МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Салтан хааны үлгэр” Хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    “Баярын мишээл-2018” 1-р хэсэг
  • 11:15
    “Баярын мишээл-2018” 2-р хэсэг
  • 12:30
    “Баярын мишээл-2018” 3-р хэсэг
  • 13:35
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 14:05
    “120/80” Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 14:45
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 15:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:30
    “Гажини” Энэтхэгийн уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 17:15
    “Яруу тунгалагийн цоморлог” хүндэтгэлийн концерт 2-р хэсэг /Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Ж.Чулууны мэндэлсний 90 жилийн ойд/
  • 18:20
    “Буратино” хүүхдийн жүжиг
  • 19:25
    “Сайн байна уу,Өвөрмонгол?” 10-р хэсэг
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Гэгээн үдэш” Жүжигчин Ж.Оюунцэцэг, Л.Нямсүрэн
  • 22:25
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:30
    “Филадельфийн дууль” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:20
    Чөлөөт сэлэлт Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    Эрүүл мэнд эрхэм баян Томуу,томуу төст өвчин
  • 11:40
    UBS music
  • 12:20
    БХБЯ: Ашиглалтын шаардлага хангахгүй барилгыг буулган шинээр барих
  • 12:30
    Аяллын хөтөч
  • 13:00
    Business news
  • 13:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 13:20
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 53-р анги
  • 14:30
    UBS Special documentary " Ууганаад ирсэн Зул сарын бэлэг"
  • 15:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:20
    Амьдрал” концерт МУСТА, Дуучин Б.Болд, Х.Мөнгөнцэцэг
  • 15:30
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 15:50
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 16:50
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    БХБЯ: Ашиглалтын шаардлага хангахгүй барилгыг буулган шинээр барих
  • 18:10
    Business news
  • 18:20
    “Уран хас” Балетын 45 жилийн ойн тоглолт
  • 20:00
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 21:00
    Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын Уралдаант шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 54-р анги
  • 23:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 47,48,49-р анги
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:00
    "миний ээж" муста дуучин д.отгонжаргал
  • 17:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • 17:50
    "тархины фитнесс" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 50-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "муу суутнууд" уран сайхны кино
  • 01:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3-р анги
  • 11:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:25
    business news
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №27,28
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 14:40
    "мөсөн цирк- монголд"
  • 16:10
    морьтон цирк
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:20
    business news
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 4-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:10
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Борооны улирал” баримтат кино,
  • 07:00
    “Будда продакшин” үзүүлж байна
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 63.64-р анги
  • 11:15
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино 8,9-,р анги
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Beat the Champion
  • 14:00
    “Сүлд модны наадам” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,3,4-р анги
  • 16:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино 8,9-,р анги
  • 18:00
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг, 5-р хэсэг
  • 18:30
    “Мөрөөдлийн театр” үзүүлж байна
  • 19:00
    Монголын зохиолчдын эвлэлийн 90 жилийн ойд: “Ном сүм” нэвтрүүлэг, 9-р хэсэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,5,6-р анги
  • 23:00
    Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх чансаа өндөр 128 бөхийн барилдааны тойм
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Шар тэнгис" УСК
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Шар тэнгис" УСК /Үргэлжлэл/
  • 13:00
    "Газар шороо" МУСК
  • 15:20
    "Алганы хээ" Ток шоу /давталт/
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 131,132,133,134,135,136-р анги
  • 20:00
    "Ороолон" МУСК
  • 21:25
    "Баялаг ундраа" Үзүүлж байна
  • 21:30
    "Зэрлэгүүд" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “бойка: маргашгүй-4” уск
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    “logo guiz” шууд
  • 11:30
    “business location”
  • 12:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 13:30
    “дээдсийн хүрээлэл ”-24 оак
  • 14:40
    “дээдсийн хүрээлэл ”-25 оак
  • 15:50
    ертөнц: н.онон
  • 16:20
    “дээдсийн хүрээлэл ”-26 оак
  • 17:40
    “дээдсийн хүрээлэл ”-27 оак
  • 18:50
    түүхэн хэлхээ
  • 19:50
    “дээдсийн хүрээлэл ”-28 оак
  • 21:10
    “дээдсийн хүрээлэл ”-29 оак
  • 22:20
    “дээдсийн хүрээлэл ”-30 оак
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:10
    “Марумогийн түүх” ОАК /9-11/
  • 09:00
    Нийслэл хөтөч
  • 09:30
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /45-50/
  • 12:10
    “12 дахь шилтгээн” хүүхдийн кино
  • 13:00
    Дакар Раллид хүрэх зам
  • 13:35
    “Таван хуруу” ОАК /16-18/
  • 17:15
    Петер Шмайхелтэй хийсэн ярилцлага
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “Миний санта” УСК
  • 21:50
    “Гоёлын даашинзтай бүсгүй” МУСК
  • 00:25
    “Эргэн ирсэн зул сар” МУСК
  • 02:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино
  • 02:45
    Ахлах тогоочийн жор
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.26-27-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.28-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.23-24-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Ээж" СОАК 17-р анги
  • 11:20
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.5-6-р анги
  • 13:00
    "Алтан орд" ОАК 3-4-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    "3 найз эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 17:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ээж" СОАК 18-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 11-р дугаар
  • 22:15
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.7-8-р анги
  • 00:15
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 96-100-р анги
  • 14:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 16-р анги
  • 15:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 17-р анги
  • 16:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 18-р анги
  • 17:10
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Хошин шог
  • 21:20
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 22:00
    "Сарнай" УСК
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 66,67-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 1-5-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Гацуурхан-1" УСК
  • 14:10
    "Гацуурхан-2" УСК
  • 16:30
    "Тог тог тог" баярын дугаар-2
  • 17:00
    "Намайг сонгооч" баярын дугаар
  • 18:00
    "Ардын буйдан" баярын дугаар- stars 2018
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" Шинэ жил-2018
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хайр" МУСК
  • 23:50
    "Амьдралын зам" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "247 градус" МУСК
  • 13:40
    "Өвлийн инээмсэглэл 1" баярын нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Өвлийн инээмсэглэл 2" баярын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:15
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Golf and coffe"нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    The humbling
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Теле концерт
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 18:10
    Аав МУСК
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Оны онцлох спортын үйл явдлууд
  • 22:30
    МУСК
  • 00:00
    Тоглолт
  • 01:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Дуун тамгатай хүлгүүд концерт
  • 11:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Монгол ардын ерөөл
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 39-р анги
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Зөв сонголт
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 40-р анги
  • 22:50
    Аяллын тойрог
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 10:40
    "Гурван найз" ОАК (1-4-р анги)
  • 13:10
    "Мөрдөгч" ОАК (24,25-р анги)
  • 14:50
    "Мөсөн гүнж (Frozen)" УСК
  • 16:30
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • 19:15
    "28 долоо хоногийн дараа (28 Weeks Later)" УСК
  • 21:30
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 23:50
    "Шарталт (The Hangover)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Эргэн дурсахуй #2
  • 08:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" ӨМӨЗО-ны алдарт хуурч, профессор Чи Булаг
  • 11:40
    "Найруулга - 2018" Уран хас
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 1-4 -р анги
  • 14:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Эзэнт гүрний мөхөл" 1,2-р анги
  • 16:50
    "Эрин зууны шастир" Сан-Ремо
  • 17:20
    Баримтат кино
  • 18:10
    "Talk With Me" Төгөлдөр хуурч У.Ану
  • 19:00
    Эргэн дурсахуй #3
  • 20:00
    "Urban Talk" Залуучуудад зориулсан нэвтрүүлэг
  • 20:30
    2018 оны үйл явдлын тойм
  • 21:15
    "Би түүнд хайртай байсан" МУСТА хөгжмийн продюсер, дуучин Б.Цогтдэлгэр
  • 22:15
    Сансар огторгуйн нууц Баримтат кино 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:05
    "Эзэнт гүрний мөхөл" 1,2-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Таны сонорт" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ФОРТ РОСС"УСК
  • 12:30
    "Валидол" ноорог кино
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч" шоу нэвтрүүлэг 5 хэсэг
  • 14:00
    "Оросын шилдэг бүжигчид" шоу нэвтрүүлэг 14 анги
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага/гадаад/
  • 16:20
    "Аз жаргалын шок"УСК
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Валидол" ноорог кино
  • 20:30
    "Оросын шилдэг бүжигчид" шоу нэвтрүүлэг 15 анги
  • 22:20
    "Надаас сайн" УСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Админ Z" МУСК
  • 12:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Incredible night-2019 шилдэг оюутны шагнал гардуулах ёслол
  • 16:20
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 17:20
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Их засаг ОУИС үзүүлж байна
  • 21:30
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 00:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Дэлхийн монголчууд
  • 10:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 24-29-р анги
  • 15:34
    "Дээрхийн заяа"ТББ үзүүлж байна
  • 16:00
    "Дэггүй аав" 1,2,3-р анги ОАК
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Үндэсний баялаг " нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 20:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 30-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу? Захирлаа" Ток шоу
  • 21:30
    "Би амьтанд хайртай"
  • 22:00
    "Дэггүй аав" 5-р анги ОАК
  • 22:49
    "Хайрын рекорд" МУСК
  • 00:12
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:55
    HR fitness үзүүлж байна
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Зар мэдээ"
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:30
    "Зар мэдээ"
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:50
    "Зар мэдээ"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    HR fitness үзүүлж байна
  • 17:45
    "Реклам"
  • 17:50
    "Зар мэдээ"
  • 18:00
    Хөгжмийн завсарлага...
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:45
    "Реклам"
  • 18:50
    "Зар мэдээ"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Зар мэдээ"
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Үнэний мөрөөр зөв яваа хүмүүс"
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 23:40
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Маяа зөгий " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:15
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 15:00
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 15:05
    Da Vinci - "Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Дэлхийн гүн рүү
  • 16:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" нэвтрүүлэг баярын тусгай дугаар
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Пэт мэт хоёр хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Маяа зөгий” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    Бонгын адал явдал
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB спорт үзүүлж байна: Спортын оны онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    Ногоон сум реалити шоу
  • 11:50
    Орон нутгийн оны онцлох үйл явдал
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Гэгээн үдэш: Ардын жүжигчин Д.Чимэд-Осор
  • 14:20
    Хөгжлийн замаар: Тэргэнцэртэй хүн
  • 14:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:25
    Алтан сан хөмрөгөөс: Юндэндоржийн Оюун
  • 16:10
    Дэлхий дахины 2018 оны онцлох үйл явдал
  • 16:50
    Ногоон сум реалити шоу
  • 17:30
    Экспертийн цаг
  • 17:50
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Халуун сэдэв
  • 19:00
    Мэдээ/давталт/
  • 19:20
    Алтан Аргамж
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB World үзүүлж байна: /Хуруун дээрээ бүжигчид /
  • 21:30
    Сайн байна уу? Өвөрмонгол 10-р хэсэг
  • 22:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 22:40
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" С.Цогтбаяр
  • 10:20
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 11:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 12:20
    "Перс Морган" Аялалын нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Перс Морган" Аялалын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    "Алтан бөмбөг-2018" Давталт
  • 20:30
    "Түмний нэг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    “Хятадууд ирж байна” баримтат кино 1 анги
  • 11:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:10
    “Сонгомол номын сан” Төрийн соёрхолт Д.Сосорбарам
  • 12:40
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Шри Чинмойн дэлхийн шавь нарын тоглолт
  • 14:40
    “Нисдэг Карлсон” хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    “Махатма Гандигийн мэндэлсний 150 жилд” ЭШХ
  • 16:55
    “М.Ганди” баримтат кино
  • 17:45
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Их багшийн аялгуу морин хуураар” тоглолт
  • 19:20
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 20:00
    “Хятадууд ирж байна” баримтат кино 2 анги
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:10
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭВЕРТОН-ЛЭСТЕР 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №29
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ФҮЛХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №2 ГАРИ НЭВИЛЛ
  • 14:00
    КАРДИФФ-ТОТТЕНХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4 ПЕТР ШМЭЙХЕЛ
  • 19:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:00
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7
  • 09:30
    PL WORLD №29
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1812
  • 17:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 18:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1979
  • 09:30
    ТОРОНТО - МИЛОУКИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 16:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 16:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 19:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 21:30
    НЬЮ КАСЛ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД 21-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    NBA ACTION 1812

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шинэ сорилт шийдэл" тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    '#MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Шинэ сорилт шийдэл" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Шинэ сорилт шийдэл" тусгай хөтөлбөр
  • 20:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ
  • 13:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 15:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 6
  • 18:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 18:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5
  • 19:00
    ACER PREDATOR LEAGUE 2019 ӨДӨР 3
  • 23:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #6
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 10:30
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 11:30
    Эрдэнэт хурд -2018 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн цом Улс, аймгийн алдар цолтой чансаа өндөр 128 бөхийн барилдаан /Тойм/
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Эрдэнэт хурд -2018 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:00
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг ММСУХ-ны “Шилдэг уяачид 2015”/2-р хэсэг/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Сүлд” хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    Амьдралын хүрд УСК /3-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 11:00
    Судрын хуудаснаас /Дугаар 7/
  • 11:30
    Үгэн-Зар
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 12:30
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 15:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг /Дугаар 17/
  • 15:30
    Үгэн-Зар
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 16:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 17:00
    Нээлттэй засаг ба Баянхонгор
  • 17:30
    Үгэн-Зар
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    Баянхонгор аймгаас "Мазаалайн нутгаар"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Үгэн-Зар
  • 21:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Бушхүүгийн үлгэр" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хаан багны нууц" ОАК 17-р анги
  • 08:15
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 4, 5-р анги
  • 10:30
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 3-5-р анги
  • 14:00
    "Сүн Үкүн" ОАК 6-8-р анги
  • 17:30
    "Хаан багны нууц" ОАК 18-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 6-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 6-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 6-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 02:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    МЭМФИС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1979
  • 08:30
    ДАЛЛАС - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 16:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 18:00
    "ALONZO MOURNING" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1812
  • 19:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 20:30
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - COME FLY WITH ME" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Мөнгөн үдшийн зочин
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дурласан бүсгүй "теле зохиомж Ш.Хүрэлбаатар
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 40-р анги
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:25
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мөнгөн үдшийн зочин
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 41-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Залуу мөрдөгч" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 09:20
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Азийн спортын 18-р их наадам 2018 Жүдо бөхийн шигшээ барилдаан
  • 12:04
    Торгон агшин
  • 12:05
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Волейболын идэрчүүдийн “Сүпер 8” УАШТ эмэгтэй хүрлийн төлөө 1-р хэсэг
  • 13:05
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Жүдо бөхийн УАШТ 2018 насанд хүрэгчдийн шигшээ барилдаан 1-р хэсэг
  • 13:46
    Торгон агшин
  • 13:50
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Жүдо бөхийн УАШТ 2018 насанд хүрэгчдийн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 15:01
    Торгон агшин
  • 15:05
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Жүдо бөхийн УАШТ 2018 насанд хүрэгчдийн шигшээ барилдаан 3-р хэсэг
  • 16:13
    Торгон агшин
  • 16:15
    Жүдо бөхийн 2019 оны УАШТ-ний өмнө: Азийн спортын 18-р их наадам 2018 Жүдо бөхийн шигшээ барилдаан
  • 18:39
    Торгон агшин
  • 18:40
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Манлайн баясгалан Монгол улсын хөдөлмөрийн баатар, гавьяат тамирчин Н. Түвшинбаяр
  • 19:20
    Торгон агшин
  • 19:25
    MNB SPORT спорт тойм
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-анализ:Үндэсний их баяр наадмын их насны морьдын уралдаан
  • 22:00
    Redbull- үзүүлж байна Элсний волейболын дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:00
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Самбо бөхийн 50 жил “Самбо бөхийн Дэлхийн аваргууд”

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ ХАСАГДАХ ШАТ
  • 14:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 17:00
    FIBA 3X3 NATIONS LEAGUE
  • 19:00
    FIBA 3X3 ASIA CUP 2018
  • 21:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 03:30
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2018

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    Уран сайхны кино
  • 14:00
    Таны амралтанд
  • 16:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 17:30
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 20:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа