МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хонхорхой хацарт” уран сайхны кино
  • 10:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” олон ангит уран сайхны кино 31-р анги
  • 14:45
    ABU Робокон “Вьетнам-2018”
  • 15:30
    16мм кино төсөл: “Нэгдлийн намар” 1972 он
  • 16:00
    “Буэнос Айрес -2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам
  • 17:00
    Хөгжмийн агшин
  • 17:05
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэг тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд: “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 52-р анги
  • 17:55
    Эх орны төлөө
  • 18:25
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:35
    Эрхзүйн хөтөч
  • 18:55
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:15
    Монфа трейд 20 жил
  • 19:25
    “Ургацын далай” Дархан-Уул аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Модель охин” баримтат кино
  • 22:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Багш” Монголын уран сайхны шинэ кино
  • 23:40
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Иргэн ба 45 Ярилцлага
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 26-р анги
  • 12:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:00
    Business news
  • 14:10
    Эрүүл мэнд – Эрхэм баян “Лабораторийн шинжилгээг хэрхэн өгөх вэ?”
  • 15:00
    Мянган өдрийн амлалт Солонгосын ОАК 3-р анги
  • 16:00
    Хайрын зууч Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Супер спорт
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 36-р анги
  • 19:05
    Геронтологийн үндэсний төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Миний дуунууд” үзэсгэлэнгийн нээлтээс...
  • 21:30
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 27-р анги
  • 23:00
    “Хот” Оросын ОАК 1-р анги
  • 23:50
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 42-р анги
  • 12:50
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:30
    "аяллын амт" баримтат кино-56
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "сүүлчийн даалгавар" уск
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 43-р анги
  • 21:20
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 21:40
    "монгол улсын ерөнхий сайдын ану-д хийсэн айлчлал"
  • 22:10
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 23-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "цахим эмч"
  • 10:35
    "сайн, муу хулгайч" соак 8-р анги
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    business news
  • 12:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "buenos aires 2018"/дугуйт тэшүүр финал 1000м/
  • 13:00
    "buenos aires 2018"/дугуйт тэшүүр финал 5000м/
  • 13:30
    business news
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "buenos aires 2018"/футзал/
  • 15:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:10
    business news
  • 15:15
    "buenos aires 2018"/3х3 сагсан бөмбөг/
  • 16:30
    "reach the beauty" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "ажлын дараа" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 9-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 22:40
    "buenos aires 2018"/ширээний теннис эм ганцаарчилсан, эр хосын/
  • 01:30
    "buenos aires 2018"олимпийн эргэн тойронд
  • 01:55
    "buenos aires 2018"/жудо/
  • 03:05
    "buenos aires 2018"/хүндийг өргөлт эм 48 кг/
  • 04:30
    "buenos aires 2018"олимпийн эргэн тойронд
  • 04:55
    "buenos aires 2018"/усанд сэлэлт эр, эм финал/
  • 07:00
    "buenos aires 2018"/хүндийг өргөлт 62 кг/

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Газарчин баавгай” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК, 14-р анги
  • 10:30
    “ТВ-9 телевизийн 15 жилийн ойд: “Дурсамж уулзалт” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:50
    Зураглал
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    Архив:Харцага цолтонд хүндэтгэл үзүүлэх бөхчүүдийн бөхийн барилдааны тойм
  • 14:30
    “Миний гайхалтай найз залуу” олон ангит УСК,27,28-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Хамтдаа ярилцъя” нэвтрүүлэг /хөгжлийн бэрхшээлтэй иргэдийн дэд бүтэц/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг /Гурван голын сав нутгаар / 5-р хэсэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,1-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88
  • 23:10
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Assignment" УСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 229,230-р анги
  • 14:10
    "Сэрүүн бүсийн ой" Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 15-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 231,232-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Өмгөөлөгч" СОАК 16-р анги
  • 23:20
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 14-р анги
  • 07:50
    “Бонсай” баримтат кино
  • 08:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.24/
  • 08:40
    Нийслэл хөтөч
  • 09:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 29,30-р анги
  • 10:55
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 5-р анги
  • 11:55
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.24/
  • 12:30
    “Аяллын хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:25
    Кино бүтсэн түүх “Онцгой даалгавар” МУСК
  • 13:45
    Нийслэл хөтөч
  • 14:15
    “Продюсер” СОАК 1-р анги
  • 15:30
    Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 15:40
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 14-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 31,32-р анги
  • 18:50
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 6-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.25/
  • 22:25
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 15-р анги
  • 23:40
    “Продюсер” СОАК 1-р анги
  • 01:00
    Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 01:10
    Мэдээ
  • 02:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 31,32-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-7-12-р анги
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-7, 8-р анги
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 63, 64-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 27-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Морин хуурын хүндэтгэлийн 45 жилийн ойн тоглот 1-р хэсэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 25/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 25/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 1, 2
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • 17:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-13-18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-9, 10-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 65, 66-р анги
  • 20:25
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 28-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.1, 2-р анги

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 08:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Хэнтий аймгийн Баян-Адрага сумын 90 жилийн ой 1-р хэсэг
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    "Миний нууцлаг романс” ОАК 5-р анги
  • 14:10
    "Халуухан ээж" ОАК 7-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 15:30
    “Амьдрал” баримтат кино
  • 16:30
    Хүннү Рок
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    “Кино миний амьдрал”
  • 17:50
    "Рашаантын 18" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    “Бүсгүй” кино хөрөг
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    Урагшаа Монгол
  • 22:00
    "Миний нууцлаг дурсамж” ОАК 6-р анги
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 8-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Миний нууцлаг дурсамж” ОАК 6-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 8-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 106-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 9-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Муу залуус-2" СОАК 6-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 3-5-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 19-р хэсэг
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Х.Уртнасан
  • 15:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 15-р анги
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Хагацашгүй дурлал" СОАК 5,6-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 31,32-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 10-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 16-р анги
  • 21:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 4-р хэсэг
  • 21:30
    24" ОАК /season-5/ 5-р анги
  • 22:30
    "Муу залуус-2" СОАК 16-7-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-1/ 2-р анги
  • 01:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 4-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Аав" МУСК
  • 11:40
    "Хошин шог"
  • 12:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг/давталт/
  • 12:55
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:55
    "Монголоороо аялацгаая" Ховд аймаг Дарви сум/Давталт/
  • 14:20
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Ярилцах цаг"
  • 15:10
    "Титэм" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Титэм" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Утга зохиолын увидас" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алаг шаазгай" 1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бизнес толь"
  • 21:05
    "Солонгос орон" аяллын нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 21:35
    "Амьдралын өнгө" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 22:45
    " Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 16-р анги
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:20
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    Эрвээхэй нас- Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хязгаар ОАУСК 3-р анги
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хязгаар" ОАУСК 4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:40
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 76-р анги
  • 23:10
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт /
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аяллын тойрог
  • 10:10
    Эргэх холбоо шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн үндэс
  • 11:30
    Зөв сонголт
  • 12:00
    Ухаарахуй
  • 12:30
    Эх үрсийн төлөө хагас жаран нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнесийн үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бүтээлч Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Хос уянга теле концерт
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 22:00
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 31-р анги
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнесийн үндэс
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    Cinema Өнөөдөр
  • 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,4-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,14-р анги
  • 12:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,11-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Газарчин баавгай” бариматат кино
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 14:45
    Зураглал
  • 15:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Хүүгүй ломбард” МУСК
  • 17:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 18:50
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,15-р анги
  • 20:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК, 12-р анги
  • 21:10
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,5-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Зангараг” уран сайхны кино
  • 23:00
    Африкийн шөнийн арслангууд” баримат кино
  • 00:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 08:20
    "Флаш" ОАК (III.8,9-р анги)
  • 09:50
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 11:00
    "Admin Z" МУСК
  • 12:40
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 14:50
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 17:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны оператор Д.Бавуужав)
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Үргээлэг" МУСК
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.15-р анги)
  • 21:30
    "Байрны ах" МУСК
  • 23:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:15
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.13-16-р анги)
  • 00:45
    "Флаш" ОАК (III.13-15-р анги)
  • 02:55
    "Admin Z" МУСК
  • 04:25
    "Байрны ах" МУСК
  • 05:30
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 07:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны оператор Д.Бавуужав)
  • 08:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.14-16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One Piece" Анимэ 841-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "One Piece" Анимэ 842-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Ленинград 46" ОАК 15,16-р анги
  • 12:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 13:30
    "life Stile" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 2-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 439,440,441-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:15
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 3-р анги
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Ленинград 46" ОАК 15,16-р анги
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Single ladies-2" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 46 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 95, 96 -р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" 24 -р ОАК анги
  • 12:00
    "Үнэнээ хэлэх мөч" цэнгээнт нэвтрүүлэг 14 хэсэг
  • 13:00
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 97, 98 -р анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    "Дэлхий гараг"баримтат кино 1 анги
  • 15:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 43 хэсэг
  • 16:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 47 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 1 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 1 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 1 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 25 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "тамирчны алдар"
  • 07:05
    "buenos aires 2018" залуучуудын олимпийн нээлт /давталт/
  • 09:05
    "3х3 сагсан бөмбөг" /монгол-истон/
  • 13:30
    "дугуйт тэшүүр" /финал 1000 метр/
  • 14:00
    "дугуйт тэшүүр" /финал 5000 метр/
  • 14:30
    "усанд сэлэлт" /эр, эм финал/
  • 16:00
    "ширээний теннис" /эр, эм ганцаарчилсан/
  • 18:50
    "жудо" /эр 55 кг, эм 44 кг, эр 66 кг/
  • 20:00
    "3х3 сагсан бөмбөг"
  • 01:00
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 02:00
    "спорт бүжиг"
  • 05:00
    "дугуйт тэшүүр" /финал/

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Аз жаргалын шок" МУСК /давталт/
  • 11:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "My UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Инноваци хөгжлийн шийдэл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    TEDx-Рояаль академи
  • 16:50
    "Эерэг зочин" ярицлага
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 43-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Da Vinci – “Бяцхан Эйнштэйн”
  • 12:35
    Da Vinci – Төгс нотолгоо
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    Da Vinci – “Бяцхан Эйнштэйн”
  • 19:00
    Da Vinci - “Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр”
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:30
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Админ Зэт" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 10:50
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 31-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 32-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Шинэ ном"
  • 18:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    Түмний нэг /Давталт/
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 33,34-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САУТХЭПМТОН-ЧЕЛСИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №11
  • 11:30
    КАРАБАГ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - РУУД ВАН НИСТЕЛРООЁ
  • 14:00
    НАПОЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РАУЛЬ №1
  • 16:30
    БРАЙТОН-ВЕСТ ХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 19:00
    ХОФФЕНХАЙМ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ 8-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 10:00
    КРИСТАЛ ПАЛАС-ВОЛВЕРХЭМПТОН 8-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1322
  • 14:00
    ONE CHAMPIONSHIP KINGDOM OF HEROES
  • 17:00
    "THAT SUGAR FILM" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1320
  • 21:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ GSTAAD, SWITZERLAND-2017
  • 22:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЮТА - ОКЛАХОМА ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №7
  • 12:00
    ФҮЛХЭМ-АРСЕНАЛ 8-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #21
  • 14:30
    СПАРТАК.М-ВИЛЬЯРРЕАЛ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР 2018/19 №1
  • 17:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 20:00
    ЦСКА.М-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 23:00
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "NCD ХХК" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "TWENTY FOUR SEVEN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:40
    UFC 181 ХЭНДРИКС-ЛАУЛЕР 2
  • 12:40
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 14:10
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-ДОЛЛАВЭЙ
  • 16:30
    UFC 182 ЖОНС-КОРМЬЕР
  • 19:20
    WWE RAW 1322
  • 21:20
    "GLORY ROAD" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:20
    ULTIMATE FIGHTER 7

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 12:00
    “Монгол наадам ” Нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Зарын цаг
  • 12:40
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    46 оны Ленинград УСК /15-р анги/
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Сонирхогчдын клуб”нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Алтан үеийн”дуунууд
  • 22:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    46 оны Ленинград УСК /16-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Говь-алтай аймаг" Дарив сумаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 34
  • 09:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 34-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний хайртын нууц" ОАК 53, 54-р анги
  • 12:15
    "Хайрын романс" ОАК 13-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.5-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 11, 12
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 35-р анги
  • 18:50
    "Миний хайртын нууц" ОАК 41, 42-р анги
  • 20:30
    "Хайрын романс" ОАК 14-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.6-р анги
  • 23:05
    "Миний хайртын нууц" ОАК 55, 56-р анги
  • 00:20
    "Хайрын романс" ОАК 14-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 02:00
    КЛИВЛЭНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 06:00
    ИНДИАНА - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 08:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #21
  • 09:30
    "CITY GAME: NEW YORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 10:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #7
  • 13:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:00
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:00
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 18:30
    "MAGIC - BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #22
  • 20:30
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 22:30
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #22

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    HCD груп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Үнэр танигч" СOАУСК 15-р анги
  • 12:30
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 14:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Монгол сурын харваа" баримтат кино
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Шинэ үе продакшн үзүүлж байна.Проди 2013
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 19:10
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 19:30
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 19:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Үнэр танигч" СOАУСК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Би чамд хайртай" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 08:41
    Ан гөрөө 4 баримтат кино
  • 09:25
    Буурал түүхийн эзэд баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Хошин шог
  • 10:55
    NTN үзүүлж байна
  • 11:00
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАК 57-р анги
  • 12:00
    Өнгөлөг өдөр
  • 13:00
    Уурхай баримтат кино
  • 13:50
    NTN үзүүлж байна
  • 14:00
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Ан амьтадын судалгаа 3 баримтат танин мэдэхүй
  • 15:00
    НТН Үндэсний мэдээ
  • 15:25
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Ан гөрөө 1 баримтат кино
  • 16:25
    “Амьдрал хайрлаач” нэвтрүүлэг
  • 16:46
    NTN үзүүлж байна
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:45
    Face to Face
  • 18:45
    Сонины тойм
  • 19:05
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    “Хэлэлцүүлэг” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Гольф энд кофе” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:10
    NTN үзүүлж байна
  • 22:20
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 58-р анги
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Cошиалын эргэн тойронд
  • 23:55
    NTN үзүүлж байна
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:05
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)