МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мэргэжилтэн” олон ангит уран сайхны кино 14,15,16-р анги
  • 11:30
    MNB World: Малчны гэрт
  • 11:50
    ABU Робокон “Вьетнам-2018”
  • 12:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 13:50
    “Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 14:00
    “Алибаба” мюзикл/Хобби сургуулийн сурагчид оролцоно/шууд/
  • 15:30
    “Буэнос Айрес -2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадмын нээлтийн ажиллагаа
  • 17:00
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэг тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 51-р анги
  • 18:00
    MM World: News Mongolia
  • 18:20
    “Монгол инженер” /”Эрдэнэт-40” мянган инженерийн зөвлөгөөнөөс/
  • 18:50
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:20
    Калмык: Их нүүдлийн мөрөөр 2-р хэсэг
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Сүүдрийн тулаан-2” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Супер спорт
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:20
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 23,24,25-р анги
  • 14:40
    Аяллын хөтөч
  • 15:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:20
    Business news
  • 15:30
    Бид Чингисийн үр сад-Зөв тэмүүлэл, Эх оронч манлайлал-2
  • 16:00
    Каена хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Лабораторийн шинжилгээг хэрхэн өгөх вэ?”
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 35-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 21:30
    “Асах гэрэл” тун удахгүй...
  • 21:50
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 26-р анги
  • 23:20
    UBS music хөтөлбөр
  • 00:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 35-р анги
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:20
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 39, 40, 41 -р анги
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:00
    "монгол буриадад нэг удаа" реалити нэвтрүүлэг-8,9,10
  • 18:25
    "эмя үзүүлж байна"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 42-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "сүүлчийн даалгавар" уск
  • 00:10
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    buenos aires 2018 - залуучуудын 3-р олимп нээлтийн ажиллагаа шууд дамжуулна
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    business news
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:10
    "чак хак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    business news
  • 12:50
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №1,2
  • 13:50
    "сайн,муу хулгайч" соак 6,7-р анги
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "tvmall"
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "сайн,муу хулгайч" соак 8-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    buenos aires 2018 - залуучуудын 3-р олимп шууд дамжуулна
  • 03:00
    "108 чөтгөрийн хаад" уск
  • 04:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 05:00
    эфир засварласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Цагаан хэрэмний нууц” баримтат кино
  • 07:20
    Ном хурах цаг
  • 07:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,13-р анги
  • 11:40
    “Business maximum 88”
  • 11:50
    Зураглал
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Онцлох мэдээллийн тодруулга” нэвтрүүлэг /төлбөрт /
  • 13:45
    “Миний гайхалтай найз залуу” олон ангит УСК,25,26-р анги
  • 15:00
    “Аав” уран сайхны кино
  • 16:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Буддизм бидний амьдралд” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Эзэнгүй төрийн эмгэнэл” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ-9 телевизийн 15 жилийн ойд: “Дурсамж уулзалт” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Цаатан нутгаар аялсан тэмдэглэл” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Атаархуу Аглуу бичил уурхайчин болсон нь” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Миний гайхалтай найз залуу” олон ангит УСК,27,28-р анги
  • 23:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Andron" УСК
  • 13:00
    "Өмгөөлөгч" СОАК 14-р анги
  • 14:10
    "Өмгөөлөгч" СОАК 15-р анги
  • 15:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 221,222-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Газарзүйн нэр-Түүхийн түүчээ" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 223,224,225,226,227,228,229,230-р анги
  • 21:30
    "Assignment" УСК
  • 23:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 05:50
    Хайраа хайрла” ОАК /26-30/
  • 09:45
    Нийслэл хөтөч
  • 10:15
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК /13,14/
  • 12:05
    “Төөрөлдсөн тавилан” ОАК /1-5/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Том 4 толгой” МУСК
  • 19:25
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 20:00
    Тойм
  • 21:20
    “Эскобар” УСК
  • 23:45
    “Call” МУСК
  • 01:05
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 02:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 02:30
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-6-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-5-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 61, 62-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 26, 27-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Көсем" ОАК 1 бүлгийн 83, 84-р анги
  • 16:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 63, 64-р анги
  • 20:30
    "Морин хуурын чуулгын 25 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 21:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Цор ганц" УСК /ONE, THE/
  • 23:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    "Халуухан ээж" ОАК 3-7-р анги
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 17:50
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Эх орончид"
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:20
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Persona Non Grata" УСК
  • 00:20
    Хошин шог
  • 00:50
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 104,105-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 6-9-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хамтдаа" МУСК 17 13-17-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 13-15-р анги
  • 17:30
    Chart news 22-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-7/ 2-р анги
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 23:50
    "Амьдралын зам" УСК
  • 02:10
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Титэм" хөрөг нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Солоногос орон" аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 13:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:35
    "Монголоороо аялацгаая" аялалын нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 16:05
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:15
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 14,15-р анги /давталт/
  • 18:20
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "7 хоногийн онцлох мэдээ"
  • 20:00
    "Дэлхийн тойм"
  • 20:35
    "Монголоороо аялацгаая" аялалын нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 01:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хошин шог
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 73,74,75-р анги /давталт/
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    "Монголчууд" ярилцлага давталт
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Сайхан хүмүүс" хөрөг нэвтрүүлэг - ОБЕГ-н ахлах ахлагч С.Алтангэрэл
  • 18:20
    "Монгол маршрут" нэвтрүүлэг - АТҮТ-тэй хамтран бэлтгэв
  • 19:00
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 19:10
    Баримтат кино
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 23:15
    Тоглолт
  • 01:00
    Эфир завсарлав

SCH

  • 07:00
    1-р сувгийн мэдээний тойм
  • 07:30
    Өглөөний аялгуу
  • 08:30
    Хошин өнцөг
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Би цэцэрлэгийн багш
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Music time
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Хүн чанар
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Монгол гайхамшиг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Жак Рейн” УСК
  • 15:45
    Түмэнд түгээе
  • 16:00
    Найзуудаа наашаа
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:30
    Хошин шог
  • 19:00
    Аялал
  • 19:25
    Хошин өнцөг
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Бидний дуулах дуртай дуу
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    1-р сувгийн мэдээний тойм
  • 21:30
    Монгол иннноваци
  • 22:05
    Түмэнд түгээе
  • 22:20
    “Хүний наймаа” МУСК
  • 23:35
    Клип захиалга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:40
    Бизнесийн үндэс
  • 11:10
    Монгол аялал
  • 11:40
    Аян замын тэмдэглэл Дэмчогийн хийд
  • 12:10
    Хонины найр Уран сайхны кино
  • 13:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 29, 30-р анги
  • 17:20
    Бизнесийн үндэс
  • 17:50
    Бид Чингисийн үр сад - Зөв тэмүүлэл, эх оронч манлайлал-2
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 19:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Хос Уянга ТВ концерт
  • 21:30
    Аман хуур Уран сайхны кино
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнесийн үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    Cinema Өнөөдөр
  • 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Алтан бэр” уран сайхны кино
  • 10:00
    “Аваргууд” уран сайхны кино
  • 12:00
    “Гайхамшигт үдэш” уран сайхны кино
  • 13:20
    “Агуу мэтгэлцэгчид” уран сайхны кино
  • 15:00
    “Цагаан массей” уран сайхны кино
  • 17:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Уимбледон” уран сайхны кино
  • 19:00
    “Хөхөө” уран сайхны кино
  • 21:00
    “Мастерын цохилт” УСК
  • 23:00
    “Симона” уран сайхны кино
  • 01:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Надын аав Мангар" МУСК
  • 10:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.10-14-р анги)
  • 12:30
    "Флаш" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 14:10
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 16:40
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 18:50
    "Хүслийн жагсаалт (The Bucket List)" УСК
  • 20:40
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 22:00
    "Admin Z" МУСК
  • 00:00
    "Үүрдийн луунууд (Dragons Forever)" УСК
  • 01:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Angelina 2" Нюанс хамтлаг
  • 10:00
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 1,2-р анги
  • 12:00
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "One Piece" Анимэ 838-842 -р анги
  • 15:35
    "Офицерын эхнэр" ОАК 11,12-р анги
  • 17:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин, Хөдөлмөрийн баатар, Хөгжмийн зохиолч Д.Лувсаншарав
  • 17:55
    Амжилтын үндэс
  • 18:25
    "Talk With Me" Зориг сангийн ахлах зөвлөх Санжаасүрэнгийн Баяраа
  • 19:00
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 19:45
    Нэрийн хуудас
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    Нэрийн хуудас
  • 21:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:30
    "Офицерын эхнэр" ОАК 11,12-р анги
  • 00:10
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 10:00
    "Single ladies-1" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тоглож болохгүй нас" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Single ladies-2" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 45 -р анги
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 23 анги
  • 12:00
    "Үнэнээ хэлэх мөч" цэнгээнт нэвтрүүлэг 13 хэсэг
  • 13:00
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:10
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 42 хэсэг
  • 14:30
    Mask Production - Буратино Хүүхдийн Жүжиг
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 46 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сайн найзуул" УСК
  • 22:05
    "Үнэнээ хэлэх мөч" цэнгээнт нэвтрүүлэг 14 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 24 анги
  • 00:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам" 28 хэсэг
  • 00:25
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "buenos aires 2018" залуучуудын олимпын нээлт /шууд/
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 26, 27-р анги
  • 09:30
    "хөтөч" моакино 15, 16-р анги
  • 11:00
    "харанхуй хад" муск
  • 12:40
    "buenos aires 2018" залуучуудын олимпын нээлт /давталт/
  • 14:50
    "асуудал дагасан хосын хөрөнгө" уск
  • 16:20
    "найзын хүсэлт" уск
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" х/кино 28, 29, 30, 31-р анги
  • 19:00
    "чак" оакино 89, 90-р анги
  • 20:30
    "наминчлал" уск
  • 22:30
    "buenos aires 2018" залуучуудын олимп /шууд/

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 40,41,42 анги /давталт/
  • 16:40
    "Show Biz" хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    TEDx-Рояаль академи /давталт/
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Малчин айлд" теле концерт
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 26-31-р анги
  • 14:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 15:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 8-13-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай"
  • 21:30
    "УБ хотын худалдааны танхим" үзүүлж байна
  • 21:45
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: " Pеrsona ''
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 13:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 14:50
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 15:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 15:55
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 16:05
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB World: “MM-today” interview
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    ММ-ирэх долоо хоногт
  • 11:00
    Дэлхийн түүхүүд: Их мөнгөний эзэд
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Хавдрын эсрэг хамтдаа
  • 13:40
    Нээлттэй засаг
  • 14:00
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 14:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    MNB world үзүүлж байна: Малчны гэрт
  • 15:40
    Томилолтоос ирлээ: ӨМӨЗО-оос бэлтгэв
  • 15:55
    КАЛМЫК: “Их нүүдлийн мөрөөр”1,2-р хэсэг
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Надад мөрөөдөл бий” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Явлаа, ирлээ
  • 19:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Томилолтоос ирлээ: АНУ-аас бэлтгэв
  • 21:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 21:50
    Эрэн сурвалжлах сэтгүүлзүйн олон улсын форум
  • 22:50
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 11:30
    МУСК
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    Үзэсгэлэнт Улаанбаатарын цом Өртөөт марафон
  • 16:40
    Нүүдэлчин Монгол 2018
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 18:40
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:00
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 22:30
    "Админ Зэт" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БРАЙТОН-ВЕСТ ХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТОТТЕНХЭМ-КАРДИФФ 8-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    КРИСТАЛ.П-ВОЛВЕРХЭМПТОН 8-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - МОУРИНЬО БА ПЕП
  • 15:30
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ 8-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    PL NETBUSTERS №7
  • 18:00
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №7
  • 18:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 18:50
    ФҮЛХЭМ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PRODUCTION TIME
  • 21:05
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ
  • 23:15
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №7
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №16
  • 10:00
    КРИСТАЛ ПАЛАС-ВОЛВЕРХЭМПТОН 8-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1323
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 998
  • 16:00
    MONGOLIA OPEN-2018 ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС ФИНАЛ
  • 17:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 20:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 21:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 22:00
    "THAT SUGAR FILM" БАРИМТАТ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №7
  • 11:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 12:30
    БРАЙТОН-ВЕСТ ХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 14:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #13
  • 15:00
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 17:00
    WWE MONDAY RAW 1323
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 998
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 21:30
    ОКЛАХОМА - МИННЭСОТА NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 23:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #6

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "NCD ХХК" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 09:40
    UFC 229 МАКГРЕГОР-ХАБИБ ТУЛААНЫ ӨМНӨ ( ШУУД )
  • 10:00
    UFC 229 МАКГРЕГОР-ХАБИБ ( ШУУД )
  • 13:00
    "THE HURRICANE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 15:30
    UFC 180 ВЕРДУМ-ХАНТ
  • 17:40
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 20:40
    WWE SMACKDOWN 998
  • 22:40
    ULTIMATE FIGHTER 6
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Өөрчлөлтийг өнөөдрөөс”нэвтрүүлэг
  • 10:30
    теле концерт
  • 11:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг Ховд аймгийн Үенч сумаас бэлтгэв
  • 11:50
    Монголын шилдэг дуу
  • 12:00
    Астерикс олимпын тоглолтонд УСК
  • 14:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 17:00
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Үдшийн үлгэрүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Эртний улсуудын сексийн амьдрал.Египет Баримтат кино
  • 22:30
    Би чамд хайртай 1 МУСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Animashion үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Тунгалаг тамир 2-р анги / МУСК/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Сэрүүн хасын нууц/эмэгэнэлт жүжиг/
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 18:30
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Амтат show
  • 20:00
    Кинон дунд
  • 21:00
    Ану хатан /МУСК/
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 09:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    Удмын хэлхээ хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Хот айл "Сүхбаатар аймаг Сүхбаатар сумаас" 1-р хэсэг
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Хот айл "Сүхбаатар аймаг Сүхбаатар сумаас" 2-р хэсэг
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 32, 33-р анги
  • 09:30
    Миний хайртын нууц" ОАК 49-52-р анги
  • 12:00
    "Гэр бүл" ОАК 49, 50-р анги
  • 14:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.3, 4-р анги
  • 14:45
    Тоглолтын цаг
  • 15:05
    "Хайрын романс" ОАК 11, 12-р анги
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 34-р анги
  • 18:50
    "Миний хайртын нууц" ОАК 53, 54-р анги
  • 20:30
    "Хайрын романс" ОАК 13-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.5-р анги
  • 23:05
    "Миний хайртын нууц" ОАК 53, 54-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    БОСТОН - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    "NAISMITH - REINVENTION OF BASKETBALL" БАРИМТАТ КИНО
  • 04:30
    BEYOND THE PAINT 305
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 1992 БОСТОН - КЛИВЛЭНД G7
  • 07:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #20
  • 07:30
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON (ШУУД)
  • 10:00
    "CITY GAME: NEW YORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:30
    КЛИВЛЭНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:30
    "SIR CHARLES BARKLEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:30
    ИНДИАНА - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:30
    "CITY GAME: NEW YORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 19:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #7
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #21
  • 20:30
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Үнэр танигч" СOАУСК 14-р анги
  • 12:20
    Ховд аймгийн ГБХЗХГ үзүүлж байна
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 15:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    HCD груп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:
  • 19:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:40
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг : Мотоцикл
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Үнэр танигч" СOАУСК 15-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Дурлалын магистер" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт” 25,26,27-р анги ОАУСК
  • 11:30
    Элэгний эм
  • 11:50
    Таны цаг
  • 12:00
    “Хүний мөр” МУСК
  • 13:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 14:00
    “Оцон шувуу” баримтат кино
  • 15:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Балжинням
  • 15:50
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    “Гудамжны зодоонч” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Увс нуурын хязгаар” тоглолт
  • 18:30
    “Амьдрал өөрөө бэлэг” тоглолт
  • 19:50
    Таны цаг
  • 20:00
    “Араатны ертөнц” баримтат кино
  • 21:00
    “Өшөө авалт” 28-р анги ОАУСК
  • 21:50
    Эмч зөвлөж байна
  • 22:00
    “Хүний мөр” МУСК
  • 23:40
    Кино миний амьдрал
  • 00:00
    Эфир хаана

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)