МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өөдрөг залуус” Олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 11:05
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Хаврын эсрэг хамтдаа
  • 11:55
    16мм кино төсөл: “Эрх чөлөөний жаргалан” 1990 он
  • 12:20
    Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 12:30
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:50
    Хөгжмийн агшин
  • 14:00
    “Вилли Винки” уран сайхны кино
  • 15:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:10
    Хөгжлийн замаар: Зочид буудал
  • 16:35
    Bloomberg үзүүлж байна:Райны мэдэх Орос орон: “Оддын хот, сансрын нисгэгчид”
  • 17:00
    “Буэнос Айрес -2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам
  • 17:55
    MNB World: 9-р сарын 1
  • 18:20
    МХЕГ үзүүлж байна
  • 18:40
    Миний нэрийн хуудас
  • 19:10
    Бидний цөөхөн Монголчууд төсөл үзүүлж байна: ОХУ-ын Буриад Улсын ерөнхийлөгч А.С. Цыденов
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Валенса” уран сайхны кино
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:20
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 27,28,29-р анги
  • 14:40
    Аяллын хөтөч
  • 15:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:20
    Business news
  • 15:30
    Дурлалын намар Уран бүтээлийн цэнгүүн ӨМӨЗО-ны уран бүтээлч Г.Эрдэнэчимэг
  • 16:30
    Иргэн ба 45 Ярилцлага
  • 17:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:10
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 18:40
    Супер спорт
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    “Миний дуунууд” үзэсгэлэнгийн нээлтээс...
  • 21:00
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 32-р анги
  • 23:00
    “Хот” Оросын ОАК 6-р анги
  • 23:50
    Супер спорт
  • 00:20
    Аяллын тойрог
  • 01:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:20
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 43, 44, 45-р анги
  • 16:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:40
    "bon appetit"
  • 18:30
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино төгсгөлийн 48-р анги
  • 21:20
    "амьдрал баялаг"
  • 21:40
    "хамтдаа хөгжсөн монголчууд"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "хайрын төлөөх гүйлт" уск
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    өнөөдрийн аялал
  • 10:50
    business news
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "биеийн өөрчлөлт" реалити нэвтрүүлэг №2
  • 11:40
    "сайн, муу хулгайч" соак 8, 9-р анги
  • 14:00
    "buenos aires 2018"/3х3 сагсан бөмбөг/
  • 15:25
    "buenos aires 2018"олимпийн тойм
  • 16:30
    "tvmall"
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:55
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 14-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "buenos aires 2018"/рагби 7/
  • 01:30
    "buenos aires 2018"/хөнгөн атлетик финал/
  • 06:50
    "buenos aires 2018"/спортын гимнастик/

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Мөхлийн ирмэгт ирсэн аварга загаснууд” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,төгсгөлийн 19-р анги
  • 11:30
    “Business maximum 88”
  • 11:40
    “Мулан” хүүхэлдэйн киноны,1,2-р анги
  • 14:00
    “Хамтдаа хөгжсөн Монголчууд” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК.5-р анги
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Амьдрал баялаг” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,6-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино 4
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Өмгөөлөгч" СОАК 16-р анги
  • 14:10
    "Өмгөөлөгч" СОАК 17-р анги
  • 15:20
    "Өмгөөлөгч" СОАК 18-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Төлөөс" Теле жүжиг
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цэрэг, Эх оронч сурагч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Automata" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:05
    “Хайраа хайрла” ОАК /32-36/
  • 09:55
    Нийслэл хөтөч
  • 10:30
    “Таны эрүүл мэндэд” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Төгс урхи” ОАК 1,2-р анги
  • 12:45
    “Есүгэн” баримтат кино
  • 13:25
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.25-29/
  • 17:45
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:10
    “Амьдрал баялаг” нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 19:10
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:35
    “Баялаг бүтээсэн Монголчуудын түүх” нэвтрүүлэг
  • 21:25
    “Андрон” УСК
  • 23:30
    “Хуримын даашинзтай бүсгүй” МУСК
  • 01:30
    “Bad Angel” дэлгэцнээ
  • 01:40
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 02:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 02:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-25-32-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-11-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 73, 74-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 29, 30-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 6-8-р анги
  • 16:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 75, 76-р анги
  • 20:30
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Тэрслэгчид" УСК /DEPARTED, THE/
  • 23:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:10
    "Миний нууцлаг дурсамж " ОАК 6-10-р анги
  • 18:00
    "Такси" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого"
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:27
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    Урагшаа Монгол
  • 22:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:20
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 111,112-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүүд" ОАК /season-1/ 31-40-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Муу залуус-2" СОАК 11-р анги
  • 13:10
    "Бумбардай аргалд явсан нь" анимейшн
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 20-р хэсэг
  • 14:00
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 16-р хэсэг
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 13-16-р анги
  • 17:30
    Авьяаслаг Монголчууд-3 шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 19:00
    Авьяаслаг Монголчууд-3 хөшигний ард 4-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-7/ 3-р анги
  • 21:00
    "Муу залуус-2" СОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Амьдралын зам" УСК
  • 01:00
    "Наран ургахыг хүлээхгүй" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Мөнхөө эмч, багш" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 11:35
    "Солонгос орон" аяллын нэвтрүүлэг 2-р хэсэг/Давталт/
  • 12:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 16,17-р анги
  • 13:30
    "Амьдралын өнгө" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Нийгэм эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Ярилцах цаг"
  • 16:05
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Ярилцах цаг"
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:35
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг, Алтай сум
  • 21:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:05
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Хошин шог
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 76,77-р анги
  • 12:30
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Тухтай ярилцая /давталт/
  • 14:00
    Хошин шог
  • 14:40
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    НИТХ үзүүлж байна
  • 21:00
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Минжит булган цогцолбор сургуулийн 45 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Шөнө дундын яриа МУСК
  • 23:45
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Ухаарахуй
  • 11:10
    Нутгийн аялгуу-Хит парад
  • 11:50
    Малчин айлд теле концерт
  • 12:30
    Зөв сонголт
  • 12:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн үндэс
  • 15:30
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 31, 32, 33 -р анги
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Аяллын тойрог
  • 19:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:10
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Аян замын тэмдэглэл БаянЗаг
  • 22:30
    Аз жаргалын шок МУСК
  • 00:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:10
    Зөв сонголт
  • 01:30
    Бизнесийн үндэс
  • 02:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    Cinema Өнөөдөр
  • 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Миний найз бүсгүй есөн сүүлт” олон ангит УСК,9-р анги/давталт/
  • 10:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 19-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,19-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Цохилт“ Солонгосын олон ангит УСК,16-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Хөвж яваа орос орон” УСК
  • 15:30
    “Хорин дөрвөн цаг” уран сайхны кино
  • 17:30
    “Би Майкл шиг болмоор байна” уран сайхны кино
  • 19:00
    “Агуу мэтгэлцэгчид” уран сайхны кино
  • 20:30
    “Газар доорхи ертөнц” уран сайхны кино
  • 22:30
    “Гүн” уран сайхны кино
  • 00:30
    “Мөхлийн ирмэгт ирсэн аварга загаснууд” баримтат кино
  • 01:30
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.15-19-р анги)
  • 13:10
    "Флаш" ОАК (III.15-17-р анги)
  • 15:30
    "Цагдаагийн түүх (Police Story)" УСК
  • 17:15
    "Цагдаагийн түүх 2 (Police Story 2)" УСК
  • 19:30
    "Цагдаагийн түүх 3(Police Story 3: Super Cop)" УСК
  • 21:30
    "Хүчирхэг шидтэн Oz (Oz the Great and Powerful)" УСК
  • 00:10
    "Байрны ах" МУСК
  • 01:25
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 02:45
    "Хүчирхэг шидтэн Oz (Oz the Great and Powerful)" УСК
  • 04:45
    "Цагдаагийн түүх (Police Story)" УСК
  • 06:20
    "Цагдаагийн түүх 2 (Police Story 2)" УСК
  • 08:15
    "Флаш" ОАК (III.16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Их наран улсын төр ёсны эрдэнэс" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрлаюу л гэсиймаа" хөгжмийн зохиолч Ш. Өлзийбаяр
  • 10:00
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 3,4-р анги
  • 12:00
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 1-5-р анги
  • 15:15
    "Захидлын мөрөөр" Захиалгат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 1,2-р анги
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 17:50
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 18:35
    Нэрийн хуудас
  • 18:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Шинжлэх ухааны гавьяат зүтгэлтэн, академич, доктор, профессор хуульч С.Нарангэрэл
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 21:55
    Нэрийн хуудас
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Жирэмсний сорил" ОАК 1,2-р анги
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "ГЭР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Аав" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хобби нэвтрүүлэг - Зэрлэг 4x4 2018
  • 16:00
    "Нүдэн сондор" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 19:00
    Syndicate talk
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Теле концерт
  • 22:00
    "Дэлхийд дурласан сар" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 1 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-3 анги
  • 10:00
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 29 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 5 хэсэг
  • 13:00
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:10
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 15:40
    Хөгжмийн завсарлага /Тоглолт/
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 2 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 6 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 6 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 6 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 30 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "тамирчны алдар"
  • 07:05
    "бадминтон" /финал/
  • 08:05
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 08:50
    "бадминтон" /финал/
  • 10:25
    "олимпийн эргэн тойронд"
  • 10:50
    "бадминтон" /финал/
  • 15:15
    "зүлэгний хоккей"
  • 18:15
    "3х3 сагсан бөмбөг"
  • 19:40
    "олимпийн эргэн тойронд"
  • 20:25
    "элсний воллейбол"
  • 23:50
    "buenos aires 2018" олимпийн тойм
  • 01:05
    "элсний воллейбол" /медалийн төлөө/

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Малчин айлд" теле концерт
  • 11:30
    "Газар зүйн нэр түүхийн түүчээ" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "Cурагч насны дурсамж" кино концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 43,44,45 анги /давталт/
  • 16:35
    "Ажилт хүрэх зам" баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого-Хөрсний бохирдол"
  • 19:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 23:50
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарлана

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 13:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    7Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Бяцхан эйнштэйн"
  • 15:35
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 15:40
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 15:50
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 16:05
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Ярилцах цаг
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    Пауэрлифтингийн Мастеруудын ДАШТ
  • 12:10
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:10
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 16:30
    "Байнгын түр ажилтан" Баримтат кино
  • 17:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Шинэ ном"
  • 18:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 20:40
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    Кино бүтсэн түүх
  • 22:15
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХОФФЕНХАЙМ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №16
  • 11:30
    ДЮДЕЛАНЖ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 14:00
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ 8-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОНАЛДИНЬО №1
  • 16:30
    ПСВ-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №4: НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 2010/11
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 10:00
    ЭЙНДХОВЕН-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 999
  • 14:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 15:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №1
  • 16:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №2
  • 16:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №3
  • 17:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №4
  • 17:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №5
  • 18:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №6
  • 18:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ №7
  • 19:00
    MONGOLIA OPEN-2018 ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС ФИНАЛ
  • 20:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 21:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 22:00
    "GLORY ROAD" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЖҮДО КАНКУНИЙ ГРАНПРИ (ШУУД) ӨДӨР 1
  • 08:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #26
  • 09:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - МАЙАМИ ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 11:00
    PL WORLD №17
  • 11:30
    ЛОКОМОТИВ-ШАЛКЕ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 14:30
    ЭЙНДХОВЕН-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №7
  • 17:00
    FINA ДЭЛХИЙН ЦОМ КАЗАН - 2018 ӨДӨР 3
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №32
  • 19:30
    RUN TMC БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    ЖҮДО БАКУ ДАШТ-2018 ТОЙМ
  • 21:00
    ЖҮДО КАНКУНИЙ ГРАНПРИ ӨДӨР 1
  • 23:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОЙ КИЙН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Моннис групп 20 жил" танилцуулга видео
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "NCD ХХК" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАН ПРИ ӨДӨР 1 ( ШУУД )
  • 08:30
    "MY-ALL AMERICAN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 10:40
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 13:10
    UFC FIGHT NIGHT МИР-ДАФФИ
  • 15:50
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-ЛЭЙТЕС
  • 18:30
    UFC FIGHT NIGHT ТЭЙШЭРА-ЭВАНС
  • 20:00
    WWE RAW 1323
  • 22:00
    "WHITE MAN CAN'T JUMP" УРАН САЙХНЫ КИНО SPS ТУЛААН 10/14/2018 НЯМ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    46 оны Ленинград УСК /20-р анги/
  • 12:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үндэсний Бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 19:00
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг Ховд аймгийн Мөст сумаас бэлтгэв
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Мөнгөний ноёрхол 1” баримтат кино
  • 22:30
    Загийн алим МУСК
  • 00:20
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 09:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    "Говь-алтай аймаг" Дарив сумаас
  • 19:00
    Баянхонгор аймгаас Ламын гэгээний их тойром-2018 1000 шагайн харваачдын наадам
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 23:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 37, 38-р анги
  • 09:30
    Миний хайртын нууц" ОАК 59-62-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.13, 14-р анги
  • 14:45
    "Хайрын романс" ОАК 15-р анги
  • 16:00
    "Би робот биш" ОАК 2-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 40-р анги
  • 18:50
    Миний хайртын нууц ОАК 65, 66-р анги
  • 20:30
    "Би робот биш" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.15, 16-р анги
  • 23:50
    Миний хайртын нууц ОАК 65, 66-р анги
  • 01:05
    "Би робот биш" ОАК 3-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    ЮТА - САКРАМЭНТО NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 06:00
    ФИНИКС - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 08:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #26
  • 08:30
    МИННЭСОТА - МИЛУОКИ NBA 2018-2019 PRESEASON (ШУУД)
  • 11:00
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 14:00
    "КОБИ - ШАК" ЯРИЛЦЛАГА
  • 15:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 17:00
    "MICHAEL JORDAN - AIRTIME" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #27
  • 20:30
    МИННЭСОТА - МИЛУОКИ NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 22:30
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Дэлхийн цаг: Глобал-3000
  • 09:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Морин хуурын чуулга-Торгоны хээ 2016 /МУ-ын филармони/
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 4-р анги
  • 12:30
    Их хурлын цаг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг: Глори Дэлхийн цуврал-59
  • 14:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Марзан Шарав" баритат кино
  • 17:20
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг : Авто спортын эргэн тойронд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хамтрагч" СOАУСК 5-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Рекитер-1" УСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Юнайтед экспресс” эрүүл мэндийн зуучлал
  • 09:00
    NTN үзүүлж байна
  • 09:10
    Эрлийн мөрөөр эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Тэнгэрийн продюсер” МУСК
  • 11:20
    “N music” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 58,59 -р анги /давталт/
  • 13:30
    “Мазуухай" танин мэдэхйн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    NTN үзүүлж байна
  • 14:30
    Хөгжимийн завсарлага
  • 15:00
    NTN үзүүлж байна
  • 15:20
    Гоёл 2018
  • 17:00
    Face To Face нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 58, 59-р анги /давталт/
  • 19:30
    NTN үзүүлж байна
  • 19:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сошиалын эргэн тойронд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    NTN үзүүлж байна
  • 22:55
    Лавлагаа
  • 23:00
    Үндэсний мэдээ тойм
  • 00:00
    Сайхан амраарай!

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)