МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 10:20
    “Өнөөдөр бахархлын өдөр”
  • 10:50
    “Алтан намар-2018” хөгжмийн наадам. 1-р хэсэг
  • 11:50
    Судар бичгийн алтан сан: “Монгол үсэг, тэмдэглэгээ”
  • 12:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:40
    Эртний цуурай. “Баргужин –Төхөм” дуулалт жүжиг /ОХУ-ын Буриад улсын Үндэсний дуу бүжгийн “Байкал” театр/
  • 14:00
    Их эзэн Чингис хаан мэндэлсний 856 жилийн ой “Монгол бахархлын өдөр”-т зориулсан чансаа өндөр хүчит 128 бөхийн барилдааныг “Буянт-Ухаа” спортын ордноос шууд дамжуулна
  • 19:00
    Сүлд
  • 19:20
    MNB World: “Үндэсний бахархал”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Мөнх тэнгэрийн хүчин дор” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:40
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:00
    UBS нэмэлт цаг
  • 11:30
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 3-р анги
  • 12:40
    Бичиг соёлоо дээдлэе
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чингис хаан Хятадын ОАК 4-р анги
  • 14:30
    Хамаг монгол төслийн хаалтын тоглолт
  • 16:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм ӨМӨЗО-ны нэгдүгээр дэсийн жүжигчин Б.Баасанжав
  • 18:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 19:00
    Супер спорт
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Дугана хад үзүүлж байна
  • 20:45
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Уушигны хавдрын тухай”
  • 21:10
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 21:40
    Монгол Оросын уран сайхны кино
  • 23:40
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 11:50
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 25-р анги
  • 13:00
    "оюутолгойуурхайн усны хэрэглээ"
  • 13:05
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-8/
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "хөх толботой монгол" муста л.банзрагч"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "чи миний сэтгэлд оршдог" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 16:30
    "баримтат кино"
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 17, 18-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 26-р анги
  • 21:20
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 21:25
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-9/
  • 22:30
    "эмя үзүүлж байна"
  • 23:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "чи миний сэтгэлд оршдог" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 01:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 11:00
    business news
  • 11:05
    "сайн, муу хулгайч" соак 39-р анги
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "худалч залуу" муск
  • 14:20
    business news
  • 14:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:40
    business news
  • 14:45
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "залуу эмч нар" оак 28-р анги
  • 16:15
    зэвүүн яриа
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 40-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №12
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "э.ууганбаяр,э.түвшинсайхан - хайрын бэлэг" тоглолт
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат кино,4-р хэсэг
  • 07:00
    Хүүхдэд заавал хэвшүүлэх эрүүл мэндийн 21 дадал,17-р хэсэг
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Миний хайртай Эн Дун“ олон ангит УСК, 6-р анги
  • 10:20
    ”Эрүүл мэнд эрхэм баян” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,15-р анги
  • 14:00
    Монгол бахарлын өдөрт зориулсан улс, аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхчүүдийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Оюу толгойн усны хэрэглээ” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,16-р анги
  • 23:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон"-10 Баримтат кино
  • 11:50
    "Цэрэг эрсийн жирийн өдрүүд" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 57,58-р анги
  • 18:50
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 3-р анги
  • 22:40
    "Үл мэдэгдэх газар орон"-11 Баримтат кино
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “бизнес аялал”
  • 09:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 10:00
    “гудамжны хууль” -15 оак
  • 10:55
    “гоц ой ухаан”-17 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    ноён оймс
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна” -шууд
  • 14:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 14:30
    “logo quiz”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 16:00
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 16:30
    инээдмийн толь
  • 17:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 17:20
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “гудамжны хууль”-16 оак
  • 20:00
    ертөнц: ц.болдбаатар
  • 20:30
    надад итгээрэй
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гоц ой ухаан”-18 оак
  • 23:15
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    “гудамжны хууль”-16 оак
  • 00:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Мата Хари” ОАК 12-р анги
  • 07:50
    Богино хэмжээний УСК: “Майн баяр”, “Хүслийн цаана”, “Үүлэн бор”
  • 08:45
    Нийслэл хөтөч
  • 09:15
    “Аяллын хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Хайраа хайрла” ОАК 75,76-р анги
  • 11:20
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 1-р анги
  • 12:25
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 13:55
    “Loriblu Mongolia” үзүүлж байна
  • 14:20
    “Чингисийн эр хоёр загал” баримтат кино
  • 15:55
    “Мата Хари” ОАК 12-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Хайраа хайрла” ОАК 77,78-р анги
  • 19:00
    “Шоронгийн гүнж” ОАК 2-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /18.01/
  • 23:20
    “Их төрийн голомт” МУСК
  • 00:55
    Мэдээ
  • 01:55
    “Хайраа хайрла” ОАК 77,78-р анги
  • 03:30
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-23, 24-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 21, 22-р анги
  • 08:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 3-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 50-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-25, 26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 23, 24-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 4-р анги
  • 20:30
    Оюу толгойн уурхайн усны хэрэглээ
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 51-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.47, 48-р анги
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 08:10
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 08:35
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бүрэнцогтын уурхайн 70 жилийн ой" 1-р хэсэг
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:15
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 15-р анги
  • 14:20
    "Халуухан ээж" ОАК 30-р анги
  • 15:10
    Хошин шог
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 16:30
    Л.Банзрагч “Хөх толботой Монгол”
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 17:50
    "Микроны босс" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:05
    Хошин шог
  • 21:00
    Кино миний амьдрал
  • 21:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    “Эх орончид” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 16-р анги
  • 23:05
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 23:10
    "Халуухан ээж" ОАК 31-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Хэрсүү хүүхнүүд” ОАК 16-р анги
  • 01:30
    "Халуухан ээж" ОАК 31-р анги
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 145-р анги
  • 06:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Сайн ах" СОАК 1-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 38-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 13-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 6-р анги
  • 17:10
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 7,8-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 77,78-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 9-р хэсэг
  • 18:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 39-р анги
  • 21:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 31-р анги
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 4-р анги
  • 22:30
    "Сайн ах" СОАК 2-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" /season-2/ 12-р анги
  • 01:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 31-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 13:25
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Хөгжимийн завсарлага
  • 14:30
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг Булган сум 2-р хэсэг
  • 15:30
    "Монгол наадгай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Судрын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:25
    НИТХ үзүүлж байна
  • 17:35
    "Хубилай хааны салхи" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Бизнес толь"
  • 20:45
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-р анги
  • 23:35
    "Бизнес толь"
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сайхан амраарай"
  • 01:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 18-р анги
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 12:20
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Мөнгөний бүрэлбаа ОАУСК 19-р анги
  • 20:30
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 99-р анги
  • 21:30
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 1-р анги
  • 22:40
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 23:40
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 3-р анги
  • 00:30
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Төв аймгийн цаг
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Аялгуут хором
  • 11:00
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 11:20
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 53-р анги
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Хар муур Оросын ОАУСК 6-р анги
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 19:00
    Хар муур Оросын ОАУСК 7-р анги
  • 20:00
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Эрчим хүч хэмнэлт Эрдэнэт
  • 22:10
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор 1-р анги
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (н.Бадамгарав)
  • 07:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.5-8-р анги) Пүрэв гараг -2018 оны 11-р сарын 08
  • 09:00
    "Ээжүүд" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:30
    "Титаник (Titanic)" УСК
  • 13:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.5-8-р анги)
  • 15:10
    "Хүчирхэг нугаснууд 3(D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 17:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж)
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:30
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цэц магнай" МУСК
  • 19:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 20:30
    "Ээжүүд" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 21:35
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК
  • 23:15
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.7-10-р анги)
  • 00:45
    "Ээжүүд" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 02:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 02:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 03:10
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 04:50
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 45,46-р анги
  • 09:25
    "Үндэсний зүрх сэтгэлийг өөрчилсөн нь" Баримтат кино
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 12:45
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 13:05
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 13:25
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 508,509,510-р анги
  • 16:50
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Буриад нугнай" 4-р хэсэг
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 18:30
    Амжилтын үндэс
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 47,48-р анги
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 20:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 21:15
    Нийслэлийн ЗДТГ үзүүлж байна
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 23:30
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 23:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 02:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-23 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-24 анги
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" 55, 56 -р ОАК анги
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 1-25 анги
  • 13:30
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 14 хэсэг
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:25
    Хүний цаана кино бүтсэн түүх
  • 15:40
    Тоосгон байшин УСК
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-1 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Admin Z МУСК
  • 22:05
    "Генерал бид 2" ОАК 57, 58 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэггүй Аав" ОАК 18-р анги /давталт/
  • 11:35
    "Саранд мэлмэрсэн бүсгүйн заяа" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Малчин ааваа магтан дуулъя" теле концерт
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 19-р анги
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-2/ 7-р анги
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Марчаахай"
  • 07:15
    "One Punch Мan" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 07:42
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Хобби"
  • 09:40
    УБ хотын худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 45-р анги
  • 12:00
    Дэлхийн монголчууд
  • 12:40
    "Би амьтанд хайртай "
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 15-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд "Adele"
  • 17:00
    "Төрсөн өдөр"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    "One Punch Мan" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 46-р анги
  • 21:00
    "LOL"
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 21:45
    Ногоон сонголт
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:15
    Нууцууд: "Тhe toys that made us-1"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – 101,102,103 тусгай дугааруудаар тоглохгүй байх
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Якари"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орону судлалын 60 хором", “Дэлхийн гүн рүү”
  • 14:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 14:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 14:30
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Якари"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , “Дэлхийн гүн рүү”
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Пингвин "хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Хэрээ тогос хоёр
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:20
    Өнөөдөр бахархлын өдөр
  • 11:50
    “Явлаа, ирлээ”
  • 12:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Монголын эзэнт гүрэн” баримтат кино 1-р анги
  • 13:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:40
    MNB World:News Mongolia
  • 14:00
    Монгол бахархлын өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдааныгБуянт ухаа спортын ордноос шууд дамжуулна.
  • 19:00
    ММ энэ долоо хоногтММ энэ долоо хоногт
  • 19:10
    “Судар бичгийн алтан сан” Чингис хаанаас эхтэй ургийн бичиг
  • 19:30
    MNB World: Үндэсний бахархал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Монголчууд дэлхий дахины түүхэнд” баримтат кино
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    ММ энэ долоо хоногт
  • 22:20
    MNB World:“Бахархал” Дэлхийн К2 уулын оргилд гарсан Монголын анхны уулчинБ.Гангаамаа
  • 22:50
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хуйрнан шуугигч" ХББ
  • 09:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 10:00
    "Нийслэлийн иргэдийн VII наадам"
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 12:30
    "Хайраа хайрла" ХОАК 77-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    Баримтад дэлгэц
  • 15:30
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 15:50
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 16:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 78-р анги
  • 17:00
    Баримтад дэлгэц
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:30
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:35
    НЗДТГ үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:10
    "Хайраа хайрла" ХОАК 79, 80-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага цаг

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    монако-брюгге аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 11:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №4 эден азар
  • 11:30
    цска-рома аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 13:30
    премьер лигийн домгууд - тедди шеррингэм
  • 14:00
    валенсиа-янг бойс аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 16:00
    түүхэн тоглолт №9: челси-арсенал
  • 16:30
    викториа-реал.м аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 18:30
    байерн-аек аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 20:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №6 харри кэйн
  • 21:00
    аваргуудын лигийн тойм №4
  • 22:00
    псв-тоттенхэм аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 00:00
    pl world №6
  • 00:30
    премьер лигийн тойм №11
  • 01:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 01:45
    бате-челси (шууд) европа лиг 3-р тойрог
  • 03:50
    арсенал-спортинг (шууд) европа лиг 3-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    элсний волейбол-2017 тойм №2
  • 01:00
    аваргуудын лигийн тойм №1
  • 02:00
    аваргуудын лигийн тойм №2
  • 03:00
    аваргуудын лигийн тойм №3
  • 03:50
    байерн-аек (шууд) аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    football talk №4 2018/19
  • 10:00
    наполи-псж аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 12:00
    wwe smackdown live 1002
  • 14:00
    max muay thai-world class #42
  • 16:00
    элсний волейбол финал-2017 hamburg, germany
  • 17:00
    "senna" баримтат кино
  • 19:00
    wwe monday raw 1327
  • 21:00
    "бөх билэгт" дэвжээний нэрэмжит барилдааны тойм
  • 21:30
    red bull energy time №35
  • 22:00
    псж-наполи аваргуудын лиг 3-р тойрог

SPS Үндэс

  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    филадельфи - индиана nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1922
  • 12:00
    миннесота - портлэнд nba 2018-2019
  • 14:00
    монгол бахархалын өдрийн барилдаан
  • 18:00
    pl netbusters №10
  • 18:30
    түүхэн тоглолт №8: ман.ютд-ман.сити 2011/12
  • 19:00
    fina дэлхийн цом бээжин - 2018 өдөр 3
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1923
  • 21:30
    pl netbusters №11
  • 22:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер 2018/19 №6 харри кэйн
  • 22:30
    аваргуудын лигийн тойм №4
  • 23:30
    вашингтон - сакрамэнто nba 2018-2019
  • 01:30
    production time
  • 01:45
    рэйнжерс-спартак.м (шууд) европа лиг 4-р тойрог
  • 03:50
    бетис-милан (шууд) европа лиг 4-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "#MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "'Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 11:30
    "'Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "'Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 18:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "'Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 21:30
    "#MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc 188 веласкэс-вэрдум
  • 11:30
    one championship сингапур- unstoppable dreams
  • 15:10
    ufc 177 диллашоу-сото
  • 17:35
    жүдо тунис өдөр 1
  • 20:05
    one championship янгон- hero's dream /prelim/
  • 21:15
    ufc 192 кормьер-густафсон

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой / Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Алтан гарт Сонька УСК 5-р анги
  • 15:00
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 16
  • 15:30
    “Их номын өргөө” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Мазаалай хүү Гүен охин хоёр” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Анхдугаар богд Өндөр гэгээн Г.Занабазар баримтат кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:00
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Алтан гарт Сонька УСК 6-р анги
  • 23:00
    “Аялагч эр” баримтат кино / 9,10-р хэсэг/
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Миллерийн гэр бүл 7,8-р анги ОАК
  • 10:00
    Тайзны ард
  • 11:00
    Сонин юу байна / нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    3.30 / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    МУСК
  • 20:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 21:00
    Соос book
  • 22:00
    Амьдралын амт / МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Говь-Алтай аймгаас "Говийн дархан цаазат Б хэсэг"
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Говь-Алтай Төгрөг сумаас
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хот айл Булган аймаг Гурван булаг сумаас 1-р хэсэг
  • 15:30
    Хот айл Булган аймаг Гурван булаг сумаас 2-р хэсэг
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    ХАА цаг 04
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрХ
  • 19:00
    Хот айл Булган аймаг Бүрэгхангай сумаас
  • 19:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 9
  • 08:00
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 12-р анги
  • 09:10
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 15, 16-р анги
  • 10:45
    "Хамгаалагч" ОАК 12-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.65, 66-р анги
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 9/
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 5, 6-р анги
  • 17:20
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 13-р анги
  • 18:40
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 17, 18-р анги
  • 20:30
    "Хамгаалагч" ОАК 13-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.67, 68-р анги
  • 23:50
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 17, 18-р анги
  • 01:20
    "Хамгаалагч" ОАК 13-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    филадельфиа - брүүклин nba 2018-2019
  • 02:00
    миннэсота - портлэнд nba 2018-2019
  • 04:00
    бостон - дэнвэр nba 2018-2019
  • 06:00
    "hoops for africa" баримтат кино
  • 07:00
    "best shot" баримтат цуврал №3
  • 07:30
    nba action 1803
  • 08:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1922
  • 08:30
    сан антонио - майами nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:00
    торонто - сакрамэнто nba 2018-2019 (шууд)
  • 13:30
    "фрэнк рамси" баримтат кино
  • 14:00
    милуоки - портлэнд nba 2018-2019
  • 16:00
    бостон - дэнвэр nba 2018-2019
  • 18:00
    "best shot" баримтат цуврал №4
  • 18:30
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1803
  • 19:30
    "best shot" баримтат цуврал №5
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1923
  • 20:30
    филадельфиа - индиана nba 2018-2019
  • 22:30
    "clutch city" баримтат кино

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 30-р анги
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    NCD групп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /18/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 19:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    НИТХ үзүүлж байна
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Хамтрагч" СOАУСК 31-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Амилсан хайр" МУСК

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    Үндэсний спортын цаг : “ Бид морьтны үр сад “
  • 09:35
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний 1/4 шигшээ тоглолт /давталт /
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний 1/4 шигшээ тоглолт /давталт /
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Бахархал хөрөг нэвтрүүлэг :Монгол бахархлын өдөрт зориулав
  • 11:50
    Зочны ярилцлага : Монгол бахархлын өдөрт зориулав
  • 12:20
    Торгон агшин
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:45
    “Дэрэн цом – 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээний хагас шигшээ тоглолт /давталт /
  • 14:00
    Их эзэн Чингис хааны мэндэлсний 856 жилийн ой “ Монгол бахархлын өдөр”- т зориулсан чансаа өндөр хүчит 128 бөхийн барилдааныг Буянт–Ухаа спортын ордноос шууд дамжуулна.
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үндэсний спортын цаг : Шагайн харваа
  • 22:00
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт

MNBA Sports

  • 08:00
    U16 УАШТ Хүрлийн төлөөх тоглолт |Эрэгтэй |
  • 09:00
    U16 УАШТ Аваргийн төлөөх тоглолт|Эмэгтэй |
  • 10:00
    "FIBA 3x3 Lausаnne World Tour" Хасагдах шат |Давталт|
  • 11:30
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018" |Давталт |
  • 14:30
    "Үндэсний лиг 2017-18" Хөвсгөл vs Сүхбаатар - Өвөрхангай vs Ховд Шонхорууд
  • 17:30
    "Бид чадсан" Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Үндэсний лиг 2017-18
  • 21:00
    "Time Out" Нэвтрүүлэг Давталт
  • 22:00
    Үндэсний супер лиг 2016-17 All Star Game
  • 02:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2017" Давталт

Олон Саналтай

XI/1609:00

МҮОНТ

“Хүсэл” Олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 1-р анги

XI/1622:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.1, 2-р анги

XI/1609:30

NTV

“Хайраа хайрла” ОАК 87,88-р анги