МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өөдрөг залуус” Олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 10:45
    “Монголын нууц товчоо” хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 10:55
    Миний нэрийн хуудас
  • 11:25
    MNB World: 9-р сарын 1
  • 11:55
    Хөгжмийн агшин
  • 12:05
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 12:45
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:15
    Өв эрдэнэ: Хүрэл толь
  • 13:20
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    “Цасангоо ба долоон одой” хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    Судар бичгийн алтан сан: Жадамба судар
  • 16:00
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    “Буэнос Айрес -2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам
  • 18:00
    MNB World: News Mongolia
  • 18:20
    “Амьдрал баялаг” Оюу толгойн захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Ургацын далай” Булган, Сэлэнгэ аймгуудаас бэлтгэв
  • 19:00
    Хайрлаарай: Өөрийгөө танихуй
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш” Ардын уран зохиолч Д.Пүрэвдорж
  • 22:30
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:35
    “Сүүдрийн тулаан-3” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Бяцхан омгийн ахлагчийн адал явдал хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Business news
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 30,31,32-р анги
  • 15:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:20
    Business news
  • 15:30
    Аяллын хөтөч
  • 16:00
    UBS music хөтөлбөр
  • 17:00
    Багш Монголын УСК
  • 18:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:20
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Батгашилт өвчний тухай”
  • 18:50
    Супер спорт
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 21:40
    Дэ Жангум Солонгосын ОАК 33-р анги
  • 23:00
    “Хот” Оросын ОАК 7-р анги
  • 23:50
    UBS music хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:20
    "хааны бүсгүй" хятадын олон ангит кино 46, 47, 48 -р анги
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:00
    "амьдрал баялаг"
  • 16:20
    "хамтдаа хөгжсөн монголчууд"
  • 16:35
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 17:20
    "малчин айлд" телеконцерт /дуучин л.сүхбаатар/
  • 18:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 1-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "мангасыг дуудсан" уск
  • 00:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:30
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    "сайн, муу хулгайч" соак 10,11-р анги
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    business news
  • 14:00
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг № 3, 4
  • 15:00
    "buenos aires 2018"олимпийн тойм
  • 16:50
    "tvmall"
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 15-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "солонгон руби" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "buenos aires 2018"олимпийн тойм
  • 22:40
    "buenos aires 2018"/усанд үсрэлт/
  • 00:25
    "buenos aires 2018"/зүлэгний хоккей/
  • 04:50
    "buenos aires 2018"/спортын гимнастик финал/

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Гайхамшигт египтчүүд” баримтат кино
  • 07:20
    Ном хурах цаг
  • 07:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Гэгээн саран илд“ олон ангит УСК, 1-р анги
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Араатны хаан арслан” хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Араатны хаан арслан” хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 14:30
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,6-р анги
  • 16:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Буддизм бидний амьдралд” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Далай ээж цаазын тавцанд-3” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ-9 телевизийн 15 жилийн ойд: “Дурсамж уулзалт” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Номын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Хамтдаа хөгжсөн Монголчууд” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,7-р анги
  • 22:45
    “Хамтдаа ярилцъя” нэвтрүүлэг /Цалингийн нэмэгдэл/
  • 23:00
    “Жадо ринбүчийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Automata" УСК
  • 13:00
    "Өмгөөлөгч" СОАК 19-р анги
  • 14:10
    "Өмгөөлөгч" СОАК 20-р анги
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 231,232-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 233-240-р анги
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Gun shy" УСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Хайраа хайрла” ОАК /37-40/
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Төгс урхи” ОАК 3,4-р анги
  • 11:00
    “Баян говь” дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 11:25
    “Газар зүйн нэр түүхийн түүчээ” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Төөрөлдсөн тавилан” СОАК /6-10/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Тагнуулч аав” МУСК
  • 20:00
    Тойм
  • 21:20
    “Хөгжилтэй эмэгтэй” УСК
  • 23:20
    “Хүүхэлдэй” МУСК
  • 01:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 02:00
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2-33-38-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2-15-18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 75, 76-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 31, 32-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 9, 10-р анги
  • 16:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК 77, 78-р анги
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Тэмдэглэлийн дэвтэр" УСК /NOTEBOOK, THE/
  • 23:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    "Халуухан ээж" ОАК 8-12-р анги
  • 17:30
    Кино миний амьдрал
  • 17:50
    "Намрын синдром" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Эх орончид"
  • 21:00
    "Эрх мэдлийн гажуудал"
  • 21:20
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харанхуйд" УСК
  • 01:30
    "Эх Орны Өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 113,114-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 10-14-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 16-20-р анги
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 17-20-р анги
  • 17:30
    Chart news 23-р хэсэг
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-7/ 3-р анги
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Надыын аав мангар" МУСК
  • 00:00
    "Гэмт хэрэгтэн" УСК
  • 02:10
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Титэм" хөрөг нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Солоногос орон" аяллын нэвтрүүлэг 2-р хэсэг /Давталт/
  • 12:05
    "Ярилцах цаг"
  • 13:00
    "Монгол бахархал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:35
    "Монголоороо аялацгаая" аялалын нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАУСК 19,20-р анги /давталт/
  • 17:50
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толийн 7 хоногийн онцлох мэдээ"
  • 20:00
    "Дэлхийн тойм"
  • 20:35
    "Ярилцах цаг"
  • 21:05
    "Монголоороо аялацгаая" Ховд аймаг, Булган сум 1-р хэсэг
  • 21:35
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хошин шог
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 78,79,80-р анги /давталт/
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    "Монголчууд" ярилцлага давталт
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Өөрийгөө тоодоггүй хүн УСК
  • 19:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Хамгийн сайхан нь МУСК
  • 23:30
    Тоглолт
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Тоглолтын цаг Нюанс хамтлаг
  • 10:40
    Бизнесийн үндэс
  • 11:10
    Нутгийн аялгуу хит парад
  • 11:40
    Хошин шог
  • 12:10
    Шарталт МУСК
  • 13:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 34, 35-р анги
  • 17:20
    Бизнесийн үндэс
  • 17:50
    Нутгийн аялгуу-хит парад
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 19:20
    Малчин айлд теле концерт
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнесийн үндэс
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    Cinema Өнөөдөр
  • 08:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Хорин дөрвөн цаг” уран сайхны кино
  • 10:00
    “Агуу мэтгэлцэгчид” уран сайхны кино
  • 12:00
    “Би Майкл шиг болмоор байна” уран сайхны кино
  • 13:30
    “Гүн” уран сайхны кино
  • 15:00
    “Итали маягийн дээрэм” уран сайхны кино
  • 17:00
    “Мотоциклчид” уран сайхны кино
  • 19:00
    “Сүнснүүдийн нууц” уран сайхны кино
  • 21:00
    “Төгөлдөр хуурч” УСК
  • 23:30
    “Заяаны хань” УСК
  • 01:00
    Cinema Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.20-IV.1-р анги)
  • 13:20
    "Флаш" ОАК (III.17-19-р анги)
  • 15:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 16:20
    "Байрны ах" МУСК
  • 17:40
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 19:20
    "Хүчирхэг шидтэн Oz (Oz the Great and Powerful)" УСК
  • 22:00
    "Жон Картер (John Carter)" УСК
  • 00:40
    "Цагдаагийн түүх 3(Police Story 3: Super Cop)" УСК
  • 02:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Их наран улсын төр ёсны эрдэнэс" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Аялгуунд шингэсэн сэтгэл" УГЗ, Төрийн шагналт Б.Шарав
  • 10:00
    "Нарийн бичгийн дарга" ОАК 5,6,7-р анги
  • 13:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 6-10-р анги
  • 15:25
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 17:15
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Амжилтын үндэс
  • 18:30
    "Talk With Me" Америкийн Монгол Судлалын Төвийн гүйцэтгэх захирал Др.Жонатан Эдлтон
  • 19:00
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 19:45
    Нэрийн хуудас
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    Нэрийн хуудас
  • 21:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 1-р анги
  • 22:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 00:25
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:25
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    Теле концерт
  • 10:00
    "Дэлхийд дурласан сар" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Syndicate talk
  • 14:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Зангараг" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Миний аялсан 1000 хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Хуримын сюрприз" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 2 анги
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:25
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /европ тавилга/
  • 10:35
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 30 анги
  • 12:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 6 хэсэг
  • 13:00
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /хүүхдийн тавилга/
  • 13:10
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 15:10
    Хөгжмийн завсарлага /Тоглолт/
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 3 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Говь хангай мебель" үзүүлж байна /буйдан/
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 7 хэсэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 7 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 7 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 31 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "тамирчны алдар"
  • 07:05
    "рагби 7"
  • 09:35
    "хөнгөн атлетик" /финал/
  • 15:00
    "спортын гимнастик"
  • 15:40
    "элсний воллейбол"
  • 19:05
    "олимпийн эргэн тойронд"
  • 19:55
    "байт харваа"
  • 22:30
    "3х3 сагсан бөмбөг"
  • 00:55
    "байт харваа"
  • 03:50
    "усанд үсрэлт" /финал/

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Таны хүүхдийг танихгүй хүн хүмүүжүүлж байна
  • 17:20
    "Show Biz" хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Mалчин Айлд" теле концерт
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлана

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 13:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 14:50
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Бяцхан Эйнштэйн"
  • 15:50
    Da Vinci - "Да Винчигийн нээлтийн лаборатори"
  • 15:55
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 16:05
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Da Vinci - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро"хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 11:30
    МУСК
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    Пауэрлифтингийн Мастеруудын ДАШТ
  • 16:40
    Нүүдэлчин Монгол 2018
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 18:40
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:00
    Пауэрлифтингийн Мастеруудын ДАШТ
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 22:30
    "Зоорь" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №17
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-ВИДИ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ПАОЛО ДИ КАНИО
  • 14:00
    БАЙЕРН-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - РОНАЛДИНЬО №2
  • 16:30
    ТОТТЕНХЭМ-КАРДИФФ 8-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 19:00
    НАПОЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 22:00
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ 8-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL БАГЦ МЭДЭЭ №7
  • 09:30
    PL WORLD 2018/19 №17
  • 10:00
    "GLORY ROAD" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1324
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 999
  • 16:00
    MONGOLIA OPEN-2018 ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС ФИНАЛ
  • 17:00
    "THE TWO ESCOBARS" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ FLORIDA-2017
  • 20:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017
  • 21:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 22:00
    "RUSH" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЖҮДО КАНКУНИЙ ГРАНПРИ (ШУУД) ӨДӨР 2
  • 08:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #27
  • 08:30
    ЖҮДО КАНКУНИЙ ГРАНПРИ ӨДӨР 1
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР 2018/19 №2 ЛУКА МОДРИЧ
  • 11:30
    БРАЙТОН-ВЕСТ ХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    WWE MONDAY RAW 1320
  • 15:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 995
  • 17:30
    FINA ДЭЛХИЙН ЦОМ КАЗАН - 2018 ӨДӨР 4
  • 19:30
    ОУУХ-НЫ ЕРӨНХИЙ АССАМБЛЕЙ 2018: ЗОЧИН РОБЕРТ ЭДИ
  • 20:00
    RED BULL ENERGY TIME №33
  • 20:30
    ЖҮДО КАНКУНИЙ ГРАНПРИ ӨДӨР 2
  • 22:30
    "MAGIC - BIRD" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Алтны форум" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "NCD ХХК" танилцуулга видео
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 06:00
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАН ПРИ ӨДӨР 2 ( ШУУД )
  • 08:00
    "RUDY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 09:50
    UFC FIGHT NIGHT ДИЛЛАШОУ-БАРАО 2
  • 12:30
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 15:30
    UFC FIGHT NIGHT ТЭЙШЭРА-СЕН ПРЮ
  • 18:40
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 19:00
    ЖҮДО БАКУ ДАШТ-2018 ТОЙМ
  • 20:00
    WWE SMACKDOWN 999
  • 22:00
    "GREEN STREET HOOLIGAANZ" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг Ховд аймгийн Мөст сумаас бэлтгэв
  • 12:00
    Загийн алим МУСК
  • 13:30
    “Сонирхогчдын клуб”нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 17:00
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Мөнгөний ноёрхол 2” Баримтат кино
  • 22:30
    Ард Аюуш МУСК
  • 00:10
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 09:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 17:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    "Говь-алтай аймаг" Дарив сумаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    "Хэнтий аймгаас" Амжилтын эзэд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 39, 40-р анги
  • 09:30
    Миний хайртын нууц" ОАК 63-66-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.15, 16-р анги
  • 14:45
    "Хайрын романс" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 16:00
    "Би робот биш" ОАК 3-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 41-р анги
  • 18:50
    Миний хайртын нууц ОАК 67, 68-р анги
  • 20:30
    "Би робот биш" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.17, 18-р анги
  • 23:50
    Миний хайртын нууц ОАК 67, 68-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 04:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 06:00
    МИННЭСОТА - МИЛУОКИ NBA 2018-2019 PRESEASON
  • 08:00
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #27
  • 10:00
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:00
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:20
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:20
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    БОСТОН - КЛИВЛЭНД ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №33
  • 19:30
    "ROUNDTABLE LAKERS" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #28
  • 20:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #8
  • 21:30
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЭН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:30
    30 БАГ 30 ӨДӨРТ - ДУГААР #28

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 5-р анги
  • 12:30
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 12:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    HCD груп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг: Нойр ба биологийн цаг
  • 19:30
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 19:40
    Д.Сумъяа Гарден сити хотхоноор зочилсон нь
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг: Скейт боардын олон улсын тэмцээн
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хамтрагч" СOАУСК 6-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Рекитер-2" УСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 09:05
    Цөмөөхөй тоглолт
  • 10:35
    NTN үзүүлж байна
  • 10:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    NTN үзүүлж байна
  • 11:05
    “Мартагдсан хайр” Туркийн ОАУСК 60, 61, 62-р анги /давталт/
  • 13:20
    “Өнгөлөг өдөр тойм” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    NTN үзүүлж байна
  • 14:30
    Хошин шог
  • 15:00
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 16:00
    NTN үзүүлж байна
  • 16:15
    Хөгжимийн завсарлага
  • 16:35
    Эрлийн мөрөөр эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:30
    NTN үзүүлж байна
  • 18:45
    Олзтой өдөр
  • 18:55
    Зураглал
  • 19:00
    Дэлхийн монгол аялал
  • 19:15
    Ан амьтадын судалгаа баримтат кино
  • 20:00
    NTN үзүүлж байна
  • 20:15
    Сошиалын эргэн тойронд
  • 20:30
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 21:30
    “ Валентиний захидал” МУСК
  • 23:20
    Шанс
  • 23:30
    Сошиалын эргэн тойронд
  • 23:45
    Лавлагаа
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1810:50

SPS Тулаан

ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)