МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мэргэжилтэн” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    “Анастасия Цэдэнбал Филатова” баримтат кино 3-р анги
  • 10:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ”Ухаарч амьдрах хорвоо” олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 15:50
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 16:30
    Хөгжмийн агшин
  • 16:40
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:10
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 34-р анги
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Манан” Хөгжмийн зохиолч,төгөлдөр хуурч Б.Чинбат
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Мэргэжилтэн” Монголын олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:05
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Пат Мат-2 хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 7-р анги
  • 12:10
    Аяллын тойрог
  • 12:30
    Студи 4 Ярилцлага
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:50
    Аяллын хөтөч
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    “Сэтгэл догдлуулсан орой” Хөгжмийн зохиолч, продюсер Б.Ангирмаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 17-р анги
  • 19:00
    Далайн сувд болсон Бусан хотоор
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Resto expo-2018 зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэнгээс
  • 20:50
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 22:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 8-р анги
  • 23:20
    Сумо тойм
  • 23:50
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Дэггүй аав Хятадын УСК 17-р анги
  • 01:40
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 31, 32-р анги
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 23-р анги
  • 12:50
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 9-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-43
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 33, 34-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 24-р анги
  • 21:10
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 21:40
    "cэтгэл догдлуулсан орой"
  • 22:10
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 10-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    business news
  • 10:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 39-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 11,12-р анги
  • 14:30
    business news
  • 14:35
    ахмадын баяр 2018
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 2-р анги
  • 16:10
    ахмадын баяр 2018
  • 16:30
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 40-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 13,14-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бийрийн увидас” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү “ Солонгосын олон ангит УСК,33,34-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Цаг агаар
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,13,14-р анги/давталт/
  • 16:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Үйл явдал сургамж” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    ”Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,15,16-р анги
  • 23:20
    “Business maximum 88”
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Ахмадын баяр 2018"
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хүний мөр" МУСК
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 203,204-р анги
  • 14:10
    "Мөсөн ертөнц" Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 205,206-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:15
    "Resto Expo 2018" Зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэн
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP Тодруулга" Ярилцлага
  • 21:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 3-р анги
  • 22:50
    "Тал хээр" Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 12-р анги
  • 07:50
    “Хайраа хайрла” ОАК 3,4-р анги
  • 09:25
    Нийслэл хөтөч
  • 10:05
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 1-р анги
  • 11:05
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 12-р анги
  • 11:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.11/
  • 12:25
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 125, 126-р анги
  • 15:35
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 1-р анги
  • 16:30
    “Бонсай” баримтат кино
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 5,6-р анги
  • 18:55
    “Resto EXPO -2018” Зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэн
  • 19:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 13-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.12/
  • 22:25
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 2-р анги
  • 23:35
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 127, 128-р анги
  • 01:00
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 01:10
    Мэдээ
  • 02:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 5,6-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 43, 44-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-16-18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-9, 10-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 25, 26-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 14-р анги
  • 12:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Жонон" хамтлагийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 31, 32
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 45, 46-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-19-21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-11, 12-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 27, 28-р анги
  • 20:25
    "Resto expo" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хязгааргүйн цаана" тоглолтын өмнө
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 15-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.69-р анги
  • 00:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Гайхамшигт дэлгэц"
  • 10:20
    “Дэлхийн алдартнуудын түүх”
  • 10:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Д.Данзанравжаагийн 2015 жилийн ой, говийн бүс - нэгдүгээр хэсэг
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 35-р анги
  • 14:05
    "Насны хань" ОАК 25-р анги
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:00
    "Хичээлийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ахмадын баяр - 2018
  • 20:30
    "Кино миний амьдрал"
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:20
    “Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 36-р анги
  • 23:00
    "Насны хань" ОАК 26-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 36-р анги
  • 01:20
    "Насны хань" ОАК 26-р анги
  • 02:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 81-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 22-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ээж"СОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 16-18-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 8-р хэсэг
  • 14:20
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Х.Уртнасан
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 2-р анги
  • 16:30
    "Хамтдаа" МУСК 7-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 5,6-р хэсэг
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 23-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 3-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 2-р анги
  • 21:30
    24" ОАК /season-4/ 16-р анги
  • 22:30
    "Ээж" СОАК 8-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-3/ 12-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 32-2-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Орос дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Хожлын нүүдэл" МУСК
  • 21:00
    Зам зуур
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Монгол дууны цаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 11:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:35
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 14:15
    "Дэлхийд танигдсан монгол амьтад" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Утга зохиолын увидас" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Судрын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 3-р анги
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нэгдмэл хүч нийслэлийн хөгжил"
  • 20:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Бизнес толь"
  • 22:10
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:45
    "Сайхан амраарай"
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Ахмадын баяр 2018
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Литр нулимс" ОАУСК 11-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Би цаг тооны үргэлжлэл
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Адмирал ОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Нэгдмэл хүч, нийслэлийн хүч
  • 21:45
    Ахмадын баяр 2018
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 63-р анги
  • 23:10
    МУСК
  • 00:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Ахмадын баяр
  • 10:00
    Эргэх холбоо шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Аки башё тойм
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 18-р анги
  • 12:20
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнесийн үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Perfect dance шоу нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:40
    Төв аймгийн цаг
  • 20:20
    Алтан нутаг ток шоу
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Аки башё тойм
  • 22:30
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 18-р анги
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнесийн үндэс
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 08:00
    “Зэрлэг амьтдын тоглосон реклам” баримтат кино, 2-р хэсэг /
  • 09:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 14-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,2-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 2-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,2-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Зэрлэг амьтдын тоглосон реклам” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү”?
  • 14:45
    Зураглал
  • 15:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Аз жаргалын шок” МУСК /давталт/
  • 17:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг,9-р хэсэг
  • 17:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,3-р ангит
  • 19:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 3-р анги
  • 20:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,3-р анги
  • 21:10
    “Болор бөмбөлөгт зун” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө” МУСК
  • 23:30
    Зэрлэг амьтдын тоглосон реклам” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 00:30
    “Аз жаргалын шок” МУСК /
  • 02:00
    “Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө” МУСК
  • 03:30
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 13:00
    "Флаш" ОАК (III.1-р анги)
  • 13:55
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.10,11-р анги)
  • 14:50
    "Үнсгэлжин эр(Cinderella Man)" УСК
  • 17:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч,найруулагч н.Гомбо)
  • 17:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:50
    "Дэлхийд дурласан сар" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.12,13-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.2-р анги)
  • 21:30
    "Бусдаас онцгой Мэри (There's Something About Mary)" УСК
  • 00:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:25
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.10-13-р анги)
  • 01:50
    "Флаш" ОАК (III.1,2-р анги)
  • 03:20
    "Персийн хунтайж : Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 05:10
    "Бусдаас онцгой Мэри (There's Something About Mary)" УСК
  • 07:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч,найруулагч н.Гомбо)
  • 07:35
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.10-13-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 23-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 24-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 13:15
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 13-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 406,407,408-р анги
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 821,822-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Нийслэлийн МАН үзүүлж байна
  • 22:30
    "Аргачлал" ОАК 14-р анги
  • 23:30
    Нэрийн хуудас
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 02:35
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Ард аюуш" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:00
    Syndicate talk
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    RestoEXPO 2018 Зочлох, үйлчлэх салбарын мэргэжлийн үзэсгэлэн
  • 21:20
    VTV LIVE CONCERT
  • 21:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний хөрш чөтгөр" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 27 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 61, 62-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 5 анги
  • 12:00
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 30 хэсэг
  • 13:00
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 63, 64 -р анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 10 хэсэг
  • 14:10
    "Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна
  • 14:20
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 24 хэсэг
  • 15:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 28 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 16-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 31 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 6 анги
  • 00:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 10 хэсэг
  • 00:25
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "хит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 18-р анги
  • 09:15
    "хөтөч" моакино 9-р анги
  • 09:55
    "одтой насны жавхаа" кино концeрт
  • 10:25
    хошин шог
  • 11:00
    "чак" оакино 77-р анги
  • 11:45
    "урагшаа залуусаа" муск
  • 13:15
    "ангийнхан" уск
  • 14:35
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 139,140- р анги
  • 15:25
    "аз жаргалын цэцэг" тоглолт
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 19-р анги
  • 18:15
    "хөтөч" моакино 10-р анги
  • 18:55
    "чак" оакино 78-р анги
  • 19:40
    "маргаашгүй" муск
  • 21:00
    "ойрын зай" уск
  • 22:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 141,142- р анги
  • 23:20
    эфир завсарлага

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 10:55
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 29-р анги /давталт/
  • 11:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Гэртээ харих зам" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:50
    "Монгол бясалгал гүрү готопа багш" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 30-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Марчаахай"
  • 07:15
    "Титануудын дайралт" 12-р анги
  • 07:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 45-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 13-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 17:20
    "Учиртай гурав"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "Титануудын дайралт" 13-р анги
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 46-р анги
  • 21:00
    "Хобби"
  • 21:40
    "УБ хотын худалдааны танхим" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 14-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: "The double life of veronigue"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:30
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    “Өсвөрийн сэргийлэгч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    Da Vinci – “Эйнштэйн”
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Онцлох зочин
  • 09:40
    MNB world үзүүлж байна: “Аялал”
  • 10:10
    ММ энэ долоо хоногт
  • 10:20
    Монгол хэл ба нийгмийн шаардлага /Уран зохиолын хэл найруулга/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB World: News Mongolia
  • 19:20
    Монголын Улаан Загалмайн Нийгэмлэг: Бид мартахгүй
  • 19:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Нүүдэлчин Монгол наадам 2018
  • 09:10
    Түмний нэг
  • 09:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "Шинэ ном"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2018
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 3-р анги
  • 13:15
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "Карбонеро-17" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 4-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:30
    "Карбонеро-18" Баримтат кино
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    "Хайраа хайрла" ХОАК 5,6-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОТФОРД-ТОТТЕНХЭМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №1
  • 11:30
    МАН.СИТИ-ФҮЛХЭМ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ПАОЛО ДИ КАНИО
  • 14:00
    БАРСЕЛОНА-ПСВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №12
  • 16:30
    ИНТЕР-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЛЕВ ЯШИН
  • 19:00
    МОНАКО-АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №5
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    PL WORLD №6
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:40
    АЯКС-АЕК (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    РЕАЛ.М-РОМА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 10:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1320
  • 14:00
    ХОРВАТ-АНУ DAVIS CUP-2018 ХАГАС ШИГШЭЭ ӨДӨР-3
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №12
  • 22:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:40
    ИНТЕР-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    ЯНГ БОЙС-МАН. ЮТД (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    ВАШИНГТОН-КЛИВЛЭНД NBA 2017-2018
  • 11:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 12:00
    ВОТФОРД-ТОТТЕНХЭМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 15:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ-ФИНАЛ ЭМЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1710
  • 19:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ-ФИНАЛ (ШУУД) ЭРЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 22:00
    PL NETBUSTERS №5
  • 22:30
    ВЕСТ ХЭМ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 4-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "RestoEXPO 2018" танилцуулга видео
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "THE HURRICANE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:40
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СМИТ
  • 14:30
    UFC FIGHT NIGHT МИР-ДАФФИ
  • 17:10
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-ЛЭЙТЕС
  • 19:50
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #35
  • 21:40
    UFC FIGHT NIGHT ТЕЙШЕРА-СЕН ПРЮ
  • 01:00
    UFC FIGHT NIGHT НАМАЮУНАС-ВАНЗАНТ
  • 02:50
    МАН.СИТИ-ЛИОН ( ШУУД ) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймаг "Алтай сумаас"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 33
  • 09:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 15-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 15, 16-р анги
  • 12:15
    "Галзуу нохой" ОАК 10-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Гэр бүл" ОАК 36-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 11, 12
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 16-р анги
  • 18:50
    "Миний хайртын нууц" ОАК 17, 18-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 37-р анги
  • 23:15
    "Миний хайртын нууц" ОАК 17, 18-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 11-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 16-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ПОРТЛЭНД - КЛИВЛЭНД NBA 2017-2018
  • 02:00
    САН АНТОНИО - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-2018
  • 04:00
    БОСТОН - ОРЛАНДО NBA 2017-2018
  • 06:00
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 МИННЭСОТА - ХЬЮСТОН G1
  • 08:00
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #2
  • 09:00
    WNBA FINALS ВАШИНГТОН - СИАТЛ ТОГЛОЛТ #2
  • 11:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1726
  • 13:00
    САКРАМЭНТО - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 15:00
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 15:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #4
  • 16:00
    ДЭТРОЙТ - ПОРТЛЭНД NBA 2017-2018
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1727
  • 19:00
    "SIR CHARLES BARKLEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #3
  • 20:30
    ХЬЮСТОН - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-2018
  • 22:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 125-р анги
  • 12:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 12:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 17:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 19:10
    Нийслэлийн намын хороо
  • 19:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 126-р анги
  • 23:20
    Зарын цаг
  • 23:30
    "Буруу эргэлт" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Африкийн байгаль-2” баримтат кино
  • 09:45
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 10:00
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 43-р анги /давталт/
  • 11:25
    NTN үзүүлж байна
  • 11:30
    “N music” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 13:10
    “Олзтой өдөр” хандивын нэвтрүүлэг
  • 13:17
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 13:32
    “Дэлхийн хязгаар мөсөн гараг” баримтат кино
  • 14:17
    Зураглал
  • 14:20
    “Нүдэн сондор” уран сайхны кино
  • 15:52
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Кино миний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Дэлхийн Монгол аялал”
  • 16:35
    “Африкийн байгаль-2” баримтат кино
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:40
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 17:55
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 18:10
    “Нүдэн сондор” уран сайхны кино
  • 19:40
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 44-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    “Африкийн байгаль-2” баримтат кино
  • 22:45
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 22:55
    NTN үзүүлж байна
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:30
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)