МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Багш” Монголын уран сайхны шинэ кино
  • 10:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” олон ангит уран сайхны кино 32-р анги
  • 14:45
    Эрхзүйн хөтөч
  • 15:05
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 15:35
    Хөгжмийн агшин
  • 15:40
    “Жив жив” бага насны зориулав
  • 16:00
    “Буэнос Айрес -2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам
  • 17:00
    Дэлхийн түүхүүд: “Модель охин” баримтат кино
  • 18:30
    Онцгой дуудлага
  • 18:50
    Монгол-Хятад хоёр улсын харилцаа
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    “Хамтдаа хөгжсөн Монголчууд”
  • 22:05
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Өөдрөг залуус” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:25
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Томилолт - АНУ-аас бэлтгэв
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 27-р анги
  • 12:10
    UBS music хөтөлбөр
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:50
    Аяллын хөтөч
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Нинжин сэтгэл УСК: Making movie
  • 15:00
    Мянган өдрийн амлалт Солонгосын ОАК 4-р анги
  • 16:00
    Хайрын зууч Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Дэггүй аав Хятадын УСК 37-р анги
  • 18:40
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Студи 4 Ярилцлага
  • 21:10
    Супер спорт
  • 21:30
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 28-р анги
  • 23:00
    “Хот” Оросын ОАК 2-р анги
  • 23:50
    Аяллын тойрог
  • 00:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 43-р анги
  • 13:00
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "монгол улсын ерөнхий сайдын ану-д хийсэн айлчлал"
  • 14:20
    "алтан хальс" цувралаас
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 23-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-57
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 44-р анги
  • 21:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:20
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 24-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 08:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:40
    business news
  • 10:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "сайн, муу хулгайч" соак 9-р анги
  • 12:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:35
    business news
  • 12:40
    "reach the beauty" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "buenos aires 2018"/3х3 сагсан бөмбөг/
  • 14:00
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 15:00
    эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    "buenos aires 2018"/спорт бүжиг/
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "нитх-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн,муу хулгайч" соак 10-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №3
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 22:40
    "buenos aires 2018"/спорт авиралт эм финал/
  • 00:30
    "buenos aires 2018"/усанд сэлэлт эр, эм/
  • 02:05
    "buenos aires 2018"олимпийн эргэн тойронд
  • 02:45
    "buenos aires 2018"/спорт авиралт эм финал/
  • 04:10
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 04:55
    "buenos aires 2018"/усанд сэлэлт финал/
  • 06:45
    эфир засварласан

TV9

  • 06:15
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:20
    “Анчин” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК, 15-р анги
  • 10:30
    “Цаатны нутгаар аялсан тэмдэглэл” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Цаг агаар
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    Архив:Улс аймгийн алдар цолтой бөхчүүдийн бөхийн барилдааны тойм
  • 14:30
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,1-р анги /давталт/
  • 16:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,2-р анги
  • 22:45
    “Хамтдаа хөгжсөн Монголчууд” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 11:30
    "Айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 231,232-р анги
  • 14:10
    "Далайн ёроол" Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 16-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 233,234-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 17-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-1 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 15-р анги
  • 08:05
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.25/
  • 08:40
    Нийслэл хөтөч
  • 09:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 31,32-р анги
  • 10:55
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 6-р анги
  • 11:55
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.25/
  • 12:30
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Аяллын хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Нийслэл хөтөч
  • 14:15
    “Продюсер” СОАК 2-р анги
  • 15:40
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 15-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 33,34-р анги
  • 18:50
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 7-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.26/
  • 22:25
    “Төгс урхи” ОАК 1-р анги
  • 23:45
    “Продюсер” СОАК 2-р анги
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:25
    “Хайраа хайрла” ОАК 33,34-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-13-18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-9, 10-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 65, 66-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 28-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 26/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 26/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 3, 4
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-19-24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-11, 12-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 67, 68-р анги
  • 20:25
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 29-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.3.4-р анги
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    "Рашаантын 18" МУСК
  • 08:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Хэнтий аймгийн Баян-Адрага сумын 90 жилийн ой 2-р хэсэг
  • 12:40
    High trade
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 6-р анги
  • 14:10
    "Халуухан ээж" ОАК 8-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 16:00
    Дэлхийн түүх “Дэлхийн үүсэл” баримтат кино
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал"
  • 17:50
    "Анирлагч" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Хошин шог
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    "Эх орончид"
  • 22:00
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 7-р анги
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 9-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 7-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 9-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 107-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 10-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Муу залуус-2" СОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 6-8-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" /season-1/ 20-р хэсэг
  • 14:35
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-Ш.Чоймаа
  • 15:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 16-р анги
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Хагацашгүй дурлал" СОАК 7,8-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 33,34-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 11-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 13-р анги
  • 21:30
    24" ОАК /season-5/ 6-р анги
  • 22:30
    "Муу залуус-2" СОАК 8-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-1/ 3-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 13-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 16-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 11:25
    "Код" МУСК
  • 13:05
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:05
    "Монголоороо аялацгаая" Ховд аймаг Цэцэг сум/Давталт/
  • 14:30
    "Монгол бахархал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хошин шог"
  • 15:25
    "Хань" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 17:20
    "Судрын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алаг шаазгай" 1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бизнес толь"
  • 21:05
    "Үнэнийг өөрөөс нь " ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 17-р анги
  • 22:35
    "Бизнес толь"
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Сайхан амраарай"
  • 00:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Хязгаар" ОАУСК 4-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ үзүүлж байна
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хязгаар" ОАУСК 5-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 77-р анги
  • 23:10
    "БИД" нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Адуутай намар концерт
  • 10:50
    Бизнесийн үндэс
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 31-р анги
  • 12:20
    Бид Чингисийн үр сад - Зөв тэмүүлэл, эх оронч манлайлал -1
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнесийн үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Эко 35-р цэцэрлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Эх үрсийн төлөө хагас жаран нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хос уянга теле концерт
  • 22:10
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 32-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнесийн үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    Cinema Өнөөдөр
  • 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,5-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 15-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,15-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,12-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Анчин” баримтат кино
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 14:45
    Зураглал
  • 15:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    “Зангараг” МУСК /давталт/
  • 17:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 18:50
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 20:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,13-р анги
  • 21:10
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,6-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Найз” уран сайхны кино
  • 23:00
    “Анчин” баримтат кино
  • 00:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Үргээлэг" МУСК
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Байрны ах" МУСК
  • 12:10
    "Флаш" ОАК (III.14,15-р анги)
  • 13:40
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 15:10
    "Admin Z" МУСК
  • 16:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУАЖ Д.Чимэд-Очир)
  • 17:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.16-р анги)
  • 21:30
    "Цагдаагийн түүх (Police Story)" УСК
  • 23:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:55
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.15-18-р анги)
  • 01:50
    "Флаш" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 03:20
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 05:25
    "Цагдаагийн түүх (Police Story)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУАЖ Д.Чимэд-Очир)
  • 07:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.15-18-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ленинград 46" ОАК 17,18-р анги
  • 12:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 13:30
    "Talk With Me" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 3-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 442,443,444-р анги
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Захидлын мөрөөр" Захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Нэрийн хуудас
  • 21:40
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 4-р анги
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Ленинград 46" ОАК 17,18-р анги
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Миний хөрш чөтгөр " Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Mr.Quiz" show
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "НИТХ" үзүүлж байна
  • 21:00
    "MR.IF" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 22:00
    "Мартагдашгүй намар" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 47 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 97, 98-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 25 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 1 хэсэг
  • 13:00
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 99, 100 -р анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    "Дэлхий гараг"баримтат кино 2 анги
  • 15:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 44 хэсэг
  • 16:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 48 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 2 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 2 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 26 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "тамирчны алдар"
  • 07:05
    "ширээний теннис" /эр хосын, эм ганцаарчилсан/
  • 10:00
    олимпийн эргэн тойронд
  • 10:30
    "жудо" /эр 81 кг, эм 52 кг, эм 63 кг финал/
  • 11:40
    "хүндийг өргөлт" /эм 48 кг/
  • 13:10
    олимпийн эргэн тойронд
  • 13:40
    "усанд сэлэлт" /эр, эм финал/
  • 15:40
    "хүндийг өргөлт" /эр 62 кг/
  • 17:10
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 18:10
    "дугуйт тэшүүр" /финал/
  • 20:00
    "туяалзуур жад"
  • 00:30
    олимпийн эргэн тойронд
  • 01:00
    "футзал" /эм португаль-доминикан/
  • 03:00
    "туяалзуур жад" /финал/

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 10:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 43-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Хүннү рок" хөгжмийн урсгал
  • 12:35
    TEDx-Рояаль академи
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Инноваци хөгжлийн шийдэл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Малчин айлд" теле концерт
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 44-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:25
    Da Vinci – “Бяцхан Эйнштэйн”
  • 12:30
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - ""Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci – “Бяцхан Эйнштэйн”
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Түмний нэг
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 10:50
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 33-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 34-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    "Байнгын түр ажилтан" Баримтат кино
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 35,36-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №12
  • 11:30
    ПАОК-ЧЕЛСИ ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 14:00
    ФҮЛХЭМ-АРСЕНАЛ 8-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РАУЛЬ №2
  • 16:30
    ЮВЕНТУС-ЯНГ БОЙС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 19:00
    ВОТФОРД-БОРНМУТ 8-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 22:00
    ЦСКА.М-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MONGOLIA OPEN-2018 ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС ФИНАЛ
  • 10:00
    "GOAL 1 THE DREAM BEGINS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 997
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #37
  • 16:00
    MONGOLIA OPEN-2018 ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС ФИНАЛ
  • 17:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 996
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 22:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛЭНД ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 12:00
    ВОТФОРД-БОРНМУТ 8-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #22
  • 14:30
    КАРАБАГ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    PL WORLD №16
  • 17:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    ЖҮДО БАКУ ДАШТ-2018 ТОЙМ
  • 21:00
    "WARRIORS GROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    BEST SHOT БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #7
  • 22:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "LOOKING FOR ERIC" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:10
    UFC FIGHT NIGHT МАКГРЕГОР-СИЛВЭР
  • 13:00
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 15:10
    UFC FIGHT NIGHT ХЭНДЭРСОН-ТАЙЧ
  • 18:40
    WWE SMACKDOWN 998
  • 20:40
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 23:20
    ULTIMATE FIGHTER 8

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:05
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /16-р анги/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 12:30
    “Амтат хоолны эрэлд”нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 13:00
    “Мөнгөний ноёрхол 1” баримтат кино
  • 14:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Алтан үеийн дуунууд”нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Зарын цаг
  • 17:00
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 18:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Монголын шилдэг дуунууд” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    46 оны Ленинград УСК /17-р анги/
  • 22:10
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 23:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Баянхонгор аймгаас Ламын гэгээний их тойром-2018 1000 шагайн харваачдын наадам
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 13, 14
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 35-р анги
  • 10:10
    Миний хайртын нууц ОАК 55, 56-р анги
  • 11:30
    "Хайрын романс" ОАК 14-р анги
  • 13:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.6-р анги
  • 13:50
    Тоглолтын цаг
  • 15:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 35
  • 16:30
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 36-р анги
  • 18:50
    Миний хайртын нууц ОАК 57, 58-р анги
  • 20:30
    "Хайрын романс" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.7, 8-р анги
  • 23:50
    Миний хайртын нууц ОАК 57, 58-р анги
  • 01:05
    "Хайрын романс" ОАК 15-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 06:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #7
  • 06:30
    "CITY GAME: NEW YORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    ИНДИАНА - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON (ШУУД)
  • 09:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #22
  • 10:30
    ФИНИКС - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2018-2019 PRESEASON (ШУУД)
  • 13:00
    "RODMAN - REVEALED" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - НЬЮ ОРЛЕАНС ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:30
    "SHAQ&YAO - CENTERS OF UNIVERSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #7
  • 18:30
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 19:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #23
  • 20:30
    ИНДИАНА - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 22:30
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #23

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 09:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Үнэр танигч" СOАУСК төгсгөлийн 16-р анги
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 14:10
    Багш найраглал
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Шинэ үе продакшн үзүүлж байна Сумын 90 жил
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Хамтрагч" СOАУСК 1-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Angelina popera" тоглолт /Ньюанс хамтлаг/

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Face to face
  • 10:00
    NTN үзүүлж байна
  • 10:10
    Хошин шог
  • 10:31
    Ан амьтдын судалгаа 3
  • 11:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАК 58-р анги
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    Өнгөлөг өдөр танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    NTN үзүүлж байна
  • 14:20
    Зочины цаг
  • 14:50
    NTN үзүүлж байна
  • 15:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 15:40
    NTN үзүүлж байна
  • 15:55
    Хөгжимийн завсарлага
  • 16:00
    Сошиалын эргэн тойронд /давталт/
  • 16:15
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 16:30
    NTN үзүүлж байна
  • 16:40
    Кино миний амьдралд баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хөгжимийн завсарлага
  • 17:40
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    Шанс агентлаг
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 18:50
    Сонины тойм
  • 19:05
    NTN үзүүлж байна
  • 19:15
    Хошин шог
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 19:50
    “Арслан” цаг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    NTN үзүүлж байна
  • 21:20
    Шанс агентлаг үзүүлж байна
  • 21:30
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 59-р анги
  • 22:05
    NTN үзүүлж байна
  • 22:15
    Сошиалийн эргэн тойронд
  • 22:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:10
    NTN үзүүлж байна
  • 23:20
    Төрийндуулал
  • 23:25
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)