНД NBA 2017-2018
  • 11:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #4
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1724
  • 13:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    САН АНТОНИО - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-2018
  • 16:00
    MARQUEE MATCHUP 2018 ДЭНВЭР - МИННЭСОТА
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 19:30
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #2
  • 20:30
    БОСТОН - ОРЛАНДО NBA 2017-2018
  • 22:30
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 23:00
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 09:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 124-р анги
  • 12:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Таксины жолооч-Шинэ үе продакшн
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Алтан нутаг" кино концерт дуучин Б.Гүрбадам
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:35
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 125-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Африкийн байгаль-1” баримтат кино
  • 09:45
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 10:00
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 11:05
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАК 42-р анги
  • 11:50
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Кино бидний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 13:35
    “Best буйдан” танилцуулж байна
  • 13:50
    “Сахарын элсэн цөл” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Дэлхийн монгол аялал”
  • 14:50
    “Шанс” агентлаг мэдээлж байна
  • 15:00
    “Анирлагч” МУСК
  • 16:30
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Шанс” агентлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Анирлагч” МУСК
  • 19:30
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Олзтой өдөр” хандивын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Best буйдан” танилцуулж байна
  • 20:15
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 43-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:00
    “Африкийн байгаль-1” баримтат кино
  • 22:45
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)