МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 10:20
    Миний нутгийн өв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Миний жаахан нар” Олон ангит уран сайхны кино 28,29-р анги
  • 15:30
    “120/80” Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 16:10
    “Сайн байна уу, Өвөрмонгол?” 1-р хэсэг
  • 16:40
    Эрхзүйн хөтөч
  • 17:00
    Дэлхийн түүхүүд: “Бурхан Угандад хайртай” баримтат кино
  • 18:30
    Онцгой дуудлага
  • 18:50
    Renault Монголд /Моннисийн захиалгат нэвтрүүлэг/
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • 23:15
    ”Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Иргэн ба 45 ярилцлага
  • 11:00
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 1-р анги
  • 12:10
    Аяллын хөтөч
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чингис хаан Хятадын ОАК 2-р анги
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Гурзуф Оросын ОАК 3-р анги
  • 16:00
    Эрүүл мэнд – Эрхэм баян “Дурангийн хагалгаа”
  • 16:30
    УИХ-ын цаг
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Залуу нас Хятадын УСК 9-р анги
  • 19:00
    Супер спорт
  • 19:15
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 2-р анги
  • 23:30
    NBA Talk
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:50
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 23-р анги
  • 13:00
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 13:05
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 14:10
    "шинэ өдөр"
  • 14:40
    "хөх толботой монгол" муста л.банзрагч
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "чи миний сэтгэлд оршдог" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 24-р анги
  • 21:20
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 21:30
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-7/
  • 22:30
    "чи миний сэтгэлд оршдог" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    business news
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:10
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    reach the beauty
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 37-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    business news
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 14:20
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 26-р анги
  • 16:10
    эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "азийн орнуудын соёлоос"
  • 17:20
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 38-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №11
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "муфилармони - би чамд хайртай" тоглолт
  • 00:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:15
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:20
    “Үнэний эрэлд” баримтат кино,2-р хэсэг
  • 07:00
    Хүүхдэд заавал хэвшүүлэх эрүүл мэндийн 21 дадал, 15-р хэсэг
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Миний хайртай Эн Дун“ олон ангит УСК, 4-р анги
  • 10:30
    ТВ зар 151918
  • 10:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    Архив:Улс, аймгийн алдар цолтой бөхчүүдийн бөхийн барилдааны тойм
  • 14:30
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,13-р анги /давталт/
  • 16:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:18
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Оюу толгойн усны хэрэглээ” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,14-р анги
  • 23:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон-8" Баримтат кино
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хөгжмийн цаг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тэмцэгч" СОАК 16-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 18:50
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 1-р анги
  • 22:40
    "Үл мэдэгдэх газар орон"-9 Баримтат кино
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “бизнес аялал”
  • 09:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 09:50
    “гудамжны хууль” -13 оак
  • 10:50
    “гоц ой ухаан”-15 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 13:00
    “надад итгээрэй”
  • 13:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 14:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    түүхэн хэлхээ
  • 16:30
    “logo quiz”
  • 17:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 17:20
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “гудамжны хууль” -14 оак
  • 20:00
    бүсгүй ааль: с.алимаа
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гоц ой ухаан”-16 оак
  • 23:15
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    “гудамжны хууль” -14 оак
  • 00:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Мата Хари” ОАК 10-р анги
  • 07:50
    Богино хэмжээний УСК : “Үүрд хамт байгаач ээж ээ”, “Шүүмжлэл”, “Хөл нүцгэн”
  • 08:25
    Сэтгүүлчийн эрэл
  • 09:15
    Нийслэл хөтөч
  • 09:45
    “Хайраа хайрла” ОАК 71,72-р анги
  • 11:20
    “Хайрын зуслан” ОАК 19,20-р анги
  • 12:25
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Бохир ертөнц” МУСК
  • 15:55
    “Мата Хари” ОАК 10-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 73,74-р анги
  • 18:50
    “Хайрын зуслан” ОАК 21,22-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    Богино хэмжээний УСК: “1 ертөнц 2 өнгө”, “Түлхүүр”
  • 22:30
    “Мата Хари” ОАК 11-р анги
  • 23:40
    “Өртөө” МУСК
  • 01:20
    Мэдээ
  • 02:20
    “Хайраа хайрла” ОАК 73,74-р анги
  • 03:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-19, 20-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 17, 18-р анги
  • 08:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 1-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 48-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-21, 22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 19, 20-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 2-р анги
  • 20:35
    Оюу толгойн уурхайн усны хэрэглээ
  • 20:40
    "ЭЦА-ны ЭЗГХТГ-ын" 80 жилийн ойн баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 49-р анги
  • 23:05
    "Көсем" ОАК 2.43, 44-р анги
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Учрал" МУСК
  • 08:10
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 08:35
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Таянгийн хурд" МСУХ-ны 10 жилийн ой 1-р хэсэг
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:15
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 12-р анги
  • 14:20
    "Халуухан ээж" ОАК 27-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 16:30
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 17:50
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:05
    Хошин шог
  • 21:00
    Кино миний амьдрал
  • 21:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    “440 Hz” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 14-р анги
  • 23:05
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 29-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 14-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 29-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 143-р анги
  • 06:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 6-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хэрээс" СОАК 15-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 22-24-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 36-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 12-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 4-р анги
  • 17:10
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 3,4-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 73,74-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 7-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 37-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 29-р анги
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 2-р анги
  • 22:30
    "Хэрээс" СОАК 16-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-2/ 10-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 29-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 13:10
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг Алтай сум
  • 13:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Монгол наадгай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Титэм" соён гэгээрэх нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:10
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алаг шаазгай" 1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бизнес толь"
  • 21:00
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 23:05
    "Бизнес толь"
  • 23:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сайхан амраарай"
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:20
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 16-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 17-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 97-р анги
  • 23:30
    "БИД" нэвтрүүлэг давталт
  • 00:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:15
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аялгуут хором
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 51-р анги
  • 12:20
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 12:40
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Хар муур Оросын ОАУСК 4-р анги
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Бизнес Амжилт
  • 16:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    "Засаг 21" Мөрөн сумын Засаг дарга Ц.Гансүх
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Хар муур Оросын ОАУСК 5-р анги
  • 19:50
    Аялгуут хором
  • 20:20
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 22:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 52-р анги
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУГЖ Н.Батцэцэг)
  • 07:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.1-4-р анги) Мягмар гараг -2018 оны 11-р сарын 06
  • 09:00
    "Хүний амь" МУСК
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 12:50
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.2-4-р анги)
  • 14:00
    "Ээжүүд" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 14:55
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" МУСК
  • 16:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Н.Цэгмид)
  • 16:55
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 19:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Ээжүүд" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 21:35
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК
  • 23:55
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.3-6-р анги)
  • 01:20
    "Ээжүүд" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 03:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 03:30
    "Хүчирхэг нугаснууд 2(D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 05:10
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 41-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 42-р анги
  • 09:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 12:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 13:30
    "Монгол бөхөн мөхлийн ирмэгт ирсэн үү" Баримтат кино
  • 13:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 502,503,504-р анги
  • 16:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Буриад нугнай" 2-р хэсэг
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 18:30
    Амжилтын үндэс
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 43,44-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 21:25
    Нэрийн хуудас
  • 21:30
    "Үндэсний зүрх сэтгэлийг өөрчилсөн нь" Баримтат кино
  • 22:10
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 26 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-20 анги
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" 53 -р ОАК анги
  • 12:00
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 12 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-21 анги
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага /тоглолт/
  • 15:25
    Хүний цаана кино бүтсэн түүх
  • 15:40
    Хөгжилтэй хүүхэн УСК
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-22 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАК 30 анги
  • 21:20
    "Засаг цаг-Ус ба нефть" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 13 хэсэг
  • 23:05
    "Генерал бид 2" ОАК 54 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Эерэг зочин"
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Дэггүй Аав" ОАК 16-р анги /давталт/
  • 12:05
    "Гэртээ харих зам" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 17-р анги
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-2/ 5-р анги
  • 23:10
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Марчаахай"
  • 07:15
    "One Punch Мan" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 07:42
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хобби"
  • 09:30
    "Би амьтанд хайртай"
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 43-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 13-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд "Abstract_The Art of Design-7"
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "One Punch Мan" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 44-р анги
  • 21:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 21:30
    "Cайн байна уу Захиралаа"
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 14-р анги
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:15
    "Аав" MУСК Амрах цаг -Амьд байгаль Цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Хоёр бамбарууш "хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Iron man" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 14:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Якари"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Тэнэг чоно
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 09:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:40
    MNB World:News Mongolia
  • 10:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 10:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 14:00
    MNB World үзүүлж байна: “Хүсэл нэг, залбирал өөр” Астана, Казахстан
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар/шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    “Зөв чиг” ойн төгөл байгуулагч ЧД-ийн иргэн Г.Бадамбазар
  • 19:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Онцгой дуудлага
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 23:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 73-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 16:00
    "Хайраа хайрла" ХОАК 74-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:40
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 75, 76-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага цаг

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ливерпүүл-црвена.з аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 11:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №2 лука модрич
  • 11:30
    янг бойс-валенсиа аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    премьер лигийн домгууд - пол инс
  • 14:00
    аек-байерн аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 16:00
    түүхэн тоглолт №7: арсенал-эвертон
  • 16:30
    псж-наполи аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:30
    pl world №18
  • 19:00
    псж-наполи аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 21:00
    football talk №4 2018/19
  • 22:00
    псв-тоттенхэм аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 00:00
    pl world №6
  • 00:30
    премьер лигийн тойм №11
  • 01:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 01:45
    црвена.з-ливерпүүл (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 03:50
    интер-барселона (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    red bull energy time №36
  • 09:30
    "бөх билэгт" дэвжээний нэрэмжит барилдааны тойм
  • 10:00
    "the two escobars" баримтат кино
  • 12:00
    wwe smackdown live 1001
  • 14:00
    max muay thai-world class #41
  • 16:00
    премьер лигийн тойм №11
  • 17:00
    "i am ali" баримтат кино
  • 19:00
    wwe smackdown live 1002
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №11
  • 22:00
    "pumping ironi" баримтат кино
  • 23:30
    "joel embiid's rise" баримтат кино

SPS Үндэс

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    эвертон-брайтон 11-р тойрог
  • 11:00
    премьер лигийн тойм №11
  • 12:00
    л.а лэйкерс - миннэсота nba 2018-2019
  • 14:00
    "nba talk" нэвтрүүлэг - дугаар #3
  • 15:30
    fina дэлхийн цом бээжин - 2018 өдөр 1
  • 17:30
    арсенал-ливерпүүл 11-р тойрог
  • 19:30
    football talk №3 2018/19
  • 20:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1921
  • 21:00
    football talk №4 2018/19
  • 22:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер 2018/19 №5 мохамед салах
  • 22:30
    "michael jordan - to the max" баримтат кино
  • 23:30
    юта - дэнвэр nba 2018-2019
  • 01:30
    production time
  • 01:45
    монако-брюгге (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 03:50
    тоттенхэм-псв (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night ким-хэйдэвэй
  • 10:50
    one championship куала лумпур- visions of victory
  • 14:30
    ufc fight night эдгар-свансон
  • 17:30
    max muay thai - world class #40
  • 19:00
    жүдо абу-дабигийн их дуулга өдөр 2
  • 21:00
    one championship сингапур- immortal pursuit
  • 23:50
    ultimate knockouts

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам -2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Алтан гарт Сонька УСК 3-р анги
  • 15:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Аялагч эр” Баримтат кино /7,8-р хэсэг/
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Харилтгүй жавхлант Арслангууд /3-р хэсэг/
  • 17:30
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 14
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам -2017 /Соёолон,Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Амтат хоолны эрэлд” Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Монголын шилдэг дуунууд” нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Алтан гарт Сонька УСК 4-р анги
  • 23:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Миллерийн гэр бүл 3,4-р анги ОАК
  • 10:00
    Кинон дунд
  • 11:00
    Сонин юу байна / нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Зүрхэнд дуссан нулимс / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 19:00
    МУСК
  • 20:00
    Соос book
  • 21:00
    Кино миний амьдралд
  • 22:00
    Хоёр гүүрны цаана / МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    ХАА цаг 03
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Хот айл Булган аймаг Бүрэгхангай сумаас
  • 13:30
    Хот айл Булган аймаг Могод сумаас
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хот айл Сүхбаатар аймаг Түмэн цогт сумаас 1-р хэсэг
  • 15:30
    Хот айл Сүхбаатар аймаг Түмэн цогт сумаас 2-р хэсэг
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Дуудаад байна уу даа теле концерт
  • 19:40
    Хэнтий аймгаас "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 7
  • 08:00
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 10-р анги
  • 09:10
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 11, 12-р анги
  • 10:45
    "Хамгаалагч" ОАК 10-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.61, 62-р анги
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 7/
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:20
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 11-р анги
  • 18:40
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 13, 14-р анги
  • 20:30
    "Хамгаалагч" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.63, 64р анги
  • 23:50
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 13, 14-р анги
  • 01:15
    "Хамгаалагч" ОАК 11-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    филадельфиа - брүүклин nba 2018-2019
  • 02:00
    миннэсота - портлэнд nba 2018-2019
  • 04:00
    юта - дэнвэр nba 2018-2019
  • 06:00
    "jj redick before the bigs" баримтат кино
  • 07:00
    филадельфиа - брүүклин nba 2018-2019
  • 09:00
    nba action 1803
  • 09:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1920
  • 10:00
    бостон - дэнвэр nba 2018-2019 (шууд)
  • 12:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #3
  • 14:00
    "best shot" баримтат цуврал №1
  • 15:00
    торонто - финикс nba 2018-2019
  • 17:00
    миннэсота - портлэнд nba 2018-2019
  • 19:00
    nba action 1803
  • 19:30
    "best shot" баримтат цуврал №2
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1921
  • 20:30
    бостон - дэнвэр nba 2018-2019
  • 22:30
    "without bias" баримтат кино
  • 23:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1921

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 09:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 28-р анги
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 14:20
    Улаан малгайт ба матрын нулимс хүүхдийн жүжиг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Монгол сурын харваа" баримтат кино
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /16/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 19:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Хамтрагч" СOАУСК 29-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    Морин хуур чуулга NEW SEASON 2017

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    “Mongolia open 2018” олимпын Таеквондогийн олон улсын тэмцээн 4-р хэсэг /давталт
  • 10:05
    Торгон агшин
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Торгон агшин
  • 11:20
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хэсгийн тоглолт /давталт /
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:45
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хэсгийн тоглолт /давталт /
  • 14:15
    Торгон агшин
  • 14:20
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хэсгийн тоглолт /давталт /
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 17:55
    Торгон агшин
  • 18:00
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хэсгийн тоглолт /давталт /
  • 18:20
    Олимпын боловсролд
  • 18:40
    World football теле сэтгүүл
  • 19:20
    Зочны ярилцлага
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Мөрөн-2018” мастер кросс /давталт/
  • 22:10
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт

MNBA Sports

  • 08:00
    Дархан vs Баянгол |U18 УАШТ |
  • 09:00
    Ирээдүй vs Багануур |U18 УАШТ |
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2018 |Давталт|
  • 14:00
    FIBA 3x3 Ljubjlana Challenger 2018 |Давталт|
  • 17:30
    Спрайт Ток Нэвтрүүлэг |Давталт|
  • 18:30
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2017-2018 аваргын цуврал тоглолт-3|Давталт|
  • 20:00
    "FIBA 3x3 Beijing Bloomage World Tour Final" хэсгийн тоглолтууд |Давталт|
  • 22:00
    Супер лиг 2016-2017 |Давталт|
  • 00:00
    Оюутаны лиг 2017 |Давталт|
  • 03:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2016 |Давталт|
  • 06:00
    Спрайт лиг 2017 Бүх оддын тоглолт|Давталт|

Олон Саналтай

XI/1622:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.1, 2-р анги

XI/1609:00

МҮОНТ

“Хүсэл” Олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 1-р анги

XI/1618:40

AsianBox

"Аз жаргалын хотхон" ОАК 33, 34-р анги