МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • 10:20
    Миний нутгийн өв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Миний жаахан нар” Олон ангит уран сайхны кино 30,31-р анги
  • 15:30
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 15:50
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 16:20
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 17:00
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 17:25
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:25
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 18:55
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Оюутолгойн усны хэрэглээ
  • 19:30
    MNB-Харилцагчдын өдөрлөг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 23:35
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Супер спорт
  • 11:00
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 2-р анги
  • 12:10
    Аяллын хөтөч
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чингис хаан Хятадын ОАК 3-р анги
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Business news
  • 14:50
    Гурзуф Оросын ОАК 4-р анги
  • 15:40
    Монгол үндэстний язгуур урлагийн "Эх ундарга” тоглолт
  • 17:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Залуу нас Хятадын УСК 10-р анги
  • 19:00
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Аяллын тойрог
  • 21:40
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 3-р анги
  • 23:30
    Football Talk
  • 00:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • 11:50
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 24-р анги
  • 13:00
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 13:05
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-7/
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "хөх толботой монгол" муста л.банзрагч
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "чи миний сэтгэлд оршдог" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 25-р анги
  • 21:20
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 21:25
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-8/
  • 22:30
    "чи миний сэтгэлд оршдог" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    business news
  • 10:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 38-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 14:20
    хөгжмийн завсарлага
  • 14:30
    business news
  • 14:35
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №10
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 27-р анги
  • 16:10
    japan video topics
  • 16:40
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 17:00
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    нитх үзүүлж байна
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 39-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "nuans - 15жил" тоглолт
  • 00:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат кино,3-р хэсэг
  • 07:00
    Хүүхдэд заавал хэвшүүлэх эрүүл мэндийн 21 дадал, 16-р хэсэг
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Миний хайртай Эн Дун“ олон ангит УСК,5-р анги
  • 10:10
    ТВ зар 151918
  • 10:20
    “Засаг цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Үйлсийн эзэн” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,14-р анги /давталт/
  • 16:00
    “Тугуудайн гайхамшигт аялал” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:18
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Business maximum 88”
  • 19:00
    Сэтгүүлчийн эрэн сурвалжлага: “Салхитын мөнгөний ордны эргэн тойронд” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Оюу толгойн усны хэрэглээ” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,15-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Миний багш хөөрхөн” хөрөг нэвтрүүлэг /Алга алга, таш таш/ /давталт/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон"-9 Баримтат кино
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 1-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 18:50
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP тодруулга" ярилцлага
  • 21:30
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 2-р анги
  • 22:40
    "Үл мэдэгдэх газар орон"-10 Баримтат кино
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “бизнес аялал”
  • 09:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 09:50
    “гудамжны хууль” -14 оак
  • 10:50
    “гоц ой ухаан”-16 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    ертөнц: мартин ценкер
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 14:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бүсгүй ааль: с.алимаа
  • 16:30
    инээдмийн толь
  • 17:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 17:20
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “гудамжны хууль” -15 оак
  • 20:00
    ноён оймс
  • 20:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гоц ой ухаан”-17 оак
  • 23:15
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    “гудамжны хууль” -15 оак
  • 00:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Мата Хари” ОАК 11-р анги
  • 07:50
    Богино хэмжээний УСК: “1 ертөнц 2 өнгө”, “Түлхүүр”, “Түлхүүр”
  • 08:35
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Нийслэл хөтөч
  • 09:45
    “Хайраа хайрла” ОАК 73,74-р анги
  • 11:20
    “Хайрын зуслан” ОАК 21,22-р анги
  • 12:25
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Өртөө” МУСК
  • 15:55
    “Мата Хари” ОАК 11-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 75,76-р анги
  • 18:50
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 1-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    Богино хэмжээний УСК: “Майн баяр”, “Хүслийн цаана”
  • 22:30
    “Мата Хари” ОАК 12-р анги
  • 23:40
    “Тэнгэрийн хүү” МУСК
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:40
    “Хайраа хайрла” ОАК 75,76-р анги
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-21, 22-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 19, 20-р анги
  • 08:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 2-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 49-р анги
  • 13:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 13, 14
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-23, 24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 21, 22-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 3-р анги
  • 20:40
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 50-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.45, 46-р анги
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 08:10
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 08:35
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Таянгийн хурд" МСУХ-ны 10 жилийн ой 2-р хэсэг
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:15
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 14-р анги
  • 14:20
    "Халуухан ээж" ОАК 29-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 16:30
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 17:50
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:05
    Хошин шог
  • 21:00
    Кино миний амьдрал
  • 21:20
    “Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 15-р анги
  • 23:05
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 30-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 15-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 30-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 144-р анги
  • 06:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 7-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хэрээс" СОАК 16-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-27-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 37-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 27-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 5-р анги
  • 17:10
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 5,6-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 75,76-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 38-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 30-р анги
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 3-р анги
  • 22:30
    "Сайн ах" СОАК 1-р анги
  • 00:10
    Үдшийн мэдээ
  • 00:40
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-2/ 11-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 30-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК /давталт/
  • 12:40
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймагБулган сум 1-р хэсэг
  • 13:05
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Монгол наадгай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжимийн завсарлага
  • 17:30
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Ярилцлагын цаг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алаг шаазгай" 1900-1952 шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бизнес толь"
  • 21:05
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 23:30
    "Бизнес толь"
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:55
    "Сайхан амраарай"
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 17-р анги
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 12:20
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 18-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:10
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 22:30
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 98-р анги
  • 23:30
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аялгуут хором
  • 10:00
    Эргэх холбоо шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 52-р анги
  • 12:20
    Аялгуут хором
  • 12:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Хар муур Оросын ОАУСК 5-р анги
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 19:10
    Хар муур Оросын ОАУСК 6-р анги
  • 20:00
    Төв аймгийн цаг
  • 20:20
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Засаг 21" Мөрөн сумын Засаг дарга Ц.Гансүх
  • 22:00
    Ланяа бичээс Олон ангит кино төгсгөлийн 53, 54-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Н.Цэгмид)
  • 07:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.3-6-р анги) Лхагва гараг -2018 оны 11-р сарын 07
  • 09:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК
  • 13:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.3-6-р анги)
  • 14:30
    "Ээжүүд" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 15:30
    "Хүчирхэг нугаснууд 2(D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 17:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (н.Бадамгарав)
  • 17:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:50
    "Тод магнай" МУСК
  • 19:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Ээжүүд" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 21:35
    "Титаник (Titanic)" УСК
  • 01:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.5-8-р анги)
  • 03:00
    "Ээжүүд" ОАК (I.2-6-р анги)
  • 05:00
    "Хүчирхэг нугаснууд 3(D3: The Mighty Ducks)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 43-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 44-р анги
  • 09:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 12:45
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 13:05
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 13:15
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 505,506,507-р анги
  • 16:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Буриад нугнай" 3-р хэсэг
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 18:30
    Амжилтын үндэс
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 45,46-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 21:25
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:15
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-21 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-22 анги
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" 54 -р ОАК анги
  • 12:00
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 13 хэсэг
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-23 анги
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага /тоглолт/
  • 15:25
    Хүний цаана кино бүтсэн түүх
  • 15:40
    Бүрэн хувиралт УСК
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-24 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Аз жаргалын шок МУСК
  • 22:05
    "Генерал бид 2" ОАК 55, 56 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Эерэг зочин"
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Дэггүй Аав" ОАК 17-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 16:50
    "Эерэг зочин"
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэггүй Аав" ОАК 18-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-2/ 6-р анги
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Марчаахай"
  • 07:15
    "One Punch Мan" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 07:42
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 09:30
    УБ хотын худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 44-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 14-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд "Abstract_The Art of Design-8"
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "One Punch Мan" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 45-р анги
  • 21:00
    "Хобби"
  • 21:30
    "Ногоон сонголт"
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:15
    Нөгөө кинонууд: "Fallen Аngels "
  • 01:00
    Амрах цаг -Амьд байгаль Ца

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Якари"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 14:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – 101,102,103 тусгай дугааруудаар тоглохгүй байх
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", “Дэлхийн гүн рүү”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Цөөвөр чонын гэр бүл
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 22:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:40
    “Дархан” Даши Намдаков баримтат кино
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:10
    Онцгой дуудлага
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар/шууд/
  • 19:00
    MNB World:News Mongolia
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Дэлхийн түүхүүд: ”Бурхан Угандад хайртай” баримтат кино

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 75-р анги
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 76-р анги
  • 13:15
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 15:00
    "Монголын их бүтээн байгуулалтын он жилүүд" лекц
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:40
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:35
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    "Нийслэлийн иргэдийн VII наадам"
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 77, 78-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага цаг

SPS Хөлбөмбөг

  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    арсенал-ливерпүүл 11-р тойрог
  • 11:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №2 килиан мбаппе
  • 11:30
    црвена.з-ливерпүүл аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 13:30
    премьер лигийн домгууд - рүүд ван нистелрооё
  • 14:00
    монако-брюгге аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 16:00
    түүхэн тоглолт №8: ман.ютд-ман.сити
  • 16:30
    тоттенхэм-псв аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 18:30
    pl world №19
  • 19:00
    интер-барселона аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 21:00
    pl netbusters №11
  • 21:30
    түүхэн тоглолт №9: челси-арсенал
  • 22:00
    наполи-псж аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 00:00
    pl world №12
  • 00:30
    football talk №4 2018/19
  • 01:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 01:45
    цска-рома (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 03:50
    ювентус-ман.ютд (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    элсний волейбол-2017 тойм №1
  • 01:00
    аваргуудын лигийн тойм №1
  • 02:00
    аваргуудын лигийн тойм №2
  • 03:00
    аваргуудын лигийн тойм №3
  • 03:50
    наполи-псж (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    премьер лигийн тойм №11
  • 10:00
    "i am ali" баримтат кино
  • 12:00
    wwe monday raw 1327
  • 14:00
    fina: дэлхийн цом эйндховен-2018 өдөр 1
  • 15:30
    fina: дэлхийн цом эйндховен-2018 өдөр 2
  • 17:00
    "pumping ironi" баримтат кино
  • 18:30
    "joel embiid's rise" баримтат кино
  • 19:00
    элсний волейбол финал-2017 hamburg, germany
  • 20:00
    аваргуудын лигийн тойм №3
  • 21:00
    football talk №4 2018/19
  • 22:00
    наполи-псж аваргуудын лиг 4-р тойрог

SPS Үндэс

  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    нью орлеанс - голдэн стэйт nba 2018-2019
  • 11:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1921
  • 11:30
    волверхэмптон-тоттенхэм 11-р тойрог
  • 13:30
    football talk №4 2018/19
  • 14:30
    юта - дэнвэр nba 2018-2019
  • 16:30
    one championship pursuit of greatness
  • 19:30
    "nba talk" нэвтрүүлэг - дугаар #3
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1922
  • 21:30
    жүдо канкуны гранпри тойм
  • 22:00
    fina дэлхийн цом бээжин - 2018 өдөр 2
  • 00:00
    түүхэн тоглолт №1: ман.сити-кпр
  • 00:30
    элсний волейбол-2017 тойм №1
  • 01:30
    production time
  • 01:45
    валенсиа-янг бойс (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 03:50
    викториа-реал.м (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc 188 веласкэс-вэрдум
  • 11:25
    one championship манила- heroes of honor
  • 14:25
    ufc 184 роузи-зингано
  • 16:00
    ufc fight night боуч-хэндэрсон
  • 18:00
    жүдо абу-дабигийн их дуулга өдөр 3
  • 20:00
    max muay thai - world class #42
  • 21:50
    ufc fight night боуч-хэндэрсон

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой / Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Алтан гарт Сонька УСК 4-р анги
  • 15:00
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 15:30
    “Аргамаг хүлэг” аялалын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Их номын өргөө” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Алтан гарт Сонька УСК 5-р анги
  • 23:30
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 15
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Миллерийн гэр бүл 5,6-р анги ОАК
  • 10:00
    Кино миний амьдралд
  • 11:00
    Тайзны ард
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Хоёр гүүрны цаана / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    МУСК
  • 20:00
    Соос book
  • 21:00
    Сонин юу байна / нэвтрүүлэг/
  • 22:00
    3.30 / МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Дуудаад байна уу даа теле концерт
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Хот айл Сүхбаатар аймаг Мөнххаан сумаас 1-р хэсэг
  • 13:30
    Хот айл Сүхбаатар аймаг Мөнххаан сумаас 2-р хэсэг
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Баримтат кино
  • 15:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Амеркийн зүрхэн газар ХАА цуврал нэвтрүүлэг 03
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймгаас "Говийн дархан цаазат Б хэсэг"
  • 19:30
    Хот айл Булган аймаг Могод сумаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 8
  • 08:00
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 11-р анги
  • 09:10
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 13, 14-р анги
  • 10:30
    "Хамгаалагч" ОАК 11-р анги
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.63, 64р анги
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 8/
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:20
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 12-р анги
  • 18:40
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:30
    "Хамгаалагч" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.65, 66-р анги
  • 23:50
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 15, 16-р анги
  • 01:15
    "Хамгаалагч" ОАК 12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    дэнвэр - кливлэнд nba 2018-2019
  • 02:00
    милуоки - бостон nba 2018-2019
  • 04:00
    "without bias" баримтат кино
  • 05:00
    hardwood classics 2001 шарлотт - милуоки g7
  • 07:00
    юта - миннэсота nba 2018-2019
  • 09:00
    "best shot" баримтат цуврал №1
  • 10:00
    nba action 1803
  • 10:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1921
  • 11:00
    милуоки - портлэнд nba 2018-2019 (шууд)
  • 13:30
    "пол аризин" баримтат кино
  • 14:00
    бостон - дэнвэр nba 2018-2019
  • 16:00
    л.а лэйкерс - миннэсота nba 2018-2019
  • 18:00
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #3
  • 19:30
    "best shot" баримтат цуврал №3
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1922
  • 20:30
    милуоки - портлэнд nba 2018-2019
  • 22:30
    "hoops for africa" баримтат кино
  • 23:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1922

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    "Далай Тэнгис"баримтат кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 29-р анги
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    """Таны эрүүл мэнд"" нэвтрүүлэг: "
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /17/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 19:20
    "Best буйдан" үзүүлж байна
  • 19:30
    NCD групп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хамтрагч" СOАУСК 30-р анги
  • 23:40
    Зарын цаг
  • 23:50
    "Агуйн нууц "

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    Морьтны соёл-Айрагны баяр Дундговь аймгаас бэлтгэв
  • 09:55
    Торгон агшин
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Спорт түүх: Жүдо, Самбо бөхийн анхны эмэгтэй тамирчид
  • 11:15
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:20
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Эрийн хийморь 1999 он Д. Лхүндэвийн хонгор, Д. Ононгийн хээр, Г. Баттөмөрийн зээрд морьдын шинж
  • 11:50
    Торгон агшин
  • 12:00
    “Бахархал” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:45
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний 1/8 шигшээ тоглолт /давталт /
  • 14:20
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Зочны ярилцлага /давталт/
  • 15:35
    World football теле сэтгүүл /давталт /
  • 15:55
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний онцлох агшнууд
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 17:55
    Торгон агшин
  • 18:00
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний 1/8 шигшээ тоглолт /давталт /
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үндэсний спортын цаг : “ Бид морьтны үр сад“
  • 21:30
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт

MNBA Sports

  • 08:00
    Алтан Од vs МУБИС |19 насны УАШТ 2018|
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 10:00
    "NCAA FINAL FOUR" Loyalo vs Michigan |Давталт|
  • 11:30
    "FIBA 3x3 Beijing Bloomage World Tour Final"
  • 14:30
    "Time Out" нэвтрүүлэг |Давталт|
  • 15:20
    Үндэсний Супер лиг 2016-17 Аваргын цуврал тоглолт-2
  • 17:00
    "Спрайт Супер лиг хасагдах шатны тоглолт-2 " Говь vs Өвөрхангай
  • 18:15
    "Спрайт Супер лиг хасагдах шатны тоглолт-2 " Алтайн Барс vs Мон-Алтиус
  • 19:30
    "1х1 нэвтрүүлэг"
  • 21:00
    "Спрайт ток" нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 22:00
    "Спрайт Супер лиг хасагдах шатны тоглолт-2" Мегастарс vs IRL Rockets
  • 23:10
    " Үндэсний Супер лиг 2016"
  • 02:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018"

Олон Саналтай

XI/1622:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.1, 2-р анги

XI/1609:00

МҮОНТ

“Хүсэл” Олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 1-р анги

XI/1618:40

AsianBox

"Аз жаргалын хотхон" ОАК 33, 34-р анги