МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мэргэжилтэн” олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ” Ухаарч амьдрах хорвоо” олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 15:45
    “Манан” Хөгжмийн зохиолч,төгөлдөр хуурч Б.Чинбат
  • 16:00
    “Нээлттэй хором” /давталт/
  • 17:00
    Сайн байна уу? Өвөрмонгол /1-р хэсэг/
  • 17:30
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд: “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 35-р анги
  • 18:30
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Хүүхэд бүр авьяастай” /1983 он/
  • 18:50
    “Чандмань эрдэнэ ундруулагч” Байгаль орчны гавьяат ажилтан Н.Чагнаа
  • 19:20
    “Бид мартахгүй” МУЗН-ээс бэлтгэв
  • 19:30
    Сүлд
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Мэргэжилтэн” олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:05
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Пат Мат-2 хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 8-р анги
  • 12:10
    Далайн сувд болсон Бусан хотоор
  • 12:30
    “Манан” хөгжмийн зохиолч Б.Чинбат
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:10
    Business news
  • 14:20
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 18-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Хавдрын сувилахуйн тусламж үйлчилгээ”
  • 21:30
    Нэгдмэл хүч-Нийслэлийн хөгжил
  • 21:50
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 9-р анги
  • 23:10
    Сумо тойм
  • 23:40
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Дэггүй аав Хятадын УСК 18-р анги
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 33, 34-р анги
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 24-р анги
  • 12:50
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 10-р анги
  • 16:35
    "аяллын амт" баримтат кино-44
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 35, 36-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 25-р анги
  • 21:10
    "сэмүт үзүүлж байна"
  • 21:40
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 11-р анги
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    ахмадын баяр 2018
  • 10:30
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "дэндүү их хүсэл" соак 40-р анги
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 13,14-р анги
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "залуу эмч нар" оак 3-р анги
  • 16:15
    ахмадын баяр 2018
  • 16:35
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "сүлдэт баганын дэргэдээс"
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 41-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 15,16-р анги
  • 23:00
    "караоке найт"
  • 23:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Шааүангийн нууц” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү “ Солонгосын олон ангит УСК,35,36-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:20
    ТВ зар 151918
  • 14:30
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,15,16-р анги
  • 16:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,17,18-р анги
  • 23:30
    “Хайрын намар” теле концерт
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Ахмадын баяр 2018"
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Өмгөөлөгч" СОАК 3-р анги
  • 12:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Кино миний амьдрал
  • 13:40
    "Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн" Шууд дамжуулж байна
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 207,208-р анги
  • 19:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн" Шууд дамжуулж байна
  • 22:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 4-р анги
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 13-р анги
  • 07:50
    “Хайраа хайрла” ОАК 5,6-р анги
  • 09:25
    Нийслэл хөтөч
  • 10:05
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 2-р анги
  • 11:00
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 13-р анги
  • 11:40
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.12/
  • 12:25
    УЕФА Үндэстнүүдийн лигийн 1-р тойргийн тойм
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 127, 128-р анги
  • 15:35
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 2-р анги
  • 16:25
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 7,8-р анги
  • 18:55
    МАН сонгууль
  • 19:15
    “Гэр дүүрэн охид” ОАК 14-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.13/
  • 22:25
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 3-р анги
  • 23:35
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 129, 130-р анги
  • 01:00
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 01:10
    Мэдээ
  • 02:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 7,8-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 45, 46-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-19-21-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-11, 12-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 27, 28-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 15-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 24/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 24/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 1, 2
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 47, 48-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-22-24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-13, 14-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 29, 30-р анги
  • 20:25
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 16-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 1.70-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Эх дэлхий" баримтат кино
  • 10:30
    “Дэлхийн боловсрол Монголд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Д.Данзанравжаагийн 2015 жилийн ой, говийн бүс - хоёрдугаар хэсэг
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 36-р анги
  • 14:05
    "Насны хань" ОАК 26-р анги
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:00
    "Хичээлийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ахмадын баяр - 2018
  • 20:30
    "Манай хороо Миний гудамж"
  • 21:00
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 22:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 37-р анги
  • 23:00
    "Насны хань" ОАК 27-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 37-р анги
  • 01:20
    "Насны хань" ОАК 27-р анги
  • 02:10
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 82-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 23-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ээж" СОАК 8-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 19-21-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ special-1
  • 14:10
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Х.Баянмөнх
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 3-р анги
  • 16:30
    "Хамтдаа" МУСК 8-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 7,8-р хэсэг
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 24-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 4-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 3-р анги
  • 21:30
    24" ОАК /season-4/ 17-р анги
  • 22:30
    "Ээж" СОАК 9-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хар жагсаалт" ОАК /season-3/ 13-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 3-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Хожлын нүүдэл" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 11:05
    "Нээлттэй хүн" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:45
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 14:30
    "Хошин шог"
  • 15:10
    "Утга зохиолын увидас" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хань" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 4-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Мөнхөө эмч, багш" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амьдрал хайрлаач"
  • 21:15
    "247 градус" МУСК
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    "Сайхан амраарай"
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Ахмадын баяр 2018
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Адмирал ОАУСК 1-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Адмирал ОАУСК 2-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Эрх мэдлийн гажуудал
  • 21:45
    Ахмадын баяр 2018
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 64-р анги
  • 23:10
    МУСК
  • 00:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Ахмадын баяр
  • 10:20
    Аки башё тойм
  • 10:50
    Бизнесийн үндэс
  • 11:20
    Монгол аялал
  • 11:50
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 18-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнесийн үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Ахмадын баяр
  • 18:00
    Perfect dance шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    Хайрын намар нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё тойм
  • 22:10
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 19-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнесийн үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 08:00
    “Бийрийн увидас” баримтат кино
  • 09:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 15-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,3-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 3-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,3-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Бийрийн увидас” баримтат кино
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү”?
  • 14:45
    Зураглал
  • 15:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө” МУСК /давталт/
  • 17:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг,10-р хэсэг
  • 17:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,4-р анги
  • 18:50
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 20:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,4-р анги
  • 21:10
    “Болор бөмбөлөгт зун” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Болсон явдал” МУСК
  • 23:30
    “Бийрийн увидас” баримтат кино
  • 00:30
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,4-р анги
  • 01:30
    Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 02:30
    “Болсон явдал” МУСК
  • 04:30
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Дэлхийд дурласан сар" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Бусдаас онцгой Мэри (There's Something About Mary)" УСК
  • 13:10
    "Флаш" ОАК (III.2-р анги)
  • 14:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.12,13-р анги)
  • 14:50
    "Персийн хунтайж : Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 16:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 17:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Жексон амьд" МУСК
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.14,15-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.3-р анги)
  • 21:30
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 23:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.12-15-р анги)
  • 02:00
    "Флаш" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 03:30
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 05:00
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 06:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.12-15-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One Piece" Анимэ 821-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "One Piece" Анимэ 822-р анги
  • 09:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Ахмадын баяр-2018
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 13:10
    Нийслэлийн МАН үзүүлж байна
  • 13:25
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 14-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 409,410,411-р анги
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    "Пирамид залилан" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 823,824-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Аргачлал" ОАК 15-р анги
  • 23:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Миний хөрш чөтгөр" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Mr.Quiz" show
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Тоглолтын цаг
  • 22:00
    "Ардын элч" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 28 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 63, 64-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 6 анги
  • 12:00
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 31 хэсэг
  • 13:00
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 65, 66 -р анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 11 хэсэг
  • 14:10
    "Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна
  • 14:20
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 25 хэсэг
  • 15:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 29 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 17-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 32 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 7 анги
  • 00:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 11 хэсэг
  • 00:25
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 06:55
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "хит дууны цаг"
  • 08:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 19-р анги
  • 09:15
    "хөтөч" моакино 10-р анги
  • 09:55
    хошин шог
  • 11:00
    "чак" оакино 78-р анги
  • 11:45
    "маргаашгүй" муск
  • 13:05
    "ойрын зай" уск
  • 14:30
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 141,142- р анги
  • 15:20
    "миний ээж хөөрхөн" тоглолт
  • 16:40
    хошин шог
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 20-р анги
  • 18:15
    "хөтөч" моакино 11-р анги
  • 18:55
    "чак" оакино 79-р анги
  • 19:40
    "ээжийн дайсан" муск
  • 21:10
    "цайз" уск
  • 22:40
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 143,144- р анги
  • 23:30
    эфир завсарлага

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Эерэг зочин"
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 30-р анги /давталт/
  • 11:55
    "Монгол бясалгал гүрү готопа багш" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:50
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 20:20
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 31-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Марчаахай"
  • 07:15
    "Титануудын дайралт" 13-р анги
  • 07:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 46-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 14-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "Хобби"
  • 17:30
    "УБ хотын худалдааны танхим" үзүүлж байна
  • 17:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "Титануудын дайралт" 14-р анги
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 47-р анги
  • 21:00
    "LOL"
  • 21:45
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "Adele"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Өсвөрийн сэргийлэгч” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:25
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 12:30
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 13:00
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Явлаа, ирлээ
  • 09:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:40
    Онцлох зочин
  • 10:00
    Сүлд
  • 10:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:40
    MNB World: News Mongolia
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монгол хэл ба нийгмийн шаардлага /Сурах бичгийн хэл найруулга/
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ: Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв
  • 19:20
    MNB World: “Гэр бүл ба дэлгэц”
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 21:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 21:40
    Хөгжлийн замаар: /Гал команд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 09:30
    Азийн XVIII спортын наадмын эргэн тойронд
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "Карбонеро-18" Баримтат кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2018
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 5-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 16:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 6-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая" Монгол машин байгууламжаас бэлтгэв
  • 18:30
    "Карбонеро-19" Баримтат кино
  • 18:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:55
    Говь Хангай үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:05
    "Хайраа хайрла" ХОАК 7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛЭСТЕР-ЛИВЕРПҮҮЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ЖУНИНЬО
  • 11:30
    КАРДИФФ-АРСЕНАЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL NETBUSTERS №5
  • 14:00
    БАРСЕЛОНА-ПСВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОББИ ФАУЛЕР №2
  • 16:30
    АЯКС-АЕК АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 19:00
    ВАЛЕНСИА-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 22:00
    ЯНГ БОЙС-МАН.ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    PL WORLD №7
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:40
    ПАОК-ЧЕЛСИ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    АРСЕНАЛ-ВОРСКЛА (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    МОНАКО-АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 02:50
    ВАЛЕНСИА-ЮВЕНТҮС (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №12
  • 10:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 995
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #35
  • 16:00
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 16:30
    PL WORLD 2018/19 №12
  • 17:00
    "THE TWO ESCOBARS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1321
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №5
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №13
  • 22:00
    МОНАКО-АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

SPS Спорт

  • 09:00
    ЧИКАГО-МИННЭСОТА NBA 2017-2018
  • 11:00
    PL NETBUSTERS №5
  • 11:30
    БАРСЕЛОНА-ПСВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PRODUCTION TIME
  • 13:40
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) БАРИЛДААНЫ ӨМНӨ ӨДӨР 1
  • 14:00
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ӨДӨР 1
  • 16:30
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 17:00
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 18:00
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:40
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ФИНАЛЫН БАРИЛДААНЫ ӨМНӨ ӨДӨР 1
  • 20:00
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ФИНАЛ ӨДӨР 1
  • 22:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 23:00
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:40
    ТОТТЕНХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    ДЮДЕЛАНЖ-МИЛАН (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өдөр тутмын сонинуудын форум 2018" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "RestoEXPO 2018" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "VICTORY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:40
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-ИВАНОВ
  • 13:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 13:40
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) БАРИЛДААНЫ ӨМНӨ ӨДӨР 1
  • 14:00
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ӨДӨР 1
  • 16:30
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-МЭНДЭС
  • 19:10
    ONE CHAMPIONSHIP BEYOND THE HORIZON
  • 22:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 23:00
    ULTIMATE FIGHTER #8
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл "Ховд аймаг Мөст сумаас" 1-р хэсэг
  • 19:30
    Хот айл "Ховд аймаг Мөст сумаас" 2-р хэсэг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 16-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 17, 18-р анги
  • 12:15
    "Галзуу нохой" ОАК 11-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Гэр бүл" ОАК 37-р анги
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 34
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 17-р анги
  • 18:50
    "Миний хайртын нууц" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 38-р анги
  • 23:15
    "Миний хайртын нууц" ОАК 19, 20-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 12-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 17-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    САКРАМЭНТО - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 02:00
    ДЭТРОЙТ - ПОРТЛЭНД NBA 2017-2018
  • 04:00
    ХЬЮСТОН - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-2018
  • 06:00
    "SIR CHARLES BARKLEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛЭНД G1
  • 08:00
    "BERNARD KING" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #3
  • 09:00
    WNBA FINALS СИАТЛ - ВАШИНГТОН ТОГЛОЛТ #3
  • 11:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 ПОРТЛЭНД - НЬЮ ОРЛЕАНС G4
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1728
  • 13:00
    ШАРЛОТТ - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2017-2018
  • 15:00
    "MICHAEL JORDAN" ЯРИЛЦЛАГА
  • 16:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1729
  • 19:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛЭНД G1
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #4
  • 20:30
    ТОРОНТО - КЛИВЛЭНД NBA 2017-2018
  • 22:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Улаан цэцэг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:50
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 126-р анги
  • 12:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Авилга-Шинэ үе продакшн
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Нийслэлийн намын хороо
  • 13:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 127-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Нарны унага" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Ан амьтдын судалгаа-1” баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 11:00
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 44-р анги /давталт/
  • 11:45
    “Дэлхийн монгол аялал”
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Бест буйдан”үзүүлж байна
  • 13:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:50
    ЦЕГ-аас мэдээлж байна
  • 14:00
    “Ан амьтдын судалгаа” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Төрийн дайсан” МУСК
  • 16:50
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    “Элбэнхийн европ дахь шинэ амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 19:00
    “Төрийн дайсан” МУСК
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 45-р анги
  • 21:55
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Ан амьтдын судалгаа-1” баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)