МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 09:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:45
    “Хуучрын Цэвэлмаа” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Судар бичгийн алтан сан
  • 10:00
    Онцгой дуудлага
  • 10:20
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Тусгай салаа” уран сайхны кино 43.44-р анги
  • 14:00
    ”Тусгай салаа” олон ангит уран сайхны кино 33,34 -р анги
  • 15:20
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 15:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 15:50
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    Монголын Сумо бөхийн холбооны 25 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    Цаг үе үзэл бодол /давталт/
  • 16:40
    16 мм кино төсөл : Эрүүл энхийн жаргалан /1990 он/
  • 17:10
    Хүний мөр Л.Ванган
  • 17:30
    Хөдөлмөрийн аюулгүй байдал
  • 17:50
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 18:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэд бүхэн хөгждөг
  • 19:30
    Тариаланчид
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” /шууд/
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн ток шоу /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 22:15
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:00
    Миний ард түмэн: “Казах”
  • 23:00
    Миний ард түмэн
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 63,64-р анги
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 11:50
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 24-р анги
  • 11:50
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 17-р анги
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 13:30
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг" дугаар-7
  • 13:40
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:40
    "мэргэжил бүхэн сайхан"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 9-р анги
  • 15:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 4-р анги
  • 16:30
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 16:30
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 16:35
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 16:35
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 65,66-р анги
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 25-р анги
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 18-р анги
  • 21:20
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 21:20
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 21:25
    "тархины фитнесс"
  • 21:25
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг" дугаар-8
  • 22:30
    "эмя үзүүлж байна"
  • 23:00
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 10-р анги
  • 23:20
    "эмя үзүүлж байна"
  • 23:40
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 5-р анги
  • 00:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлага
  • 02:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    business news
  • 10:40
    business news
  • 10:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "мөнгөний цэцэг" соак 23-р анги
  • 11:20
    "мөнгөний цэцэг" соак 16-р анги
  • 12:55
    business news
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №19
  • 13:20
    "дуулах өдөр"дуун цэнгүүн
  • 13:50
    "учрах л заяатай тавилан" кино концерт
  • 14:00
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 3, 4-р анги
  • 14:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц" соак 3-р анги
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 47,48-р анги
  • 16:30
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 13,14-р анги
  • 17:05
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №19
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "газар шим үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 24-р анги
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 17-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №10
  • 20:40
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №8
  • 20:55
    "газар шим үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 15,16-р анги
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 5,6-р анги
  • 23:00
    "мандухай сэцэн хатан кино 30жил:киноны хөгжмийн тухай төрийн хошой шагналт,ардын жүжигчин н.жанцанноров"
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:05
    эфир завсарласан
  • 23:40
    "мандухай сэцэн хатан" муск 2-р анги
  • 00:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Наймаалж” баримтат кино
  • 06:00
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 45,46-р анги
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 31,32-р анги
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:50
    Зураглал
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 11:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 45,46-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 31,32-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 10-р хэсэг
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 3-р хэсэг
  • 16:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Сумын эмч” олон ангит МУСК, 3-р анги
  • 17:30
    “Харилцаа 1” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Business maximum 88”
  • 17:50
    Зураглал
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Очир эрхшээгч” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүү ХХК-ын сугалааны шууд тохирол нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 20:45
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:35
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:40
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,47,48-р анги
  • 21:40
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,33,34-р анги
  • 23:10
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Business maximum 88”
  • 23:20
    Буддизм ба Тогтвортой хөгжил эрдэм шинжилгээний бага хурал
  • 23:20
    “Дэндүүдээ дэндүү” тоглолт
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харийн шоронд-14" Баримтат кино
  • 11:00
    "Харийн шоронд-10" Баримтат кино
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 93,94-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 11,12-р анги
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 1,2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 95,96-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Харандааны адал явдал
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 13,14-р анги
  • 21:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 3,4-р анги
  • 22:40
    "Харийн шоронд-15" Баримтат кино
  • 22:40
    "Харийн шоронд-11" Баримтат кино
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:40
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-3 оак
  • 10:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-8 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-5 оак
  • 11:00
    “хөршийн царайлаг залуус”-16 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    надад итгээрэй
  • 12:30
    надад итгээрэй
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 14:00
    тоглолтын цаг: будаггүй уруулын амт
  • 14:30
    инээдмийн толь
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    монгал товчоон: м.цэрэндорж
  • 15:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: б.жамъяандагва
  • 17:30
    business time
  • 17:30
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-4 оак
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-9 оак
  • 20:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-6 оак
  • 20:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-1 оак
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-6 оак
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-1 оак
  • 00:00
    эфир төгсөнө
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /18,19/
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /8,9/
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 31,32-р анги
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 21,22-р анги
  • 08:30
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Ахлах тогоочийн жор
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 11,12-р анги
  • 09:45
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 1,2-р анги
  • 10:30
    Дакар
  • 10:35
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.02/
  • 10:40
    “Төгс урхи” ОАК 3,4-р анги
  • 11:00
    “Таван хуруу” ОАК 2-р анги
  • 12:10
    Дакар
  • 12:15
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 33, 34-р анги
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 23, 24-р анги
  • 15:00
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 15:05
    “Надад итгээч” МУСК
  • 16:40
    Нийслэл хөтөч
  • 16:40
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /17/
  • 17:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /20,21/
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /10,11/
  • 18:50
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 13,14-ранги
  • 18:50
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 3,4-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.03/
  • 21:20
    “Төгс урхи” ОАК 5,6-р анги
  • 22:10
    “Таван хуруу” ОАК 3-р анги
  • 23:40
    “Ээжийн дайсан” МУСК
  • 23:50
    Дакар
  • 23:55
    “Хөгжилтэй өдөр” МУСК
  • 01:20
    Мэдээ
  • 01:30
    Мэдээ
  • 02:20
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 3,4-р анги
  • 02:30
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 13,14-р анги
  • 03:20
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 03:25
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 04:00
    Эфир төгсөв
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.21-28-р анги
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.17-20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.13-14-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.17-18-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-8-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 13-р анги
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 6-р анги
  • 11:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ээж" ОАК 74-р анги
  • 12:10
    "Ээж" ОАК 69-р анги
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №23,24
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №1,2
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.29-36-р анги
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.21-24-р анги
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.25-26-р анги
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.15-16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.19-20-р анги
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-10-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 14-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 7-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Премьер Тэйлор үзүүлж байна
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 70-р анги
  • 22:05
    "Ээж" ОАК 75-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.73-р анги
  • 23:15
    "Көсем" ОАК 2.78-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Орхидос" МУСК
  • 06:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 08:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 65,66-р анги
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    МУАУ Д.Бадрахын цолны мялаалга наадам
  • 11:00
    Галбын 1000 тэмээтийн баяр 2018
  • 12:40
    Монгол малчны зар
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 10-р анги
  • 13:30
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 15-р анги
  • 14:15
    "Бохир хэл" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 14:50
    "Мөрөөдөл" ОАК 2-р анги
  • 15:00
    Насанд хүрэгчдийн "Боксын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн" шууд
  • 15:50
    "Одонгоо салон-20жил"
  • 16:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 16:20
    Кино миний амьдрал
  • 16:30
    "Амтат үдийн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 65,66-р анги
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:10
    High trade
  • 17:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 65,66-р анги
  • 17:50
    "247 градус" МУСК
  • 18:10
    "Орхидос-2" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 3-р анги
  • 20:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:00
    "Үнэт зүйл сорил" илтгэл
  • 21:30
    “Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 16-р анги
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 11-р анги
  • 23:10
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 23:20
    "Мөрөөдөл" ОАК 3-р анги
  • 00:20
    Хошин шог
  • 00:35
    Хошин шог
  • 01:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 16-р анги
  • 01:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 11-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай
  • 02:00
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 03:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 39-р анги
  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 30-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 17-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 12-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 14-р анги
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 8-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 26-28-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 11-13-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 1-р анги
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 57-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 32-р хэсэг
  • 13:30
    Chart news 31-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 14-р анги
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 9-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 66-68-р хэсэг
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 51-53-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 45,46-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 35,36-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 18-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 13-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 2-р анги
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 58-р анги
  • 21:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 13-р хэсэг
  • 21:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 12-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 3-р анги
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 23-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 15-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 9-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 11-р анги
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 6-р анги
  • 01:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 13-р хэсэг
  • 01:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" хөшигний ард 12-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 11:40
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 13:05
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Нийгэм-эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Нийгэм-эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг Баянмөнх
  • 14:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг Ж.Гүррагчаа
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжимийн завсарлага
  • 17:30
    Хөгжимийн завсарлага
  • 17:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • 22:50
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 01:40
    "Сайхан амраарай"
  • 01:45
    Эфир хаана
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 07:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 35 36-р анги давталт
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 25 26-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МҮСБХ-ны 21 аймгийн лиг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 37 38-р анги
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 27 28-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага- сэтгүүлч Цогтбаяр
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага- сэтгүүлч Цогтбаяр
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 23:45
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:25
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлав
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аялгуут хором
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:15
    Бизнес Амжилт
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:45
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 17-р анги
  • 10:50
    Хорголон нүдэн телеконцерт
  • 11:20
    Аялгуут хором
  • 11:30
    Аялгуут хором
  • 11:40
    Дээрхийн Гэгээнтэн XIV далай багшийн номын айлдвар-"Бат-Оршил
  • 12:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 12:30
    "Дээрхийн Гэгээнтэн XIV далай багшийн номын айлдвар-"Бат-Оршил"
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    Хар муурнууд ОАУСК 8-р анги
  • 13:50
    Мата Хари ОАК 1-р анги
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Аялгуут хором
  • 17:50
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    Shaun the sheep Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Нутгийн аялгуу хит парад нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв аймгийн цаг
  • 19:00
    Хар муурнууд ОАУСК 9-р анги
  • 19:30
    Мата Хари ОАК 2-р анги
  • 20:00
    Төв аймгийн цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой багачуудаа
  • 21:40
    Бүтээлч Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 23-р анги
  • 22:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 18-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Анирлагч" МУСК
  • 09:00
    "Single Ladies 1" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Агаарт (Up in the Air) " УСК
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:05
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey I Blew Up the Kid) " УСК
  • 12:45
    "Мөрдөгч" ОАК (1,2-р анги)
  • 12:50
    "Мөрдөгч" ОАК (6,7-р анги)
  • 14:45
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 14:50
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 15:35
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 15:40
    "Рокки Балбоа (Rocky Balboa)" УСК
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 17:50
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (8-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (3-р анги)
  • 21:50
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 21:50
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 00:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.13-16-р анги)
  • 00:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 02:00
    "Мөрдөгч" ОАК (7,8-р анги)
  • 02:00
    "Мөрдөгч" ОАК (2,3-р анги)
  • 03:40
    "Крийд (Creed)" УСК
  • 03:50
    "Нутаггүй эр (The Man from Nowhere)" УСК
  • 05:40
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 05:50
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 07:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:35
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 07:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.15,16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 20-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 21-р анги
  • 09:30
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 16, 4-р бүлгийн 1-р анги
  • 12:45
    "Найруулга 2015" Цохивор хөгжмийн тоглолт
  • 12:45
    My world Ц.Хулан
  • 13:15
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 14-р анги
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 9-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 580,581,582-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 565,567,568-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Тээврийн хэрэгслийн хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:20
    Тээврийн хэрэгслийн хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 18:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 18:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 22,23-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 15-р анги
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 10-р анги
  • 23:15
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:15
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 00:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 16, 4-р бүлгийн 1-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Миний төгс хайр" - ОАК 20р анги
  • 10:20
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:15
    "Амьдрал нулимсанд дургүй " нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Бүгдийг нь ОАК" - 20р анги
  • 14:30
    "Валидол" ноорог кино
  • 15:00
    "Солирын од" ОАК - 20р анги
  • 16:00
    "Намрын синдром" МУСК
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Тайлагдашгүй нууц - нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Бүгдийг нь ОАК" - 21р анги
  • 21:35
    "Валидол" ноорог кино
  • 22:00
    "Солирын од" ОАК - 21р анги
  • 22:50
    "Нүцгэн болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Валидол" ноорог кино
  • 00:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:35
    "Дэггүй Аав" ОАК 37-р анги /давталт/
  • 11:15
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол /давталт/
  • 11:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Дэлхийгээр тархсан монголчууд
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хүний мөр" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 19:30
    "Дэггүй Аав" ОАК 38-р анги
  • 19:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Энтрепренер сэтгэлгээ Хөгжлийн форум-2018
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-4/ 7-р анги
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-4/ 2-р анги
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарлана
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online"20-р анги
  • 07:00
    "Sword art online"15-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 09:00
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 09:20
    "Сайхан мөрөөдөл" ток шоу
  • 09:30
    "Нуруу нугасны" баримтат кино
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 29-р анги
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 22-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 12:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 4-р анги
  • 14:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 42-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд: The toys that made us -6
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: "Sword art online"21-р анги
  • 19:30
    "Sword art online"16-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 30-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 23-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хобби"
  • 21:30
    "Ногоон сонголт"
  • 21:30
    "Ногоон сонголт"
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 43-р анги
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:15
    Нөгөө кинонууд: "Three poplars in plyushcikha- Tatyana lioznova "
  • 23:15
    Нууцууд: The toys that made us -2
  • 00:00
    Амрах цаг -Амьд байгаль
  • 00:20
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Зар мэдээ"
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    "Зар мэдээ"
  • 12:30
    Зар мэдээ
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:50
    "Зар мэдээ"
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Зар мэдээ"
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:50
    "Зар мэдээ"
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    төгсгөл
  • 00:40
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 10:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 10:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 14:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 14:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд бидний эрх
  • 17:35
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд аав ээжээсээ юу хүсдэг вэ?
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", “Дэлхийн гүн рүү”
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", “Дэлхийн гүн рүү”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Арслан шумуул хоёр
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Хэрээ тахиа хоёр
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 22:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 23:00
    Эфир хаах
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:40
    Тариаланчид
  • 10:00
    Монголын мэдээ-энэ долоо хоногт
  • 10:05
    “Оршихуйн түүх-Оюун санааны түүх” нийтлэл
  • 10:35
    Онцлох зочин
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    MNB World үзүүлж байна: “Туялзуур сэлэмчид”
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB World: News Mongolia
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Дэлхийн түүхүүд: “ Би алхаж байхдаа...” баримтат кино
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 08:30
    Хүүхдийн найрал дууны концерт
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Жинхэнэ луйварчид" Баримтат кино
  • 09:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 36-р анги
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 26-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 14:00
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 14:50
    Таны амралтанд
  • 14:50
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 15:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 15:45
    Таны амралтанд
  • 16:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 37-р анги
  • 16:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 27-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 18:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    "Уран хатгамал" Баримтат кино
  • 20:05
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:25
    "Шинэ ном"
  • 20:35
    "Дэлхийн мисс-2018"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 22:15
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 28,29-р анги
  • 22:20
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 38-р анги
  • 23:05
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 13. Доктор З.Бат-Отгон
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 02
  • 12:15
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 13:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 13
  • 13:30
    “Монгол оршихуйн дөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 2
  • 14:00
    “Шанс агентлаг 18 жилд” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 14
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол оршихуйн пөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 3
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 20:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. МУГЖ Чулуунчимэг
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 13. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 03
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №16
  • 00:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 01:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №4: НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 2010/11
  • 01:00
    PL WORLD №24
  • 01:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:30
    МАН.СИТИ-БОРНМУТ 14-Р ТОЙРОГ
  • 01:45
    ГАЛАТАСАРАЙ-ПОРТУ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    БАРСЕЛОНА-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    ВОТФОРД-МАН.СИТИ (ШУУД) 15-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИОН-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ИНТЕР АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №8: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2011/12
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №6 ХАРРИ КЭЙН
  • 11:30
    ЮВЕНТУС-ВАЛЕНСИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    МИЛАН-ДЮДЕЛАНЖ ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - АЛАН ШИРЕР
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 14:00
    ГАЛАТАСАРАЙ-ПОРТУ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    АТЛЕТИКО-МОНАКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №5 МОХАМЕД САЛАХ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №9: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2013/14
  • 16:30
    ШАЛЬКЕ-ЛОКОМОТИВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ПСВ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №25
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №3 ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 19:00
    БАРСЕЛОНА-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ВОТФОРД-МАН.СИТИ 15-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №16
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №14
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НАПОЛИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ПСЖ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 01:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №3
  • 02:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 03:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 03:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НАПОЛИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №16
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 10:00
    NBA ACTION 1807
  • 10:00
    NBA ACTION 1807
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1332
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1331
  • 14:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 1
  • 14:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 2
  • 16:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 2
  • 16:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТ ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 17:00
    МОНГОЛ БАХАРХАЛЫН ӨДРИЙН БАРИЛДААН
  • 18:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 3
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №9 2018/19
  • 21:00
    "FED CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НАПОЛИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ЮВЕНТУС-ВАЛЕНСИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 01:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:45
    ШАЛЬКЕ - ЛОКОМОТИВ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПСЖ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЕТРОЙТ - ФИЛАДЕЛЬФИ NBA 2018-2019
  • 09:00
    ЛА КЛИППЕРС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1955
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1948
  • 11:30
    FOOTBALL TALK №9 2018/19
  • 11:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1986-1993
  • 12:30
    УЛС ТУНХАГЛАСНЫ 94 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 12:30
    УЛС ТУНХАГЛАСНЫ 94 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 17:30
    RED BULL ENERGY TIME №41
  • 17:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #3
  • 18:00
    БОУЛИНГ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДАШТ - ШИГШЭЭ 5
  • 18:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ - 1
  • 19:00
    ВОТФОРД - МАНСИТИ 15-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    PL WORLD №25
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1956
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1949
  • 21:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    UFC FIGHT NIGHT КОНДИТ-АЛВЕС
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 02:40
    MUAYTHAI WORLD CLASS 2
  • 03:50
    ИНТЕР-ПСВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ /ШУУД/
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT НАМАЮНАС-ВАНЗАНТ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT БОУЧ-ХЭНДЭРСОН
  • 10:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 11:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 11:00
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 11:30
    ONE FC: МАНИЛА- HEROES OF HONOR
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT БАРНЕТТ-НЭЛСОН
  • 14:30
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    UFC FIGHT NIGHT РОКХОЛД-БИСПИНГ 1
  • 15:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 16:00
    DEW LEAGUE FALL 2018 - INVITE TOURNAMENT ӨДӨР 3 /ШУУД/
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 30
  • 17:30
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 3
  • 19:00
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 19:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 19:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5 /ШИНЭ/
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 20:30
    ONE FC: СИНГАПУР- IMMORTAL PURSUIT
  • 20:30
    ONE FC: МАНИЛА-LEGENDS OF THE WORLD
  • 23:20
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Хязаалан,Шүдлэн,Даага /
  • 11:00
    Арвай хээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2018 /Их нас,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Говь шанхын адуу” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 40
  • 16:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Теле концерт
  • 17:15
    Теле концерт
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Эрлийз дээд,дунд,бага нас /
  • 19:30
    Арвай хээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2018 /Эрлийз дээд,Эрлийз дунд,Эрлийз бага нас/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Үрээ морьд үүрсэх үнэрт арлын төвөргөөн
  • 21:30
    “Би уран бүтээлч” СТА О.Оюун-Эрдэнэ
  • 22:00
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Боржиагийнхан УСК /18-р анги/
  • 23:00
    Боржиагийнхан УСК /13-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсарласан
  • 00:50
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Кино миний амьдралд
  • 10:00
    Кино миний амьдралд
  • 11:00
    Сонин юу байна нэвтрүүлэг
  • 11:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Би эмэгтэй хүн / МУСК/
  • 13:00
    Алтан ус / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    МУСК
  • 19:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 20:00
    Хайрлаж болох уу / МУСК/
  • 20:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 21:00
    Тайзны ард
  • 22:00
    Эфир хаах
  • 22:00
    Ээжийн дайсан / МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 11:00
    Баянхонгор аймгаас "Ороод гаръя"
  • 11:40
    Үгэн-Зар
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Аман хуур" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Билгүүн төгс монгол /Дугаар 2/
  • 15:30
    Үгэн-Зар
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 17:00
    Туслах малчин /Дугаар 2/
  • 17:30
    Үгэн-Зар
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хэнтий аймгаас "Танил хүн"
  • 19:30
    Хот айл Ховд аймаг Булган сумаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үгэн-Зар
  • 21:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Дайсны цэргүүд сонсоцгоо" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 24
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 23
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 14-р анги
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 7-р анги
  • 09:10
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 1-р анги
  • 09:10
    "Аварга загас" ОАК 14-р анги
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:40
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 10:40
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.51, 52-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.37, 38-р анги
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 21/
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 22/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 11, 12/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 11, 12/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 15-р анги
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Аварга загас" ОАК 15-р анги
  • 20:30
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 1-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.53, 54-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.39, 40-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК 15-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК 15-р анги
  • 01:25
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 1-р анги
  • 01:25
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ДЭТРОЙТ - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 00:00
    ИНДИАНА - ЮТА NBA 2018-2019
  • 02:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    НЬЮ ЙОРК - МЭМФИС NBA 2018-2019
  • 04:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 04:00
    БОСТОН - МИННЕСОТА NBA 2018-2019
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 1993 ФИНИКС - САН АНТОНИО G6
  • 06:00
    ВАШИНГТОН - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 07:00
    МАЙАМИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 08:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1807
  • 09:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1955
  • 09:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1948
  • 09:30
    ФИНИКС - САН АНТОНИО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:30
    ПОРТЛЭНД - ДАЛЛАС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    HARDWOOD CLASSICS 1993 ФИНИКС - САН АНТОНИО G6
  • 12:00
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 14:00
    Л.А КЛИППЕРС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 15:30
    ДЭТРОЙТ - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 16:00
    ЮТА - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    МИННЕСОТА - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 18:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 19:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #2
  • 19:30
    "ROUNDTABLE LAKERS" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1956
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1949
  • 20:30
    ФИНИКС - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 20:30
    ПОРТЛЭНД - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:30
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1956

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    "Хятад Монголын найрамдал" Хятад дууны анхдугаар уралдаан Гала концерт
  • 10:00
    Шинэ үе хошин шог
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 16-р анги
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 9-р анги
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 16:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 16:30
    "Монгол сур харваа" баримтат кино
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /44/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 19:00
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 19:20
    "Best буйдан" үзүүлж байна
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 17-р анги
  • 22:20
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 10-р анги
  • 23:40
    Зарын цаг
  • 23:40
    Зарын цаг
  • 23:50
    "Ингэх гээд байсан юм"МУСК
  • 23:50
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 1-р анги МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Зочны цаг”
  • 09:00
    “Зочны цаг”
  • 09:20
    "Эрлийн мөрөөр" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Эрлийн мөрөөр" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “108 хүүхдийн утас”Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 10:05
    “108 хүүхдийн утас”Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 10:25
    "Доктор+" эрүүл мэндийн танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Доктор+" эрүүл мэндийн танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Мөнгө угаах гэмт хэрэг” Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 10:50
    “Мөнгө угаах гэмт хэрэг” Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    NTN үзүүлж байна
  • 11:00
    NTN үзүүлж байна
  • 11:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 27-р анги /давталт/
  • 11:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 23-р анги /давталт/
  • 11:50
    Сэрэмжлүүлэг
  • 11:50
    Сэрэмжлүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Кино миний амьдрал” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Кино миний амьдрал” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:22
    NTN үзүүлж байна
  • 14:22
    NTN үзүүлж байна
  • 14:30
    “Товч” хошин хөтөлбөр
  • 14:30
    “Товч” хошин хөтөлбөр
  • 14:50
    “Шанс агентлаг” үзүүлж байна
  • 14:50
    “Шанс агентлаг” үзүүлж байна
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Кино миний амьдрал” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Кино миний амьдрал” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:35
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:35
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:41
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:41
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Сэрлион” хошин хөтөлбөр
  • 16:10
    “Сэрлион” хошин хөтөлбөр
  • 16:35
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Сонины тойм” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Сонины тойм” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    NTN үзүүлж байна
  • 18:10
    NTN үзүүлж байна
  • 18:20
    “Одонгоо салон”баярын тусгай дугаар
  • 18:20
    "Араатны хаан Арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 19:35
    “Пирамид залилан” Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 19:35
    “Пирамид залилан” Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 19:45
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “Олзтой аялал” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 28-р анги
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 24-р анги
  • 21:55
    “Шанс агентлаг” үзүүлж байна
  • 21:55
    “Шанс агентлаг” үзүүлж байна
  • 22:00
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Сошиалийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Сошиалийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:40
    NTN үзүүлж байна
  • 22:40
    NTN үзүүлж байна
  • 22:44
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 22:44
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 22:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    Алтан Од vs МУБИС |19 насны УАШТ 2018|
  • 08:00
    Алтан Од vs МУБИС |19 насны УАШТ 2018|
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 10:00
    "NCAA FINAL FOUR" Villanova Wildcats vs Kansas Jayhawks 2017
  • 10:00
    "NCAA FINAL FOUR" Loyalo vs Michigan |Давталт|
  • 11:30
    "FIBA 3x3 Saskatoon World Tour Final"
  • 11:30
    "FIBA 3x3 Beijing Bloomage World Tour Final"
  • 14:30
    "Time Out" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Time Out" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2017 ХАСАГДАХ ШАТ ХОВД VS ХӨВСГӨЛ
  • 15:20
    Үндэсний Супер лиг 2016-17 Аваргын цуврал тоглолт-2
  • 17:00
    "3Х3 БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ 2017"
  • 17:00
    "3Х3 БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ 2017"
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |ШУУД |
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |ШУУД |
  • 22:00
    "FIBA 3X3 U23 WORLD CUP 2018"
  • 22:00
    "FIBA 3X3 U23 WORLD CUP 2018"
  • 00:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018"
  • 00:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018"
  • 04:00
    NATIONAL SUPER LEAGUE 2017
  • 04:00
    NATIONAL SUPER LEAGUE 2017

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 31-р анги
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 26-р анги
  • 11:50
    “Ардчилсан эмэгтэйчүүдийн түүхэн замнал” цуврал – 3
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:10
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 14:10
    “Улам ихийг бүтээнэ”
  • 14:30
    Хуучны дотно дуу
  • 14:40
    Хуучны дотно дуу
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 16:10
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108 үзүүлж байна: “Хоёр найзын түүх”
  • 16:20
    “Бүргэдийн баяр” баримтат кино
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 27-р анги
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 22-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    “4 дэх өнцөг” сэтгүүлч Д.Оюун-Эрдэнийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Ардчилсан эмэгтэйчүүдийн түүхэн замнал” цуврал - 3
  • 20:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:40
    “Жигүүр” богино хэмжээний кино
  • 21:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 27-р анги
  • 21:10
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 32-р анги
  • 21:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 32-р анги
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 27-р анги
  • 00:00
    Эфир төгсөнө
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

XII/1622:00

MovieBox

"Томчууд 2 (Grown Ups 2) " УСК

XII/1622:30

Монгол ТВ

"Хар хун" УСК

XII/1621:00

Боловсрол ТВ

"Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 8-р дугаар