МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 09:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 09:45
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /давталт/
  • 10:15
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /давталт/
  • 10:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Тусгай салаа” уран сайхны кино 45.46-р анги
  • 14:00
    “Тусгай салаа” олон ангит уран сайхны кино 35,36 -р анги
  • 15:20
    “Нээлттэй хором” /давталт/
  • 15:20
    Судар бичгийн алтан сан: Анагаах ухааны дөрвөн үндэс
  • 15:40
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 16:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:40
    Сайн байна уу ? Өвөрмонгол /5-р хэсэг/
  • 16:50
    Хөгжлийн замаар: “Номын сан”
  • 17:10
    Хөгжмийн агшин
  • 17:20
    Эрх зүйн хөтөч
  • 17:20
    12:15 өсвөр насныханд зориулав
  • 17:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 18:00
    MNB World үзүүлж байна: “Хуруун дээрээ бүжигчид”
  • 18:30
    Судар бичгийн алтан сан: “Үлгэрийн далай”
  • 18:35
    Солонгон гоёотой тэнгэр
  • 18:50
    Хүүхэд бүрт тэгш боломж
  • 19:00
    Сүлд
  • 19:05
    Сүлд
  • 19:20
    Эх өв: “Монгол хээ”
  • 19:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ”хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 22:15
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:00
    Миний ард түмэн: “Харуул Алтайхан” /Захчин/
  • 23:00
    Миний ард түмэн
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 65,66-р анги
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 11:50
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 25-р анги
  • 11:50
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 18-р анги
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 13:30
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг" дугаар-8
  • 13:35
    "эмя үзүүлж байна"
  • 14:00
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:10
    "сонин хачин"
  • 14:30
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 10-р анги
  • 15:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 5-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 16:40
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 16:45
    "эмя үзүүлж байна"
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 67,68-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 26-р анги
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 19-р анги
  • 21:20
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 21:20
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 21:25
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 21:25
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг"дугаар-9
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    чамд харих гэр бий" японы олон ангит кино 1-р анги
  • 00:40
    эфир завсарлага
  • 01:00
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 6-р анги
  • 02:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    business news
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "japan video topics №1,2"
  • 10:10
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №10
  • 10:30
    japan video topics
  • 10:30
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №8
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:10
    business news
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "мөнгөний цэцэг" соак 24-р анги
  • 11:15
    "мөнгөний цэцэг" соак 17-р анги
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:20
    business news
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    business news
  • 13:35
    business news
  • 13:40
    "мандухай сэцэн хатан кино 30жил:киноны хөгжмийн тухай төрийн хошой шагналт,ардын жүжигчин н.жанцанноров"
  • 13:40
    "монгол - хятадын найрамдалын дуу"
  • 14:20
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц" соак 4-р анги
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "залуу эмч нар" оак 49,50-р анги
  • 16:30
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 15,16-р анги
  • 16:50
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 5,6-р анги
  • 17:20
    "азийн орнуудын соёлоос"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "tvmall"
  • 17:45
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "маамуу"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бидэнд тохиолдсон гайхамшиг" соак 1-р анги
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 18-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №22
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №20
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 17,18-р анги
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 7,8-р анги
  • 23:00
    "мандухай сэцэн хатан кино 30жил:киноны хөгжмийн тухай төрийн хошой шагналт,ардын жүжигчин н.жанцанноров"
  • 23:00
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан
  • 23:40
    "мандухай сэцэн хатан" муск 3-р анги
  • 00:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Борооны улирал” баримтат кино
  • 06:00
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:00
    Ном хурах цаг
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК,47,48-р анги
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК,33,34-р анги
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 11:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,47,48-р анги /давталт
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,33,34-р анги /давталт
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 11-р хэсэг
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 4-р хэсэг
  • 16:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Сумын эмч” олон ангит МУСК, 4-р анги
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,49,50--р анги
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,35,36--р анги
  • 23:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харийн шоронд-15" Баримтат кино
  • 11:00
    "Харийн шоронд-11" Баримтат кино
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 12:00
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 95,96-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 13,14-р анги
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 3,4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 107,108-р анги
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 97,98-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Харандааны адал явдал
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 5,6-р анги
  • 21:40
    "2 аав 2 хүү" ОАК 15,16-р анги
  • 22:40
    "Харийн шоронд-12" Баримтат кино
  • 22:50
    "Харийн шоронд-16" Баримтат кино
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:40
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-4 оак
  • 10:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-9 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-6 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-1 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    “logo quiz”
  • 12:30
    инээдмийн толь
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна” -шууд
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна” -шууд
  • 14:00
    sbn classic: pet shop boys
  • 14:00
    artist: a sound
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 15:30
    “logo quiz”
  • 16:00
    “дуртай өдөр”
  • 16:00
    “дуртай өдөр”
  • 17:30
    business time
  • 17:30
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-5 оак
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-10 оак
  • 20:00
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 20:00
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 20:30
    надад итгээрэй
  • 20:30
    надад итгээрэй
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-7 оак
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-2 оак
  • 00:00
    эфир төгсөнө
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /20,21/
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /10,11/
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 33,34-р анги
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 23,24-р анги
  • 08:35
    “Бонсай” баримтат кино /3/
  • 08:40
    Ахлах тогоочийн жор
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 13,14-р анги
  • 09:40
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 3,4-р анги
  • 10:35
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.03/
  • 10:40
    “Төгс урхи” ОАК 5,6-р анги
  • 11:00
    “Таван хуруу” ОАК 3-р анги
  • 12:15
    “Ахлах тогоочийн заавраар” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 35, 36-р анги
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 25, 26-р анги
  • 15:00
    “Ээжийн дайсан” МУСК
  • 15:05
    “Хөгжилтэй өдөр” МУСК
  • 16:40
    Нийслэл хөтөч
  • 16:40
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    Ахлах тогоочийн жор
  • 17:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13/
  • 17:25
    Дакар
  • 17:30
    Лориблү Монголиа үзүүлж байна
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /22,23/
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /12,13/
  • 18:50
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 15,16-ранги
  • 18:50
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 5,6-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.04/
  • 21:20
    “Төгс урхи” ОАК 7,8-р анги
  • 22:10
    “Таван хуруу” ОАК 4-р анги
  • 23:40
    “Амжих уу, хайраа” МУСК
  • 23:50
    Дакар
  • 23:55
    “Зангараг” МУСК
  • 01:15
    Мэдээ
  • 01:35
    Мэдээ
  • 02:15
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 5,6-р анги
  • 02:35
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 15,16-р анги
  • 03:10
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13/
  • 03:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /16/
  • 04:00
    Эфир төгсөв
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.29-36-р анги
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.21-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.25-26-р анги
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.15-16-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.19-20-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-10-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 14-р анги
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 7-р анги
  • 11:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:45
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 75-р анги
  • 12:05
    "Ээж" ОАК 70-р анги
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №25,26
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №3,4
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.37-44-р анги
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.25-26 1.1-4-р анги
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.27-28-р анги
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.17-18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.21-22-р анги
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.11-12-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 8-р анги
  • 20:45
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 76-р анги
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 71-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.79-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.74-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Орхидос-2" МУСК
  • 06:30
    "247 градус" МУСК
  • 08:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 67,68-р анги
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 57,58-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Ирээдүйн хурд 2018 - Орхон аймаг
  • 11:00
    Орхон аймгийн алдарт уяачдын баяр 2018
  • 12:40
    Монгол малчны зар
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 11-р анги
  • 13:30
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 16-р анги
  • 14:20
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 14:50
    "Мөрөөдөл" ОАК 3-р анги
  • 15:40
    Хошин шог
  • 15:50
    "Одонгоо салон-20жил"
  • 16:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 57,58-р анги
  • 16:20
    Кино миний амьдрал
  • 16:30
    "Амтат үдийн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 67,68-р анги
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:10
    High trade
  • 17:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 57,58-р анги
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 67,68-р анги
  • 17:50
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 18:10
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 4-р анги
  • 20:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:00
    "Үнэт зүйл сорил" илтгэл
  • 21:30
    Кино миний амьдрал
  • 21:30
    "Тархи судлал"
  • 21:50
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц ОАК 17-р анги
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц ОАК 12-р анги
  • 23:10
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 23:20
    "Мөрөөдөл" ОАК 4-р анги
  • 00:20
    "Хошин шог”
  • 01:00
    "Алтан загалмайн нууц ОАК 17-р анги
  • 01:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 12-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай
  • 02:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 03:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 40-р анги
  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 31-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 18-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 13-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 15-р анги
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 9-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 29-31-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 14-16-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 2-р анги
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 58-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 7-р хэсэг
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 3-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 15-р анги
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 10-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 69-71-р хэсэг
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 54-56-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 47,48-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 37,38-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 19-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 14-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 3-р анги
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 59-р анги
  • 21:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 5-р хэсэг
  • 21:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 4-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 4-р анги
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 24-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 10-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 12-р анги
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 7-р анги
  • 01:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 5-р хэсэг
  • 01:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 4-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • 12:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 13:50
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:00
    "Монголоороо аялцгаая" аяллын нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 17:20
    "Амжих уу" танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Бизнес толь"
  • 22:45
    "Бизнес толь"
  • 23:15
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 23:15
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    "Сайхан амраарай"
  • 01:50
    Эфир хаана
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 37 38-р анги давталт
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 27 28-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МҮСБХ-ны 21 аймгийн лиг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 39 40-р анги
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 29 30-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Ур чадвараар урлах ИРЭЭДҮЙ
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага- Сэтгүүлч Баярмаа
  • 21:35
    "Монголчууд" ярилцлага- Сэтгүүлч Баярмаа
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 23:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:20
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:20
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарлав
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Төв аймгийн цаг
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Зөв сонголт
  • 10:40
    Аялгуут хором
  • 11:00
    Дээрхийн Гэгээнтэн XIV далай багшийн номын айлдвар-"Бат-Оршил"
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:40
    Дархлаа аливаа эрсдлийн хаалт
  • 11:45
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 18-р анги
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:30
    Аялгуут хором
  • 12:40
    Бичиг соёлоо дээдлэе
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Мата Хари ОАК 2-р анги
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    Хар муурнууд ОАУСК 9-р анги
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Shaun the sheep Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мата Хари ОАК 3-р анги
  • 19:00
    Хар муурнууд ОАУСК 10-р анги
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:00
    "Дархлаа аливаа эрсдлийн хаалт" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой багачуудаа
  • 21:40
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 21:50
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 24-р анги
  • 22:20
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 19-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 09:00
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 11:00
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 12:50
    "Мөрдөгч" ОАК (3-р анги)
  • 12:55
    "Мөрдөгч" ОАК (8-р анги)
  • 14:00
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 14:00
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.4-6-р анги)
  • 14:50
    "Крийд (Creed)" УСК
  • 15:05
    "Нутаггүй эр (The Man from Nowhere)" УСК
  • 17:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Анчид" МУСК
  • 17:50
    "Аав" МУСК
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (9-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (4-р анги)
  • 21:30
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man)" УСК
  • 21:50
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 00:10
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.15-18-р анги)
  • 00:10
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 01:40
    "Мөрдөгч" ОАК (8,9-р анги)
  • 01:40
    "Мөрдөгч" ОАК (4-р анги)
  • 02:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 03:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 03:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 03:30
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 03:30
    "Алиса гайхамшгийн оронд (Alice in Wonderland)" УСК
  • 04:00
    "Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК
  • 05:20
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 05:50
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man)" УСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 07:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.17,18-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:30
    Миний баатрын сургууль Анимэ 2-р бүлгийн 22,23-р анги
  • 09:00
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 2,3-р анги
  • 12:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 12:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 13:25
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 15-р анги
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 10-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 583,584,585-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 568,569,570-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:20
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 24,25-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 21:25
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 22:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 11-р анги
  • 23:15
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 2,3-р анги
  • 00:10
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тайлагдашгүй нууц - нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:15
    "Амьдрал нулимсанд дургүй " нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Бүгдийг нь ОАК" - 21р анги
  • 14:30
    "Валидол" ноорог кино
  • 15:00
    "Солирын од" ОАК - 21р анги
  • 16:00
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Тайлагдашгүй нууц - нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Бүгдийг нь ОАК" - 22р анги
  • 21:35
    "Валидол" ноорог кино
  • 22:00
    "Солирын од" ОАК - 22р анги
  • 22:50
    "Нүцгэн болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Валидол" ноорог кино
  • 00:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Дэггүй Аав" ОАК 38-р анги /давталт/
  • 11:05
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Дэлхийгээр тархсан монголчууд
  • 11:55
    "УИХ-ын Цахим бодлогын түр хороо" хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Авяъаслаг багачууд хүүхдийн урлагийн наадам
  • 15:00
    "Хүний мөр" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 16:30
    Согтуу Монголоос -Саруул монгол
  • 16:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 39-р анги
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-4/ 8-р анги
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-4/ 3-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online"21-р анги
  • 07:00
    "Sword art online"16-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    "Нэг өдөр"
  • 09:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:30
    УБ Хотын Худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 30-р анги
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 23-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:30
    "Түгжрэлтэй үед" таны мэдлэгт
  • 12:30
    "Түгжрэлтэй үед" таны мэдлэгт
  • 12:50
    "Дэлхийн эмнэлэг" баримтат кино
  • 13:00
    " Бизнес аялал"
  • 13:20
    Дэлхийн монголчууд
  • 14:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 5-р анги
  • 14:00
    "Нэгэн дээвэр доор " ОАК 43-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд: The toys that made us -7
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ" цэнгээнт шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түгжрэлтэй үед " таны мэдлэгт шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түгжрэлтэй үед " таны мэдлэгт
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян шууд ярилцлага
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино:"Sword art online" 22-р анги
  • 19:30
    "Sword art online" 17-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 31-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 24-р анги
  • 21:00
    "LOL"
  • 21:00
    "LOL"
  • 21:45
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 21:45
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 44-р анги
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:00
    "Уран зохиолын цаг"
  • 23:15
    Нууцууд Хүүхдийн эмнэлэг дээрх зул сарын баяр -3
  • 23:15
    Нууцууд: "Тhe toys that made us-1"
  • 00:00
    Амрах цаг -Амьд байгаль
  • 00:00
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Зар мэдээ"
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    Зар мэдээ
  • 12:30
    Зар мэдээ
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:50
    "Зар мэдээ"
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Зар мэдээ"
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:50
    "Зар мэдээ"
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Зар мэдээ"
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    "Гурван цагийн хэлхээ" ХXАА
  • 22:10
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    төгсгөл
  • 00:40
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд бидний эрх
  • 09:05
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд аав ээжээсээ юу хүсдэг вэ?
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 10:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 10:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орону судлалын 60 хором", “Дэлхийн гүн рүү”
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орону судлалын 60 хором", “Дэлхийн гүн рүү”
  • 14:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 14:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 14:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 14:30
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 14:30
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 17:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , “Дэлхийн гүн рүү”
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , “Дэлхийн гүн рүү”
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Пингвин "хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Пингвин "хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Дорго суусар хоёр
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг – Төөрсөн ишиг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 23:00
    Эфир хаах
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Явлаа, ирлээ
  • 09:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:40
    Сүлд
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 14:00
    MNB World: News Mongolia
  • 14:20
    Монголын мэдээ-энэ долоо хоногт
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:30
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:35
    Томилолтоос ирлээ: /Ховд, Увс, Баян-Өлгий аймгуудаас бэлтгэв/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:25
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:35
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Уран хатгамал" Баримтат кино
  • 08:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 09:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 09:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 38-р анги
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 28-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 14:15
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 16:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 29-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:25
    "Шинэ ном"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 20:05
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:35
    "Дэлхийн мисс-2018"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 30,31-р анги
  • 22:20
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 2,3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 13. Доктор З.Бат-Отгон
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 03
  • 12:15
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 13:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 14
  • 13:30
    “Монгол оршихуйн дөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 3
  • 14:00
    “Шанс агентлаг 18 жилд” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 15
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол оршихуйн пөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 4
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 20:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. МУГЖ Өлзий-Орших
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 14. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 04
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    FOOTBALL TALK №9 2018/19
  • 00:00
    FOOTBALL TALK №8 2018/19
  • 01:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 01:00
    PL NETBUSTERS №14
  • 01:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:30
    САУТХЭМПТОН-МАН.ЮТД 14-Р ТОЙРОГ
  • 01:45
    РЕАЛ.М-ЦСКА.М (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    ВАЛЕНСИА-МАН.ЮТД (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ (ШУУД) 15-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ИНТЕР-ПСВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    ВОТФОРД-МАН.СИТИ 15-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №9: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2013/14
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №7 ПОЛ ПОГБА
  • 11:30
    ЦРВЕНА.З-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-ПАОК ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ГАРИ НЭВИЛЛ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 14:00
    РЕАЛ.М-ЦСКА.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 15-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №6 ХАРРИ КЭЙН
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 16:30
    ВИКТОРИА-РОМА АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ТОТТЕНХЭМ-САУТХЭМПТОН 15-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - МАЙКЛ ОВЕН
  • 18:30
    PL NETBUSTERS №14
  • 19:00
    ВАЛЕНСИА-МАН.ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    БӨРНЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 15-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №6
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №15
  • 22:00
    ЯНГ БОЙС-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 15-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 00:00
    ЛЭСТЕР-ВОТФОРД 14-Р ТОЙРОГ
  • 01:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №3
  • 02:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 02:00
    BALTIMORE BOYS БАРИМТАТ КИНО
  • 03:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 03:35
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЧЕЛСИ (ШУУД) 15-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    ЯНГ БОЙС-ЮВЕНТУС (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 05:45
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    FOOTBALL TALK №9 2018/19
  • 09:00
    FOOTBALL TALK №8 2018/19
  • 10:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НАПОЛИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 10:00
    ЮВЕНТУС-ВАЛЕНСИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1007
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1006
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 14:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 3
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 16:00
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ 2018 ТОЙМ
  • 16:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 16:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 17:00
    "FREE TO PLAY" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "TORONTO'S BASKETBALL RAISING" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1333
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1332
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №16
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №14
  • 22:00
    ЯНГ БОЙС-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 15-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:00
    FOOTBALL TALK №8 2018/19
  • 01:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALS" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:45
    ВИКТОРИА - РОМА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    АЯКС - БАЙЕРН (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    ТОТТЭНХЭМ - САУТХЭМПТОН (ШУУД) 15-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    БОСТОН - ВАШИНТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:00
    ДЕТРОЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1956
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-МЭНДЭС
  • 11:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1949
  • 12:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1987-1989
  • 13:00
    САН АНТОНИО - ЛА ЛЕЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 13:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 15:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 15:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 15:30
    PL NETBUSTERS №14
  • 15:30
    PL NETBUSTERS №14
  • 16:00
    ФИНИКС - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 16:00
    МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - АРСЕНАЛ 15-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ - 2
  • 18:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ - 2
  • 19:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS
  • 19:00
    NBA ACTION 1807
  • 19:30
    ЖҮДО ОСАКАГЫН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 19:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТ ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 20:00
    БОРНМУТ-ЛИВЕРПҮҮЛ 16-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    UFC FIGHT NIGHT МАКГРЕГОР-СИЛВЭР
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1957
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1950
  • 22:30
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО
  • 22:30
    "INTO THE MIND" БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ONE FC: КУАЛА ЛУМПУР- VISIONS OF VICTORY
  • 00:00
    UFC FIGHT NIGHT НАМАЮНАС-ВАНЗАНТ
  • 01:50
    UFC FIGHT NIGHT КИМ-ХЭЙДЭВЭЙ
  • 03:35
    БӨРНЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ ПРЕМЬЕР ЛИГ 15-Р ТОЙРОГ /ШУУД/
  • 03:50
    МАН.СИТИ-ХОФФЕНХАЙМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ /ШУУД/
  • 05:45
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ТЭЙШЭРА-СЕН ПРЮ
  • 11:30
    UFC 178 ЖОНСОН-КАРИОСО
  • 12:20
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 12:50
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS
  • 13:20
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 14:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 37
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #3
  • 16:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 9
  • 16:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 3
  • 18:00
    ONE FC: БАНГКОК- WARRIORS OF THE WORLD
  • 19:00
    DEW LEAGUE FALL 2018 - INVITE TOURNAMENT ӨДӨР 4 /ШУУД/
  • 20:30
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО
  • 21:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 22:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 11
  • 22:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Эрлийз дээд,дунд,бага нас /
  • 11:00
    Арвай хээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2018 /Эрлийз дээд,Эрлийз дунд,Эрлийз бага нас/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    Үрээ морьд үүрсэх үнэрт арлын төвөргөөн
  • 15:00
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 41
  • 15:30
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Би уран бүтээлч”
  • 16:30
    “Би уран бүтээлч” О.Оюун-Эрдэнэ
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Соёолон,Даага /
  • 17:15
    “Эрүүл мэнд инээмсэглэл” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Сүлд хэлэлцүүлэг
  • 18:30
    МУ-ын аварга малчин Г.Сүхбаатарын мялаалга наадам/Соёолон,Шүдлэн/
  • 19:50
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Монголын гэгээ”нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:10
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Монгол уяач” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Теле концерт
  • 22:00
    “Аялагч эр” баримтат кино / 25,26-р хэсэг/
  • 22:40
    “Аялагч эр” баримтат кино / 29,30-р хэсэг/
  • 23:00
    Боржиагийнхан УСК /14-р анги/
  • 23:30
    Боржиагийнхан УСК /19-р анги/
  • 23:50
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 00:20
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 00:50
    Эфир завсарласан
  • 00:50
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 10:00
    Тайзны ард
  • 10:00
    Тайзны ард
  • 11:00
    Сонин юу байна / нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Хайрлаж болох уу / МУСК/
  • 13:00
    Ээжийн дайсан / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    МУСК
  • 19:00
    Соронз нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хөх толбот хүмүүс / МУСК/
  • 20:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 21:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 22:00
    Эфир хаах
  • 22:00
    Эзэнгүй бөгж / МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 11:00
    Хэнтий аймгаас "Танил хүн"
  • 11:30
    Үгэн-Зар
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дайсны цэргүүд сонсоцгоо" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хот айл Ховд аймаг Булган сумаас
  • 15:30
    Үгэн-Зар
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 17:00
    Судрын хуудаснаас /Дугаар 4/
  • 17:30
    Үгэн-Зар
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Өмнөговь аймгаас "Хөгжлийн түлхүүр"
  • 19:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг /Дугаар 14 Зудын эрсдэл/
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үгэн-Зар
  • 21:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Гарын 5 хуруу" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 25
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 24
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 15-р анги
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 8-р анги
  • 09:10
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 2-р анги
  • 09:10
    "Аварга загас" ОАК 15-р анги
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:40
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 1-р анги
  • 10:40
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.53, 54-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.39, 40-р анги
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 22/
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 23/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 13, 14/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 11, 12/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    Тоглолтын цаг
  • 16:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 16-р анги
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 9-р анги
  • 19:00
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Аварга загас" ОАК 16-р анги
  • 20:30
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 2-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.55, 56-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.41, 42-р анги
  • 00:15
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 3-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК 16-р анги
  • 01:25
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 2-р анги
  • 01:25
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МАЙАМИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 00:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДЭТРОЙТ - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДЭНВЭР - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 04:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 04:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 2000 МИЛУОКИ - ИНДИАНА G5
  • 05:00
    ИНДИАНА - ФИНИКС NBA 2018-2019
  • 07:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #2
  • 07:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1956
  • 08:00
    МИЛУОКИ - ИНДИАНА NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 08:30
    ПОРТЛЭНД - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 10:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #3
  • 10:30
    NBA ACTION 1807
  • 11:00
    RED BULL ENERGY TIME №41
  • 11:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1949
  • 11:30
    ТОРОНТО - ГОЛДЭН СТЭЙТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    САН АНТОНИО - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 14:00
    "ALONZO MOURNING" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1807
  • 14:30
    МАЙАМИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 15:00
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 16:30
    ЮТА - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 17:00
    БОСТОН - МИННЕСОТА NBA 2018-2019
  • 18:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #4
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1808
  • 19:00
    "JOEL EMBIID'S RISE" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1957
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1950
  • 20:30
    МИННЕСОТА - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 20:30
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALS" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:30
    "DREAM TEAM 1992" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 17-р анги
  • 09:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 10-р анги
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:15
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 15:15
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /45/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг :Дэлхийн түүх
  • 19:00
    Дэлхийн цаг :Дэлхийн түүх
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:40
    Баянхонгор аймгийн Гэр бүл хүүхэд залуучуудын хөгжлийн газар үзүүлж байна
  • 19:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 18-р анги
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 11-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Хайрын үнэ цэнэ"МУСК
  • 23:05
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 2-р анги МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Сэрлион” хошин хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сэрлион” хошин хөтөлбөр
  • 09:23
    NTN үзүүлж байна
  • 09:23
    NTN үзүүлж байна
  • 09:30
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “N music” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Сахарын элсэн цөл” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Сахарын элсэн цөл” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 28-р анги /давталт/
  • 11:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 24-р анги /давталт/
  • 11:55
    "National" Бизнес мэдээ
  • 11:55
    "National" Бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Доктор +” эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Доктор +” эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Пусан хотоор аяласан тэмдэглэл
  • 14:30
    “Монголд үйлдвэрлэв” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 15:20
    Араатны хаан арслан хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    "Араатны хаан Арслан 2" хүүхэлдэйн кино
  • 16:51
    "National" Бизнес мэдээ
  • 16:51
    "National" Бизнес мэдээ
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:35
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Сонины тойм”
  • 18:20
    “Сонины тойм”
  • 18:30
    “Ээж” хошин хөтөлбөр
  • 18:30
    “Ээж” хошин хөтөлбөр
  • 18:53
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 18:53
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 19:00
    “Эрлийн мөрөөр” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрлийн мөрөөр” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    “Доктор +” эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Доктор +” эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 29-р анги
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 25-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:05
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Кино миний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    "National" Бизнес мэдээ
  • 23:40
    "National" Бизнес мэдээ
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    U16 УАШТ НАЛАЙХ VS 48-Р СУРГУУЛЬ |ХҮРЭЛ|
  • 08:00
    U16 УАШТ НАЛАЙХ VS 48-Р СУРГУУЛЬ |ХҮРЭЛ|
  • 09:00
    U16 УАШТ БАЯНГОЛ VS ДАРХАН|АЛТ |
  • 09:00
    U16 УАШТ БАЯНГОЛ VS ДАРХАН|АЛТ |
  • 10:00
    "FIBA 3X3 DEBRECEN WORLD TOUR"
  • 10:00
    "FIBA 3x3 Lausаnne World Tour" Хасагдах шат |Давталт|
  • 11:30
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018" |Давталт |
  • 11:30
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018" |Давталт |
  • 14:30
    "Үндэсний лиг 2016"
  • 14:30
    "Үндэсний лиг 2016"
  • 17:30
    "UNITED WORLD GAMES 2016" Нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бид чадсан" Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Үндэсний супер лиг 2016-17
  • 19:30
    FIBA 3X3 LJUBJLANA CHALLENGER
  • 21:00
    Спрайт Ток Нэвтрүүлэг | ШИНЭ ДУГААР |
  • 21:00
    Спрайт Ток Нэвтрүүлэг | ШИНЭ ДУГААР |
  • 22:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 22:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 02:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2017" Давталт
  • 02:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2017" Давталт
  • 04:00
    Оюутан лиг 2017
  • 04:00
    Оюутан лиг 2017

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 32-р анги
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 27-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Ардчилсан эмэгтэйчүүдийн түүхэн замнал” цуврал - 3
  • 12:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:10
    “4 дэх өнцөг” сэтгүүлч Д.Оюун-Эрдэнийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 14:40
    Хуучны дотно дуу
  • 14:50
    Хуучны дотно дуу
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:10
    “4 дэх өнцөг” сэтгүүлч Д.Оюун-Эрдэнийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108 үзүүлж байна: “Хөршийн түүх”
  • 16:20
    Баримтат кино
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 28-р анги
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 23-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 33-р анги
  • 21:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 28-р анги
  • 21:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 21:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 33-р анги
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 28-р анги
  • 00:00
    Эфир төгсөнө
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

XII/1622:00

MovieBox

"Томчууд 2 (Grown Ups 2) " УСК

XII/1622:30

Монгол ТВ

"Хар хун" УСК

XII/1621:00

Боловсрол ТВ

"Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 8-р дугаар