МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мэргэжилтэн” олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 10:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: ”Цэнхэр хаяа” баримтат кино
  • 12:20
    Шинжлэх ухаан танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 14:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Аз жаргалын эрэлд”
  • 15:00
    “Цасны барс- Цагаан даяанч” танин мэдэхүйн баримтат кино 1-р анги
  • 16:00
    “Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 16:10
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэгт тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 37-р анги
  • 17:00
    Bloomberg үзүүлж байна: Райны мэдэх Орос орон-Балет,архи
  • 17:25
    MNB World: “Гангаамаа К2 оргилд”
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Хөгжлийн замаар: Хотын стресс
  • 18:45
    “Сэрсэн тал-2018” наадмаас
  • 19:15
    “Намайг...” киноны найруулагч, Хөгжмийн зохиолч С.Сансаргэрэлтэх
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Нууц нэр Жэк Стронг” уран сайхны кино
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:20
    Пат Мат-2 үзүүлж байна
  • 08:30
    Сумо тойм
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 6,7,8 -р анги
  • 14:30
    Аяллын хөтөч
  • 15:00
    Японы мэргэжлийн сумо Аки башё шууд дамжуулна
  • 17:00
    UBS music хөтөлбөр
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 20-р анги
  • 19:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:05
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 21:40
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 11-р анги
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 00:30
    Дэггүй аав Хятадын УСК 20-р анги
  • 01:20
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:40
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 22, 23, 24-р анги
  • 15:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "ам нээвэл" ярилцлагын цаг
  • 17:10
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 12-р анги
  • 18:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 39, 40-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 27-р анги
  • 21:10
    "би" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "те ата" уск
  • 02:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:50
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:40
    business news
  • 11:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:05
    ахмадын баяр 2018
  • 12:25
    "дэндүү их хүсэл" соак 37,38-р анги
  • 15:15
    "халуун элгэн монголчууд - чикагод"
  • 15:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    "tvmall"
  • 15:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 15:55
    ахмадын баяр 2018
  • 16:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дэндүү их хүсэл" соак 43-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "оч" уск
  • 00:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Ариун газрууд” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр / шууд /
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Бид үнэхээр дурласан гэж үү “ Солонгосын олон ангит УСК,39,40-р анги
  • 11:45
    “Business maximum 88”
  • 11:50
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,19,20-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр“ мэдээ
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Сонинуудын холбооны форум 2018”-аас хийсэн сурвалжлага
  • 18:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Эргээд ирээч хайр минь” олон ангит УСК,21,22-р анги
  • 23:20
    “Business maximum 88”
  • 23:30
    ”Мөрөөдлийн театр” үзүүлж байна
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Газар дэлхий-Туйлаас туйл хүртэл"- Баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Ахмадын баяр 2018"
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тал хээр" Баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн" Шууд дамжуулж байна
  • 18:00
    "Худалч залуу" МУСК
  • 19:40
    "Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн" Шууд дамжуулж байна
  • 22:30
    "Деборад шүглэсэн шулам" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК /123-128/
  • 09:45
    Нийслэл хөтөч
  • 10:15
    Монгол бясалгал "Гүрү Готопа" багш
  • 10:45
    “Шилэн баг” ОАК /121,122/
  • 12:00
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.10-14/
  • 17:00
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 17:55
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:25
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 18:55
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:35
    “Өртөө” МУСК
  • 22:25
    “Үүргэвчтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 23:25
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 133, 134-р анги
  • 00:50
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 01:40
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 02:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 02:55
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4-22-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-9-12-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 31, 32-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 14, 15-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Көсем" ОАК 1 бүлгийн 69-71-р анги
  • 16:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 33, 34-р анги 20:30"Сэхүүн салхи" тоглолт 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 1.72-р анги
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 34-төгсгөлийн 38-р анги
  • 17:00
    High trade
  • 17:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр - 2018
  • 19:10
    Хошин шог
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Манай хороо Миний гудамж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх орончид"
  • 21:00
    “Хөгжлийн нэгдсэн бодлого” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 22:00
    "Такси" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 84,85-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 1-10-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ээж" СОАК 10-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 18-р хэсэг
  • 14:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 15-р хэсэг
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 17:00
    Авьяаслаг Монголчууд-3 шоу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 19:00
    Авьяаслаг Монголчууд-3 хөшигний ард 1-р хэсэг
  • 19:30
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 21:00
    "Ээж" СОАК 11-р анги
  • 22:30
    "Найзын хүсэлт" УСК
  • 00:20
    "Single Ladies-2" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    "Үргээлэг" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 23:00
    Тарагтай боов
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Анирлагч" МУСК
  • 12:40
    "Мөнхөө эмч, багш" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 1,2-р анги
  • 15:00
    "Хань " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хошин шог"
  • 16:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Эрэл" эрин сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес толь"
  • 21:25
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 22:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 23:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хошин шог
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 61,62-р анги
  • 12:30
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Ахмадын баяр 2018
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Ахмадын баяр 2018
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Тухтай ярилцая
  • 21:00
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 21:30
    “Элисэйг эзэлсэн нь” зууны дуулиан баримтат кино
  • 22:20
    УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Ахмадын баяр
  • 10:30
    Манай сумын Манлай нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Аки башё тойм
  • 11:50
    Ухаарахуй
  • 12:30
    Зөв сонголт
  • 12:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн үндэс
  • 15:30
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 16,17,18 -р анги
  • 18:30
    Ахмадын баяр
  • 19:00
    Аяллын тойрог
  • 19:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:10
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Аки башё тойм
  • 22:30
    Тусгай ажиллагаа Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:10
    Зөв сонголт
  • 01:30
    Бизнесийн үндэс
  • 02:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 08:00
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 09:00
    “Болор бөмбөлөгт зун ” олон ангит УСК, 17-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,5-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,5-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,5-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү”?
  • 15:00
    “Гэрч” МУСК /давталт/
  • 17:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,6-р анги
  • 19:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 20:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,6-р анги
  • 21:10
    “Болор бөмбөлөгт зун” олон ангит УСК, 18-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Бодлын хулгайч” МУСК
  • 00:00
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 01:00
    “Миний найз бүсгүй ёсөн сүүлт” олон ангит УСК,6-р анги
  • 02:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 03:00
    “Болор бөмбөлөгт зун” олон ангит УСК, 18-р анги
  • 04:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (VII.8-12-р анги)
  • 13:00
    "Готам" ОАК (III.22-р анги)
  • 13:50
    "Флаш" ОАК (III.1,2-р анги)
  • 15:30
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 17:10
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 19:00
    "Бусдаас онцгой Мэри (There's Something About Mary)" УСК
  • 21:30
    "Артур хаан (King Arthur)" УСК
  • 00:10
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 01:50
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 03:40
    "Артур хаан (King Arthur)" УСК
  • 05:40
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 07:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:35
    "Флаш" ОАК (III.1,2-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансах огторгуйн нууц" Баримтат кино 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Торго" шоу 2015
  • 10:00
    "Аргачлал" ОАК 12,13,14-р анги
  • 12:45
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Долоон хар нүгэл" Анимэ 2-р бүлгийн 21-24 -р анги
  • 15:05
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Офицерын эхнэр" ОАК 3,4-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "One Piece" Зэд
  • 19:20
    Нэрийн хуудас
  • 19:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Нэрийн хуудас
  • 21:20
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:40
    "Офицерын эхнэр" ОАК 3,4-р анги
  • 00:15
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Том толгойтын романс" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:40
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тоглож болохгүй нас" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 19:00
    Syndicate talk
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 22:00
    "Би чамд хайртай" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 30 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 67, 68 -р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 8 анги
  • 12:00
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 33 хэсэг
  • 13:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:10
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:20
    " Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 13 хэсэг
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 27 хэсэг
  • 15:20
    "Спаркс" УСК
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 31 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Луйварчдын ангууч" ОАК 19 -р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Оросын шилдэг бүжигчин" цэнгээнт нэтрүүлэг 34 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 9 анги
  • 00:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 13 хэсэг
  • 00:25
    Эфир хаасан 9 -р сарын 23

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "ардын бүжиг амьдрал минь билээ" тоглолт
  • 08:25
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 12, 13-р анги
  • 09:30
    "хөтөч" моакино 3,4-р анги
  • 11:10
    "аюултай харилцаа" муск
  • 12:50
    "урагшаа залуусаа" муск
  • 14:10
    "маргаашгүй" муск
  • 15:30
    "андрон" уск
  • 17:10
    "үлгэрийн аялал" х/кино 14, 15-р анги
  • 17:40
    "чак" оакино 76, 77, 78-р анги
  • 20:00
    "ангийнхан" уск
  • 21:20
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 137, 138, 139, 140, 141- р анги
  • 23:00
    хошин шог
  • 00:00
    эфир завсарлага

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Эерэг зочин"
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 32-р анги /давталт/
  • 11:55
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:25
    "Таны хүүхдийг танихгүй хүн хүмүүжүүлж байна" нээлттэй хэлэлцүүлэг
  • 15:35
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 28,29 анги /давталт/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ахмадын баяр-2018
  • 18:55
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Сурагч насны дурсамж" кино концерт
  • 19:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Учрал" МУСК
  • 23:45
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    "Morning tea"
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 48-р анги
  • 12:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 12:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 16-р анги
  • 14:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:40
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Нэг өдөр"
  • 16:00
    "Mollywood" making movie
  • 16:30
    "Миний ертөнц"
  • 17:00
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 17:20
    "LOL"
  • 18:00
    "Учиртай гурав"
  • 18:35
    "Грандмед дэлхийн эмнэлэг"
  • 19:05
    "Хобби"
  • 19:35
    "Марчаахай"
  • 20:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 49-р анги
  • 20:45
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" онлайн ток шоу
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: "Mustang"
  • 01:30
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 13:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    7Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Бяцхан эйнштэйн"
  • 15:35
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 15:40
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 15:50
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 16:05
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эв нэгдлийн Дуатлон” УАШТ-нээс шууд дамжуулан хүргэнэ.
  • 11:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 11:20
    Монголын Улаан Загалмайн Нийгэмлэг: Бид мартахгүй
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монгол хэл ба нийгмийн шаардлага /Хэвлэл мэдээлэл/
  • 13:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 14:00
    “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    MNB World: Гэр бүл ба дэлгэц
  • 15:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 18:30
    Хөрөнгө оруулалт ба бизнесийн орчин
  • 18:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 19:00
    MNB World: “MM-today” interview
  • 19:20
    Зөв чиг
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ: ӨМӨЗО-ноос бэлтгэв
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Явлаа, ирлээ
  • 22:35
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Ахмадын баяр 2018
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "Үзэсгэлэнт Улаанбаатарын цом" Өртөөт марафон /Шууд/
  • 13:10
    "Монгол Монголоо хайрлая" Монгол машин байгууламжаас бэлтгэв
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Нүүдэлчин Монгол наадам /Давталт/
  • 14:40
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "15цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    МУСК
  • 17:00
    Нүүдэлчин Монгол наадам 2018
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Шинэ ном"
  • 18:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:00
    Ахмадын баяр 2018
  • 20:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:50
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:37
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    Кино бүтсэн түүх
  • 22:40
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БОРНМУТ-ЛЭСТЕР 5-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-КАРДИФФ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - РҮҮД ВАН НИСТЕЛРООЁ
  • 14:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ЭВЕРТОН-ВЕСТ ХЭМ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    PL 4-Р ТОЙРГИЙН ОНЦЛОХ МӨЧҮҮД
  • 18:20
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №5
  • 18:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 19:20
    ФҮЛХЭМ-ВОТФОРД (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:50
    КАРДИФФ-МАН.СИТИ (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 00:20
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 10:00
    ВАЛЕНСИА-ЮВЕНТҮС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 996
  • 14:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 15:00
    SPORTMAX №25
  • 15:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №1
  • 16:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №2
  • 17:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №3
  • 17:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №4
  • 18:00
    PL WORLD 2018/19 №14
  • 18:30
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 19:00
    "INVICTUS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 21:20
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №5
  • 21:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-САУТХЭМПТОН (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

SPS Спорт

  • 09:00
    ШАЛЬКЕ-ПОРТУ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №14
  • 11:30
    ПАОК-ЧЕЛСИ ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PRODUCTION TIME
  • 13:40
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) БАРИЛДААНЫ ӨМНӨ ӨДӨР 3
  • 14:00
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ӨДӨР 3
  • 16:30
    RED BULL ENERGY TIME №29
  • 17:00
    АЯАКС-АЕК АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №5
  • 19:30
    PRODUCTION TIME
  • 19:40
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ФИНАЛЫН БАРИЛДААНЫ ӨМНӨ ӨДӨР 3
  • 20:00
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ФИНАЛ ӨДӨР 3
  • 22:00
    МАН.ЮТД-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Өдөр тутмын сонинуудын форум 2018" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    '"Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    '"Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Өдөр тутмын сонинуудын форум 2018" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    '"Сорилт Боломж" тусгай хөтөлбөр
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Өдөр тутмын сонинуудын форум 2018" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "MONEYBALL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:25
    UFC 197 ЖОНС-СЕН ПРЮ
  • 13:40
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) БАРИЛДААНЫ ӨМНӨ ӨДӨР 3
  • 14:00
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ( ШУУД ) ӨДӨР 3
  • 16:30
    WWE RAW 1320
  • 18:30
    UFC FIGHT NIGHT ХАНТ-МИР
  • 20:30
    ONE CHAMPIONSHIP CONQUEST OF HEROES ( ШУУД )
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 09:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Говь-Алтай аймаг "Бугат сумаас Ээжийн гол"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 23:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 16, 17-р анги
  • 09:30
    Миний хайртын нууц" ОАК 17-20-р анги
  • 12:00
    "Гэр бүл" ОАК 37, 38-р анги
  • 14:10
    "Галзуу нохой" ОАК 9-11-р анги
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 19-р анги
  • 18:50
    Миний хайртын нууц" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:30
    "Галзуу нохой" ОАК 14-р анги
  • 22:00
    "Гэр бүл" ОАК 40-р анги
  • 23:15
    Миний хайртын нууц" ОАК 23, 24-р анги
  • 00:30
    "Галзуу нохой" ОАК 14-р анги
  • 01:55
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 19-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ДЭТРОЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018
  • 02:00
    БОСТОН - ПОРТЛЭНД NBA 2017-2018
  • 04:00
    МИННЭСОТА - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2017-2018
  • 06:00
    "ШАК - КОБИ" ЯРИЛЦЛАГА
  • 07:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 ТОРОНТО - ВАШИНГТОН G4
  • 08:00
    "MAGIC - BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #5
  • 10:00
    Л.А КЛИППЭРС - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1732
  • 13:00
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:40
    ИНДИАНА - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 16:40
    "ZACH LAVINE - THE RETURN" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    САН АНТОНИО - ВАШИНГТОН NBA 2017-2018
  • 19:00
    "NBA STORIES - JASON KIDD" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    BEYOND THE PAINT 305
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #6
  • 20:30
    БОСТОН - ЮТА NBA 2017-2018
  • 22:30
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 128-р анги
  • 10:30
    Mongolia cup-2018 /Ширээний теннесний ОУ-ын аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Mongolia cup-2018 /Ширээний теннесний ОУ-ын аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    Mongolia cup-2018 /Ширээний теннесний ОУ-ын аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 19:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг :Мото спорт
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "У Жа Рюун ирлээ" СOАУСК 129-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Ацаг шүдний зөрүү” МУСК
  • 10:30
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “N music” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Дэлхийн монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 42,43-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Дэлхийн туйл-мөсөн гараг” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 14:30
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 14:37
    Байгалийн зураглал
  • 14:40
    ”Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 14:55
    “Зарын цаг” 1900-1953
  • 15:00
    “Дуу хуурын нутгаас дуурий дуучин Цэрэнчунт” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:45
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Ингэх гээд байсан юм” МУСК
  • 17:30
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Кино миний амьдралд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Зураглал
  • 18:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 42,43-р анги /давталт/
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:05
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)