МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 09:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:50
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 09:50
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:10
    Эх орны төлөө
  • 10:10
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 10:30
    “Brain wave” англи хэлний нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хүний эрхийн өдөрт: Гэгээн нас
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Тусгай салаа” уран сайхны кино 41.42-р анги
  • 14:00
    ” Тусгай салаа” олон ангит уран сайхны кино 31,32-р анги
  • 15:30
    “MNB music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Олон нийтийн цаг /давталт/“
  • 16:00
    Эх орны төлөө
  • 16:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 16:30
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” танин мэдэхүйн цувралаас
  • 17:00
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    Дэлхийн түүхүүд: “ Би алхаж байхдаа ” баримтат кино
  • 17:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Хувьсгал” баримтат кино
  • 18:30
    Онцгой дуудлага
  • 18:40
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн агшин
  • 19:00
    Судар бичгийн алтан сан
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:10
    Цаг үе үзэл бодол /шууд /
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 22:00
    “Цагаан боол ” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:40
    Миний ард түмэн: “Адуучин тэнгэр” /Баяд/, “Нүүдэлчний удам” /Дөрвөд/
  • 22:50
    Миний ард түмэн
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 61,62-р анги
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 11:40
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 23-р анги
  • 11:40
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 16-р анги
  • 12:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:20
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 13:20
    "21000 реалити шоу" дугаар-6
  • 13:50
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 13:55
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:20
    "мэхний их дэлгүүр" кёкүшюзан б.батбаяр
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 8-р анги
  • 15:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 3-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 16:40
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 16:45
    "баримтат кино"
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 63,64-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 24-р анги
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 17-р анги
  • 21:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 21:20
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 21:25
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг" дугаар-7
  • 22:20
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 22:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 9-р анги
  • 23:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 4-р анги
  • 00:50
    эфир завсарлага
  • 01:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    business news
  • 09:10
    business news
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    reach the beauty
  • 10:20
    эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    reach the beauty
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "мөнгөний цэцэг" соак 22-р анги
  • 11:20
    "мөнгөний цэцэг" соак 15-р анги
  • 12:55
    business news
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    business news
  • 13:30
    business news
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 1, 2-р анги
  • 14:10
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №9
  • 14:30
    хошин шог
  • 14:30
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №7
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц" соак 2-р анги
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 45,46-р анги
  • 16:30
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 11,12-р анги
  • 17:00
    "дуулах өдөр"дуун цэнгүүн
  • 17:20
    хошин шог
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 23-р анги
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 16-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:40
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №21
  • 20:40
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №19
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 13,14-р анги
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 3, 4-р анги
  • 23:00
    "мандухай сэцэн хатан кино 30жил:киноны хөгжмийн тухай төрийн хошой шагналт,ардын жүжигчин н.жанцанноров"
  • 23:00
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан
  • 23:40
    "мандухай сэцэн хатан" муск 1-р анги
  • 00:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:15
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:15
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:20
    “Анчин” баримтат кино
  • 06:20
    “Шаазангийн нууц” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 43,44-р анги
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 29,30-р анги
  • 10:40
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг,2-р хэсэг
  • 10:40
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг,1-р хэсэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 11:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 43,44-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,29, 30-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 9-р хэсэг
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 2-р хэсэг
  • 16:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Сумын эмч” олон ангит МУСК, 7-р анги
  • 17:20
    “Сумын эмч” олон ангит МУСК, 2-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 45,46-р анги
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 31,32-р анги
  • 23:00
    Буддизм ба Тогтвортой хөгжил эрдэм шинжилгээний бага хурал
  • 23:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Анчин” баримтат кино
  • 23:40
    “Шаазангийн нууц”
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 11:00
    "Хайрлахын цаана" МУСК
  • 12:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 91,92-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 9,10-р анги
  • 15:30
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 20-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 93,94-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Харандааны адал явдал
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 11,12-р анги
  • 21:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 1,2-р анги
  • 22:40
    "Харийн шоронд-14" Баримтат кино
  • 22:40
    "Харийн шоронд-10" Баримтат кино
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:40
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-2 оак
  • 10:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-7 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-4 оак
  • 11:00
    “хөршийн царайлаг залуус”-15 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 12:30
    “ноён оймс”
  • 13:00
    “ноён оймс”
  • 13:00
    инээдмийн толь
  • 13:30
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 13:30
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 14:30
    “logo quiz”
  • 14:30
    “logo quiz”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    түүхэн хэлхээ
  • 15:30
    түүхэн хэлхээ
  • 16:30
    sbn classic: pet shop boys
  • 16:30
    монгол-хятадын хооронд дипломат харилцаа тогтоосны 70 жил
  • 17:30
    business time
  • 17:40
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-3 оак
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-8 оак
  • 20:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-5 оак
  • 20:00
    “хөршийн царайлаг залуус”-16 оак
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-5 оак
  • 23:00
    “хөршийн царайлаг залуус”-16 оак
  • 00:00
    эфир төгсөнө
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /16,17/
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /6,7/
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 29,30-р анги
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 19,20-р анги
  • 08:35
    “Бонсай” баримтат кино /2/
  • 08:40
    “Бонсай” баримтат кино /6/
  • 09:00
    Нийслэл хөтөч
  • 09:05
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 9,10-р анги
  • 09:45
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 9-р анги
  • 10:35
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.01/
  • 10:35
    “Төгс урхи” ОАК 1,2-р анги
  • 10:55
    Ахлах тогоочийн жор
  • 11:00
    “Таван хуруу” ОАК 1-р анги
  • 12:15
    Дакар
  • 12:20
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 12:25
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 31, 32-р анги
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 21, 22-р анги
  • 15:00
    “Жексон амьд” МУСК
  • 15:05
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 16:40
    Нийслэл хөтөч
  • 16:40
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /16/
  • 17:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /18,19/
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /8,9/
  • 18:50
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 11,12-ранги
  • 18:50
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 1,2-р анги
  • 19:55
    Дакар
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.02/
  • 21:20
    “Төгс урхи” ОАК 3,4-р анги
  • 22:10
    “Таван хуруу” ОАК 2-р анги
  • 23:35
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 23:45
    Дакар
  • 23:50
    “Надад итгээч” МУСК
  • 01:10
    Мэдээ
  • 01:25
    Мэдээ
  • 02:10
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 1,2-р анги
  • 02:25
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 11,12-р анги
  • 03:05
    Ахлах тогоочийн жор
  • 03:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /14/
  • 03:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 04:00
    Эфир төгсөв
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.13-20-р анги
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.13-16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.21-22-р анги
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.11-12-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.15-16-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-6-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 12-р анги
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 5-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ээж" ОАК 73-р анги
  • 12:10
    "Ээж" ОАК 68-р анги
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №21,22
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №1,2
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.21-28-р анги
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.17-20-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.13-14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.17-18-р анги
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-8-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 13-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 6-р анги
  • 20:55
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 74-р анги
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 69-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.77-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.72-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 06:30
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 07:35
    Хошин шог
  • 07:35
    Хошин шог
  • 08:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 63,64-р анги
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Баян уулын тахилга 2018 - Дундговь аймгийн Цагаандэлгэр сум
  • 11:00
    Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сумын наадам - хоёрдугаар хэсэг
  • 12:40
    Монгол малчны зар
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 9-р анги
  • 13:30
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 14-р анги
  • 14:20
    "Бохир хэл" ОАК 10-р анги
  • 14:50
    "Мөрөөдөл" ОАК 1-р анги
  • 15:15
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 15:20
    Хошин шог
  • 15:50
    Хошин шог
  • 16:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 16:30
    "Амтат үдийн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 63,64-р анги
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:10
    High trade
  • 17:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 63,64-р анги
  • 17:50
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 18:10
    "Орхидос" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Үнэт зүйл сорил" илтгэл
  • 21:30
    “440 Hz” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “440 Hz” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 10-р анги
  • 23:10
    "Бохир хэл" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 23:20
    "Мөрөөдөл" ОАК 2-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:20
    Хошин шог
  • 00:30
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 10-р анги
  • 01:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 15-р анги
  • 01:30
    "Бохир хэл" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 38-р анги
  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 29-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 16-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 11-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 13-р анги
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 23-25-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 8-10-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 61-р анги
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 56-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 6-р хэсэг
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 2-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 13-р анги
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 8-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 63-65-р хэсэг
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 48-50-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 43,44-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 33,34-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 17-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 12-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 1-р анги
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 57-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч" 5-2-р хэсэг
  • 21:00
    "Намайг сонгооч" 4-2-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 2-р анги
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 22-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 8-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 10-р анги
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 5-р анги
  • 01:30
    "Намайг сонгооч" 5-2-р хэсэг
  • 01:30
    "Намайг сонгооч" 4-2-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 11:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 13:00
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "The boss" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "The boss" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Судрын чуулган" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг С.Нарангэрэл
  • 15:20
    Хөгжимийн завсарлага
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:10
    Хөгжимийн завсарлага
  • 18:30
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Бизнес толь"
  • 22:05
    "Бизнес толь"
  • 22:35
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 22:35
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    "Сайхан амраарай"
  • 01:00
    Эфир хаана
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 08:00
    БИД чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:00
    БИД чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 33 34-р анги давталт
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 23 24-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо - 19001950 үзүүлж байна
  • 13:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МҮСБХ-ны 21 аймгийн лиг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 35 36-р анги
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 25 26-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага сэтгүүлч Алтанхүү
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага сэтгүүлч Алтанхүү
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 117-р анги
  • 22:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 117-р анги
  • 23:10
    "БИД" нэвтрүүлэг давталт
  • 23:10
    "БИД" нэвтрүүлэг давталт
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Эфир завсарлав
  • 00:40
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Аялгуут хором
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аялгуут хором
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:15
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 10:45
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 16-р анги
  • 11:00
    Малчин заяат бүсгүй телеконцерт
  • 11:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 11:30
    Аялгуут хором
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:00
    "Дуулах өдөр" дуун цэнгүүн
  • 12:30
    Төв аймгийн цаг
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:50
    Хар муурнууд ОАК 12 -р анги
  • 13:50
    Хар муурнууд ОАУСК 7 -р анги
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Мистер Бийн Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мата Хари ОАК 1-р анги
  • 19:00
    Хар муурнууд ОАУСК 8-р анги
  • 19:50
    Аялгуут хором
  • 20:00
    Аялгуут хором
  • 20:10
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой багачуудаа
  • 21:40
    Зар сурталчилгаа
  • 21:50
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 22-р анги
  • 22:05
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 17-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Алтан ус" МУСК
  • 09:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:45
    "38-тай өвөө (Scandal Makers)" УСК
  • 11:00
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 12:40
    "Мөрдөгч" ОАК (6-р анги)
  • 12:40
    "Мөрдөгч" ОАК (1-р анги)
  • 13:50
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 14:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 14:40
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 15:20
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 16:30
    "Монгол киноны дуунууд" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Single Ladies 1" МУСК
  • 17:50
    "Анирлагч" МУСК
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (7-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (2-р анги)
  • 21:30
    "Агаарт (Up in the Air) " УСК
  • 21:35
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey I Blew Up the Kid) " УСК
  • 23:35
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 23:50
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.11-14-р анги)
  • 01:00
    "Мөрдөгч" ОАК (1,2-р анги)
  • 01:20
    "Мөрдөгч" ОАК (6,7-р анги)
  • 02:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 02:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 03:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 03:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 03:30
    "Рокки Балбоа (Rocky Balboa)" УСК
  • 03:40
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 05:10
    "Агаарт (Up in the Air) " УСК
  • 05:30
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey I Blew Up the Kid) " УСК
  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.11-14-р анги)
  • 07:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1-4-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 18-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 19-р анги
  • 09:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 12:45
    "Talk With Me" Байгаль, зэрлэг амьтдыг хамгаалах нийгэмлэгийн (WCS) захирал Ш. Энхтуяа
  • 12:45
    "Talk With Me" УИХ-ын гишүүн А.Ундраа
  • 13:15
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 13:30
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 13-р анги
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 8-р анги
  • 15:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 577,578,579-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 562,563,564-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Пирамид залилан" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 20,21-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 21:25
    Засаг цаг Цаг-Ус ба Нефть
  • 22:05
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 9-р анги
  • 23:15
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 00:10
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Таны сонорт" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Миний төгс хайр" - ОАК 19р анги
  • 10:50
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Амьдрал нулимсанд дургүй " нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Хошин шог
  • 13:25
    "Бүгдийг нь ОАК" - 19р анги
  • 14:45
    "Валидол" ноорог кино
  • 15:10
    "Солирын од" ОАК - 19р анги
  • 16:10
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 18:10
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний төгс хайр" - ОАК 20р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь " - ОАК 20р анги
  • 21:35
    "Валидол" ноорог кино
  • 22:00
    "Солирын од" ОАК - 20р анги
  • 22:50
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Валидол" ноорог кино
  • 00:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Дэггүй Аав" ОАК 36-р анги /давталт/
  • 11:55
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 11:55
    Дэлхийгээр тархсан монголчууд
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Энтрепренер сэтгэлгээ Хөгжлийн форум-2018
  • 15:00
    "Хүний мөр" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 16:30
    Согтуу Монголоос -Саруул монгол
  • 16:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 37-р анги
  • 19:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-4/ 6-р анги
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-4/ 1-р анги
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарлана
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Sword art online-19"
  • 07:00
    "Sword art online"14
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Миний ертөнц"
  • 09:30
    "Дэлхийн Эмнэлэг"
  • 09:40
    УБ Хотын Худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян шууд ярилцлага
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:35
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 28-р анги /Давталт/
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 21-р анги
  • 11:45
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 12:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 3-р анги /давт/
  • 14:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 41-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд: The toys that made us -5
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино Sword art online 20-р анги
  • 19:30
    Sword art online15-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 29-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 22-р анги
  • 21:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 21:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 21:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Үндэсний баялаг" гагнуурчин
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 42-р анги
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:15
    Нууцууд: The toys that made us -1
  • 23:20
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 00:01
    Амрах цаг -Амьд байгаль
  • 00:50
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Зар мэдээ"
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    "Зар мэдээ"
  • 12:30
    Зар мэдээ
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:50
    "Зар мэдээ"
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Зар мэдээ"
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:50
    "Зар мэдээ"
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Зар мэдээ"
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:10
    "Гурван цагийн хэлхээ" ХАА
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    төгсгөл
  • 00:40
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 10:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Шауны хонь "хүүхэлдэйн кино
  • 10:33
    " Шауны хонь "хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 14:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 14:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 17:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 19:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Төөрсөн ишиг
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Дорго суусар хоёр
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 23:00
    Эфир хаах
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 09:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:40
    MNB World: News Mongolia
  • 10:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:30
    Онцлох зочин
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Сайн байна уу?, Өвөрмонгол”-5-р хэсэг
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    Онцгой дуудлага
  • 19:40
    “Зөв чиг” Энэрэл хүүхэд хөгжлийн төвийн үүсгэн байгуулагч Т.Туяажаргал оролцов.
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Тариаланчид
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:25
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:35
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 08:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 09:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:45
    Таны амралтанд
  • 11:45
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 34-р анги
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 24-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:30
    "Боловсролын магадлан итгэмжлэлийн зөвлөл 20 жил"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 15:30
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 15:45
    Таны амралтанд
  • 15:45
    Таны амралтанд
  • 16:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 35-р анги
  • 16:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 25-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Шинэ ном"
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    Түмний нэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    "Жинхэнэ луйварчид" Баримтат кино
  • 20:05
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 36,37-р анги
  • 22:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 26,27-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 11. Доктор З.Бат-Отгон
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 01
  • 12:15
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 13:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 12
  • 13:30
    “Монгол оршихуйн дөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 1
  • 14:00
    “Шанс агентлаг 18 жилд” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 13
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол оршихуйн пөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 2
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 20:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. МУГЖ Н.Чулуунхүү
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 12. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 02
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    РОМА-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    РОМА-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL NETBUSTERS №15
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №5 МОХАМЕД САЛАХ
  • 11:30
    АТЛЕТИКО-МОНАКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    ВОРСКЛА-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДЭВИД СИЙМЭН
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 14:00
    ПСВ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    АЕК-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №4 ЭДЕН АЗАР
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №8: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2011/12
  • 16:30
    МАН.ЮТД-ЯНГ БОЙС АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ЦСКА.М-ВИКТОРИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №24
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №2 ГАРИ НЭВИЛЛ
  • 19:00
    ПСЖ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ЛИОН-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №9 2018/19
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №8 2018/19
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    МАН.ЮТД-ЯНГ БОЙС АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №41
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 09:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТ ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 09:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТ ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 10:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    "RISING FROM ASHES" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    "TORONTO'S BASKETBALL RAISING" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1005
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1004
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ GSTAAD, SWITZERLAND-2017
  • 14:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 1
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017
  • 16:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ FLORIDA-2017
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 17:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1006
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1005
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №16
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 22:00
    NBA ACTION 1808
  • 22:00
    NBA ACTION 1807
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛЭСТЕР-ТОТТЕНХЭМ 16-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    ЮТА - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1954
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1947
  • 11:30
    МАЙАМИ - ЛА ЛЕЙКЕРС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1992-1991
  • 12:30
    МОНГОЛ БАХАРХАЛЫН ӨДРИЙН БАРИЛДААН
  • 14:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ - 1
  • 15:00
    "БӨХ БИЛЭГТ" ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 17:00
    ЧЕЛСИ-ФҮЛХЭМ 14-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    БОУЛИНГ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДАШТ - ШИГШЭЭ 4
  • 19:00
    PL NETBUSTERS №13
  • 19:30
    NBA ACTION 1807
  • 20:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 20:30
    "FED CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1955
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1948
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №9 2018/19
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №8 2018/19
  • 23:00
    "НОЁН РАССЕЛЛЫН ГЭРТ" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 18

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 182 ЖОНС-КОРМьЕР
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT ЛАУЛЕР-БРАУН
  • 12:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 31
  • 13:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1007
  • 13:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1006
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #3
  • 16:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 2
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 20
  • 18:00
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 2
  • 19:00
    DEW LEAGUE FALL 2018 - INVITE TOURNAMENT ӨДӨР 2 /ШУУД/
  • 20:00
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ 2018 ТОЙМ
  • 20:30
    ONE FC: БАНГКОК-KINGDOM OF HEROES
  • 22:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ /ШИНЭ/
  • 22:30
    UFC FIGHT NIGHT НЭЛСОН-СТОРИ
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Соёолон,Даага/
  • 11:00
    Арвай хээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2018/Азарга,Соёолон,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Аялагч эр” Баримтат кино /27,28-р хэсэг/
  • 16:00
    “Аялагч эр” Баримтат кино /23,24-р хэсэг/
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Харилтгүй жавхлант Арслангууд /9-р хэсэг/
  • 17:10
    Харилтгүй жавхлант Арслангууд /8-р хэсэг/
  • 17:30
    “Говь шанхын адуу” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 39
  • 18:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/их нас,хязаалан,шүдлэн /
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Арвай хээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2018 /Их нас,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 19:00
    ММСУХ-ны “МОНГОЛ УЯАЧ” шинэ жилийн цэнгүүн /шууд/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Амтат хоолны эрэлд” Нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Монгол дууны цаг
  • 22:10
    Боржиагийнхан УСК /12-р анги/
  • 23:00
    Боржиагийнхан УСК /17-р анги/
  • 23:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 23:50
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 10:00
    Кинон дунд
  • 11:00
    Кинон дунд
  • 11:00
    Сонин юу байна / нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Амьдрал төсөл / МУСК /
  • 13:00
    Амьдрал нулимсанд дургүй / МУСК /
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    МУСК
  • 19:00
    Сонин юу байна нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Би эмэгтэй хүн / МУСК/
  • 20:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 21:00
    Кино миний амьдралд
  • 22:00
    Эфир хаах
  • 22:00
    Алтан ус / МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 11:00
    Хэнтий аймгаас "Гайхамшгийг бүтээгч Монгол"
  • 11:30
    Үгэн-Зар
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Төгсгөл" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хот айл Дорнод аймаг Хөлөнбуйр сумаас
  • 15:30
    Үгэн-Зар
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 17:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг /Дугаар 14 Зудын эрсдэл/
  • 17:30
    Үгэн-Зар
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Баянхонгор аймгаас "Ороод гаръя"
  • 19:40
    Билгүүн төгс монгол /Дугаар 2/
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үгэн-Зар
  • 21:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Аман хуур" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 23
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 22
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 13-р анги
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 6-р анги
  • 09:10
    "Аварга загас" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 09:10
    "Аварга загас" ОАК 13-р анги
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:40
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 11-р анги
  • 10:40
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.49, 50-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.35, 36-р анги
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 20/
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 21/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 9, 10/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 9, 10/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 14-р анги
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Аварга загас" ОАК 14-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.51, 52-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.37, 38-р анги
  • 00:15
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 1-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК 14-р анги
  • 01:25
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 01:25
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЮТА - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 00:00
    ЮТА - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    Л.А КЛИППЕРС - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 02:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД NBA 2018-2019
  • 04:00
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ИНДИАНА - ФИНИКС NBA 2018-2019
  • 06:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #1
  • 06:00
    PLAYOFF PLAYBACKS 2012 МЭМФИС - Л.А КЛИППЕРС G4
  • 07:00
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    "НОЁН РАССЕЛЛЫН ГЭРТ" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1954
  • 08:00
    ДЭТРОЙТ - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1947
  • 08:30
    "BALL'N AFRICA SHOW #3 - DREAM OF AFRICA
  • 09:00
    Л.А КЛИППЕРС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    NBA ACTION 1808
  • 11:00
    PLAYERS ONLY - ISIAH & MAGIC PART 1
  • 11:30
    ПОРТЛЭНД - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 11:30
    "TORONTO'S BASKETBALL RAISING" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    ЮТА - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 13:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА NBA 2018-2019
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 15:30
    ЮТА - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 15:30
    БОСТОН - МИННЕСОТА NBA 2018-2019
  • 17:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 17:30
    NBA ACTION 1807
  • 18:00
    НЬЮ ЙОРК - МЭМФИС NBA 2018-2019
  • 19:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1955
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1948
  • 20:30
    МАЙАМИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 20:30
    Л.А КЛИППЕРС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:30
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:00
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 09:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 09:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:30
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 15-р анги
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 8-р анги
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 13:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 13:50
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 13:50
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 14:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна:
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /43/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 16-р анги
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 9-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    Филормони Алтан өргөө тоглолт
  • 23:00
    Movie swing - 2018 тоглолт

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-4 баримтат кино
  • 09:00
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-4 баримтат кино
  • 09:46
    “Сайхан ээжүүд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:46
    “Сайхан ээжүүд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Зочны цаг”
  • 10:30
    “Зочны цаг”
  • 10:50
    NTN үзүүлж байна
  • 10:50
    NTN үзүүлж байна
  • 10:55
    “Ихэр бэр” хошин хөтөлбөр
  • 10:55
    “Ихэр бэр” хошин хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 26-р анги /давталт/
  • 11:15
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 21-р анги /давталт/
  • 11:55
    ЦЕГ-аас үзүүлж байна
  • 11:55
    ЦЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “NTN” телевизийн нэг жилийн ойн тоглолт
  • 14:00
    “NTN” телевизийн нэг жилийн ойн тоглолт
  • 18:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:15
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Сонины тойм” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Сонины тойм” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Одонгоо салон”баярын тусгай дугаар
  • 19:00
    “Г.Арслангийн цаг” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Зочны цаг”
  • 20:00
    “Зочны цаг”
  • 20:20
    "Шанс агентлаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Шанс агентлаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАУСК 27-р анги
  • 21:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАУСК 22-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:00
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    “Сошиалийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Сошиалийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:05
    Сайхан амраарай!
  • 00:05
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    ӨМНӨГОВЬ vs СИТИ |U15 УАШТ |
  • 08:00
    ӨМНӨГОВЬ vs СИТИ |U15 УАШТ |
  • 09:00
    ДАРХАН vs ГОВЬСҮМБЭР |U15 УАШТ |
  • 09:00
    ДАРХАН vs ГОВЬСҮМБЭР |U15 УАШТ |
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2018
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2018
  • 14:00
    FIBA 3X3 WUXI CHALLENGER 2018
  • 14:00
    FIBA 3X3 NANJING CHALLENGER 2018
  • 17:30
    Спрайт Ток Нэвтрүүлэг |Давталт|
  • 17:30
    Спрайт Ток Нэвтрүүлэг |Давталт|
  • 18:30
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2017 аваргын цуврал тоглолт-2
  • 18:30
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2017 аваргын цуврал тоглолт-1
  • 20:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 20:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 21:30
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 21:30
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 23:00
    FIBA 3X3 GOYANG CHALLENGER 2018
  • 23:00
    NCAA 2018 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 02:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2016 |Давталт|
  • 03:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2016 |Давталт|
  • 06:00
    Спрайт лиг 2017 Бүх оддын тоглолт|Давталт|
  • 06:00
    Спрайт лиг 2017 Бүх оддын тоглолт|Давталт|

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 30-р анги
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 25-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 12:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:10
    УИХ-ын цаг
  • 14:10
    УИХ-ын цаг
  • 14:40
    Хуучны дотно дуу
  • 14:40
    Хуучны дотно дуу
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 16:10
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108 үзүүлж байна: “Зулаа охин”
  • 16:20
    “4 дэх өнцөг” сэтгүүлч Д.Оюун-Эрдэнийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 26-р анги
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 21-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 19:30
    “Улам ихийг бүтээнэ”
  • 19:50
    Ойн дуу хоолой
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 31-р анги
  • 21:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 26-р анги
  • 21:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 21:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 31-р анги
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 26-р анги
  • 00:00
    Эфир төгсөнө
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

XII/1622:00

MovieBox

"Томчууд 2 (Grown Ups 2) " УСК

XII/1622:30

Монгол ТВ

"Хар хун" УСК

XII/1621:00

Боловсрол ТВ

"Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 8-р дугаар