МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өөдрөг залуус” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Шилдэг уран бүтээл, уран бүтээлч-2018” уралдааны сурвалжлага
  • 10:50
    “Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ”Ухаарч амьдрах хорвоо” олон ангит уран сайхны кино 34-р анги
  • 14:45
    Судар бичгийн алтан сан: Идээ ундааны жинхэнэ товч
  • 15:00
    “DeFacto” мэтгэлцээн
  • 16:00
    “Буэнос Айрес -2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам
  • 17:00
    Хөгжмийн агшин
  • 17:10
    Улсын баруун хил дээрх зэвсэг тулгаралт дууссаны 70 жилийн ойд “Босго тотго” Монголын уран сайхны кино төгсгөлийн 54-р анги
  • 18:05
    Өв эрдэнэ: Шармал цэцэг
  • 18:10
    Сүлд
  • 18:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:55
    “Сэтгэлийн анир”
  • 19:20
    “Renault Монголд” Моннисын захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    Эх өв: Дуутай хуруу
  • 22:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:45
    “Өөдрөг залуус” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:40
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:40
    НИТХ-үзүүлж байна
  • 11:00
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 29-р анги
  • 12:10
    UBS music хөтөлбөр
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:00
    Business news
  • 14:20
    Нинжин сэтгэл УСК: Making movie
  • 14:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Мянган өдрийн амлалт Солонгосын ОАК 6-р анги
  • 16:00
    Хайрын зууч Шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Миний дуунууд” үзэсгэлэнгийн нээлтээс...
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бид Чингисийн үр сад-Зөв тэмүүлэл, Эх оронч манлайлал-1
  • 18:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:20
    Дэггүй аав Хятадын УСК 39-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Хавдрын хөнгөвчлөх эмчилгээ”
  • 21:10
    Супер спорт
  • 21:30
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 30-р анги
  • 23:00
    “Хот” Оросын ОАК 4-р анги
  • 23:50
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 45-р анги
  • 13:00
    "тархины фитнес" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "эрэн сурвалжлага" солонгосын олон ангит кино 1-р анги
  • 16:35
    "аяллын амт" баримтат кино-59
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 46-р анги
  • 21:20
    "эмя үзүүлж байна"
  • 21:45
    "хамтдаа хөгжсөн монголчууд"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "эрэн сурвалжлага" солонгосын олон ангит кино 2-р анги
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "сайн, муу хулгайч" соак 11-р анги
  • 11:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    business news
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    "buenos aires 2018"/3х3 сагсан бөмбөг казакстан-бельги/
  • 16:00
    "buenos aires 2018"/спорт авиралт/
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "сөүл хотын эрүүл мэндийн салбарын хөгжил"
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 12-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №4
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 22:40
    "buenos aires 2018"/bmx дугуй чөлөөт үзүүлбэр/
  • 00:00
    "buenos aires 2018"/бадминтон/
  • 02:20
    "buenos aires 2018"олимп тойм
  • 03:20
    "buenos aires 2018"/спортын бүжиг/
  • 05:00
    "buenos aires 2018"/спортын гимнастик/

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Далайн нууц” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК, 17-р анги
  • 10:20
    ”Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Архив:Улс аймгийн алдар цолтой бөхчүүдийн бөхийн барилдааны тойм
  • 14:30
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,3-р анги
  • 16:00
    “Ламын гэгээний их тойром-2018” нэвтрүүлэг /1000 шагайн харваачдын наадам/
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Атаархуу Аглуу бичил уурхайчин болсон нь” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,4-р анги
  • 22:45
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Зураглал
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үлгэр шиг хайр" МУСК
  • 12:00
    "VIP Тодруулга" Ярилцлага /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 235,236-р анги
  • 14:10
    "Амьдрал дундах аюул"-2 Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 18-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 237,238-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цэрэг, Эх оронч сурагч" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Өмгөөлөгч" СОАК 19-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-3 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:10
    “Төгс урхи” ОАК 2-р анги
  • 07:55
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.27/
  • 08:40
    Нийслэл хөтөч
  • 09:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 35,36-р анги
  • 10:55
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 8-р анги
  • 11:55
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.27/
  • 12:40
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 13:30
    “Ирээд буцна” яруу найргийн цоморлиг
  • 13:45
    Нийслэл хөтөч
  • 14:15
    “Продюсер” СОАК 4-р анги
  • 15:30
    Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 15:40
    “Төгс урхи” ОАК 2-р анги
  • 16:30
    Кино бүтсэн түүх “Онцгой даалгавар” МУСК
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 37,38-р анги
  • 18:50
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК 9-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.28/
  • 22:25
    “Төгс урхи” ОАК 3-р анги
  • 23:30
    “Продюсер” СОАК 4-р анги
  • 00:50
    Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 01:00
    Мэдээ
  • 02:10
    “Хайраа хайрла” ОАК 37,38-р анги
  • 03:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-25-32-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-13, 14-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 69, 70-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 30-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 28/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 28/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 7, 8
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Яагаад" хүүхэлдэйн кино 17, 18-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-33-38-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-15, 16-р анги
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 71, 72-р анги
  • 20:25
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 31-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.7, 8-р анги
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 08:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Их Богдын наадам 2018
  • 12:40
    High trade
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 8-р анги
  • 14:10
    "Халуухан ээж" ОАК 10-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 16:00
    Дэлхийн түүх “Эцэж цуцдаггүй дэлхий” баримтат кино
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:27
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал"
  • 17:50
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Хошин шог
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:27
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого"
  • 22:00
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 9-р анги
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 11-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 9-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 11-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 109-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-6/ 12-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Муу залуус-2" СОАК 9-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 12-14-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм- Д.Сосорбарам
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 18-р анги
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Хагацашгүй дурлал" СОАК 11,12-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 37,38-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 13-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 19-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 15-р анги
  • 21:30
    24" ОАК /season-5/ 8-р анги
  • 22:30
    "Муу залуус-2" СОАК 10-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-1/ 5-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 15-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 10:50
    "Нийгэм эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 13:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Монгол тулгатны 100-н эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мөнхөө эмч, багш" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Тавилан" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алаг шаазгай" 1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бизнес толь"
  • 21:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 19-р анги
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Сайхан амраарай"
  • 23:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хязгаар ОАУСК 6-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 12:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хязгаар ОАУСК 7-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 79-р анги
  • 23:10
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Төв аймгийн цаг
  • 10:50
    Бизнесийн үндэс
  • 11:20
    Хошин шог
  • 11:50
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 33-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнесийн үндэс
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Чойр хайрхан нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Бид гуравын болзоо МУСК
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Эх үрсийн төлөө хагас жаран нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 34-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнесийн үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    Cinema Өнөөдөр
  • 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,7-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 17-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,17-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,14-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Далайн нууц” баримтат кино
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 15:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Омарын эрэлд” МУСК/давталт/
  • 17:30
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 18-р анги
  • 18:50
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,18-р анги
  • 20:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,15-р анги
  • 21:10
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,8-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Сарны гөлөг” уран сайхны кино
  • 00:00
    “Далайн нууц” баримтат кино
  • 01:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • 10:40
    "Цагдаагийн түүх 2 (Police Story 2)" УСК
  • 12:50
    "Флаш" ОАК (III.17-р анги)
  • 13:40
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 14:30
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 17:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер н.Гантөмөр)
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:25
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.21,22-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.18-р анги)
  • 21:30
    "Цагдаагийн түүх 3(Police Story 3: Super Cop)" УСК
  • 23:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.19-22-р анги)
  • 01:40
    "Флаш" ОАК (III.16-18-р анги)
  • 03:50
    "Байрны ах" МУСК
  • 05:00
    "Цагдаагийн түүх 3(Police Story 3: Super Cop)" УСК
  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер н.Гантөмөр)
  • 07:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.19-22-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 10:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    "Ленинград 46" ОАК 21,22-р анги
  • 13:05
    "Life Style" Зурах урлаг
  • 13:25
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 14:00
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 5-р анги
  • 16:40
    "One Piece" Анимэ 433,434,435-р анги
  • 17:30
    Хошин шог
  • 18:00
    Амжилтын үндэс
  • 18:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нэрийн хуудас
  • 18:40
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 19:00
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:55
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 6-р анги
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Ленинград 46" ОАК 21,22-р анги
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Миний аяласан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хобби нэвтрүүлэг - Талын салхи 1-р хэсэг
  • 15:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Говийн зэрэглээ" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Mr.Quiz" show
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "MR.IF" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 22:00
    "Хүний мөр" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 49 -р анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-1 анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 27 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 3 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-2 анги
  • 13:30
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:40
    "Дэлхий гараг"баримтат кино 4 анги
  • 15:00
    "Близ" жүжиг /Мөрөөдлийн театр/
  • 16:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 50 -р анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 4 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 4 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 4 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 28 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "тамирчны алдар"
  • 07:05
    "туяалзуур жад" /финал/
  • 08:35
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 09:20
    "туяалзуур жад" /финал/
  • 11:20
    "ширээний теннис" /медалийн төлөө/
  • 14:35
    "таеквандо" /финал/
  • 16:00
    "3х3 сагсан бөмбөг" /казакстан-бельги/
  • 19:00
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 20:00
    "3х3 сагсан бөмбөг"
  • 02:00
    "хөнгөн атлетик"
  • 04:30
    "олимпийн эргэн тойронд"
  • 04:50
    "усанд сэлэлт"
  • 06:30
    эфир завсарлага

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Эерэг зочин"
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 45-р анги /давталт/
  • 12:00
    Саранд мэлмэрсэн бүсгүй заяа
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    TEDx-Рояаль академи
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    Тэд жаргалтай амьдрах эрхтэй нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Show Biz" хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    "Малчин айлд" теле концерт
  • 23:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарлана

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 12:00
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 12:20
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 12:25
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 12:30
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 13:00
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 09:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Монгол Монголоо хайрлая
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" /шууд/
  • 12:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "Хайраа хайрла" ХОАК 37-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" /шууд/
  • 16:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 38-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Пауэрлифтингийн Мастеруудын ДАШТ
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 39,40-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЦСКА.М-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №14
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ВОРСКЛА ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ЖУНИНЬО
  • 14:00
    ВОТФОРД-БОРНМУТ 8-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЭДУАРД СТРЕЛЬЦОВ
  • 16:30
    БАЙЕРН-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL NETBUSTERS №8
  • 19:00
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ 8-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD №16
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР 2018/19 №2 ЛУКА МОДРИЧ
  • 22:00
    ПСЖ-ЦРВЕНА.З АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №31
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №15
  • 10:00
    "RUN, FATBOY, RUN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 998
  • 14:00
    MAX MUAY THAI-WORLD CLASS #38
  • 16:00
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 16:30
    PL WORLD 2018/19 №15
  • 17:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1324
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №7
  • 21:30
    PL WORLD 2018/19 №16
  • 22:00
    БАЙЕРН-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #24
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-ВИДИ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 14:30
    МИЛАН-ОЛИМПИАКОС ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    MONGOLIA OPEN-2018 ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС ФИНАЛ
  • 17:30
    FINA ДЭЛХИЙН ЦОМ КАЗАН - 2018 ӨДӨР 1
  • 19:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 20:00
    ЖҮДО БАКУ ДАШТ-2018 ТОЙМ
  • 21:00
    ХОФФЕНХАЙМ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР 2018/19 №2 ЛУКА МОДРИЧ
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДАВИД ЖИНОЛА

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "JERRY MAGUIRE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:20
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 14:50
    ULTIMATE FIGHTER 11
  • 15:40
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS
  • 16:00
    ONE CHAMPIONSHIP ONE WARRIORS SERIES ( ШУУД )
  • 19:00
    UFC FIGHT NIGHT МАНУВА-АНДЕРСОН
  • 20:40
    "WILL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:00
    ULTIMATE FIGHTER 12
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /18-р анги/
  • 12:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Зарын цаг
  • 12:40
    “Сүлд” телевизийн шилдэг дуунууд
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” нэвтрүүлэг Д.Сосорбарам
  • 17:10
    Зарын цаг
  • 18:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    46 оны Ленинград УСК /19-р анги/
  • 00:00
    “Мөнгөний ноёрхол 2” баримтат кино
  • 01:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/ Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Хэнтий аймгаас" Амжилтын эзэд
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл № 21, 22
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 37-р анги
  • 10:10
    Миний хайртын нууц ОАК 59, 60-р анги
  • 11:30
    "Хайрын романс" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 13:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.9, 10-р анги
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 37
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 38-р анги
  • 18:50
    "Миний хайртын нууц" ОАК 61, 62-р анги
  • 20:30
    "Би робот биш" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.11, 12-р анги
  • 01:05
    "Би робот биш" ОАК 1-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 06:00
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    МЭМФИС - ОРЛАНДО NBA 2018-2019 PRESEASON (ШУУД)
  • 09:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #24
  • 10:00
    ФИНИКС - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON (ШУУД)
  • 12:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:00
    "DOCTOR J" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #25
  • 20:30
    МЭМФИС - ОРЛАНДО NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #25

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 2-р анги
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    HCD груп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг: Цахим аюул
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Хамтрагч" СOАУСК 3-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Эргүүлэг" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    NTN үзүүлж байна
  • 09:10
    N music
  • 09:45
    Хошин шог
  • 10:05
    “Дэлхийн хязгаар мөсөн гариг” баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 60-р анги /давталт/
  • 11:35
    NTN үзүүлж байна
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    Зураглал
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    NTN үзүүлж байна
  • 14:10
    Сэрэмжлүүлэг
  • 14:20
    Сонины тойм /давталт/
  • 14:35
    NTN үзүүлж байна
  • 14:50
    “Олзтой өдөр”
  • 15:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 15:20
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:45
    Зочны цаг
  • 18:15
    “Гоёл” 2018
  • 19:55
    NTN үзүүлж байна
  • 20:05
    Сонины тойм
  • 20:20
    Лавлагаа
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 61-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:15
    Сошиалын эргэн тойронд
  • 22:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:10
    NTN үзүүлж байна
  • 23:20
    Лавлагаа
  • 23:26
    Төрийн дуулал
  • 23:30
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)