МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 11,12,13-р анги
  • 11:00
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:00
    16 мм төсөл: “Өвөрмонгол –Хөх хот” 1990 он
  • 12:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:00
    “Хайди” АНУ-ын уран сайхны кино
  • 14:20
    “Өнөөдөр бахархлын өдөр”
  • 14:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:20
    “Бухарест-2018” самбо бөхийн ДАШТ хагас шигшээ,шигшээ барилдаан: Эмэгтэйчүүдийн
  • 17:30
    MNB World: “Үндэсний бахархал”
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Хөгжлийн замаар: Барилга барих стандарт, аюулгүй байдал
  • 18:50
    Хайрын шүлгийн “Цагаан-Уул” наадам
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “МNB music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Мөнх тэнгэрийн хүчин дор” Монголын уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Exit зар сурталчилгаа
  • 07:10
    Business news
  • 07:20
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:20
    UBS music хөтөлбөр
  • 12:20
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 4-р анги
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    Чингис хаан Хятадын ОАК 6-р анги
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Business news
  • 15:20
    Залуу мөрдөгчид Уран сайхны кино
  • 17:00
    Иргэн ба 45 ярилцлага
  • 17:30
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Залуу нас Хятадын УСК 12-р анги
  • 19:00
    Жаргалантын жаргалтай хүүхдүүд
  • 19:15
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Дугана хад үзүүлж байна
  • 20:45
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 5-р анги
  • 23:20
    Супер спорт
  • 23:50
    Football Talk
  • 00:50
    Аяллын тойрог
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:20
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:40
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 25,26-р анги
  • 15:55
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 16:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар 6,7/
  • 18:00
    "bon appetit"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 28-р анги
  • 21:20
    "жаргалантын жаргалтай хүүхдүүд"
  • 21:35
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 22:10
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 22:15
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "овгор" уск
  • 02:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    business news
  • 11:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "биеийн өөрчлөлт" реалити нэвтрүүлэг №6
  • 12:55
    "сайн, муу хулгайч" соак 41-р анги
  • 14:25
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 15:05
    ажлын дараа
  • 15:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 16:30
    "tvmall"
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:55
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 42-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат кино, 6-р хэсэг
  • 07:00
    Хүүхдэд заавал хэвшүүлэх эрүүл мэндийн 21 дадал, 19-р хэсэг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Миний хайртай Эн Дун“ олон ангит УСК, 8-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    Намрын нээлтийн бөхийн барилдааны тойм
  • 14:00
    ТВ зар 151918
  • 14:10
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,17-р анги
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Business maximum 88”
  • 19:10
    “Жаргалантын жаргалтай хүүхдүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,18-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    “Бурхан багшийн сургаал"цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тойргоос гадуур" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Кино миний амьдрал
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Тэмцэгч" СОАК 16-р анги
  • 14:10
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 1-р анги
  • 15:20
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 3-р анги
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Үл мэдэгдэх газар орон-13" Баримтат кино
  • 20:30
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сармагчингийн хаант улс" УСК
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 11:30
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 12:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 13:00
    “гудамжны хууль” -13 оак
  • 13:50
    үзэл бодлын зөрөг
  • 14:30
    “гудамжны хууль” -14 оак
  • 15:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 16:00
    “гудамжны хууль” -15 оак
  • 17:00
    ертөнц: ц.болдбаатар
  • 17:30
    “гудамжны хууль” -16 оак
  • 18:30
    “дэлхийн энтэй дэлгүүр”
  • 19:00
    оргил цаг- цаг үеийн асуудлаар
  • 19:30
    ноён оймс
  • 20:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон”-1 оак
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 22:00
    мөрөөдлийн театр: амьдрал өөрөө бэлэг 1-р хэсэг
  • 23:10
    “ийм нэгэн явдал”-1 уск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хайраа хайрла” ОАК /72-76/
  • 09:50
    Нийслэл хөтөч
  • 10:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Оюу толгойн усны хэрэглээ” нэвтрүүлэг
  • 11:35
    “Пин пон” хүүхэлдэйн кино /1-3/
  • 12:40
    “Эрчим хүчний хэмнэлт ба үр өгөөж” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /18.1,2/
  • 17:00
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:15
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 18:40
    “Наран ургахыг хүлээхгүй” МУСК
  • 20:00
    Тойм
  • 21:20
    “Хамгийн сайхан нь” МУСК
  • 23:40
    “Чингисийн эр хоёр загал” баримтат кино
  • 01:20
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Урлагийн гудамж
  • 02:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-15, 16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 19-22-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 5-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 49, 50-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 46-48-р анги
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Рекламны блок
  • 19:00
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 6-р анги
  • 20:25
    Рекламны блок
  • 20:30
    Оюу толгойн уурхайн усны хэрэглээ
  • 20:40
    "NBA talk" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Рекламны блок
  • 22:00
    "Элеон зочид буудал" ОАК 1.13, 14-р анги
  • 23:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 14:10
    "Хэрсүү хүүхнүүд" ОАК 13-17-р анги
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Хошин шог
  • 21:00
    “440 Hz” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    Урагшаа Монгол
  • 22:00
    "Помогите нам" МУСК
  • 00:20
    Хошин шог
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 147,148-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 71-80-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Сайн ах" СОАК 3-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 22-р хэсэг
  • 14:00
    "Аз жаргал" МУСК
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 20-р хэсэг
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 35-37-р анги
  • 17:30
    Авьяаслаг Монголчууд-3 шоу нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 19:00
    Авьяаслаг Монголчууд-3 хөшигний ард 8-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-7/ 7-р анги
  • 21:00
    "Сайн ах" СОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Нууц ажилтан" УСК
  • 00:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    Хөгжимийн завсарлага
  • 11:10
    "Дүр эсгэгчид" МУСК /давталт/
  • 12:25
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:50
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тавилан" нэвтрүүлэг Галхүү 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 22:25
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 00:05
    "Бизнес толь"
  • 00:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Хошин шог
  • 09:00
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 96,97-р анги
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Теле концерт
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Тухтай ярилцъя нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алдаж боломгүй амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    НИТХ үзүүлж байна
  • 21:50
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аялгуут хором
  • 10:10
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 11:40
    Аян замын тэмдэглэл Дэмчогийн хийд
  • 12:00
    Нутгийн аялгуу-Хит парад
  • 12:30
    Зөв сонголт
  • 12:50
    Зар сурталчилгаа
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Ланяа бичээс Олон ангит кино 51, 52, 53 -р анги
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Аяллын тойрог
  • 19:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:00
    Аялгуут хором
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 22:20
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор 3-р анги
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 06:10
    "Америкийн аймшигт түүхүүд ОАК (VII.11-р анги)
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Ө.Чойжилсүрэн)
  • 07:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.9-12-р анги) Бямба гараг -2018 оны 11-р сарын 10
  • 09:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 10:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.3-7-р анги)
  • 12:50
    "Ээжүүд" ОАК (I.1-5-р анги)
  • 15:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК
  • 17:40
    "Титаник (Titanic)" УСК
  • 21:30
    "МакФарланд (McFarland, USA)" УСК
  • 00:10
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК
  • 01:30
    "Сайн аав" МУСК
  • 03:10
    "Макс Пэйн (Max Payne)" МУСК
  • 04:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.3-7-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Их наран улсын төр ёсны эрдэнэс" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 10:50
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 11:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 12:30
    "Эрин зууны шастир" Санремо
  • 13:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 41-45-р анги
  • 15:10
    "Далдын зөн совин" ОАК 1,2-р анги
  • 16:35
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 16:40
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 17:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ардын багш, доктор, профессор С.Галсан
  • 19:25
    Нэрийн хуудас
  • 19:30
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 20:30
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 21:20
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Нэрийн хуудас
  • 21:55
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Далдын зөн совин" ОАК 1,2-р анги
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-2 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-3 анги
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 59, 60 анги
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-4 анги
  • 13:30
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 16 хэсэг
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:25
    Яаралтай нөхөр хайж байна
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-5 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Хамгийн сайхан нь МУСК
  • 22:05
    "Генерал бид 2" ОАК 61, 62 анги
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэггүй Аав" ОАК 20-р анги /давталт/
  • 11:35
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    "Малчин айлд" теле концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    TEDx-Рояаль академи
  • 14:30
    "Дэггүй аав" ОАК 16,17-р анги /давталт/
  • 16:15
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Завхан аймгийн цаг
  • 19:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Муур аав" УСК
  • 23:50
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    "Morning tea"
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 47-р анги
  • 12:00
    "Event news"
  • 12:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 17-р анги
  • 14:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:40
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Нэг өдөр"
  • 16:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 16:30
    "Миний ертөнц"
  • 17:00
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 17:20
    "LOL"
  • 18:00
    "УБ хотын худалдааны танхим" үзүүлж байна
  • 18:35
    "Грандмед дэлхийн эмнэлэг"
  • 19:05
    "Хобби"
  • 19:35
    "Марчаахай"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 48-р анги
  • 20:45
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 18р анги
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: "YESTERDAY "
  • 00:30
    Амрах цаг -Амьд байгаль Цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:25
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Сэтгэл зүрхний шивнээ " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 15:20
    Da Vinci - "Математикийн эргэн тойронд"
  • 15:25
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 15:30
    Da Vinci - "Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 15:40
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:55
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – 101,102,103 тусгай дугааруудаар тоглохгүй байх
  • 19:20
    "Якари"хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 20:45
    “Хоёр бамбарууш”
  • 21:00
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Үлгэрийн цаг – Зааны хошуу
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB World:News Mongolia
  • 09:25
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:25
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 10:30
    “Далайн ёроолоос амилсан түүх” баримтат кино
  • 11:10
    Онцлох зочин
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Хөгжлийн замаар: Орон сууцны стандарт
  • 13:45
    Нээлттэй засаг
  • 14:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Монголын эзэнт гүрэн” баримтат кино 3,4-р анги
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Зөв чиг
  • 19:40
    MNB World: “MM-today” interview
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:35
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хил дамнасан нүүдэл суудал” баримтат кино
  • 23:25
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "Нийслэлийн иргэдийн VII наадам"
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    Баримтат дэлгэц
  • 12:00
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 12:20
    Таны амралтанд
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Хуйрнан шуугигч" ХББ
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Гаруда-2018 Нийслэлийн бүтээн байгуулалтын дээд шагнал гардуулах ёслол
  • 16:30
    Баримтат дэлгэц
  • 17:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 20:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    Кино бүтсэн түүх
  • 22:20
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлага цаг

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    эвертон-брайтон 11-р тойрог
  • 11:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №6 харри кэйн
  • 11:30
    вест хэм-бөрнли 11-р тойрог
  • 13:30
    премьер лигийн домгууд - давид жинола
  • 14:00
    ньюкасл-вотфорд 11-р тойрог
  • 16:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №2 лука модрич
  • 16:30
    волверхэмптон-тоттенхэм 11-р тойрог
  • 18:30
    премьер лигийн тойм №11
  • 19:30
    pl world №21
  • 20:00
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 20:20
    кардифф-брайтон (шууд) 12-р тойрог
  • 22:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 22:50
    ньюкасл-борнмут (шууд) 12-р тойрог
  • 01:00
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 01:20
    кристал.п-тоттенхэм (шууд) 12-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер 2018/19 №5 мохамед салах
  • 09:30
    pl netbusters №11
  • 10:00
    "senna" баримтат кино
  • 12:00
    wwe smackdown live 1003
  • 14:00
    ufc 230 кормьер-льюс
  • 17:00
    "чарльз баркли 50" баримтат кино
  • 18:00
    "ларри бёрд 50" баримтат кино
  • 19:00
    "rising from ashes" баримтат кино
  • 20:20
    премьер лигийн тойм №11
  • 21:20
    аваргуудын лигийн тойм №4
  • 22:20
    pl world 2018/19 №21
  • 22:50
    лэстер-бөрнли (шууд) 12-р тойрог

SPS Үндэс

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    индиана - майами nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:30
    pl world №20
  • 12:00
    ювентус - ман.ютд аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 14:00
    wwe monday raw 1326
  • 16:00
    wwe smackdown 1001
  • 18:00
    "the buzzer" нэвтрүүлэг - дугаар 1804
  • 19:00
    европа лигийн тойм №3
  • 20:00
    жүдо ташкентийн гранпри өдөр 2
  • 22:00
    pl netbusters №10
  • 22:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 22:50
    саутхэмптон - вотфорд (шууд) 12-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one championship манила- global superheroes
  • 12:50
    ufc 182 жонс-кормьер
  • 15:50
    wwe monday raw 1327
  • 17:50
    жүдо тунис өдөр 3
  • 20:00
    жүдо ташкент гранпри өдөр 2 (шууд)
  • 22:00
    ufc fight night макгрегор-силвэр

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Сэцэнханы хурд-2016” /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:30
    Алтан гарт Сонька УСК 7-р анги
  • 13:30
    Даяар дуурсах аваргууд 2
  • 14:00
    Сонгино хайрханы хишиг барилдаан-2016
  • 15:00
    “Аялагч эр” Баримтат кино /7,8-р хэсэг/
  • 16:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Сэцэнханы хурд-2016” /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 19:00
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг Дашийн Дамба
  • 20:00
    Теле концерт
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 22:30
    Гялбах цэг УСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Савар / нэвтрүүлэг/
  • 10:00
    МУСК
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Анчид / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    МУСК
  • 20:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 21:00
    Хориотой загвар / нэвтрүүлэг/
  • 22:00
    Анирлагч /МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Говь-Алтай аймаг "Бугат сумаас"
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ховор санааны эзэн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл Булган аймаг Гурван булаг сумаас 1-р хэсэг
  • 19:30
    Хот айл Булган аймаг Гурван булаг сумаас 2-р хэсэг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Амеркийн зүрхэн газар ХАА цуврал нэвтрүүлэг 03
  • 21:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 23:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 12, 13-р анги
  • 09:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.69, 70-р анги
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 19, 20-р анги
  • 13:40
    "Хамгаалагч" ОАК 14-р анги
  • 15:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 9, 10-р анги
  • 17:20
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 15-р анги
  • 18:40
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 21, 22-р анги
  • 20:30
    "Хамгаалагч" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.71, 72-р анги
  • 23:50
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 21, 22-р анги
  • 01:20
    "Хамгаалагч" ОАК 15-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    милуоки - голдэн стэйт nba 2018-2019
  • 02:00
    inside the nba
  • 03:00
    филадельфиа - индиана nba 2018-2019
  • 05:00
    hardwood classics 2000 милуоки - индиана g5
  • 07:00
    л.а клиппэрс - портлэнд nba 2018-2019
  • 09:00
    "allen iverson - the answer" баримтат кино
  • 10:00
    nba action 1803
  • 10:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1924
  • 11:00
    миннэсота - сакрамэнто nba 2018-2019 (шууд)
  • 13:30
    "ричи гуэрин" баримтат кино
  • 14:00
    милуоки - голдэн стэйт nba 2018-2019
  • 16:00
    red bull energy time №36
  • 16:30
    "wilt 100" баримтат кино
  • 17:30
    nba action 1803
  • 18:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1804
  • 19:00
    "david stern" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1925
  • 20:30
    индиана - майами nba 2018-2019
  • 22:30
    "big o - oscar robertson" баримтат кино
  • 23:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1925

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Дэлхийн цаг: Глобал-3000
  • 09:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:30
    "Хатан гоо" теле зохиомж Л.Доржгочоо
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хослон дуулъя" Мөрөөдлийн театр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хамтрагч" СOАУСК 32-р анги
  • 12:30
    Их хурлын цаг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:40
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /20/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг : Хамгийн үнэтэй хоккейн баг, тамирчид
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг: А-Bio Барималч
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Агуу хайр" СOАУСК 1-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Наран ургахыг хүлээхгүй"

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    “Бухарест -2018 ” самбо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний өмнө
  • 11:05
    “Бухарест -2018 ” самбо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний хагас шигшээ, шигшээ барилдаан : Эмэгтэйчүүдийн 48,60,72 кг эрэгтэйчүүдийн 52,68,90 кг , Байлдааны самбо 57,74,100 кг /
  • 13:10
    Зочны ярилцлага Самбо бөхийн ДАШТ-ний медальт тамирчид
  • 13:35
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн Олон Улсын тэмцээний хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /давталт/
  • 14:20
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 14:35
    Торгон агшин
  • 16:00
    Торгон агшин
  • 16:10
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн Олон Улсын тэмцээний хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /давталт/
  • 17:00
    Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Моngolia open -2018 ”таеквондогийн олон улсын тэмцээн 5- р хэсэг
  • 22:00
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 23:55
    “Бухарест -2018 ” самбо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний хагас шигшээ, шигшээ барилдаан : Эмэгтэйчүүдийн 52,64,80 кг эрэгтэйчүүдийн 57,74,100 кг , Байлдааны самбо 62,82,+100 кг

MNBA Sports

  • 08:00
    "U16 УАШТ 2018" Хүрлийн төлөөх тоглолт |Эмэгтэй |
  • 09:00
    "U16 УАШТ 2018" Аваргын төлөөх тоглолт |Эмэгтэй|
  • 10:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018" Шууд
  • 18:00
    FIBA 3x3 Wuxi Challenger |Давталт|
  • 20:00
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "NCAA 2018 улирлын тоглолт" Houston vs Michigan 2018.03.20
  • 23:30
    Үндэсний супер лиг 2016
  • 03:30
    Оюутаны лиг 2017

Олон Саналтай

XI/1622:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.1, 2-р анги

XI/1609:00

МҮОНТ

“Хүсэл” Олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 1-р анги

XI/1618:40

AsianBox

"Аз жаргалын хотхон" ОАК 33, 34-р анги