МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хавар” Олон ангит уран сайхны кино 14,15,16-р анги
  • 11:00
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 11:20
    Монгол инженер
  • 12:00
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    “Шөнийн ээлж” уран сайхны кино
  • 14:30
    “Бухарест-2018” самбо бөхийн ДАШТ-ий хагас шигшээ, шигшээ барилдаан: Эмэгтэйчүүдийн
  • 16:30
    “Алтан намар-2018” хөгжмийн наадам. 2-р хэсэг
  • 17:30
    MNB World: News Mongolia
  • 17:55
    Алтан аргамж
  • 18:35
    “Өчигдөр, өнөөдөр, маргааш”
  • 19:20
    “Сайн байна уу, Өвөрмонгол?” 2-р хэсэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх “Монголын эзэнт гүрэн дэлхий дахинд”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Үдэлт” Туркийн уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Exit зар сурталчилгаа
  • 07:20
    Business news
  • 07:30
    Супер спорт
  • 08:00
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 5-р анги
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    Чингис хаан Хятадын ОАК 7-р анги
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:30
    Jargal Defacto-Ярилцлага /Орос хэлээр/
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Тусч баавгайнууд Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян “Хавдрыг даван туулахуй”
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Дугана хад үзүүлж байна
  • 20:45
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 21:50
    Чүсоны цагдаа Солонгосын ОАК 6-р анги
  • 23:20
    Сумо тойм
  • 23:50
    UBS music хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 27,28-р анги
  • 14:35
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 14:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 15:40
    "оюутан цэрэг" реалити нэвтрүүлэг /дугаар 8,9,10/
  • 18:00
    "bon appetit"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 29-р анги
  • 21:20
    "жинхэнэ холболт-30 жил"
  • 21:25
    "оюутолгой уурхайн усны хэрэглээ"
  • 21:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "хатан зоригтон" уск
  • 00:30
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    business news
  • 11:50
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №11,12
  • 12:50
    "сайн, муу хулгайч" соак 42-р анги
  • 14:15
    "том 4 толгой" муск
  • 15:15
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 16:00
    л.банзрагч - хөх толботой монгол
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    "tvmall"
  • 16:50
    business news
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 43-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    "жинхэнэ халгай-30жил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - ардын багшийн алдар" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "асуудал дагасан хосын хөрөнгө" уск
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат кино, 7-р хэсэг
  • 07:00
    Хүүхдэд заавал хэвшүүлэх эрүүл мэндийн 21 дадал, 20-р хэсэг
  • 07:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Миний хайртай Эн Дун“ олон ангит УСК,9-р анги
  • 11:00
    “Business maximum 88”
  • 11:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:20
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Монгол Брэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Такси” Монголын уран сайхны кино
  • 15:30
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,18-р анги
  • 17:00
    “Чингиз Айтматов ба орчин цагийн сорилтууд” сэдэвт олон улсын 3-р форумаас хийсэн сурвалжлага
  • 18:00
    “Буддизм бидний амьдралд” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Номун далай” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдэ
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хувь тавилангийн ээдрээ” олон ангит УСК,19-р анги
  • 23:00
    “Үнэний эрэлд” бариматат кино, 7-р хэсэг
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сармагчингийн хаант улс" УСК
  • 12:50
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дээврийн өрөөний ханхүү СОАК 4-р анги
  • 14:10
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 51,52,53,54,55,56-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 57,58,59,60-р анги
  • 19:00
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 20:00
    "Нүгэл буян" МУСК
  • 21:10
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Агаарт" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 09:30
    бүсгүй ааль: с.алимаа
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    “logo guiz” шууд
  • 11:30
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    хөх толботой монгол- л.банзрагч
  • 14:30
    “гоц ой ухаан ”-15 оак
  • 15:35
    “гоц ой ухаан ”-16 оак
  • 16:40
    “гоц ой ухаан ”-17 оак
  • 17:45
    “эмч сонсож байна”
  • 18:45
    “гоц ой ухаан ”-18 оак
  • 19:55
    “гоц ой ухаан ”-19 оак
  • 21:05
    мөрөөдлийн театр: амьдрал өөрөө бэлэг 2-р хэсэг
  • 22:50
    “ийм нэгэн явдал”-2 уск
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:10
    Хайраа хайрла” ОАК /77-80/
  • 09:20
    “Аяллын хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Нийслэл хөтөч
  • 10:20
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 10:30
    “Оюу толгойн усны хэрэглээ” нэвтрүүлэг
  • 10:35
    “Шоронгийн гүнж” ОАК /1-3/
  • 13:10
    “Пин Пон” хүүхэлдэйн кино /4-6/
  • 14:20
    “Мата Хари” ОАК /10-12/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “Царайлаг өдрүүд” МУСК
  • 21:45
    “Хакер” УСК
  • 00:05
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 01:05
    “Наран ургахыг хүлээхгүй” МУСК
  • 02:10
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-17, 18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 23-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 6-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Рекламны блок
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 51, 52-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 49, 50-р анги
  • 16:55
    Рекламны блок
  • 17:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    Рекламны блок
  • 18:10
    "Пикассо" загварын шоу
  • 18:55
    Рекламны блок
  • 19:00
    "Миний нөхөр У Жаг Ду" ОАК 7-р анги
  • 20:25
    Рекламны блок
  • 20:30
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Жинхэнэ халгай" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хурд" хамтлагийн тоглолт 2-р хэсэг
  • 21:55
    Рекламны блок
  • 22:00
    "Элеон зочид буудал" ОАК 1.15, 16-р анги
  • 23:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 13:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 14:10
    "Халуухан ээж" ОАК 28-32-р анги
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:50
    Эх орончид
  • 21:20
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 22:00
    "Амийг амиар" УСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 149,150-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" /season-2/ 5-8-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 36-40-р анги
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 38-40-р анги
  • 17:30
    Chart news 27-р хэсэг
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-7/ 7-р анги
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" Шилдэг 32 хэрхэн сонгогдсон бэ?
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 23:20
    "Линкольн" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Нийгэм эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 13:20
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Монгол бахархал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Үнэнийг өөрөөс нь " ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Монголоороо аялцгаая" аяллын нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хөгжимийн завсарлага
  • 15:55
    Ярилцах цаг
  • 16:25
    "Том толгойтын романс
  • 17:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толийн 7 хоногийн онцлох мэдээ"
  • 21:05
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Монголоороо аялцгаая" аяллын нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 22:20
    "Хэлэлцүүлгийн цаг"
  • 23:15
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 98,99,100-р анги /давталт/
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    "Монголчууд" ярилцлага давталт
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Тухтай ярилцъя /давталт/
  • 18:40
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    Алдаж боломгүй амьдрал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Хөх толботой монгол - Л.Банзрагч
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:40
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:30
    "Гадаад Бодлого-Бодит хөрөнгө оруулалт" Хөвсгөл Мөрөн хот
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Зөв сонголт
  • 15:50
    Ланяа бичээс Олон ангит кино төгсгөлийн 54-р анги
  • 16:40
    Бизнес Амжилт
  • 17:10
    Зар сурталчилгаа
  • 17:30
    Залуу Мөрдөгчид МУСК
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:40
    "Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол"
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу-Хит парад
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Амьдралын зам хөрөг нэвтрүүлэг Монгол улсын СГЗ Д.Хишигт
  • 22:00
    Тагнуулч Аав МУСК
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 06:30
    "Ээжүүд" ОАК (I.1-5-р анги)
  • 08:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл Ням гараг -2018 оны 11-р сарын 11
  • 09:00
    "Хүний амь" МУСК
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.8-12-р анги)
  • 13:10
    "Ээжүүд" ОАК (I.6-10-р анги)
  • 15:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 16:00
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК
  • 17:30
    "Макс Пэйн (Max Payne)" МУСК
  • 19:20
    "МакФарланд (McFarland, USA)" УСК
  • 22:00
    "13 дахь дайчин (13th Warrior)" УСК
  • 00:05
    "Сайн аав" МУСК
  • 01:55
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Их наран улсын төр ёсны эрдэнэс" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 7,8, 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 11:40
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 12:00
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 12:55
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 46-50-р анги
  • 15:15
    "Далдын зөн совин" ОАК 3,4-р анги
  • 16:40
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Наянбулгийн аялгуу" дуучин Т.Дэлгэрмөрөн
  • 18:30
    "Talk With Me" Беркли дахь Калифорнийн Их Сургуулийн профессор, урлаг судлаач Ц.Уранчимэг
  • 19:05
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 19:10
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хөх толботой Монгол" Л.Банзрагч
  • 20:25
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Enkanto tower" үзүүлж байна
  • 21:35
    Нэрийн хуудас
  • 21:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 22:30
    "Далдын зөн совин" ОАК 3,4-р анги
  • 00:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-4 анги
  • 09:30
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-5 анги
  • 10:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    "Генерал бид 2" ОАК 59, 60 анги
  • 13:00
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-6 анги
  • 13:30
    "Үхэлд хүрэх 1000 зам"нэвтрүүлэг 17 хэсэг
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:25
    Спаркс УСК
  • 17:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 2-7 анги
  • 18:10
    Таны сонголт
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Сайн уу амьдрал минь 2
  • 22:50
    "Засаг цаг-Ус ба нефть" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:15
    "Муур аав" УСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 14:45
    "Дэггүй аав" ОАК 18,19,20-р анги /давталт/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгал таймс" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их засагаар сонин юу байна"
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Гудамжны бүжигчид" УСК
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 13-18-р анги
  • 14:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 15:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 43-44-р анги
  • 16:45
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 45-46анги
  • 18:30
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 47-48-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 49-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай"
  • 21:30
    ''Cайн байна уу Захиралаа''
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 19-р анги
  • 23:00
    Дээрхийн заяа ТББ үзүүлж байна
  • 23:15
    Нөгөө кино "Мама"
  • 01:30
    Амрах цаг -Амьд байгаль

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 11:02
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:15
    "Гурван баатар ба Шамаханы хатан хаан " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 15:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 15:25
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 15:30
    Da Vinci - "Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 15:40
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:55
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Da Vinci – Дэлхийн гүн рүү
  • 17:10
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – 101,102,103 тусгай дугааруудаар тоглохгүй байх
  • 19:20
    "Якари"хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 20:45
    “Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Үлгэрийн цаг – Тэнэг чоно
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB World: “MM-today” interview
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Зөв чиг
  • 11:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:30
    “Хүрээлэн...” амьд ертөнц
  • 12:00
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 12:30
    Хөгжлийн замаар: Барилга барих стандарт, аюулгүй байдал
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Монголын эзэнт гүрэн” баримтат кино 4,5-р анги
  • 15:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 15:30
    “Сайн байна уу?, Өвөрмонгол”-2-р хэсэг
  • 16:00
    Дэлхийн түүхүүд: ”Бурхан Угандад хайртай” баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж:“Монгол Улсын БНХАУ-тай харилцах харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Д.Цахилгаан, Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин Х.Аюурзана нар орлцоно.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Экспертийн цаг”
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хил дамнасан нүүдэл сууд 3, 4-рхэсэг
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хуйрнан шуугигч" ХББ
  • 11:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 11:45
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 13:15
    Таны амралтанд
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:30
    Гаруда-2018 Нийслэлийн бүтээн байгуулалтын дээд шагнал гардуулах ёслол
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Л.Банзрагч-Хөх толботой Монгол
  • 20:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:40
    "Аав" МУСК Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 03:30
    эфир завсарлав
  • 09:00
    лэстер-бөрнли 12-р тойрог
  • 11:00
    ньюкасл-борнмут 12-р тойрог
  • 13:00
    кардифф-брайтон 12-р тойрог
  • 15:00
    саутхэмптон-вотфорд 12-р тойрог
  • 17:00
    кристал.п-тоттенхэм 12-р тойрог
  • 19:00
    түүхэн тоглолт №9: челси-арсенал
  • 19:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 19:50
    ливерпүүл-фүлхэм (шууд) 12-р тойрог
  • 22:05
    челси-эвертон (шууд) 12-р тойрог
  • 00:20
    ман.сити-ман.ютд (шууд) 12-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    "бөх билэгт" дэвжээний нэрэмжит барилдааны тойм
  • 09:30
    pl world 2018/19 №21
  • 10:00
    лэстер-бөрнли 12-р тойрог
  • 12:00
    wwe monday raw 1328
  • 14:00
    wwe smackdown live 1003
  • 16:00
    аваргуудын лигийн тойм №4
  • 17:00
    "closer to the edge" баримтат кино
  • 19:00
    "the buzzer" нэвтрүүлэг-дугаар 180
  • 20:00
    wwe monday raw 1328
  • 22:00
    wwe smackdown live 1003

SPS Үндэс

  • 01:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1925
  • 09:30
    "joel embiid's rise" баримтат кино
  • 10:00
    оклахома сити - даллас nba 2018-2019 (шууд)
  • 12:30
    батэ - челси европа лиг 4-р тойрог
  • 14:30
    "the buzzer" нэвтрүүлэг - дугаар 1804
  • 15:30
    монгол бахархалын өдрийн барилдаан
  • 19:30
    red bull energy time №37
  • 20:00
    жүдо ташкентийн гранпри өдөр 3
  • 22:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 1926
  • 23:00
    "big o - oscar robertson" баримтат кино
  • 00:00
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 00:20
    арсенал - волверхэмптон (шууд) 12-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    '"Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "'The Bloomberg New Economy Forum" тусгай хөтөлбөр
  • 19:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc шилдэг өчилтүүд №1 best of submissions
  • 09:30
    ufc шилдэг өчилтүүд №2 best of submissions
  • 10:00
    dragon house 30 (шууд)
  • 13:00
    wwe smackdown live 1002
  • 15:00
    ufc fight night хэндэрсон-тайч
  • 18:40
    muaythai world class 2
  • 20:00
    жүдо ташкент гранпри өдөр 3 (шууд)
  • 22:30
    ufc fight night дос сантос-миочич

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 12:00
    Гялбах цэг УСК
  • 13:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг Дашийн Дамба
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд-IV /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 17:00
    “Зоригт баавгай” Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 19:30
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Аялагч эр” Баримтат кино /9,10-р хэсэг/
  • 22:30
    “Тод магнай” МУСК
  • 00:10
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Тайзны ард
  • 10:00
    МУСК
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Анирлагч /МУСК/
  • 15:00
    Хайрын бүжиг тоглолт
  • 19:00
    МУСК
  • 20:00
    Хориотой загвар / нэвтрүүлэг/
  • 21:00
    Тайзны ард
  • 22:00
    Аюултай харилцаа / МУСК /
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 09:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 15:00
    Говь-Алтай аймаг "Бугат сумаас"
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 17:00
    Эко Эрүүл мэнд
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймгаас "Говийн дархан цаазат Б хэсэг"
  • 19:30
    Хэнтий аймгаас "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Эко Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин `

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК 14, 15-р анги
  • 09:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.71, 72-р анги
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 21, 22-р анги
  • 13:40
    "Хамгаалагч" ОАК 15-р анги
  • 15:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 11, 12-р анги
  • 17:20
    "Дэлгүүр хэсэх донтон ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 18:40
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:30
    "Хамгаалагч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1.73, 74-р анги
  • 23:50
    "Аз жаргалын хотхон" ОАК 23, 24-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    миннэсота - сакрамэнто nba 2018-2019
  • 02:00
    милуоки - голдэн стэйт nba 2018-2019
  • 04:00
    л.а клиппэрс - портлэнд nba 2018-2019
  • 06:00
    индиана - майами nba 2018-2019
  • 08:00
    "big o - oscar robertson" баримтат кино
  • 09:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1925
  • 09:30
    хьюстон - сан антонио nba 2018-2019 (шууд)
  • 12:00
    "дольф шэйс" баримтат кино
  • 12:30
    милуоки - голдэн стэйт nba 2018-2019
  • 14:30
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1804
  • 15:30
    миннэсота - сакрамэнто nba 2018-2019
  • 17:30
    "carter effect" баримтат кино
  • 18:30
    nba action 1804
  • 19:00
    red bull energy time №37
  • 19:30
    "nba roundtable - legends journey" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 1926
  • 20:30
    оклахома сити - даллас nba 2018-2019
  • 22:30
    "linsanity" баримтат кино

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Агуу хайр" СOАУСК 1-р анги
  • 12:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 12:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино/21/
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    NCD групп танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 19:10
    """Таны эрүүл мэнд"" нэвтрүүлэг:Өсвөр үе ба эрүүл мэнд"
  • 19:30
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 19:40
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг:Сидней-2018 Олон улсын мотоспортын тэмцээн
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Агуу хайр" СOАУСК 2-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    " Бохир ертөнц" УСК

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    “Бухарест -2018 ” самбо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний хагас шигшээ, шигшээ барилдаан : Эмэгтэйчүүдийн 52,64,80 кг эрэгтэйчүүдийн 57,74,100 кг , Байлдааны самбо 62,82,+100 кг
  • 11:05
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн Олон Улсын тэмцээний алтан медалийн төлөөх тоглолт /давталт/
  • 12:30
    “Бухарест -2018 ” самбо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний хагас шигшээ, шигшээ барилдаан : Эмэгтэйчүүдийн 48,60,72 кг эрэгтэйчүүдийн 52,68,90 кг , Байлдааны самбо 57,74,100 кг /
  • 14:35
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн Олон Улсын тэмцээний алтан медалийн төлөөх тоглолт /давталт/
  • 16:00
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадмын онцлох тоглолт
  • 18:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн Олон Улсын тэмцээний алтан медалийн төлөөх тоглолт /давталт/
  • 19:40
    MNB SPORT спорт тойм
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Бахархал : Волейболын ОУХМ Ж. Уранчимэг
  • 21:40
    Торгон агшин
  • 21:55
    “Бухарест -2018 ” самбо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний хагас шигшээ, шигшээ барилдаан : Эмэгтэйчүүдийн 456,68,+80 кг эрэгтэйчүүдийн 62,82 ,+100 кг , Байлдааны самбо 52,68,90 кг

MNBA Sports

  • 08:00
    Завхан vs Хэнтий "С" зэрэглэлийн УАШТ
  • 09:00
    UB Lions vs Замын Үүд "С" зэрэглэлийн УАШТ
  • 10:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018"
  • 18:00
    "Спрайт супер лиг 2018"
  • 20:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бахархал "3х3" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Спрайт супер лиг 2017 улирлын тоглолтууд
  • 02:00
    "Үндэсний лиг 2017" улирлын тоглолтууд
  • 05:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2017 улирлын тоглолтууд

Олон Саналтай

XI/1622:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.1, 2-р анги

XI/1609:00

МҮОНТ

“Хүсэл” Олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 1-р анги

XI/1618:40

AsianBox

"Аз жаргалын хотхон" ОАК 33, 34-р анги