МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Уулын Сюзанна” уран сайхны кино
  • 10:20
    Миний нутгийн өв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Миний жаахан нар” Олон ангит уран сайхны кино 26,27-р анги
  • 15:40
    MNB World: “Хүсэл нэг, залбирал өөр” Астана, Казахстан
  • 16:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Хүнсний аюулгүй байдал”
  • 17:10
    Билгийн мэлмий: “Шогол”
  • 17:30
    “Зогсошгүй” бүжигчин СТА М.Бямбаа
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Бурхан Угандад хайртай” баримтат кино
  • 22:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 23:45
    ”Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Эрүүл мэнд – Эрхэм баян “Сэргээн засах тусламж ба сэтгэл зүйн дэмжлэг”
  • 08:10
    Jargal Defacto-Ярилцлага
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 1-р анги
  • 11:40
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чингис хаан Хятадын ОАК 1-р анги
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Гурзуф Оросын ОАК 2-р анги
  • 16:00
    UBS music хөтөлбөр
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Залуу нас Хятадын УСК 8-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бичиг соёлоо дээдлэе
  • 20:50
    Супер спорт
  • 21:40
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 1-р анги
  • 23:20
    UBS music хөтөлбөр
  • 00:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 22-р анги
  • 13:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "хөх толботой монгол" муста л.банзрагч
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "эрэн сурвалжлага" солонгосын олон ангит кино 8-р анги
  • 16:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 23-р анги
  • 21:20
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 21:25
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 22:30
    "чи миний сэтгэлд оршдог" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 09:10
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    business news
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 36-р анги
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:30
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    business news
  • 14:35
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 25-р анги
  • 16:30
    reach the beauty
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:10
    "азийн орнуудын соёлоос"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 37-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "муфилармони - морин хуурын чуулга" тоглолт
  • 00:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир завсарласан эхлэх

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 07:00
    Хүүхдэд заавал хэвшүүлэх эрүүл мэндийн 21 дадал,14-р хэсэг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Миний хайртай Эн Дун“ олон ангит УСК, 3-р анги
  • 10:20
    ТВ зар 151918
  • 10:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:50
    Зураглал
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Архив:Улс, аймгийн алдар цолтой бөхчүүдийн бөхийн барилдааны тойм
  • 14:30
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,12-р анги /давталт/
  • 16:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:18
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг19.00 Энэ өдрийн зочин
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Оюу толгойн усны хэрэглээ” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,13-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хүн төрөлхтний хүүхэд" УСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тэмцэгч" СОАК 15-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 18:50
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тэмцэгч" СОАК 16-р анги
  • 23:10
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    “sbn news” тойм
  • 08:50
    “бизнес аялал”
  • 09:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 09:50
    “гэмт хэрэгтэн” уск
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business location
  • 13:00
    “надад итгээрэй”
  • 13:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 14:00
    “илүү илүү” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: б.чимид
  • 16:30
    инээдмийн толь
  • 17:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 17:20
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “гудамжны хууль” -13 оак
  • 20:00
    түүхэн хэлхээ
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гоц ой ухаан”-15 оак
  • 23:15
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    “гудамжны хууль” -8 оак
  • 00:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Мата Хари” ОАК 9-р анги
  • 07:45
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Сэтгүүлчийн эрэл
  • 08:45
    Нийслэл хөтөч
  • 09:15
    “Аяллын хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Хайраа хайрла” ОАК 69,70-р анги
  • 11:20
    “Хайрын зуслан” ОАК 17,18-р анги
  • 12:25
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Тоглож болохгүй нас” МУСК
  • 15:55
    “Мата Хари” ОАК 9-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 71,72-р анги
  • 18:50
    “Хайрын зуслан” ОАК 19,20-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    Богино хэмжээний УСК : “Үүрд хамт байгаач ээж ээ”, “Шүүмжлэл”, “Хөл нүцгэн”
  • 22:30
    “Мата Хари” ОАК 10-р анги
  • 23:40
    “Бохир ертөнц” МУСК
  • 01:20
    Мэдээ
  • 02:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 71,72-р анги
  • 03:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-17, 18-р анги
  • 08:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 09:20
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Яг чам шиг охин" ОАК төгсгөлийн 119, 120-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 47-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Дэлхийд гайхагдсан Монгол урлаг тоглолт
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-19, 20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 17, 18-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 1-р анги
  • 20:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 48-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.41, 42-р анги
  • 00:45
    Кино миний амьдрал

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 08:10
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 08:35
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Монгол адуу" баримтат нэвтрүүлэг, "Хонгорын овооны тахилга" Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:15
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 12-р анги
  • 14:20
    "Халуухан ээж" ОАК 27-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 16:30
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 17:50
    "Учрал" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:05
    Хошин шог
  • 21:00
    Кино миний амьдрал
  • 21:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    Урагшаа Монгол
  • 22:00
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 13-р анги
  • 23:05
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 28-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 13-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 28-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 142-р анги
  • 06:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 5-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хэрээс" СОАК 14-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 19-21-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 35-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 11-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 3-р анги
  • 17:10
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 71,72-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 6-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 36-р анги
  • 21:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 8-р хэсэг
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 1-р анги
  • 22:30
    "Хэрээс" СОАК 15-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-2/ 9-р анги
  • 01:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 8-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Хархны өгөөш" МУСК /давталт/
  • 10:10
    "Толийн 7 хоногийн онцлох мэдээ" /давталт/
  • 11:40
    "Бизнес толь"
  • 12:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    "Хэлэлцүүлгийн цаг /давталт/
  • 14:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Монгол наадгай" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 17:20
    "Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:45
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Ярилцах цаг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алаг шаазгай" 1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бизнес толь"
  • 21:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 23:20
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 08:20
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 15-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ үзүүлж байна
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 16-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 96-р анги
  • 23:10
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт /
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аяллын тойрог
  • 10:10
    Эргэх холбоо шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Аялгуут хором
  • 11:50
    Зөв сонголт
  • 12:20
    Бүтээлч-Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Хар муур Оросын ОАУСК 3-р анги
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Зар сурталчилгаа
  • 19:00
    Хар муур Оросын ОАУСК 4-р анги
  • 19:50
    Аялгуут хором
  • 20:00
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 22:00
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 51-р анги
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:20
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 08:10
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 09:50
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 11:40
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" МУСК
  • 13:30
    "Хүчирхэг нугаснууд 2(D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 15:20
    "Хүчирхэг нугаснууд 3(D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 17:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУГЖ Н.Батцэцэг)
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Хүний амь" МУСК
  • 19:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 20:30
    "Ээжүүд" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 21:35
    "Сайн аав" МУСК
  • 23:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:05
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 00:50
    "Ээжүүд" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 01:40
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" МУСК
  • 03:20
    "Сайн аав" МУСК
  • 05:00
    "Америкийн аймшигт түүхүүд ОАК (VII.10,11-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 39-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 40-р анги
  • 09:25
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 09:55
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 12:40
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 12:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 13:30
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 499,500,501-р анги
  • 16:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Буриад нугнай" 1-р хэсэг
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 18:30
    Амжилтын үндэс
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 41,42-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 21:25
    "Монгол бөхөн мөхлийн ирмэгт ирсэн үү" Баримтат кино
  • 21:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:35
    Нэрийн хуудас
  • 22:40
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:35
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 23:55
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 01:25
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 25 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-18 анги
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" 52 -р ОАК анги
  • 12:00
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 11 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-19 анги
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага /тоглолт/
  • 15:25
    Хүний цаана кино бүтсэн түүх
  • 15:40
    Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг УСК
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 26 анги
  • 18:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл"ОАК 29-р анги
  • 21:20
    "Засаг цаг-Ус ба нефть" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 12 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 53 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "3 өдрийн дотор устга" УСК /Давталт/
  • 11:55
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Аз жаргалын цэцэг" теле концерт
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 16-р анги
  • 20:15
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-2/ 4-р анги
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд "Abstract_The Art of Design-6"
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бест буйдан
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    One Punch Мan хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 43-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр"
  • 21:40
    "УБ хотын худалдааны танхим" үзүүлж байна
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 13-р анги
  • 23:00
    Уран зохиолын цаг
  • 23:15
    Нууцууд:"Дэлхийн хамгийн өндөр барилга"
  • 00:20
    Амрах цаг -Амьд байгаль

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Бабалзын адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Бабалзын адал явдал "хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором"
  • 14:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Якари"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг Зааны хошуу
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 09:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 10:00
    “Зөв чиг” ойн төгөл байгуулагч ЧД-ийн иргэн Г.Бадамбазар
  • 10:20
    “Алтан аргамж” Монгол Улсын Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар/шууд/
  • 19:00
    MNB World:News Mongolia
  • 19:20
    Томилолтоос ирлээ. БНХАУ-аас бэлтгэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 71-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 72-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Шинэ ном"
  • 18:30
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:30
    Баримтад дэлгэц
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    "Хайраа хайрла" ХОАК 73,74-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага цаг

SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    челси-кристал.п 11-р тойрог
  • 11:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №1 шилдэг 11
  • 11:30
    борнмут-ман.ютд 11-р тойрог
  • 13:30
    премьер лигийн домгууд - жэйми каррагер
  • 14:00
    эвертон-брайтон 11-р тойрог
  • 16:00
    түүхэн тоглолт №6: ман.ютд-арсенал
  • 16:30
    волверхэмптон-тоттенхэм 11-р тойрог
  • 18:30
    pl world №17
  • 19:00
    арсенал-ливерпүүл 11-р тойрог
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №11
  • 22:00
    ман.сити-саутхэмптон 11-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    "the buzzer" нэвтрүүлэг-дугаар 1803
  • 10:00
    вест хэм-бөрнли 11-р тойрог
  • 12:00
    wwe monday raw 1326
  • 14:00
    ufc 230 кормьер-льюс
  • 17:00
    "the two escobars" баримтат кино
  • 19:00
    wwe monday raw 1327
  • 21:00
    red bull energy time №36
  • 21:30
    "бөх билэгт" дэвжээний нэрэмжит барилдааны тойм
  • 22:00
    вест хэм-бөрнли 11-р тойрог

SPS Үндэс

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    финикс - оклахома сити nba 2018-2019
  • 11:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1919
  • 11:30
    тоттенхэм-ман.сити 10-р тойрог
  • 13:30
    "nba talk" нэвтрүүлэг - дугаар #2
  • 15:00
    л.а лэйкерс - миннэсота nba 2018-2019
  • 17:00
    football talk №3 2018/19
  • 18:00
    борнмут-ман.ютд 11-р тойрог
  • 20:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1803
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1920
  • 21:30
    премьер лигийн тойм №11
  • 22:30
    "nba talk" нэвтрүүлэг - дугаар #3

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night эдгар-мэндэс
  • 11:40
    ufc 177 диллашоу-сото
  • 14:05
    ufc 174 жонсон-багаутинов
  • 16:45
    max muay thai - world class #39
  • 18:35
    жүдо абу-дабигийн их дуулга өдөр 1
  • 21:35
    one championship бангкок- warriors of the world

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Алтан үеийн дуунууд”
  • 08:30
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам -2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Алтан гарт Сонька УСК 2-р анги
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам -2017 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 13
  • 21:30
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 22:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Алтан гарт Сонька УСК 3-р анги
  • 00:00
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Миллерийн гэр бүл 1,2-р анги ОАК
  • 10:00
    Кинон дунд
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Хөлтрөг МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    МУСК
  • 20:00
    Сонин юу байна / нэвтрүүлэг/
  • 21:00
    Соос book
  • 22:00
    Зүрхэнд дуссан нулимс / МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Хот айл Булган аймаг Хишиг-Өндөр сумаас 1-р хэсэг
  • 13:30
    Хот айл Булган аймаг Хишиг-Өндөр сумаас 2-р хэсэг
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Говь-алтай аймаг "Алтай сумаас"
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    ХАА цаг 03
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай Төгрөг сумаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 6
  • 08:00
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 9-р анги
  • 09:10
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 9, 10-р анги
  • 10:45
    "Хамгаалагч" ОАК 9-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.59, 60-р анги
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 6/
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 15, 16-р анги
  • 17:20
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 10-р анги
  • 18:40
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 11, 12-р анги
  • 20:30
    "Хамгаалагч" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.61, 62-р анги
  • 23:50
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 11, 12-р анги
  • 01:15
    "Хамгаалагч" ОАК 10-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    юта - дэнвэр nba 2018-2019
  • 02:00
    торонто - финикс nba 2018-2019
  • 04:00
    хьюстон - чикаго nba 2018-2019
  • 06:00
    gary payton - looking back at баримтат кино
  • 06:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1919
  • 07:00
    филадельфиа - брүүклин nba 2018-2019 (шууд)
  • 09:30
    red bull energy time №36
  • 10:00
    миннэсота - портлэнд nba 2018-2019 (шууд)
  • 12:30
    "жэк твэймэн" баримтат кино
  • 13:00
    милуоки - бостон nba 2018-2019
  • 15:00
    michael jordan - to the max баримтат кино
  • 16:00
    миннэсота - голдэн стэйт nba 2018-2019
  • 18:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1803
  • 19:00
    "free spirits" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1920
  • 20:30
    red bull energy time №36
  • 21:00
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #3
  • 22:30
    "jj redick before the bigs" баримтат кино
  • 23:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1920

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    NCD груп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 27-р анги
  • 12:30
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 13:40
    "Дүүрэн жаргалтай хорвоо" Э.Төрмандах
  • 14:20
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /15/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна
  • 19:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 19:40
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Хамтрагч" СOАУСК 28-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Хүний юм" МУСК

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    “Mongolia open 2018” олимпын Таеквондогийн олон улсын тэмцээн 3-р хэсэг /давталт/
  • 10:05
    Торгон агшин
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Морьтны соёл-айрагны баяр Дундговь аймгаас бэлтгэв /давталт/
  • 11:05
    Торгон агшин
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Мөрөн-2018” мастер кросс /давталт/
  • 12:25
    Торгон агшин
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:45
    “Мастер кросс-2018”Булган аймгаас бэлтгэв /давталт/
  • 14:15
    Торгон агшин
  • 14:20
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хэсгийн тоглолт /давталт /
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 16:00
    Торгон агшин
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох
  • 17:55
    Торгон агшин
  • 18:00
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хэсгийн тоглолт /давталт /
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хэсгийн тоглолт /давталт /
  • 22:00
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадам:

MNBA Sports

  • 08:00
    Хан-Уул vs Баянгол |U18 УАШТ Эмэгтэй |
  • 09:00
    52-р сургууль vs Говьсүмбэр|U14 УАШТ Эрэгтэй|
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2018 |Давталт|
  • 14:00
    FIBA 3x3 U18 Europe Cup Испани vs Румин
  • 14:25
    FIBA 3x3 U18 Europe Cup Серби vs Унгар
  • 14:50
    FIBA 3x3 World Tour Saskatoon Liman vs Winnipeg
  • 15:15
    FIBA 3x3 World Tour Saskatoon Novi Sad vs Saskatoon
  • 15:40
    FIBA 3x3 World Tour Saskatoon Novi Sad vs Liman
  • 16:15
    "FIBA 3x3 Lausanne World Tour" хэсгийн тоглолтууд |Давталт|
  • 18:00
    Спрайт Супер лиг хасагдах шатны тоглолт-2|Гацуурт Гурил vs Mongolians |
  • 19:15
    Спрайт Супер лиг хасагдах шатны тоглолт-2 |ХХБ vs Бүргэдүүд |
  • 20:30
    Бахархал 3х3 Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Спрайт Супер лиг хасагдах шатны тоглолт-2 |Дархан vs Хэнтий|
  • 22:15
    "Үндэсий лиг 2018" хүрлийн төлөөх тоглолт | Төв аймаг vs Сүхбаатар |
  • 00:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2018 |Давталт|
  • 03:00
    Үндэсний лиг 2018 |Давталт|
  • 06:00
    Спрайт супер лиг 2016 |Давталт|

Олон Саналтай

XI/1622:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.1, 2-р анги

XI/1609:00

МҮОНТ

“Хүсэл” Олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 1-р анги

XI/1618:40

AsianBox

"Аз жаргалын хотхон" ОАК 33, 34-р анги