МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өөдрөг залуус” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:15
    Ярилцлага: Монгол-БНХАУ-ын харилцаа
  • 10:50
    “Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ”Ухаарч амьдрах хорвоо” олон ангит уран сайхны кино 33-р анги
  • 14:45
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 15:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 16:00
    “Буэнос Айрес -2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам
  • 17:00
    Хөгжмийн агшин
  • 17:10
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэг тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино 53-р анги
  • 18:00
    Дэлхийн хараагүйчүүдийн холбооны Ази номхон далайн дунд бүсийн чуулган
  • 18:25
    Өв эрдэнэ: Хос хүрэл морь
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Шилдэг уран бүтээл шалгаруулах уралдаанаас
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өөдрөг залуус” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:05
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:40
    Супер спорт
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 28-р анги
  • 12:10
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:50
    Аяллын хөтөч
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Мянган өдрийн амлалт Солонгосын ОАК 5-р анги
  • 16:00
    Хайрын зууч Шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Миний дуунууд” үзэсгэлэнгийн нээлтээс...
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Дэггүй аав Хятадын УСК 38-р анги
  • 19:05
    Геронтологийн үндэсний төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 21:40
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 29-р анги
  • 23:00
    “Хот” Оросын ОАК 3-р анги
  • 23:50
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 44-р анги
  • 13:00
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:30
    "алтан хальс" цувралаас
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хардалтын хувилгаан" солонгосын олон ангит кино 24-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино-58
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 45-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнес" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 22:50
    "эрэн сурвалжлага" солонгосын олон ангит кино 1-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:05
    business news
  • 09:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "сайн, муу хулгайч" соак 10-р анги
  • 11:35
    business news
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "buenos aires 2018"/футзал эм португаль-доминикан/
  • 14:00
    "buenos aires 2018"/туяалзуур жад финал/
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 11-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "хамтдаа хөгжсөн монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 23:00
    "buenos aires 2018"/туяалзуур жад финал/
  • 00:30
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 01:15
    "buenos aires 2018"/туяалзуур жад финал/
  • 03:15
    "buenos aires 2018"/ширээний теннис медалийн төлөө/
  • 06:30
    "buenos aires 2018"/таеквандо финал/

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Наймаалж” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,16-р анги
  • 10:20
    ТВ зар 151918
  • 10:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Цаг агаар
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Архив: Аймаг цэргийн цолтой бөхчүүдийн бөхийн барилдааны тойм
  • 14:30
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,2-р анги /давталт/
  • 16:00
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    НИТХ үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    ”Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,3-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тамирын охин" МУСК
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 233,234-р анги
  • 14:10
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино 1
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 17-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 235,236-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP Тодруулга" Ярилцлага
  • 21:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 18-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-2 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Төгс урхи” ОАК 1-р анги
  • 08:10
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Нийслэл хөтөч
  • 09:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 33,34-р анги
  • 10:55
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 7-р анги
  • 11:55
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.26/
  • 12:40
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Нийслэл хөтөч
  • 14:15
    “Продюсер” СОАК 3-р анги
  • 15:30
    Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 15:40
    “Төгс урхи” ОАК 1-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 35,36-р анги
  • 18:50
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 8-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.27/
  • 22:25
    “Төгс урхи” ОАК 2-р анги
  • 23:30
    “Продюсер” СОАК 3-р анги
  • 00:50
    Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 01:00
    Мэдээ
  • 02:10
    “Хайраа хайрла” ОАК 35,36-р анги
  • 03:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-19-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-11, 12-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 67, 68-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 29-р анги
  • 12:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Жонон" хамтлагийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 27/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 27/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 5, 6
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-25-32-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-13, 14-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 69, 70-р анги
  • 20:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 30-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.5, 6-р анги
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    "Анирлагч" МУСК
  • 08:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    “МУ-ын начин Ш.Дарханбатын цолны мялаалга” наадам
  • 12:40
    High trade
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 7-р анги
  • 14:10
    "Халуухан ээж" ОАК 9-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 15:30
    "Амьдрал" баримтат кино
  • 16:20
    "ХҮННҮ РОК"
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:27
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал"
  • 17:50
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    “Бүсгүй” кино хөрөг
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:20
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 8-р анги
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 10-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 8-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 10-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 108-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 11-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Муу залуус-2" СОАК 8-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 9-11-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг хэрхэн бүтсэн бэ?
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм-С.Галсан
  • 15:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 17-р анги
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Хагацашгүй дурлал" СОАК 9,10-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 35,36-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 12-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 18-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 14-р анги
  • 21:30
    24" ОАК /season-5/ 7-р анги
  • 22:30
    "Муу залуус-2" СОАК 9-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-1/ 4-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 14-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 17-р анги /давталт/
  • 10:50
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 11:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:35
    "Анирлагч" МУСК
  • 14:05
    "Ярилцах цаг"
  • 14:35
    "Тавилан" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "НИТХ үзүүлж байна"
  • 15:20
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Судрын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алаг шаазгай" 1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бизнес толь"
  • 21:05
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 18-р анги
  • 22:50
    "Газар зүйн нэр түүхийн түүчээ" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Бизнес толь"
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:35
    "Сайхан амраарай"
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Хязгаар" ОАУСК 5-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 12:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хязгаар" ОАУСК 6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 78-р анги
  • 23:10
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Бид Чингисийн үр сад - Зөв тэмүүлэл, эх оронч манлайлал-2
  • 10:20
    Эргэх холбоо шууд нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 32-р анги
  • 12:20
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнесийн үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Хошин шог
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Аян замын тэмдэглэл Баянзаг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 33-р анги
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнесийн үндэс
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    Cinema Өнөөдөр
  • 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,6-р анги/давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 16-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,16-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,13-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Наймаалж” баримтат кино
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 14:45
    Зураглал
  • 15:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Найз” МУСК /давталт/
  • 17:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК,17-р анги
  • 19:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 17-р анги
  • 20:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,14-р анги
  • 21:10
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,7-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Омарын эрэлд” уран сайхны кино
  • 00:00
    “Наймаалж” баримтат кино
  • 01:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Цагдаагийн түүх (Police Story)" УСК
  • 12:30
    "Флаш" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 14:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.16-18-р анги)
  • 15:10
    "Ойн шидэт үлгэр (Into the Woods)" УСК
  • 17:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч сэтгүүлч н.Галаарид)
  • 17:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:50
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.17-р анги)
  • 21:30
    "Цагдаагийн түүх 2 (Police Story 2)" УСК
  • 00:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.17-20-р анги)
  • 01:35
    "Флаш" ОАК (III.16,17-р анги)
  • 03:00
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 05:20
    "Цагдаагийн түүх 2 (Police Story 2)" УСК
  • 07:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч сэтгүүлч н.Галаарид)
  • 07:40
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.17-20-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ленинград 46" ОАК 19,20-р анги
  • 12:45
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 13:15
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 4-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 445,446,447-р анги
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Life Style" Зурах урлаг
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 5-р анги
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Ленинград 46" ОАК 19,20-р анги
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Мартагдашгүй намар" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:00
    Syndicate talk
  • 18:00
    "MR.IF" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хобби нэвтрүүлэг - Талын салхи 1-р хэсэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Миний аяласан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Говийн зэрэглээ" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 48 -р анги
  • 09:30
    Mr. Bean хүүхэлдэйн кино 99, 100-р анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 26 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-1 анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    "Дэлхий гараг"баримтат кино 3 анги
  • 15:00
    "Надтай гэрлээч цэнгээнт нэвтрүүлэг" 45 хэсэг
  • 16:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 3 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 3 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 3 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 27 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "тамирчны алдар"
  • 07:05
    "спорт авиралт" /эм финал/
  • 09:00
    "усанд сэлэлт" /эр, эм/
  • 10:30
    олимпийн эргэн тойронд
  • 11:10
    "спорт авиралт" /эм финал/
  • 12:40
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 13:20
    "усанд сэлэлт" /финал/
  • 15:10
    "футзал" /эм португаль-доминикан/
  • 17:10
    "туяалзуур жад" /финал/
  • 20:00
    "3х3 сагсан бөмбөг" /казакстан-бельги/
  • 23:00
    "спорт авиралт"
  • 00:30
    "талбайн теннис"
  • 02:45
    "спорт авиралт" /медалийн төлөө/
  • 04:00
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 04:55
    "усанд сэлэлт" /медалийн төлөө/
  • 06:45
    эфир завсарлага

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Эерэг зочин"
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 44-р анги /давталт/
  • 11:55
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Инноваци хөгжлийн шийдэл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    TEDx-Рояаль академи /давталт/
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 45-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарлана

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:25
    Da Vinci – “Бяцхан Эйнштэйн”
  • 12:30
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    ""Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" -Замын хөдөлгөөнд хэрхэн аюулгүй, зөв оролцох вэ?
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    Da Vinci – “Бяцхан Эйнштэйн”
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "Шинэ ном"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 35-р анги
  • 13:15
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Түмний нэг
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 36-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Пауэрлифтингийн Мастеруудын ДАШТ
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:20
    "Шинэ ном"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    Монгол Монголоо хайрлая
  • 21:55
    Баримтат дэлгэц
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 37,38-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БРАЙТОН-ВЕСТ ХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №13
  • 11:30
    МИЛАН-ОЛИМПИАКОС ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДЭВИД СИЙМЭН
  • 14:00
    ПСВ-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОБЕРТО КАРЛОС
  • 16:30
    КРИСТАЛ.П-ВОЛВЕРХЭМПТОН 8-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL NETBUSTERS №7
  • 19:00
    МАН.ЮТД-ВАЛЕНСИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №8
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-КАРДИФФ 8-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 10:00
    "GOAL 2 LIVING THE DREAM" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1323
  • 14:00
    UFC 228 ВҮҮДЛИ-ТИЛЛ
  • 17:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 18:00
    MONGOLIA OPEN-2018 ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС ФИНАЛ
  • 19:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ FLORIDA-2017
  • 20:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №14
  • 22:00
    "RUN, FATBOY, RUN" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВАШИНГТОН - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #23
  • 11:30
    ПСЖ-ЦРВЕНА.З АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1709
  • 14:30
    БРАЙТОН-ВЕСТ ХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ТОЙМ 2018
  • 17:30
    ХОФФЕНХАЙМ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 19:30
    ОУУХ-НЫ ЕРӨНХИЙ АССАМБЛЕЙ 2018: ЗОЧИН РОБЕРТ ЭДИ
  • 20:00
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ 8-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    PL NETBUSTERS №8
  • 22:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "NCD ХХК" танилцуулга видео
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "MEAN MACHINE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:40
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОКХОЛД
  • 15:20
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 17:40
    UFC FORREST GRIFFIN
  • 19:00
    ЖҮДО БАКУ ДАШТ-2018 ТОЙМ
  • 20:00
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #38
  • 21:50
    "ESCAPE TO VICTORY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /17-р анги/
  • 12:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Зарын цаг
  • 12:40
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ”хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Гоёл 2018
  • 16:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Үндэсний баялаг” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    46 оны Ленинград УСК /18-р анги/
  • 23:30
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Говь-алтай аймаг" Дарив сумаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 36
  • 09:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 36-р анги
  • 10:10
    Миний хайртын нууц ОАК 57, 58-р анги
  • 11:30
    "Хайрын романс" ОАК 15-р анги
  • 13:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.7, 8-р анги
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 15, 16
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 37-р анги
  • 18:50
    Миний хайртын нууц ОАК 59, 60-р анги
  • 20:30
    "Хайрын романс" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.9, 10-р анги
  • 23:50
    Миний хайртын нууц ОАК 59, 60-р анги
  • 01:05
    "Хайрын романс" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ФИНИКС - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 02:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - НЬЮ ОРЛЕАНС ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 06:00
    ИНДИАНА - КЛИВЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 08:00
    ФИНИКС - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 10:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #23
  • 10:30
    ДЭНВЭР - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019 PRESEASON (ШУУД)
  • 13:00
    "ALONZO MOURNING" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:30
    "LAST NIGHT OF THE ABA" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #24
  • 20:30
    ДЭНВЭР - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #24

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:40
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 10:00
    Шинэ үе продакшн үзүүлж байна Хөгшин хүргэн
  • 10:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 1-р анги
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 19:30
    HCD груп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хамтрагч" СOАУСК 2-р анги
  • 23:40
    Зарын цаг
  • 23:50
    "Нэг ангийхан " МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    NTN үзүүлж байна
  • 08:55
    Хөгжимийн завсарлага
  • 09:10
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    “Шуугиан Таригч”МУСК
  • 11:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 59-р анги /давталт/
  • 11:55
    Хөгжимийн завсарлага
  • 12:00
    Өнгөлөг өдөр танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    NTN үзүүлж байна
  • 14:20
    “Олзтой өдөр” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    NTN үзүүлж байна
  • 14:45
    Хөгжимийн завсарлага
  • 15:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 15:40
    NTN үзүүлж байна
  • 15:50
    Хөгжимийн завсарлага
  • 16:00
    “Африкийн байгаль-2” баримтат кино
  • 16:45
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийнтанинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTNүзүүлжбайна
  • 17:40
    “Кино миний амьдралд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:55
    NTNүзүүлжбайна
  • 18:05
    Зураглал
  • 18:10
    “Хайрын рекорд” уран сайхны кино
  • 19:40
    Сонины тойм
  • 19:55
    N music
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 60-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    Лавлагаа
  • 22:06
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 22:20
    NTN үзүүлж байна
  • 22:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:10
    NTN үзүүлж байна
  • 23:20
    Төрийн дуулал
  • 23:25
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)